Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi
bátor vagy, hogy bírtad a fogorvost. A két fogadat sajnálom, hogy el kellett búcsúztatni. Olyan jó ez az utazás előtti izgulás ! Én mondjuk kifejezetten utálok nagyobb útra indulni nikával, de ez azért van, mert egyedül vagyok. Kaja és játék arzenált készítek be az első ülésre, hogy alkalom adtán lassan mindent hátra adogassak, ha kell. de felkészítem magam arra is, ha estleg a sipánkálását kell hallgatnom az út vége felé... Kép Mennyi időre mentek, meg hova, merre ? Van részletes tervetek ? Minden napra valami izgi dolog ?
Ági
én nem sértődtem meg, csak a lesajnáló megjegyzéseket nem szerettem. Ált. iskola elsőben nekem is gond volt, mert valamiért úgy ültettek egy jobb kezes mellé, hogy a könyökünk mindíg összeért és persze lökdöstük egymást. Ja és ez egy fiú volt ráadásul ! Hát nagyon úútáltam. Aztán megcseréltek minket és onnan ment már a dolog. Ja és egy hajós barátom, aki zongorista teljesen odavolt tőle, hogy ha ő bal kezes lehetne micsoda karrier állt volna előtte. Szerinte sokkal több lehetőség van a balkezesekben a művészetek terén. Eistein is bal kezes volt ! Kép
Panu
Én már több, mint 30 éve bal kezes vagyok !!
Én nem szeretem a tescot. Csak a népbutító reklámokból élnek. A magyar emberrel meg el lehet hitetni mindent. Nagy betűvel ki van írva, hogy olcsó, akció és kész már veszik is. én vettem már a dm-ben is olcsóbban pelust meg kaját, mint amennyiért a t. árulta. Kép
Hogy álltok a házzal, kívül-belül ? Úgy értem mennyire van kész és mennyi mindent kell még venni belülre ? Van már "trendi" belsőépítészetek ?Kép A Benetton cuccokat én is bírom, Nikinek is van pár, szinte elnyűhetetlenek. Nem tudod véletlen meddig vannak nyitva ? Én még annó a dolláros boltban vettem magamnak 1-2 dolgot a Váci utcában. Nagyon menő volt ! Kép
milyen vendégek jönnek ?

Könyvolvasás... ,ugyan már ! Lehet, hogy nem is tudok már olvasni. Örülök, ha egy értelmesebb újságot át tudok nézni. Pedig legalább a hírek érdekelnének. A választás idején is kiborítottam apát, mert szinte mindent megnéztem, elolvastam, meghallgattam. Néha nagyon szórakoztató volt pl. Tortyán apánkat hallgatni ! Kép
Mondjuk most a gyermek lélektant olvasom, de legalább 1 hónapja.

Én bevállalok egy talit a telkünkre jövőhéten, ha valaki akar csatlakozni szivesen látjuk ! Persze Niki fél óráig tiltakozni fog, de aztán majd ő is megbékél ! Kedd, szerda ??
Na mit szóltok !!?

Ja és egy kép a paripáról meg lovasáról !



Kép
dorki
 
 


hahó,
megint szüntetet tartok Kép
Ági, én sem sértődtem meg, eszembe se jutott. csak tudom, hogy manapság is rácsodálkoznak a balkezesekre, mintha valamilyen trükköt mutatnánk be, amikor írunk Kép pedig teljesen természetes dolog. ezért írtam, amit írtam.
ja, és a balkezesek jeligéje: "mindenki jobbkezesnek születik, ezen csak a legnagyobb egyéniségek tudnak változtatni" Kép Kép és tényleg sok művész volt balkezes, a balkezesek a jobb agyféltekéjüket tudják jobban kihasználni, és ott vannak a spirituális és művészi/kreatív dolgok Kép Kép

Dorki, csaj jófej, az anyja meg izgult nagyon?? mert úgy tűnik Kép erősen koncentráltok mindketten Kép

B. nagynénje és férje jön az USA-ból. nagyon szeretjük őket, helyes, rendes, közvetlen pár. életük a mozgás, a hasznos tevékenység, pedig nagynéni 62, férje pedig 70 felett. simán mennek mai napig gyalogkirándulásra a canyokba, 20-40 km-re naponta, nehéz terepen. őket várjuk. aztán meg most itt volt apósom, és nemrég kiderült, hogy holnap anyósom jön, egy barátnőjével. és anyós marad is, de még nem tudja, meddig. ez most púp a hátamra, mert takarítanom kéne, de mellette nem mindig lehet. most találjam ki, hogy holnap mit adok ebédet nekik, és azt mikor csinálom meg Kép mert segíteni úgyse fog Kép ja, és szerdán dolgozok, azaz éppen hogy csak kiérünk a reptérre nagynéniékért, előtte nincs időm itthon molyolni, csak apának. de neki is csak Lizi mellett Kép
Gyermeklélektant én is olvastam, jó azért. és nemrég kiolvastam a Coelho: Zahír című könyvet, ami nagyon tetszett. 1-2 éjszakám ráment, de élveztem nagyon.

Zsuzsi, én is kíváncsi vagyok, hová mentek Olaszországon belül???

panu
panu
 
 


Dorki,
én nagyon örülnék a keddi vagy szerdai talinak az még időmbe bele férne már szülni sem kell meni.

Pénteken utazunk OlASZORSZÁGBA azon belül Caorle Altaneába ez Velence előtt van 30-40km-rel,apartman ime a kép róla
Kép
tenger kb.20percre homokos part
az út 7-8óra ha Horvátokon keresztül megyünk 643km ebből csak kb.380km autópálya apa azért nem akkar erre menni, az Osztrákokon keresztül pedig 780km ebböl 640km autópálya még ez képlékeny,hogy merre megyünk.Igazából én arra gondoltam ,hogy északa indulunk kettő felé és akkor talán felét végig aludná Fanni .Baromira tud szenvedni a kocsiba egy idő után semmivel nem lehet lefoglalni.

Panu,
akkor most te nem fogsz unatkozni jó kis elfoglalt napjaid lesznek

FÜLESCSACSI,
nagyon kerülsz minket csak legalább annyit hogy-hogy vagytok irj magatókról!!!!!!!!!!!!!!!!!
szuszoka
 
 

 
 

sziasztok,
kis pihi van. barátnőm lányával megegyeztünk és végül Janikovszkyt hajlandó olvasni a netelés és a szgépes játék helyett, amíg Liza alszik Kép Kép

Fcs, tényleg írj! csak annyit, hogy minden oké veletek???

Zsuzsi, ez jól hangzik és jól is néz ki. ha Fanni nem szereti az utazást, akkor tényleg nem egyszerű ez az indulás. és megértem apát, hogy az autópályás útvonalat választja. az éjjeli indulást Ricsi hogy bírja majd?? és hát 3 óránként meg kell állni velük, gondolom.

én tegnap éjjel felkarikáztam 2 cukkinit és előkészítettem. rántott cukkini volt ebédre, mert azt gondoltam, hogy az este kisütött pogácsa nem bírja ki ebédig. így is lett. anyós kérte, hogy 10-től legyünk itthon, mert jön, és ebédre elmennek. ehhez képest ebédkor jöttek és itt ettek. még szerencse, hogy volt elég kaja.
Liza továbbra is utálja a délutáni alvást Kép viszont igen jól bírja az ébrenlétet. és ma azzal ajándékozott meg, hogy reggel csak 8-kor ébredt!! Kép hipp-hipp-hurrá! hogy ez milyen jól esett nekem! ez a plusz egy óra teljesen feltöltött Kép

Andi, hogy van Apa? már otthon van?

