Új privát üzeneted érkezett!

Egyik délelőtt láttam egy részt. Utána néztem: az volt az első. Szóval HOLNAP m1 DE. 11 óra SZERELMEK SAINT TROPEZ-BAN 2. SOROZAT 2. RÉSZ KépKép Aztán minden hétköznap. Legalább is a hétenKép

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hogy vagytok?


S

Kép
seriff
 
 


Serfi, te hogy vagy???
Mi jól, semmi extra...egyelőre.
Basszus, most hogy belegondoltam, nem is tudom, hogy mikor voltunk Bogussal ezen a turnén. Szerintem 2000-ben, vagy 2001-ben, szerintem Babszy meg tudja pontosan mondani. Mindkettőnknek eléggé fasírt volt a fiúügylet akkoriban, mi meg elmentünk ketten egy 18 napos sátras-hegymászós-sátras túrára a Pireneusokba a Barakával. (most is a Barakával megyünk majd Montenegroba Petivel). És az első túra volt a legnehezebb, fel a Coma Pedrosa csúcsára. Én 2500-nél feladtam (1200-ről indultunk asszem!!) és inkább egy kis lazázást választottam, majd visszaereszkedtem egyedül egy kis patak mentén az egyik tengerszemhez. Bogus meg fain volt, és felment a csúcsra, hihetetlen fotókat csinált. Nagyon király túra volt az egész, jártunk az óceánnál, voltunk Barcelonában, és hát marha gyönyörű kis falvakban szerte a Pireneusokban. Naponta váltottuk a helyszíneket szinte, hol Franciaországban, hol Spanyol részen voltunk. Majd scannelek be képeket és küldök. Kép
Serfi hogy érzed magad???
Többiek?
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Te hogy vagy Serfkó? Éjszaka nem volt riasztás?
Örülök, hogy a tiramuszim ilyen nagy sikert aratott. Aztán csináltam Anyukáméknak is, de az nem lett olyan jó, lehet, hogy a 2 éve lejárt kakaó volt az oka??Kép

Szóval újra szentropé és boszi őrület?? FAIN!Kép

Pussykám, te hogy vagy, és a pirinyók?

Eszti, akkor csüt ok.?

Kata, milyen cipőt érdemes venni Balinak? Szandált? Kintre is bentre is? Milyen márka a megbízható?

Kép

Kép
babszy
 
 


sátras-hegymászós-sátras túra? Fain! Egyébként 2001-ben voltunk, és tényleg gyönyörű helyeken jártunk, és milyen klassz túravezetőink voltak, igaz??Kép Az egyik, szegény Hentsy, már nincs köztünk, balesetet szenvedett, lezuhant egy szikláról.

Kép

Kép
babszy
 
 


Jóvanna, már látom, hogy a sátrast kétszer írtam...Kép Kép
Boguska ok a csütörtök!
Ja, jó túravezetőink voltak, már csak Edi dolgozik a Barakánál. Csaba is már kilépett. Szerintem azóta Forrest Gump módjára fut. Meg sem állt talán...Kép Szegény Hentsy...Kép
Na azért a túratársaink sem voltak gyengék. Imi és a többiek...húúúú, vazze Kép
Boguska, hívtalak az előbb, szerintem megint lehalkítottátok a telefont...Kép
Vendég
 


Szasztok, jól vagyok, köszi, éjjel csak alvás volt! KépKépKép
Semmi riasztás, de mikor jön már? Mostmár azt akarom, h kibújjon mielőbb!

Mit szóltok Caramel és Szélesszájú kisbéka románcához? És mi van, Bálint Ádám és Tóth Gabi is?
Hát, az vmi szuper túra lehetett!Kép

Babszy, Kata, Edó! Már egyszer kérdeztem, de biztosan átugrottátok! Szóval, Ti voltatok azon a babruha, babacucc börzén vmikor? Nagy ott a tömeg, érdemes-e kimenni, stb? Tesómék akarnak menni, most hétvégén lesz. Érdemes?

Kösz, puszi S

Kép
seriff
 
 


Nekem is pont most jutott eszembe, hogy ki kéne menni, kellene cipőcske, esernyő babakocsi, ilyenek. Bár most eléggé kiköltekeztünk ebben a hónapban, meg kell kérdezni Apát. Ja, még sose voltunk, de tuti nagy tömeg van.

Én a végén már csak egy dologra vágytam, végre bújjon ki az a kölök, mert nem bírom már tovább.Kép

Caramel és kisbéka legyenek boldogok.Kép

Esztipeszti, visszahangosítom a telcsit.

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt!

Serfi, én még nem voltam azon a börzén. Állítólag tömeg az van, de hogy mennyire vészes nem tudom.KépKép

Eszti, az a túra tényleg nagyon klassz lehetett. Jajj, de nagyon vágyom most egy ilyenre....De talán majd ha nagy gyerekeim lesznek és még fitt leszekKép Addig is túrázgatunk majd kishazánkbanKép Mert pl azon a környéken amerre Esztiék voltak hétvégén, még csak átutazóban voltam egyszer, na és persze az Õrség se semmi!Kép

Edó, köszi. Most azt kombináltam ki, hogy leadják újból a 2. sorozatot, és ha vége jönnek az új részekkelKép Serfi, ezt már majd te is nézheted, egy nyugis 3hós kisbaba mellett gyönyörű az életKép

Nekem nem szimpi a Bartókeszti, de olyan kis boldognak tűnnek együtt. Azt meg nem tudom a Tóth Gabiék miért tagadják annyira ha van köztük valami. Kicsit gyerekes dolog.

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogus, nekünk dr Leo cipőnk, szandink van. A gyógytornászunk ezt ajánlotta, akinek többekközött ortopéd sebész a párja (ugye Seriff?).
Tuti én is el tudnék költeni egy rahedli pénzt azon a börzén. Jó, hogy nem megyünk.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Babszy, hogyhogy már kiköltekeztetek? Még csak 10-e van!Kép (már)
Bírom én ezt a gyerkőcöt, de már jó lenne ha kibújna, ha még csüt-ön születik, akkor is hazaengednek a hétfőn, és állítólag hétvégén nyugisabb bent lenni! Legalábbis ebben a kórházban!

Igen, még a Siesta (így kell írni?) cipőket ajánlják, egy másik gyógytornász, ill. egy ortopédsebész.

Úh, Õrség nagyon szép lehet, mindig is vágytam oda, mióta Kata meséltél rólaKép!

pusz S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

tesómék legtöbbször Siesta cipőket vettek a gyerekeknek, és nagyon meg voltak vele elégedve.

Pussz
Vendég
 


Na klasszul elterveztem, h megnézem szentropét, erre hazajött a Drága férjem, és elráncigált sétálni, de a délutáni Félix és Rose-t már nem hagyom annyiban! Látta vki? Jó egyáltalán?
Most lesz a HBO-n.
Mi az, mindenki eltűnt?

Babszy, küld már el emailben a számodat, h Neked is tudjak szólni!Kép

Kép
seriff
 
 


Én most itt vagyok...Kép
Tudsz még sétálni??? Kép
Vendég
 


Én már láttam, nekem tetszett. De nem egy pörgős filmKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Most lett vége, jó volt, szeretem Jean Reno-t nagyonKép.
Tudtam még sétálni, tegnap is hazajöttem a kórházból, kb. 30 perc gyalog. Néha lassítok, vagy megállok, de azért megy.Kép

Kép
seriff
 
 


Nekünk nincs hbo-nk!

Mi éppen szundiztunkKép, Bali már nagyon nyűglődött, most persze jókedvű, úgyhogy megyünk sétálni, homokozni.

Serif, akkor e-mailben küldöm a számot. Én már nem tudtam ebben az időben 10m-t se megtenni. Jó a kondid!Kép

Már Bali is brümmög az autókkal.Kép Olyan édes!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Na, most meg fel akarja túrni a gyomromat a mellkasomba, hiába beszélek, h nem lehet, mert ott a rekesz!Kép
Kellemes sétálást Babszy és Bazsi! Kis Brummogónak legközelebb megmutatjuk a motort is!KépKépKép

Kép
seriff
 
 


Seriff, megyünk a postára cskket feladni, nem jössz?! Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nem, mert nincs csekkünkKépKépKép!
Amúgy mennék..........................

Kép
seriff
 
 


Dia, ugye jól vagy, és csak a tanítványaid miatt ne jelentkeztél ma?
Edó, Ti hogy vagytok?
Esztinek jó pihenést, ha már nem jön holnap sem!

Kép
seriff
 
 


SZIASZTOK!

Seriff! Köszi jól vagyunk, bár az utóbbi napokban rosszul aludt Peti (éjjel minden órában felébredt és 1-2 órát fent is voltKép). Így miután tegnap este 9-kor felkelt a 8 órás altatás után, megint elkeztük az altatós programotKépKép Te jól vagy??

Na megyek boszikat nézniKép

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!

Most kicsit gyengék ezek a boszik, nem?

Edó, nem nő Peti foga, mert nálunk akkor durvul így be a helyzet. Nálunk ez kb. 4-5 napig tart, aztán némileg javulnak az éjszakák.

Serif? Én mondtam, hogy Zsebike nem annyira akar kibújni, megvárja a jó időt.Kép

Eszti, holnap mit zabbantsunk? Ma este lesz tészta, jönnek a haverok, úgyhogy holnapra valami mást kéne kitalálni. Ötlet? Anybody?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Ma még dolgozok, nem tudtam elmenni, mert még dolog van Kép Kép
Boguska, nem tudom, mi legyen, esetleg valami csirke dolog? Legyen olyan sajtos tejfölös csirkemellfilé? Krumplipürével??
Hmmm, szerintem az fain. Majd szólj, hogy mit vigyek hozzá.
Babszy, már megint nem veszed fel a telefont.....
Vendég
 


Haló!!!

SerfkóKép Egész éjszaka gondoltam rád, hogy vajon most? Hogy vagytok??? Olyan izgi ez.
KatámKép Persze, láttam mamáékat, édik ahogy imádják a PetitKép Apudnak gratula a gyönyörű kerthez.
Aranyosak vagytok, sokat pihenek, nem is kell mondani. Tegnap azért rámjött egy fura szorongás, hogy még milyen sok van hátra és, hogy fogom kibírni. Elég sokat punnyadok itthon egyedül, néha már a sírás kerülget. Sajna nem lófrálhatok kedvemre mint a kismamák nagy többsége. Mindegy, kibírom.
Tegnap voltam dokinál. Azt hittem nem lesz UH, mert nem rég volt, de mégis csinált. Remélem nem árt a kis babóknak ez a sok ultrahang. Velük minden OK, az egyik picit lemaradva, de nem vészes. Viszont szigorú diétára fogott a májenzimek miatt. Ha elkezd romlani, az durva lenne. Fűszer és zsírmentes étel. Mondhatni párolt hús, párolt zöldség és gyümölcs. Mondtam neki, hogy ez halál, de megegyeztünk, hogy valamit valamiért. (Azért nagy bánatomban megettem hazafelé egy hatalmas Magnumot, szülésig talán az uccsótKép. Az uram is megengedte)
Már megint azzal idegesített, hogy csak a 28. hétig húzzuk ki. Ettől persze jól kiborultam és mondtam, hogy ne rémisztgessen már (ennek persze van alapja, de most ebbe nem mennék részletesen bele). Persze valami kókuszom is van, úgyhogy kaptam kúpot. Folyamatosan figyelni kell az enzimeket, a pajzsmirigyet (ott is szarakszik az egyik eredményem, de tegnap felhívtam a gyöngyösi dokim aki műtött és bediktáltam neki az eredményeket. Egy édibogár volt, azt mondta most ezzel még nem kell foglalkozni, de folyamatosan nyomon kell követni. Örült az ikreknek és mondta, hogy hívjam bármikorKép, illetve ha meglesznek a bébik, meg kell nézetni az ő hormonjaikat is.) Na szóval, nem egyszerű ez. Mindig van valami. Az AFP-m persze magas lett, de ezzel már nem is foglalkoztunk (az ikreknél nem mérvadó), voltam tegnap fogorvosnál is, se vége se hossza ezeknek a vizsgálatoknak.

Esztikém, Pussykám!Kép Irigy, irigy a kis talitok miatt. Remélhetőleg jó időtök lesz. Have fun!!!

EdóKép Örülök, hogy meggyógyult a PetiKép

Jaj, tegnap mikor vártam a dokira, a TV-ben mentek a boszik. Rátok gondoltamKép

Na pussz
már 17+3 (min. mégegyszer ennyit ki kellene bírniKépKép!!!)

Kép
diane
 
 


Diuska, örülök, hogy jelentkeztél!
Eszembe jutott az a mondás, amit apu szokott mondogatni: minél több mindent vizsgálnak egy emberen, annál több eltérést találnak!
Persze esetedben természetesen jó, hogy mindenre odafigyelsz, biztos én is így tennék, de azért ne csak a problémákra gondolj, jó???
A láthatatlan köldökzsinóron keresztül nagyon nagyon sokat "beszélgess" a pirinyókkal, és bíztasd a kis lemaradót Kép, hogy hajrá ő is!
Egyébként minden elismerésem neked, mert biztos nem könnyű egész nap csak arra figyelni, hogy mit hogy csinálsz. Szóval csak továbbra is ilyen ügyesen, sokat gondolok rád! Kép Kép
Vendég
 


Seriff hol vagy??
Csak nem??????? Kép
Ilyenkor már be szoktál jelentkezni!!!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Látom reggel valahogy mindenki aktívabbKép

Dia, érdekes valahogy én is sokat gondoltam a Serifre, hátha ma...és eddig még nem is jelentkezett, bár az is igaz reggel ment ctg-re.
Na majd kiderül.
Szerintem te egyébként se nagyon ettél zsírosat, fűszereset, és most jön a sok friss gyümölcs, zöldség, menni fog ez könnyen hidd el! Az meg tényleg igaz lehet, hogy minél több mindent vizsgálnak, annál több eltérést találnak, a doki legalább oda figyel mindenre. A lényeg, a babák jól vannak!!!Kép

Most mennem kell, de majd jövök még.
Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, itt vagyok, csak most értem haza a kórházból, ctg-ről! Minden okés, pénteken kell újra menni, a doki szerint még akkor sem lesz semmiKép! Jobb is, ha most bentmarad, úgysincs bundazsákunkKép!
Kedvenc sebészem mondása: "Az egészség=fel nem ismert betegség".
Dia, mi baj van Neked a májenzimeiddel?Magasak?
Ne félj, nem árt Nekik az UH, azért nem illik túl gyakran nézni, mert olyan, mint amikor mi állunk lent a metrónál és elzúg a szerelvény. De nem vészes, és a kötelező vizsgálatok nem ártanak! Hidd el!Kép Amúgy, tudom, h gáz otthon lenni egyedül, van amikor én is befordulok estére, mert d.e nincs időm, akkor hamar jön a Győző, de elmegy fél egykor, és utána meg csak 8 felé érkezik újra! Itt ülök, olvasok, de épp tegnap befejeztem egy könyvet, most nincs is másik, internet, de túl sokat tudni sem jóKép, tv-ha van vmi jó film akkor oké, egyébként gáz. Remélem, h fogorvosnál, csak az igazolás miatt voltál!
Ja, és éjjel meg aludj nekem!

Ja, tudom mit akartam még! Képzeljétek Anyós ma túrógombócot csinál nekemKép! Édes, mi? Szegény marhára ráér Õ is, múlt hét óta itthon van, és már vsz nem is megy többé dolgozni! Lesz még ebből elég gond!Kép

na csók S

Kép
seriff
 
 


Serfi, én komolyan azt hittem már szülsz!!Kép
Na majd akkor jövőhétenKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én a héten akarok!Kép

Inkább intézkedjél, h legyen már melegfront!KépKépKép

Kép
seriff
 
 


okés, de hol intézkedjek? Én 20 fokot és napsütést szeretnék. szerintem erre Zsebi is előbújna. És hát hol van még a vasárnap?! Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Pussykám, azért a lényeg, a gyerkőcök rendben vannak. Ez a májizé mitől magas? Azokat a feleseket kicsit hanyagoljadKép! Állandóan ijesztget ez a doki, mindig a legdurvább verziót vázolja fel, nemigaz?

Serif, anyóspajti közel lakik? PechKép, na jó, örülni fogsz te még ennek, mikor el akarsz menni ide-oda. Én pl. senkinek nem tudom lepasszolni Balázst, nem is megyünk soha sehova édeskettesben az én drága urammal. Ez a hétvége kivétel lesz, mert megpróbáljuk anyóspajtit beszervezni néhány óra (max.2)felvigyázásra.

Kata ti mikor indultok Krk-re, ott jó az idő?

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, mi lesz hétvégén? Hova mentek kettecskén?
Mi szombat hajnalban indulunk. Remélem egy kicsit jobb idő lesz ott mint itt. Én bízom benne, hogyha fürödni nem is, de henyélni le tudunk majd menni a partraKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Igen, Babszy, itt lakik gyakorlatilag 15 percnyi sétára. És biztosan jó lesz, h tud majd vigyázni Zsebire, és ha tudnád, milyen jól kezelem ahhoz képest, ahogy régen!Kép

Kata, küldjed a napfényt! Vmi Péternél kell érte jelentkezni!KépKépKép

Kép
seriff
 
 


Babszykám, ha ezen múlik, én szívesen megyek felvigyázni Bazsikára Petivel!! Kép
Csak legyen, aki elaltatja...Kép Kép
Vendég
 


Nini, ideért a Napsütés!
Köszi!Kép

Kata, milyen vasárnap?

Kép
seriff
 
 


Csajok,

én lassan tűzök haza, és 5 nap Avon nélkül Kép Kép! El sem hiszem!
Holnap majd Babszyval bejelentkezünk, meg amúgy is majd én is otthonról!
Pussz
Vendég
 


Eszti, jó pihenést!

Kép
seriff
 
 


Húúúúúúú, jó lesz!!!!!!
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hihetetlen kolléganőim vannak!Kép
Tegnap este sms, hogy vagyok. Ma délelőtt telefon, délután meg az egyikőjük hozott epret! Tényleg nem ehetek, ha szoptatok? Annyira kedvesek, hogy csak na!
Ti is azok vagytok, ám!Kép

köszi, puszi, vár a vacsifőzés

Kép
seriff
 
 


Lányok!
A szívemből szóltok. A francnak ennyi vizsgálat meg vérvétel. Másnak is biztos van valami baja, de nem is tud róla. Mindegy, azért jobb félni mint megijedni.
Katusnak is igaza van. Sosem eszem zsírosat és fűszereset. Ehhez képest a trigliceridem és a koleszterinem is az egekben mióta vannak a babák. Röhögnöm kellKép Tuti, hogy a bébik miatt van az egész és helyreáll minden amint kibújtak. De azért a toxémiát jobb volna elkerülni.
Fogorvosnál a kiskönyv miatt voltam, de talált a csajszi egy pincúrka lukat. Mondta ráér, nem vészes, bepecsétel. De én, a hős, mondtam ha már itt vagyok hajrá. Szuri nélkül pikk pakk megcsinálta, lekaptak még egy kis fogkövet is, egyáltalán nem fájt és most minden OK és szupi. Olyan édik voltak, mondták, hogy ha megvannak a bébik vigyem be őketKép
Ezt a UH-t én is úgy tudtam, hogy csak hangos nagyon a kis picúroknak. Ezért is menekülnek sokan. Mondjuk engem extra sűrűn néznek, ez azért bőven átlagon felüli. Ezért is kérdeztem ma az uram, hogy ugye nem lesz baj a babák hallásával??? Szerintem jó a kérdés, de ő kiröhögött.
Csajok szombaton már 21 fok lesz. Serfkó! Meglesz így ez a hét???
Az anyós témában nem tudtok űberelni. Alsóhangon is 8, de max 10 perc.
Katus! Mentek Krk-re??? De jó nektek. Meddig? 1 hét?
Sok puszi nektek!!!!

Kép
diane
 
 


Sziasztok!
Dia, de jó, h végre megjavult géped, és írsz mindennap! Nem tudom, lehet ezt a hetet nem bírjuk végig, most meg mindjárt leszakad a derekam.Azt mondják, ez is jelent vmitKép!
Anyósban Te nyertél!KépKép

Tudjátok, mit nézek? A Vörös és feketét! Emlékeztek, mikor franciául kellett olvasnunk? Akkor, kissé lassúnak tűnt! Na mondjuk, most sem az az akcióvígjátékKép!

Jó éjt

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Szóval ez az éjszaka se volt az a bizonyos éjszaka...Akkor talán a mai. Vajon mért van, hogy a nők nagy része éjszaka kezd el vajúdni?
A szoptatás és az eper, hát igen, tényleg nem szabad. Szóval termelj be most még pár kilót, mert aztán marad a krumpli és a rántott hús.Kép

Én is csak sóvárogva nézem ahogy mennek le az eper árak. Kiszámoltam, hogy még pár évig lemondhatok róla, ha Bali a tesó születéséig szopizni akar.Kép

Nálunk az éjszaka elég húzós volt, nagyon fájt a hasa kicsi fiamnak, nem bírja a paradicsom szószt, nem is tudom miért ettem. Nemsoká' jön Eszti, valahogy rendbe kell tennem a konyhát a tegnapi vendégsereglet után.

Én is néztem múlt héten Julien Sorel kalandos életét, de a tegnapiról lemaradtam. Gondolom sokat veszítettem...

Mitől hangos az uh a piciknek? Õk hallják az ultrahangokat is???????

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Oh, krumpli és rántott hús, az is jól hangzik, csak az olajszagot utálom!Kép
De Babszy, lehet, h nem is allergiás az eperre Bali. És ha csak kipróbálnád, aztán úgyis kiderül, h leszenek-e pöttyök az arcán vagy nem?
Hogyhogy nem bírja a paradicsomszószt? Hát a múltkor ott nyúlkált bele!
Julien Sorel tegnap új nőt d....tt.Semmiről sem maradtál le!
Mit főztök ma Esztivel?
Nem, nincs denevérfülük a babáknak, hanem ez egy rezgéshullám.

Kata? Edó? Ancsa? Dia?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Bogi, te egy hős vagy komolyan!!Kép

Serfi már megint nem jelentkezett, pedig ma nem is ment reggel vizsgálatra. Gyanús!!!Kép Még a végén tényleg megszül a háten Kép Kép

Ancsával mi van? Elutazott, azért nem jelentkezik?!

Dius, igen megyünk Krkre, jó lesz remélem, de hidd el jó neked is nagyon és jövő nyáron ti is mehettek majd NÉGYESBEN!!!Kép

Csajok, én nem emlékszem, hogy a Vörös és feketét franciául olvastam volna. Magyarul tudom, h igen, de hogy én vmit franciául, az kizárt. Nem véletlen, h a Kishercegben is én kaptam a legrövidebb szerepetKép Kép Még mindig tudom, gondolom ti is Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Mire megírom?!!!!Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


És hogy vagy? Derekad?

Kép

Kép
tikata
 
 


Nem fáj, jól vagyok, nincs semmi, csak egy kicsit hideg idebent! Hát órán is olvastuk, nem emlékszel?Kép Ilyen fénymásolt lapokon volt.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem szabad epret enni ha szoptatok?? Én eddig is ettem és most is van egy doboz a hűtőben. Gondolom ha eddig nem volt bibi akkor ezután sem lesz.
Tegnap a doki azt mondta tanácsadáson, hogy Petinek jönnek a felső fogacskái. Ilyen gyorsan??? Épp, hogy kibújt az alsó 2. Na mind1 már elkezdtük az altató projektet.Képzeljétek átaludta az éjszakát, 1x felsírt és végül is nem is kellett cumit adni neki éjjelKépKép Szegénykém nem hízott sokat a kórház után, de már 72 centi.

Dia! Nekünk anno azt mondta az uh - os doki, hogy szerinte az ember nem veszti el a képessgégét hogy magzat korában hallja az uh-ot felnőtten meg nem. Szóval Õ azt mondta hogy nem zavarja őket az uh. Egyébként relatív mi is sokat jártunk mert Peti agyában kicsit több víz volt egy helyen és amíg az felszívódott 2 hetente uh volt.

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: