Új privát üzeneted érkezett!

Tralllala!
Ez szuper! Ne izgulj tökéletes anyukájuk leszel és minden meglesz amire szükségük lesz!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


LányokKép!
Köszönjük szépen a rengeteg drukkot, hárman jöttünk haza tegnap a Nyírőből, most éppen egy rövidke szünetet tartok a fekvésben, gondoltam, megkuksizom DzsúdKép márciusi bölcsességeit, hogy mindent jól csinálok-e? Kép
DzsúdKép
Csak lesek, hogy mik vannak! Fantasztikus élmény lehetett! Nagyon várom a következő részt!!!Kép
TralllalaKép
Nagyon örülök a jó híreknek! Szuper lehetett látni a Picúrkáidat! Az aggodalmaitok természetesek, ez mindenkinek eszébe jut, de biztos nagyon ügyesen megbírkóztok minden nehézséggel és a jó oldala, hogy van két tüneményes babátok, mindig erősebb lesz, hogy felülkerekedjen a problémákon!!!
hajnesz
 
 


Tralllala,

Ezeken a gondolatokon én is sokszor végigmentem már, de ne izgulj, rettentően fogod őket szeretni és ők ezt érezni fogják, nekik ez a legfontosabb. Arra klszülj fel, hogy amint megtudják mások (ismerősök, idegenek), hogy ikreket vársz, alőször a nyakadba borulnak, hogy ez szuper hír, aztán barmi komorak lesznek (megjegyzem egyiknek sincsenek ikrei..) és elkezdenek sopánkodni, hogy jajj, de nehéz lesz Neked, azt tudod-e (ez a kedvenc kérdésem..), meg hogy elkel majd a segítség stb.stb.stb. PEDIG MÉG ÉLETÜKBEN NEM NEVELTEK FEL IKREKET ÉS ÉLETÜKBEN NEM CSINÁLTAK VÉGIG EGY LOMBIKOT SEM!!!! Szóval, ezeket ereszd el a füled mellett (egy idő után automatice rááll majd a füled, én is szelektív hallok már Kép) és egy mosollyal intézd el: én szerettem volna ikreket, nehéz lesz, de megbírkózunk vele, aranyosak lesznek ők kettecskén. Pont. Engem is sokan riogatnak, és tudom, hogy nehéz lesz, de az lenne a legnehezebb, hogy ha nem sikerült volna a lombik..ugye, ezt mondanom sem kell...
Sztem vedd meg az Ikrek könyvét, most cxsapj le rá, mert 1 hete jelent meg újra, hívd fel közvetlenül a Melánia Kiadót (V.Bródy Sándor u.), telszámot sajna nem tudok, és tőlük érdeklődj, mert félő, hogy megint hamar elkapkodják. Nagyon hasznos, egészen a fogamzástól a felnőttkorig ellátt hasznos tudnivalókkal. Más: visszatérve az előző gondolatmenethez: nemrég a védőnőnél összefutottam egy ikres anyukával, 3 éves tündéraranyos ikerlányai vannak, mikor mondtam neki, hogy én is ikreket várok, kapásból csak ennyit mondott: Ne hagyd, hogy mások elvegyék a kedvedet, nagyon szuper dolog ez az egész. Szóval, ő már túl van a nehezén és így gondolkodik.

na, befejeztem Kép
Dzsúd
dzsúd
 
 

 
 

Trallala,
a legfontosabbat nem is írtam:
BAROMIRA ÖRÜLÖK, HOGY MINDKÉT PICURKA JÓL VAN!!!
Ez is azt jelenti, hogy a másik babó is nagyon ott akart maradni a mamánál, kell ennél több?!? Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Olyan aranyosak vagytok Lányok, el is sírtam magam azon, amit írtál Dzsúd...
Persze megbírkózunk majd valahogy a nagy feladattal, csak nektek azért be akartam vallani, mit érzek, ezt a külvilág felé nem mutathatom, mert igen, kezdődne a sajnálkozás, amiből nem kérek Kép
Ma ajándékot vettem egy barátnőm 1 éves kislányának, megnéztem egy iker babakocsit is, nem is olyan hatalmas Kép
tralllala
 
 


Dzsúd Kép Tralllala Kép
Egy barátnőm is ikrekkel terhes (spontán Kép), és ő is azt mondta, hogy az a legnehezebb az ikerterhességben, hogy amint kiderül, hogy ikrek, mindenki hirtelen baromi okos lesz és baromira tudja, hogy ikrekkel, hogy és mint kell terhesnek lenni/szülni/nevelni, anélkül, hogy persze ő magának ikrei lettek volna. Ilyenek az emberek.

wish
 
 


Stella hiradó Kép
"Helló! Végre hazaértünk. Megint jó sok tüszőm van (jobb oldal kb. 15, bal oldal kb. 10), de a többségük még kicsi. Pénteken újra UH és vérvétel.
Puszi mindenkinek:
Stella"

wish
 
 


Stella!
Itt is Kép Kép Kép Kép
Drukk! +++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala, Wish
Igen, a legjobban akkor akadtam ki, amikor egy jó barátnőm (!!!), miután megvitattuk, hogy utánajártam már annak, hogyan lehet ikreket egyszerre szoptatni, nem nyugodott addig, amíg egy közértben össze nem futott egy ikres mamával, rácuppant és meginterjúvolta, hogy ténlyeg lehet-e egyszerre szoptatni ikreket, mondta a nő, hogy persze. TEHÁT a barátnőm nem hitt nekem, nem hitte el, hogy laikus lévén, rákeresek a témára és nem csak blöffölök. Ez kifejezetten szarul esett. Mit kell nekem bizonygatnom, hogy jól fogom ellátni a piciket és ami infót lehet, összeszedek. Szóval, Tralllala, van ilyen, még barátok között is, de ne aggódj. Én igazából hatalmas büszekséget érzek, hogy ikreink lesznek, és aki ezt nem értékeli, az pukkadjon meg Kép

Ma megyek analízisre, megpróbálom megkérdezni az Ikreket, mi a nemük - egyre jobban izgat Kép A páromnak hétvégén lesz a névnapja, többek között vettem neki egy hatalmas nagy bögrét, két tök egyforma gördeszkás vagány kiscsóka van rajta, fiúk Kép ki tudja Kép..azért jó lenne egy kiscsaj is...de végül is nem ez a lényeg....

Stella,
Szorítunk ezerrel, küldjük az erősítő energiát!!!

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
mi volt ma az analízisen? Azért nem semmi milyen emberek vannak! Azt tudom mondani tényleg nem kell velük foglalkozni!!!!

Hajnesz!
Hogy vagy?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Jól vagyok, elmúlt minden nyavalyám, ma már sétáltam is egy kicsit, vettem egy szép növényt a közeli kertészetben. Szerencsére időben hazavánszorogtam, mert pár perc múlva a semmiből akkora orkán lett, hogy egy csomó fának le is törte az ágát és a kábeltévé is kinyiffant, nagyon ijesztő volt! Aztán mikor egy tál meggyet ettem, egyszercsak megmozdult benne valami, erre ledobtam az egészet a szőnyegre, mert egy nagy zöld poloska volt az. Na itt már picit görcsölt a hasam is.Kép Szóval mindig van valami, amitől nem tudok 100%-osan lazítani, hát remélem, a babócáknak tetszik ez az "aktív pihenés"! Kép
Azért félek rendesen, de próbálok optimista maradni, ma még csak egyszer pityeregtem. Látod, kicsit meg vagyok zakkanva, jó hosszúra vettem, pedig csak azt kérdezted, hogy vagyok.
Remélem, Te is jól vagy!Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Megértelek és egyáltalán nem baj, hogy hosszan írtál. Ne legyél megzakkanva! Hiszem a sikeredben és neked is hinni kellllllll! Sikerülnie kell!!!!!!!
Pihengessél, sétálgassál és próbáld lekötni magad! Ilyen hülye bogaraknak meg mondt meg hogy most ne zaklassanak fel a jelenlétükkel!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd Kép
Mi volt az analízisen? Nagyon kiváncsi vagyok Kép

wish
 
 


Stelláról nincs semmi híred Wish?????

Dzsúd, Tralllala!
Szoktátok nézni a tv-ben az ikrek c. műsort. Nagyon imádom. Tényleg nem könnyű velük, de látszik hogy nagyon nagyon nagyon megéri a fáradságot. Csodálatos élmény egyszerre két csecsemőt babusgatni. Kép

Hajnesz, Wish!
Folyamatosan küldöm a babatapasztó energiákat!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz Kép
ne aggódj, tudod, a tuti recept része az is, hogy ezerrel bízol a picurkákban! és hidd el, olyan nagyon erősek, holmi poloska meg vihar meg sem kottyan nekik Kép

Szorítok én is nektek nagyon!

Zsebi Kép
nem láttam még soha, mikor, hol??? anyukám már megvette nekem az ikrek könyvet, amit Dzsúd ajánlott, de még sajna nem jutott el hozzám, és nem is fog a hétvégén, mert ma is, holnap is dolgozok Kép jövő héten meg szabira akartam menni, de nem jön össze, annyi a munka. no, majd az azutáni héten megyünk Ausztriába Kép Erdély volt a terv, de a dokim lebesélt róla Kép

Jó hétvégét nektek, pussz !
tralllala
 
 


Tralllala!
A Sprektrumon szokott lenni pénteken a barátok közt után kapcsolok át és pont akkor kezdődik (két rész kis szüntettel) és vasárnap ismételik, de azt nem tudom mikor. Sok érdekesség van benne, lehet ellesni jó etetési módokat és egy csomó praktikát!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
itt megnézheted, milyen időpontokban van a műsor.
http://www.spektrumtv.hu/Details.aspx?Section=Radar&SeriesId=480
Szerintem jól tette a dokid, hogy nem bíztatott az erdélyi úttal kapcsolatban, nem tudom, azóta hogy változott az utak minősége, de mikor mi voltunk, iszonyúan rázós volt mindenfelé, egyáltalán nem kismamiknak való!!! Amúgy gyönyörű volt. Kép
DzsúdKép
Gyere, mesélj! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz,
egy bogáron ne akadj fenn Kép próbálj moslyogni az egészen, megúsztál végülis mindent, nem? nem ért el a vihar, nem etted meg a poloskát Kép lazítsatok a Babákkal.
Hányadikán lesz eredmény?

Wish,
Nálad mikor lesz eredmény??

Tralllala,
Nekünk nincs Spektrumunk, hugi szokta felvenni vhs-re, eddig 8 részt láttam, nagyon aranyosak. Egy hármas ikres szülést (császár) végig mutattak, nagyon megható volt, ahogy egy kiscsaj és két kiscsóka kibújt a mamiból, bőgtem rendesen Kép

Analízis Kép
Találkoztam megint az én Kicsikéimmel, arik voltak, már ismertek engem, és nagyon vidámak voltak, jó volt ezt látni, nagyon különbözőek, de ezt már múltkor is megmutatták. A nemüket persze nem mondták meg, de őszintén szólva, ott, fekve az ágyon, nem is érdekelt, olyan jó volt csak úgy lenni velük. És képzeljétek, az első percek után megjelent a párom is Kép mármint a képeimben, olyan jó volt, meg is hatódtam rendesen. Az egyik baba oda is szaladt hozzá boldogan, mint aki már ismeri. A másik csak fogta a kezem, nem értette, mi van,meg volt szeppenve..de odavittem a papájához, és nyomban össze is melegedtek. Látni kellett volna a férjem arcát, amikor este vacsi közben ezt elmeséltem neki, olyan boldog volt KépKép
De Raffai rámszólt, hogy ne pörögjek, programozzak annyit, mert ikresnek lenni nem vicc. Persze azért leorganizáltam péntek-szombat egy 16 fős vendégsereget...lábam be is dagadt, hátam le is szakadt--szóval innentől kézifék behúz...már amennyire a habitusom engedi Képbár még tervezek egy nagyobb vendéglátást aug.27-re, meglepetés buli Anyukámnak, aki 60 éves lesz...majd másokat dolgoztatok Kép Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Ez nagyon nagyon izgalmasan alakul! Azért én már baromira kíváncsi vagyok kiket rejt a pocakod. Szerintem egy kislány és egy kisfiú!

Ugyan ne hatalamazott fel de másik fórumba írta Wish, hogy sajnos barnázgat és pecsétel, amúgy hétfőn kellene tesztelni, nagyon nagyon nagyon szorítok érte, annyira megérdemelné már a babát.

Hajnesz!
Te hogy vagy? Drukkok mennek neked is ezerrel!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

Reméljük, hogy csak azért pecsétgel Wish, mert elvileg most jönne meg neki a mikulás. Nekem is volt anno halványrózsaszín vmi, plusz köv. hónapban is, és a dokival kiszámoltuk szépen, hogy azokban a napokban jött volna meg elvileg, ha nem lettem volna terhes. Szóval, bizakodjunk!!!

UI: sztem is az egyik iker kisfiú, a másik meg olyan jóóóóóóóóó lenne, ha kislány lenne...Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok Kép
Beszéltem a dokival, azt mondta holnap menjek be és megvizsgál.
Úgyhogy holnapig várakozás van és reménykedés Kép
Még mindig pecsételek és görcsölget a hasam, ami túl sok jót azért nem jelent sajnos.

Dzsúd, bárcsak igazad lenne és az én pocimban is lapulna valaki Kép
Egyébként fantasztikus amiket írsz a kapcsoltanalízisről Kép Ilyenkor valamilyen meditatív állapotban vagy?
Drukkolok a vegyespároshoz, ha azt szeretnél.

Na fekszem vissza, csak gondoltam írok, ha már zuhanyozni úgyis felkeltem Kép

wish
 
 


Stella híradóKép
Stella túl van a punkción. 27 petesejtet sikerült leszívni Kép

wish
 
 


De ügyes volt megint ez a leányzó Kép

Wish Kép
Nagyon szorítunk Neked és az apróságoknak, hogy kapaszkodjanak rendesen!!! Ennek sikerülnie kell!!! Kép
tralllala
 
 


sziasztok!

MA VOLTAM 8.CN-OS VÉRVÉTELEN ÉS UH-ON ÉS NAGYON ELVAGYOK KESEREDVE.
jók az eredmények,de mégsem.Attól tartok,hogy ismét nem jutunk el a beűltetésig.A hormoneredmények jók,vannak tüsszők is de nem sokan.A jobboldalon 2db15,5mm a balo.5-6db 12mm.Múltkor is így volt,és akkor nem sikerült.Az endom az 10mm ez szép.Most T.Z.azt mondta hog a kicsiket kell megnövelni.Félek.
Jó volt ezt kiírni magamból....
Mindenkinek sok sikert!!!!!!!
Vendég
 


Vikimi

Ne légy elkeseredve, ez is tobb a semminél. És igazábol 1 babohoz 1 is elég. Nagyon szorítok neked. Tudom, hogy a múltkor nem jutottatok el az ET ig. Mi is így jártunk, sot. Nekunk ICSIT csináltak és meg sem termékenyult és nekem is csak 1 volt-de nem is volt eros a stimu. Szorítok hogy most sikeruljon.
mili
 
 


Vikimi!
Szeritnem azért mert a múltkor így volt, most nem lesz így! Hidd el az orvosod mindent megtesz, hoy most minden jól alakuljon és a múlkori "hibát"kijavítsa! Nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stella!
Itt is gratula és megy ezerrel a drukk a randihoz!

Wish!
Kezem lábam és még a hajam is x-ben miattad, annyira nagyon nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi mindenkinek a drukkokat! Nagyon jól jöttek!

DzsúdKép
Nem semmi randi lehetett! Azért tényleg vegyél vissza kicsit a tempóból!

VikimiKép
Kérlek ne add fel!
Próbálj meg picit bizakodó lenni, mert az is nagyon szokat számít!
A dokid biztos mindent megtesz a szép embriókért!
Izgulok értetek nagyon!
Stella

Kép
stella9
 
 


DzsúdKép
Megint szájtátva olvastalak, hihetetlen ez az egész. Annyira jó, hogy megosztod velünk, köszi!!!
StellaKép
Itt is gratula! Nemsokára telefonálhattok, van nagy izgalom, mi? Kép Várjuk a híreket!!!
VikimiKép
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön szép nagyra növelni a tüszőidet! Amúgy ezt a mennyiséget tartják ideálisnak. Igyál rengeteg (naponta 3-4l) ásványvizet és egyél sok-sok fehérjét. És ami a legnehezebb, próbálj meg nyugodtnak maradni, pihizz sokat, ez nagyon sokat számít ilyenkor!!!
ZsebiKép, LányokKép
Köszi a drukkokat, egyelőre meg sem merek nyikkanni, nem akarom elkiabálni, hogy ilyen tünet, olyan tünet, majd ha már biztos valami, feltétlen megírom!!!
hajnesz
 
 


WishKép
és persze itt is szorítok ezerrel!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


TelefonáltamKép
24 volt megtermékenyíthető nagyságú és abból 21 meg is termékenyült.
Az embriológus lány szerint akár 4-et is visszakaphatunk Kép!

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Nagyon ügyesek voltak a Picúrok, drukk tovább csütörtökig a 4 szépséges embrikéért és eszkimó tesóikért!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


Sziasztok Kép
Voltunk a dokinál. Nincs sárgatestem és reggel negatívat teszteltem, úgyhogy 99,9%, hogy nem vagyok terhes, de hétfőn majd még vissza kell mennem, ha addig nem jön meg rendesen. A pecséteésemre azt mondta, hogy az nem jelentős.

wish
 
 


Lányok!
Köszönöm a biztatást!

Stella!
Sok sikert nektek!Kicsit irigyellek,a számok miatt!
ELÕRE A 4-ES IKREKÉRT!!!!
Ma már én is szebbnek látok mindent,holnap meg kiderül mikor lesz a leszívás.

Wish!
Remélem azért még nem adtad fel teljesen és hétfőn jobb híreket hallasz majd!Szorítok!

Hajnesz!
Köszönöm a tanácsokat,főleg ezt:"Amúgy ezt a mennyiséget tartják ideálisnak." ez lelket öntött belém.Vizet sajnos nem birok sokat inni,de sok tejterméket és husit eszek.

Beültetés után mennyi időnek kell eltelnie hogy a teszt ne mutasson téves eredményt?????
Vendég
 


Kedves Wish Kép
Ne add fel, ez még nem biztos, volt már rá példa, hogy negatív teszt után gyönyörű babóca született!!! szorítok nagyon!!!

Stella Kép
Ügyesek voltatok!
tralllala
 
 


Wish,
közhely, de igaz: a remény hal meg utoljára, úgyhogy legyünk optimisták hétfőig!!!Kezem-lábam-fülem nekem is keresztben, hát még az ikreké +++++++++++
Igen, vmilyen meditatív állapotban vagyok az analízis alatt, de nem vagyok mélyen, mert hallok minden zajt, hallom, ha beszél hozzám Raffai. Szóval, nem vészes. Az egész úgy kezdődik mindig, hogy lefekszem egy ágyra kényelmesen, elmondom, mik történtek velem az elmúlt 1 hétben, Raffai leszúr, hogy vegyek vissza a tempómból (de a héten már nem lesz rá oka, mert behúztam a kéziféket, mert K.O. vagyok), majd el kell engedni magam teljesen, elmond egy szöveget (mindig ugyanazt), hogy lazítsak, koncentráljak befelé, simogassam meg a belső kezemmel a méhemet, adjam át magam a gondolataimnak stb., persze be kell csukni a szemem innentől. Aztán várunk, eleinte rögötn jöttek a képek, legutóbbi alkaommal kellett várnom picit, mert csak sötétséget láttam, aztán jöttek a képek. Valójában mindig felmerül bennem a végén, hogy ezek olyan képek, amiket én akarok látni vagy tényleg nagyon méylről jönnek. Raffai azt mondja, ezen ne agyaljak,a lényeg, hogy hagyjam a gondolataimat szabadon szárnyalni, higgyem el, ezek az én és a babák lelki teréből jönnek, tehát 3 csatornából és a képeimben vegyülnek. Ha nem élem át az első alkalommal a saját születésem élményét, akkor szkeptikusabb lennék, de az olyan váratlanul jött és olyan meggyőző volt, hogy talán a többi kép - a Babákkal - is "valósak".Mindenesetre a legutóbbi alkalom óta úgy érzem, még szorosabb a kapcsolatunk Bébikkel, valahogy még közelebb érzem őket magamhoz. És már ez önmagában jó.
A vegyespáros non plus ultra lenne az életemben, de persze bármilyen felállás boldoggá tesz, mert a lényeg, hogy vannak egyáltalán.
És Nektek is teljes szívemből kívánom ezt!!!!

Stella,
nem semmi a "termés", nagyüzemben nyomod Kép kész babagyár Kép itt nagyon készülnek Valakik Kép szorítás ezerrel innen +++++++++++++

Hajnesz,
Nálad mikor lesz eredmény?!?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Wish!
ne add fel, szorítok én is.
most én is véreztem egy keveset az elején, a görcsökről ne is beszéljek, el is panaszkodtam mindenkinek aki élt és mozgott h. tuti megfog jönni és nem.
az előzőnél nem volt vérzés, sőt semmi ezért féltem.
Nem csodálkoznék ha a baba lapulna a pocibanKép

Tralllal!
Gratulálok! nagyon jó, ikrekKép

Dzsúd!
örülök h. jól vagytok, és amiket írsz nagyon érdekes, köpni nyelni nem tudok, hát én is kipróbálnám/tam volna, de itt a világvégén nincs ilyen, jó ha tornára mehet az ember, igaz arra nem járok, mert lusta vagyok, de készülök minden héten.Kép

A többieknek sok sikert és kitartást kívánok sikerülni fog lányok!!!!!!!!!!!

Zozo
Vendég
 


Zozo,

végre Rólad is hallunk!!! Kép
javaslom a tornát, én 2 hete járok, heti 2x (hamarabb nem engedett a dokim), és nagyon szeretem. Semmi ugra-bugra, csak erősítés, nyújtások, gátizomtorna, légzőgyakorlatok. Szóval, hasznos nagyon, meg nekem már elkezdett dagadni a bokám meg estére fájdogál a hátam, és a torna tök jól ellazít. Egy gyógytornász-védőnő csaj tartja. Ikrekkel sima aerobikos csajhoz nem mertem volna elmenni. Kérdezd meg a dokidat, mikortól járhatsz. Engem csak a 20. hét után engedtek.És a 22. hétre vettem rá magam, hogy el is menjek Kép de nem bántam meg, sőt. És azt mondta ma a dokim, hogy a 36. hétig járhatok is, ha nincs semmi gond. Ha meg vmi nem esik jól, azt úgysem csinálom.

Hajrá!!! Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Zozo,
Te már tudod a Babáid nemét?!? Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


DzsúdKép
Ez a fajta kapcsolatanalízis mindenkinél működik vagy van olyan is, hogy ott fekszem Raffainál és kiderül, hogy nem tud velem mit kezdeni? Annyit foglalkoztat ez a téma, pedig még nincs is miért.Kép De nagyon belelkesültem a beszámolóidtól! Kép
Nálunk ha addig meg nem jön, jövő hétfőn lesz eredmény, vérvétel. Be vagyok tojva rendesen.
WishKép
Én is a Lányokkal tartok, amíg van egy pici remény is!!! Kép
VikimiKép
Örülök, hogy tudtam segíteni! Én sem voltam nagy vízivó, de a stimu alatt annyira rászoktam, hogy most már hiányozna, ha nem ihatnék meg naponta 2 palackkal.Kép Csak megszokás kérdése!
Teszt: evileg a 14. napon már biztosat kell mutatnia.
hajnesz
 
 


Dzsúd!
tudom h. nem hülyeség a torna, a 13.hét óta készülök minden héten, 4hetente kérek új papírt (igazolást) h. már megyek, de még nem sikerült, na majd a jöv.héten.
itt csak heti 1 van azt hiszem.
felhívom őket.
őszintén a 20. hétig nem mertem menni, mert az orvos azt mondta h. feküdjek, úgy gondoltam h. akkor a torna nem igazán fér bele.

hát a baba nem mutatja, inkább lányos mondták már 3szor, majd a 26.héten megyek 4D re, talán akkor kiderül, hát mit ne mondjak kíváncsi vagyok, de ez van.

Zozo
Vendég
 


Vikimi!
Én sem vagyok nagy vízivó, de én úgy oldottam meg, hogy fél literes üveget vettem magam elé az viszonylag hamar bement és végülis csak négy üveggel kellett napközben meginni és már 2 liter bent is volt, ha gondolod próbáld ki!
Megy a drukk ezerrel.

Stella!
Itt is nagyon örülök a szép eredménynek!
Drukk megy neked is ezerrel!

Hajnikám!
Ne foglalkozza tünetekkel se a mensivel, az soha nem jó jel ha az ember azon agyal mikor hogy kéne megjönnie. Az elsőnél én nem foglalkoztam vele nem jött meg a másodiknál én marha kiszámoltam mikor is kéne megjönnie és szerintem agyilag azt érezte hogy én ezt akarom hát jött is. Szóval most semmi mensis foglalkozás, picurka ott van és kész!!!!!!!!!!!!!!!

Dzsúd!
Köszi, hogy ezt leírtad, legközelebb esküszöm bármily hihetetlen transzfernél becsukom a szemem és megpróbálom lelki szemeimmel elképzelni, hogy úszank be a picurok! Talán ez is segít. Kép
Bár eddig nem hittem a sikerben ebben a harmadikban nagyon bízom el se tudom képzelni hogy ne sikerüljön! Remélem ez az érzés végig kitart!!!!!!!!

Wish!
Itt is csak azt tudom írni, remélek és bízok még!
Szomorú lettem és a könnyem is kicsordult, mikor a Dévais topikban láttam hogy magadat már a tábla aljára soroltad ......
Nehéz mit mondani!

Zozo!
Üdv. örülök hogy benéztél! Válaszolok valamelyik nap neked! Olyan hülye vagyok azt hittem írta m aztán kiderült, hogy Te írtál utoljára! Sorry!
Örülök, hogy minden rendben!

LÁNYOK!
mit szólnátok ha csinálnék ide is egy táblát, olyan jó lenne, látni, hogy itt ilyen sok a kismami ösztönzőleg hatan szerintem mindenki lelkére!

Teszek fel egy tervezetet ha egyet értetek és örülnétek neki írjátok be az adatokat és mindig frissítem! Ha valakit kihagytam nem szándékos volt jelezze és beleteszem!!!!!!!

Kép

Várom az építő kritikát! (Aki olvassa a Kaális párok fórumát annak ismerős lesz a tábla, mert azt használom itt is! Gyönyörű zebrácskám is van és szeretném kiosztani!

Ja azt akartam még mondani, hogy a babások közül Zozonak kislány lapul a pocijában ezért neki rózsasín a sora Dzsúd és Tralllala esetében még nem tudom kékre vagy rózsaszníre festeni ezért lila! A színek ha nem tesztenek azt is cserélem bejön az első részbe a rózsaszín????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zsebi!
nekem tetszik!
nem bizti a kiscsaj, inkább lányos mostmár ezt szokták mondani, majd talán a 4D-s UH-n kiderül.
kor: 26
Neveket írjak?
majd írsz, csak nyugi nem szaladok sehováKép

Zozo
Vendég
 


Zozo!
Igen írjál neveket és azt is beírom! Kép
még jó hogy nem szaladgálsz! Várom ám az új képet a pocidról!!!!!

Kismamik!
Aki tesz fel uh-s képet a babáról annak a gólya lecserélődik a baba képére! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Megfogadtam a tanácsodat, semmi mensis agyalás!!!
Szuper ötlet volt a tábli, sokszor eszembe jutott már, milyen jó lenne itt is egy, köszönjük!!! Kép
Akkor én is reklámozom a dokimat Kép: Nyírő - Dr. Kósa, korom 29.
Belekotyogok Stella rubrikájába is Kép, neki a mostani a második lombik, de ha tévedek, majd kijavít!Kép
Zebrát akaroooook!!!Kép
hajnesz
 
 


Hajni!
Javítalak!
Igen igen, tudom, hogy Stellának ez a 2. stimus lombikja, lehet, hogy akkor alatta jelzem a fagyibabást, vagy azt hagyjuk?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Nem tudom, én nem számolom külön a fagyibabás transzfereket. Nekem is volt egy, én azt az első lombik befejezésének vettem, mert akkor kaptam meg a zárójelentést. Majd Stella megmondja a tutit! Kép A Dévaisban Wish zárójelbe tette a fagyibabákat.
hajnesz
 
 


Hajnesz, ZsebiKép
Akkor most meg kéne mondanom a tutit, ugye?
Szerintem a táblában 2. lombik legyen, mert ebből látszik, hogy hány lehetőségünk van még, amit a TB támogat.
Volt 2 fagyibabás transzferünk is, de azt mi fizettük.

ZozoKép
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagy!
Remélem a Pici hamarosan megmutatja mi van a lába között!

VikimiKép
Nagyon drukkolok neked! Örülök, hogy sikerült megnyugodnod egy picit. Ez nagyon fontos!
Majd írd meg mikor lesz a pungi!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Akkor este javítom otthon és a köv. frissítésnél már 2. lombik lesz, viszont akkor a Kaális topikban is így járok el! Kép
Babókról valami hír?

Vikimi!
Kicsit már meg vagyok kavarodva, akkor most neked mikor lesz kb. a punkció?

Wish!
Hogy vagy? (Nem basztatni akarlak, csak .... tudod rengeteget gondolok rád, át tudom érezni a helyzetedet én is így jártam a 2. nál.....)

Hajnesz!
Veled mi a helyzet? Sikerült lefoglalni magad mára?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lánzkák Kép

De jó, hogy így pörög a topic, vagy csak én nem néztem mostanság sűrűn? Igaz elég vacakul voltam a napokban, ma nem is mentem be dolgozni, csak itthonról nyomom (igaz egész hétvégén dolgoztam)... el is határoztam tegnap, hogy én is lassítok egy kicsit, ez így nem okés, hogy reggeltől 6-7-ig dolgozom, utána meg már annyira vacakul vagyok, hogy hazajövök és csak feküdni tudok...

Zsebi Kép
tuti a tábla, lehet, hogy majd a csíkozást is ki kell találnod, majd ha kiderül a sok ikerről, hogy egyik fiú, másik lány Kép Nekem a Forgácsban csinálta Dr. Forgács és Dr. Sipos, szülni utóbbinál fogok, 28 éves vagyok, és a babák, ha kibírják addig a pocakomban 2006. február 18-án fognak születni.

Dzsúd Kép
nekem is nagyon kellene tornáznom, de egyszerűen nem marad rá energiám, remélem a 12. héttől nálam is máshogy lesz! Gyönyörű, amiket írsz az analízisről, úgy irigyellek, hogy ennyire csak a babáidra koncentrálsz! Már az elején is így volt veled? Kicsit lelkiismeret-furdalásom van, hogy én elég sokat gondolok a problémákra...

pussz mindenkinek!
tralllala
 
 


Zsebi Kép
Egyáltalán nem veszem basztatásnak. Sajnos szerintem tudod hogy vagyok Kép

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?