Krisz, ti is rendbe jöttetetek? már te is mehetsz emberek közé? használjátok ki ezt a napot a keleti végeken, mert itt már nagyon lóg az eső lába, és klasz a levegő, felfrissült Kép

Kriszti, és veletek mi a helyzet? Anyukád meddig lesz nálatok? Õ nem Szegeden lakik? a kajás topikot is hanyagolod Kép szomorú vagyok miatta Kép

Dorki, eheti program? sajnálom, hogy most nem tudunk találkozni, de amint lesz egy kis idő és se forgalom, se munka, azon nyomban szólok nektek Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Csak bele-bele olvastam a két napi termésbe.

Zsuzsi, Ez az apartman tök jól néz ki. Bármilyen fárasztó is lesz az út itt aztán könnyű lesz kipihenni magatokat.

Panu, Hát kitartás a sok vendéghez. Alvással nálunk is gondok vannak. Először vasárnap nem aludt semmit a Marci napközben, azután ugyanez volt ma. Viszont most megint fél 9-kor leraktam. Sajna reggel ettől nem alszik tovább, én meg estére teljesen kipurcanok. Na mindegy, úgyis itt az ideje szoktatni magam.

Dorki, Niki nagyon ügyesen ül a lovon. Szerintem nekünk is jó a jövő hét.

Fcs, én is kíváncsi vagyok már rátok. Rég nem hallottunk rólatok.

Jó éjt,
Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Fancsi se aludt ma délutánKép ezért estére már teljesen káosz volt.

Ricsitől nem félek ővele már megjártuk ezt az utat nagyon jól viseli, Fancsi a mumusKép .

Dedalonetta kuprol szeretnék véleményt kérni valaki ismeri-e illtve érdekelne még Viborcul is.
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
nekünk van itthol Daedalonetta kúpunk. Még akkor kaptuk, mikor Bogi elkapta a hányós hasmenős nyavalyát. Nálunk akkor bevált. Ezt írja a tájékoztató:.."gyermekek utazási betegségeinek(tengeri, légi, országúti )megelőzésére, kezelésére szolgáló gyógyszer. Az orvos egyéb eredetű hányinger, és hányás kezelésére is rendelheti. ....A készítményt utazás előtt 1/2 órával óvatosan a végbélbe kell helyezni...."

Még akartam írni, hogy egy ismerősünk -három éves gyermekkel- most jött haza a horvátoktól. Õk is éjszaka utaztak, azt mondták, hogy sikerült a gyermeket alva át tenni a kocsiba, meg aludt végig (reggel hatig) tehát az utazás ok volt. Csak az az nap volt rázós, mert ugye gyermek kialudta magát, de mivel apa vezetett Õ hulla volt, anya meg "navigált" így Õ sem sokat aludt, gyermek meg pörgött. Ezt az egy napot leszámítva nekik nagyon jól sikerült a nyaralás. Hazaúton meg többször megálltak, azt is elég jól tűrte a kiscsaj.......
kamagi
 
 


hello, Zsuzsi, nem ismerem, illetve nem használtam még ezeket a gyógyszereket,de a dedalonettáról hallottam én is.

Liza felmosott velem Kép előbb csak hónaljig merült el a vízben, majd a pocakjára locsolta, aztán annyira megörült, hogy nem vonszoltam el onnan rögtön, hogy végül úszott az előszoba és leült a vízbe Kép én már csak röhögtem Kép lehúztam róla a vizes ruhákat, bezártam a szobába, és felmostam a kilocsolt vizet, ill. befejeztem a munkát Kép
csináltam fotót, majd ha alszik felrakom. most mindjárt ebédelünk.

panu
panu
 
 


Jövőhét kedd Molnársziget
Zsuzsi
Brigi
Dorki
még valaki ??

Zsuzsi
nekem akkor ajánlotta az orvosom ezt a kúpot, mikor terhesen az első hetekben nem álltam a lábamon. De ez már régi gyógyszer. Apa is ezt szedte kiskorában, mert szegény elég hányós volt a buszon. Ha Fanni sosem volt még rosszul autóban, akkor szerintem nem kell neki.
Panu
hol alszik ez a rengeteg népség ? A diófa alatt ? Anyós meddig marad ? Én is bírtam ezt az amerikai nyugdíjasokban, hogy nem írják le magukat 80 fölött sem, hanem akkor indulnak neki világot látni. Teljesen más a világszemléletük, meg a nyugdíjuk.Kép
Felmosós Lizi aranyos lehetett, legközelebb már csinálhatja egyedül !!!
Ja a lovon nem voltunk betojva csak figyeltem Nikára, de tudtam, hogy nem fog leesni. Õ meg olyan átszellemült képpel ücsörgött.

Mi voltunk ma az állatkertben. Az rögtön az állatsimogatóba mentünk, mert mindíg az a fő attrakció. Nikát beraktam és amíg egy másik anyuka gyerekét vettem át a kerítésen, Niki odament az ott fellelhető legnagyobb bak kecskéhez és megpróbálta megsimogatni. Az a köcsög meg föllökte. Még arra sem ette a fáradságot, hogy felálljon ( megjegyzem, még jó ! ) csak a fejét fordította oldalra és egy jót taszajtott az én jóindulatú gyerekemen. Mire én odaugrottam már elesett, de az ugrásom nagyságától is jól megijedhetett, mert olyan sírásba kezdett, hogy csak na. Pedig láttam, hogy nem kapott nagy ütést csak megijedt, hogy mi történt. Aztán vagy 10 percig kellett vigasztalnom. Mire megbékélt letettem, hogy simogasson valami szelidebb és kisebb állatot, fogta magát és vissza ment ahhoz a nagy döghöz. Lehet,hogy bele akart rúgni vagy ilyesmi, de ezt már nem vártam meg. Azért jót szórakoztunk, több más anyukával együtt. Aztán hazafelé már a kijáratnál elaludt és még itthon a parkolóban is horpasztott vagy 3/4 órát. Meg én is vele.
Még este megnyírtam Nikát a tv előtt, de így is olyan nehéz volt, mert anyira utálja azt is , ha megfésülöm.
dorki
 
 


hahó, csak gyorsan Kép

állatkerti taliért irigy vagyok Kép sajnos, mostanában nem jön össze ilyen program, és július végéig a szabadságolások miatt befogtak rendesen. majd aug-ban tervezünk egy kis szabit a Balatonon.
és most Nikának gyönyörű firurája lett? ügyes vagy, hogy végül is siekrült megnyírni, mert tudom, hogy nem könnyű. mi is szenvedtünk Lizivel, ő is utálja a fésülést is Kép

após csak 1 estére jött, futott tovább a dolgára. anyós 1 éjszakára, tegnap délelőtt futott tovább, de előtte még este vitáztunk, így most nem akar jönni egy darabig. no comment. tegnap megjöttek az arizonaiak is. csuda helyesek voltak, pedig a déli gépet nem érték el Párizsban, aztán 3 órával később csak ők érkeztek, a csomagjuk nem, majd a következő 2 óra múlva érkező gép sem hozta a cuccokat, csak este 8 körül az utolsó géppel jött meg a 3 csomagból kettő Kép de ezek legalább a saját felszereléseiket tartalmazták, és a 3. az ajándékokat, erre ma délutánig várni kell. és nagy szerencse volt, hogy apa talpraesetten viselkedett, azaz nem hagyta annyiban, hogy nem érkeztek meg a déli géppel, hanem az air france-nál megtudta, hogy minden Amerikából érkező utas lekéste a csatlakozást, így majd a köv. géppel érkeznek, és megvárta őket, amire szegények már nem is számítottak. ja, és ők is foglaltak egy lakást maguknak, nem akartak a nyakunkon lenni. közös programok azért lesznek. szóval a diófa alatt még van hely Kép Kép

Liza estére belázasodott. előzménye volt, hogy második napja köhög. délután már láttam, hogy gond lesz, mert csak ténfergett, nem volt kedve semmihez Kép éjszakára kapott kúpot, egyszer sírt fel úgy éjfél körül. azóta alszik. remélem, apájával jól lesznek kettesben délelőtt.

panu
panu
 
 


Sziasztok,

A (legalábbis számomra) legnagyobb hírrel kezdem. Két új értelmes szóval bővült a Marci szókincse: Peti (a nagybátyja) és kakaó! Talán lassan beindul.

Panu, remélem Liza már jobban van és nem lesz beteg. Hogy bírod a munkát, a sok vendéget, meg hát Lizit is?

Dorki, Összebeszélhettünk volna, mert mi kedden voltunk állatkertben. Tulképp a háziorvoshoz kellett volna lemennem, de pont akkor szántam rá magam amikor szabin volt. Ha már viszont annyit autóztunk (és a doki ott van a Liget mellett) elmentünk állatkertezni. A Marci is élvezte, csak a simogatónál az volt a baj, hogy a kapuja le volt lakatolva és csak a létrán lehetett bemászni. De szegény Marci is annyira ment volna be, hogy megkockáztattam, jól nézhettem ki nagy hassal, törött? lábbal meg egy nagy hátizsákkal. Mi akkor jöttünk ki amikor az egyik kecske megindult a Marci felé és elkezdett mély hangon mekegni. Szegény úgy megijedt, hogy azóta is emlegeti.
10-fél 2-ig voltunk kint, a Marci végig rohangált és ezek után nem aludt egész nap egy percet sem.

Zsuzsi, a gyógyszerről sajnos nem tudok semmit. Viszont az esti utazás szerintem nem rossz. Mi egyszer úgy mentünk le anyósomékhoz - pedig az csak 2,5-3 óra - hogy megfürdettük a Marcit, megitta az esti tejét, leraktuk az ágyába. Gyorsan mi is összekaptuk magunkat, a Marcit átraktuk az autóba és elindultunk. És ezt tervezzük most péntekre is, mert a hétvégét lent töltjük.

Többiek nyaralnak? Andi, apával mi van?

Nemsokára apa is itthon marad pár napot. Már alig várom, mert február óta éjjel-nappal dolgozik és nem sokat láttuk.

Megyek vasalni, mert az valahogy mindig elmarad.

BrigiKép KépIlyen az ágyunk. Ma aludt el először benne a Marci (eddig pont úgy jött ki, hogy csak alva raktuk bele). Egy órát mocorgott, forgolódott, lemászott, felmászott, mire megtalálta ezt a neki legmegfelelőbb pozíciót.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Ja, és remélem látjátok az ágy alatt Dodó autót!!! Ez most a kedvenc. Van benne kormány is meg duda. Bele szokott ülni a Marci Ká-ká-val, egy felfújható madárral, aki pár napja a legjobb barátja és autókáznak mindenfelé.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok,

Nagy a csend! Mi most elmegyünk a hétvégére. Lassan indulunk, mert előtte még bemegyünk Pestre. Én is kinéztem egy last minute tengerparti nyaralást és utána járunk az irodában. Ha összejön jövő pénteken megyünk. Remélem sikerül, mert már ránkfér egy kis lazítás együtt apával.

Mindenkinek jó hétvégét! Bár az idő itt épp nagyon ramaty!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szigoru lampalotast rendeltem magamnak 11-tol, mert Nika kitalalta, hogy o bizony 8 helyett 1/2 7-7-kor fog kellni ezentul. Nem nagyon hallgat az eszervekre, pl., hogy anya kicsinalodik igy par nap alatt. persze vagy fél órat tekereg meg ásítozik mellettem, de aludni azt nem akar. remélem visszaállunk még a normalis rendszerbe.
Képzeljétek én még soha nem mentem el itthonról este szórakozni Niki nélkül. Még apával sem. Az esti alvásra mindíg itthon voltunk. Persze ez azért is volt, mert macerás volt az altatás, de akkor is. Viszont tegnap csajos bulin voltam a millenárison. Direkt estére szerveztük, így mindenki lepasszolta a gyerekét. Persze majd' mindenkinél apa volt a felügyelő. Jót beszélgettünk és csak 1/2 12-re értem haza. Hát úgy éreztem magam, mintha randira mennék. Anyukámnak 250 instrukciót adtam, hogy mi a teendő a gyerekkel... Kép Aztán már ő szólt, hogy húzzam el a csíkot Kép Na de azért jól szórakoztam.
Brigi
hova tervezitek az utat ? nekem sosem volt bizodalmam a last minute utakhoz. De bárhova mentek én irígy leszek KépKépKép Marci nagyon laza az új ágyban. Én azt sem tudtam, hogy van az állatsimogatónál kapu , én mindíg mászok. Kép Jó hétvégét !!!
Panu
mi volt a gáz megint anyóssal ? Kislizi hogy van, gyógyulgat már ??? Sok gyógypuszit küldünk neki.

Előttünk volt ma egy nagy baleset a gubacsi felüljárón. Le is zárták az egészet, volt is akkora dugó... (péntek, eső) Egy pótkocsis teherautónak leszakadt a pótkocsija és áttért a szembejövő sávba, ahol egy suzukist nyomott le. benne egy nő meg egy gyerek. Láttam, ahogy megy a gyerekmentő, hát majdnem sírva fakadtam. Nagyon nem bírom az ilyet. Bár a balesetből semmit nem láttam, csak a szirénázó autókat, de nekem ez is sok(k). Aztán a gyerekmentő 15 perc múlva elment utas nélkül, szóval gondolom nem volt nagy baj. Az infón is hallottam, hogy az anya sérült meg jobban. Bocs,hogy ilyen "kellemetlen " témát írok csak nagyon bennem van. Az ilyet meg tényleg nem lehet elkerülni.
Na azért kellemes hétvégét mindenkinek. mi megyünk holnap anyósékhoz névnapi bulira. Megint ehetem magam dagadtra !!!
Dorki
dorki
 
 


hahó,
köszönjük mára jobban van a kiscsaj. csütörtökön egésznap lázas volt, de nem hagyta el magát, inkább ténfergett, és nyüszített, szóval egy élmény volt. ráadásul délelőtt dolgoztam, és csak 2-kor érkeztem haza. tegnap, pénteken már lényegesen jobb volt a helyzet. bár az orra nonstop folyt, jól volt, játszott, jött-ment és nem aludt egyáltalán napközben. ugyanis reggel 8-kor kelt, és csütörtökön este 8-kor aludt el. szóval úgy vélte, 12 óra/nap untig elég Kép és este 8-ig bírta rendesen. igaz, akkor már nagymama vigyázott rá, mert mi vacsorázni mentünk a rokonokkal Kép a visegrádi reneszánsz étteremben voltunk, nagyon klassz volt. csak nagy feltűnést keltettünk az angol beszéddel Kép amit nem is értek. a felszolgáló kelletlenül beszélt angolul, mondván neki mennyivel egyszerűbb a magyar !! a közeli asztaloknál úgy néztek, mintha csodabogarak lennénk. ki érti ezt???

Brigi, és hova mennétek? vagy még az sem eldöntött milyen az irány? Görögország? vagy Olaszország? vagy a dalmát tengerpart? Marci, nagyon jófej a nagyfiús ágyában Kép és még álmában is őrzi Dodót? Kép tiszta pasiból van Kép Kép Kép

Dorki, együttérzek veled minden tekintetben Kép jó is néha lazítani, még ha lelkiismeretfurdalással mégy is el. és a korai kelés miatt részvétem, én sem szeretem a fél 7-es kelést, de Liza igen Kép és most a héten 2x!!! kelt 8-kor, mennyivel jobban tudtam összeszedni magam!! kész csoda volt.
anyós-vita régi dolog, időnként előkerül: otthonmaradás előnyei és hátrányai, hős-e aki marad Erdélyben magyarként? gyáva-e, aki nem? ebbe némi családi jellemvonások belekeverve, az örök ellenállás az ő családja és B. apjának családja között Kép amit ugye nem szép dolog a saját gyerekemen elverni, ehhez a no comment.

névnapi bulihoz jó kedvet kívánok! és ne edd magad dagadtra, csak mindent kóstolj meg egy kicsit Kép hol tartasz a kilókkal? mostanában nem írtad....

Andi, hogy van a férjed?

többiek???

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Apa hétfőtől itthon van. Gyógyulgat, már unatkozik is néha. Kép Jártunk majdnem mindennap kötözésre, csak pont rossz az időpont, dél-egy között kell menni, és franc tudja mennyit kell várni a dokira. Pont Boga kaja és alvásideje, így nálunk is volt olyan a héten, hogy egy szemet se aludt a csaj egész nap, persze este már 8-kor kipurcant. Amúgy ő most ráállt a reggel 8- fél 9-es kelésre, amit igencsak díjazok. Kép Persze ehhez este kb 10-kor alszik el.
Dorki! Én se bírom mostanában a baleseteket, semmit ami egy gyereknek árthat. Régen nem érdekelt, most még tök hamar könnyes lesz a szemem. Hiába, anyából vagyunk. Kép Tali - mi most asszem kihagyjuk, apát nem hagyjuk egyedül.
Brigi! Irigyellek, hogy ennyire klasszul bírod magad még ekkora pocakkal! Marci nagyon vagány az ágyikóban. Menjetek el valami klassz helyre kikapcsolódni, a közeljövőben úgyse nagyon lesz rá alkalom. Szerintem meg tökmindegy hová megy az ember, csak ne otthon legyen. Nekünk is jó lett volna, ha közbe nem jön Tomi balesete, ma értünk volna haza. Kép Így talán majd az ősszel bepótoljuk.
Zsuzsi! Nem csodálom, hogy aggaszt az a hosszú autóút, most hogy Bogával autózgattunk- pedig csak Pestre- kiderült, hogy ő se bírja túl sokáig az ücsörgést. Beidegesedik, mindig valami újdonság kellett, még ha teszemazt csak az autóillatosító volt is. Kép Hétfőn én is voltam fogrvosnál, mert letört egy darab az egyik leghátsó fogamról. Szerencsére megúsztam egy töméssel, csak 2 szuri kellett, mert az elsőtől nem zsibbadt el. Viszont valamit félrebökhetett, mert ha hozzányúlok az arcomhoz, még most is fáj a szuri helye. Viszont a fogam oké.
Panu! Lizinek mi baja volt? Csak megfázás? Jól van már?
Képzeljétek, elvittem Bogát hétfőn bőrgyógyászhoz, mert nem múltak a pöttyei a lábáról, sőt egyre több van. Azt mondta, hogy ekcémára gyanakszik. De nem viszket neki egyáltalán, meg szerintem nem is fáj, egyáltalán nem foglalkozik vele. Lehet ez ekcéma, ha nem viszket? Írt fel valami kenőcsöt, amit a patikában úgy kevertek ki. Mondtam neki, hogy a gyerekorvos az Elocomot írta fel, de azt mondta a bőrgyógyász, hogy ő azt kisgyereknek nem adná, mert nagyon erős. Egyelőre nem látom, hogy javulna, hétfőn, ha nem lesz jobban, visszaviszem.

Jó hétvégét mindenkinek!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi
Nikinek is eloszor a laban meg a hasan voltak piros pottyok, de neki sem viszkedtek kicsit sem. Inkabb foltokban piros, neha kicsit szaraz feluletu, de sima. Mi is elocomos kremet kaptunk , de egy higitott valtozatot, nem tomenyet. Biztos, hogy ket nap alatt nem fognak elmulni, szoval ezert szerintem ne menjetek orvoshoz. Varjal vele egy hetet. Nekunk is szepen lassan mult el. Persze mostanaban is neha elojon a hasan, akkor parszor bekenem es kesz.
En is ugy tudom, hogy az ekcema viszketos , de nalunk semmi ilyesmi nem volt. Hasznaltok valamilyen testapolot vagy furdetot ? mert minket arrol letiltottak egy idore. vissza kellett ternunk a gyogyszertarira. Megjegyzem a testapolot azota is hasznaljuk mert az tenyleg nagyon jol beszivodik.
Esetleg tejerzekenyseg nem johet szoba ? Nalunk felmerult az is.

Megegyszer megkerdezem, mi lesz A NYARALASOTOKKAL??? Apa meddig lesz otthon es mennyire tud mozogni, az arca rendbe jott?
Ja hulye vagyok a nyaralast most olvasom Kép
Nem azert faj a szuri helye, mert rosszul adtak be, ez igy normalis. En is szidtam mar orvost emiatt.Kép
Panu
Visegradon eleg sok kulfoldi jar, nem tudom mit kell ezen csodalkozni. De egy pincer az egesz ettermet lejaratja az ilyen nega viselkedesevel. Kép
Az tenyleg faraszto lehet, hogy betegen sem hajlando aludni napkozben Liza, pedig a betegsegre tenyleg jo az alvas. Ezt mondd meg neki, hogy Dorki neni uzeni tessek aluszni napkozben is !!!!Kép

Mostanaban azert nem irtam a kilokat, mert nagyon joban vannak velem es nem akarnak eltakarodni. -6-nal tartok, de az is nehezkesen. Ma azert ettem mindent, ami volt meg somloit is. Hat nehogy ma' ne !!! Viszont kaptam egy tabla milka csokit, de azt hosiesen otthagytam. Ha elhoztam volna, mar a szemetesben lenne a papirja (uresen) Kép persze annyi kaja volt megint, hogy innen az összes topik tag jóllakott volna a családjával együtt.

Apa meg délben fölhívott minket a kabintársa mobiljáról, amit kölcsönbe kapott 10 percre. Hát mi mondjak, kicsit ittas állapotban volt. Hozzá kell tennem, hogy évente 2x ha iszik alkoholt. Mind a ketten józanéletűek vagyunk. Sokan csodálkoznak is rajta, mert a magyar ugye pálinkával kezdi a napot. Na szóval épp egy pincér búcsúztató bulin volt, mert ketten is szabadulnak 6 hónap után. Mondta apa, hogy egész hajnalig lagzilajcsit meg barátait énekeltek. ezzel szórakoztatva a személyzet többi tagját.
Örülök, hogy legalább ennyi jut nekik !!
jó éjt
Dorki
dorki
 
 


ma reggel animal planet-et néztünk, újabb szavunk van: kokojil.

Dorki, néha ki kell rúgni a hámból Kép Kép névnapi buli se volt semmi Kép Kép

Andi, sajnálom, a nyaralásotokat Kép de tényleg bepótolható. a lényeg, hogy teljesen meggyógyuljon Bogaapu. a 8 órás kelést önmagában én is díjazom, de azt már kevésbé, hogy cserébe nem alszik napközben. így lőttek a rendrakásnak, felmosásnak, kicsi magánynak. de sebaj.

Liza már egészen jól van, csak az orra folyik és köhög még. viszont a rokonokra is ráragasztottuk a kórt. és egy 70 éves kevésbé bírja, mint mi vagy Liza. úúúgy sajnálom Kép

megyek is a fürdőbe, mert úgy hallom, szükség van rám.

panu
panu
 
 


Panu
szerintem vissza fog térni még a nappali alvásotok. Azért kicsi még Lizi, hogy ne aludjon egész nap. És mi lesz ősszel a bölcsiben ? Rokonékat sajnálom,de legalább emlékezni fognak a nyaralásra.Kép

Brigi, Zsuzsi
Áll még a keddi jöveteletek ? Részemről rendben van a dolog, csak megint esőket mondanak. És mostanában vannak is jó kis égzengések.

Mi elmentünk még ma utoljára a gyerekszigetre. Fél órát ültünk a kocsiban, mert Niki aludt és utána fél órát maradtunk, mert esni kezdett az eső. Legalább a kosaras hintába be tudtuk rakni egy menetre. De aztán haza kellett jönni.
Itthon fürdésnél kilocsolta a vizet én elmentem felmosóért, ő meg közben belekakált a vízbe.Kép És boldogan mutatta a kezében a kakát. (szép nagy darab volt) Kép Én már azon is csodálkoztam ,hogy milyen vastag, de aztán láttam, hogy van ott még egy, na mondtam neki, hogy akkor már azt is adja ide. KépHa már megdolgozott vele, nem igaz ? Aztán jól lesuvickoltam. Ennyi volt mára az izgalom minálunk.

éjszakai műszakos, hol vagy ???
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Dorki,
igen én is akkartam már irni,hogy esőt igérnek tehát szerintem napoljuk most a talit.
A másik ,hogy mi valoszinüleg megyünk a keresztlányomékhoz ezért is lekellet volna mondanom mosta talit.
Apának is kell egy kis kikapcsolodás!!!!!!!!!!!!
Csajbuli ilyenek ide leirni azt semm tudom mi az csak fáj a szívem Kép.
Kádba kaka olyan már nálunk is volt tuti Kép.
Balesetek jajj ne is mond miótta nekem volt a balesetem bennem is olyan para van föleg ha a gyerekek mögöttem ülnek.

Andi,
grat apa gyógyulásához,
Boga pöttyei,hogy vannak?

Brigi,
nagyon jó Marci ágya én is olyat szeretnék Fanninak,
múltkor le volt értékkleve a Megatoysba és akkor nem vettem meg elkéne menem megnézni most mennyibe kerül.
Dodó autó komoly járgány nem csodálom,hogy olyan nagy becsben van tartva Kép.
Na sikerült valamit intézni nyaralással kapcsolatba és hova mentek?

Panu,
kokojilhoz-gratula
Visegrádon meglepetés tárgya voltatok hát ez durva 2005-ben EU országban !?
Lizi alvás rendje ez csak bízti átmeneti állapot,
mikor nálunk volt ilyen én is nagyon nehezen viseltem.

Fanni,
nálunk ha valaki megy wc-re egyböl mondja "kaka?"
az ő pelusára is mindig azt mondja ha pisi van benne ha kaka "kaka",
mindenkinek megmutatja a fejét, szemét,száját,hasát.
Beszéddel még nagyon csinján bánik csak az alap szavak vannak.
Két napja azt játsza ,hogy hozza a babáit anya énekel nekik ők meg ülnek egymás mellett az ágyon tiszta tücsökzene Kép.
Múlt héten elmentünk egy hathetes babát megnézni nagyon ari,
de amit a Fanni ott is produkált hát két percig nem volt meg egy helyben nem egyszerű a kiscsaj.

Fülescsacsi,
mi van veled valamivel megbántotunk??????????????

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan tudok írni. Mi passzoljuk a holnapot, itt egész nap óriási viharok voltak. Holnapra is esőt mondtak.

Nyaralásunk még nincs. Törökországba mentünk volna, de a robbantások miatt azt is kihagyjuk. Most nézelődünk még.

Megyek, mert a Marci már keres.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


csajok !
Azt hittem nem futamodtok meg és beneveztek egy holnapi iszapbírkózásra ! Itt reggel is esett meg délben is és most is. Szerintem nagyon jó kis dagonya lehet kinnt. Viszont nekem ki kell mennem ,mert anyukam ott hagyta a meggyes-csokis muffinokat, amiket a holnapi szép nyári napra csinált. Asszem én eszem meg az összeset. Na jó nem, adok Nikinek is.

Nekem is tetszik marci ágya. Mennyiért adnak egy ilyet , Bár nég eszem ágában sincs lecserélni, nem szeretném, ha hajnalban itt kóvályogna a kölök !
Nyaralás híjján én már most kitaláltam, hogy pár napra elmegyünk valahova, ha apát hazaeszi a fene. Csak nem tudom novemberben hova lehetne menni M. országon belül , Mert külföldi ötleteim azok vannak..

jó éjt
Dorki
dorki
 
 


csajok, csajok !!!!!
hát mi van itt ? Ahogy látom semmi. Elmosott titeket az eső, vagy mi !? Azért iderakok 1-2 képet nektek a csajomról.
Dorki
Kép
dorki
 
 


Kép

Dorki
dorki
 
 


sziasztok!
tényleg mindenkit elmosott az eső? hiába, rossz idő=rossz kedv
Dorki, a csajod még mindig jól néz ki, és a második képen, mintha nem rád hasonlítana... Kép apára??

Zsuzsi, tetszik ez a babázás Kép és csak énekelni lehet? vagy verseket is elfogad? mikor mentek nyaralni? remélem, jó időtök lesz!!! nagyon drukkolok!!

itt is dagonya van mindenhol, én sem szeretem. Liza viszont nagyon hiányolja a sétákat Kép azt hiszem, holnap már mi is beöltözünk "susogóba" (esőcucc) és nyomjuk a kinti létet. főleg, mert vásárolni kell 1-2 dolgot. ma apás nap volt nálunk, mivel én dolgoztam, nagymami pedig csak holnap jön. büszke is vagyok apára, mert nagyon jól megvoltak 11-től este 7-ig, ettek rendesen, nincs szétdúlva a lakás, voltak járni egyet az ikeában, 2 és fél órát Kép, apa szerint csajszink olyan volt, mint egy angyal, szót fogadott, mindent megnézett, de visszatette az árut, ha kérte tőle, ettek együtt virslit Kép tiszta happy volt, amikor jöttek értem. Liza nagy vigyorral üdvözölt, szóval minden oké volt.

hétvégén megyünk lakodalomba, kapott szép ruhácskát apa nagynénijétől. kíváncsi vagyok hogy bírja majd a gyermek a gyűrődést, és hányszor kell átöltöztetnem...

jóccakát, panu
panu
 
 


Sziasztok!

Hétfőn apjuk ismét megszabadult egy darab kötéstől, így már a maradékot mi kötjük itthon. Kép

Bogának nem múlnak a kiütései, inkább egyre több van. Bőrgyógyász azt mondta, hogy nem ekcéma, hanem vírusos bőrgyulladás, és akár 6 hétig is eltarthat. Kép Kép szerencsére csak enyhén fertőz, ez miatt nem kell karanténba zárni. Kép Nekem mindenesetre már elegem van a kiütésekből, mindig várom hogy kevesebb legyen, de mindig újakat veszek észre. Kép Kenőcs + fürdetőkrém. Ennyi.
Amúgy csaj jól van, csak extra hisztis, ha valami nem sikerül, vagy nem kapja meg amit akar. Az autóban a legkritikusabb, szinte csak nasitzabálva, vagy cumisüveggel bírja ki. grrrr.
Legalább az eső nem esik már. Tele volt már vele a bakancsom.

Panu! Jó szórakozást a lagziba! Hová mentek?
Dorki! Bogarat tettél a fülembe a csokis muffinnal kapcsolatban. Kép Így tegnap csináltam egy adagot, szerencsére mentünk barátnőmékhez, így nem ketten/hárman faltuk fel , hanem még volt rá plussz 2 ember. Az utóbbi hetekben leadott 2 kilóm simán visszajött, mióta apa is itthon kajál. Dorki, kitartás a fogyóhoz! Ne add fel, még ha néha bűnözöl is! Ügyes vagy. Mit nem adnék -6 kilóért!
kokodij Kép Bogának is van pár új szava, bár csak rövidek, a hosszabbakkal nem is próbálkozik. pl. kacsa (a háp helyett néha), csipa, toll, kék, apuci, ja és pukk Kép. Múltkor mindenre azt mondta, hogy "Neeem" , megkérdeztem tőle: "Tudsz mást is mondani?" erre: "Pukk!" Kép Kép

No megyek, mert már nyekereg.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Dorki, De jó, hogy nektek is van esőcuccotok. Én tegnep néztem gumicsizmát, de nem volt a Marci méretében. A cipőjét már kinőtte és most még nem akarok neki másikat venni, mert lehet, hogy őszre azt is kinövi. Szandálban meg kivinni őt a pocsolyákba ...

Az esős idő miatt mi is szenvedünk. A Marci is tiszta dili. Semmi nem jó neki. Tegnap tök sokat rajzoltunk. Egyszer túl kicsi az autó, azután túl nagy, vagy épp nem jó helyre rajzoltam. Estére már azt hittem diliházba vonulok. Mondtam is apának, hogy nem családos nyaralást kéne keresnem, hanem engem fizessenek be 1 hétre valahova. Egyébként délelőtt nagyon aranyos volt. Mi Auchanban voltunk, vásároltunk, pizzáztunk, szaladgáltunk. Olyan volt mint egy kisangyal. Szerintem csak a jó levegő hiányzik nekik. Bele sem merek gondolni mi lesz télen.

Panu, De jó, hogy lagziba mentek. Szerintem Lizának tetszeni fog a nagy felhajtás, meg a sok jövés-menés. Tegnap gondoltam rátok, ugyanis a Marci az Auchan éttermi részében hasonlóan viselkedett, mint Liza a TV-ben. Tetszett neki, hogy abban a nagy térben torka szakadtából tud kiabálni és ezt hosszú időn keresztül próbálgatta is. Gondolom a többiek idiótának néztek minket.
Hogy áll a házatok? Lassan költöztök, nem?

Andi, Jó hír, hogy apa szépen gyógyul. "Pukk" aranyos. Meg Bogi is ügyesen elkezdett beszélni. A nyaralás miatt meg ne bánkódj, az is jó, ha egy kicsit együtt lehet a család. Apa mikor mehet vissza dolgozni?

Mi is letettünk a tengerpartról, mert már nagyon sürget az idő. Aug-ban már nem szívesen engednek repülőre. Most Szolnok mellett néztünk ki egy kastélyhotelt. Van játszótér, pancsoló, medence, meg mindenféle programok. Valószínűleg oda megyünk majd két hét múlva.

Zsuzsi, Fanni is szuper aktív. A mesélés a babáknak aranyos lehet. Ricsi is egész nyáron otthon van veletek? Tök jó, hogy nemsokára indultok a tengerhez. Hogy döntöttetek. Éjszaka utaztok? Szerintem nem lesz gond. Ricsi hogy bírja a hosszú autózásokat?

Fülescsacsi, Bori, Krisz, Ági, Kriszta, merre vagytok?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Dorki,
csaj esőcucca nagyon szupi én is fogok venni Fanninak mert ídén nyáron inkább azt kell használni nem pedig fürdőrucitKép.
csokis-meggyes muffin jelen pillanat nagyon sovárgok utánaKép

Panu,
a babáknak csak éneklünk azt se szabad bármit mert akkor Fanni befogja a fülét ha nem tetszik neki {azaz igazság a hangom csak arra alkalmas,hogy az operába zongora tologató legyek Fanni is szerintem erre szokott célozni}
mese olvasás az úgy müködik,hogy olyankor Fanni az ölembe ül és lapoz én pedig próbálok olvasni ami baromi nehéz .
Lagzi miatt irígy vagyok de azért nagyon jó mulatást kívánok!

Andi,
autózás detto így müködik Fannival,
apa nagyon szépen gyógyul ez tők jó.

Brigi,
Szolnok jól hangzik,
Ricsi jól birja az autozást ő már volt Olaszba és semmi gond nem volt.
Igen egész nyáron itthonvan pár napra megy anyuékhoz keresztanyáékhoz, most tegnap ótta unokatesoméknál van ők Martonvásár mellett laknak majd péntek reggel jönn haza.
Kérdeztem tőle,hogy estleg ott alvos táborba nem -e akkar menni azt mondta nem úgy vagyok vele nem akkarom erőltetni.
Éjszaka fogunk índulni 2-3 felé.Úgyan is a szállást kettőnél előbb nem lehet átvenni.

Zsófi és veletek mi van??

Zsuzsi
szuszoka
 
 


én itt vagyok, de olyan negatív hangultban vagyok, hogy inkabb nem írok semmit. tele van a tököm mindennel. kiveve a Nikit.Õt nagyon szeretem !! Meg apát is csak ő ollllllyan k..va messze van.
Dorki
dorki
 
 


sziasztok,
én is vagyok Kép
Dorki, remélem, mára jobb lesz a hangulatod Kép ez a fránya időjárás se segít abban, hogy jobb kedvre derüljön az ember.

Zsuzsi, látom, Fanninak is van akarata Kép jó nyaralást kívánok nektek! biztosan élvezni fogjátok Kép

Brigi, mi is szenvedtünk az eső miatt, Liza van, hogy ott áll a nyitott ablak mellett és sóvárog, nézeget, szopja az ujját, ilyenkor zabálnivaló. gumicsizmát én is alig láttam, pedig ami van, az bélelt, azaz nem nyári esőbe való. majd ha látok valahol, akkor szólok.

Andi, örülök, hogy gyógyulgat Bogaapa. Pukk Kép Kép extra hisztihez kitartás, nálunk is ez megy 2-3 napja. gyakorlatilag minden helyzetben, minden kérésre, minden akaratmegnyivánulás NYÁVOGÁS. tegnap jött az ayukám, aki este, amikor hazaértkeztem megjegyezte, hogy tényleg kibírhatatlan a gyerek, pedig ilyent még sosem mondott. persze, a 6 órás anyahiány még fokozta ezt, és fürdésig csak rajtam lógott, még enni is csak részletekben tudtam. egyedül a dögönyözés, párnacsata, amikor egy szava sincs, mert csak nevet Kép remélem, ma jobb lesz a helyzet. pedig tegnap már voltunk kint délelőtt, és a nagyival délután is. jó nem annyit, mint meleg, nyári időben, de azért nem keveset.

megyek is dolgozni, panu
panu
 
 


A hangulatom ott van, ahol tegnap volt.
brigi mit is írtal, arról a magányos nyaralásról ? annyira el vagyok fáradva, de elaludni meg nem bírok. ha nem aludnék délutan Nikivel, asszem fel is fordulnék.
na megyek is inkabb
depidorki
dorki
 
 


Ejnye-bejnye Dorki, felejtsd el ezt a depit. Nemsokára újra süt a nap és minden jó lesz! Az egyedüli nyaralásról meg annyit, hogy szerintem már a sarkon hiányoznának a Marci meg apa. Csak a szám nagy!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Dorki, én is csatlakozom az össznépi kezdeményezéshez Kép felejtsd el ezt a depit, és vigyorogj a csajod huncutságain Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Csak köszöni jöttem ma este indulunk most meg visszük el a gépet mig mi nyaralunk karbantartáson lesz.

sziasztok
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Ha nem baj, én is csatlakoznék hozzátok. Van egy "kisfiam" 2003. november 29.-én született, Gergőnek hívják. És most is itt rosszalkodik mellettem. Kép
Engem Melindának hívnak, és 22 éves vagyok. Ja, és Komárom-Esztergom megyében lakunk.

Remélem, nem baj, hogy csak így betörtem hozzátok!


Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Szia Melinda !
Én örülök a "friss húsnak", nyugodtan gyere ! De a fiadról képet kötelező bemutatni. Úgyis nagy nőuralom van itt !!! Nagyon fiatal anyuka vagy ! Az oslany, pontosan mit jelent ?

Brigi
hova mentek pontosan nyaralni ?



Zsuzsi
nektek jó utat és jó pihenést !
Panu
írjál már a házról, hogy hol tartotok ?
bank, építkezés, berendezés, konyha, stb ?
Andi
apának jobbulást, azért javulgat már, ez jó !!!

nálunk a helyzet nagyjából változatlan. Holnap indulunk sarudra, most az én családommal. Mama,papa, dédi + mi. Remélem ott azért jobb lesz. Hát csönd az biztos !
jók legyetek
Dorki
dorki
 
 


Szia Dorki!

Örülök, hogy ilyen jó volt a fogadtatásom! Kép
Az oslany = őslány, vagyis több helyen őslány a nevem, és nem akartam kavarodást, és ezért ez a nevem itt is.
Igen, elég fiatal anyuka vagyok, de elég kiskorom óta imádom a kisbabákat, és nagyon boldog vagyok, hogy van egy ilyen szép kisfiam. Az elején furán néztek rám az utcán, biztos csodálkoztak, hogy ilyen fiatal, és kismama. De nem érdekelt, megszoktam. Mióta megszületett a kisfiam, azóta meg észre sem veszem az értetlenül rám nézőket.

Még talán annyit, hogy a párom elég gyakran van külföldön (főleg nyáron) a munkájából kifolyóan, és elég sok szabadidőm van net-ezni, és ide írkálni.
Képet ez után a levél után próbálok feltenni a Gergőről, remélem, sikerülni fog!

Kellemes hétvégét mindenkinek!


Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Kép
oslany
 
 


Sziasztok!

Üdv itt, Melinda! Örülünk az újaknak! Mesélj Gergőről, milyen a kissrác? Rólunk elég sokat megtudhatsz, ha viszaolvasol egy kicsit. Kép

Dorki! Remélem elmúlik a depid a hétvégén és visszatérsz a régi kerékvágásba. Amúgy mi készített ki ennyire?

Zsuzsi, nektek így utólag jó nyaralást kívánok!

Mi tegnap csaviztunk egy kicsit, elmentünk a Veresegyházi Medveparkba. Bogát nem kötötték le különösebben a medvék, inkább foglalkozott a játékaival, vagy kavicsokkal. Bár a végén megint lovagolhatott, amit igazán élvezett. Utána még elmentünk Vácra, megnéztük hogy egyik barátnőmék hogy haladnak az építkezéssel. Boga odafelé elaludt a kocsiban, jó egy órát aludt. Persze utána produkálta a hisztis jeleneteit is bőven. Szerencsére a hazafelé úton jól elvolt, legújabban három kedvenc játéka van, egy gumikutya (Plútó)), egy cica meg egy kacsa - ezek plüssök. Az érdekes az, hogy eddig le se tojta őket, most meg le se teszi, egyiket se. Eteti, elbújtatja, puszilja, táncoltatja őket. Ja, legújabb két szavaunk: Pútó (plútó) és ebújt (elbújt). Kép

sziasztok,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


két új fotó:

Kép Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Melinda, Üdv köztünk. Végre még egy fiú a csapatban! Már elkelt az erősítés.

Andi, Boga nagyon aranyos a képeken. Veresegyházon lovagoltatok? Nem írtál apáról. Gyógyulgat?

Zsuzsi, Dorki, Remélem jól érzitek magatokat a szabadságon. Majd várjuk az élménybeszámolót.
Meg Panutól is a lagziról!

Mi tegnap kerti partin voltunk Tahitótfaluban. A Marci nagyon élvezte, bár ő volt az egyetlen gyerek. Így viszont mindenki körülötte ugrált, pontosabban ő ugráltatott mindenkit.
Képzeljétek el, 2 napja nem aludt egy percet sem napközben (pedig pénteken itthon voltunk). Ehhez képest tegnap 6.20-kor, ma meg 5.20-kor keltett. És ugye nálunk apa erre az egyre nem kapható, úgyhogy ő aludt szépen tovább, mi meg mentünk játszani. Viszont fél 1-kor szólt, hogy éhes és mire megmelegítettem a kajáját, ami max 1 perc volt, felmászott az ágyára és elaludt és még mindig alszik.

Játék: A Marci legújabb játéka, "fantázia" játék. Kinyit mindenféle prospektust, keres benne autót, vonatot, labdát, stb és úgy csinál, mintha kivenné azokat a füzetből és elkezd velük játszani. Pl. kivesz egy vonatot az újságból és azt tologatja, közben megy a "sihuhu". Vagy talált almafát, szedett almát róla és mindenkit megetetett, még az állatkáit is. Ki gondolta volna, hogy már most mekkora fantáziájuk van.

Pénteken lefoglaltuk a szolnoki nyaralást. Vasárnap megyünk apával együtt, már nagyon várom.

További jó hétvégét,
Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors kérdés. Szerdán úgy néz ki bent leszünk Pesten. Valakinek nincs kedve egy játszótéri vagy állatkerti stb. talihoz?

Megyek, mert vége a fürdésnek.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


hahó, megjöttünk Kép

Melinda, üdv itt Kép Gergőért csakúgy kapkodnak itt a a lányos anyák Kép Kép

Brigi, fantázia Kép igen, a szerepjátékra gyúrnak Kép, ahogy Andi is írta, nálunk is előkerültek olyan plüssállatok, amivel korábban nem foglalkozott, most mégis. és olvasáskor láthatóan jobban élvezi a nagy képeket, mutogat mellé, ami hasonlít Marci játékára. nagyon édes lehet, ahogy ezt csinálja Kép Kép éppen ma este mutattam Lizának, hogy csak "játékból" igya a vizet a fürdőkádban a játékpohárból, azért is magyaráztam annyira, mert mostanában mindent inni akar: a nagyi kutyája elől a vizet Kép, a pocsolyából Kép az udvari pancsolóból, az esőcseppeket :o mintha legalábbis szomjaztatnám direkt Kép

Andi: nagyon jó ez a közeli kép Bogáról Kép nagyon jól néz ki Kép a lovaglás is klassz lehetett. autózás Kép én is mindig a kedvenceket készítem be az autóba, így hátha jobb lesz Kép

voltunk az esküvőn. Liza odaúton aludt egyet, és amíg a polgári esküvő volt, addig durmolt a parkolóban, apa őrizte Kép előszür nem állt szóba senkivel, csak a lovakat akarta, meg is simogatta (az ifjú párt lovaskocsi vitte a sitkei kápolnához, a sitkei kastélyfogadóból, ami cirka 300 m Kép, és a próbaútra a kiscsajok mehettek 2-8 évesek, hát nagyon élvezték), felderítettük a kert minden szegletét(voltak háziállatok, tetszett neki), megfuttattuk a nagymamát Kép, apa is kidőlt egyszer Kép este 10-ig nyomta, evett rendesen levest és rántott húst a vacsorán, egyébként semmi sem érdekelte, csak a párnája és én Kép, meg néha apa Kép hazafelé (kb. 40km a nagyiig) elaludt, félálomban vetkőzetettük és öltöztettük pizsibe, reggel 8-ig aludt, bár 7-kor már kelni akart, de én nem, így aztán visszaaludt, szerencsére. mindjárt teszek fel egy fotót, amint apa gépéhez jutok Kép

Brigi, utólag is jó nyaralást!

Csajok, mélben beszéltem Eszteranyuval, mindenkit üdvözöl Kép

panu
panu
 
 


hahó!!! van itt valaki???

az ígért kép:

Kép

panu
panu
 
 


csajok, mi ez a lógás?? tessék írni, mi van veletek?
panu
 
 


Sziasztok!

Panu,
Liza gyönyörűűűKép
biztos Õ volt a legcsinibb az egész csapatbanKép

Dorka is mostanában kezdett el inni a fürdővízből, mutatta neki az apja, hogy kell a víz alatt kifújni a levegőt és jönnek a buborékok, Õ persze utánozza de úgy mint egy kismacsek, kidugja a nyelvét és kortyol egyettKép

Jaj és bocsi, de folyton jövünk-megyünk így nincs nagyon időm írniKép

És Üdv az új tagnakKép
Melinda, nagyon aranyos a srácod!Kép

Andi,
a lovaglós kép zseniálisKép Dorka nagyon fél a lovaktól egyszer nagyon megijedt egytől amikor az hatalmast nyerített és felágaskodott előtte, azóta jó pár méter távolságot tartKép

Viszont Harley-s találkozó volt Db-ben a hétvégén, minden tele volt a csoda-motorokkal. Dorka imádta őket, lenyűgözve bámulta a nagy csill-vill-króm mocikatKép
Persze a féyképező otthon maradtKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok,
nekünk meg elszaródott a netünk,ezért nem voltam.
Most meg én is lelkileg a béka seneke alatt vagyok...Kép

Andi,
ne izélj már,Vácon jártatok,oszt' mi meg nem is találkoztunk?!?!
Hol építkeznek a barátnődék,hátha van egy közös ismerősünk!

Melinda,
üdv közöttünk!Írj sokat a Gergőről!!

Bocs,hogy most csak ennyi,de nagyon sajnálom magam ezért a rohadt hangulatért,megyek is aludni.Hátha reggelre elmúlik.

Panu,
a Kriszta mostmár ide sem fog írni????Liza nagyon szép,tényleg ti vágjátok még a séróját??
Mert tök jól áll neki!Azon variálok,h.Eszternek is le kéne vágni,be is jelentkeznénk hozzátokKép
(háhá,mégis milyen "vicces" vagyok,jézus,na megyek aludni.)

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


jó reggelt!
hát előkerültetek??!! de jóóóó!
Krisz, buborékolás Kép és akkor most csak nyelvét dugja, vagy buborékol is? Liza ezt magától fedezte fel, tavaly már ezzel szórakoztatta a családot a kinti pancsolóban is. most az az új, hogy a játékaiból iszik a fürdőben Kép az apja teljesen kiakadt ettől Kép
és mennyit beszél már Dorka? és mi van a bilizéssel?

Bori, gyertek csak! apa nagyon profi a hajvágásos-gyereknyúzásban Kép Kép Eszter, drága mit csinál mostanában? mert a hosszú hajon kívül más információt nem kaptunk felőle???

Kriszti csak olvas, egyelőre nem ír a "netutálat" miatt.

mi meg hajrázunk a házépítésben, a hét elején rákérdeztünk, mit terveznek és azt mondta az építésvezető, hogy 1 hónappal előbb átakarják adni, azaz aug. végén. és mindjárt csinálják a belső vakolást a tetővel együtt. és akkor most a héten döntsük el, milyen burkolatokat akarunk, de vegyük is meg gyorsan, mert hamarosan kell (az árban benne van egy bizonyos átlagár/nm, és mi választhatunk, és ha van különbözet, azt fizetjük. ez a valóságban úgy néz ki, hogy mi megvesszük, odaszállíttatjuk és ők adják a rászánt (szerződésben szereplő) összeget. közben a konyhát is fixálni kellett, mert a kimeneteket, kapcsolódási pontokat meg kellett gyorsan adni. még szerencse, hogy több mindent kinéztünk korábban, és most rendelni kell, illetve csak 1-2 újabb helyre kell mennünk, de így is rohangálunk hétfő óta, mint pók a falon, és cipeljük Lizát is. aki persze a parkolókban jobban érzi magát, mint a csempék, kádak között. ma már jön az anyukám, és akkor teljes erőbedobással, a munka mellett persze, a hétvégéig mindent kitalálunk, megrendelünk. hát itt tartunk, Dorki, te kérdezted, ha jól emlékszem.

Liza már egyre többet motyog, és egyre jobban hasonlít az emberi beszédhez, amit produkál Kép és sokast nőtt, minden tavaszi hosszú nadrágja lebeg a bokája felett Kép
megyek melózni, ma már Dorki és Niki is hazaér, ha minden igaz, így eggyel több lesz a jelenlévők látszáma, remélhetőleg Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

gyorsan bekukk, amíg Dorka csúszdáztatja az állatait és elvan egy darabigKép

panu,
ez nagyon izgiKép csudaklassz lehet megtervezni a házatokatKép

Bori,
legyen már jobb kedved, naaaKép

Bilizés, háát kaki terén visszafejlődés, csak után szól sajnos, pisikre pedig nekem kell rákérdezni, ha nemnem a válasz akkor nem, ha megy a biliért akkor lesz is benne pisiKép egyelőr ennyiKép

A beszéddel viszont nagggyon sokat fejlődött szépen beszél már, mindent mond, magától is tudja már egy pár mondóka fontosabb sorait, ha elkezdjük mondani akkor tudja magától a rímeket a végén, szal ilyenek, 1-5-ig számolás is megy márKép viszont nagyon igényli a vele foglalkozást, főleg az olvasást. Írtam régebben, hogy szeretném ha szeretne olvasni. Nah boldog vagyok mert szeret, de kicsit fárasztó is mert napi több órát töltünk olvasással, egyszerűen nem unja meg. Max kér egy másik könyvetKép

ja és végre megrendeltük Dorkának is az új ágyat. Az adta a végső lökést, hogy nemrég megint beszorult a rácsok közé éjszakaKépKép de csak 3 hét múlva lesz megKép

na mennem kell...

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok,

Még jó, hogy nem volt túljelentkezés a talira. Mi hétfő du. óta bent vagyunk anyukámnál, és nála is sz..kodott az internet.

Tegnap megint voltunk Debrecenben, de csak egy napra. Először kettesben terveztem a kiruccanást a Marcival, de végül apukám vitt minket, így ő is unokázhatott egy kicsit. Ma meg elmentünk apához ebédelni a m.helyére, mert hétfő óta nem láttuk. Hamarabb indultunk, hogy megkeressük Panu híres játszóterét, de mivel internet nem volt pontosan nem, emlékeztem rá hol van és persze nem is találtuk meg. Mindegy, mert így is nagyokat rohangáltunk, meg találkoztunk apával. A Marci úgy kifáradt, hogy a buszon hazafelé el is aludt. Azt hittem soha nem érek a buszmegállótól fel a harmadikra. Du. megyünk Ligetbe és onnan házidokibácsihoz, mert még nem írattam vele alá a terhes kiskönyvem és a védőnő már nagyon hiányolja ezt a fránya pecsétet.

Panu, Liza nagyon helyes a ruhácskájában. És a ház miatt én is nagyon irigyellek, bár ezt szerintem már többször hallottad is tőlem.

Na, a Marcinak ma is elég volt a kemény egy órányi alvás. Megyek, mert hiányol. Este otthonról írok.

A kialvatlan Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: