Új privát üzeneted érkezett!

Jó volt a tali csak rövid volt !
Bori
hova a Jóistenbe akarsz te fogyni ??????? Hát cérna vagy ! Kép


Sajna nem sikerült olyan képet csinálni, ahol az összes kölök látszik, de hát ez ált. így szokott lenni.
Várom apa telijét,úgyhogy most jó éjt mindenkinek.
Dorki

Kép
dorki
 
 


Sziasztok!

Délután írtam egy kisregényt és elszállt a küldés előtti pillanatban egy áramingadozás miatt. grrrrr. mostanában elég gyakran van ilyen nálunk...
szóval! ügyik vagytok, h ogy nem hittetek az időjósoknak és mégis taliztataok. Biztos klassz volt. a gyerkőcök mit szóltak egymáshoz? szóba állatk egymással? Várjuk a fotókat Boriékról is!
Én már nagyban készülök a holnapi osztálytalira, már összekészítettem egy kisebb halom fotót. Kép Csak győzzék végignézni a többiek. Kép
Panu! Lázba vagytok már az új ház miatt, mi? Tök jó, hogy találtatok hamar megfelelőt. Tetszett a max citys leírásod, egy élmény lehetett. Kép Barátnőmék is tegnap mentek oda nézelődni, majd kifaggatom őt is róla. Kép Bár ő még nem kell szaladgáljon a gyerek után, egyelőre még a pocakjában hordozza. Kép (3 hónapos terhes) Kép
Szemfogbújás: szerintem nálunk is ez a gázos időszakok okozója, bár még én a hegyézt nem látom, de nagyon fehérlik az ínye és nyáladzik állandóan, meg mindkét keze mindig ott matat. Kép
Amúgy melyik jön előbb, az alsó vagy a fölső?
Brigi! Remélem jól sikerült a vizsgád, és végre pihizhetsz egy kicsit! Hogy bírod mostanában a Pocakkal?
Mosogatógép? az kell lányok, tessék megkövetelni! Létszükséglet! Kép Én még így is sokallom a mosogatással töltött időt, pedig tényleg csak azt mosom el, amit nagyon nem kéne betenni a gépbe.
Na megyek, megjött a csemetém- az unokatesónál voltak apával meg a papával.Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
ma lesz@rt egy galamb.Még várok a szerencséreKép
Képzeljétek,Eszter(írdKép és mondd)több,mint 4 órát aludt a találkozó után!Persze én is melléborultam,csak akkor keltem fel,amikor jött a mosógépszerelő.Persze nem csinálta megKép
Ti hallottatok már olyanról,hogy a garancia lejártával még egy évig szervízképes,azaz meg kell,hogy javítsa a márkaszervíz?!?!
Szerintem nagyon le akart rázni ez a szenya szerelő,mert én nem hiszem,hogy ilyen van!
Na,mindegy.Most gondoljatok arra,hogy milyen szuper is Nektek,mert nekem már nemhogy mosogatógépem,de mosógépem sincs lassanKép

Panu,
isten éltesse Lizaaput!!Megünnepeltétek rendesen?

Brigi,
lehet,hogy már írtad,bocs,de mit is tanulsz Te??
Minden elismerésem,én nem tudom,hogy Eszter mellett ezt hogy oldanám meg.Füles-Eszterék már látták,hogy tényleg lepkeháló kell hozzáKép
Bár jövőre tervezem,hogy bele kéne vágni valamilyen oskolába,sosem késő,ugye??

Kriszti,
örülök,hogy jól sikerült az utazásotok.A mi lelkivilágunknak is jót tenne egy kis kikapcsolódás....Ott a Gergő szülei laknak??


Bori

Kép
Bori
mbori
 
 

 
 

sziasztok, most csak bekukk, majd hajnalban írogatok Kép
és a tali képek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????? Kép Kép Kép Kép Kép

jó éjt mindenkinek, panu
panu
 
 


Föltöltöttem a képeket gödi tali néven. Nem lett sok és nem is olyan jók, remélem, majd legközelebb.
Mi Borival meg Fülessel azt beszéltük, hogy most szombaton elmegyünk megint, de inkább délután, akkor talán több időnk lesz. Így a délelőtt nagyon rövid.
Valaki még csatlakozik hozzánk ?

Brigi, nektek nagyon macerás Göd ? Hol a kisregény ???

Panu
mostmár remélem megkapjátok az új autót és nem várakoztatnak tovább ! Apának boldog (parkettamentes) szülinapot ! Kép
Jó van má, nem kell türelmetlenkedni. Magányos anya vagyok, kevés szabadidővel. Kép Most kezdem tölteni a képeket a tetű modemmel !!!!!!
Andi
a talin a gyerkőcök 3-an 4 felé mentek. Közös játéknak a közelébe sem értünk. De hát mivel nagy volt a hely menni kellett velük össze-vissza. A Duna partra is lementünk, Eszter és Szabolcs rendes gyerekek lévén szépen kavicsoztak csak az én gyerekemet kellett győzködni, hogy nem kell még megfürödni a vízben. Kép
Nálunk az alsó szemfogak jöttek előbb , utána a felsők. Állítólag az a legmacerásabb.

Dorki
dorki
 
 


olyan lassú a net, hogy nem tudom fölrakni a képeket. Már kinőtt a szakállam és ki is vágom a francba ezt az egész.............. !!!!!!
Holnap majd fölrakom
Bocsi
Dorki
dorki
 
 


Én is itt vagyok!!Kerestem a képeket,azt hittem ,már megint én nem vágom a dolgokatKép
Ilyenkor "beszélgetsz " Niki apukájával,azért maradsz fenn ilyen sokáig??
Én sajnálom néha átaludni az időt,pedig kéne azt is...

Na,megyek is(csak még valamit megnézekKép )

Kép
Bori
mbori
 
 


hahó, már itt is vagyok Kép
Lizának jön a szemfoga, a felsők, az alsóknál nem látom, de nem is engedi. a felsőket is úgy szoktam megnézni, hogy lefelé lógatom, ő meg vigyorog rajta. már több, mint egy hete kibújt a csücske, most pedig belobbant és nyálzik a gyerek ezerrel, mindent rág, mint egy kisbaba Kép és néha a hasa is fut, szegényke Kép azért bírja az iramot. reggel 8-kor már hozza a szandálját és üti az ajtót Kép

talisok, el tudom képzelni ezt a sokfelé szaladgálást. mi is csatlakozhattunk volna a programhoz Kép hasonlóan csak villanásokra láttatok volna Kép

Dorki, enyém lányom is gyakorolja a színészmesterséget Kép mostanában. ilyenkor mindig eszembe jut a lányod arca. na, akkora színészetet még nem produkál Liza, de szorgalmasan gyakorol.

Bori, ez a mosógép történet nem hangzik jól Kép egyébként hallottam ilyent, hogy garancia lejárta után is szakszervizt kérnek. mert most már a cégek, illetve a kereskedők szerződést kötnek a szerelő-javító céggel. szóval, nézd meg. és különben is jobb, ha olyan szerelő turkál benne, akinek van fogalma az adott gép technikai jellemzőiről, és csak ilyeneket javít "ezeréve".

Brigi, hogy sikerült a vizsga? és Marci angyalka volt a nagyszülőkkel? hogy van a pocibaba?

Kriszti, képek? sztorik? Kép

Andi,azért izgulsz a találkozó miatt?? Kép én szeretem az ilyen összejöveteleket, mindig nagyon kíváncsi vagyok, kivel mi történt, és én kicsi általánosban és gimiben végeztem, a többség még ott él. nemrég volt az általánosnak találkozója, a 20 éves Kép Kép Kép és sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat, volt olyan, akit tényleg 20 éve nem láttam.

befejezem a kisregényt, mert mindjárt kezdődik a meló. ja, és ma délelőtt kapjuk az autót, holnap meg alá kell írni a lakásszerződést.

panu
panu
 
 


mi ez a nagy tumultus??? Kép Kép

meghívott az Újpesten működő Rex kutyaotthon Alapítvány elnöke egy látogatásra, szombaton délután. kit érdekel?? gyerekkel megyek...

panu
panu
 
 


ha hiszitek, ha nem foltoltottem a kepeket. Tenyleg Gödi tali lett a címe.
Dorki
dorki
 
 


sziasztok,
semmi zizegés??? Kép Kép pedig még csak csütörtök.
akkor csak szűkszavúan:
autó itt áll a garázsban, csodaszép, finom új szaga van, nagyon tuti, tetszik Kép Kép

Liza ma este kioktatta nagymamit, mi is a rend fürdéskor és utána Kép végigasszisztálta a fürdő elkészítését, majd a vízben nem engedte rendesen lemosni magát, be kellett kenni az arcát krémmel, stb. nagy jól bírta. Kép Kép

panu
panu
 
 


Panu,
az az állatsziget iit van tölünk öt percre Káposztásmegyeren ha Lizivel jösz feltétlenül hozzál neki sapkát semmi árnyék sok állatra ne számits szerintem egy kicsit nagyobb a reklámja a dolognak mint maga az létesitmény kiváncsi leszek neked mi lesz a véleményed.
Pont eluttazunk pedig szívesen találkoztam volna veletek.

Dorki,
jók a képek egyet azért csinálhatatok volna úgy is hogy te is rajta vagy

Andi,
buli ,hogy síkerült?

Ricsinek elkezdödöt a vakáció holnap bizi osztás,
úgy néz ki hétvégére lemegyünk Alsóörsre a motoros találkozora csak hát nem valami jó időt mondanak,
meg az-az igaszság,hogy a barátnőm bármelyik percben szülhet és én akkor nagyon szeretnék itthon lenni,
Fancsi továbbra is igen aktív , enni nem nagyon akkar,
két napja az esti lefekvésnél az a legfontossabb ,hogy vagy ötvenszer elmondja iz-iz ami azt jelenti,hogy víz van az üvegében.
szuszoka
 
 


Panu
engem minden program érdekel. csak nem tudom, hogy most lesz-e Gödi tali szombaton vagy nem . Bori. Füles ??? Titeket nem érdekelnek a kutyák ?
Tőlem mehetünnk de. Gödre.
Füles
nagyon jók a zenék, most is azt hallgatom.
Dorki
dorki
 
 


hahó,
Zsuzsi, köszi a tanácsot. azért megyünk oda, azért hívtak meg, mert az állatsziget kitalálója, vezetője, egy káposztáson dolgozó állatorvos, rendszeres interjúalanyom már régóta. most ismét felvettük a kapcsolatot, és mivel eddig csak telefonon beszéltünk, sosem találkoztunk személyesen, meghívott oda, a kutyaotthonba. ha nincs sok állat azt nem bánom, mert Liza úgyis mindet meg akarná fogni Kép
a Balaton miatt kicsit irigykedek Kép szerintem nem lesz rossz idő, bízzál benne.
Liza is vizet iszik este, lefekvés előtt. Fancsi kifogásolja ezt? aktivitáshoz sok erőt, igazi tréning ez nekünk Kép

Dorki, beszéljünk még erről. majd olvasom, hogy a csajok mennének-e Gödre... este megbeszéljük.

a csajomnak (ahogy Krisz szokta mondani Kép) alul is jönnek a szemfogai, és nagyon mérges rám, amikor nem-et mondok valamire.

futok, panu
panu
 
 


Csak gyorsan írok,bocs,mert Eszti most ébredt.
Szóval ne haragudjatok,de a szombat nekünk nem jó,jön egy újabb mosógépszerelőKép a márkaszervízből,és tényleg nem vertek át,lehet,hogy ingyé meglesz.
De marhára elfoglalt ember lévén nem tudja,mikor jön,majd hív.Ti mentek azért??

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Csajok !
jövőhét szerdán vagy szombaton szivesen látok bárkit, aki a meleget a mi telkünkön akarja tölteni gyerekestül. pancsolás, játék, evés, ivás, mulatozás ! Kép szervezzünk már meg valamit.
Dorki
dorki
 
 


sziasztok,
megnéztem a fotókat Kép sok a távoli kép Kép kíváncsiságom (Bori és Eszti) megmaradt Kép ez nem kritika alar lenni, mert látom, hogy próbálkoztál Dorki Kép, itt a kézzel fogható bizonyíték, hogy a 3 gyerek 6 felé szaladt Kép velünk ugyanez történne Kép

Dorki, mi megyünk. a többiekhez igazodunk, várom a csatlakozókat Kép

ÉS A TÖBBIEK HOL VANNAK????? Kép

panu
panu
 
 


mindjárt itt van anyósom Kép már megint Kép valakit szállítani fog haza Kolozsvárra, ezért jött.
fogalmam sincs meddig marad, mit csinál. most akartam aludni egy félórát, amíg Liza is alszik, mert már nagyon fáradt vagyok, úgy tűnik ennek lőttek Kép
bocs, a panaszkodásért Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Osztálytali szuper volt! Sokan voltunk, kb öten nem jöttek el végül. Ez a gimis osztály volt, elég gyakran van talink, majdnem minden évben, de ennyien még nem sikerült összejönnünk, így volt meglepetés bőven. A legtöbb fiú meghízott, a lányok kb olyanok, mint voltak. Egy kis statisztika, csak az érdekesség kedvéért: 8-an vagyunk házasok (4fiú-4lány), és ötünknek van gyereke. (3Andi és 2Zsolt) Kép Muris, úgy látszik a név kötelez. Kép Szinte mindenki befutott, igazgatók, karrier, stb. Na de nem untatlak ezzel tovább titeket!
Dorki! A szerda lehet, hogy érdekelne minket is!
Panu! Gratula az új kocsihoz!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Próbáltam behozni az olvasást. Nagyjából sikerült is.

Dorki,
Gratulálok a fogyókúrához. Hol tartasz minuszban?
Mi Gödben is benne vagyunk. Hosszú az út, de tudod, hogy mi megszoktuk. Most szombaton viszont jönnek hozzánk anyósomék, úgyhogy az nem jó nekünk. A jövő szerda viszont jól hangzik, sőt a szombat is csak akkor apát itthon kell hagynunk egyedül.
A kaka sztori aranyos volt. Mi ezt még megúsztuk.

Fcs, Nem nehéz Szabolcs még mindig a kendőben? Én is nagyon szerettem, de nyáron nekem nem jött be, mert mindketten megizzadtunk egymástól. Aztán ősszel megint elővettem, de amikor terhes lettem elraktam a szekrény aljára. Nemsokára megint jó szolgálatot fog tenni (még jobbat, mint a Marcinál), mert a Marci már tuti nem ül séta közben a babakocsiban, úgyhogy a picikét kendőben fogom hordani.

Kriszti, Jól hangzik amiket a pihenésről írtál. Már ránk is ránkférne valami ilyesmi. Gondolom Eszterrel sem volt semmi gond, hiszen ő is annyi új dologgal találkozott. Egyébként meg nagyon profi vagy utazás ügyben, nem semmi mikre nem gondoltál. Mi a hosszú útra alvásidőben indulunk és így megoldjuk az út nagy részét (szerencsés esetben az egészet). Mondjuk eddig max 2,5-3 óra volt a leghosszabb autózásunk a Marcival együtt.
Most vasárnap is megyünk Debrecenbe, de jön a Marci unokatesója is és olyankor ő szórakoztatja a Marcit.

Zsuzsi, Ricsinek, ha megkésve is, de boldog szülinapot kívánunk. Tök jó lehetett a torta. És olyan édesek ketten Fannival, ahogy egymáshoz bújnak.
50 Iz-iz, jót mosolyogtam. Ricsi egész nyáron otthon lesz veletek? Könnyebb vagy nehezebb a két gyerekkel együtt.
Az evés nálunk is döcög, de ebben a melegben én sem kívánom a főtt kaját! Ma vettem őszit és már majdnem az egész dobozzal felfaltam. A Marcinak annyira nem ízlett, mert még nem igazán érett.

Panu, Új kocsi jó hír. Max city-s látogatás aranyos. Én nagyon szeretem az ilyen helyeket, csak a végén rossz amikor le kell szállni a földre. Apának se lehetett könnyű.
Hol tart a házügy? Már csak épülnie és szépülnie kell?
Lizi pedig ugyanolyan tünemény, mint az összes többi manó. Mindegyik egy kis egyéniség és úgy kell szeretni őket, ahogy vannak. Én találkoztam már "rossz" gyerekkel, úgyhogy büszkék lehetünk a "nevelésünkre". Már amennyire nevelésnek lehet ezt nevezni, én általában inkább az ösztöneimre hallgatok és eddig bejött. Reméljük továbbra is így lesz.

Bori, Szerencse megérkezett? Kislányodból nem sok látszódik a kalap alól. De az biztos, hogy tök jó dumája van. Már én is úgy várom. A Marci is egyre kommunikatívabb, de egyelőre csak én értem, mert valami különleges nyelvet talált ki magának. Apa szerint eszkimóul beszél a gyerek. Na és a fogyókúrád... én sem értem mi baj az alakoddal. Vagy csak a távoli képek slankítanak? :-)
Suli: Humán menedzser szak. Az, hogy hogy oldom meg :-)... ebben a félévben 1x voltam suliban és akkor is eljöttem az első szünetben. A vizsgákra megelőző éjszaka tanultam. Azután kissé bunkó módon most minden vizsgámra úgy mentem, hogy még véletlenül se maradjon titokban az, hogy terhes vagyok. Hogy ez segített-e nem tudom, de túl vagyok az összes vizsgán, bár az esetek 80%-ában én megbuktattam volna magam.

Andi, Örülök, hogy jól sikerült a szingli estéd. Tökre irigyellek! Én is, én is akarok menni! A mosogatógéppel egyetértek: az kell. Saját nekünk sincs, de itt apukámnak volt és nagy segítség, pedig még így is kell minden nap kézzel is sz...kodni. Ha egyszer lesz egy házunk én biztos, hogy kibulizom apától.

Már du. elkezdtem írni a kisregényem, de a Marci 55 perces alvás után felébredt és azóta nem hagyott békén. Tiszta anyás lett. Egész nap ez megy: Anya, Anya, Anya ...; És nem csinálhatok semmit nélküle, meg 5 percenként odajön ad egy puszit vagy megsimogat vagy odabújik hozzám. Sokszor még a könnyem is kicsordul ilyenkor.
Na mennem is kell, mert már hallom 'Anya, Anyát'. Apával voltak benzinért a fűnyíróba. Ennyi kimenőt kaptam mára!

Remélem összejön egy tali jövő hétre.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


HAHÓ!

Csak egy percre ugrotam be mert pakolok holnapra reggel megyünk Balcsira,

de ezt elkell dicsekednem

Ricsinek kitünő lett a bizije oklevelet és emlékkönyvet kapott most is felkerült a neve arra a fali újságra aminek az a cime "akikre büszkék vagyunk "
megint potyognak a könyeim az iskolába is pityeregtem a meghatotságtól.

Tali szerdán engem is érdekelne

Jó éjt
szuszoka
 
 


Panu
hát azért vagyunk itt, hogy panaszáradatodat meghallgassuk !!! Ha anyós jön, az meg aztán már egyenesen borzasztó !!! de remélhetőleg hamar távozik. Kép Gratulálok az új verdához. Nincs is jobb, mint egy új illatozó autó.
csak úgy tudtam fényképezni ,hogy a saját gyerekem közelében maradjak valamennyire, de a többi kölköt ezt nem nagyon zavarta. Kép
Ti mikor jönnétek? szerda vagy szombat ? Én mennék veled holnap, ha mész. Küldjél légyszi sms-t délelőtt, hogy mikor mennétek és hova. köszi
Andi
Örülök, hogy jó volt a buli. Gondolom jól kikapcsolt egy kicsit. Azért az 5 gyereket nagyon keveslem. legalább 25-en ti is voltatok az osztályban ? ha jöttök szerdán ,szerintem érdemes lenne megnézned a kompot, ami csepelről jön át a Molnár szigetre. Közelebb van, mint elmenni a Gubacsi felüljáróig.
Brigi
nagyon rafkos vagy a pocakos vizsgaval. de hat azt kell kihasznalni, amit lehet. En is ugy szeretem mikor Kika odabujik hozzam, annyira nagylanyos kepeket tud vagni. melyen a szemembe nez es mosolyog. Olyan kis oszinte . Csak azt sajnalom, hogy apja nem latja. szegeny szenved is tole cudarul. Kép
Most - 5 kg-nal tartok. mar csak 8 van hatra Kép
Fules
most is a gyerekdalokat hallgatom. Ilyeneket kerestem mar regen, de nem talaltam. Foleg, hogy parat ismerek, de eddig nem tudtam kihez kotni.
Zsuzsi
gartula a fiadnak !!! Éljenek a büszke (pityergő )anyukák ! Jó utat holnapra

Niki ma is leszedte magarol a kakas pelenkat es kihozta nekem a konyhaba. De kozben nem ult le sehova. Hat en mar ezt is eredmenynek tekintettem. Kapott is egy kis darab csokit, amit azert az ulogarnituraba sikerult bedolgoznia. ( jobb, mint a kaka Kép )

kell valakinek jövő vasárnapra (26) egy belépő az állatkertbe ?
jó éjt
Dorki
dorki
 
 


Zsuzsi,
nagyon ügyes kisfiad van!!Tényleg büszke lehetsz rá,hogy a foci mellett még ilyen bizonyítványt is hoz haza!!Jó pihenést nektek!!

Brigi,
tetszik,hogy mindig ilyen szerény vagy!!Kép
Én nem hiszem,hogy csak a nagy pocak miatt nem vágtak meg a vizsgákon!!
Amikor terhes lettem én is suliba jártam(a munkahelyem által).Állva elaludtam,de ha mégsem,akkor az orosz klasszikusok kötelezőben sokat segítettekKép Talán 60-62 kötelező olv. volt egy év alatt,Esztivel olvastukKép
Én nem mondtam,hogy fogyózni akarok,csak kiváncsi voltam Dorki diétájára.Bár izmosodni nem ártana,de kinek van ideje tornázni???
Szülés után,amikor Eszti kb.4-5 hónapos lehetett,akkor nagyon csúnyán elkeztem fogyni.Mindenki azt mondta,milyen szarul nézek kiKép Azóta normalizálódott a helyzet,de a 18 éves fénykoromnak azt hiszem,búcsút inthetekKép
És hová jársz suliba??
Marci eszkimó-dumája nagyon aranyos lehet!!

Andi!
Örülök,hogy jól érezted magad az oszt.találkozón!!Azért érdekes a statisztika,hogy átlagban ilyen kevés a házasságban élő vagy gyerekes osztálytársad!Mikor is érettségiztetek??Buliért irigykedünk,azt hiszem nekem is kéne szerveznem egy ilyet.Nekünk jövőre lesz a 10 éves!

Dorki,
Ti mentek Gödre?Fülesék??Nagyon bonyolult eljutni a telketekre?mert ha a magamfajta vidéki is megérti,akkor mi is mennénk.Odáig minden vili,hogy Nyugati.
Képek jók,bár tényleg nincs sok közeli,de nem baj,majd legközelebb.

Panu,
de jó,új autó!És ez közös vagy csak a tiédKép?
Anyósveszély tart még?

Kriszti,
merre vagy??

Jó éjt!

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok, jó reggelt Mindenkinek!
tegnap este már nem volt erőm írni. moziban voltunk, megnéztük a Sithek bosszúja c. filmet, éjjel fél 1-kor érkeztünk haza.

Dorki, emberi diőben, azaz hamarosan küldök sms-t vagy hívlak a mai nappal kapcsolatban Kép

Andi, hányadik évi osztálytalálkozó volt ez? 5? 10? mert akkor még nem vészes ez az arány. saját korcsoportban Kép Kép (1987-ben érettségiztem!!!) azok lettek aránylag hamar családosok, akik nem tanultak tovább (egyetem, főiskola), otthon maradtak a szülőknél, vagy egyszerűen hamar találták meg az igazit. jó, hogy jól érezted magad, és hogy tudtál szórakozni egy kicsit Kép és végül mennyi fotót vittél? Kép

Zsuzsi, jó időt kívánok a Balatonhoz, bár nem mondanak rosszat, de most elég erősen fúj a szél. igaz, legalább nincs kánikula. és nagy-nagy gratula Ricsinek!! Kép Kép ügyes fiú volt!

Bori,közös autó. korábban is csak egy volt. féléven belül szükség lesz egy másikra is, ha költözünk, még nem tudom hogyan oldjuk meg.

Brigi, eszkimó-nyelv Kép Kép és gratulálok a vizsgákhoz Kép Kép azzal meg ne foglalkozz, hogy pocak miatt engedtek-e át, a lényeg a görbület Kép egyik töri vizsgámra minden lány szoknyában ment, mert köztudott volt a tanárról, hogy szereti a csajokat Kép és az egyik csop.társam ezerrel kisminkelte magát (inkább festés-mázolásnak nevezném Kép), pedig sosem szokta, hát szörnyen nézett ki Kép az viszont tény, hogy a tanár úgy rendezte be a vizsgaszobát, hogy amikor bementem megnézett elölről, majd őt megkerülve tudtam csak az asztalhoz ülni, illetve tételt húzni Kép vén majom volt.

Liza még mindig nem mondja, hogy NEM, de azt igen, hogy kérek - krk-nek hangzik és a tessék is megy Kép anyós ma kora reggel elment, de előtte mindenkit felébresztett. reggel fél 6-tól nem bírt magával, 6 után már mindannyian fent voltunk Kép nem nagyon érdekelte semmi, csak a maga ügyeit sorolta, meg azt, hogy az ő fiai mit csináltak, és hogy Liza csak rájuk hasonlít, rám nem Kép Kép
Liza is tud veszekedni velem, tegnap mondtam neki, hogy le kellene vágni a haját, morgott velem, és tolt el magától Kép

megyek a dolgomra, délelőtt rohangálunk egyet, parkettanézés és tsai Kép Kép

panu
panu
 
 


Eszter,
Ti voltatok Gödön?Vagy Újpesten??
Kész a mosógépünk.Apuka csak azt mondta,miután leperkálta a nagy lét a szerelésért,hogy fogjak kezet a kicsi lányommal mert mi ketten rontottuk el.Hmmm.

Ma voltak nálunk is anyósék,egész kibírható volt,most az a legújabb mániájuk,hogy állandóan pénzt akarnak adni,mondtam,ezt a fiukkal tárgyalják le inkább.Megszólalt a lelkiismeret.

Na,megyek mosni!

Kép
Bori
mbori
 
 


hahó, nemrég jöttünk meg az állatszigetről Kép Dorki és Niki jött velünk, négyesben riogattuk az állatokat Kép
részletes leírás: nem találtam meg a parkolóhoz vezető utat Kép bent tárlatvezetés volt az intézményről, persze, minduntalan módosítani kellett a csajok miatt Kép néztünk malacot (mangalica), van egy kicsi is, a ludakat nem tudtuk rávenni a gágogásra Kép, a nyuszit csak Niki merte megsimogatni, Liza félt tőle. a kecskéket viszont mindkettem imádták. kiengedték az összeset egy kis karámba és ott rohangáltak közöttük, innen alig lehetett elráncigálni őket. végignéztük a gazdátlan kutyusokat, akik nagyon hangosak, majd láttunk alig pár napos kutyákat és macskákat is. nagyjából egy órát voltunk.
fotókat Dorki csinált.

Bori, hmm, szerintem is.

panu
panu
 
 


Bori
végül nem mentünk Gödre, mert anyósék sincsenek most otthon és Füles is eltűnt.
Szerintem simán odatalálnál a telkünke csak elég hosszú az út nektek. A nyugatiból metróval a határ útig, onnan a 66-os busszal majdnem végig. És ahol leszálltok a buszról az már a Hősök tere, ott felszednénk titeket. Ha hazafelé mentek, akkor meg valameddig biztos elvinne valaki. A metró kb. 20 perc a busz meg kb. 30.
Mi biztos ott leszünk egész nap, szóval akár altathatod is ott Esztit. Bár csak egy kis faház van, semmi luxus. Babakocsiban tud aludni ? Ja akkor azt is el kell hozni...
Miért ti vagytok a bűnbakok a mosógép miatt?
Brigi
azt elfelejtettem írni, hogy gratulálok a vizsgákhoz !!! Kép



Mi voltunk ma du. Panuval meg Lizivel a Rex kutyaotthonban. Nem tudom pontosan ki vezetett körbe minket az otthon vagy az alapítvány vezetője, de részletesen bejártuk az egészet.
Jót szaladgáltak a csajok. Simogattak nyuszit, bár Lizi félt egy kicsit tőlük, viszont a vicsorogva ugató kutyához simán odaszaladt. Kép Láttunk malacokat (kicsit, nagyot) persze sok kutyust is. Egész picurkák is voltak. Meg még cicákat és etettünk kecskéket. A nagy dög racka juhtól bezzeg egyik gyerek sem félt. Összességében nekünk ez felért egy állatkerti simogatóval. Kép
Ja és láttuk Panuék új csilli-villi verdáját is !!! KépKépKép
Én csináltam képet (mint mindíg) , de még nem tudom mikor rakom föl. igencsak net hiányban vagyok most, amit használtam már nincs, újat meg még nem talátam ki. (modemes bénaság Kép ) Most is a mamáék gépén randalírozok.

Akkor beszéljük meg, hogy szerdán 10-től buli van a Molnár szigeten. Találkozzunk 10-kor a XXIII. kerület, Hősök terén a játszón. Aki később jön, azért kimegyek külön.
lista eddig:
Panu
Brigi
Zsuzsi
Andi ?
Bori?
Dorki
még valaki ?
kellemes apás, családos hétvégét mindenkinek

Dorki
dorki
 
 


Dorki, dr. Király Péter, állatorvos, az állatsziget kitalálója, illetve az azt működtető Rex Kutyaotthon Alapítvány elnöke volt a tárlatvezető Kép egyébként 2 gyermekes apuka.
www.rex.hu

ha gondolod, szerdán megpróbálom elvinni a kicsi gépet és feltöltjük oda a képeket, és majd itthon felteszem a netre. ezt nem ígérem, mert apa krónikus géphiányban szenved Kép

Eszter, Krisz, Kriszti és a többiek??? mi van veletek??

panu
panu
 
 


Panu
ha tudod, hozd el a gépet

Kép

Két kép a mai eseményekről
a kecske mondta a csajoknak: ide ugyan be nem jöttök !!Kép
de a kaját persze megették !

Kép

Dorki
dorki
 
 


Éjjeli brigédKép
Úgy látom,Lizi meg Nika nagyon nagy haverok lettek!Csináltatok több képet is,ha igen,hol lehet megnézni??
Köszönöm a telekleírást,Dorki,de Eszterrel ez nagyon hosszú út,így megvárjuk amíg Gödön összehozunk majd egy nagy találkát(vagy megtanulok normálisan vezetni).Bár még a Margit sziget sincs túl messze a nyugatitól,úgy emlékszem,oda is jártok.
Nálunk is beindult a "Borcsika,megtaláltam álmaim autóját" című puhítás-projekt,lehet,hogy hamarosan mi is cserélünk.
Mosógép:hát csakis én tekergetem meg Eszti.Mi vagyunk a bűnösökKép
Ráadásul ma rosszul rakták vissza a kivezetőcsövet a mosógépből,úszott a fürdőszoba,szegény Eszti meg rohant be a nagy káromkodásra(nem bírtam visszafogni),hogy anyaanya,nyomott is egy nagy hátraszaltót a vizes kövön.Szerencsére nem lett komolyabb baj,csak jól megijedt.
Most a legújabb dumája a Garfield-ból van,rohan végig a lakáson és orditja,hogy "Plovokátak!Kibolítottak!" (szabad ford.:provokáltak!kiborítottak!-szerk.)És ezt százszor egymás után.Kép

U.i:Nagyon tetszik a Niki ruhája!!!

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, még nem olvastam vissza, de próbálom ma pótolni. Kicsit gépundorom van pár napja... Szerdán igyekszünk mi is menni, még addig írok biztosabbat.

Most gyorsan visszaolvasok Kép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok,

Zsuzsi, Gratulálok Ricsi bizonyítványához. Biztos nagyon büszke vagy rá. És nem is semmi, hogy ennyi sportolás mellett a tanulásban is ilyen jó.
Milyen volt Balcsin? Tudtatok fürdeni is?
Fanninak van már útlevele? (Vagy ha bárki tudja) Tényleg mindkét szülőnek ott kell lenni az igénylésnél? Nem elég valami meghatalmazás apától?

Panu, Parketta kiválasztva? Hát mi pont a hétvégén latolgattuk, hogy lehet, hogy kint maradnánk itt, de akkor egy alapos felújítás áll előttünk. Valószínűleg csak jövőre vágnánk bele. Most úgyis egy darabig függőben lesz a házkeresés, mert két gyerekkel nem hiszem, hogy sok idő marad erre. Meg jól is érezzük magunkat itt. Tényleg csak a bejárás a gond. De apa most pl 40 perc alatt bent van a munkahelyén, mert nem a 10-es úton jár. Ennyit meg Pesten belül is menne. Hát meglátjuk.

Bori, autó, hajrá. :-) És a dumákért még mindig nagyon irigyellek! Garfield :-)

Dorki, Jók a képek a két csajról. Édesek a kislányos ruhájukban. A fiúkra vajon miért nem gondolnak a ruhakészítők?
Kaka levétel szerintem jó jel a szobatisztaság felé. :-)

Tegnap végül nem voltunk Debrecenben, mert a sógorom a héten vizsgázik és így nem akartunk zavarni. Így legalább volt egy tök nyugis napunk itthon hármasban. Egész nap kint szöszmötöltünk a kertben, olyan jól esett. Azután este fagyiztunk meg sétáltunk egy nagyot Esztergomban.

Eszkimó nyelv: a legújabb, hogy a fagyis autó a "Dodo". (Mire rájöttem!) Tegnap is erre járt. Persze rögtön szaladni kellett ki. Azután 3 sarkon keresztül futottunk az autó után és közben mindenhol megálltunk vele. A végén kapott a Marci egy kis fagyit a kitartó üldözésért. Hát azt az örömöt látni kellett volna!

Szerda: Mi nagy valószínűséggel ott leszünk 10-kor a játszón. Ja és a Lágymányosi hídon jövünk át Budáról Pestre, ha valakit fel tudunk arrafelé venni nagyon szívesen. És Dorki, másik autóval jövünk!!!

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Halli!

Dorki,
dobjál nekem légyszi egy email címet az enyim zpontszokolikukacchelloponthu

Zsuzsi
szuszoka
 
 


dorki
 
 


Sziasztok,
megvagyok, meg osztom Eszter nézetét is: PC-fóbiám van. Azért olvaslak Benneteket Kép.

k

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Holnap várom azokat, akik tudnak jönni, 10-kor a Hősök terén. Kép
Palacsinta, gyümi leves lesz.
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Dorki kérnék tőled egy mobilszámot e-mailen, amin elérhetlek, ha esetleg nem érünk oda holnap tízre, vagy ha esetleg közbejön valami. (Lány ma is 9-kor kelt, tök összevissza adja elő mostanában.)
E-mailem: andrea.szabo@enternet.hu
köszi,
Andi
(Amúgy mit vigyünk?)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Megyünk holnap, igyekszünk ott lenni 10-re,de nagyon forgalom függő. Ha késünk hívlak Dorki.

Én viszek innivalót, meg rágcsálnivalót. Még valamit?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


sziasztok,
sajnos, nem tudunk délelőtt menni, sőt a délután sem biztos Kép
ez csak ma derült ki Kép Kép csupa hivatalos ügy van előttünk, ami a lakáshoz kell. már hét eleje óta ez megy. úgy várjuk az anyukámat, mint a messiást Kép, mert addig Lizát is kell mindenhová vinni, ahol mindkettőnknek jelen kell lenni. pl. a szerződés aláírásánál is így volt. az ügyvéd csak röhögött, meg mindenki, hogy hol az egyikünk, hol a másik rohant a gyerek után Kép aki egyébként egész jól tűrte a sok unalmat (könyv, ropi, rendetlenkedés, rohanga a ház körül).

egyszóval, ha tudunk megyünk. Dorki száma megvan. sőt a helyszínre is emlékszem.

jó éjt mindenkinek, panu
panu
 
 


Sziasztok!

próbálunk mi is ott lenni, majd felmérem a srácot reggel, mert ritka nyűgös pár napja, még a szokásos környékbeli séták is botrányba fulladnak... Dorki, írok sms-t, hanem megyünk, vagy késünk, vagy valami.
Fulescsacsi
 


Jó volt a tali ma is. Az idő is teljesen normális volt, nem volt az a dögmeleg. Vártunk délelőtt Fülesékre, de nem jöttek. Így 4-en indultunk neki. Zsuzsi, Andi,Brigi, Dorki

Zsuzsi viszont ahogy kiraktuk a csajokat játszani, kapott egy telefont és elment szülni !!! Kép Komolyan !!! Most vitték a barátnőjét a kórházba és menni kellett, ő volt a segítség. Hát azóta biztos megvan a baba. Értesítést kérünk, hogy hogyan zajlottak az események.Kép
Szegény Fanni nem értette, hogy miért kell neki a sok játékot és babát ott hagyni. Föl is volt szegény háborodva!
Na de a többi kölök jól érezte magát. Niki hozta a szokásos fel vagyok mindenen háborodva formáját, de ez hamar elmúlt, ahogy látta, nem fenyegeti semmi veszély Boga és Marci részéről. Boga nagyon jól érezte magát a homokozóban, Marci meg megismerte a terepet és rutinosan kezdett locsolni és talicskázni. Délután viszont kibújt az úriember álruhából és nagyon aranyosan bohóckodott. Pancsolni csak a két lány mert. Nikit le kellett tenni aludni, mert hamar lemerült, de Marci és Bogi fél 4-ig bírták. Aztán már nekik is menni kellett haza az anyukájáékkal. Briginek sikeresen elindult a kocsija, így semmi galiba nem történt.Kép

feltöltöttem a képeket ! Nem viccelek.
név :tali molnár sziget
felh.név : 2003
jelszó: őszi2
ha valaki még akar hozzá tenni.

Dorki
dorki
 
 


Sziasztok,

Dorki már mindent leírt a buliról. Esetleg azt hagyta csak ki, hogy a Marci már tök jól "összehaverkodott" Niki nagymamájával. Már lazán "mamázza" és ugráltatta jobbra-balra szegényt. Én még nem töltöttem le a képeket, de megígérem hamarosan felteszem én is őket.

Dorki,
Köszönjük megint a vendéglátást. Ismételten jól éreztük magunkat. A Marci hazafelé kb fél perc alatt elaludt az autóban. Volt útközben egy kis baleset, úgyhogy hosszabb volt az út, mint 1 óra, így ki is aludta magát.

Andi, Azt hittem arrafelé jöttök, mint mi. De integettem utólag, csak gondolom abból már nem láttál semmit. Bogi nagyon aranyos volt. Õ is jól bírta alvás nélkül.

Zsuzsi, Megvan a baba? Milyen volt így szemlélőként részt venni?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Hello!

Na igen ma mi csak feltérképeztük Fancsival hol is van ez a Molnár sziget! De most már tudjuk!!!!!!!!!!!!

Fancsi szerencsére hamar megvigasztalodot a kocsiba és nagyon jól türte a haza felé utat.
És én is nagyon ügyi voltam nem tévedtem el Kép ja és 35perc alatt Újpesten voltam.
Mire oda értem Rita túl volt a burokrepesztésen de sajnos Lilinek bevolt szoruva a keze igy azt mondta a doki nem rizikozunk császár .Gyorsan előkészitették még váltotunk egy pár szót kapott tölem egy bátoritó puszit és betolták a mütőbe .20 perc után tolták ki Lili babát nagyon édi 2850gr 48cm
és ime ő
Kép
Kép
annyira izgultam ,hogy nem tudtam a fényképezőgépet elöszőr kezelni Lilit mikor kihozták elfelejtettem megkérdezni a méreteit .

Most megy a mi apunk Lili apu meg a nagybácsik megünnepelni Lili megérkezését mit nem mondjak most ez miatt is izgulok Kép

Képek nagyon jok előbb megnéztük Fancsival
szuszoka
 
 


Sziasztok,
a képek szuperek Kép, csak sajnálni tudom, hogy nem lehettünk ott Kép a gyerkőcök és a mamák is láthatóan jól érezték magukat Kép
én viszont kevésbé, utálom ezt a sok papírt, igazolást, amit be kell szereznem Kép tegnap csak 4 órát kellett várni az apehnél a jövedelem igazolásra, és még a java előttünk van.
Brigi, a parketta megvan Kép megrendeltük, előleget kifizettük. kompromisszumot kötöttünk apával, ugyan az általa kiválasztott parketta lesz, de a 7mm-es vastagságú, 2 lamellás, így jóval olcsóbb, kifizethetőbb, de gyönyörű.

Zsuzsi, nagyon szép kislány Lili Kép gratulálok Kép apáék hogy bírták az ünneplést?

megyek dolgozni, mindenkinek szép napot,
panu
panu
 
 


Feltöltöttem a talis képeket.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Ja, és Zsuzsi gratulálok a barátnőd kislányához. Olyan pindurka mégis milyen formás baba.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Dorki! Mi is nagyon jól éreztük magunkat, és Boga is, Marcihoz hasonlóan, még azelőtt elaludt, hogy kiértünk volna a főútra. Elkezdte azért nézegetni az egyik füzetkéjét, de szerintem lapozás közben elaludt. Kép Tök lassan (idegesítően lassan) vezetve - végül Dunaharaszti felé sikerült menni - fél óra alatt értünk haza, bár ebbe még néhány hazai kör is belejátszott, csak hogy a fél óra alvása meglegyen a csirkémnek. Utána kicsit nyűgös is volt a kiscsaj, de hamar elmúlt, miután kimentem vele babakocsival sétálni egy kicsit.
Szóval tényleg nagyon jól bírták a gyerkőcök a bulit. Szerintem Niki is csak a megszokott hely miatt aludt. Anyukád egy angyal!! Boga még később is emlegette, hogy baba? néni?
Zsuzsi! Kár hogy el kellett mennetek, de azért mi is gratulálunk a barátnődnek a kislányához. Tényleg szép kisbaba. Így végül hiába izgultál te is, hogy kibírod -e majd a szülés látványát. Hová/hogy szorult be a kicsi keze? Tudsz valami részletet? Azért kérdem, mert Boga úgy született, hogy az egyik kezét a mellkasához szorította. (Azóta se szereti lógatni a kezét, inkább mindig feltartja. Kép )
Brigi! Marci tényleg édes kislegény! Így, már kétszeri találkozás után ez tök jó élmény nekem, hogy fiú is lehet ilyen kis nyugis. Az ismerettségi körben a fiúk szinte mind kis gengszterek, ha értitek mire gondolok. Kép egy Marci-félét már én is szívesen elfogadnék. Kép Bár ez a jelen pillanatban mégse olyen közeli lehetőség, mint a milyennek még tegnap gondoltam. Kép Kép (Dorki, Brigi biztos értitek mire gondolok.)
Panu, FCs! Kár, hogy végül mégse tudtatok jönni, nagyon klassz hely ez a Molnár-sziget!!
Azt az egy fotót, amit sikerült csinálnom, azt föltettem, de persze éppen senki se nézett a kamerába, úgyhogy ... De a többi kép tényleg klassz. Dorki, te nem tudod kicsit nagyobb méretben föltölteni ? - bár nem akarlak cseszegetni, a modemmel tényleg nem lehet könnyű...

Jóéjt mindenkinek!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi
kiírom neked a képeket cd-re és akkor rendes méretben meglesznek. Panunak is így csináltam. Az a biztos. És ha legközelebb talizunk odaadom, oké ? Ez végleges, hogy nincs közeli lehetőség ?? Én sajnálom. Hát anyukámnak elmondom, hogy mit mondtál róla. ő is meg volt elégedve mindkét gyerekkel, főleg, hogy az ő unokája ingyenműsort adott. Kép
Panu
hajrá,hajrá !!!! A végeredmény a lényeg és a kéró csodaszép lesz szeptemberre ! Hallottalak ma a rádióban és még nem remegett a hangod az idegességtől, szóval nyugi. Az persze egy baromság, hogy 1 papírért ennyit kell várni, de hát azért ez Mország. Kérik nem elfelejteni !!! Apa nem tette fel megint azt a humoros kérdést, hogy a neten keresztül nem lehet-e elintézni ? Kép
Zsuzsi
sokszor gondoltunk rátok, hogy mi lehet a kisbabával, de látom nagyon szép lett. Az immáron 3 gyerekes apa miért is nem volt hajlandó ott lenni ? bezzeg az ünneplés ment ! KépKép
Dorki
dorki
 
 


Helló!

Andi,
ő valahogy olyan kacifántosan feküdt,hogy fejénél volt a keze és ezért fét a doki,hogy megszorul és inkább azt mondta nem rizikoztatt.
Nagyon sejtelmes vagy ezzel a mondattal "Bár ez a jelen pillanatban mégse olyan közeli lehetőség,mint amilyenek még tegnap gondoltam."
Hú én nagyon kiváncsi nőszemély vagyok már gondoltam valamire hogy ez mit jelenhetKép {remélem nem bántotalak meg nem volt szándékomban}.

Dorki,
Lili apu kilencig bent volt a kórházba utána elment egy kicsit dolgozni és úgye mikor burkot repesztetek akkor derült ki ,hogy SOS császár és ő sajna a város túl végén volt és már csk a végére ért oda.
De olyan megható volt mikor Ritát kitolták a mütőböl úgye tők kába volt Zoli meg állt fölöte simogata az arcát meg puszilgata .Én meg álltam és sírtam most szintén potyog a könyem.
Ünneplésböl reggel ötre értek haza ,na jól érezték szerintetek magukat??????????????

Brigi,
lassan izgulhatunk érted is te melyik kórházba fogsz szülni {lehet ,hogy írtad már csak én nem figyeltem akkor bocsi}
szuszoka
 
 


Sziasztok,

Nemsokára indulunk be Pestre. Ma bent alszunk, mert holnap korán indulunk Debrecenbe, hogy sokat tudjon a két kis lurkó (Marci meg az unokatesója) egymással játszani. Meg jön a Marci unokatesója is és ott is van egy 11 éves kisfiú a sógorom előző házasságából, így ők tudnak együtt ökörködni.

Úgy hallom meg is jött értünk apukám.

Nemsokára folytatom.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: