Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mondiri!
A kérdésedre a választ megtalálod a a Formázás címszó alatt (a Dokumentáció alatt tálálod a lenyíló ablakban). Ott meglátod, hogy több megoldás is létezik...
apa Kép
apa
 
 


Szia Mondiri!
Ide látogassál el, ott mindent megtalálsz:

http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/board-image-lister.cgi

apa
apa
 
 


Mást sem enged be a fotóalbumba a rendszer???
Névtelen
 

 
 

Szia Apa!

Szeretném megkérdezni,hogy(lehet hogy nagy hülyeséget kérdezek)hogyan tudnám a képek méretét csökkenteni?nem lehetne ugy beállitani a rendszert,hogy egy kicsit nagyobb formátumú képeket lehessen feltölteni?

köszi

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Nekem is pont az a problémám, mint Névtelen-nek.
zsana75
 
 


Szia Apa!

Hasonló gondom van, mint névtelennek.
Nem enged be a fotóalbumba a rendszer, sem más albumát nem tudom megnézni a megadott címen (a kisképeket mutatja, de nem lapoz és nem nagyít ki, azt írja nem publikus) sem az enyémet megnyitni.
Ma délelőtt simán működött még mindkét verzió. Kép
Mi a teendő ilyenkor???
Köszönöm a segítséget!
zichy
 
 


Most már újra használható!

Köszönöm! Kép
zichy
 
 


Szia Apa!

Engem itt sosem vesznek észre, de azért sem adom fel! ;)

Alábbi kérésem kiegészülne mostmár azzal, hogy a májusi termést is kérnénk archiválni!
Köszi: Falina

Elküldve 2005 Május 26 csütörtök - 03h 10:

-------------------------------------------------
Szia Apa ill. Attila!

Kérnék egy archiválást az áprilisi üziknek a köv. topikban:
Gyermekek / magzatok kor szerint - 2005.őszi babák

Köszi: Falina
falina
 
 


Szia!

Szeretnék kérni egy archiválást május hónapra a Gyermekek / Magzatok kor szerint / 2004. nyári babáknál.

Köszönöm
Andrea
tandrea
 
 


Kedves Apa!

Gyermekek / magzatok kor szerint / 2005 tavaszi kisbabák topikban kérnék archiválást május hónapra.

Előre is köszi

Angéla
angéla
 
 


Szia!
Új topicot hogy tudok létrehozni? 2006-os tavaszi babák néven szeretném létrehozni.

Köszi,
Bellya
bellya
 
 


Szia Bellya!
A Gyermekek / magzatok kor szerint topicot megnyitod és ott az oldal alján van az Új beszélgetés létrehozása link, amire ráklikkelve létrehozhatod 2006-os tavaszi babák néven az új topicot...
Örülök, hogy egy új beszélgető csopotot hoztok létre!!!Kép
Sok sikert, jó csapatot kívánok!
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!

Vetnél egy pillantást a Gyermekek/magzatok kor szerint-re!
Megint kezdődik? Esetleg az új topik nyitása kavart be?
zsana75
 
 


Érdekes, nekem továbbra sem jelennek meg a topikok, viszont látom, hogy mások írnak bele.

Van valakinek ötlete?
zsana75
 
 


Zsana!
Keresőprogramba írj be egy-két nick nevet a topicból, meg fogja találni. Én is így léptem be. Talán az archiválásnál kavarodott el valami.

Boeske

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Zsana75, Boeske!
Látjuk a hibát, kb. 20 perc kell és kijavítjuk a cuccot...
apa
apa
 
 


Szia Apa!

Szeretnék archiválást kérni a Gyermekek/magzatok/Friss kismamák topicban április,májusra!

Előre is köszönöm!Kép
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Apa!

Szeretnék kérni a Szülészetek, Kórházak / Kaális párok fórumán egy arhíválást májusra.

Köszi:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Szia Apa!

Nem tudom, hogy korábban volt-e ez már kérdés, de inkább újra felteszem ha esetleg nem volt.

Szóval a gondom az lenne, hogy régebben ha frissitettem az oldalt, akkor mindig az adott topik oldala frissult. Most viszont visszaugrik a fooldalra, es onnan lehet ujra bemenni a topikba.
Persze megoldas az, hogy elmentem a kedvencek koze, es onnan ujra megnyitom, ha frissiteni akarok, de nem lehetne valahogy megoldani, hogy a frisstiessel tenyleg frissuljon az oldal?

Koszi,

Kép
szdorka
 
 


Szdorka
ha a jobb egérgombra kattintva frissítesz, akkor az aktuális oldalt frissíti. Az ikont használva nekem is visszaugrik a főoldalra.

Andi
psandi
 
 


Kedves hozzáértők!

A Gyermekek/magzatok kor szerint téma 2004 első babái topikjában nem tudok eljutni, csak a május 26-i hozzászólásig. Gyanítom, az lehet a baj, hogy egyszer megszakadt az internetkapcsolat, amikor még nem töltötte le teljesen az oldalt, nade azóta újból és újból próbálkozom - és mindig csak május 26-ig jutok. Mintha ott vége lenne az oldalnak. És ott sem a hozzászólás jelenik meg, hanem valami titkosírás. Mit tegyek?

GyeZsu
gyezsu
 
 


Szia GyeZsu!
Meglepő a probléma, amiről írsz... Megnéztem, a topikban minden renben van. Amikor belépsz, hogy jutsz el a topikig? Meg kéne próbálni a főoldalról...
apa
apa
 
 


Szia apa!

A főoldalról megyek, Társalgó, Gyermekek, magzatok kor szerint, továbbra is május 26. az utolsó hozzászólás Bucskától, ezzel a szöveggel: <hr noshad

GyeZsu
gyezsu
 
 


GyeZsu,
ha windowsod van es IE-od, akkor probald meg torolni az ideiglenes file-okat: eszkozok - internetbeallitasok. HathaKép
afonya
 
 


Áfonya, köszi-köszi! Megcsináltam, és helyreállt a rend. Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Kép
apa
 
 


Nincs mitKép

Ha mar erre jarok:
nem lehetne a kep meretenel a korlatot ugy megszabni, hogy az allo es fekvo kepre is meltanyos legyen?Kép Akár mondjuk a KB meretet limitalni...

-Afonya
afonya
 
 


Szia Apa!
Azt szeretném kérdezni, hogy közvetlen linkkel hogyan juthatok el a Lakóhely szerint - Miskolc illetve az Encs TOPIC-ba.
Tehát a linket szeretném! Kép
Köszönettel,
Ági

delice
 
 


És ha már itt vagyok, kérhetek egy archiválást a Lakóhely/Miskolchoz?
Köszi

delice
 
 


Delice!
Miskolc topic eléréséhez ez jó lesz...
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/69090/3593.html?1118493750
Encs meg itten vala:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/69090/140664.html?1118410131
Egyébként nem egy ördöngős dolog ám ez. Csak a topic címre kell klikkelni egér jobb gombjával mielőtt megnyitnád. A felnyíló választékból klikk a tulajdonságokra és ottan vala a kért cím...Kép

apa
apa
 
 


Afonya!
A programnak mindegy, hogy álló a kép, vagy felvő... A korlátozás KB alapján történik.
apaKép
apa
 
 


ÖöööKép
Én hittem neki, mikor ezt írta ki:
"Az általad feltöltött kép meghaladja a maximális 500 x 600 pixel méretet"

De most leteszteltem, forgattam a képet, s nem mindegy neki, pedig KB-ban még kisebb is lett... május 19-én is írta már valaki, most látom. Akkor mégsem nálam a hiba?Kép

Ezekre a címekre, meg frissítgetésekre az lenne a praktikus megoldás szerintem, ha egyszer új ablakban nyitnák meg a páciensek a kedvenc topicjukat, s akkor a "tényleges" cím lenne a címsorban, fel lehetne venni a kedvencek közé, frissítgetni, stb... de lehet, hogy félreértettem a problémájukat, amilyen napom ma vanKép

-Afonya
afonya
 
 


Kedves szerkesztő!
Lehet hogy csak én vagyok béna,de már napok óta nem találom az Uzsokis topikot a szülészetek,kórházakon belül.
A SZt.Imre után csak üres mappákat látok.Tudnál segíteni????
Kismuki
kismuki
 
 


Szia Apa!

Archiválást szeretnék kérni a Fogamzás, Várandósság, Szülés/Fogamzás/ "ma megint megjött" topikba!
Ja, és szeretném kérdezni, hogy azt nem lehetne-e megoldani a melléklet feltöltésekor, hogy ha véletlenül nagyobb a fájl mint 200 kb (vagy akár méret 500x600)akkor eleve ne töltse fel, és ne csak a Nézet/Küldés-kor derüljön ki (már ha véletlenül nem ellenőrzöm előtte)? Meg lehetne vele spórolni időnként perceket is, meg egy kis bosszuságot Kép Remélem érthető voltam Kép Szóval csak hoyg 1 fázissal korábban jelenjen meg a hibaüzi Kép

Köszönöm szépen!

Tündi
Vendég
 


Köszönöm! Kép
Delice

delice
 
 


Szia Apa!

Archiválást kérünk innen a szomszédból. Tudod, anyukádék mellőlKép
Szóval az ikres topikban kellene egy kis rendet tenni. Március, április, májust kellene archiválni.
Köszi szépen
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Bannamari, Kép
apa
 
 


Tündi30!
Megnézzük, hogy telejesíthető-e a kérésed, ha nincsenek technikai korlátai a dolognak, akkor természetesen megoldjuk. Bár vannak kétségeim, mivel a szerver és a program feltöltéskor szembesül az anyaggal... Meglátjuk! Kép
apa
apa
 
 


Apa
Igen,gondoltam hogy a feltöltéskor, ezért ha oda be lehetne állítani egy korlátot, hogy 200 kilobájtnál kidobja a hibaüzit a feltöltés közben, akkor már jó a dolog Kép Köszi hogy utánanézel!

Tündi
Vendég
 


Szia1
Elarulnad.hogy miert nem tudok uzenetet kuldeni?????
Tobb,mint 2 eve ugyanaz az azonositom es a jelszavam is. Annyi tortent par napja,hogy megvaltozott e-mail cimem szerettem volna tudatni,azota nem sikerul irnom.
Koszi.
inimma
Névtelen
 


Szia nekem is ugyanez a problemam tegnap mailcimet akartam valtoztatni , nem kaptam meg az aktivalasi kodot es nem tudok belepni.
Koszi
Vaktyuk
Névtelen
 


Szia Apa!

Kérhetek egy hónaponkénti archiválást a
Lakóhely szerint Cegléd és környéki anyukák, kismamák topikba?
Köszönöm!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Inimma, Vaktyúk sziasztok!
Hétfőn megnézzük, hogy mi van...
apa
apa
 
 


Inimma, Vaktyúk!
A mailcím változtatást a profilotokban próbáltátok megoldani? Én az előbb kipróbáltam megváltoztatni a mail címemet, kérte az aktiválási kódot, majd kb. néhány perc elmúltával el is küldte nekem az új mailcímemre a kódot.
Nálatok semmi változás?
apa
apa
 
 


Szia
Ott probaltam de mar egyaltalan nem enged belepni a hozzaferesem felfuggesztve uzenetet kapok
Pedig megprobaltam a regi es az uj mailcimmel is de az aktivalasi kod nem erkezik meg
vaktyuk
Névtelen
 


Vaktyuk,
hétfőn megnézzük a cuccot...
apa
apa
 
 


Szia Apa!
Bocs a tegnapi zaklatasert,sikerult megoldani a problemat. En voltam balfek!!! Kép

inimma
inimma
 
 


Szia Apa sikerult valamit alkotnod?
Vaktyuk
Névtelen
 


Vaktyuk szia!
Úgy tudom, hogy a kollégám elküldte a mailcímedre az összes szükséges infót...
apa
apa
 
 


kocce
vaktyuk
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?