Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Aysegül és Medet!!!

Gratulálok nektek és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok, immáron a pici Aysegüllel!!!!!!
anitq
anitq
 
 



Kedves Aysegül És Medet!

Nagyon sok boldogságot, jó egészséget, örömet és sok-sok tejcsit kívánok Nektek!

Puszi Kriszta

mohácska
 
 

 
 

Aysegül és Medet!

Sok boldogságot, örömet, szeretetet és nem utolsó sorban tejcsit kivánok nektek!

Aysegül!
Isten hozott köztünk, vigyázz a mamidra, szopizz sokat és legyen belőled nagyon nagyon okos és szép kislány.

puszi
ÁGiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kedves Aysegül Medet és Márti

Gratulálok a babához jó egészséget kivánok és sok örömet a kislányotokhoz.

Lini

Kép
lini
 
 


Márti és Medet! Gratulálunk Aysegül megszületéséhez! Sok boldogságot a picúrhoz!
emma+Balázska

Kép
emma8
 
 


Kedves Marti es Medet!
Gratulalok a kislanyotokhoz, sok boldogsagot es tejcsit,
Dorka.
dorka34
 
 


AysegülKép

Gratulálok és nagyon sok boldogságot a picivelKép

Kép

Mea
mea
 
 


Kedves Márti és Medet!

Szeretettel gratulálunk a kicsi Aysegülhez!KépKépKépIsten áldjon meg Titeket sok-sok tejcsivel és egészséggel, örömmel!Kép
Nagyon várjuk a beszámolót!Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Köszönikszipen mindenkinek!
Márti és Aysegül najon jol vannak,Szerdan haza jönnek!
Medet.

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Aysegul es Medet: nagy-nagy gratula a kiscsajhoz, sok boldogsagotKép
orsoly
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkivel minden O.K.?

A múlt héten írtam, hogy a dokim felírt egy antibiotikumot,mert baci volt a vizeletben.Kedden kezdtem el szedni.
Na én csütörtök este úgy elkezdtem vakarózni! Az alkarom viszketett a legjobban,s éjszaka is felébredtem rá többször. Reggelre láttam, hogy ez már nem vicc, mert totál kiütéses lettem végig a karomon, sőt az egész pocakom is.Iszonyúan viszketett! Felhívtam a védőnőt, s mondta, hogy tuti a gyógyszertől van.Pedig én nem vagyok allergiás a Penicilinre,amitől a bőrkiütés kijöhetett, a doki is kérdezte mielőtt felírta. Mondta, hogy szerinte ne szedjem tovább, de persze a dokimat hívjam fel.
Hát a dokim is egyből azt mondta, hogy nehogy tovább szedjem, és vegyek allergiás tünetekre való gélt,és még ő köszönte meg, hogy szóltam neki! Még szép, hát az én (mi) érdekem(ünk),nem?
Mondjuk a védőnő kicsit megijesztett, mert azt mondta, hogy biztos ír fel a dokim másik bogyót, nehogy vesemedence gyulladást kapjak!
Szerdán megyek a dokihoz, gondolom ezért nem mondta, hogy felír gyógyszert és valahogy keressem meg, mert úgyis találkozunk. Egy nőgyógyász ismerősöm azt mondta, hogy addig is igyak sok folyadékot, mert az segít. Remélem is!
Egyébként azért nem értem,hogy hirtelen miért lett ilyen rossz a vizeletem,hiszen minden héten csekkolta a dokim asszisztense, igaz az nem uyganaz mint a labor, de minidg azt modta, hogy tökéletes. Na, mindegy!
Vszínüleg ez nem volt valami érdekes olvasnivaló, de gondoltam legalább valaki ír (és nem angolKép
Na, valakinek van kedve még ilyen értelmes hozzászóláshoz?Kép

Üdv:
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Aysegül, Medet, szeretettel GRATULÁLOK kislányotokhoz!!!

Szilvi!
Csak nem Amoxicillintől lettél kiütéses?
Vese-témában sajnos tudok segíteni. A dokid asszisztense lehet, hogy csak a szokásos tesztcsíkkal nézte a pisidet,ami kimutatja az acetont meg a fehérjét meg még pár dolgot, de a baktériumot csak tenyésztéssel tudják kimutatni, tenyésztést pedig nem csinálnak hetente.
Terhességnél elég gyakori a vizelet pangása, ennek több (anatómiai) oka van. Vigasztaljon, hogy a szüléssel megszűnnek a gondok. A vesemedence-gyulladás az egy reális veszély, de az antibiotikum kordában tartja azt is.

Lányok!
Drukkoljatok, holnap megyek a klinikára bemutatásra!
Amúgy ez a hosszú hétvége nekünk annyira jól telt! Megmutatom, mit sütöttem ma:

Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Ez a kenyér gyönyörű és irtó guszta!Gondolom nagyon finom lett!Nem sajnáltad felvágni?Kép

Amúgy pontosan Amoxicilintől lettem kiütéses, mert az Ospamoxot írta fel a doki, amire amoxicilin és penicilin öszetevők vannak ráírva. Neked is kellet szedned valamikor? Írtak fel helyette valami mást?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok Lányok !
A segítségeteket kérném Kép
A szerdai UH-mat szeretném kazettára vetetni. Mi ennek a módja a klinikán ? Egyáltalán a rutin vizsgálatoknál megcsinálják?

MeaKép AnitqKép
Jöttök ma a felkészítőre ?
Én biztosan ott leszek.
SZaffy
szaffy
 
 


Szaffy!!

Én megyek. Még mindig rózsaszín csíkos a táskám...
anitq
anitq
 
 


Szaffy!

Legjobb tudomásom szerint, a klinikán nem általános,nem automatikus, hogy felveszik az UH-t, de nyugodtan kérd meg a dokit, főleg, ha a párod nem tud menni veled, mert az egy jó indok.

Legalábbis én naívan azt hittem, hogy tök természetes, hogy felveszik, ha viszek kazit (gondoltam legfeljebb benyögnek egy összeget, hogy mennyiért), de a dokim csak annyit mondott,hogy:"Hát jó, felvesszük." Vagyis, na egye kutya megcsináljuk.Szóval úgymond kegyet gyakorolt ezzel.Pedig hát egy kézmozdulat az egész! Árat nem mondott, s én ezek után direkt nem kérdeztem(mundjuk mivel a saját dokim volt, eleve adtam neki money-t)
Ez a felvétel a kisebb vizsgálóban történt, nem tudom, hogy a másikban is van-e.
Úgyhogy szerintem csak nyomulj nyugodtan, hiszen nekik tényleg semmibe sem kerül, nektek meg tök sokat jelent!Kép

Azt hallottam, hogy az I.sz. Klinikán ki van írva, hogy alkalmanként majdnem két ezer forint.Az azért nagyon húzós!Kép

Amúgy mi is lesz ma a téma a felkészítőn?

Szilvi
szilvi8
 
 


Szilvi Kép
Köszi az infót, akkor megpróbálok kicsit rámenős lenni.Kép Kép, bár engem biztosan nem a dokim fog vizsgálni, mert Õ sosem csinál UH-t, de hát vesztenivalóm nincs legfeljebb azt mondják, hogy nem Kép.

A Mai téma a szülésről fog szólni, szerintem aki még nem szült a klinikán, annak mindenképpen hasznos lehet. Biztosan elmondanak néhány helyi bevett szokást is amiről jó ha tudunk.

AnitqKép
SZuper, akkor öösszefuthatunk, rajtam fehér len gatya lesz, fehér fölsővel, narancssárga virágok vannak rajta.
Én meg keresem a rózsaszíncsíkos táskát...Kép

További szép napot mindenkinek !

Szaffy
szaffy
 
 


Sziasztok!
Szült valaki Ádám Zsoltnál? Nekem nagyon szimpatikus ez az orvos.
Tudja valaki az elérhetőségét?

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek végre történt valami. Írtam, hogy mennyit görcsölök, de semmi. Na végre kinyílt a méhszáj jó egy ujjnyira! Olyan jó, nemsokára megleszt a manó a doki szerint, csak az a baj, hogy a buksija nincs a helyén, emiatt még izgulunk kicsit, mert nem szeretnénk császárt. A szülésznéni is örül, mert azt mondja hogy így hogy kinyílt, nem lesz 20 óra a szülés hanem sokkal kevesebb! Már úgy várom, pedig még van 4 vizsgám meg egy szigorlatom, de akkor is!
Olyan jó! :-))))))))))))))))))))))))))

Lehet hogy mind a 4-e(Csücsök, Szilvi, Titti, Én) egyszerre leszünk benn, tök jó lenne elfoglalnánk egy egész szobát! :-)

Nagyon gratula a Manóhoz Aysegül és Medet!
Csütörtökön nem jön valaki CTG-re?

Kép
Kép
akinorev
 
 


Szia Akinorev!

Pont most akartam kérdezni, hogy mi van Veled?Kép
Ez az egész szoba betöltése nagyon poén lenne!Mondjuk, ha valaki már bent lesz előttem, akkor én meg is megkérdezem, hogy nem lehetne-e odakerülnöm.Mondjuk ez gondolom az éppen aktuális üres helyektől függ.
Én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy holnap du. mit mond a dokim a méhszáj állapotáról, bár semmi jóslófájásom nincs.Neked ez az egy ujjnyi nyílás a teljes méhszáj kinyílását jelenti vagy csak a külsőt.A külső már nekem is nyitva van egy ideje!Kép

Én holnap megyek CTG-re, 9.30-ra. Utána meg UH-ra.Jön valaki még holnap?

Titi!Hogy vagytok?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!
Én május végéig dolgozom, szívesen mennék előkészítőre, de csak júniusban fogok tudni menni. Remélem nem kések le semmit Kép

Recece

Kriszti: sajnos nem ismerem személyesen Ádám Zsoltot és nem láttam a táblázatban, hogy ő lenne valakinek az orvosa itt. De hátha más tudja az elérhetőségét...
recece
 
 


Recece!
Úgy tudom, június végéig tart a felkészítő, bár a vége felé már szinte minden második alkalom szülőszoba-látogatás. A következő sajnos csak szeptemberben indul.Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Hát akkor majd júniusban megnézem a szülőszobát, meg hogy kik a szülésznők Kép
recece
 
 


Egyébként Ádám Zsolt azt hiszem a SOTE I-esen van...
recece
 
 


Szia Szilvi8!

Én most írok először, eddig csak olvasgattam a leveleiteket. Olvastam, hogy Dr Sipos az orvosod, én róla szeretnék többet megtudni. Sok betege van? Mi a véleményed róla?
Én még csak most szeretnék terhes lenni, és orvost szeretnék választani. Egy barátnőm ajánlotta őt, de még nem szült nála.
Köszönöm előre is,
AKata30
akata30
 
 


Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni. A héten megyünk a 2. Uh-ra. Erről már szeretnék képet kérni. Mi a menete? Fizetni kell érte, esetleg előre szólni?
Köszönöm előre is.
Iszoszi
iszoszi
 
 


Köszi Recece, akkor rossz helyen érdeklődtem.

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Anitq!Szaffy!Kép

Sajnos én ma nem tudtam elmenni az előkészítőre.
Légyszíves írjátok mega fontosabb dolgokat(pl. helyi szokásokKép )
Előre is köszönöm.

Pusszans

Mea(23+2)

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Nagyon gratulálok Aysegül születéséhez!!!

Sok boldogságot, tejecskét kívánok!!!!!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Kedves Iszoszi!

Képért nem kell fizetni, csak előre szólni hogy kérsz, remélhetőleg adnak ...

Recece
recece
 
 


Köszi Recece!

Iszoszi
iszoszi
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Nem nekem, hanem a kisfiamnak írtak egyszer Amoxicillint. A észrevettem, hogy a térde kiütéses és láng-vörös, elrohantam vele a Heim Pálba (5 percre laktunk akkor tőle) és mire odaértem, már az arca is kiütéses volt Balázsnak.
Akkor mondta a dokinéni, hogy az Amoxicillinre sokan allergiásak. Balázs már a születésekor kapott penicillint, így tutira tudom, hogy nem érzékeny rá.

Megvolt a bemutatás, jövő keden kell befeküdnöm. Most megy az izgulás ezerrel...

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Sajna a vizsgák miatt nem nagyon tudok visszaolvasni.

Márti, Medet, Aysegül, sok boldogságot kívánok Nektek!!

Annamari, gondolok majd Rád kedden. Minden rendben lesz ne izgulj. Egyébként ezt a műtétet altatásban csinálják? Még mindig fáj a hasad?

Többiektől elnézést ha nem reagálok.
Egy táblát azért felrakok.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Csücsök 2005.05.28 38+3 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 38+2 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 38 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 37+3 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 32+2 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 31+5 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 31+1 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 30+1 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 29+2 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 26+1 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 23+5 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 23+5 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 23+2 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 22+2 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos ? Császár Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Akata30!

Én meg vagyok elégedve a Sipossal, nagyon jó fej és nagyon alapos!Nem az a "mindent elmondok kérdés nélkül" tipus, de meg lehet vele beszélni mindent.Nekem sok barátom, ismerősöm szült már nála, több gyerkőcöt is(mármint fejenként isKép), és ők ajánlották. Én is még a várandósság előtt felkerestem egyszer. Már akkor pozitív volt róla a benyomásom és ez azóta csak erősödött.
Sok kismamája és betege van, még Dunaújvárosból is járnak fel hozzá! Én tényleg tudom ajánlani! Persze mindenkinek magának kell eldöntenie.

Ha van még kérdésed, akkor kérdezz nyugodtan!

Annamari!
Köszi a választ!Én is csodálkoznék, ha hirtelen penicilinérzékennyé váltam volna. Remélem csak úgy jártam, mint szegény Balázsod is.

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Szia Szilvi8!
Köszönöm a válaszod!
Hallottam a barátnőmtől, hogy mostanában nyitotta meg a magánrendelőjét - bár ő a kórházba jár hozzá, és így nem tudja, hogy milyen a felszereltsége. Az érdekelne - hátha Te már voltál ott - hogy a magánrendelőjében tud-e ultrahangozni, vagy azért a kórházba kell bemenni.
Köszi szépen !
Akata30
akata30
 
 


Sziasztok!

Új fejlemények vannak nálunk is Fanni pisil a bilibe. 2 nap alatt rájött, hogy miről van szó. 4. napon már nem is szólt csak lehúzz a nadrágját, meg a bugyiját ráül a bilire és pisil. Utána fogja a bilit és viszi a wc-be kiönteni. Az utolsó művelet a wc lehúzása. El sem hiszitek mennyire élvezi. Úgyhogy már csak alváshoz használunk pelenkát, ja meg a kaki előtt szól, hogy vegyük fel a pelust. 2 perc múlva meg már le is kellett venni, mert elvégezte a dolgát. Most próbálom rávenni, hogy a kakit is a bilibe intézze. Szóval zajlik az élet. Közben én vizsgára készülődök. Kép
Na de nem panaszkodom, mert én vállaltam.

Szilvi, remélem már elmúltak az allergiás tüneteid.

Akinorev, nagyon izgalmasan hangzik, hogy előbb jön a babócátok. Gondolok rátok.

Csücsökről tudtok valamit?

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Most jut eszembe, sok új kismamink van. Ha táblába szeretnétek kerülni az adataitokat adjátok meg.
Egyébként mindenkit üdvözlök körünkben. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!Kép

Na végre holnap mehetek be a klinikára és átad a dokim a ValentnakKépmár éppen ideje!!!
Délelőtt megyek 10-re.

A II.nőin mikor csinálják a terh.vércukor mérést????
Még időben vagyok???

Nektek Hepatitis vizsgálat mikor volt, a 16.héten az AFP-vel???

Nekem még nem vették HepatitisreKép pedig már 6.hónapot kezdem a hétvégén.

Elég rossz kedvem van ma, megyek is pihizni.

Sziasztok

Mea(23+3)

Mea
mea
 
 


Eltünt a levelemKépKépKép

Mea
Nekem a 20dik héten volt a vércukor vizsgálat. A hepatitiszre nem emlékszem.Ma megyek este a dokihoz.Sajnos csak jövő héten lesz megint magánrendeléseKépDe ne izgulj szerintem nem késtél le semmiről.Mások is váltanak orvost a 24 hét táján.

Indigo
Milyen ügyes nagylányod van. Tök jó.
Köszönjük a táblit részemről én imádom nézegetniKép

Titi
??????????cak nem?????????????

Annamari

Gyógyulj meg!!Remélem minden rendben lesz.
Várunk visszaKép

Szilvi

Mi újság? Hogy vagy?

Lini

Kép
lini
 
 


Mea,
Nekem a vércukor terhelés az AFP-vel együtt volt és a Hepatitis is.
Azóta a 28. héten voltam vérvételen, de ott már nem kellett cukorterhelés, mert az előző rendben volt.
Dokit váltani egyátalán nem gáz ilyenkor még...

Recece
recece
 
 


Sziasztok!

Hú, most nézem a táblázatot, nagyon durva Vermes-uralom van! Kép

Mea!
Nekem a 26. héten volt vércukor-terhelés, együtt a 3. ultrahanggal.

Nem tudom, ki kérdezte a videókazettát. Simán lehet vinni és fel is veszik, de csak az egyik vizsgálóban van erre lehetőség.
Én kétszer vittem kazit (18., 26. héten), mindkét alkalommal kifogtam egy minimalista orvost, a 18. heti UH 5 percig tartott, a 26. heti pedig nem egészen 3 percig. De én így is repkedtem örömömben. Kép

Mit szóltok ehhez a szar időhöz?

Annamari
muter
 
 


Sziasztok Anyukák, kismamak, egy kis programajanlo nektek:

Kedves Te!

Lehetsz férfi vagy nő, kamasz, gyermektelen, anya, apa, nagymama, nagypapa, szóval az életkor teljesen mindegy. Mert mindannyiunknak közünk van, volt, lesz vagy lehet ahhoz, amiről jövőhéten, május 23- tól 29-ig szó lesz.

Jövőhéten ugyanis a Születés Hete országos rendezvénysorozat lesz sok-sok helyszínnel. Hogy pontosan hol és mikor, azt megtudhatjátok itt: www.szuleteshete.hu , a térképre kattintva.

Maroknyi csapatként (de rengeteg támogatóval) hónapok óta keményen dolgozunk azért, hogy megmutathassuk mindenkinek, neked, nektek is, hogy lehet máshogy is szülni (függetlenü a szülés helyétől), hogy miért lehet ez nekünk jó, mint egyéneknek, mint társadalomnak.

5 napunk van a kezdésig, és most a segítségedet kérem, mert a reklámozásra nagyon kevés időnk maradt.

Kérlek Téged, kérlek Benneteket, hogy küldjétek el ezt a levelet a szélrózsa minden irányába, akinek csak tudjátok, és gyertek el ti magatok is, ha találtok olyan programot, amely felkeltette az érdeklődéseteket. Bízom benne, hogy lesz ilyen.

Ha tudnátok vállalni, hogy akár csak egy oviba, bölcsibe vagy suliba, babamamaklubba, művházba elvinnétek szóróanyagot, kérlek, jelentkezzetek.

Szeretettel és remélve, hogy minél többen leszünk, ezért Neked is hála,

Bajó Csilla Virág
programkoordinátor
06205569713
06205538416
virag.dula@szuleteshete.hu
boksay_rita
 
 


Én szenvedek picit ettől az időtől. De hát azt mondják, hogy májusi eső aranyat ér Kép Reméljük így van és sok-sok gyümölcs lesz.
Én még nem mertem videokazettát vinni.. jövő héten megyek, szerintetek vigyek?

Recece
recece
 
 


Recece, szerintem érdemes megpróbálni a kazetta dolgot mindenképpen. Amikor én voltam volt, hogy egy anyukát átkísértek a másikba, hogy fel tudják venni az UH-t. Van amelyik orvos egyből kijelenti, hogy nem Õ csak képet ad. Valamelyik meg azonnal beteszi szó nélkül. Sőt egyszer a Mericli doki csinálta az UH-t és a végén kértem a kazettát. Akkor jutott eszébe, hogy azt elfelejtette elindítani. Úgyhogy még egyszer visszafektetett és megint megmutogatta a dolgokat. Nagyon rendes volt.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mea,
Nekem a hepatitist az AFP-vel együtt vették le, csak az eredményt nem a dokim kapja a Klinikán, hanem a védőnő. Én a terheléses vércukrot nem a Klinikán csináltatom meg, hanem itt a kerületben, de szerintem mindegy, hol csinálják.

Recece,
szerintem is érdemes mindenképp próbálkozni a kazettával. Mondjuk én a Bálintnál mindig vittem, és soha nem vették fel, de próba szerencseKép

Indigo,
gratulálok Fanninak, nagyon ügyiKép

Annamari,
Szoritok keddden, meddig leszel bent?
Engem kikészit ez a rossz idő, nem tudom, hogy mikor lesz már végre tavasz, vagy nyár. Az a legrosszabb, hogy Bálinttal beszorultunk a lakásba, és itt nehezebb lefoglalni. Levegőn hamarabb kifárd, és jobban is alszik éjjel. Tegnap 3x indultunk sétálni, és csak a kapuig jutottunk...

Megyek, lezuhanyzok
Szép napot!

Edina
24

nedinabp
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma reggel SMS-t kaptam Terikától, hogy be kell feküdnie a klinikára. Most beszéltem vele, sajnos napok óta nagyon keményedik a pocakja, és tegnap a vizsgálaton kiderült, hogy a méhnyak is megrövidült.
Nagyon imádkozom értük, hogy Zalán minél tovább maradjon az anyukája pocakjában!
Majd még fogok beszélni vele.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Nagyon szorítsunk Terikáéknak!!!!
Pirus ! Mondd meg Neki légyszi', hogy én is nagyon imádkozom értük!Még annyira pici az a babó!Kép

Indigó!
Nagyon klasz, hogy a lányod már itt tart!KépKitartást a tanuláshoz!Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Terika,

Nagyon nagyon szórítok neked.Jó kezekben vagy a klinikán úgyhogy biztos nem lesz semmi baj.

Lini

Kép
lini
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?