Új privát üzeneted érkezett!

Szia Évi Kép
Hát ha vissza olvasgastsz mindenféle lombikos fórumon, akkor azt fogod látni, hogy nincs igazi recept. Vanakinek fekvéssel sem sikerül, van aki meg túrázik és úgy is.
Valószínűleg a szigorú fekvés nem túl jó, mert akkor nem jó a méh vérellátása éredemes sétálgatni is.
Én személy szerint egy középutat választottam. Nem dolgozok és az első napokban inkább fekszek, utánna meg csak úgy lightosan.
Hova jársz lombikozni? És mennyi petesejtet szívtak el? Sima lombik vagy ICSI? Kép

Wish

wish
 
 


köszönöm a gyors választ! Valahogy én is így leszek azt hiszem a pihenéssel, csak ilyenkor túl sokat gondolkodik az ember és persze mindent a lehető legjobban szeretne csinálni... egyébként az 1-es Női Klinikára járok és sima lombikom lesz, 10 petesejtet szívtak le és most du. fogom megtudni, hogy hányan lettek. Te (Ti) hova jártok?
sévi
 
 


Évi Kép
A 10 petesejt az tök jó Kép Remélem ügyesen egymásra találtak a kiskatonákkal Kép
Majd gyere a hírekkel, hogy mennyien lettek Kép
Én a Dévai Intézetbe járok és ez a második lombikom.

Wish

wish
 
 

 
 

Szisztok Kép

Üdv közöttünk Évi! Szerintem az a tuti recept, hogy azt csinálod, ami jól esik. Ha fáradt vagy pihizel, ha aludni akarsz, alszol, ha mozgásigényed van, sétálgatsz. Szerintem erőltetni semmit sem szabad ilyenkor!!!

Wish Kép a rókák nagyon gyakorlottak a vándorlásban, és ugyebár szívesen mennek a másik IT-shez Képdrukkolok értetek nagyon!!! meg persze Hajneszéknek is! Kép

Stella Kép nagyon eltűntél, mizu veled? mikor mi várható?


Dzsúd Kép Már 7 hét + 6 naposak vagyunk Kép
Ma döbbentem rá, hogy már 5en vagyunk a kiscsaládunkban Kép (Apa, Anya, Béla nyuszi és a 2 kis ufóbaba Kép )
tralllala
 
 


Wish!
Csütörtökön meglátogathatlak? Vagy inkább majd csak vasárnap? Szívesen megyek ha nem alkalmatlankodom!!!!!!

Dzsúd!
Jópofa lehet, hogy beszélsz hozzájuk azért nem egyszerű egy ikerterhesség! Kívánom, hogy tudjál jól pihenni mert még azért messze van a vége! Kép

Évi!
Szorítunk neked is! Wish már mindenre válaszolt! Kép

Stella!
Megvolt a varratás?

Hajnesz!
Holnap minél előbb jelentkezzél hogy hányan vannak! Izgulok érted és drukk a jó randihoz!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


WishKép
Én is mindent elejtek mostanában!!! Hihetetlenül bosszantó, nem? Náluk ez úgy néz ki, hogy leejtem, aztán elrugdosom (amennyiben rugdoshatóKép) Apáig, ő meg felveszi.Kép
TrallallaKép
Stella ma varrat, azért nem ír, de biztos holnap jön a jó hírekkel! Béla nyuszi is van, vagy az csak Sanyi nyuszi másik neve? Még mindig sokszor megnézem, annyira imádom azt a képet róla!!!Kép
ÉviKép
Üdv a fedélzeten! A Lányokat tudom csak ismételni, leírtak minden okosságot.Kép
ZsebiKép
Úgy irigykedek itt magamban, hogy milyen jól megtaláltátok egymást, annyira jó, hogy tudtok néha szomszédolni! Enigma már mondta, hogy költözzünk mi is a Sz. utcába.Kép Ha tehetném, már holnap költöznék, annyira tetszik az egész környék is!Kép
Holnap küldök Wishnek sms-t, szerintem lesz olyan cuki, hogy megírja Nektek, mizu!Kép
hajnesz
 
 


Zsebi Kép
Persze gyere nyugodtan csütörtökön, várlak Kép

Hajni Kép
Tudod, mi is onnan költöztünk ide, ahol most laksz, szóval nem lehetetlen Kép
Várom nagyon holnap az SMS-t, addig mind a négyen nagyon fogunk szorítani.

wish
 
 


Hajnesz!
Kezem lábam x-ben miattad! Nagyon ügyik legyenek! Kívánom sok ilyen legyen holnap: Kép
Én is örülök, hogy közel lakunk egymáshoz. Enigmával ugyan még nem taliztam, de talán csütin lehet ő is benéz Wishékhez. Kép

Wish!
Akkor csütin megyek meglátogatlak, kb. olyan 1/2 5 körül érnék oda az jó neked?
Barackmagok! Tessék kapaszkodni egy csupcsszuper anyukátok és apukátok van úgyhogy hajrá!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Évi!
Hányan vannak???????
Szorítunk a te kicsinyeidnek is!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok, köszi a szorítást, jól jön!!
10-ből 9-en megtermékenyültek, holnap reggel kapom vissza őket. Ez olyan furcsa, most pillanatnyilag 9 gyerekünk van...???!
sévi
 
 


Évi!
Igen igen igen! Ez nagyon jó!
Megy a drukk ezerrel!!!!!!!! Igen most 9 gyereketek van, drukkolok hogy jusson a fagyasztóba is!

Wish!
Drukkkkkkkkkkkk!!!!!!

Hajnesz!
Talán már el is kezdődött a punkció! Nem tudom hányra mész, de reggel óta folyamatosan gondolok rád!!!!!!!!!

Kismamik!
Itt a hűvösebb idő remélem kedvez nektek ez a pár nap!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Itt vagyok, teganp varratni voltam. Most szerencsésebben túléltem, nem ájultam el, meg semmi ilyesmi.

Holnap indul az igazai stimu (eddig csak úgy előkészítésként adtam be a maival együtt 18 szurit Kép)
A pungi valószínűleg 18-án lesz, legalábbis így számoltuk ki a dokival. A transzfer pedig holnaphoz két hétre.
Addig Wish és Hajnesz birtokolhatja a rókakomát Kép, utána viszon lenyúlom Kép!

ÉviKép
Nagyon drukkolok, 9 Pirinyó nagyon jó.
A transzfer napján ajánlott feküdni, utána az én dokim szerint is normális (kímélően normális) életet lehet élni.

DzsúdKép
Tényleg nagyon muros lehetett. De nagyon jó lehet érezni őket!
Sajnálom, hogy nem tudsz aludni, remélem valahogy mégiscsak sikerül, bár a pocak csak nőni fog.

Zozoról tudtok valamit???
Stella

Kép
stella9
 
 


Hajni hiradó Kép
Hajninak 12-es ikrei lesznek a dokija szerint Kép
Jól van, csak picit fáj a pocija.

Gratulálunk Hajni Kép Drukkolok a piciknek.

Évi Kép
Nagyon ügyesek a kicsik Kép Ez nagyon jó eredmény.
Ezek szerint lesz fagyibabátok is, ha minden jól megy?

Stella Kép
Hál istennek, hogy kezdődik a rendes stimu.Így azért gyorsabban fog menni és mindjárt vége Kép

wish
 
 


HajneszKép
Nagy gratula és mennek a további drukkok!

WishKép
Hát, épp ideje lesz, hogy elkezdödjön.
Most vagyok a 10. ciklusnapon, de folyamatosan ment a Decapeptyl, amitől a petefészkek működése leáll. Nem tudom, hogy ettől van-e (remélem igen), de még mindig vérezgetek. Nem nagyon, de mégis.
Most már tényleg csak túl szeretnék lenni rajta.
Szerintem jó, hogy nem fekszel egész nap.
Küldök pocisimit a barackmagoknak, jó?
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan nagyon ügyesek vagytok, nemsokára fórumovit nyithatunk Kép

Stella Kép
ennyira zűrös ez a varratás? remélem meg lesz az eredménye a stimuval kiegészítve!!!

Hajnesz Kép
Béla nyuszi csak elírás volt, Sanyikáról van szó, az előző nyuszmóm volt Béla, aki sajnos télen meghalt Kép szegény Sanyit így néha lebélázom Kép végülis mindegy, mert a nevére nem nagyon hallgat Kép

MENNEK MINDENKINEK A POZITÍV ENERGIÁK!!!!
tralllala
 
 


Zozo hiradó
Jól van mostanában nem netezik.

Stella!
Ez nagyon jó! Megy a drukk!!! és jönnek szép sorban a zebrák!!!!!

Hajnesz!
Szuper!!! Megy a drukk a kicsiknek hogy minél többen legyenek.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok CsajokKép!
Csak most tudok írni, mert az ELMÛnek pont ma kell kábelt szerelnie, eddig se tévé, se internet nem volt.
Köszönöm szépen a drukkokat, használtak!!! Előtte azért kicsit kétségbeejtettem doktoromat jó kis szontyi képpel, hogy nem érzem a tüszőimet. Tényleg nagyon be voltam tojva. Aztán megnéztük uh-n, ott voltak, megnyugodtunk.
Állítólag a Choragontól van az a nagy feszítés, mikor már azt hisszük, kidurrannak, aztán ez fokozatosan elmúlik, miközben megérnek a petesejtek. Kár, hogy ezt nem közlik időben, totál kicsináltam magam reggelre, hogy mind elovulált.Kép Pedig mondtátok, hogy minden rendben lesz, dehát konok egy lyány vagyok...
Most is fájdogál, vagy inkább olyan, mintha bennem maradt volna a pungáló tű, ülni még nem igazán tudok (Úristen, akkor milyen egy gátseb???), meg nagon fáj, ha nevetek Kép. Remélem, a doki este megnyugtat, hogy ez belefér.
Most nem beszéltem baromságokat ébresztés után és nem voltam úgy földobva, mint az előzőeknél, ez biztos jó jel!!!Kép
Lányok, majd jövök még és "beszélgetek" is, kicsit pihizek előtte.Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Gyógyító energiák a pocidra! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Este akkor várunk a hírekkel!

Wish!
Holnap nagy baj lenne ha nem mennék hanem inkább pénteken, mert a nógyogyimhoz kell menni a rákszűréses papíromért, vagy utána is mehetek még????

Évi!
Hány babót kértek vissza?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebikém Kép
Akkor jössz, amikor tudsz. Teljesen jó a péntek is.

wish
 
 


Köszi ZsebiKép, szerintem már dolgoznak is az energiák! Igaz vettem be egy Cataflamot is a doki tanácsára. Remélem, holnapra már sokkal jobb lesz. Szerintem egy érzékenyebb pontot szúrhatott át, mert eddig ilyet nem éreztem.
Holnap délben kell telefonálni, hogy mizu, majd jövök a hírekkel!
StellaKép
Nagyon örülök, hogy simábban ment a mostani varratás! Holnaptól megadrukkok, végre indul a stimu!!!KépKépKép További kitartást a szurikhoz, nagyon ügyi vagy!!!
hajnesz
 
 


Wish!
Akkor pénteken megyek!!!!!! Kép 1/2-ig dolgozok úgyhogy hamar ott tudok lenni!!! Kép Vigyek valamit? Bármit mondjad nyugodtan!!!! Már várom olyan rég dumcsiztunk!
Holnap elintézem ezt a nőgyogy papirt már múlt héten mehettem volna érte, de akkor sem volt időm! Kép Kedden elintéztem a 3. napi vérvételt is, igaz ez nem kellett, de úgy voltam vele egy éve néztek hormont jó lesz szétnézni! Kép

Hajnesz!
Nagy pihi este bízom benne hogy már ágyban csucsuzol és reggelre kutya bajod!!!! Kép
Picikért nagyon nagyon szorítok! Ügyesek legyenek!!!!!!!! Nektek ICSI szokott lenni?

Stella!
Végre eljött az utolsó rész a szurikból, meglátod ez a pár nap hamar elmegy. Egy dolog miatt vagyok igazán szomorú, mert otthon Neked nincs net és így nem fogunk tudni rólad semmit! Kép Izgulni viszont nagyon fogunk!!!!!

Képzeljétek voltam ma a tesóm kisbabájánál (most 4 hónapos) és segítettem a fürdésnél én tartottam igazán féltem először mert még ilyet sosem csináltam, de nagyszerű érzés volt. Kép Imádom ezt a kiscsajszit. Kép

Dzsúd!
Vettetek már valamit a babónak vagy még mindig csak nézelődtök babonából?

Tralllala!
A kis törpinek is megy a drukk, hogy szépen érje utoló a testvérét!!!!!!

Évi!
????????????????????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Nekem is nagyon rossz lesz, hogy nem tudok majd rólatok semmit, de majd néha leszökök a kollégiumba (pár háznyira van tőlünk) és próbálok feljönni a netre.
Ha meg nem megy, akkor majd sms-ben zargatom Hajneszt, vagy Wish-t Kép!
Végre indulhat nálunk is a stimu, innentől prörgnek majd az események Kép!
Az első uh jövő szerdán lesz, addig doki nélkül növesztem a bogyókat Kép!

DzsúdKép
Tudjátok már a babók nemét, vagy írtad már csak elfelejtettem?

ÉviKép
Hajrá a transzferhez! Utána pihi és kényeztetés!!!

WishKép
Működik az erkély? Szedsz mindent (cink, sepia, magne B6, folsav, aspirin, egyéb?)?
DRukkok tőlem mennek ezerrel és a Robitól is bár néha összekeveri ezt a sok nevet Kép! Mesélek neki valamit rólatok és utána fél óráig mesélem az előtörténeteket, hogy végre be tudjon azonosítani titeket. Még jó, hogy veled már találkozottKép!

HajneszKép
Szurkolok a nagy randihoz Kép!
Neked is kettős drukkok mennek tőlünk!
Remélem a pocid már jobban van!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsebi Kép
Tök jó lesz Kép Hozni nem kell semmmit Laci full extrásan kényeztet Kép

Stella Kép
Engem nyugodtan "zaklathatsz" Majd a céges telcsim terhére felhívlak Kép
Erkély jól működik, csak tegnap nem voltam kinn, mert hideg volt, de minden nap vagyok kinn egy kicsit. Magne B6-ot nem szedek egyelőre, mert nem görcsölök, de minden más megy szépen. Sőt anyukámtól kapatam egy holdkő nyakláncot, ami elvileg segítni a teherbeesést, az is itt lóg a nyakamban Kép
(És holnap éjfélkor megyek a temetőbe megpörgetek egy döglött macskát háromszor a fejem fölött, hátha használ Kép)

Évi Kép
Hogy vagytok? Mikor kapod vissza a kicsiket?

wish
 
 


Wish!
Kép Kép Azért meglepit viszek!!!! Kép Kép Kép

Lenne egy kérdésem a dokibácsinak mondtad, hogy te ennyi mindent szedsz "pluszba", vagy erről jobb ha ő nem tud, mert akkor már biztos felhozna valami rémtörténtetet. Ismerve a sztorit ha a gyerkenek három szál hajjal több van már biztos nem stimmel valami. Kép

Mi hétfőn megyünk a homeoshoz kíváncsi vagyok nekem milyen "szert" fog adni!!!! Kép


Hajnesz!
???????????????????????????????????
Nem bírom tovább annyira kiváncsi vagyok, remélem szépen nőnek a babóitok!!!

Stella!
Én is mindig beszámolok a páronak az alap tagokkal ő már tök tisztában van (bár van hogy nekem is el kell mondani tudod ő az aki....)

Lányok!
Itt is leírom mert tök boldog vagyok! Úgy volt, hogy tolni kell pont egy hónapot a kezdéssel, mert nyaralunk és a fogigától szedésének 7-14 napja között nem tudok uh-ra menni, de beszéltem kedvenc dokimmal és azt mondta a 15 nap is jó még, úgyhogy augusztusban kezdek!!!!!!!!!!!!!!!! persze szept lesz mire transzfer és okt, mire babás leszek, de a lényeg, hogy ennek sikerülnie kelllllllll!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


WishKép
Temető és macska, mi Kép?
Pedig a legjobb módszer, ami igazán segíti a babásodást (mármint normál esetben), az a sex és mi pont erről vagyunk letiltva!!!
Most már értem, miért mondják az öregek azt, hogy "Ezek a mai fiatalok!" Kép

ZsebiKép
Itt is tök jó!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsebi Kép
Nem mondtam a doki bácsinak, hogy mit szedek. Egyszer mondtam, hogy szedek vitamint, azt mondta az nem baj.
Szuper, hogy augisztusban kezdtek!

Stella Kép
Szex.... Én már olyanokat álmodok néha ... Kép

Nálunka párom részben képben van, de általában pár mondattal képbe kell helyezni, hogy ki kicsoda és mi van vele. Persze a környéken lakókat, meg akikkel találkozott már azokat jobban tudja követni. De annyira nem köti le a dolog mint minket Kép

wish
 
 


Kétszer ment el az üzim, úgyhogy ezt a másodikat átírom.
Képzeljétek Apa reggel kiklopfolta (így kell ezt írni?) nekem az ebédre sütendő husimat és csupa piros pötty lett tőle a fal a konyhában Kép Megpróbáltam lemosni, mostmár csak halványpiros, de azért látszik. Szerencse, hogy nem vette fel a klopfoláshoz a munkábamenő ingét, mert akkor az is olyan lenne.

Wish

wish
 
 


Na megvolt a telefon. Képzeljétek, úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna, csak nem mertem ezt ott kérdezni, hátha nagyon bugyuta kérés lenne:
Ráeresztéssel kezdték, 6 megtermékenyült, a többinél ICSI-ztek. (én úgy kértem volna, hogy ha lehet, felét hagyományosan, felét ICSI-vel csinálják!)
Most még nem tudni, mi lesz az ICSI-sekből, de 6-an mára bizti elindultak a 12-ből, ez azért bíztató.
Szóval megint hoztam a formámat, fele jó minőségű, felénél meg kemény a burok.
Hétfőig akarják őket vinni, jaj, Lányok, ki fogják bírni???
ZsebiKép kérdezed, hogy mindig ICSI van-e nálunk: szóval előző körben a biológus azért döntött úgy, hogy az legyen, mert a legelsőnél csak a fele termékenyült meg a petikéknek, ezért "biztosra" akart menni, hátha ICSI-vel sikerül több is, de kiderült, hogy ami nem termékenyült meg, annak kemény a burka és ICSI-vel sem hatásosabb a dolog. Nálunk hál'Isten, Apával semmi gond, ICSI-zni is csak az én defektem miatt kell...Kép
Most ezért is döntöttek megint a hagyományos mellett, mert abból sokkal jobb minőségű embriók lettek az első lombiknál. Úgy mondta tegnap a biológus, hogy az én petesejtjeim jobban szeretnek természetes módon megtermékenyülni, nem szeretik, ha piszkálják őket.Kép
Fú, hogy fogom kibírni hétfőig???

WishKép
Úgyis akartatok festeni, nem?Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Ez nagyon jó! Igen ki fogják bírni hétfőig Mi majd szurkolunk nekik, te pedig csak dölj hátra és pihenj!!!!!!!!!

Wish!
Kép Szokj hozzá a "koszhoz" a gyerköcök adnak majd a lakásnak! Kép Kép Kép


Rohanok!

zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz!
Hogy vannak ma a kicsik????????

Wish!
akkor megyek ma kb. 1/4 3-ra érek oda de fel foglak hívni!!! Kép Fú már úgy várom!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Nem tudom elérni a biológust, soha nincs a helyén. Azért azt jó jelnek veszem, hogy még nem keresett ő sem, mert tegnap úgy váltunk el, hogy hétfőn találkozunk, ezek szerint még megvannak.Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Meglátod hétfőn is meglesznek és jól nézd meg őket, mert 8 hónap múlva találkozol velük újra, csak akkor már ők is néznek rád!!!!!!! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajesz Kép
Jobb már a pocid? Már csak 3-at kell aludni, és visszakapod őket! Hány babócát szeretnél vissza?

Wish Kép
Nálad minden OK?

Én ma megint elég vacakul voltam, de képzeljétek kaptam egy tábori ágyikót, párnát takarót az irodába, hogy bármikor ledőlhessek, ha rosszul vagyok! Jófej a főnököm, mi? Ja, és kaptam egy nagyon csúúúúúnya, de tündéri plüss nyuszit is, hogy jobban aludjak Kép Majd lefényképezem, és felteszem a képet.

Dzsúd Kép
Lenne egy kérdésem. Valahol olvastam, de már nem találom, hogy ikrekkel automatikusan veszélyeztetett lesz a kismama, így táppénzre mehet. (nem akarom abbahagyni a munkát, csak kihasználnám a lehetőségeket...) Nálad hogy volt ez?

Jók legyetek lányok!
Tralllala
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Én úgy tudom, hogy veszélyeztettenek minősül a kismama, ha több mint x (azt hiszem x=5) év után seik teherbe, ikres, vagy lombikos. Szóval Te duplán annak számítasz.

Én köszönöm megvagyok, Barackmagok tologatják a bútorokat, úgyhogy folyamatosan sajog a petefészkem, de egyébként minden rendben.

Zsebi Kép
Tök jó, hogy itt voltál. Legközelebb vasárnap Kép

Wish

wish
 
 


ZsebiKép
Köszi, ez nagyon teccett!Kép Úgy legyen!
TralllalaKép
Ez aztán a kismamabarát mukahely! Várjuk a képet a nyusziról!Kép És persze jobbulást!!!
Pocak még hagy némi kívánnivalót maga után, de bíztató, hogy egyre lejjebb megy a feszítés, tegnap szörnyen feszített egészen a mellkasomig. Remélem, hétfőig szépen levonul minden, addig meg húson és vizen élek.Kép 3 babát kérünk vissza.
hajnesz
 
 


Wish!
Tudod min agyaltam? Azon amit mondtál, hogy tudod valaki lombikozott és közben betegnek is kiíratta magát, és hogy a tb. csak az egyikket fizette. Ebbe csak tudod mi a tök gusztustalan? Az hogy ha mondjuk rendesen beteg vagy és kórházba kerülsz, műtenek meg minden akkor fizeti a tb. a kórházi ellátást és a műtétet is és utána nyilván való hgoy a betegácsit is akkor itt mi a .... vacakol? Azért ez már tényleg gusztustalan.

Remélem ma már sokkal jobb a petefészked!!!!!

Én is örültem a talinak. azért nem semmi hogy hogy elrepült az idő olyan mintha 1-2 órát lettem volna ott közben 4-et durva!


Hajnesz!
Remélem veled is már minden ok. És kész vagy a babók fogadására!!!!! Már csak kettőt kell a mamijuk nélkül aludniuk!!!!!

Tralllala!
Tényleg rendes a főnököd. Amúgy meddig tervezed a dolgozást? Én még egy babóval sem nagyon terveztem hogy dologzni fogok nem hogy kettővel. Kép
Küldöm a gyógyító sugikat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hahó MINDENKI???????

Hajnesz!
Már biztos túl vagy a transzferen, remélem minden rendben volt és mostmár bent kapaszkodnak a balsztó babók!!!!!!!!! Hányan maradtak?

Wish!
Hogy smint?

Kismamik hogy vagytok?

Tralllala!
A héten uh-hogy mi van a kicsivel?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Hajnesz férje írt a Dévais topikba!
2 babót kaptak vissza. Blasztóból már nem fagyasztanak, úgyhogy fagyi most nem maradt, de reméljük nem is lesz rá szükség!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Köszi!
Pont most olvastam be oda hátha ott már van valami hír. Kép

Hajnesz!
Vigyázz magadra, mennek a babatapasztó enregiák folyamatosan. Ugye jól megnézted őket, tudod nyolc hónap múlva ismét taliztok!!!! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz Apu Kép
Hajnesznak hatalmas drukkokat küldünk!!!

Zsebi Kép
Igen, ma megyek UH-ra, kicsit izgulok is. Dolgoni, meg szeretnék minél tovább, remélem bírni is fogom. Bár a főnököm azt mondta, hogy ovit is berendezhetünk, anyukám úgyis nyugdíjas lett, majd ő vigyáz a gyerekekre, és meg mehetek 3 óránként etetni, csak egy emelet fog elválasztani Kép no ez azért csak móka, míg picik tuti otthon leszünk!
tralllala
 
 


Tralllala!
Van már hír az uh-ról????? Annyira igzulok a kicsiért, hogy minden rendben legyen vele is és a nagyobbal is. Kép Kép

Írjál ha már tudsz!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!

Mennyi iker lesz itt ősszel-télen!!! KépKépKép
Hajrá Wish, Hajnesz!!!!!!

Tralllala,
Veszélyeztetettnek számítok az ikrekkel, azt nem tudtam, hogy a lombik miatt is, de el tudom hinni.
Én amúgy sem dolgoztam már a lombik alatt, csak hivatalosan - be vagyok jelentve a saját, családi cégnél - és a 10. héttől (babonából nem hamarabb) ki is írattam magam táppénzre.
Szóval, dől a lé Kép (max. pelusra lesz elég...)

Nálunk az a hír, hogy egyik Bébi befeküdt a gyomrom alá, néha ráfekszik, nyomogatja - és ez nem túl kellemes, habár vicces. Elkezdtem kismama tornára járni, nagyon klassz, de nekem van az ikrekkel a legnagyobb hasam - mint egy bálna az ebihalak között Kép
Nem tudom, meséltem-e Nektek, de már 2x voltam Raffai dokinál (analízis), és a 2. alkalommal találkoztam a Babákkal - érdekes volt. Meg kellett ismerkednünk, külön-külön, fura volt és megható is. Nagyon különböztek: az egyik mint egy szumó birkózó, húsgombóc, érzékeny lélekkel - a másik pedig normál babahusival, világosabb bőrrel, kiegyensúlyozott, "mindenbe beleszarok" világnézettel a pofiján Kép és az is kiderült, hogy ők már ismerik egymást..mit ne mondjak, mire végetért a "szeánsz", potyogtak a könnyeim...megható volt. Kiváncsi vagyok, mi lesz most csütörtökön. Megpróbálom megkérdezni tőlük a nemüket, bár az egyik sztem tuti fiú...

Majd mesélek, mi volt Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


DzsúdKép
Ez olyan szuper!
Nagyon jó érzés lehetett találkozni velük!

TralllalaKép
Mi volt az uh-n? Úgy izgulok!

HajneszKép
Hogy vannak a kiscicák? Elkezdték már tologatni a bútorokat?
Stella

Kép
stella9
 
 


Halihó!

Mindkét babócával minden okés Kép az egyik baba kalimpált, olyan volt, mint egy plüssmaci, látszódott a kis buksija, kezecskéi, lábacskái Kép a másik babóca alukált szerintem, de neki is látszótt mindene Kép Az integető baba 23 mm-es, a szuszókáló 19 mm-es Kép

Lányok, én féééééééééélek!!!!
tralllala
 
 


TralllalaKép
Jaj, de jó, hogy minden rendben a Picikkel!!

Mitől félsz? Attól, hogy sok lesz a kettő együtt? Nem szabad félni, hanem meg kell keresni a dolgok jó oldalát!
Minden rendben lesz!
Vagy valami más baj van?

Kép
stella9
 
 


Tralllala Kép
Ne félj! Minden ok és az is lesz. Szuper, hogy mind a két baba jól van Kép

wish
 
 


Stella Kép
nincs más baj, csak elkezdtünk gondolkodni, hogy most mindenből kettőt kell venni, két babát szoptatni, tisztába tenni, megnyugtatni, félek kicsit, hogy kevés leszek nekik... de nem akarok ám nyafizni Kép

Hogy bírod a szurikat? Holnap UH? szorítok a szép tüszőkért!

Wish, Hajnesz Képű
Remélem jó kislányok vagytok, és pihiztek rendesen!
tralllala
 
 


TralllalaKép
Ne aggódj, nem leszel kevés nekik!
Egy ikres anyuka egyszer azt mondta, hogy az ő élete órarend szerint zajlik, amitől jobb nem eltérni, mert akkor tényleg kevés lesz a napi 24 óra.
Szerintem jól meg tudtok majd szervezni mindent!
Ilyenkor dupla a tennivaló, de dupla az öröm is!
Most van időd felkészülni, rákészülni lelkileg!

Köszi, a szurikat még bírom, de jó lenn látni már a végét!
Holnap uh és remélem minen rendben van odabent.
Pocakom megnött, de amúgy nem érzek semmit!

Kép
stella9
 
 


Trallala Kép
Biztos lesznek nehézségek, de meg is fogtok bírkózni vele.
Én is azt mondom, mint Stella, még sok időd van, hogy megbarátkozz a gondolattal, és rákészülj.
És mire odajutsz, Dzsúd már át tudja adni a tapasztalatait Kép
Szóval nyugi csajszi, szuper szülők lesztek!

Stella Kép
Holnap kiderül, hogy hogy állsz, ugye? És onnan már csak egy hét a punkció Kép

Wish

wish
 
 


WishKép
Igen, holanp kiderül, de azért remélem, hogy tegnaphoz egy hétre lesz a pungi Kép!
Legalábbis a dokival így terveztük Kép!

Te hogy érzed magad? Tologatják a bútorokat?
Émelygés?
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?