Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Panu megkaptam a levelet Tétényi kórházig profi vagyok ott lakik a nagymamám onnan meg bizti menni fog. Küldök telcsi számot én is e-mailban ha esetleg valami változás van.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Csajok,
képeket feltétlenül csináljatok és rakjatok fel!!!!
Kriszti,
mi van a montázsoddal??És veletek??

Jó mulatást holnapra!!

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Sok boldog névnapot az Esztereknek!

Tényleg Eszteranyu merre vagy?

Zsuzsi
szuszoka
 
 

 
 

Hú Panu

Rád vár a feladat,hogy bevállalod vagy nem ? Szerintem (ha vállalod) menjünk inkább hozzátok, mert az nem lenne jó, ha elmosna egy hirtelen eső. És erős szelet is mondanak. Aztán szerdán még mindíg mehetünk a játszóra is.
Én is kb. 10-re érnék oda, ahova megyünk.

Mert most már menjünk valahova !!!!

Brigi
nekem is nikon view van, de én az ACDsee-t használom inkább, mert ott én döntöm el, hogy mekkora képet akarok. A nikonnnál meg már adott méret van.
Apás kerti parti ??? Kínozni akarsz ? Egyébként merre laktok? De én szivesen megyek hozzatok is.

én is fölrakok képet a telkünkről kedvcsinálónak.
Kép
Reggel még benézek, de addigra döntsétek el légyszi !
Dorki

ja és Esztereknek :
Kép
dorki
 
 


Sziasztok!

Hát közben mégsem feküdtem le, nekiálltam filmet nézni Kép.

Panu! Köszi a részletest leírást, így biztosan odatalálunk, ha elakadok valahol - ez inkább a buszról leszállás után lehet, tehát egészen a közeletekben -, akkor felhívlak.
Akkor legyen egésznapos program? Én inkább tizenegyet mondok, mint biztos odaérést, de próbálunk hamarabb, főleg, hogy el ne aludjon a kisherceg, mielőtt még elindulnánk...
Fulescsacsi
 


Panu
megkaptam köszi, akkor megyünk hozzátok, reszkessetek Lizivel !!!!!! én viszek inni.
Dorki
dorki
 
 


Esztereknek boldog névnapot kívánok!!

gyertek hozzánk, már én is beleéltem magamat Kép az autós linket elb...tam, mert a Tétényi köztől számol, de talán így is érthető. lehet, hogy apa készít nekem egy pontosat, mert én béna vagyok Kép
tel.szám ott van ez a lényeg.
kajánk nem sok itthon, de palacsintát bármikor, bármennyit tudok csinálni, meg azért alapanyagok, félkész kaják vannak a hűtőben. light colánk van, meg ásványvizünk, nem is tudom hirtelen, mi kellhet még.
Dorki, szerintem is hozzánk gyertek, az a tuti, az időjósokat figyelembe véve Kép aztán még mindig mehetünk, ha jó idő lesz. de itt is elég nagy a kert 4-5 kicsinek. jó, nem akkora, mint a fenti képen... Kép
reggel én is benézek még, de addig is úgy számolok, hogy Liziháztűznézőbe jöttök Kép

panu
panu
 
 


Köszönöm a névnapi köszöntőket!!Már alszom,de anyámat megbíztam,írjon a nevemben.Holnap vetetek is magamnak frankó játékokat meg színes ruhát,meg mindent.
Puszilom én is a többi Esztert,jók legyetek:

Hevesi Eszter
(19 hó,2.névnap,sk.Kép )

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Panu! Előre is nagyon köszönjük a vendégséget! Én még nem tudom, mit viszünk, gyümölcsöt talán... A palacsinta szuper ötlet!

Köszönöm a névnapi köszsöntéseket, én persze simán elfelejtettem volna... És én is kívánok a kis druszáimnak boldog névnapot - rájuk legalább még illik a név Kép.

Andi! Hol vagy? Gyertek ti is! A mostani tali igazán közel lesz hozzátok Kép.
Fulescsacsi
 


Fcs,
te merről jössz?
Én érintem a nyugatit Deák teret Kálvin tért Gellért tért ha gondolod valahol fel tudlak venni.
9,30-10-ig Tücsökön vagyunk a XIII.kerben onnan indulok ezeket a részeket durván 10,30 magaságában érem el.
szuszoka
 
 


Megyünk mi is. Valami rágcsálni valót meg narancslevet tudok vinni. Akkor ott találkszunk.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Várunk benneteket.
panu
 
 


jaj-jaj!

azt hittem elmarad a ma az idő miatt!!!
most hova is, mikor is? lusta én!!!!!

majd kiderül, h odatalálunk-é..., meg h mikor...

andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Lányok,
köszi a jókívánságokat Eszter nevében!

Jó talit!

Képeket csináljatok lécci, kíváncsi vagyok!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Zsuzsi, köszi, aranyos vagy, esetleg a Gellért téren, de szerintem mi hamarabb elindulunk, vagyis mindjárt, és még vásárolunk közben.
Fulescsacsi
 


Montázs:

Meglévő fotók:
Bori+Eszter
Krisz+Dorka
Andi+Boga

panu,
fagyinyalós képet szántad erre?

<font color="119911">hiányzó képek:
Andi68
Brigi
Dorki
Eszter
Ági
panu
Renci
Zsófi
Zsuzsi.</font>

Ha megoldható, ezen a héten küldjétek a fotókat lécci! Ami mélben jön, azt nem kell kicsinyíteni.
bodokriszti@freemail.hu

k

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Panu!

Elhagytam valahol a lakáskulcsaimat. Egy bőr lófej a kulcstartója. Körülnéznél az udvaron, meg ahol a kocsival álltam az utcán?
Olyan béna vagyok.
Kár h nekem nincs meg a telszámod...
a
(amúgy nagyon jól éreztük magunkat, köszi mégegyszer!)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi, küldtem mailt. mi még az elemes kisvonatot keressük, a kulcsom már megvan Kép Kép
keresem a tiédet is.
jó volt a randi Kép

panu
panu
 
 


bővebben Kép???
Kik voltatok?
Képeket készítettetek?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Panu,
mégegyszer köszönjük a lehetöséget ,hogy talizhatunk nálatok.

Kriszti,
talin én nagyon jól éreztem magam tök jó ,hogy most már tudok arcot is társitani a névhez.
Picurok magukban egész jól elvoltak közös játék nem igazán volt az mindig nyafiba fuladt.
Én csak négy képet csináltam majd feltöltöm.
szuszoka
 
 


Kriszti, és a távollévő többiek Kép Kép

5 mama és 5 baba jött össze a mai találkára. sikerült nagyjából egyidőben érkezni. 3 lány, 2 fú babafelállás jött össze. itt volt Andi Bogával, Dorki Nikivel, Fcs-Eszter Szabolccsal, Zsuzsi Fancsival és Brigi Marcival, és persze Liza és jómagam, meg néha megvillant apa is, szó szerint Kép

a gyerkőcök ettek-ittak, játszottak, hangoskodtak, mi pedig közben beszélgettünk. képeket többen is készítettünk, hamarosan feltöltöm a gépre. talán jobb lesz, ha albumot csinálok, és oda mindenki feltöltheti. ha ezt létrehoztam, akkor írok.

mi kipurcantunk. Liza estére már nagyon anyás lett. a kulcsomat kb. 1 órai keresés után az udvaron lévő nagy kukában találtam meg Kép, még szerencse, hogy belenéztem, mert holnap viszik el.
felhívás: az elemes kisvonatot nem találjuk. ki merre látta utoljára? rémlik valami? az biztos, hogy kint volt a kertben, még az a kép megvan, amikor Marci a konyhát imitáló műa. rémségen tologatta Kép szóval, ki látta, és merre, hátha ott nem néztük Kép

panu
panu
 
 


panu,
köszi és várjuk a képeket Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk épségben, és megkoronázandó a napot a Baross téren egy férfi vízzel teli üvegeken "cimbalmozott" - nem tudok jobb szót, ahogy az ütőket kezelte arra emlékeztetett, valszeg azelőtt azon játszott. Már az ötlet is elképesztő, de a produkció minősége méginkább: egyszerűen szuper volt! Főleg populárisabb klasszikusokat játszott, és elképesztően jól!

Panu! Mi is köszönjük a vendéglátást, nagyon szuper volt minden! Az elemes mozdonyt én kint nem is láttam Kép. Nekünk mindenünk megvan Kép. Ez a kulcssztori nem semmi! Szabolcs is imádja a kulcsainkat, de eddig mindig meglettek Kép.

Kriszti! Ugyan Szabolcs nem nagyon mozdult el mellőlem, de azért szerintem ő is jól érezte magát, főleg, a palacsintaevést, a hintázást és a túró rudizást élvezte, és aludt majd két órát, félig az ölemben, félig egy kanapén. Azt nem tudom, készültek-e rólunk képek, remélem Szabolcsról igen, majd keresünk egy jót róla, ha mégsem, akkor visszanyúlok a húsvéti kupachoz a montázshoz...

Én is örülök, hogy végre legalább ennyien taliztunk, nagyon klassz volt!
Fulescsacsi
 


Esztereknek utólag is nagyon boldog névnapot kívánok! Az összesnek! Kép

Andi (a kulcsnélküli Kép - még jó, hogy apára nem kellett sokat várni)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,
köszi Kép.

Eszter,
megkaptad a mélt?
Eszterlányom is ilyen szokott lenni a talikon, ár egyre oldottabb, de mindig az ölembn tölti az ideje nagy részét Kép.
Nem nagyon szereti a hangoskodást. Mert a talik azért általában hangosra sikerednek.

Lehet, hogy a kisvonat elvitte messzire Bogaanyu kulcsát Kép?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


ÉN már kontárkodtam és csináltam egy albumot abbol a pár képböl Tali 2005.05.24 cimmel
szuszoka
 
 


az album megvan: a "tali panuéknál" szerény címet viseli. publikus, feltölteni pedig a "2003 őszi" néven, "2003" jelszóval lehet. már csinálom...

panu
panu
 
 


Kisvonat,
konyhát imitáló müa. rémség után mint ha a teraszon lévő asztalon láttam volna !?!?!?

Fcs,
pasi vizes üvegekkel volt kb. három hónapja a fókuszban már megjárta külföldet elég tehetségesnek tartják akik értenek a zenéhez.


Esztereknek még egyszer boldog névnapot!!!!!!!
szuszoka
 
 


Töröltem az albumot mert láttom már Panu csinált egyet majd oda én is feltöltöm a képeket.
szuszoka
 
 


Zsuzsi, de azt nem találom, publikussá tetted? ha nem akkor a link kéne... Kép
panu
 
 


Nincsen már én is oda tettem a képeket ahová te igaz én csak hat darab képet csináltamKép
szuszoka
 
 


Fú, mindjárt visszaolvasom miket írtatok. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Valaki elintézte, hogy biztos legyen következő tali, ugyanis találtunk egy vonatot a hátizsákunkban. Gondolom Panu a Tiétek. Bocsi és valahogy visszajuttatjuk.

A Marci még nem alszik és a billentyű zajára nem is fog, úgyhogy megyek olvasgatok.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi,
lehet ,hogy Marci dugta el a kisvonatot azzal a szándékkal ,hogy csajokkal minél hammarabb talizhason Kép

végig néztem a képeket nagyon jók Liza Niki micsoda barátnők lettek nagyon arikKép
szuszoka
 
 


Brigi, a lényeg, hogy megvan, mert új, mindössze 1 napos, ezért sajnáltam Kép

a fotókat feltettem, ha van kérdés, írjatok.

mi is nagyon jól éreztük magunkat. legközelebb kajával jobban készülök, mert a palacsinta jó volt, de nem túl sok, a maradók jutalom-kiflit kaptak, és megehették Zsuzsiék túrórudiját, ami a hűtőben volt Kép olyan jó volt, hogy a gyerekről, a tapasztalatokról, élményekről beszélgettünk Kép a fiúk kisebbségben voltak, és csendesebben is viselkedtek Kép ennyi csaj mellett nem is csoda. amúgy tényleg jól megvoltak. egyedül a házigzda Liza akart mindenképpen távozni, amikor megérkeztek a kis vendégei Kép, mert akkor jött rá, hogy ő még aznap csak a kertben randalírozott és nem sétált az utcán. ezért apát hazarendeltem, és néhány szendvicsnyi megvesztegetéssel rábírtam, hogy vigye el a csajt sétálni. amikor hazaértek, Liza már bírta a gyűrődést.

Dorkival azt beszéltük, hogy jövő héten egy játszóteres tali jöhet, akár a 11-ben, akár másutt, ha akarjátok, illetve ő is meghívna minket Kép

Zsuzsi, közben láttam, hogy feltöltötted Kép

és bocs, apa nevében, hogy nem vegyült, dolgozott Kép így most már mindkét gépet én bitorolom Kép

jó éjt Mindenkinek, panu
panu
 
 


Húúú, Csajok, irigykedek kicsit, biztos jó volt Kép.
a kölkök gyönyörűek és édesek!
panu, Te fotóztál végig? Azért nem szerepelsz?

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Akkor végre megoldottuk a mozdony rejtélyt. Lehet, hogy a Marci tette oda. Remélem Andi kulcsa is meglett azóta.

Feltöltöttem én is gyorsan a képeket.

Esztereknek boldog névnapot!!!

Mi nemrég értünk haza, mert végül elmentünk még apa új munkahelyére. Pár utcányira dolgozik Panuéktól, én még nem is voltam ott. Azután aludt a Marci kb fél órát az autóban és du. elmentek a papával meg az unokatesójával korizni. Mi meg apával elmentünk cipőt nézni, de apa nem egyszerű eset, neki nem jó az akármilyen cipő,. úgyhogy üres kézzel tértünk haza. A Marci hazafelé az utolsó negyed órában aludt el az autóban, reménykedtünk, hogy tovább alszik itthon, de sajna felébredt és hancúrozott. Aztán kapott egy kis tejet, utána bement az ágyába és mostanra visszaaludt. Remélem holnap kicsit bepótolja a mai lemaradását.

Én is megyek aludni, mert hulla vagyok.
Mégegyszer köszönjük a lehetőséget. A Marci is élvezte. És tényleg jó, hogy most már arcokat is tud párosítani az ember a nevekhez. Reméljük hamarosan megint összejövünk valahol.

Panu, hogy tudjuk visszaadni a vonatot? A héten egyik nap elmehetünk arrafelé. Lehet, hogy egyik nap még úgyis megyünk be Pestre.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Mi is itthon vagyunk már rég, de eddig apa hívását vártam. Most már beszéltünk, kicsit hallotta Nikát is sivalkodni. Szegényke nagyon fáradt volt már. 5 perc alatt elaludt. (mármint Niki)
Én is elintéztem, hogy találkozzunk még, mert a babacsocsinkat hagytuk Panuéknál.Kép
Andi
mi kulcsot nem hoztunk haza, remélem meglesz

Próbáltam feltölteni képet,de olllyan lassú, hogy feladtam. Majd holnap megpróbálom megint.

Megbeszéltük Panuval, hogy hétvégén talizunk nálunk a telkünkön. Ha bárkinek van kedve,akkor szivesen látunk titeket. Persze tudom, hogy a hétvége az ugye apás programokat rejt magában, de hátha valakinek mégis van kedve jönni. Lizaapu dolgozik, Niki apja meg ugye biztos nem fog hirtelen hazaállítani. Kép Szóval gondoljátok meg.
Ettől független a jövő keddi játszós tali is áll részemről.
Na megyek aludni, mert én is le vagyok amortizálva.
Itt egy kép Panuról, nehogy azt higyétek ő nem is volt ott.
köszönjük mi is a szórakoztató délutánt Kép
Dorki ( mindíg várom már, hogy apa telizzen,egész héten viszonylag jól elvagyok, de ilyenkor utána le vagyok törve, mint az a bizonyos bili füle)Kép
dorki
 
 


na ezt meg lehagytam. (ilyen szerencsétlen vagyok)Kép
dorki
 
 


Képeket megkaptam, köszi.
Akikről van:
panu+Liza
Dorki+Niki
Eszter+Szabolcs
Bori+Eszter
Krisz+Dorka - ezt innen szedtem le, de Krisz! küldj már lécci nagyobbat mélen, mert ebből nem sok látszik.

Zsuzsi, Ági!
Küldjétek!

Határidő:
kedd, aztán ha összeérnek a mappák, lezárom a képgyűjtést! Kép!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Nagyon klasszak lettek a képek, észre sem vettem, amikor fényképeztetek. Bár azt a banánevőst törölhetnénk Kép.

Hétvége: lehet, hogy a mi apánk továbbképződik, akkor mi is csatlakozunk az apátlanokhoz, ha lehet Kép. De még nem tudom, ma eldől.

Apropó: jövő héten szombatra meghívást kapott a Tavasz egy programra a Börzsönybe. Itt olvashattok róla. Annáék elvisznek bennünket, de kellene egy ülés Szabolcs feneke alá. Kölcsön tudtok egyet adni esetleg? Panu, mintha írtad volna, hogy nektek kettő van, ugye? keresgéltem a neten, hogy lehet-e kölcsönözni, de nem találtam Kép.
Fulescsacsi
 


hahó, csak röviden
Fcs, megvan a régi ülésünk, a csecsemőkori. az arra jó, ha a városban kell vhová menni, de hosszabb útra nem ajánlom, mert kicsi és kényelmetlen. ha kell, persze, odaadom. Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
kép mentKép

csajok úgy irigykedek ám a tali miatt, nagyon szupi lehetettKép
de hol vannak a képek??? én nem találtam a linket..

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz!

Itt vannak Kép. Amúgy az album kezdő oldaláról is könnyen elérhető a legfrisebb albumok közt még benn van.
Fulescsacsi
 


Bocsi: legfrissebb...
Fulescsacsi
 


Panu, nem vettem észre, hogy írtál az ülésről... hát, nem tudom, a Börzsönyig kibírja-e benne a srác... Az olyan fekvős, igaz? Még próbálkozom máshol, aztán, ha nincs más... Még az is lehet, hogy veszünk egyet. Vagy megyünk vonattal, az sem utolsó kaland Kép.
Fulescsacsi
 


sziasztok, lányka beájult Kép

Brigi, ha jöttök Pestre a héten, akkor írjál, vagy sms-t is küldhetsz és alkalmazkodunk a programotokhoz Kép

Andi, előkerült a kulcsod? nagyon sajnálom Kép remélem, nem kell zárakat cserélni emiatt Kép Boga elaludt hazafelé?

Fcs, félig fekvős, fordítva lehet bekötni, de kilóg belőle a lába, mert már rövid neki, ezért legutóbb előre kötöttük be (a nagyobb unokatesónak kellett a másik, az állatkertig kibírta Liza). szívesen kölcsönadom, hátha. de előtte meg kell próbálni, nehogy túl kényelmetlen legyen Szabolcsnak. ha venni akarsz, az legalább 10-15e, azt hiszem ennél olcsóbbat nem láttam.

Krisz, mi van Dorkával? rég hallottunk felőletek? mi újat csinál már a csajod? ő olyan ügyes szokott lenni Kép

Dorki, rossz ez a várakozás, aztán meg a rövidnek tűnő telefonbeszélgetés Kép azért fel a fejjel Kép Niki helyes, nyitott csaj Kép sok örömet okoz neked Kép

ma mosás van napirenden, tegnap reggel nem akartam, mert ott lógott volna a fejetek fölött Kép és rendbe tettem a homokozót is, hamarosan újratöltjük (mihelyst apát ráveszem Kép), így aztán lehet már homokozni is benne, nemcsak üldögélni Kép

panu
panu
 
 



Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Én holnap elmegyek délután Kikivel a csepeli játszóba. Du. 1-től
Valaki akar még jönni ?
Andi ??? neked tényleg közel van
Dorki
dorki
 
 


Panu,
Otthon lesztek holnap fél 5-5 körül? Apa elvinné magával a vonatot és hazafelé beadná. Ott dolgozik pár utcára tőletek. Vagy nem fér be a postaládába egy boritékba? Mert akkor már reggel be tudná dobni.
Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
küldtem még1 képet, válassz amelyik jobb lesz beleKép

Hú de klasszak a képek.) olyan aranyosak a gyerkőcökKép
Játszottak egymással? a csajok úgy láttam valamennyire igen és a pasik?

Dorka igen pörgős csajszi lett és egyre nehezebb géphez kerülnöm és még írni isKép

sokat fejlődött megint, ez olyan szép időszak mindennap mérhetően több szót tud, több mindent megért. Ja és elkezdett tőmondatokat használni, apa elme, aja alsz, Dó mászik stb olyan édesKép
ja és már használja a kérem, még, tessék, elég szvakat is, viszont a nem-et még mindig nemKép
legkedvencem: aja gyeje máárKépez az egyetlen 3 szóból álló mondataKép
és végre már tud telefonálni, eddig csak csodálkozva bámulta a kagylót, de már bele is beszél.

ma 3x fél órát ült a bilin kakivárva, de mindhiába, ahogy lefektettük 5 perc alatt elintézte a pelusba. hát igen ez még korainak tűnikKép

Nah, de Ti is írjatok már a csemetékről is, hogy miket művelnek és játszanakKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: