Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, most kicsit eltűnök, de csak a konyhába, szilvalekváros sütit sütni, meg ebédet főzni! A szilvalekvárost most láttama StahlbanKép.
csók S

Kép
seriff
 
 


Hogy te mikre (nem) vagy képes ebben az állapotban!!!!!!!!!!!!!!!
Ha így fogsz szülni is, akkor mosolyogva 1-2 óra alatt kinyomod a bébit.Kép Honnan van ennyi energiád?
Most akkor mi is lesz a neve?
Kata, te ettél epret szopi alatt?

Edó, a felső fogácskák sokkal jobban fájtak Balinak, persze van aki meg se érzi. Fura ez. Gratulálok az alvás tréninghez, lenne mit tanulnunk.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hát, most már csak sül a süti, az ebéd meg kész is, jó a levest, és a rizst tegnap csináltam, meg husit is, de azt megettük vacsira. Hátöööö, ketten vagyunk, az dupla energia, 2in1 Kép.
A neve, na az jó kéréds, de Hanna lesz, vagy Blanka, majd a helyzet adja! Vicceltem, Hanna lesz. Mert a Zsebit nem lehet anyakönyvezni, csak a Zseni-t, azt meg nem akarjuk, mégsemKép!
Igazság szerint takarítani is kéne, de asszem azzal megvárom a holnapot, mert akkor tud segíteni a Győző. Szegény, tegnap tisztára rossz kedve lett, mert ugye kihagyta a jövőhetet, h itthon lehessen velünk, erre Zsebi még nem akar kijönni, tehát Õ hiába lesz itthon, mi meg ott bent. És megpróbálta a köv. heti betegeket előre hívni, de senkinek nem jó, mert már ugye máshogy tervezték, és akkor tiszta búskomor lett, h nem lehet majd itthon velünkKép.

Edó, ez tök jó, egyed mostmár nyugodtan, eddig nincs baja, ezután se lesz az epertől Petidnek!

Kép
seriff
 
 

 
 

Az epret kipróbáltam szopi alatt, nekünk nem jött beKép Pöttyös lett tőle kicsit egy napig, és annyi. Ennyitt megér, hátha bali is úgy bírja, mint a Peti, meg hát ő már azért nagy gyerkőc, mindjárt 1 éves lesz!

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszy, Eszti? Ti meg elvesztetek a konyhában? Nagyon fini lett ez a szilvás süti, Kata nem jöttök ki megkóstolni?Kép Bár itt most elég nagy a zaj, elől füvet nyírnak, egyik oldalt betonozzák az alapot, másik oldalt vakolnak és kopácsolnakKép.
De legalább ez is meglesz még Zsebi érkezése előtt!
Meg akartam nézni az Oliver's story-t, de a "hajcsárom" elráncigált sétálniKép. Látta vki? Az a szőke nő összejött Neki végül?

Kép
seriff
 
 


JA, Kata , akartam írni már vagy 2 napja, h néztem a női teniszt, hát ezek a csajok mit csinálnak a szülőszobán, ha ott a pályán így nyögnek? Amúgy sztem nagyon ügyes csajszi ez a Sarapova!

Kép
seriff
 
 


Seriff, lehet kiszaladunk este fél hét körül a mérleggel. Mert aztán elutazunk, neked meg kell a jövőhéten. Oké az még nektek? Szilvás sütit meg megkostoljuk.Kép

Én meg azt olvastam, hogy a Tom Cruise újabban a Katie Holmes-szal jár. Mik vannak!

És Diuska, neked meg üzenem, hogy olvastam azt is, hogy makkegészséges, és gyönyörű 3-as ikrek szölettek, harmincegynéhány hétreKép Hajrá!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Persze Kata, gyertek csak, asszem még csak én leszek itthon, mert egy barátunk fogát fogja csiszolni a Győző, de lehet, h addigra már Õk is ittlesznek, de ez nem baj! Gyertek csak, várunk!Kép

S

Kép
seriff
 
 


Csajok, immáron Boguska gépéről küldjük a bejelentkezést.
Úgy látom, mérlegek jönnek mennek...Kép
Bazsika alszik, miután megkajált, és jól meg is levegőztettük. Hintázott is egy keveset.
Édes ez a gyerek!!!
Serfi, ezek szerint még egyben.
Serfi, én sem emlékszem, hogy bármit is franciául olvastunk volna......de hogy a Vörös és feketét nem, az tuti!!
Amennyi epret eszik a Bogi, Bazsika nagyon pöttyös lesz. Amig én szorgalmasan verem a klaviatúrát, addig ő nassol....hol egy eper, hol egy pilótakeksz....igazi szoptatós kismama Kép

Na, hagyok neki is egy kis helyet.
Vendég
 


Bali, bocsKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Gyerekek, most láttam esztipetit 10ujjas gépírását, hát nem semmi...

Na, de a körmei se rosszak, ráragasztott valami avonos körömlakkimitációt, húúúú de szép!!!Kár, hogy nekem nincs ilyenem, na majd kérek tőle.

Csak 1 pilótát ettem, és 4 epret, szóval nassolok, beismerem.KépVárjuk a pöttyöket!

Az ebéd fincsa lett, de szerintem Dia párolt cuccával nem veszi fel a versenyt.Kép

Serif, akkor ki lesz veled otthon az első héten? Anyukád?

Ez az Esztipesztó meg lefeküdt, mindjárt durmol ő is.

Na, jók legyetek, Serif, hogy van az a süti recept? (nem mintha szilvalekvárt ehetnék!)

Kép

Kép
babszy
 
 


Na jó ez a körömcucc tényleg ocsmány...
Múltkor hoztam Varsóból, valami újdonság lesz. Olyan körömlakk, amit nem kell kenni, hanem egy ilyen kis matricát kell ráragasztani a körmökre.
Szóval, amúgy a találmány frankó, csak hát ennek a mintapéldánynak elég ronda szine van.
Ja, azért irok kis i-vel, mert találom ezen a göttépen a hosszú i-t.
Boguska egyfolytában eprezik...szegény Balika...Kép
Vendég
 


Én meg már tényleg azt hittem, hogy fain a körmös cuccKép És már láttam magam előtt Bogit, hiper-szuper műköröm izévelKép Kép

BAlinak meg lehet kuty baja sem lesz az epertőlKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hú, csajok, de beindultatok, amíg én itt szöszögtem az ablakokkal!
Recept, amit amúgy akármilyen lekvárral, csokival, dióval, krémmel csinálhatttok:

20 dkg liszthez keverünk kevés-Stahl is így mondta-sütőport (én kb. fél zacskónyit)

15 dkg cukor (sok)+ 10 dkg krémesen puha vaj (nálam=margarin) mixerrel elkever, egyenként hozzáad 2 tojást, aztán 1 kupaknyi vanil. aromát+citromhéjat reszelve

Aztán ehhez a cucchoz fakanállal hozzáadjuk a lisztet apránként, az utolsó adag előtt kicsi tejjel fellazítjuk, hozzá a maradék liszt, elkever.
Ezt az egészet vagy muffintepsi mélyedésekbe tesszük, vagy tepsibe, vagy gyüm.tortaformába, ekkor a közepébe kis mélyedés csinálunk, ott legyen kicsit laposabb, mint a széle, és odatesszük a tölteléket, akármilyen lekvárt, diót, krémet, stb.(én kb. 2.5 evőkanálnyit tettem)

175 C-on 30-35 perc alatt megsütjük.
Na, asszem nem nehéz, egyébként ez a múltkori stracciatellás muffin alapja is, csak ott még kb 10 dkg apróravágott csoki is van a liszthez keverve.

Igenis, olvastuk francia órán a V&F-t, csak Ti sose figyeltetekKép! Remélem Dia emlékszik!
Dia, help me!!!!

Babszy, Anyukám mindenképp itt lesz, vasárnap már ide is csempészte a papucsát, egy pólót és egy melegítőnacitKép!

Műköröm, na az milyen egy vicces dolog! Nekem nem való, az tuti!

Kép
seriff
 
 


MűkörömLAKK, bocs.

Ablakot mostál?

Kép

Kép
babszy
 
 


Igen, hátul, meg a kocsi szélvédőjét, mert nem láttunk ki rajta, és úgy veszélyes még a közeli kórházig isKép.
Meg olvastam is egy csomót. Kicsit most unom már ezeket a Provance-os könyveket, de most épp nincs másKép.

Kép
seriff
 
 


Fészekrakó ösztönöd akkor a végletekig kiélted? Kép Én is ilyen voltam a végénKép...
Mi van még hátra?Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hát elől az ablakok, de ott mindig dolgoznak vmit, és sztem hiába pucolom meg, úgyis koszos lesz megint, mert állandóan porolnak. Így azt msot kihagyom. Más asszem nincs.

Kata, köszi ezeket is!Kép Mi lenne velünk, és főleg Zsebikével, Nélkületek?Kép

Kép
seriff
 
 


Csajszik, ez a Seriff annyira szép kismama, és hihetetlen energiája vanKép A süti tényleg fincsi volt, megkostoltam. És mondtam is a Seriffnek, hogy én azt vettem észre, úgy megasszonyosodott az arcaKép így már legalább kinéz 25-nek, majd nem nézik leányanyának a kórházbanKép

Józsi még mindig nincs itthon, nálla vannak a kiváltott gyógyszerek a Petinek, a pici meg már bealudt.Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Csajok, ne higgyetek Katának, olyan vagyok, mint egy bálna, vagy a Győző szerint, mint egy kindertojásKép!
Reggel, lehet, h kicsit később jövök, mert későbbre kell mennem a dokihoz is! HA más miatt késnékKép, akkor küldök sms-t!

Jó éjt!
S

Kép
seriff
 
 


Morgen!

Kata, csak nem beteg Peti?!Vagy milyen gyógyszerek?

Serif, mit mondott a doki? Méhszáj hány centi?

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt csajok!
Babszyka, bali túlélte az epres tejecskét??? Nem lett pöttyös?? Remélem nem.
Jaj, annyira jó lazázni itthon, hogy azt el sem tudom mondani.
Peti se ment dolgozni, úgyhogy kiráááállllyyyy!!!
Itt gyönyörű idő van, és már nem is annyira hideg. Viszont éjszaka nagyon hideg volt, hosszú pizsigatyót is fel kellett venni, mert fáztam Kép
Pedig mindjárt június!!
Nemsokára Balika egy éves! Hihetetlen, emlékszem, amikor Diussal mentünk be a kórházba...olyan pici volt Bali, de olyan kis szép, és lobogott a nagy haja. Az apja meg énekelte neki a Paffot Kép
Többiek??
Vendég
 


Igen, Serfi, szóval ez nem műköröm (az tényleg vicces, meg szerintem marha gusztustalan), csak lakkhelyettesítőmatrica. Ez a szó hasonlít a Pompom-os figurák neveire, mint pl. festéktüsszentő hapcibenő, stb. Imádtam a PomPom-ot.
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem, aludt a drágaságom az egész vizsgálat alatt, csak rázogatták! A végére, kicsikét megébredt. Vasárnap reggel kell mennem megint, akkor lesz vizsgálat isKép. Mellesleg, állítólag front is akkor érkezik! Bánatomban, befalom az összes maradék sütitKép!
Babszy, hogy sikerült az eperteszt?

Eszti, pihenjetek jó nagyot! Sétáljatok, és lassan beszerezheted a fürdőrucit is!Kép
Én nyáron is hosszúgatyában alszom, sőt itthon is abban vagyok, meg Szegeden is mindig abban tanultam, na nem is néztek normálisnak!

Kata, Ti "lázasan" pakoltok?

Most kitakarítok, még!
Hogy kivégezte J. Sorelt a guillotine (így kell írni?)!
pusz S

Kép
seriff
 
 


Persze Serfkó, takarítsál csak, gondolom tegnap óta jó koszos lett a lakás.KépKép
Hát nem lemaradtam a végkifejletről!!(Julien)Persze Bali pont akkor ébredt fel.Kép

Most éppen kiköpdösi a gyümölcsöt, és minden egyebet, ami nem hús. Kata, mit csináljak?????Megmondtam neki, hogy most az ebéd is gyümi lesz, mert azt muszáj enni. Kezdek kétségbeesni.Kép
Amúgy nem lett pöttyös, egyelőre.

Serfi, én mondtam, hogy pincurka nem fog sietni a kibújással.KépAblakmosás ide-vagy-oda.

Eszti, mikor mentek anyudékhoz?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hali!

Most jöttünk meg a városból. Még nem pakolok, csak vasalgatok. Délután jönnek anyumék, és majd ők lefoglalják Petit és addig pakolok.
De előtte még jön egy pedikűrös, és jól megkínoz, tudod Serfi, azt a bizonyos körmömet, ami már azóta visszanőtt.Kép

Nem beteg a Peti, csak taknyos, pontosabban tegnap egész nap be volt dugulva az orra. Kapott Calciumusc injekciót inni (Serfi, te tudod,h miért?), meg egy szirupot. Ezt sem igazán értem, de ma beadom neki, mert szegénykém szenved, vagy csak én gondolom. Mert este azért tud aludni szerencsére.
Megyek, mert hív a legény és mammát (alma) is kér.Kép

És akkor se vagy bálna, és éljen a műkörömhelyettesítőmatrica! Én is akarok!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszy, nem tudom mit csinálj, néha én is a falat kaparom az evések (nem evések)után.Kép Azzal nyugtatom magam, ha egy nap 5-ször kajával kínálom csak nem hal éhen Kép De már vagy két hónapja nem hízott semmit. És ha gyümit kér, adjál neki azt. Próbáld krumpliva, rizzsel, husival kicsit túrbózni, ha engedi.

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszy, tegnap végül nem takarítottam ámKép!
Sztem csak tudja, mikorra van kiírva, és Anya húga is aznap született, az Õ fia meg 19-én, lehet, hogy erre vár a drága! Én is a Nagyikámmal egy napon születtem, várja, h vmi ilyen családi egybeesés legyenKép!
Látod, mondtuk mi, h próbáld ki azt az epret, képes lettél volna évekig nem enni?Kép

Kata, micsoda egy házi pedikűrösöd van! Írigyellek érte, mondjuk az enyém 10 percnyire van innen! Én szeretem, ha nem nekem kell reszelgetni, vágogatni! Csináltasd meg ezeket is, ne csak azt a körmödet! Emlékezetes esküvő a Zitiéké!Kép Jó hogy kapott ilyeneket peti, baja nem lesz tőle! Most írjam le a hatásmechanizmusát? Á, az uncsi lenne!Szirup, biztos vmi nyákoldó van benne!

csá

Kép
seriff
 
 


Bocs félre olvastam,Kép szóval akkor a hús mellé próbálj vmit csempészni, ha megy.

Kép

Kép
tikata
 
 


HaliKép

Vörös és fekete? Franciául??? Hát az tény, hogy rémlenek fénymásolatok, ami talán pont az volt (még meg is van valahol), de ez csak valami merész bepróbálkozás lehetett, hisz jó ha 3-ig el tudtunk számolniKépKép Meg hát valamikor levelezni is kellett és hát házit csinálniKép Azért bánom, hogy ezt így elszúrtam....
Nyílván most így az érettségi skandallum (fura, hogy mi nem voltunk a HíradóbanKépKép) kapcsán, de mostanában erős memoárok törnek rám a gimivel kapcsolatban. Megjegyzem egy órája 80-as évek rock válogatás megy a VH1-on. Jump, Metallica, Nirvana, most épp a Sweet child....
Serifkém az Oliver nem jött össze a csajjal, elveszett szerelmét siratja örökre.
Ha lesz kislányunk (jó lenneKép) nagyon hasonló neve lesz mint a ti bébiteknek. Panna. Egyelőre ez a befutó. Fiú: Zsombor vagy Gergő. Esztikém meghagyom neked a Barnabást. Egyelőre, bár ki tudjaKépKép
Katus, a kis tripletteket én is láttam a TV-ben. Olyan gyönyörűek voltak. Hát igen, ezek a hírek mindig erőt adnak. Meddig maradtok???

Velem semmi külcsi. Telnek a napok, van aki szeret és meglátogatKépKép, de javarészt egyedül. A 7végék mindig tök jól eltelnek. Sokat olvasok, jönnek a tanítványok, elvagyok. Vasárnap jön anyu. A hasam nem nagyon nő és nincs még szignifikáns mocorgás bentről, de remélem ez is változik 1-2 héten belül.
pusza

Kép
diane
 
 


SeriffKép
Neketek nem mostanában van az anniversary-tok? Zsebi nem azt várja?
Zitával mi van? Munka ezerrel? Vagy van már bébi is pociban?

Kép
diane
 
 


Pussykám, én szeretlek, és meglátogatnálak, ha benyögnéd, hogy mikor.Kép

Sweet child: 90's, bocs. Nálunk Abba Gold megy, Bali ezerrel nyomja a táncit, Eszti a megmondhatója.Kép

Kata, próbálkozom, és persze a nyugalmam megőrzésével is. Akkor vigyetek szegény Petyának orrszipkát, jól jöhetKép
Balinak majdnem 3 hétig tartott a náthája.KépA végén már majdnem magának porszívózott. Na, jó, ez enyhe túlzás volt.
Mondtam, hogy megvan Balinak az új ülés? Nagyon fajin, élvezte!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon jó pihenést kívánok nektek!! Egyébként már mi is kaptunk párszor Calcimusc injekciót. A mi dokink mindig ezt adta amikor már nem tudott mit kezdeni a náthával...

Babszy! Mikor lesz Bali szülinapja?

Seriff??

Mindenkinek nagyon jó pihenést kívánok a hétvégre Kép Az én párom már megint dolgozni fog még hétfőn is Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok lányok!
Még egy utolsó megadrukk Serifféknek, ügyes legyél! Kép

Puszi mindenkinek!!!Kép (bébiknek, pocaklakóknak duplánKép)

Kata

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Katus, nem tudom, hogy még olvasod-e majd ezt, de jó utat.
Képzeljétek el, ma voltam fodrásznál....éssss, újra barna vagyok...bizony. Furcsa is lesz nektek, gondolom, de szerintem klassz lett. EGy-két szőke csíkocska is van azért.
Diuska, bármikor szívesen megyek (na jó, inkább csak esténként), szóval csak szólj, és ott vagyok, aztán megövendeztetlek. Arról nem is szólva, hogy még Petit sem ismered! Kép Kép

Balika táncija hihetetlenül nagyon nagyon édes. Kééésssz vagyok tőle! Kép
Ma voltunk anyuéknál is, hááááát nagyon jó volt nekik Szicíliában, marha jól érezték magukat. Apukám csak egyszerűen úgy nyilatkozott, hogy szerinte Taormina a világ egyik legszebb városa...elhiszem!!! Kép
Mi vasárnap megyünk Belecskára, hm, remélem tényleg jó idő lesz!

Csajok, addig még jelentkezem, Serfi te most már tényleg pihenj és hagyd abba ezt a háztartásvezetés tetőfokon történetet. Minden kész Zsebi fogadására! Pihenj, mert utána egy életre elfelejtheted a pihenést....(gondolom).

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Diane, van egy barátunk akinek a lánya Anna, egy másiknak meg Panna, a miénk meg Hanna. Milyen vicces lesz, ha öszekerülnek! Ne izgulj, úgy fog nőni majd a hasad, h csak na! Hidd el nekem, én már nem kukkantok bele a kirakatokba! Néha, nekem is eszembe jut az érettséginkKépKépKép. A franciát én is nagyon nagyon sajnálom!Kép
Ziti dolgozik 2ezerrel, babaproject elhalasztva fél évvelKép.

Edó, itt vagyok még! Bezabáltunk pizzából és fagyiból. Vasárnap megyek újra.

puszi
S

Kép
seriff
 
 


Azé még egy jóéjt kukuccs!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Aludjál, mert mi lesz Veled holnap?Neked kell éberen tartanod Jóskát is!Kép

Kép
seriff
 
 


Dia, elfelejtettem tegnap írni, hogy igen, nemsokára lesz a ház. évfordulónk, 29-én. Remélem addig nem marad bent ZSebi!Kép
Jól vagyok most, de folyamatosan, tompán fáj az egész alhasam reggel óta.
Pusz S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Ma 13 óra körül megszületett Zsebi. 3150 g és 50cm. Tesóm és Zsebi is jól vannak. Győző szerint mindketten ügyesek voltak, ma reggel mentek be a tervezett vizsgálatra és ha már arra jártak, gondolták maradnak is szülni. Kép
Egyelőre ennyit tudok.

Üdv, Nonni

KépKép
nonni
 
 


Serif, HannaKép, gratulálunk!!!!!!!!!!Remélem jól vagytok, nagyon-nagyon kíváncsian várjuk a képeket, és persze a részletes beszámolót. Addig is pihenjétek ki ezt a nagy eseményt, és bújjatok jó szorosan össze.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


HELLO!

Serif! Nagyon gratulálok!!! Pont ma reggel jutott eszembe hogy tegnap be sem kukkantottam és hátha tegnap volt a nagy esemény és tényleg Kép A 05.05.15 is jó dátum KépKép Szopizzatok sokat!

Kép
edó75
 
 


Nagyon nagyon örülünk mi is!!!! Kép
Serfi ügyes vagy, és remélem nagyon jól töltöd napjaidat pici lányoddal! Csodás érzés lehet!

Többiek? Katus, te láttad már személyesen Hannát???
Képről nagyon nagyon édi.
Vendég
 


Sziasztok csajok ebben a ronda időben!
Hol vagytok?
Serfi igazoltan van távol. Kata, ti hazajöttetek?
Babszy, Ancsa, Edó, Dius???
Vendég
 


Te, Katáék szombaton mentek el, nem hiszem, hogy ilyen hamar hazaértek volna.Kép

Ancsa, tényleg te hol vagy???? Hallani szeretnénk felőled.

Mi ma meglátogatjuk a volt kollégáimat Balival, fura lesz visszamenni a munkahelyre, így több mint 1 év után.

Úgy tudom, Serfiéket holnap ki is engedik, már biztos nagyon várják, hogy a saját ágyikójukban lehessenek.

Edó, milyenek az éjszakák mostanában? Nyaralás?

Kép

Kép
babszy
 
 


Látom, pangás ezerrel.

Serif, otthon vagytok már????

Kép

Kép
babszy
 
 


Én is néha bekukkantok, de itt teljes csönd honol....Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok Kép

Babszy! Köszi a képeket. Képzeld mi is tegnap voltunk a munkahelyemen Kép Az éjszakák alakulnak az utóbbi 3 nap este már nem is sírt elalvásnál, éjjel 1x-2x felsír, de ez nem vészes. Reggel 6-ig alszik. Gondolom rossz irányba nem fog változni a helyzet. Mindez úgy hogy jön a foga... Állítólag a fogfájás nem lehet kifogás az alvásban. Nálatok mi a helyzet ezen a téren? Nyaralást még nem tudom. Eddig Ausztria került szóba. Ti hová mentek?

Eszti! Eldöntöttétek hová mentek nyáron?

Dia! Hogy vagytok?

Képzeljétek. Megcsináltam a Sthalos Brownies-t. Nekem nem jött be Kép A Kata kakaós kalácsa viszont isteni Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Kata, hazaértetek már? Milyen volt Krk?

Serfi, remélem minden okés, és Hannának tetszik az ágyacskája. Samantha Fox effektuson túl vagy már? Ki vagy purcanva, mi? Még egy hónap, és hozzászokik a szervezet az éjszakázásokhoz.KépKépVárjuk az új képeket, és a beszámolódat.

Edó, nálunk azért a fogacskák eléggé bekavarnak az éjszakákba, de ez minden gyereknél egyéni. Van aki lazán átalussza az éjszakákat, Bali még napközben is szenved tőlük.
Tényleg, nyaralás ügyben akartam kérdezni, hogy szerintetek van értelme mondjuk tengerpartra menni? Mert belegondoltam, hogy Bali azért még kétszer alszik, ha nem alszik, akkor eszik, vagy 35 fokos kánikula van. Szóval ezért érdemes-e egy fapados apartmanért 200e forintot kifizetni pl. az olasz tengerparton? Ezen egyalok. A másik verzió nekünk is Ausztria, de ott se sokkal több mindent tudnánk csinálni, szóval lehet, hogy marad Vászoly és a Balcsi. Neked mi a véleményed?

És neked Kata? Tavaly mennyire tudtátok kiélvezni a tengerpartot Petyával?

Esztipeszti, te ma dolgozol? Mért nem jelentkeztél?

Pussykám, remélem minden okés veletek, ma még hívlak, mert du. már megyünk Vászolyba, ott meg nincs térerő.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, itthon vagyunk, most csak ennyi, mert az aklimatizálódás még nem tökéletes, és épp sírunk!Kép
S

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: