Új privát üzeneted érkezett!

Stella Kép
Ez vicces, hogy a leendő kistesók valójában idősebbek lesznek, mint akik elöbb megszületnek majda mostani lombikból Kép
Kicsit bele is borzongtam a gondolatba.

Trallala Kép
Szerintem meg fognak nőni, csak ha nem kapsz szurit talán kevesebb nő meg.

Dzsúd Kép
Rosszullét elmúlt?

Wish

wish
 
 


TrallalaKép
Egyetértek Wish-sel. Az, hogy ilyen sok tüsződ lett arra utál, hogy nagyon jól reagálsz a szurikra. Van még annyi a szervezetedben, hogy növelje a meglévőket!
Légysz ne aggódj azon, hogy idő előtt megrepednek, mert ha stresszeled magad, azzal rengeteget árthatsz!
A doki tudja, hogy mit csinál és bíznod kell abban, hogy minden rendben lesz!
MAjd gyere és mesélj!

WishKép
Énis pont erre gondoltam, amikor leírtam. Furi lesz, és remélem valóra válik!!!

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,
Köszi lányok, már nem parázok, megnyugtatott a doki is. Ma viszont számoltam, hogy pontosan hány tüszőm van, kicsit belezavarodtam a közepénél, de 37-et számoltam, 11-15 mm-esek Kép azt mondták semmi gond, ma is vettek vért, délben megtudom az eredményt, holnap ugyanez a játék lesz, UH+vérvétel.

Stella, Wish Kép
Ti hogy álltok? Mikor kezdődik a stimutok?
tralllala
 
 

 
 

TrallalaKép
Ez rengeteg tüsző! Reméljük, hogy szépen meg tudnak érni!!
Gondolom feszíti már a hasadat rendesen!

Én majd 1-én tudom meg, hogy mikor indul a stimu és úgy tudom, hogy ha Wishnek addig nem jön meg, akkor ő is akkor tud majd részleteket Kép!

MiliKép
Nálad mi a helyzet?
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala Kép
Ennyi petikéből saját kis hadseregetek lehet Kép.
Ezek szerint kb hétfőn lesz a punkció?

Mi majd júniusban kezdünk. Még kb 3 hét.

Wish

wish
 
 


Zsebi,

kár, hogy nem futunk össze. Igen, búcsúzkodni megyünk. Te is fogsz, nem félek én ettől, tuti. Van még hányinger, de már sokkal elviselhetőbb. Ha szinte folyamatosan eszem, akkor jobb a helyzet, nem szabad éhesnek lennem. A vicces, hogy most már a férjem is sűrűbben eszik Kép)
Te most hol tartasz, mégis hamarabb nekiláttok, mint szeptember?? Bocs, már kicsit össze vagyok zavarodva, hogy ki hol tart, stimu előtt, alatt vagy után.Vigyázz magadra!!!

Csajok, nyomonkövetlek ám titeket nagyon, és szorítok az új babóknak.

Wish,
június mindjárt itt van, azért gyorsan elment ez a várakozás, nem? nagyon szorítok!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Nem kezdünk elöbb mint szeptember. Azért megyek hogy ha valami vizsgálat kell akkor azt addig megcsináltatom és hogy hátha van valami magyarázat arra hogy miért is nem sikerül. Meg vérvételre el a karok menni hormont nézetni, ráadásul most össz vissz másfél napig volt meg és remélem nincs baj, de jó lenne ha megnézne uh-val hogy van e természtese peteérésem. Szóval most ez van. Amúgy várok szépen türelmesen megyek homeos orvoshoz és talpmasszírra. Ennyi.
Várom a nyarat, mert megbeszéltük amíg nincs babánk minden évben megyünk nyaralni, ugyhogy már be is fizettük. Pont úgy akarom, hogy amikor visszajövünk pár nap múlva esedékes lesz az első szuri. Talán így hogy kipihenjük magunkat minden jobban fog menni. Bízzunk benne. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Ennyi tüsző aztán rendesen feszíthet, nagyon vigyázz magadra, semmi hajolgatás, emelgetés és sok-sok folyadék+fehérje! Drukk hegyek!!!
StellaKép
Kezd egyre izgibb lenni, ti is tudtok júniusban kezdeni, vagy még ez is egyeztetésre vár?
WishKép
Mi is kb. 3 hét múlva kezdünk!Kép (ha nem zavar be a hystero...)
DzsúdKép
Örülök, hogy kezd elviselhetőbb lenni a pocakosság! Igen, ilyenkor alakul ki Apácskáéknál a "szimpátia terhesség", ők is szép pocakot növesztenek, nehogy egyedül érezd magad!Kép
hajnesz
 
 


ZsebiKép
Ez nagyon jól hangzik, kipihenten, méregtelenedve, feltöltődve kezditek majd a stimut! Én nagyon bízom bennetek!!!
hajnesz
 
 


Zsebi
Azért van ilyen light-os stimu mert mi még inszemmel probálkoztunk volna de a doki rábeszélt ilyen koztes megloldásra, de ezt mi fizetjuk. Az igazi IVF stimulácioval is ennyibe jonne nekunk csak ott a tobbit támogatja a biztosíto de egészen novemberig kellene várni a biztosíto miatt. /mire elfogadják a kérvényt meg ilyenek/.Es mi nem akartunk várni tehát probálkozunk. Ma megyek UH-ra. Szorítsatok a tuszoimnek.
mili
 
 


MiliKép
Szorítunk a tüszőidnek és a szép vastag pihe-puha mnyh-nak!!! Kép
hajnesz
 
 


HajneszKép
Én csak egyeztetni megyek 1-én. A dolgok mostani állása szerint akkor 7-9. cn-on leszek. Ilyenkor pedig már nem lehet elkezdeni a stiumt, úgyhogy marad a júliusi kezdés.
Addig pedig megvárok pár zebrát Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Hajnesz Kép
Nekem most az van, hogy nem jött meg. Tegnap voltam dokinál és szerinte nem is fog. Írt fe dupahstont, hogy azt elsejétől szedjem egy hétig, majd hagyjam abba és akkor arra rá pár napra fog megjönni. Szóval ha minden jól meg 9-10 körül kezdünk.
Kicsit izgulok, hogy ha elöbb megjönne mégis, akkor csúszunk egy hónapot.
Stella erre javasolta, hogy használjak utrót elötte, hogy tuti ne jöjjön meg Kép, de ezen még gondolkodom, hogy érdemes-e kavarni vele, vagy ha úgy kell legyen, akkor inkább várni egy hónapot.
Nyugodtabban futnék neki a következő lombiknak ha lenne egy normális ciklus a hátam mögött.

wish
 
 


Hajnesz!
Hát remélem is hogy mostmár zebrás vége lesz a lombiknak.Neked is nagyon szorítok. Stellával és Wishel beindítjátok itt a dolgokat én meg majd megyek utánatok!!!! Kép

Wish!
Így igaz szerientem bízd mostmár a természeter reméljük tudsz kezdeni júniusban ha meg mégsem akkor a július már tuti. Egy hónapon már nem múlik semmi de legalább nyugodtan tuszt nekilátni. Azért persze szorítok nagyon hogy kezdjél júniusban, mert tudom ezt szeretnéd!

Stella!
Jó lenne te is beférnél júniusra, de ha nem akkor addig is tessék elmenni egy hosszú hétvégére rengeteg erőt gyűjteni és utána hajrá!!!

Mili!
Szorítok nagyon remélem minden rendben lesz és szépen nőnek azok a tüszők!

Tralllala!
Veled mi a helyzet mi volt az uh-n?

Zozo!
Majd írok!!!!! Addig is légy jó!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


hihi, már akkora a pocim, mint egy lufi Kép már tegnap is szorított a nacim rendesen, úgyhogy ma jó bővet vettem fel... Kép
a punkciót szerdára saccolja a doki, nem mondta, hogy hamarabb várható. a hormonszintem tovább emelkedett, de azért ma kapok egy kis adag szurit, hogy ne legyen gond a hirtelen leállásból. olyan nagyon jófej mindenki a Forgácsban, vigyáznak nagyon az ember lányára Kép

Stella, Wish Kép
Júni, júli a legjobb hónapok, hogy gyönyörű tavaszi babátok legyen Kép

Mili Kép megy a drukk, hogy szépen fejlődjenek azok a tüszők!!!
tralllala
 
 


ZsebiKép
Nálam tuti a július, de nem is bánom.
A hosszú hétvégéből lehet, hogy csak annyi lesz, hogy juniusban felmegyünk Pestre Yamamotoékhoz Kép, legalábbis így tervezem.
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Mindenki kihímezteti magát Kép
Mit meg nem teszünk a büdös kölkökért, azok meg csak kéretik magukat Kép

Wish

wish
 
 


WishKép
Hát igen, megteszünk mindent. Nem kíméljük sem magunkat, sem a pénztárcánkat.
Mi majd jogosan mondhatjuk, hogy "drága" gyermekem Kép!

Kép
stella9
 
 


Hö? Mi vaaan?Kép Kik azok a Yamamotoék? Emlékszem, már délelőtt is láttam valami japán nevet, de most csakazért sem találom, hol láttam...most már áruljátok el légyszi, mert így nem fogok tudni aludni!Kép
hajnesz
 
 


HajneszKép
www.yamamoto.hu
Van egy un. beültetéses akupunktúrás módszer.
Olyan, mint a tűszúrásos, azzal a különbséggel, hogy nem kell hetene többször kezelésre járni, hanem bevarrnak a felszívódó cérnát a megfelelő helyre, aztán 3-4 hét alatt felszívódik és közben folyamatosan hat.
Sok gyermektelen párnak segített már.
Azt mondják 9.500 Ft egy kezelés és nem biztos, hogy meg kell ismételni.
Időpontot kell egyeztetni és kb. eg yóra alatt megvan.
A Kaálisok közül most sokan kipróbálják/kipróbáljuk ezt is!
Én majd csak júni. 1 után egyeztetek velük időpontot, de állítólag nem kell hónapokat várni, amíg sorra kerülsz!
Stella

Kép
stella9
 
 


Hajnesz!
A Kaálisoknál Nóri ajánlotta neki az egyik barátnőjénél nagyon bejött. Ez egy akupunkturás dolgo, de nem kell menni mindig szurkáltatni magad, hanem bevarnak a böröd alá valamit ami három hét alatt szívodik fel és szépen kifejti a hatását. 9500 forint és már többen bebuzdultak. Én még gondolkodom azért nem annyira szívesen varatom magam. Majd meglátjuk. Bár ha ezen múlik akkor már most rohanok.

Tralllala!
Szorítok tovább azért eddig jól alakul. Biztos vigyázznak rád, hogy ne durranjon el!!!!

Wish!
Azért remélem már nem kérleltetik magukat sokáig, mert lassan szétfeszítik a húrt!!! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi StellaKép!
Megnéztem az oldalt, nahát, hogy mik vannak már manapság! Akkor majd hozzátok a beszámolókat!!!
hajnesz
 
 


Zsebi Kép
Szeptemberig bőven kiderül, hogy használt-e Kép

Wish

wish
 
 


Köszi neked is ZsebiKép!
Hát igen, elég bizarr így első olvasatra, de ha műkszik, akkor nem kérdés, csinálni kell! Ha hallotok olyan beszámolót, hogy valakinek megnyíltak a petevezetékei a kezelés után, akkor szóljatok, én is rohanok hozzájuk!!!Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok

Mindenkinek koszonom a biztatást de sajnos sikertelen volt a stimum. Nem érdemes tovább folytatni, mert nem nottek meg eléggé a tuszoim.Mégsem lesz IVF és sajnos más sem, reménytelen ez a hónap.Kép Mindenkinek szorítok.
mili
 
 


Stella,
neked is fájt a pocid nagyon a sok tüszőtől? néha alig bírok felegyenesedni...

ez a hímzés elég muris, színeket is lehet választani? Képjobb, mint a tetkó Kép
tralllala
 
 


Mili Kép
Sajnálom. Mondott valamit a doki, hogy mi lehet az oka? Jövő hónapban azért megint próbálkozhattok, ugye?

Wish

wish
 
 


Nagyon sajnálom Mili Kép Remélem a következő hónapban jobban be tudják lőni a gyógyszereket! Fel a fejjel!
tralllala
 
 


Mili! Kép
Sajnálom, de remélem legközelebb minden klappolni fog. Ne szomorkodj kérlek mindját itt a következő hónap.

Hajnesz!
Bocs pont egyszerre írtunk Stellával ezért van készer az üzi. Kép Ha a petevezetőt nem is nyitja meg akkor is érdemes lehet megcsináltatni mert a megtapadásban segít. Kép
Ja a Kaálisoknál van egy Reno nevezetű lány akinek szintén el volt záródva a petevezetője és mondták nem lehet műteni meg semmi. A nyírőn belül dolgozik valami német doki (átjár) és ő meg tudta neki csinálni valami különleges lézeres eljárással talán érdemes őt kikérdezni. Azt már írta hogy nem olcsó mert 200 ezer forintba került a műtét, de talán megéri. Neki még egy csomó belső dolgot megműtött úgyhogy most spontán kell próbálkozniuk.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TrallalaKép
Hát, mit mondjak elég kellemetlen volt a pocakom a pungi elötti napokban. Nekem is új nadrágot kellett vennem, mert olyan voltam, mint egy lufi.
Nálad rengeteg a tüsző, ugyhogy már most sok ásványvizet kéne innod szerintem.
Ne erőltess semmit, ami kényelmetlen. Most a babók a fontosak és persze Te. Én lehet, hogy már most szabira mennék a helyedben!

Mili!
Most lehet, hogy úgy tűnik, hogy könnyen beszélek, de szerintem jobb így. Nagyon nagy megterhelés lett volna egy altatás és egy punkció egyetlen tüszőért. Nem véletlenül erősebb a stimu az IVF-nél. Ha nincs értelme az inszemnek, akkor szerintem várjátok meg, amig meglesz az az engedély vagy mi, ami a lombikhoz kell.
Gondolj bele mi lett volna, ha leszívják, aztán valami miatt nem sikerül a megtermékenyítés?
Nincs veled semmi baj, hiszen nagyon light-os volt ez a stimu. Persze azért nagyon nagy a csalódás és nehéz lehet elfogadni azt, hogy ez a hónap elszállt.
Nem lesz ez mindig így! Lesz még neked sok-sok tüsződ, amikből leszenk beültetett embriók és megszülető kisbabák!

HajneszKép
Csatlakozom Zsebihez. A varrás segítheti a megtapadást is. Én is azért csináltatom meg!
Mikor lesz a hystero? Ha túl leszel rajta és minden oké odabennt, akkor lehet, hogy neked is megérné kipróbálni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,
rövid helyzetjelentés: eddig minden ok, délben telefonálok a hormoneredményemért, ha az is jó, akkor holnap esrte 7kor tüszőrepesztő szuri, hétfőn punkció Kép

Stella Kép
szabira már nem érdemes menni, már csak ma dolgozok Kép Pungi után milyen az élet? Volt valami tünetetek?
tralllala
 
 


TrallalaKép
Nekem a pungi napja nagyon rossz volt, mert nagyon fájt a hasam. Annyira, hogy alig tudtam járni, ülni, feküdni...
Erre egyetlen megoldás van: víz,víz,víz és amikor már nagyon unod, akkor még két pohár víz!!!
Ilyenkor nincs semmi tünet. Kapsz majd progeszteront, amit szedni kell egészen a hcg vérvételig (vagy a 12. hétig Kép).
Hétfőn nagyon szorítok majd érted és a petikért, hogy megtalálják a párjukat.
Sima IVF lesz vagy ICSI?
Pihenj sokat hétvégén! Semmi takarítás, kertásás, csak láblógatás!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,
rövid helyzetjelentés: eddig minden ok, délben telefonálok a hormoneredményemért, ha az is jó, akkor holnap esrte 7kor tüszőrepesztő szuri, hétfőn punkció Kép

Stella Kép
szabira már nem érdemes menni, már csak ma dolgozok Kép Pungi után milyen az élet? Volt valami tünetetek?
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Mondtam én, hogy hétfőn lesz punkció Kép
És hallgass Stellára. Pihi-pihi-pihi és mellette víz-még több víz- és még egy kis víz Kép
Nekem öt napig fájt a pungi után a hasam. Jó lenne ha ránkcáfolnál (van ilyen szó?) és neked nem fájna Kép

wish
 
 


MiliKép
Kép Nem nőttek meg? Akkor nem lehet még egy kicsit növelni őket??? Tényleg, mit mond a dokid?
ZsebiKép
Aha, szóval erre is jó a varroda!Kép Hát most már egészen kíváncsivá tettetek!
Raft dokira gondolsz a Nyírőből? Legalábbis ez a név ugrott be onnan. Köszi, majd utánajárok. 200 ezer...ó jaj!
WishKép
Még egy hét, mire a dokim visszajön, akkor beszéljük meg. Szerintem a 30-i héten lesz valamikor. Aztán utána meglátjuk...
TralllalaKép
Pungi utáni tünet: rózsaszín köd és vigyorgás, könnyű pocak, csak a szúrkálás helyén nyomogat kicsit, esetleg a petefészkeknél. Ilyen volt eddig nekem, a mázlistának.Kép Remélem, engem követsz!!!Kép Nagyon szorítunk!!! és víz víz víz!!!Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Te is vizet prédikálsz? Kép

Aztán fogadjuk mindenki bort ivott transzfer után Kép

Szponzorálhatnák az ásványvízgyártók a lombikosokat, ha már ilyen jó reklámot csapunk nekik Kép

wish
 
 


TrallalaKép
Ezután az össznépi vízözön után még valami.
Szedsz cinket?
Nélkülözhetetlen anyag a terhességhez. Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni, én bio-cinket vettem.
Sajnos az eddigi transzferek alatt még nem voltam ennek az infonak a birtokában, de lehet, hogy nem ezen múlt.
Mindenesetre ha ez segíthet, akkor szedni kell!

WishKép
Ezt már nem hiszem el!! Neked aztán pörög az agyad, még így pénteken is Kép!
De legalább jókedvüen múlatom itt az időt a gép előtt.
A kollégáim hülyének néznek, hogy magamban röhögök, de kit érdekel?!
Stella

Kép
stella9
 
 


WishKép
KépKépKép Ez jó volt!
hajnesz
 
 


Kép Kép Kép
vagy valamelyik villányi pincészet is szponzorálhatna minket Kép
tralllala
 
 


Sanyi nyusziKépKépKép El kell olvadni tőle, édes pici tündérbogyó!!!!
hajnesz
 
 


élőben méginkább Kép
tralllala
 
 


Tényleg tündérbogyó KépKépKép

wish
 
 


Csajok, mit tudtok arról, hogy mennyire indokolt egy májfunkció és/vagy vérkép-vizelet ennyi gyógyi után? Mert erről sosem beszél a dokim. Egyszerűen menjek el a körzetihez és kérjek beutalót? Ti mit gondoltok erről?
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Dévai nézet teljes vérképet és májfunkciót is stimu elött. Szerintem nem árthat. Háziorvos biztos beutal és meg is nézi az eredményeket.

wish
 
 


Milyen rendes ez a Dévai!Kép Mi mindig csak a Prolaktinomat nézzük, de azt is csak azért, mert kérem.Kép Akkor elmegyek a házinénihez. Köszi, WishKép
hajnesz
 
 


HajneszKép
Az én dokim is néz egy szinte teljes vérképet.
szerintem érdemes megcsináltatni, nehogy gáz legyen.
Tudsz már valamit a hystero időpontjáról? Vagy írtad, csak elnéztem?

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Aztán eszembe jutott, hogy valami komoly (4-5 "adag") vérvétel végülis van nálunk is pungi előtt, de nem tudom, hogy abban mi minden van. Biztos ami biztos, kérek egy beutalót a körzetitől.
A 11:39-es Wishnek írottak a hysterot takarják, kicsit titokzatosra sikerült.Kép
Na itt is elköszönök, jó hétvégét mindenkinek!
hajnesz
 
 


StellaKép
Aztán eszembe jutott, hogy valami komoly (4-5 "adag") vérvétel végülis van nálunk is pungi előtt, de nem tudom, hogy abban mi minden van. Biztos ami biztos, kérek egy beutalót a körzetitől.
A 11:39-es Wishnek írottak a hysterot takarják, kicsit titokzatosra sikerült.Kép
Na itt is elköszönök, jó hétvégét mindenkinek!
hajnesz
 
 


Hajnesz,
a te nyuszid is jófej Kép Sanyi már elég sokat nőtt a kép készítése óta, majd teszek fel újabbat is a kissrácról Kép
Egy vérvétellel több szerintem nem árthat. Ma nekem is azt mondta a doki, hogy vérátömlesztést is kapok punkciókor, annyi véret vettek már tőlem Kép olyan aranyosak, mindig bicsánatot kérnek, hogy megint meg kell szúrniuk Kép
tralllala
 
 


Stella Kép
Most látom csak a cinket. Az elevitben van 7,5 mg, szerinted ennél több kell? mindenesetre beszerzem, bajt csak nem okoz... köszi a jótanácsot!
tralllala
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?