Új privát üzeneted érkezett!

Én is nagyon-nagyon boldog Virág miatt Kép Kép Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Emlékeztek mennyit gondoltunk Virágra a talin is..., olyan szupi. Bizony megszavazzuk nkei is a tiramisuhozást mint Orsolynak a képviselőfánkot.Gratulálok!!! Kép
Erika
hurki
 
 


Sziasztok!

MINYU HIRADO:
Utolso infom tegnap este 9kor erkezett.Akkor mar 4 perces durva fajasai voltak,de nem tagult tovabb 2 ujjnyinal.Azota nincs hiremKép
Gondolom,vagy akkor reggel inditottak neki vagy mar babazikKépKép

CatKép
Szulnek en mar,de Akosom ugy tunik nem dijazza ezt az otletemet,jol elvan meg a pocibanKép

ViragKép
En is GRATULALOK!!!!!!!!!!KépKépKép

Puszi
Kriszta es Akos
39+5

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 

 
 

jajjj de nagyon orulok Viragnak, juhejjjKép Cat majd kerunk meg hireket rola, jo? ill johetne am o is (ha tud)Kép

Reditke: biztos rendben lesz minden sogornoddel es a babavalKép itt is csak halkan kerdem, a toxemia nem ugy jon mint derult egbol a villamcsapas, nem mertek neki elotte vernyomast, meg ilyesmi? nahat.

orsoly
orsoly
 
 


Drága Cat!

Zsu vagyok, lehet hogy még emlékeszel rám a megint megjöttből! Túl vagyunk a 3. sikertelen lombikon és intézetet szeretnénk váltani! Ha jól emlékszem te is BMC-s voltál! Tudnál nekem egy jó orvost ajánlani? Mert a BMC-s topicon mindenki össze-vissza írogat! Megköszönném!Kép
Jó babázást mindenkinek!Kép Remélem én is fogok egyszer ide írogatni!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


OrsolyKép
Pénteken még rákukkantanak Virág hormonjaira, de 130 felett volt a progija, így nagy baj nem lehet.Kép Írok amint megtudok valamit róla, de legjobb lenne, ha Õ írná meg, majd beszélek vele.Kép

ZsuKép
Írtam privit.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Nem kaptam meg!Kép

ZsuKép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Itt is gratulálok Virágnak!
Az én hátomon is végigfutot a hideg, majd a könnyem is kicsordult... annyira de annyira örülök Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hurrá!KépKépKép
Erre a hírre vártunk már egy jó ideje!KépKépKépKép
Kérjük a tiramisut Virágtól!Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a recepteket!

Virágnak gratulálok én is!!!!!

Mi jól vagyunk! Tegnap voltunk CTG-n. Noncsi feje beilleszkedett, de mondta a doki, hogy még egy hetet várjunk, mert külföldre megy.

Pusza mindenkinek
Hóvirág
37

Hóvirág
milianya
 
 


KépKépKép DODO HIRADO!!! KépKépKép

Tud valaki valamit Dodoról???? Sehol sem látom a hozzászólásait, a 2005. téli topikba utoljára április 24-én írt. Remélem jól vannak.

Megkérdezem a többi topikot is.

Puszi
Noémi
Vendég
 


MINYU HIRADO:

"Minyu férje vagyok, O kert meg ,hogy
továbbitsam feletek:
13:37-kor egeszseges (3130g, 55cm) kisfiunak adott eletet.

A baba hosszas vajudas utan csaszarmetszessel szuletett.
Mindketten jol vannak!

ujdonsult apa"

Kriszta es Akos

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


SziasztokKép

Minyuék Kép nagyon sok boldogságot!!!!!!!!!Kép

Virág KépKépKép nem is tudom mit mondjak, nagyon szorítok nektek KépKép

Hóvirág Kép egész jól kihúztad Kép

Dodo ? tényleg mi van veled??

Szilvi + a kezemben leskelödő Peti Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


MinyuKép
Nagyon sok boldogságot Nándihoz (gondolom ez lett a neve, mert az izgatott papa ezt elfelejtette megírniKépKép) Szép hosszú baba lett, és a súlya sem semmi, ahhoz képest, hogy 2 kilós babával ijesztgették Minyut.KépKép Gyors felépülést és sok-sok tejcit kívánok.KépKépKépKépKépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


MinyuKép
Mi is gratulálunk Nándihoz, szép súlya lett!
Sok boldogságot+egészséget+tejcsit!
Kirriék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Nohát ilyen hírekre még én is elobújok Kép

Virág kismama, gratulálok KépKépKép Legyen gyönyöruszép a terhességed!! KépKép

Minyu Nándiját Isten hozta, anyukának gyors felépulést kívánok Kép

Sziszus, a fiaid álomszépek Kép

Kriszta
soraya
 
 


proba

Bea
regibeus
 
 


Bocs lányok, a férjem próbálkozott a bejelentkezéssel, valami baj van a regisztrációval, sosem enged fel a rendszer.Na, majd most.


Virágnak már gratuláltam személyesen, nagyon örül, de még alig hiszi el. Márpedig ilyen hcg nem keletkezik csak úgyKép, ugye lányok?

Minyu
Nagyon sok boldogságot a kis prücsökkelKépNagyon irigyellek ám...

Hóvirág
Használd ki még ezt a kis időt, bár Milán férfi gondolom eléggé leköt. Haláli kis fickó, a talin egyszer csak odajött és leült az ölembe. Azt hittem, megzabálomKép

Ma tudtam visszanézni a talis képeket.Képígy kicsit elkéstem, de azért így utólag:

Edi
Ismételten köszi a vendéglátástKép Mint mindig, most is szuper kis tali volt!!

Cat
Nagyon jó kis képek, bár a retusálást néhány kiló erejéig én is kérnémKépBár most még a pocaklakóra fogom a dolgotKépKép

Orsi
kipihenték magukat a fiúk? Én ma is teljesen el vagyok halva Levitől, aki 6 hónaposan így mászikKép

Alena
Zéti hogy aludt? Gondolom ti jólKép

Reditke
Remélem már jól van az anyuka plusz baba is!!!Egyébként Orsoly kérdése nekem is eszembe jutott.

Bea

Bea
regibeus
 
 


MinyuéknakKép óriási gratula!!!KépKépKépKép
Nagyon szép súlyú lett Nándi baba !!KépKép
Gyors felépülést, és sok-sok tejcit kívánok!!!KépKép

VirágnakKép is nagy-nagy gratula!!!!KépKépKépKép
Végre-végre!!!KépKépKép

Tényleg, DODO hol van már??????

Puszi,
Zitus
7+4Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


SziasztokKép
Én nem is tudtam, hogy Virág már publikussá szerette volna teni az örömhirtKép Természetesen szivből gratulálunk MI is, nagyon megérdemelték a Párjával a BabókátKépKép
Drága Virág BabaKép A világon a legjobb Mama-Pocit választottad magadnak Szüleid nagy-nagy boldogságáraKépKép Kapaszkodj erősen, hogy 8 hónap múlva mindannyian megismerjünk élőben isKépKép
VirágKép
Nagyon sok Boldogságot és boldog 8 és fél hónapot kivánok NektekKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Elökerültem végre én is, elég vacak egy hónap áll mögöttem. Sajnos elvesztettem apukámat, pedig annyira biztunk benne,hogy még találkozunk, ha hazamegyünkKép
Utána ez a drága Babanet vacakolt éjjel-nappal, már az is csodaszámba ment, ha olvasni tudtam.
Most pedig egy nagyon remek megfázással küszködöm már 10 napja, alig kapok levegöt, orrom folyik, trombitálok egész nap, mert ugye semmi gyógyót nem akarok beszedni...

De azért most becsülettel végigolvastam a topicot, sööööt, még Cat-ék szuper tali képeit is megnéztem, nemhiába a fotózás a párod hobbija(vagy szakmája is??), nagyon jó képeket készitett!! Ennél jobb már csak a tali lehetett, bárcsak egyszer énis....

Babás anyukáknak, friss kismamáknak gratulálok, olyan jó,hogy egyszer végre mindenki sorra kerül...
Virág remek hirének azonban külön is örülök, én is már olyan sokat gondoltam rá...Öszintén szólva, a titkolózó kismamának (Shaloya) is öt gondoltam, de ezek szerint nem jól gondoltam...

Magamról is pár szót, már csak egy hónap van hátra, ennek megfelelöen érzem magam...De minden rendben, babucim mozog rendületlenül, méhszáj zárva. Holnap lesz UH (18-i hét óta nem volt!!), remélem beválik a dokim jóslata,hogy már befordult a helyére...(ö kézzel tapogatta ki, remélem jól érzi.)
Ádám nagyfiú, most már nem kiságyban alszik hanem nagy heverön, és roppantul élvezi, annyi helye van ugrálni, bohóckodni,amennyit akar...Kész van a babaszoba is, egyedül a kiságyat nem szereltük még össze, várjuk,hogy Ádám teljesen megszokja az övét,és ne legyen megzavarva,ha meglátja mégis a rácsos ágyat...
Kórházi csomagom kész, egyre izgisebbek a napok,még 4 hét van hátra.
Ja, és még egy állampolgársági vizsgát is meg kell ejtenem, remélem azt még kivárja a kismanó...

Na, régen nem irtam,most viszont egy kisregénytKép

Sziasztok
Barbi
35+4

Kép
Kép
barbi
 
 


HóvirágKép
Én is akartam írni, hogy Mili annyira tündéri pasi! Ahogy fotóztatta magát, meg kellett zabálnom. Olyan dumája van, hogy lehidaltam tőle.Kép

BarbiKép
Örülök, hogy jelentkeztél. Õszinte részvétem Apukád miatt!KépKép
Hihetetlen gyorsan elment az idő, már mindjárt lesz Ádámnak kistesója. Hogy fogják hívni?
Mikor jöttök haza ?

A párom polgári foglalkozása más, Õ pénzügyi szakember, csak a hobbija a fotózás.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Minyunak gratula Kép

Köszönöm, hogy ilyen sokan érdeklődtetek bátyámék kisfia és felesége iránt és hogy szorítotok értük, de most van igazán nagyon-nagy szükség a szorításra.
Rövid történet:
hétfő reggel 1,5 kg-mal 33 hétre megszületett. Baba nem került gépre és stabil volt, anyuka toxémia miatt intenzívre került.
Kedd napközben anyuka vérnyomása-pulzusa nagyjából helyreállt, baba továbbra is jól. Rendeződni látszott a helyzet.
Tegnap este érkezett egy sms, mely szerint baba nyelőcsöve elzárult, azonnal átszállították valamelyik gyerekklinikára, ma műtik, 5 napig altatásban lesz és utána ha sikerült a műtét még 1 hónapig megfigyelés alatt.
Hallott már valaki ilyenről?
Tesómat nem akarom folyamatosan zaklatni, kisebb baja is nagyobb annál, hogy engem informáljon.
Szóval pici babának kérek pozitív energiákat, hogy jól vészelje ezt a megpróbáltatást és végül egészséges felnőtt válhasson belőle.
Köszi
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


EditKép
Jajj Edit, nagyon szurkolok a picikének! Én még nem hallottam ilyenről, így ebben nem tudok Neked segíteni.Kép Talán Orsi vagy Doris tud.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok lányok!
Gratula minden anyukánakKép Velünk is minden rendben. Képek-> http://www.kocsiscsalad.hu -n nézhetők meg.
Ha már képek: Cat, az oldalaitok nem működnek nekemKép
Másik: a tali képei publikusak? Vannak a neten képek?
A
udojurgen
 
 


Edit Kép
Hirtelen nekem sem jut semmi eszembe, de nagyon-nagyon-nagyon drukkolunk a babának!!! Hinni kell, hogy minden rendben lesz!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


EditKép
A nyelőcső elzáródásról én sem tudok de a korababás topikot megkérdeztem és ha ir valaki valami hasznosat azonnal ide másolom Neked. Az altatásra azért van szükség, hogy megkiméljés a babucit a stressztől és ezzel a kis agyát is pihenésre késztetikKép Nagyon drukkolunk és várjuk a hireket, Nővérdéknek sok-sok erőt és kitartást kivánunkKépFel a fejjel!!!

BarbiKép
Fogadd Õszinte Részvétemet Apukád miattKép Nagyon sajnálom de az új kis életke akit a pocakodban hordasz segit majd a szomorúság leküzdésébenKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Edit Kép
nekem allergiás reakció jutott eszembe, ami okozhat ilyet... de sajna több így saját kútfőből nem megy.
Nagyon-nagyon drukkolunk Nekik! A szülőknek meg kitartás!!!!

o.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok Kép
Megjöttem a dokitól. 6 mm-s a picim és dobogott a kicsi szíve.
A párom is bent volt és teljesen extázisba esett. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Agi: gratula, jo pocakosodastKép

Nagy-nagy gratula Minyueknak isKép

Edit: drukk a babanak, biztosan minden rendben leszKép pont ezt akartam javasolni hogy az indexen a korababas topikban profik a csajok, de akkor majd Dorsi szallitja neked az infokatKép

Marcsikam, itten van az 1 eveseknek valo tortareceptKép

tejmentes almatorta

20dkg liszt, 10 dkg (tejmentes) margarin (persze vajbol az igazi, de ugye mindenki azzal foz, ami jar nekiKép, 1 tojassargaja, es annyi viz, hogy szepen osszealljon nem tul kokemeny tesztava, fel ora pihentetes utan tobbszor nyujtani, es belesimitani sutobe (a gyumolcstorta alapba a legjobb), jol megszurkalni, es 10-15 percig elosutni, kicsit szint kapjon,
ekozben 4-5 szem almabol keves vizzel kompotot fozni (fel csomag vaniliascukor nem art bele, fahej es cukor csak ha mar szoktatva van hozza a gyerkoc, nalunk az nem volt), villaval osszetorni a suru kompotot, es rasimitani a tesztara, es 2 (vagy 3) almat egesz vekony szeletekre vagni, es azt szepen csinosan elhelyezni korkorosen, be a sutobe, kb. 30 percig meg sutni,
nalunk cukormentesen gyerkoc es a felnottek is ertekeltek.

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

MINYU HIRADO!Kép :
Jol vannak,bar a pocija meg fajdogal.
Nandi baba pedig nagyon ugyes,mert mar szopizott isKépKép

AgiKép
GRATULAKép

EditKép
NAGYON SZORITUNK!!!!!!!!!

Mi meg mindig 2in1...KépKép

Kriszta es Akos
39+6

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


UdoKép
Nekem műxik.
http://zman.fw.hu/ediparty/

ÁgiKép
Gratulálok!!!KépKépKépKép Ugye milyen jó érzés? Menjetek a 12. héten el aPraxis 4D UH-ra.

Minyunak sok puszi.Kép
KrisztaKép kitartás !

Megyek mert rumli van.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Aranyosak vagytok köszönöm.

Bocsánat, hogy ilyen szörnyűséggel jelentkezem a topikon, de sajnos most ez tölti ki a napjainkat és sjnos ez is az élet része.
Mint kiderült születési rendellenesség nála, a nyelőcső alsó része nem fejlődött ki, együtt van a légcsővel. Megnyitják délután a mellkasát és akkor látják milyen hosszú ez az alsó szakasz. Itt tizedmilliméterekről van szó. Ha elég hosszú, szétválasztják és utána azért kell az 5 nap mélyaltatás (hívhatjuk kómának is), hogy nehogy köhögés/nyelés stb hatására elmozduljon. Prof mondta tesómnak, hogy nagyon pici az esély és nagyon rizikós, de egyelőre nincs más lehetőség, meg kell próbálni.
Borzalmas.
Na nem rondítom tovább a topikot.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit!

Nagyon szorítunk a picinek!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Cat!

Megkaphatnám azokat a képeket, amiken rajta vagyunk?
Hannáról gyönyörű képek készültekKépKép (többiekről gyerekről is), valószínű csinálok belőlük nagyobbakat és kirakom, meg a nagymamák is megkapják.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Cat: ez má' nekem is megy. Jó hangulat lehetett. Legközelebb egy kertipartin mi is résztvennénk.
A
udojurgen
 
 


prof szerint műtét jól sikerült.
Pár napig mély altatás, azt kell még a szervezetének kibírnia.
Köszönöm a drukkokat és ha van még köszönettel vesszük a továbbiakban is.
Bízunk és várunk, mást nem tehetünk

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


SziasztokKép

Reditke: minden jót kívánok a tesódnak. Picinek meg küldöm a ++++-tKép

Virág: Annyira boldog vagyok, hogy sikerült, tessék jelentkezni!!KépKépVigyázz magatokraKép
Nekem is meggyőződésem volt, hogy Shaloya néven Te írszKép Apropó: lányok, láttátok, hogy elszúrta a nőci? Vagy direkt akarja velünk tudatni, hogy Krisztának hívják?KépKép

Minyuéknak is óriási gratulaKép

Jovi
8+5

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


BesztiKép
Este átküldözgetem egyenként a képeket, mert a vnet is maximálva van. Nátánról is mennek a jók majd.Kép

EditKép
Ez szuper hír!KépKép Remélem jól bírja majd a picurka az ébresztést is. Sokat gondolok Rá!

JovikaKép
Shaloya stílusa nem hasonlít Virágra. Viszont valakire nagyon, aki nincs még köztünk, és volt a Bogár talin, amikor én fotóztam.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


UdoKép
Nagyon édes Janka lányod van!Kép Nem egy alultáplált babuci, az látszik a képeken.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Minyu Kép
Gratulálok Nándi babához!

Reditke Kép
Nagyon drukkolunk bátyád kisbabájának! Remélem, minden rendben lesz.

JoviKép
Visszanéztem, hogy hol írta Shaloya, hogy Krisztának hívják, de szerintem keverted Sorayaval, akiről tudtuk, hogy Kriszta.KépKépKép
De végül is ettől még lehet Shaloya is Kriszta, nem? Kép

Bea Kép
Ígértem a szülésznő elérhetőségét. Bocs, hogy még nem küldtem. Írok, ígérem.Kép

Alena
alena
 
 


Jovika Kép én írtam alá Krisztaként, de Soraya nem = Shaloya-val Kép

Edit Kép drukkok mennek innen is!!!++++++++++++++++++

Kriszta
soraya
 
 


Jovi teljesen összekutyultál, már majdnem bedőltem Kép nem tudom kire gondol Cat azon én nem votlam ott, de még hiszem, hogy jól tippelek KépAlig várom, hogy örömködjünk!
Edit drukk hegyek!
Pussz Erika
hurki
 
 


Lányok!
szeretném figyelemtekbe ajánlani a babanet kezdőoldalán a legalsó írást. Ilduci írta-gondolom emlkeztek rá a ma megint megjöttben írogatott amig be nem telt a ..- Édes egy csaj,én úgy szeretem. Én olyan büszke vagyok rá, hogy kitették az írását. Mindannyiunkról szól a vége.Olvassátok el, tényleg megható.
Pusz Erika
hurki
 
 


Jajj HurkiKép ez tényleg nagyon megható volt! Én is büszke vagyok Ilducira, hiszen közülünk való. Már korábban is imádtam a stílusát, mindig végigröhögtem a hozzászólásait, mert tök jól kikarikírozta ezt a helyzetet, amiben mi éltünk akkor.Kép
Remélem azóta már babát vár!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Virág! Ez igaz? Kép Kép Kép Itt ülök a gép előtt és potyognak a könnyeim! JAj, de jó!!!!! Kép Kép Kép

Andi
andi28
 
 


EditKép
Örülök,hogy sikerült a műtét és kitartást a Babának és szüleinekKép Nagyon szoritunk ÉrtükKépKép

CatKép
Segits légyszi pontosan hol van Ilduci története? Nem találom...biztos rossz helyen nézem... Mi a cime?

Puszi:Doris
doris
 
 


Reditke!
Nagyon sok erőt kívánok a testvérednek és babájának. Borzasztó olvasni, és nagyon nehéz a várakozás!

Orsoly!
nagyon köszi a receptet! az ehavi kismamában pedig egy tojásmentes de tejes bébitorta recept van. előtte mindkettőt ki kéne próbálnom.

marcsi
marcsiria
 
 


Edit: megy a sok-sok drukk! orulok hogy sikerult a mutetKép

En sem talalom IlducitKép valaki help....

Marcsi: hat, tejet 1 eves kor elott akarsz adni Levinek? mert ha nem, ne a szulinapi tortajaval probalkozz eloszor szerintemKép Ebben az almatortaban meg asszem csak tojassargaja van, igaz?, amit mar adsz addigraKép Ez amugy fincsi, en ezt csinaltam anno LackonakKép
orsoly
 
 


Doris Kép Orsoly Kép
Szerintem Ilduci története a főoldalon a "Soha fel nem adni" című történet. Rögtön az oldal elején, a Rovataink résztől jobbra.

Kicsit pityeregtem rajta én is.

Alena
alena
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?