Új privát üzeneted érkezett!

Tera,
e-mail-t küldtem!
Sode
sode
 
 


Sode,
köszi a gyors választ.
Jó hallani, hogy vannak jó tapasztalatok. Segít egy kicsit a nagy izgalomban megnyugodni
Remélem jól vagytok a babaával együtt.
Köszi
tera
 
 


Szia Wica,Csenge anyukája!
Először is gratulálok a babához.
Mondták a felkészítőn, hogy segédkezhet az apuka a fürdetésnél, ezek szerint a Te férjed ki is vette a részét. Hogy élte meg? Tetszett neki?

Ilgya!
Igen ez lesz az első baba (27+5), elvileg szeptember elejére várható a manó érkezése.
És nálad mi a helyzet?
tera
 
 

 
 

Tera!

A szülőszobára hoztak be egy mini kádat, ott történt a fürdetés, így én sem maradtam le semmiről. Igen, tényleg segédkezhet az apuka, már ha vállaja, ha nem akkor a szülésznő megcsinálja, így is mindenben segít a szülésznő, hogy tartsd..stb. Meg is lepődtem, mert azt hittem, hogy nem fogja merni majd csinálni, főleg, hogy egészen picike a kiscsajszink, 2550gr, de nagyon magabiztosan állt a helyzet magaslatán. Nagyon tetszett neki, imádja a lányát, és azóta is együtt fürdetünk, mindketten ott vagyunk, de hol én, hol Õ a soros. Már csak azért is, hogy nehogy valamelyikünk elveszítse a rutint :-).
wica
 
 


Tera!
Gratula!Kép
Kisfiú vagy kislány?Kép
Nekem egy 8 hós kisfiam van,ill. hamarosan szeretnénk kistestvért neki.Kép

Wica!
Neked is gratulálni szeretnék a kislányodhoz. Nagyon szép baba!
Biztos az idő is hatással van rá,azért fáj a pocija.Szoptatod?
(Sarlai dr.nő nekem se volt szimpi.)
Ildikó
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 12:56-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Ilgya1!

Igen, szopizik..néha tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy javíthatnék a helyzeten. Neked voltak ilyen gondjaid??
wica
 
 


Sziasztok!
Kisfiú lesz, úgy tűnik.... határozottam megmutatta. A férjem repkedett a boldogságtól, hogy ő tudta...érezte, és nem is lehetett volna másképp. Õszintén szólva én inkább kislányra vártam, de most már 3 hete szokom a gondolatot, hogy kisfiam lesz. És szerintem majd mást el sem tudok képzelni. (Azért remélem a második kislány lesz majd....)
Képzeljétek én annyira meglepődtem az ultrahangon, a doki mutogatta a dolgokat, és így közbevetve,".... és itt van neki a kis "jele", hogy kisfiú, de ezt már biztosan tudják...", én meg nem hallottam rendesen és automatikusan visszakérdeztem, hogy tessék? mi?? mi???.... Lány nevünk már volt az elejétől, és mivel a 18 hetes uh-n az uh-s doki elkövette azt a bakit, hogy azt mondta, hogy nem látja biztosan, de inkább kislánynak nézi, én el is könyveltem, hogy akkor biztos az.
Hát így tudtuk meg. Szerencsére a férjem boldogsága aztán az én "kis csalódottságomat" is elröppentette...
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az Istvánban, ha esetleg császár van, akkor megengedik, hogy az apuka ott legyen? Mert ő mindenképpen szeretne ott lenni, meg én is szeretném, de a császár az csak egy műtét...
tera
 
 


Wica!
Mi 6 héten keresztül szenvedtünk a hasfájástól,pedig nagyon figyeltem arra,hogy mit lehet enni és mit nem.
Sokmindent kipróbáltunk ,(pedig míg a pocimba volt a baba,meg voltam győződve,hogy nem fog semmi idegen anyaggal találkozni,csak anyatejjelKép)kezdtük az Espumisannal,majd az Infacol,és végül a Gripe Water vált be. Ezt igaz csak 1 hónapos kora után lehet adni,de ettől mintha elvágták volna. Ez egy angol származásu gyógyszernek nem minősülő gyógyhatásu készítmény,kapormagolajjal.
Ha gondolod próbáld ki,majd ,ha egy kicsit nagyobb lesz Csenge.(Gyógyszertárba lehet kapni)
Addig meg próbáld kerülni a puffasztó kajákat,ill.a masszázs is jó hatással van rájuk.
(Én ittam a köményes teát is ,de attól csak jó nagyokat durrogtatott)Kép
Az éjszakáitok,hogy telnek?Éjszaka is kap szopit?

Tera!
KisfiúKép
Igen az apák már csak ilyenek,(tisztelet a kiv.)a fiú a mindenük.Én is kislányt szerettem volna elsőre,de most hogy fiam lett nem cserélném el száz lányért sem.KépMajd a másodikKép................
Császár?Kép(Van vmi okod azt feltételezni,hogy császár lesz vagy csak úgy kérdezed?)
A császárnál sajnos nem lehetnek bent az apukák!
ilgya1
 
 


Csak úgy kérdezem. Mert a baráti társaságunkban az eddig született 4 baba közül 3 császárral született. Na igaz, hogy 2 iker volt, a 3.meg farfekvéses.
Én szeretném, ha normál szülés lenne, csak fel akarok készülni arra, hogy ha nem, akkor ezek szerint el kell keserítsem a kispapát, hogy nem lehet bent.
tera
 
 


sziasztok!

Wica!
Gratulálok, gyönyörű Csenge! A kajára figyelj, a köménytea attól durogni fog, de legalább nem a hasába gyülik. Ha nagyon durva a helyzet, akkor szélcső. Nálunk ezek váltak be, meg a cseppek, meg a Gripe is.

Tera!
Apuka nem lehet bent, de rögtön kiviszik neki, nálam a férjem fürdette meg őket, amíg engem foltoztak. Felöltözve meg megint hozták megmutatni.

Ines
ini
 
 


Ines!
Te kinél szültél?
Volt választott szülésznőd?
Meg voltál elégedve a kórházzal?
(Bocs,ha már leírtad vmikor)
Ildikó
ilgya1
 
 


Szorsi!
Köszönöm hogy irtál!
Én még összesen 2x voltam Ujvárinál vizsgálaton
és nála szeretnék majd szülni is mert nekem is nagyon szimpatikus és meg vagyok elégedve az alaposságával is,csak érdekelne olyannak a véleménye aki már régebb óta jár hozzá,főleg terhesgondozásra.Magánrendelésre vagy a kórházba jársz?
Érdekelne az is hogy milyen a szülészet? Láttad már? Vagy miket hallottál róla?
Nekem csak az nem tetszik hogy ennyire frekven-
tált.A kórházban nagyon sokára tud időpontot adni és a magánrendelésén is egy órát vártam rá.
Ha tudsz mesélni róla jó és megnyugtató dolgokat
azt szivesen venném. Pld. bejön e az éjszaka köze-
pén is ha vmi gáz van vagy ha vki szül?
Elöre is köszönöm !
Egyébként tényleg az Istvánban csinálják a leg-
proffibb császárt??
kisceca
 
 


Ildikó!

Dr. Ruttner Zoltánnál szültem két gyerekemet, harmadikat meg decemberben. Csaszi volt mind a kettő téraránytalanság miatt. Szerencsémre mind a két alkalommal sikerült nem 5 ágyasba kerülnöm, először 3 ágyasba voltam, mikor szabad lett az alapítványi átmentem, másodszor rögtön oda.
Mindenki kedves, jó szakember, először Böszörményi Bea volt a szülésznőm, másodszor ő szabin volt és a Káry Magdit ajánlotta, aki színtén nagyon kedves volt. Csaszinál is jó, hogy ott voltak velem végig, kérdezhettem amikor akartam, ha féltem megnyugtattak. És ezt a dokim is megtette.
Jó élményekkel jöttem el mindig onnan, bár most már kinőtte magát a kórház.

Ines
ini
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 12:57-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szorsi!
Köszönöm az infókat!
Frekventáltat azt az orvosra értettem de sikerült ezzel kapcsolatban is megnyugtatnod.
Ugyis visszakellene mennem hozzá mert van egy folyásom ami nem okoz semmilyen panaszt viszont nem akar elmúlni és eléggé zavar.
Már megnézte a múltkor és azt mondta hogy semmilyen gyulladást nem lát.De háthogyha mégis van vmi a háttérben(pld:candida).
Nehogy vmi komolyabb baj legyen.
Annyira szeretnék már én is babát!
Tavaj előtt volt egy vetélésem,azóta nem igazán merek próbálkozni,nagyon megviselt.Pedig csak 8 hetes volt,de soha nem voltam még olyan boldog mint akkor.
Milyen érzés amikor rúgdos?Biztosan lehet érezni hogy Õ volt e?
Mikor mész legközelebb rendelésre?
kisceca
 
 


Sziasztok!
Ini!
Köszi!
Majd rákérdezek a dokimtól a Böszörményi Beára,elég rendesnek tűnik,már többször is olvastam róla.
Ha jól értem a harmadik babádat várod? KépGratulálok!És te tudod már a nemét?
Hányadik hétben is vagy pontosan?
Hogy érted,hogy kinőtte magát a kórház?

Kisceca!
Szia!Akkor egy cipőben járunk,mármint a babát illetően. Én már nagyon szeretnék egy kislányt a kisfiam mellé.Szurkolok nektek,hogy minél előbb összejöjjön!
És nagyon jó érzés amikor rugdos.Én igazából akkor fogtam fel igazán,hogy nem egyedül vagyok,van egy pici lény a pocakomban.Kép

Szorsi!
Gratulálok a kisfiadhoz. Nálatok első baba?

Tera!
Hogy vagy?

Wica!
Csenge pocija?

Üdv.:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy megint csak úgy ideírogatok, de újra lenne egy nagy kérdésem!

Szeretnék szülésznőt fogadni az Istvánban.
Tudtok esetleg ajánlani valakit, aki tényleg türelmes és elég tapasztalt?
A másik kérdésem pedig, hogy ha nincs ott orvosom, akkor is elvállal?
Nagyon szeretnék ott szülni!
Valaki segítsen!

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Ilgya!

Köszi a kérdést, sokkal jobb, bár még nem tökéletes. Szerintem ez az idő is rátett egy lapáttal. Viszont a gyerkőc még mindíg nyűgi egy kicsit, szerintem hiányzik neki még a pocak melege. Remélem nem rontom el, ha sokat van karban, nem nagyon hagyjuk hosszú perckig sírni, szerintetek hibát követünk el? Ja, Csenge tegnap volt 3 hetes.

Pussz
W
wica
 
 


Igen vannak szülésznők akik orvos nélkül is vállalnak.Pl.:Lomenné Marika,Kruppáné Zsuzsa.
benceanyu
 
 


Igen vannak szülésznők akik orvos nélkül is vállalnak.Pl.:Lomenné Marika,Kruppáné Zsuzsa.
benceanyu
 
 


Sziasztok!

Gratula a babákhoz, a pocakosoknak meg kitartás! Kép

Én ápr 21.én szültem császárral,de én is csak jókat tudok mondani. Nekem a dr. Gajdos Edit volt a dokim és a Hajdu Barbi a szülésznőm. tök rendi volt mind a kettő.

Wica,
a mai szakkönyvek szerint 6 hónapos koráig nem lehet elkényeztetni egy kisbabát azzal, hogyha sír felveszed. mert ált. azért sír mert baja van. Neki az is nagy baj még ha egyedül érzi magát v unatkozik és ilenkor rád van szüksége. később ha már felfedezi a játékait ugyis kevesebbet fog Téged igényelni (állítólag Kép)

Zsuzsi
zsisske
 
 


Szia Zsuzsi!
Én is a Hajdú Barbinál szültem a kisfiamat,tavaly októberben.Aranyos volt,de akkor láttam először,azért az mégis más,ha végig kiséri a terhességedet valaki,nem?
Neked mi volt a tapasztalatod vele kapcsolatban?

Neked is gratula a babához!Kép
És kislány vagy kisfiú?

Wica!
Egyetértek a Zsuzsival,ilyen pici babát nem lehet még elkényeztetni,ő megszokta a poci nyugalmát,csendjét,békéjét,furcsa neki még itt a kinti világ.Nyugodtan vedd fel és simogasd meg vagy rakd cicire,ha azt igényliKépKépKép
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Benceanyu!
Nagyon köszönöm a segítségedetKép
Még egy kérdés.
Hogyan kérdezzem meg? Csak menjek be az Istvánba és keressem meg? Nem tudod, hogy kb. mennyiért vállal el valamelyik szülésznő?
Akár priviben is írhatod.
angelani@citromail.hu

Még egyszer Köszönöm!
Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Szia Angelani!

Majd leírod,hogy csináltad? (szülésznő)
Hogy érted,hogy nincs itt orvosod?Kép


Ildikó
ilgya1
 
 


Kedves Ines!

Többször olvastalak téged és lenne egy-két kérdésem, ha nem tartalak fel...
Nekem is Dr. Ruttner Zoltán az orvosom és a szerdán leszek 18 hetes. Én január óta járok hozzá - egy jó barátnőm ajánlotta -, igazából azzal a panasszal mentem, hogy kéthavonta jött meg és babát szeretnénk. Aztán mire minden vérvétel összejött volna (a hormon kivizsgáláshoz), a baba jött össze! Kép
Szimpatikus és meg vagyok vele elégedve.

Visszaolvastam a topicot és örömmel tapasztaltam, hogy zömmel jókat írnak róla!
Viszont sehol sem találtam arról infót, hogy mennyit kér vagy mennyit szoktak adni neki a szülésért... És mindez hogyan zajlik? Én még életemben nem adtam pénzt orvosnak (hála, nem volt szükségem rá!), és nem is szültem. Ezért kérem, hogy ha tudod, írd meg priviben. És azt is, hogyha tudod, hogy mindez hogyan zajlik a szülésznővel (mennyi, mikor, stb.).
wolga@freemail.hu

Előre is köszönöm, és gratulálok két gyermekedhez és a születendő harmadikhoz a pocakodban!

Üdv. Wolga

Ps. Meg szokta adni a mobilszámát, vagy a szülésznőn keresztül értesítik a szülésnél?

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Wica,
Az én fiam most 8 hetes, ő is sokat volt karban az elején, és már egyre kevésbé igényli. Néha már nekem hiányzik.Kép
Úgy látom, egyre biztosabb abban, hogy ha sír, valami történik - jó esetben az, amit ő szeretne, mostmár elég sűrűn eltaláljuk mi a bajaKép - és ezért egyre kevesebbet sír, és egyre többet foglalkozik a nagyvilággal.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Ilgya1!
A szülésznőt hogyan fogadtam fel?
Még magam sem tudom, hogy mit tegyek, de hamarosan fel kell keresnem.
Az őszi babás topikban is volt akinek a testvére ott szült és csak éppen bepottyant a kórházba.
Nem volt sem orvosa, sem fogadott szülésznője és mégis nagyon jó élményekkel távozott a kórházból.
Igazság szerint lenne ott egy orvosom, de leváltottam egy másikra, mert amikor baj volt nem értem utol. A másik, hogy inkább pénzéhes mint, hogy szakmailag értene a dolgokhoz. Találtam egy jó orvost, de Õ a Szabolcs utcai kórházhoz tartozikKép
Arról a kórházról nagyok sok rosszat hallottamKép
Csak egy pár sort ha elolvasol (HIETE), rögtön megérted, hogy miért nem szeretnék ott szülni.
Az István nagyon jó kórháznak tűnik és ott van babás szoba. Illetve 24 órás rooming in. Nekem ez nagyon fonots lenne, hogy mindig mellettem legyen a baba. Tudom, ha bármi gond van , akkor ez nem így van, de bízzunk benne, hogy Minden RENDBEN LESZKép
Majd felkeresem a szülésznőket és megbeszélem velük.

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Angelani
Az Istvánban is van sok jó orvos, nem akarsz inkább mégis ott keresni egyet?
Ez így elég furi szerintem, hogy máshol van egy dokid. Azt mondtad már neki, hogy nem nála szeretnél szülni?
zsana75
 
 


Sziasztok!

Zsana75!
Még nem mondtam, hogy nem nála szeretnék szülni, mert csak két napja jutott a fülembe a sok rossz info.
Sajnos nem tudok egy orvosnak sem 70.000Ft-ot fizetni, mert a lombik nagyon padlóra vittKép
Azért mert nincs pénzem már nem is szülhetek?
Nincs olyan orvos, aki ingyen vagy csak minimális pénzért vállalna el. Eddig a magándokihoz jártam (aki az Istvánba tartozik, mint külsős), de amikor nagyon rosszul voltam és görcsöltem, nem tudtam elérni. Most egy szakmailag jó dokihoz járok (SZTK-ba!)és nagyon rendes is. Nem érdekli a pénz. Egy ismerősöm ajánlotta. Egyébként utólag tudtam meg, hogy neki a hálapénzre annyit mondott, hogy Õ nem lát bele a kismama pénztárcájába és annyit ad amennyit gondol, de ha nem ad, akkor is ugyanúgy ellátja. Õ erre esküdött fel.
Szóval a doki jó, csak a kórházzal nem vagyok kibékülveKép
Most mit tegyek?
Ha bárki tudna nekem tanácsot adni, szívesen fogadom!
Higyjétek el, nekem a legnehezebb!

Remélem valaki tud nekem bíztatót mondani.
Teljesen el vagyok keseredveKép

További kellemes estét!
Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Wica!
Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy elrontod a gyereked, mert állandóan karban van.A babót szeretettel nem lehet elkényesztetni.Én valahányszor sírt a gyerekem mindig felvettem, ez teljesen természetes ösztön.Szonja nagyon kiegyensúlyozott kislány (most 6 hónapos), meggyőződésem, hogy részben e miatt is.Később majd nagyon fog hiányozni, hogy nem veheted ölbe-mikor majd már a külvilág érdekli jobban- szóval addig tedd, amíg lehet.Dorka
chopin
 
 


Szia Ildikó!

Kisfiúnk van apa nagy örömére Kép

Nekem abszolult jók a tapasztalataim a Barbival is meg a dokinénivel is. Én hozzájártam magánrendelésre, és a Barbi ott az asszisztense.
Szerintem tök aranyos, kedves, közvetlen, lehet tőle kérdezni, szóval csak ajánlani tudom tényleg. Mondjuk a dokinénimet is Kép

Zsuzsi
zsisske
 
 


Sziasztok Kismamik.
Nem tudjátok véletlenűl, hogy mi volt a múlt heti szülésfelkészítő témája?
Sajnos lemaradtam róla Kép

Köszönöm
monny
 
 


Sziasztok!
A múlt heti szülésfelkészítőn a szülésről néztünk videót. Kb. 5o perc. Kicsit rémisztő volt, annak ellenére, hogy már elvileg tudjuk mi vár ránk. Egyébként semmi más nem történt.
Thomasanne

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Köszi Thomasanne Kép
Lehet, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nem láttamKép
Már várom a mai felkészítőt bár kicsit félek is tőle. Nem akarom, hogy olyasmit mondjanak vagy mutassanak ami nagyon rémisztő. Kicsit kezdek parázni a szüléstől Kép
monny
 
 


Szia Thomasanne,szia Monny!

Hányadik hétben vagytok?

Tudom,hogy ilyenkor nem lehet tanácsot adni,ami a szülést illeti,de kitartás!Kép
És tudom,hogy az sem nyugtat meg,hogy én is nagyon féltem,és így utólag jó szívvel gondolok vissza rá.(Minden nehézségével együtt)
Szóval,fel a fejjel!Kép

Nektek van választott szülésznőtök?És ha igen tudtok írni egy pár sort rola? Magán közvélemény kutatást tartok,szeretném a "legjobbat" kiválasztani.Előre is köszi:Ildikó

És neked is köszi,Ini!Kép
ilgya1
 
 


Angelani!

Sikerült találnod szülésznőt?Kép

Zsisske!
Kösz az infot!Kép
Hogy bírja a kisfiad ezt a meleget?Kép
ilgya1
 
 


Ildikó,
Most vagyunk kb 29+3 hetesek/naposak.
Még nem választottam szülésznőt és nem is biztos, hogy fogok. Sajnos anyagi gondok miatt le kell mondanom erről a luxusrólKép
Azért bízom benne, hogy kedves lesz az éppen bent lévő szülésznő is.
monny
 
 


Sziasztok!

Ilgya1!

Még nem találtam szülésznőt, de szeretném még a héten elintézni a dolgot.
Talán holnap vagy holnapután felhívom őketKép
Remélem sikerrel járok!
Szurkoljatok nekem!

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


MAckooo
Mi újság?Hogy vagytok?NAgyon eltűntél..nem mintha én sűrűn járnék erre mostanában...
Virág
villes
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 12:59-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 12:59-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szorsi,
Köszi a válaszod, tényleg járok a felkészítőre csak a filmes és a legelső maradt ki. Tegnap voltunk szülőszoba látogatáson is Kép
Hát, a közbeszóló apuka tényleg "vicces" volt, bár én nem tudnám elviselni.
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem nap végére nem marad időm és energiám eljárni terhestornára. Még egyszer sem voltam pedig most már a 30. héten járunk. Pest mellett lakunk így az út is elég hosszú, viszont dolgozni kellKép Félek, hogy a torna teljesen kimarad.
monny
 
 


Mi most 27 hetedik hétben járunk és lassan én is a szülésznő választás előtt állok. Szerintetek mikor kell felkeresni őket?
Ini! Egy kis segítségre lenne szükségem. Ha jók az információim, akkor a "doktor bácsinknak" nincs kialakult tarifája a szülésekért, ránk és a pénztárcánkra bízza a hálapénz mértékét. Ez valóban így van?
A kismama tornát mindenkinek csak ajánlani tudom, Monny, ha van időd és kedved, érdemes elkezdeni. Nagyon jó tippeket kaptam a gyógytornásztól és gyakorolhatom a relaxációt is.
Ha valaki szült már B. Beával megosztaná a tapasztalatait?
Köszönöm!
Thomasanne

Kép
Kép
thomasanne
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 13:00-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Kedves Orsi
Nekem tetszett a szülőszoba, bár csak hármat lehetett megnézni az ötből. A középső egy kicsit kínzókamrásnak tűnt, de a többi egészen elfogadható. Neked mi a benyomásod róluk?
Az "apuka" a szülőszobalátogatáson is hasonlóakat kérdezett, hát elég zavaró volt. Oda jött a párom is és eléggé kiakadt rajtaKép
Megírod kérlek, hogy mikor van torna az Istvánban és miben kell ott lenni?
Puszillak
monny
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 13:01-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szia Orsi
Én is gondoltam rá, hogy majd kipróbálom a kádat de majd ott fog kiderülni, hogy mihez lesz kedvem éppen. Szerdán én is maradok majd tornára, nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen. Az az igazság, hogy egyre fáradtabbnak érzem magam ebben a nagy melegben. Én is nagyon kiváncsi vagyok a fájdalomcsillapításra Kép Jó lenne, ha bírnám anélkül de mostanában nagyon elbizonytalanodtam, úgy érzem, hogy segítség nelkül nem fog sikerülni.
Bocsi, nem akartam negatív lenni.
Nem láttam az alapítványi szobákat, szerintem sokkal jobbak lehetnek mint a többi. Nem hiszem, hogy mi igénybe fogjuk venni mert úgy tudom, hogy 12e Ft/nap Kép
Fogtok választani szülésznőt?
monny
 
 


Sziasztok!

Ahhoz, hogy kipróbáljátok a kádat, nem muszáj végig az alternatív szülőszobában lenni. Az az ágy tényleg nagyon kemény, meg kényelmetlen, én ott négykézláb vajúdtam, mert lefeküdni kész mutatvány lett volna. De a kád nagyon jó volt.Kép Sztem ilyenekkel inkább az elején jó kísérletezni. A végére átmentünk egy másik szülőszobába, és szülőágyon szültem. Szépen, hagyományos pózban, háton, felhúzott lábakkal - minden előzetes elképzelésem ellenére úgy volt a "legkényelmesebb".Kép

KépKép
connie
 
 


A szülésznő kérdéshez:10.000-30.000-ig szoktak adni.Attól függ,hogy mennyit engedhetsz meg magadnak illetve,hogy mennyire vagy megelégedve vele.
benceanyu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?