Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa, én is azt hittem, tovább maradtok. De a kicsi is több, mint a semmiKép

Van egy kis időm, lekicsinyítettem a képeket, és teszek fel párat, a teljesség igénye nélkül.

Serfi, vasárnap nem mentek Szolnokra? (az új autóval?)

Edó Petije felfedezi a kertetKép
Kép

közös homokozás:
Kép

ebéd:
Kép

itt már Dia pocakja is látszikKép
Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata, tök jók a képek asszem mindenki rajta van!
Mindenki szuperül néz ki! Majd jövő hétvégén megyünk haza az új autóval. Csodaszép, és annyira muris, h lehet látni az eget belűlrőlKép! Hanci vmi hihetetlen ma, nem akar egyáltalán aludni Kép, egyszer már volt 15 perc, most meg 20 szundi. De sztem csak fáradt,meg persze meleg van, de idebent "csak" 27 fok.

Dia, igenis nagy hasad van (és cuki cipőd), úgyhogy emiatt se aggódj!

Kép
seriff
 
 


Én most asszem irigykedem a képek láttán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anniecoe
 
 

 
 

Hát akkor jövőre ott helyetek nektek is! Kép

Egyébként meg jó reggelt! Nagy a pangás hölgyeim. Mindenki nyaral, vagy valami hasonlót csinál? Mi egyenlőre nem. Itthon telnek a napok. Peti egésznap jön megy, autózik, motorozik, olyan igazi kisfiús már.Kép És leírhatatlanul csibész. Komolyan, most is, egy kockával az üveget veri, és közben néz rám, és várja, h rá szóljak. Ehhh!!!
Én meg a fürdőre várok, h apa kitollászkodja végre magát és én is bejussak!!Ezek a férfiak!!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, mi meg megjöttünk az első oltásról, volt egy kicsi sírás hazafelé, de most evés utáni pihi van, asszem mindjárt rakok fel képet!Kép

Kép
seriff
 
 


mégegyetKép

Kép
seriff
 
 


na jó, mégegyet isKép

Kép
seriff
 
 


én meg a Kishölgy után mutatok nektek kis Kásás TamástKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nagyon Édes!
Hihetetlennek tűnik, h egyszer mi is elérhetjük ezt a nagyságot!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

A csini kislány (örülök hogy látom!!) és a nagyszerű vizilabdázó után itt egy kis Raikonen Kép

Kép

Kép
edó75
 
 


Ez még régebbi kép, de egyedül kicsinyítettem le most.Kép

Kép
seriff
 
 


Csuda édesek ezek a gyerkőcök!!!Kép
Gyakrabban kéne találkozgatnunk személyesen.

Serfi, hidd el lesz még a Hannus ekkora, és hát neki genetikailag még arra is esélye van, hogy a Petinél magasabb legyen, bár az nem lenne szerencsésKép
Holnap délután?!

Kép

Kép
tikata
 
 


Ennyi kis hírességet egymás után! Csak kapkodom a fejem. Egyik bébi cukibb, mint a másik.
Te, Serfi, nagy lesz az a motor még a gyereknek. Először javaslom azt a kiskerekű változatotKépKép

És ne aggódj a kilók meg a centik miatt, mindennek eljön a maga ideje! (Szólalt meg a sokgyermekes családanya, ugye) De nincs igazam?
anniecoe
 
 


Kata, gyertek csak, várunk Titeket!Azért anyai ágról nem örökölt túl hosszú combokat HanciKép!

Ancsa, igazad van, először kismotorra pályázunk, jövő tavasszalKép!Ja, és amúgy úszó lesz, vagy búvár, a kádban örökké tekereg, szemét nyitja a víz alatt, nyalogatja apa kezéről a vizet.

Kép
seriff
 
 


Az jó, akkor majd együtt járnak edzésreKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Ancsa, és természetesen igazad vanKép És én szeretem nagyon a hozzászólásaidat, minden térenKép És hiányolom a képeket mostanság. Dubrovnyikban nem készültek? Mentek még nyáron valamerre?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Mi az, mi az? Mindenki alszik? Én már mindenkienk írtam emailt, csinálom a levest, zajonganak a szomszédban, Hanci meg már egy órája alszik az ágyában! ÖsszekeveredettKép!

Kata, majd a Nagyapáik viszik Õket az usziba Szolnokon, legalábbis az enyém már bejelentkezett erre a feladatra!Kép És már több embert tanított meg úszni ott.Kép

Ancsa, nem aggódom én a centik és a kilók ( de csak a Hanci centijeiKép és kilói) miatt!

Kép
seriff
 
 


Helló!

Dehogy alszom, én legalábbis. Mostanság Peti percre pontosan 7kor kel. Már a sétán is túl vagyunk, sőt már a tízórait is megette. Most meg mézes-csokis mese linzerrel tömi a fejét.Kép Néha azért lehet...És tényleg nagyon finom, kicsit én is rákattantam, nem is ismerek magamra Kép

Serfi, nekem nem írtál méltKép, remélem csak azért, mert du úgyis találkozunkKép
Tegnap Peti 3és fél órát aludt az ágyában, úgyhogy Hancinak van még mit ráhúznia!!Kép

Dia, hogy vagytok? Rég jelentkeztél. Kisfiam Vászoly óta emleget. Van egy képes könyve, amiben van fogkefe és hajkefe is, és amikor ezeket meglátja mindig el kezd DiázniKép Hallanod kéne. Mit csináltatok ti, fésülködtetek együtt?!

Kép

Kép
tikata
 
 


Hali lányokKép!!!

Ugye milyen jó volt??? Mi még maradtunk péntekig. Este jöttünk meg. A végére már brutál meleg lett. Bogiék vasárnap indultak. Hihetetlenül édesek ezek a bébik. Jó lenne velük sűrűbben találkozni, hogy tényleg emlékezzenek ránk mindig. Sajna a Peti is csak pár hétig fog emlegetni, gondolom. Vicces ez a lurkó. Nem fésülködtünk (asszemKép), jó lenne tudni mi jár a kis fejében.
Szerintem is találkozhatnánk sűrűbben. Mondom én, aki mostmár tényleg szigorú pihire van fogva. Ú, csajszik, szurkoljatok, hogy még min 2 hónapig bírjuk ki egyben!!!
A Pannus továbbra is tartja a 2 hetes lemaradását, a Zsombi meg 2 héttel nagyobb (tuti pintér). Mi lesz itt??? Még jó, hogy 2 lepényük van és nem szívja el a hugi kajáját.
Mindenkinek csók, majd még jövök.
Dia

Kép
diane
 
 


Sziasztok,
Kata, készüljetek, hatalmas őszibarackok várnak Rátok a hűtőben! Remélem szeretitek! Hú, de rég ettem akármilyen kekszet is! Amúgy d.e. 2 órát aludt Hanci, utána meg StTropé közben evett KépKép!Kezdem érteni megint, h ki van kivel! Óh, elszunnyadt a vállamon!

Dia, jövő tavasszal/nyár elején kerti party nálunk az összes csemetével!

Kép
seriff
 
 


Ezt a képet kb. 2hete csináltuk az esti fürdés után beájult Hanci, hát lefektettük hanyatt, h úgyis felébred 2percen belül, akkor kap tejcsit, és alszik tovább, nos nem volt sikeres az ébresztő program, mert 3/4 órát aludt így.Kép

Kép
seriff
 
 


Hát igen, én még így a Hannust nem is láttamKép Ágyban fekve...Kép

Nekünk meg ma ördög egy napunk van. Bár most szépen autózik, az előbb meg 20 percet ült és nézte a kisvakondot. De szerintem itt már fél nyolckor alvás lesz, legalábbis remélem nagyon, mert különben világgá megyekKép
Én meg tegnap véletlen megnéztem a StTropét, és ez egy olyan rész volt amit anno nem láttam, és azt hittem új részek, de aztán a végére rájöttem, h nem is.

Dia, én szorítok nagyonKépKép Meglásd, bent lesznek még legalább 2hónapigKép Az meg hogy legyen, hogy hízás nélkül egyél annyi husit, amennyit kell?! Nem értem?!

pusszancs

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!

Olyan jó ezeket a manókat nézni Kép Ezekben a találkákban én is benne vagyok! Ha elkészül a házunk nálunk is lehet majd találka Kép Remélem jövő ősszel már ott fogjuk ünnepelni a Peti szülinapjátKép

Seriff! Édes ez a kislány és a motoros kép nagyon vagányKép

Katus! Ti már néztek mesét?

Dia! Én is szurkolok nektek!! Jól vagytok?

Kép
edó75
 
 


Ja azt lefelejtettem írni.. Kata! Arra a mézes-csokis linzerre mi is rá vagyunk kattanvaKép

És a lényeg!! Ma megszületett Peti unokatesója KépKép Máté: 3550 gramm, 56 centi KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!
Gyorsan bejelentkezem, májkrémes zsemle kajálás közbenKép ez is finom, pedig nem is mézes-csokis linzer..Kép
Kata, elvileg Peti már alszik, legalábbis reményeid szerint, ugye? Köszi a hozzászólásaimhoz fűzött szavaidat, arany pofa vagy.
Rakok fel majd képet, készült Dubrovnikban is pár, kicsinyítek majd.
És igen, aug. végén még megyünk 1 hétre Krk-re pihizni.

Dia, nyugi, annyian drukkolunk már neked, hogy ezt érezned kell! És nemcsak neked, hanem a kis csibészeknek is odabent!KépMajd Pannus idekint megnő, és lehet h le is hagyja Zsombit!Várd ki a végét!Szép pocakod van már, de kár h csak vízszintes helyzetben láttalak a képen. Mikorra is vagy kiírva elvileg?

Edó! Ismeretlenül is gratula Mátéhoz/nak, nem tudom pontosan milyen rag való ide...értedKép

Bogi? Ha vasárnap indultak, akkor már csak hazaértek, nem? Mi van veletek?

Na zsemle elfogyott, úgyhogy én is befejezem a mellébeszélést!

Pusz mindenkinek!
anniecoe
 
 


ez itten egy esti felvétel Dubrovnikról
Kép
ez egy délutáni
Kép
ez pedig az öböl aminél laktunk
Kép
anniecoe
 
 


Jóestét!

Én már voltam világgá is, mert bizony a Peti kb 15 perce aludt csak el. Na, ez egy ilyen nap volt, de már alszik.

Ancsa, a képek jók, mint mindig. A Bogiék pedig nem haza jöttek, hanem Krkre (lassan ott is találkozhatnánkKép) indultak és szombatig lesznek ott.

Edó, én is gratulálok az unokatesóhoz. Kép
Kb 1 hónapja kezdtünk mesét nézni, de kizárólag csak a Kisvakond köti le, és még a Micimackó egy 10 percre. Az esti tej ivása pedig a tv előtt zajlik, ahol is meg kell keresni a mesét, és hála a m2-nek, nyolc előtt vannak is mesék, mégpedig a jófajtából, még a mi időnkből. (Fülesmackó, Mirr-murr, Frakk, stb) Délben pedig olvasok neki egy nagyon rövidet. Nem mondom, hogy mozdulatlanul fekszik, és bealszik a végénKép De hát ehhez is hozzá kell szoknia, meg még szerintem kicsi is hozzá....

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt!

Nálunk itt érdekes felhők gyülekeznek az égen. Lehet, hogy ma sem megyünk a mamihoz??

Ancsa! Nagyon szép Dubrovnik!! Az öböl pedig nagyon klassz. Biztos kalssz volt!

Kata! Az m2-ön én is felfedeztem azokat a jó kis meséket Kép Peti a kukori-kotkoda zenéjére tök figyeltKép egyébként meg nem kötötte le. Én meg a fülesmackót szoktam neki énekelni lefekvés előtt, aztán most hogy láttam a mesét rájöttem hogy az ének szövege nem igazán stimmelt Kép

Na mire elküldöm az üzenetet már ömlik is az eső Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, itt is esett az előbb, meg Siófokon is, Apukám mondta. Szerencsére az alvás visszaterelődött a normális mederbe, így talán nem lesz vészes a többi oltás semKép!

Kata,ne menj világgá, gyere hozzánk, hozd a Drága Rosszcsontodat és lefárasztjuk, este pedig aludni fog, mint a tejKép! Pinokkió dvd érdekel? Van még Oroszlánkirály 3, angolulKép.

Edó, üdv a nagyvilágban Máténak! Szép nagy baba!
Jól vagytok?

Ancsa, hát ez a hely is csodaszép!

Kép
seriff
 
 


Kata, úgy látszik Hanci tud olvasni!Kép 3.5 fél órája alszik!KépKépKép

Kép
seriff
 
 


Halihó!

A reggeli írásom az éterben kering valahol....

Hancika nem akar lemaradni a kispasitól úgy érzemKép Alvókás kis párocska.Kép Most az enyim is alszik, hálisten, kb 1órája, én meg várom apát ebédelni.
Serfi, ha délután nem esik se itt, se ott akkor megyünk.

Edó, ez érdekes, mert én is máshogy tudom a fülesmackó zenéjét, mint ahogy most énekli. Lehet megváltoztatták?Kép

És örülök, h Hancika ilyen szépen átvészelte az oltástKép Ügyes kis csajszi.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, itt nem esik, gyertek nyugodtan, csokis keksz a sütőben, pillanatokon belül kész is leszKép!

Kép
seriff
 
 


Á nem hiszem, hogy újra szinkronizálták volna.. Jól vagyunkKép Peti most a héten délelőtt másfél ebéd után meg majd két órát alszik. Jelenleg az asztal alatt tartózkodik szívesen, biztos azért mert olyan kis kuckósKép Az éjszaka második felét viszont rajtam töltiKép

Kép
edó75
 
 


Szasztok!
Milyen sűrűn jelentkezem, mi?
Tényleg találkozhatnánk Krk-ön, miért is ne? Mi rendszeresen járunk oda. Kata, ti a sziget melyik részére szoktatok menni?

Egyébként volt ma Hancizás, meg csokis keksz? Nem lehetne nekem is valahogy az interneten keresztül küldeni egy kicsit belőle?

Képzeljétek, a telefonom csengőhangja a Fülesmackó zenéjét játssza,amikor az uram hív! Imádtam azt a mesét!

Megyünk ma moziba, Mr és Mrs Smith (ha jól emlékszem). Kíváncsi vagyok, mit alkotott a két gyönyörűség egy filmben! Látta valaki? (Ja, most biztos gondoljátok magatokban, hogy pont moziba van időtök járni...Kép,úgyhogy bocsika, visszaszívom a kérdést!)

Lassan megyek is, mert lekéssük a filmet.
Pusz!
anniecoe
 
 


Csak gyorsan dobok egy képet! egy mait!Kép

Kép
seriff
 
 


meg mégegyetKép

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Serfi, jók a képek!!Kép Nem is tudtam, hogy fényképeztél!!Kép Ez akkor volt, mikor a Peti vigyázott a HAncira?
Józsi még itthon is emlegette, mennyire aranyos volt a Hannus, ahogy vigyorgott rá, és azt is le kellett volna fényképezniKép

Ancsa, milyen volt a mozi? MAjd egyszer mi is megnézzük,(engem érdekel a két főszereplő miatt) kb 1év és megjelenik a kölcsönzőben isKép
És mi Krk városba járunk, idén augusztus első 2 hetében leszünk arra. De persze sokat kirándulunk, a szigeten is. Ti merre mentek?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Igen, Kata akkor volt, csináltam egy másikat is, csak az homályos lett, ez meg kicsit távoli. Most, h tudok feltölteni és kicsinyíteni, már csak fényképezni kell megtanulniKép!

Ancsa, kekszet akartam küldeni, de beszippantotta a férjemet este, így nem maradtKép! Milyen volt a film?

Többiek? Dia, Edó?

Esztiék mikor jönnek haza?

Kép
seriff
 
 


Hello!

Jók a képek Kép Úgy látom Seriff nem kell aggódnod: Hannának édes kis husis lábai vannak KépKépKép Aranyos kis mosolya van Kép

Ancsa! Milyen volt a film?

Kép
edó75
 
 


Edó, kedves vagy, nem is aggódom ám! Nem egy hosszúcombú manöken az biztos!Kép Mióta meg Kata írta, h Peti 3.5 órát aludt, azóta így reggel, evés után Hanci is így tesz! TökéletesKép!
Remélem, h jól vagytok Ti is! Mentek nyaralni?

Mostmár aki itthon van, az írjon! Pl Babszy, Eszti, Dia!

Szép napot mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok, újra itt egy gyönyörű nyaralás után. Rengeteg mindent láttunk, sokat kirándultunk, és sokat lazáztunk a parton is, szóval azt mondhatom, hogy minden szempontból teljes volt a két hét. Montenegro egyszerűen gyönyörű, a természeti kincsei egyedülállóak, érdemes egyszer elmenni és megnézni. KépSok sok képet csináltunk, majd teszek fel, hogy ti is lássátok.

Visszaolvastam az elmúlt hetek termését, és örömmel láttam a sok fényképet a lurkókról (is), nagyon klasszak.

Vászoly nagyon jó volt, annyira jó volt ennyien együtt lenni! Kép

Csajok, már Vászolyban szerettem volna nektek elújságolni valamit, de valahogy nem találtam rá pillanatot.....
Szóval, tulajdonképpen Montengróba már hármasban mentünk nyaralni!!! Kép Kép
Bizony!! Kép
Így már én is bővítem a kismamák táborát, még hozzá immár 10 hete. Kép
Nagyon boldogok vagyunk, közös elhatározás volt, és igen hamar sikerült is. Kép
Nagyon nagyon izgi, igazából mostanában kezdem jobban felfogni, hogy most már ez tényleg igaz.


...le fog merülni a laptop (kocsiban ülve írok), búcsúzom, hogy el tudjam küldeni még ezt a levelet. Később még jelentkezem.

Puszi
Vendég
 


szia Eszti(k)!

Remélem, h egy jó időre az utolsó, kettecskén töltött nyaralás minden pillanatát élveztétek!Kép
Nagyszülők mit szóltak? Boldogok mi?
Ha feltöltődtél majd írj, bár asszem még Edó van a hétvégén!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok ismét!

Útban írok megint hazafelé Peti szüleitől. Nekik tegnap újságoltuk el a hírt, mondhatom, itt is nagyon nagy örömet okoztunk. Úgy örülök, hogy mindenki velünk örül...Kép
Igen, anyukámék is nagyon odavoltak, apu ellátott jótanácsokkal, és persze segít amiben tud. Azért nagyon nagy biztonság, hogy bármit kérdezhetek tőle. És kérdezek is!! Kép

...Gondolkozom, hogy mit is írhatnék az érzéseimről, de ezt nem is lehet megfelelően szavakba önteni. Úgy egyszerűen leírva, hogy boldogok vagyunk, az nem fejezi ki megfelelőképpen azokat a bonyolult érzéseket, amik bennem, bennünk vannak. Persze a boldogság mellett a természetes kétkedés is bennem volt sokszor, hogy biztos, hogy jól döntöttünk-e, biztos, hogy jó szülők leszünk-e, biztos, hogy most????? Meg hát bárki bármit mondd, egy csomó aggódás is elkezdődik, hogy minden rendben lesz-e, minden ok odabent?
Szerencsére (lekopogom) egyelőre minden rendben, egy pár hétig voltak rosszulléteim, meg nagyon fáradt voltam, de múlt hét óta elmúlt a hányinger is, és a fáradtság is csökkent. Ezen kívül pedig nagyon jól vagyok. Remélem így is folytatódik majd...Kép Kép
Február 23-ára vagyok kiírva, remélem vele együtt jövőre a tavasz is hamar eljön majd. Kép

Hát majd még biztosan fogok mindenfélét írni, most búcsúzom. Puszi!
Vendég
 


Heló, mivel itthon vannak a képek, és most még volt időm kicsinyíteni, így most felrakok néhányat, egy kis hangulatnak. Remélem tetszenek. Kép Montenegro varázslatos, és gyönyörű, ez a pár kép tényleg csak egy kis része annak, amit ott lehet látni.
Az első kép a Lovcen hegy tetejéről a környező táj. El lehet látni az Albán hegységig, és lehet látni a Kotori öblöt is.



Kép
Vendég
 


Rijeka Crnojevica holtág, a világon egyedülálló madár- és növényvilággalKép
Vendég
 


Jaz öböl

Kép
Vendég
 


A part Montenegroban a víz felől

Kép
Vendég
 


A legszebb álmok szigete: Sveti Stefan (szerintem a tiéitek is az lenne) Kép

Kép
Vendég
 


Na jó még egy utolsót, csak hogy lássátok, hogy milyen egy utca és ezzel együtt az élet Sv. Stefanban....no comment Kép

Kép
Vendég
 


Eszti, ezek vmi gyönyörű képek! CSodálatos hely, írigykedem! De majd egyszer mi si elmegyünk oda, az tuti! Annyi hely van a világon, és itthon is, amit meg kellene nézni!
Jól van, hidd el szülinapi ajándék lesz Babuci, Apának! Vigyázz nagyon Magatokra!

Kata, hogy sikerült Peti első Nagyis éjjele?

Dia, Babszy, mostmár írjatok!

Ancsa, nem semmi a 92éves Nagypapa, gondolom, tök aktív meg minden, hihetetlen!Kép Jól sikerült a parti?
pusz

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: