Új privát üzeneted érkezett!

Trallala,
még vmi: egy baba esetén melegen ajánlom a Szent Imre kórházat, szép, felújított szülészet, jó szülésznők, jó dokik. Nyugodt szívvel ajánlom Dr. Balogh Tibort. Én nem hozzá jártam, de nála szerettem volna szülni egy babánál, csak jót hallottam róla, nagyon korrekt, profi és kedves.

De menj rá a Szülészet, kórházak topikra, ott vannak érdekes infók, meg doki leírások, meg árak is.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Úgy gondoltam az áttadást, hogy mesélsz és az emberek ilyenkor teljesen bekattannak az új dolgokra. én már most olvasnám ezt a könyvet, de nekem egyenlőre több fájdalmat adna mint örömet. Kép De lejön a mi időnk is reméle.

Augusztus végén megyünk Korfura azon belül Sidarira nyaralni. Már nagyon várjuk. Ránk fog férin egy kis feltöltődés! Kép

Amúgy Krizsa mit ajánlott volan tök magától?? (Kórház)

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
A könyv tényleg nagyon jó, elképesztő, hogy mi mindenre képes anya és magzata együtt és hogy ez mindannyiunkban ott van és nem is tudunk róla...Nekem a könyv már több mint egy éve megvan, lehet, hogy itt szúrtam el? Kép Ne ijesztgessetek itt ezzel a babona dologgal, mert a végén még elhiszem!KépKép
De jó, hogy írtok a II-esről! Ha a dokim nem vállal el a Schöpfiben, akkor én is az ő vendégszeretetüket szeretném majd élvezni!Kép Csak már tartanék ott!
ZsebiKép
Szuper nyaratok lesz! Hmm, Korfu nem is rossz ötlet, mindjárt hívom apát!Kép
Ja, lehet, hogy csak véletlenek egybeesése, de én eddig szinte csak olyan Kaálisokról tudok, akik a II-es nőin szültek! A Szülőszobában is Krizsa dr. ikres anyukája is ott szült. Nekem nagyon tetszett az a rész.Kép
hajnesz
 
 

 
 

Hajni Kép
Szerintem nem baj, hogy előre elolvastad Kép Végül is én is beültetés napjátl beszélgettem velük. Sajna, mint kiderült egy idő után csak magamban beszéltem Kép

Wish

wish
 
 


KépKépWish
Egy pszichológus szerint (Feldmár András a neve), az ember akkor a legtökéletesebb és akkor tud a világegyetemről minden tudhatót, mikor még csak egy sejt. Minél több részre osztódik, annál többet veszít az egységes tudásból. Szóval nyugi, ha ez igaz, te a legjobb időt beszélgetted át velük!Kép
hajnesz
 
 


Hajni Kép
Ezt egy könyvben olvastad? Érdekelne, hogy mi a címe, ha igen.
(ezek szerint ha levágom a körmöm és a hajam okosabb leszek? Kép)

wish
 
 


KépKépKép elgondolkodtató...
Igen, könyv Feldmár András: A tudatállapotok szivárványa. Tök érdekesen gondolkodik, érdemes elolvasni, viszont van benne egy lombikos rész, amit inkább jobb átugorni, mert szerintem kicsit baromság, de ha elolvasod, visszatérhetünk rá, mert kíváncsi lennék, neked hogy jön le...
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Rákerestem a neten. Beleolvastam és megkerestem benne a lombikos részt is. A pasas kicsit arrogánsnak tűnik első olvasatra, de érdekes amiket ír. Majd elolvasom. Amit a lombikról ír az viszont teljesen hülyeség. Szerintem nem arról a lombikról beszél, ami nekünk van, hanem arról, hogy lombikban fejlődik 9 hónapig a baba. Arra lehet, hogy igaz.

Wish

wish
 
 


Hajnesz!
Az hogy sokan a II-en szülnek az annak is köszönehető, hgoy ha valaki tanácstalan alapjáraton ezt ajálják neki főleg ha ikres.

Érdekesek ezek a dolgok amikről írtatok. Az pedig szerintem nem jelent semmit hogy megvetted már ezt a könyvet. Ettől csak megjön a baba kedve látja milyen szupi az anyukája.

Wish!
Már itt a június a kapuban!!!

Zsebi

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Dzsúd az infót.
Leginkább a II. klinika felé hajlok, a medd. kp-ban az egyik nagyon szimpi doki ott is dolgozik, ezért valószínűleg ezt fogom választani.
Bár mielőtt kierült, hogy lombik babócánk lehet (lesz! Kép ), beleéltem magam, hogy az Istvánban fogok szülni, a nőgyógyászom, akihez évekig jártam ott dolgozik. tetszett is minden, bababarát kórház, alternatív szüléssel, állítólag nagyon jó szülésznőkkel, csak hát az orvosomban csalódtam nagyot... úgyhogy, azt hiszem meg kell békélnem másik kórházzal. Szimpi a MÁV is (szintén bababarát és nincs hozzánk képest a világvégén), de arról sem tudok sokat. Viszont a II. mellett szól a babaintenzív osztály. nézegettem a fórumokat, mindegyikről írnak jókat, rosszakat is a lányok. az meg, hogy teljesen meg tudok e bízni egy dokiban, nem derül ki egy beszélgetésből, úgyhogy assz'em megkérem majd azt a dokit aki babót tud nekünk gyártani, hogy segítsen kivenni is, amit betett Kép

Én is beleolvastam A tudatállapotok szivárványába (csak picit), és tényleg ír okosakat ez a bácsi. megint megfogott az, hogy mennyire fontos, hogy mit lát a kisgyerek a szülőn, hogy mit csinál örömmel, mit kényszeredetten. még felnőtt korban is utánzunk, nem még pici korban! ha mosolyt lát a mami arcán szívesen fog segíteni, szívesen megeszi tán még a tökfőzeléket is Kép Kriston Andrea is megmondta, hogy pl. mennyit számít, hogy a tinédzserek hogyan élik meg a menstruációjukat. ha az anyukájukon kis korukban azt látták, hogy ez nem a világ vége, akkor ők sem fogják úgy felfogni. szerinte ilyenkor a nőknek meg kell ünnepelniük nőiességüket, ér egy kicsit kényeztetni magunkat, de semmi esetre sem begubózni, elbújni a világ elől, mert akkor csak rosszabbul érezzük magunkat, és a lányunkban is szégyenérzet alakul ki emiatt. Szóval szerintem is nagyon sok múlik az ember hozzáállásán. bocs, kicsit elkanyarodtam. Kép
jó éjt!
tralllala
 
 


Sziasztok Lányok,

érdekesen hangzik ez a tudományos-fantasztikussá alakuló társalgás Kép megnézem én is azt a könyvet, felkeltettétek az érdeklődésemet. Viszont egy kérdés, tényleg van olyan, hogy egy baba 9 hónapig egy lombikban fejlődik?????????? Merthogy én gyerekkoromban így képzeltem a lombikot, mint olyat, az egy dolog, de van ilyen tényleg???

Dzsúd
dzsúd
 
 


Na megnyugodtam, nem csak nekem nem stimmelt az a rész!Kép Én is erre jutottam, amit Wish mond, úgy éreztem, a pasi teljes fogalomzavarban él, ami a sok érdekes és eredeti gondolata után paff, szertefoszlatta az addigi pozitív képet róla. De ennek ellenére tényleg érdekes olvasmány. nahát, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis kerekasztalbeszélgetés lesz belőle, ez tetszik!!!
DzsúdKép
Igen, van olyan! Pl. a Matrixban, a Star Wars II. részében,...Kép
ZsebiKép
Aha, értem, ezt nem tudtam. Mármint az ikres-II-es összefüggést.
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Mátrix és Star Wars, mi? KépKépKép
Azt hittem, ma laza napom lesz és olvasgatom a könyvet. Ehelyett.... na nem baj, dolgozni is kell néha. de csak néha! Kép
Leginkább az jutott eszembe arról, amit a lombikról írt, hogy meg kellene kérdezni tőle, hogy mégis egész pontosan, hogy gondolta. Nem lehet ennyire korlátolt és/vagy tájékozatlan.

Tralllala Kép
Hogy vagy? Minden OK? Kapaszkodnak a kicsik?

Wish

wish
 
 


Hali,
köszi, jól vagyok, ne fáj semmim, melózom én is ezerrel és közben nagyon remélem, hogy kapaszkodnak a picurik! úgy volt, hogy vasárnap tesztelünk (tudom, tudom, hogy az csak 10 nap, de türelmetlenek vagyunk), viszont a páromnak el kellett mennie Franciaországba, és úgy néz ki, hogy csak kedden jön haza, úgyhogy meg lesz a két hét! Kép

és jó hír: JÚNIUS VAN!!!!! ki mikor mit csinál pontosan?
tralllala
 
 


TralllalaKép
Ugye azért nem viszed túlzásba a melót?
A vasárnapi teszt korai lett volna és lehet, hogy felesleges csalódás lett volna belőle!
Jobb lesz a kedd, vagy inkább a szerda!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


WishKép
Lehet, hogy mi vagyunk lemaradva és tényleg ezen gondolkodik már néhány tudós??Kép Kedves Feldmár Úr, ha olvas minket, kérünk szépen felvilágosítást!Kép
TralllalaKép
Nyugi csajszi, most már kibírod!!! Hallgass StelláraKép, mer okosakat mond!KépKép
Mi lassan kezdünk!Kép (remélem)
hajnesz
 
 


Hajni Kép
A kezdés a fogigátlót jelenti, vagy a stimu kezdődik?

wish
 
 


WishKép
Hajnesz már szedi a fogigátlót, úgyhogy szerintem hamarosan kezdi a stimut!

HajneszKép
Nagyon szorítok ma neked!!!!!!!
Ügyes legyél!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Szerintem ügyes lesz Kép
Nekem tegnap óta fáj a petefészkem. Remélem azért mert lassan ovulálok és akkor az azt jelenti, hogy visszaállt a ciklusom Kép

wish
 
 


Sziasztok csajok,
Igyexem nyugis lenni, bár a páromnak szombatra meg van a repjegye haza Kép
éjjel arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam Kép azóta semmi gond...
tralllala
 
 


Tralllala Kép
A görcsölés bármitől lehet. Ne aggódj miatta.

wish
 
 


Hajnesz!
Remélem mindent rendben találtak nálad és mostmár semmi de semmi akadálya, hogy az ici-pici emberke beköltözzön!!!!!!

Tralllala!
Lehet most fúrta mélyre magát a pocidban.Csak semmi idegeskedés! Szerintem szombaton semmiképpen ne csinálj tesztet, mert nem biztos hogy a valós eredményt mutatja és a felesleges stressz most nemkell neked!!!! Nekünk a Kaáliban azt mondja a doki mindig 13. nap előtt NE csináljuk tesztet!!!!!!! Nem beleszólni akarok, csak segíteni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Itt is köszi a sok drukkot, nagyon jól beváltak!Kép Minden rendben odabenn, sőt még a petevezetőim is kifogástalanok. Már ami a méhtest felőli nyílásaikat illeti. Én azt hittem, ott konkrétan össze van nőve, anniyra nem akart anno az a nyomorult kontrasztfolyadék semerre se mozdulni HSG alatt...
Viszont a stimu csúszik, mert konferenciázni megy a dokim, mikor pungiznunk kéne, azért most jún. 19-ig kell szednem még a fogigátlót...na mindegy, ezen ne múljék, ennyit már kibírok.Kép
Így a stimu: jún. 24-júl 3. között lesz.
TralllalaKép
Láttunk már rá néhány példát innen a Babanet társalgóból, hogy a babásodást görcsök jelezték! Remélem, nálad is csak ez a helyzet!!!Kép
WishKép
Növöget egy tüszőcskéd. Csábítsd el apát!Kép
hajnesz
 
 


TralllalaKép
Tényleg bármitől görcsölhetsz.
Igyál vörösbort, lassan kortyolgatva! Az majd segít ellazulni!
A teszteket pedig dugd el, amíg apa haza nem ér!
Stella

Kép
stella9
 
 


Hajnesz,
ilyen még a Mátrixban és a Star Wars-ban sincs :-I

Tralallla (sosem bírom elegendő l-lel leírni, bocsi :-))
ne izgulj, lehet, hogy csak azt jelzni a görcsölés, hogy elvileg most jönne meg a mikulás, de nem jön meg, érteeeed :-)

Zsebi,
Krizsa anno azt mondta, hogy bármelyik Klinikára mehetek az országban, csak az I-re ne Bp-en.
Görögország, hmmmmm...de jó lesz Nektek!!! :-)
Aztán gyakorolni áááám :-I

Dzsúd
dzsúd
 
 


Hajnesz,
örülök, hogy mindenk okés Kép
az én dokim is mondta, még mikor megbeszéltük a lombikot, hogy reméli, h minden rendben lesz az áprilisi hormon leleteimmel, mert akkor még májusban meg tudja csinálni a lombikot, utána már csak augusztusban, mert júniusban valami nagyszabású lombikos konferencia lesz. hát itt van. de hátha megosztják egymással a sok okosságot, és az is a mi hasznunkra válik (tudom, én most könnyen beszélek, hogy belefértem az időbe, biztos nagyon ki lennék akadva, ha emiatt csúsznánk...)

ígérem nem tesztelek. isibizi Kép (apa sajna mégsem jön haza, úgyhogy bizti nem. csak attól félek, hogy jövő csütörtökig sem tud hazajönni, akkor meg már tényleg kellene, egyedül meg nem akarok tesztelni!)

Wish Kép ez jól hangzik, olyan sok mindenkinek összejött spontán, mikor nem is gondolta, úgyhogy hajrá!!! Kép

nektek kellett szedni valami gyogyit lombik után progeszteronon (utrogestan + duphaston) kívül? ezeket meddig kell szedni? nekem prednisolont is kell, ami elfogy a hétvégén, nem tudom kell -e még ezután szednem. úgy emléxem nem, azért hétfőn felhívom az intézetet.
tralllala
 
 


TralllalaKép
A Prednisolont egy teljes hónapon át kell szedni, vagyis a stimu kezdetétől, az első szem bevételétől számított egy hónapon át, függetlenül az eredménytől. Legalábbis nálunk így van.
Nagyon szorítok neked a zebrás hírért!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


Tralllala!
utro és duphastonton kívül semmilyen progit nem kell szedni!!! Nekem ilyen Prednisolont sem kellett. Az utrot és a duphastont az eredményig mindenképp kell szedni ha pozitív márpedig miért ne lenne az akkor egészen a terhesség 12. hetéig.

Amúgy ez a Prednisolon mire jó?????

Dzsúd!
Akkor már étem miért nem választottad az I-est!!!
Hát az bizti hogy jó lesz Görögországban jobb lett volna ha nem megyünk, mert akkor lenne lakóm, de talán utána beköltözik.
Hogy vagy?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
A prednisolon egy szteroid, ami csökkenti az immunrendszer működését, így elvileg az jobban "engedi megtapadni" a babákat. Nekem is kellett szedni.

Tralllala Kép
Már csak pár nap.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

wish
 
 


TralllalaKép
Kibírtad teszt nélkül?
Mikor tud hazajönni a párod?
Dokihoz nem kell vérvételre menned?
Nagyon drukkolok nektek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala

Már régebben nem jártam erre és orommel olvasom hogy sikerult a transzfer és most vártok az eredményre. Nagyok szorítok és kívánom hogy kétcsíkos teszted legyen. És írd meg nekunk minél hamarabb.
mili
 
 


Tralllala!

Szorítok!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala,

utrogestant VAGY duphastont kell szedni a 12. hét végéig. Én brutálisan rosszul voltam ezektől, és végül kiderült, hogy elég lett volna csak a 8. hét végéig szednem (a beültetéstől kezdve), csak túl akartak biztosítani, így a 10. hét végéig szedtem (de akkor már mentőgyanús voltam..). De ehhez hozzájárul, hogy az ikrek duplán termelik a progeszteront, ezért is hagyhattam hamarabb abba.
(ezért is voltam k...va szarul).

NAGGGGYON SZORÍTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKK!!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok Lányok!
El sem merem hinni a dolgot, de árulnak 2 csíkos tesztet Kép Kép Kép

KÖSZI MINDENKINEK A SOK DRUKKOT, SZORÍTÁST!!!

Prednisolont nem kell tovább szednem, de az utrot és a duphasont egyszerre kell szednem tovább.
tralllala
 
 


TralllalaKép
EZ TÖK JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök nektek!!!!!!
Azért továbbra is kíméletesen a munkával!!!!
Apa végül haza tudott jönni??
Dokihoz mikor mész???
Jaj, ez annyira jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala Kép
Ez csodálatos!!!
Istenem, de örülök, végre egy igazán jó hír Kép
Akkor mostantól még óvatosabban mindent! Apa mit szólt a hírhez?

Wish

wish
 
 


TralllalaKép
Szuper, ügyi vagy, Csajszi, gratula!!!!!KépKépKép
Kérünk szépen Tőled is tuti receptet, hogy okosodjunk!!!Kép
hajnesz
 
 


TralllalaKép
Igen, igen. Kérjük a tuti receptet Kép!

Kép
stella9
 
 


Köszi, de nem hiszem, hogy rajtam múlt a dolog... Tuti recept? Én 3 napot pihentem (ebből csak a transzfer napján feküdtem), utána meg melóztam ezerrel, pörögtem, ahogy szoktam, szóval semmi extrát nem tettem, max. annyit, hogy bíztam bennük, és örültem nekik.
Hazajött szerencsére, Apa nélkül nem teszteltem volna semmiképp!
Még fel sem fogtuk az egészet! Olyan hihetetlen. Hajnalban teszteltünk, de egész éjszaka tesztekkel álmodtam. Hol azt, hogy a Apa azt mondta, hogy már teszteltünk, és pozitív lett, de én tudtam, hogy még nem, mert ott volt a teszt mellettem, hol azt, hogy éppen tesztelünk. A Párom is megálmodta, hogy pozitív Kép
Azért az a 2. csík nem annyira erős, mint a kontroll csík, de azért tisztán kivehető Kép
Dokit még nem mertem felhívni, mert a lelkemre kötötték, hogy csak csütörtökön teszteljek, utána kb 1 héttel kell menni a dokihoz.
Jajjj, lányok én el sem hiszem!!! Apa meg tök természetesnek veszi, hogy pozitív, vigyorog, és letiltott róla, hogy világgá kürtöljem. Csak arra adott engedélyt, hogy veletek megosszam Kép

Most aztán már kapkodjátok magatokat, veletek együtt akarok pocakosodni!!! Kép te tényleg! Kép
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Most néztem csak a profilodban, hogy te is IT tanácsadó vagy Kép
Melyik cégnél dolgozol? A mailemre is írhatod, ha nem akarod világgá kürtölni Kép

wish
 
 


Tralllala!
Nagyon boldog vagyok!!! Igen igen igen igen végre valakinek sikerült!!!!!! Szuper!!!!!!!!!!

Otthon dolgoztál vagy ugyan úgy utaztál mint előtte? Miket ettél? Milyen vitaminokat szedtél? Minket minden ilyen érdekel!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish,
Egy nagyon kics cégnél dolgozom, aminek a tulajdonosa is vagyok (összesen hatan vagyunk), í nevünket inkább priviben.

Transzfer napján feküdtem sokat, utána 3 napig otthon voltam (mondjuk vasárnap este már nem bírtam, és kimentünk a rómaira Kép)
Hétfőtől bejártam a munkahelyemre autóval minden nap 7-8ig dolgoztam, utána meg találkoztam mindig valamelyik barátommal (kihasználtam, hogy nincs itthon Apa Kép ), úgyhogy tényleg pörögtem rendesen. Mindent ettem, ami jól esett (még többet is, mint szoktam), egyszer-egyszer ittam egy kicsi vörösbort, de valahogy nem esett olyan jól, úgyhogy még 1 decit sem.
Az elevitet már több hónapja szedem napi egyet (gondoltam ártni nem árthat), akartam cinket is, de végül nem jött össze, kellett szednem a stium elejétől napi egy Prednisolont, és a punkció óta napi 3*2 utrot és 3*2 duphastont.
Szeretkezéstől eltiltott a doki a transzfertől számított két hétre, de megszegtük Kép (igazándiból azt mondta, nem tudja árt -e, csak annyit tud, hogy a baba nem attól lesz Kép ) hát én így csináltam, nem biztos, hogy követendő példa, de ha én két hétig otthon feküdtem volna, a végére nagyon betegnek éreztem volna magam, míg fájt a hasam feküdtem, míg gyengébbnek éreztem magam, pihiztem, mikor jól voltam pörögtem Kép
tralllala
 
 


Wish,
Egy nagyon kics cégnél dolgozom, aminek a tulajdonosa is vagyok (összesen hatan vagyunk), í nevünket inkább priviben.

Transzfer napján feküdtem sokat, utána 3 napig otthon voltam (mondjuk vasárnap este már nem bírtam, és kimentünk a rómaira Kép)
Hétfőtől bejártam a munkahelyemre autóval minden nap 7-8ig dolgoztam, utána meg találkoztam mindig valamelyik barátommal (kihasználtam, hogy nincs itthon Apa Kép ), úgyhogy tényleg pörögtem rendesen. Mindent ettem, ami jól esett (még többet is, mint szoktam), egyszer-egyszer ittam egy kicsi vörösbort, de valahogy nem esett olyan jól, úgyhogy még 1 decit sem.
Az elevitet már több hónapja szedem napi egyet (gondoltam ártni nem árthat), akartam cinket is, de végül nem jött össze, kellett szednem a stium elejétől napi egy Prednisolont, és a punkció óta napi 3*2 utrot és 3*2 duphastont.
Szeretkezéstől eltiltott a doki a transzfertől számított két hétre, de megszegtük Kép (igazándiból azt mondta, nem tudja árt -e, csak annyit tud, hogy a baba nem attól lesz Kép ) hát én így csináltam, nem biztos, hogy követendő példa, de ha én két hétig otthon feküdtem volna, a végére nagyon betegnek éreztem volna magam, míg fájt a hasam feküdtem, míg gyengébbnek éreztem magam, pihiztem, mikor jól voltam pörögtem Kép
tralllala
 
 


TralllalaKép
Most már nincs egy cseppnyi lelkifuri bennem, hogy nem feküdtem végig a megtapadás 2 hetét! Tényleg nem ezen múlik. Főleg ha még pörögtél is! A vicc most az, hogy pont ma beszéltük meg a főnökömmel, hogy 2 hétig szeretnék majd otthon maradni, mert most nagyon komolyan fogom venni a pihit...na mindegy, most már kicsit hülyén nézne ki, ha odamennék hozzá, hogy ja mégse, inkább jönnék dolgozni.Kép Úgyis jól fog jönni a pihi!Kép
Rendes az Urad, hogy minket ilyen kegyben részesít!!!Kép
hajnesz
 
 


LányokKép
Akkor tényleg nem létezik olyan, hogy tuti recept!
Élni kell az életet, ahogy tetszik. A babák meg jönnek, ha akarnak.

TralllalaKép
Nagyon ügyi vagy! Még egyszer gratula!
Stella

Kép
stella9
 
 


Bocs, nemtom hogy sikerült kétszer küldenem...
tralllala
 
 


Hajnesz!
Szerintem az nem baj ha otthon vagy attólmég nem kell feküdni végig. Kép Barátok ez az amaz!!!!

Stella!
Ez a nagy baj, hogy nincs tuti recep! Kép

Tralllala!
Köszönjük az infokat! Reméljük rajtunk is segíteni fog!!!!
Vigyázz magatokra! mikor kell menned akkor dokihoz, jövő héten?

Zsebi
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala Kép
Ügyesen csináltad, akárhogy is volt Kép
A szeretkezést is jól tetted szerintem. Amit megkíván az ember az nem lehet rossz Kép Egyébként az újabb kutatások szerint a spermában van valami, ami segíti a megtapadást. Annál a kontrollcsoportnál, ahol transzfer után nyomtak fel egy kis spermát is anyucinak, nagyobb % sikerült a lombik.

Ha saját céged van, akkor nem csodálom, hogy nem sokat maradtál otthon. Mondjuk hál istennek, hogy nem fájt semmid és tudtál dolgozni. Én gonosz munkavállaló módjára otthon fogok maradni kb. 2 hetet.
Azért kíváncsi vagyok a cégedre, majd írd meg priviben akkor. Cserébe én is elárulom Kép

wish
 
 


Zsebikém Kép
A tuti recept az, hogy a következő mindenkinek sikerül!!!!

wish
 
 


Tralllala!
A melóhelyemen nem tudok feltölteni képet, le van tiltva Kép. De végre nem csak a szomorú fejeket kell osztani szóval itt küldöm még a gratulálásomhoz a vigyori arcot!!!!

Kép

Wish!
Hát úgy legyen! Annyira bele vagyok már őrülve ebbe az egészbe! Valahogy kilátástalanak látom a helyzetet. Na de nem nyafogok, majd lesz jobb napom megint!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?