Új privát üzeneted érkezett!

Kismuki, nekem is ezzel a garázs dologgal volt a bajom, meg azzal, hogy gyakran a teraszok szinte nagyobbak mint a lakás, és szépek, meg jók, csak nekem lakásra is alig volt pénzem, nemhogy óriási teraszra Kép. Még gondolkoztok azért a vásárláson? A mostani lakást eladnátok? Szerinted mennyit érhet? (ha túl indiszkrétek a kérdések bocsi, ne válaszolj, vagy privben küldd el Kép )
Jó utat a nyaralóknak!!! Csináljatok képeket!
sus1
 
 


Mi a helyzet, már mindenki nyaral, vagy alszik? Kép
sus1
 
 


Itt vagyok még egy utolsóra!!!

Nem tudom így mi lesz a lakással,mert őszintén szólva nagyon beleszerettünk és minden más tök jól hangzik. Elhalasztottuk egy héttel és jövő szerdán megyünk elvileg lefoglalózni( ha le tudjuk így) a lakást,de csak akkor ha az építtető belemegy,hogy a garázst részletre és januártól törlesztve vegyük meg.Szerencsére a sógorom építészmérnök és ő eljön velünk,hogy minden okés legyen.Persze ha erre ők nemet mondanak akkor bebukjuk az egészet.Mint kiderült,szinte minden új lakáshoz így van a garázs csak ezt persze nem hirdetik!!!
Sus: a mi lakásunk 8,5 milla...annyiért tuti el tudnánk adni,főleg hogy fullra felújítottuk.Ha majd belevágunk a projektekbe akkor leírom hogy hogy tervezzük.
Krisz:köszi...és ne aggódj,lehet hogy csak foga miatt van a láz,vagy valami kis gyenge vírus. Tényleg hány fogatok van már??? Kép
Na lépek lányok,puszi mindenkinek,mivel nem leszek előre is boldog szülinapot a szülinaposoknak és drukk Dóriéknak!!!

Annamari
(hétfőn jövök ahogy tudok Kép )
kismuki
 
 

 
 

Jó utat!!
Tigris, még mindig 2in1? Vagy azért hallgatsz ennyire, mert már meg is van Marci Kép ?
sus1
 
 


Sziasztok!

Annamari!
A férjem volt ilyen szőke (2-3 éve már szőkésbarna), a régi fekete-fehér képeken olyan mintha kopasz lenne annyira fehér volt a haja Kép Jó pihenést nektek, bár már nem olvasod!

Anita!
Azért egy rövidebb verzióban leírhatnád, hogy miért döntöttetek állattartás mellett, nagyon érdekelne Kép

Krisz!
Remélem csak a foga vacakol Máténak. Bár sok ismerősöm babájának volt mostanában ilyen, ezek általában vírusfertőzések, amik csak magas lázt okoznak...

Dóri!
Drukk nektek Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi a drukkot!
Még mindig semmi!
Reggeli ctg egy darab fájást mutatott és kész.
Most lefekszem aludni, mert a vérvétel miatt hajnalban keltem, szerencsére 8,12 lett, jobb mint a múltkor.
TEgnap elmentem fodrászhoz is, ma este zöldségeket fogok lefagyasztani, közben meg csak várok és várok.....
Jelentkezem, ha fejlemény van!
tigris
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz, nem a foga okozza a lázat Máténak, azt mondták, nincs akut fogzása. Már tök rég nem jött foga, 8 van kint teljesen és 3 épp egy picit, de ebből kettő már hátsó fog. Ma még nem volt lázas, remélem, ez így is marad.
Azt viszont nem tudom, mi lesz a hétvégi bulizásunkból, mindenféle dolog közbeszól, mindig van valami. Tesómék már otthon vannak, de Barnit el kellett vinni orvoshoz, kiderült, h. szegénynek száraz, azaz vírusos tüdőgyuszija van... Így akár Máté is elkaphatja. Az idő se lesz jó, hát, nem úgy néz ki, mintha lenne ebből valami. Kép

Puszi mindenkinek, Dóri, jó fagyasztgatást! Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz, akkor mitől lázas Máté? Bálint nem a tesód újszülött babója? Mitől van tüdőgyuszija? Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Csaju!
Igazából mindig is szerettünk volna állatot tartani,de itt nem lehet.Meg ha jól megnézitek a hús áráákat meg hogy esetleg honnan van a husi,hát jobb a sajátot enni.Így van ez a zöldségekkel is.Most csak kicsi veteményünk van,de a párom annyira élvezi ezt a kertészkedést.Olyan aranyos ahogy minden este még munka után szöszöl egy kicsit a növényeivelKép
Meg persze én is szeretek az állatok körül tevékenykedni,meg kertészkedni.
Röviden ennyi.

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Ma kiderült, hogy hálistennek nem a veséje okozta a lázat Máténál. Így biztos egy "kitudjamilyen" kósza vírus. Már tegnap sem volt lázas és ma sem, így remélem, legyőzte.
Viszont hazamenni nem fogunk, ugrik a szülinapi buli. Nem akarom, hogy esetleg elkapja a tüdőgyuszi vírust Barnitól (Sus: igen, ő tesóm babója, már 5 hónapos lesz, de nem Bálint Kép ) . Nagyon el vagyunk kenődve, pedig annyira szervezkedtünk és olyan klassz lett volna minden, mindkét nagyszülőpáros, tesómék, mi, a legjobb barátnőm együtt... Ezt még egyszer így nem tudjuk összehozni. Kép Így itthon ünneplünk, kicsit szerényebben, de legalább a párom szülei feljönnek Pestre.

Dóri: továbbra sincs újság? Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz, bocsi, azért csodálkoztam, mert a Bálint név nem volt ismerős. De már 5 hónaps? Kép Még csak most született...

Tigris, hányan vagytok???
sus1
 
 


Na, úgy látom mindenki nyaral.. Kép Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Én még mindig egyben, ma játszótereztünk, mászókázás, csúszda, de nem hozott eredményt.
VISZONT: Megszületett tesómék babája, Ábelnek hívják, nagyon édes, sajnos császár lett belőle.
Legalább az egyik júliusi unoka megvan a családban!
tigris
 
 


Tesódnak gratula!! Ilyen közel lesznek egymáshoz? Majd lehet együtt szülinapozni Kép.
Jelentkezz holnap is, ha még nincs esemény!
sus1
 
 


Hali!

Sus: Igen, már 5 hónapos, rég volt február, amikor született! Kép Egyébként én Barnit írtam, te keresztelted át Bálintra! Kép Tényleg, Misivel mizújs, elindult már?

Dóri: gratulálok tesódéknak! Tényleg klassz lesz, hogy ilyen közel születnek egymáshoz az uncsitesók! Milyen paraméterekkel született Ábel baba? Õ is az Uzsokiban, vagy máshol?

Hír Lauról: megvolt kedden a műtétje, már jobban van, sétálgat, lábadozik. Kb. 1 hetet még kórházban kell töltenie. És puszil mindenkit!

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Mi is pusziljuk Laut, és jobbulást neki!!!

Misi még nem megy magától, csak ha fogom a kezét, de akkor vigyorogva és kiáltozva rohan, gyakorlatilag fut Kép.
Igen, Barnust én kereszteltem át, valszeg már fáradt lehettem, amikor olvastam Kép Bocsi!
Te már futsz Máté után? Elmúlt a rejtélyes láz?
sus1
 
 


Sus: dehogy futok! Csak akkor sétálgat valamennyit, ha fogom a kezét! De élvezzük még ki ezt a rövid időszakot, sztem! Kép Aztán lehet eleget rohangálni! Kép
Igen, elmúlt a láz, hálistennek!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm mindenkinek az érdeklődést.
Az sms-ben és telefonon érdeklődőktől elnézést kérek, hogy nem válaszolok, vagy nem hívom őket vissza. DE: csak tegnap 41 hívásom volt, az sms-eket pedig nem is számoltam, eleinte mindenkit visszahívtam, akit nem tudtam felvenni, de két nap alatt le is merítettem egy praktikum kártyát :-)Nem beszélve arról, hogy Viktor igen rossz néven vette, hogy helyette a telefonon csüngök.

Ábel 3550/53-as paraméterekkel született, Móron.
Az orvos minden héten elmondta az uh-n, hogy jóval négy kiló felett lesz.
Az én doktorbácsim Viktornál azt mondta, hogy kb 3600-3700, és pont annyi is lett!
Most Marci sem lesz túl nagy. Mindegy mekkora lesz, már most imádom! Kíváncsi vagyok ám rá nagyon.
Viszont sokkal fittebb vagyok, mint pl egy hónappal ezelőtt. Talán ez már a szülés jele...
Aki ismer jó szülésbeindító praktikát, az írjon.
Nekünk a papás-mamás, hegyitúra, csípős étel nem jött be Viktorral. További ötletek?

Lau, gyors gyógyulást kívánok én is!
Holnap is jelentkezem, ha nem, akkor szorítsatok.
Az aranyos szülésznőm szerint 9-én fogok szülni, olyan jó lenne!
tigris
 
 


Sziasztok!
Krisz!
Örülök, hogy elmúlt a láz Kép
Sok puszi és kitartás Launak Kép

Dóri!
Én csak azért smseztem, mert bent voltam a barátnőmmel az Uzsokiban, gondoltam bekukkantanék hozzád, hátha meglenne már Marci Kép

Olyan jó volt ott ülni az uh. előtt, mintha én lennék babás Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Tigris, állítólag a bodza szörp hatásos! Az egyik barátnőmnek legalábbis bejött!! Kép
sus1
 
 


Sziasztok.
Launak jobbulást.
Sus:ezt akartam én is kérdezni hogy Misi megy e már.Nimród már 2 hete megy.Tök édes ahogy szaladKépLehet szaladni utánna

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Akkor meg van az edzésed Kép
Már én is szeretném, ha Misi magától menne, de siettetni nem akarom, mert elkésve még nincs a dologgal.
Tigris, hányan? Kép
sus1
 
 


Már én is szeretném, ha mennének, de még csak most kezdenek hasról hátra fordulni. Az sem megy teljes biztonsággal. A fejüket nagyon szépen tartják meg emelik. No meg Ádám nagy elkeseredésében elsírta, hogy "üveg". Persze nem tudatosan, de olyan aranyos volt.

Bedi!
Milyenek az éjszakák?

Tigris!
??????

Puszi minden mamának babának
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Ilyen ügyesek már a fiúk, hogy fordulni is tudnak? Tényleg, mennyire fejlődnek egyfora tempóban?
Megint küldhetnél képeket!
pussz
sus1
 
 


Sziasztok!

Annamari: tényleg nagyon ügyesek a fiúk, ha már fordulnak! Tegyél fel róluk újabb képeket, jó?

Dóri miatt én is izgultam, egyelőre nem jött tőle sms, de ettől persze lehet, hogy megtörtént már a nagy esemény! Elvégre ketten is 9-ét jósoltak! Kép

Mi tegnap megtartottuk Máté szülinapját, voltunk egy nagyot játszóterezni, nagyon tetszett neki minden, aztán meg tortáztunk, a tűzijátéktól el volt varázsolva, a tortából csak pár falatot evett, viszont a rajta lévő macit jól ledobálta párszor. Kép
Teszek fel képeket!
Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Első és legfontosabb kérdés: Dóriék hányan vannak??? Kép

Krisz!
Boldog születésnapot Máténak, aranyos a képeken Kép

Annamari!
Nem semmi a fiúk, képet-képet-képet Kép

Velünk minden rendben, tegnap egész nap Anyósoméknál voltunk, sütögettünk a kertben. Máté szerzett két sérülést is magára, most úgy néz ki akit vernek!

Mindjárt kezdődik a Forma1 Kép

Puszi Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Csajok, még mindig semmi!
pénteken málnaeltevés, lekvárfőzés, és este kerti party a szomszédokkal, szombaton hatalmas séta a tó körül (3km), délután Vik lepasszolva nagyinak, mi még "utoljára" elmentünk moziba és vacsorázni. Ma egész nap vendégek, én csak bámulhattam a málnaparfét, amit gyártottam nekik.
Most nagy bátran bejelentkeztem még gyantáztatni holnapra, hogy ne szúrjam a kisfiamat, remélem még eljutok :-)
Este ctg, hátha - hátha - hátha...
Su, bodzaszörpöt iszom péntek óta.
Tegnap vörösbort is ittam, az is izomlazító :-)
Ja és ma még borzasztó természeti katasztrófa történt nálunk: domboldalon lakunk és a felhőszakadásban a felettünk levő utcáról ömlött be a víz a kertünkbe, úgyhogy még agyagos sarat is lapátoltam. A füvünk nem látszik ki az agyagos trutyi alól. Annyira ijesztő volt, mintha árvíz lett volna.
Bannamari, de jó, hogy Te is benéztél.
Lau, hogy vagy? Sokat gondolok Rád.
tigris
 
 


Tigris!
Marci nagyon jól érzi magát bent Kép

Szörnyű ez az árvíz, láttam a TV-ben, hogy mi van BAZ megyében is... nagoyn szomorú Kép

Lau!
Én is remélem hogy jól vagy már testileg és lelkileg is, a fiúk biztosan sokat segítenek!

Kép

Kép
csaju
 
 


Tigris, eredetileg mikorra vagy kiírva? Lehet, hogy még Marci szerint nincs itt az idő, ne sürgesd Kép Jó aktív kismami vagy Kép. Vik érzi már a feszült várakozást?
Mi ma párom uncsitesójánál voltunk, ahol a második babó most 3 hónapos. Misi teljesen oda volt tőle, vigyorgott, oda bucizott hozzá, simogatta. Annyira édes volt!
Krisz, Máté nagyon helyes, milyen tortája volt?
sus1
 
 


Sus, július 14 a hivatalos időpont.
Nem is siettetem most már és türelmetlen sem vagyok, mert elég jól érzem magam. sokkal jobban, mint egy hónapja:-)
Vik érzi a várakozást, és nagyon idegesíti, hogy mindenki a kistestvér témáról faggatja :-)
Úgy látszik, Misinek is jó lenne egy kistesó :-)))
Este ctg, majd jelentkezem utána.
Pusz
tigris
 
 


Sziasztok csajok!

Gyorsan végigolvastam mindent amiről esetleg lemaradtam,de a lényeg,hogy Lau jól van és hogy még Dóriék is egyben...
Dóri:amikor azt mondod,hogy mostmár nem vagy türelmetlen és mostmár kivárod a kiírt időpontot,na akkor fogsz tuti szülni!!!
Nagyon drukkolok !!! Kép
Annamari:küldj fotókat!!!
Többiek: most fognak majd a kilók leugrálni rólatok,ha elkezdenek járni a fiúk.
Velem is közölte a védőnő,hogy a súlygyarapodásomon is látszik,hogy mennyire "mozgékony" kisfiam van,mert a múltkorihoz kilókhoz képest sehol sem vagyok.
Kell a frásznak konditerem ilyen gyerek mellett!

Ezek szerint akkor nem volt tali?Bár amilyen kiszámíthatatlan az idő mostanában,nem is lehetne nagyon előre tervezni. Mi is a 6 napból kettőn tudtunk napozni,még szerencse,hogy tök jó ház volt és vittünk a keresztgyerekeimnek biciklit is,nem is beszélve arról,hogy a kertben volt homokozó ami életet mentett. Keresek én is valami jó képet.
Puszi mindenkinek
Annamari
Kép
Márkból nem sok látszik,csak az,hogy milyen jól érzi magát Kép
kismuki
 
 


Tényleg látszik a jó hangulat Kép
Remélem jól vagy, a pocaklakóval együtt Kép Kiderült már, hogy fiú-e, vagy lányzó? (nem emlékszem, hogy írtad volna)
Tigris, mi a helyzet? Nem értél még haza, vagy már bent is tartottak? Kép
sus1
 
 


Sziasztok!

Annamari! De jó, hogy megjöttetek, éppen kérdezni akaratam a többiektől mikor vagytok várhatóak Kép
Márk aztán tud élni Kép

Lauról van újabb hírünk?

Dóri biztos tesz-vesz Kép

Nálunk minden ok, most éppen hiteleket számolgatjuk, nem egyszerű a döntés...

Kép

Kép
csaju
 
 


Helló Lányok!
TEgnapi ctg-n semmi!
Reggel kifejezetten erős görcseim voltak, elment a nyákdugó, riasztottam anyukámat, aztán du fél 3-kor lefeküdtem aludni, és akkor minden elmúlt viharos sebességgel. Délután elmentem gyantáztatni, de közben is voltak enyhe fájások, teljesen rendszertelenül és még most is vannak. Hát nem tudom mi lesz ebből, már nem merek találgatni sem :-)
Jelentkezem, ha van fejlemény.
Pusz
Dóri
tigris
 
 


Sziasztok!

Dóri: nem is mondok semmit,csak annyit,hogy várjuk majd a híreket!
Csaju: mi is számoljuk a hiteleket,holnap megyünk a befektetővel tárgyalni,aztán majd este leírom mit döntöttünk végül. Ha beleugrunk akkor viszont holnaptól virslin meg párizsin élünk. (még jó hogy a net a férjemnek is kel,így azt tuti megtartjuk Kép ) Ti is lakáshoz akartok hitelt?
Sus: azt mondta a Tiba,hogy 60:40 a lány javára,de persze ez még nem biztos.Amúgy tök jól vagyunk mindannyian. Márk naponta 5ször átöleli a hasam és mondja,hogy nagyon imádom tesómat!!! Olyan édes,ráadásul ha valami régi játékát megtalál,akkor jön és mondja,hogy a tesónak majd odaadja. Kép
Tényleg hogy álltok,már teljesen berendezkedtetek?
Lelépek zuhizni és közben drukkolok Dóri!!!
Puszi mindenkinek
A
kismuki
 
 


Dóri! Nagyon drukkolok, sztem ezek már a jelek Kép Juj de izgi Kép

Annamari!
Nekünk már van egy kevés lakáshitelünk (tavaly költöztünk ide) és idén gyarapítottunk autóhitellel is.
A BBanknak pedig van adósságrendező hitele, és lehet hogy azzal kifizetnénk mindkettőt, így egyfelé kellene fizetnünk és kevesebbet!
Drukkolok nektek, majd írd meg mi volt!

Mi azért választottuk ezt a lakást, mert nem akartunk kenyéren és vizen élni, majd ha már dolgozom belevágunk vmi komolyabba Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Tigris, lehet, hogy már a kórházban vagytok? Kép
Nagyon drukkolunk!!! Kép
Hát teljesen még nem rendezkedtünk be, de alakul a dolog. Misi szobája tulképpen kész, meg a fürdő is. A konyha, wc, spejz, előszoba teljesen használható (nagyrészt kész), de idővel ide még kell ez-az. A legrosszabb állapotban persze a mi szobánk van, de sajna az még lesz is egy darabig, mert meg kell csinálni a rengeteg könyvespolcot (a rengeteg könyvemnek Kép), hogy el tudjam tüntetni a könyves dobozokat. Szóval csinálgatjuk, remélem nyár végére teljesen elkészülünk (bár az előző lakás azt mutatta, hogy teljesen kész sosincs egy lakás, legalábbis a miénk Kép)
Annamari, a 60-40 még akármi lehet Kép. Jól emlékszem, hogy lányt szeretnétek inkább?
Ja, és képzeljétek, ha minden igaz, fölvettek Phd (doktori) képzésre! Kép (bár hivatalos értesítést még nem kaptam)
Pussz: Sus
sus1
 
 


No mi van, sehol senki?
Tigris, esetleg már babázol???? Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Én elköszönni jöttem, holnap megyünk Zalába pár napra, jövő hét elején jövünk!

Mindenki vigyázzon magára és a babákra, kellemes hétvégét!

Krisz!
HA erre jársz és Dóriékról van hír, dobnál nekem egy sms-t? Köszönöm előre is Kép

Ma úgy döntöttünk Apával hogy Mátét "odaadjuk" Anyuéknak egy hétvégére aug. elején és képzeljétek sikerült rábezsélnem, hogy lecseréljük a nappali bútorait és átrendezzük a szobát, hogy négyünknek is kényelmes legyen majd (nincs bent étkező-rész most) Kép

Puszi mindenkinek Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!
Dóri:írj már!!!!
Sus: tényleg lányt szeretnénk,de persze majd kiderül. Gratulálok a sulihoz! Úgy látom akkor te is ilyen fanatikus örök-életedben tanuló vagy.Hány diplomád lesz már?
Csaju: jó pihit nektek,szoktassátok is Mátét anyudékhoz,főleg ha jön majd a tesó jól jönnek majd a szabad éjszakák.
A lakásról: voltunk tárgyalni,de még nem írtunk alá semmit,viszont a befektető elálllt a kötelező garázstól,tehát marad a tuti: 17,3-ért csak a lakás.Februári költözéssel. El sem hiszem hogy belevágunk...igaz,még egy hetet kértünk,hogy addig a bankkal is elintézünk minden kérdést.
Jó éjt nektek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap délután hazaengedtek, majdhogynem kidobtak a kórházból, mert annyir jól voltam, meg nagyon sok műtétes jött. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám, hihetetlen sokat segített. Annyi telefont és sms-t kaptam, hogy nem is gondoltam volna, olyan barátnőm is felhívott, akivel évek óta nem is beszéltem, nem haragból, egyszerűen csak így alakult, de most mellettem volt és ez rengeteg erőt adott. Egyik nap el is sírtam magam bent, hogy mennyien gondolnak rám Igen, sajnos nagy műtét volt, múlt hét kedden estem át rajta, egy kisebb görögdinnye nagyságúra nőtt meg a pocakomban kb. 1 hét alatt. Napról napra éreztem, hogy nagyobb. Nem érzek ürességet, inkább megkönnyebbülést, hogy túl vagyok rajta, meg fogok gyógyulni. Eddig az összes orvos ezzel biztat, és a családomért kutya kötelességem ezt megtenni Nagyon hiányzott már a három fiú, tegnap, mikor hazajöttem és Balázs észrevett, nyújtotta felém a kis kezét, és egy órán keresztül le sem szállt rólam. Egyáltalán nem emelhetek még, anyukám az ölembe ültette vigyázva, és Bazsi csak nézett rám hatalmas szemekkel. MÉg a vécére sem engedett ki, jött utána kiabálva, biztos félt, hogy megint itthagyom.
Az osztályon nagyon aranyosak voltak az orvosok, a nővérek, egy nagyon szimpatikus doki operált, ő mondta el, hogy mekkora volt, és mit kellett eltávolítani ahhoz, hogy rendesen meg tudjak gyógyulni. Eddig ezt nem meséltem senkinek, elmondom hát mindenkinek, hogy nekem 13 éves koromban volt egy ilyen műtétem, akkor kivették a bal petefészkemet. Mivel nekem csak egy volt, és most az lett beteg, az eltávolításával a méhemet is kivették, hogy ne legyen bent további galibák okozójaként. Annak idején is végigcsináltam egy kemoterápiát, teljesen meggyógyultam, 18 évig tünetmentes voltam, szültem két gyereket, szóval, iszonyú szerencsésnek mondhatom magam. Most ez így alakult, csak találgatni lehet, lehet, hogy a második terhesség után nem úgy állt vissza valami hormonálisan, ami elindította ezt a folyamatot. Ez van, el kell fogadnom, itt a két szép fiam, a férjem, a családom, muszáj meggyógyulni.
Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy szorítottatok nekem!

Ákos nagyon várt már itthon, rengeteget segít, együtt szinezünk, sokat beszélgetünk, egyszerűen olyan jó itthon

Dóri: mi újság, babázol már?

Annamari: gratulálok a lakáshoz, biztos jó lesz majd a két gyerkőcnekKép

Sus: köszönöm az e-mailt, már nem volt időm reagálni rá, mennyi energiád van a tanuláshoz, le a kalappal!

Mindenkinek puszit küldök, jelentkezem majd még, a fiúkról is írok, de ezt most mindenképpen szerettem volna elmondani nektek.

Sziasztok
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Először is, Lau, nagyon örülök, hogy kiengedtek a kórházból, élvezd az otthonlétet, a fiúkat, de azért kíméld is magad! A legfontosabb, hogy teljesen meggyógyulj. Le a kalappal előtted, hogy így viseled ezeket a nehéz dolgokat, főleg, hogy nem először történnek veled. Kívánok neked további rengeteg kitartást és életkedvet, és ilyen szerencsét. Tényleg nagy ajándék a sorstól, hogy a gyerekkori betegség után szülhettél két gyereket és teljesen rendbe tudsz jönni, még ha ilyen áron is. Sok-sok puszi neked! Kép

Csaju: persze, írok sms-t, ha jön hír Dóriról, de csak akkor tudok, ha ő is küldd sms-t, mert nemsokára mi is utazunk, vasárnapig szüleimnl leszünk. Ti mit csináltok Zalában, nyaralás vagy látogatás?

Annamari: nagyon jó hír, hogy összejön garázs nélkül is, hogy csináltátok? Kép

Sus: gratulálok a phd-hez, ez szuper hír! Kérdezted Máté tortáját, túró volt belül, de nem túl szuper. Sajnos én nem nagyon vagyok otthon sütésben (főzésben annál inkább Kép) így rendeltük, de nem volt igazán jó. Mindenesetre most hétvégén pótoljuk, megtartjuk a pótszülinapot, igaz, szűkebb körben, mint eredetileg lett volna múlt héten, de ez van. Remélem, anyu finomabbat süt! Kép Remélem, sokat tudunk lenni levegőn, mert Máté alig akar enni mostanában, jó lenne, ha a vidék meghozná újra az étvágyát, már nagyon kezd idegeseíteni, h. nem eszik.

Jók legyetek, Dórinak nagy drukk, ha még nincs túl az eseményen! Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Megírtam egy hosszú üzit és Máté egy mozdulattal kitörölte Kép

Még benéztem KV-zás közben, de megérte!

Lau!
Nagyon jó volt olvasni rólad. Sokan példát vehetnének a kitartásodról és a hihetetlen erődről! Kívánok neked további szerencsés életet és gyors gyógyulást Kép

Sus!
Bocsi, kimaradt a sulid, gratulálok hozzá Kép

Annamari!
ÚGy látszik ma mindenkinek csak gratulálni tudok, nektek is hogy ilyen ügyesen tárgyaltatok Kép

Krisz!
Köszi előre is az sms-t Kép
Nyaralással egybekötött látogatás lesz. Mert megyünk ugyan rokonokhoz is, de nem náluk alszunk, hanem appartmanban és elvileg fürödni is megyünk majd!

Puszi mindenkinek

Dóri! Remélem már babázol Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Lau, nagyon örültem a pozitív hangulatú levelednek, és meglátod minden rendben lesz majd.
Én nemsokára indulok ctg-re, és utána doktorbácsihoz. Hétfő óta vannak jóslófájásaim szinte egyfolytában, tehát nem tudom megítélni, hogy mikor induljunk a kórházba, már háromszor összeszedelőzködtünk, de mégsem lett belőle semmi. Pedig tegnap hajnalban hatperces rendszeres, nagyon erős fájások voltak.
Délután már többet fogok tudni.
Pusz
Dóri
tigris
 
 


Sziasztok!

Először is Dóri: hogy bírod ki ezeket az állandó jóslófájásokat? És mi van ha egyszer csak a 6 percesből 2 percesek lesznek? Hamar beérsz a kórházba? Kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokid?!
Lau: be kellett volna előbb ide néznem és csak aztán írni neked mailt,de örülök,hogy minden oké!!!
Krisz: a férjem tesója építészmérnök és eljött velünk a megbeszélésre.Előtte pedig a szánkba rágta,hogy mi találunk még 1000 új lakást,de nekik gyorsan el kell adni ezt,hogy újba tudjanak fogni...szóval azt mondtuk,hogy nekünk nincs pénzünk garázsra,tehát vagy anélkül elvisszük vagy sehogy.Erre rögtön azt mondták,hogy semmi akadálya!!! Kép Persze magamtól ezt nem csináltam volna,még jó hogy van hozzáértő a családban. Kár hogy ő csak budán épített és itt nem.
Puszi nektek!!!
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok, még mindig semmi, kedden be kell feküdni, ha addig nem történik esemény :-(((
El vagyok keseredve :-(
tigris
 
 


Tigris, ne legyél elkeseredve, keddig tuti megunja odabent a kisfickó Kép. Szerintem szombaton fogsz szülni Kép
Lau, nagyon örülök, hogy már jobban vagy!!! Már a kemón is túl vagy, vagy az még hátra van? Szerintem a fiúk biztos sokat fognak segíteni a gyógyulásban, minden téren (lelkileg és fizikailag). Remélem a következő talin már téged is látunk majd!!! Kép
Jó nyaralást a nyaralóknak!
Hajrá Annamari, tárgyalni csak keményen lehet! Ügyesek voltatok!! Esetleg az építész rokonnyal akkor is nézessétek meg a lakást, amikor át akarják adni! Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki élvezi a jóidőt.Lehet is.Manóm reggel fél 11 -kor ébredt fel és most megint alszik.Még piacra sem tudtunk elmenni.Mondtam is apának,eszünk amit találunkKép

Lau:
Jobbulást,gyógyulj meg hamar.

Jó hétvégét mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Sus: mindenképpen így lesz,csak már tartanánk ott!!!
Tényleg senki sem ír,remélem hétfőn már mindenki itthon lesz és írtok végre.
Addig is puszi mindenkinek
A
kismuki
 
 


Lányok még mindig semmi!!!
Pusz
Dóri
tigris
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?