Új privát üzeneted érkezett!

azt én is láttam, és édességnek gondoltam Kép Kép Kép Kép biztosan nagyon fincsi volt Kép

soha életemben nem készítettem így direk pecsenyezsírt, aki elkövette leírná, hogy hogyan megy?

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól éreztünk magunkat nálatok Edi! Örülök hogy ennyien összejöttünk és találkoztunk.
Külön köszönet Zoli hogy végigdolgoztad a partyt és máris feltöltötted a képeket. Nagyon jók!

Levike elaludt a kocsiban, aztán fürcsiig nagyon nyüglődött, de fürcsi és tejcsi után mint akit kicseréltek kacagott és hancúrozott az ágyában, és elég nehéz volt elaltatni. most éjszaka vagy nagyon jól fog aludni, vagy nagyon rosszul.

Jó éjt! Marcsi
marcsiria
 
 


Nagyon tuti jo volt a taliKép isteniek a kajak, jo a tarsasag, mi kell meg?Kép Nem akarunk igy nyaron tobbet csinalni? Nem muszaj Edieket romlasba donteni, lehetne mashol isKép Jelenkezok?Kép

Zoli fotoi meg tuti jokKép koszi szepen oket, hozzad fogom vinni a lurkokat fenykepezkedniKép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok,

Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Apának odafele már magyaráztam, hogy ki kicsoda, hazafele már majdnem mindenkit tudott.Kép

Edi és családja Kép köszönjük szépen a vendéglátást!

Cat Kép szuperek a képek. Köszönjük a lelkes fotózást Zolinak.

Orsi Kép a pecsenyezsírt én csináltam.Kép Holnap küldök receptet.

Zéti is kifáradt teljesen. Tiszta nyűgös volt délután, de aludni nem tudott. Szerencsére sikerült korán ágyba tenni.

Puszi, Alena
alena
 
 


AlenaKép
Én is, én is kérek pecsenyezsír receptet!Kép

OrsolyKép
Benne vagyok én is taliban, mert nagyon jól éreztük magunkat mi is. Na de hol ? Kinek van még akkora háza mint EdiéknekKép, na és ki lesz még olyan áldozatkész?KépKép

Alvás:
Nálunk csodát tett a tegnapi tali, mert este 8-tól aludtak a fiúk, reggel 6-ig. Egyszer sírtak fel 1/4 5-fele, de rögtön visszaaludtak egy kis nyugtatás után. Pedig a talin is aludtak legalább másfél órát.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!Kép

Nem tudok betelni a képekkel! Profi fotós nélkül többet nem talizunk! ZoliKép nagyon-nagyon köszi, te vagy a nap hőse!!!KépKépKép

Nagyon jó kis tali volt, még énZolim is élvezteKép. Beszélgettük, hogy már annyira összeszokott a csapat, mindenki otthonosan mozog, mindenki megtalál mindent, nem is kell már ugrálnom.
OrsolyKép a műanyag tányér nagy ötlet volt, pillanatok alatt eltűntettük a romokat. Apró dilemmám, hogy hova fogjuk tenni a héten a szemetet, mert a kukánk dugig tele lett.

Külön köszönet Dana-apunakKép, hogy Somát szórakoztatta, nagyon bejött neki, nélküle le se tudtam volna vakarni magamról, pedig eddig azt hittem az én gyerekem akárkivel elmenne. Úgy látszik Somának kicsit sokan voltunk. Sárát viszont alig láttam egész nap, most látom csak a képekről, hogy merre járt, kivel volt.

Egyszóval köszi, hogy itt voltatok, jöhet a következő tali, vállaljuk!!!KépKépKép

Ja, még egy itt maradt tárgyak leltára:
- egy darab kabát (Hurki?, Marcsi?)
- egy darab fehér textilpelus Szabi szobájában (Orsi?)
- egy darab kék plüss maci (???)

Puszi, Edi
edi
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Örülök, hogy el tudtunk még menni!!!! Isteni volt a kaja, bár szerintem a felét sem tudtam végigkóstolni.
A pecsenyezsír receptjét én is szívesen venném!!!
Nagyon jók a képek, köszönjük!

Edike,
neked is nagyon köszönjük a vendéglátást! Sajnálom, hogy ilyen korán eljöttünk, de a Mili ilyenkor alszik egy kicsit a kocsiba, meg délután vendégeink jöttek (keresztmamit fogtam a lányomnak:-))

Olyan tündériek voltak a gyerkőcök!!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
36+5

Hóvirág
milianya
 
 


Irigy-irigy-irigy-irigy.
szomorú-szomorú.
Megnéztem a képeket, köszönöm.

Legközelebb mindenképp.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edi Kép
Nagy eséllyel a mienk Kép Majd megbeszéljük, hogy hogyan tud eljutni hozzánk Kép de van még kb. 40 db Kép így nagy hiányát nem érezzük Kép Kép

Azt hiszem a Ti házatokban minden talis már nagyon otthonosan mozog Kép mindennek tudjuk már a helyét Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi elfeledkeztunk a NorbirolKép pedig vittem neked csere-dvdt isKép borzere nem jossz esetleg?

MI lakasunk eleg nagy, en be is vallalnam a bulit, de sajna a mienk nem olyan bababarat mind ediekeKép ketszintes eleve, tehat a lakasban tuti nem lenne tul jo. Viszont jo idoben a kertben esetleg, csak az meg talan nem olyan kenyelmes, a kutya is itt van elkeritve, de vegulis lehet megoldhatoKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly Kép
nekem is csak hazafele jutott eszembe Kép börzére megyek, már beszerveztem Anyut, hogy vigyázzon Levire és Mátéra, mert nem valószínű, hogy 2.5 óra alatt megfordulok, Apa meg még az etetéssel nem igazán boldogul.
Egyeztessünk börze ügyben!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon klasszak a képek!!Kép
Tündéri minden kismanó!Kép

A pecsenyezsírt olvasva úgy megkívántam, hogy muszáj volt zsíros kenyeret reggeliznem!Kép

Puszi!
Zitus
7+2Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Jujj, megnéztem a képeket, és nagggyon tecc. És én is irigy-irigy. Nem baj, majd lekközelebb Kép
Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hóvirág Kép
Küldd el légyszi az email címedet: bobika9@axelero.hu.
Küldöm a receptet meg a képeket Milcsiről.Kép

Puszi, Alena
alena
 
 


Alena szerintem nyomd be ide a receptet, sokan vagyunk kivancsiak raKép
orsoly
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin, csak azon aggódom, hogy biztos senki ne legyen beteg!!! Én még mindig ugyanúgy vagyok, nem javult a hangom, bár nem is rosszabbodott. Dana is hamar elaludt a kocsiban mivel a talin túl sok érdekes látnivaló volt és nem akarta alvásra vesztegetni az időt.Kép De felébredt amikor lejöttünk az autópályáról, így az út utolsó fél óráján kellett csak lekötnöm a figyelmét.

Edi!Kép
Köszönjük a vendéglátást! A maci nyakán NEC felíratú szalag van? Azt mi felejtettük ott.

Cat!Kép
Nagyon jók a képek!!! Zolinak mostmár minden talin kötelező lesz egy kicsit "dolgozni"! Kép

Én az Orsi-féle tiramisut kóstoltam volna még meg szívesen, de valahogy elmaradt. Kép Egyszer láttam távolról.

Mikorra terveznétek a következő talit? Hátha valahogy mi is el tudnánk jutni...

Leone

KépKép
leone
 
 


Leone Kép
azt nem láthattad Kép ugyanis a múlt héten szétbombázták a konyhánkat - enyhe fokú csőtörés miatt- így én ígéretemről eltérően nem azt vittem, hanem egy kis rágcsát.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


EdiKép
Legközelebb mindenki megfog egy zsák szemetet, és elviszi autóval, így nem gyűlik fel annyi Nektek.Kép Mindent meg tudunk oldani, csak legyen még tali.Kép

Zoli vállalja a többi talit is, mert neki ez hobbi, nem munka.Kép

LeoneKép
Olyan jó, hogy tudtatok jönni. Remélem legközelebb is megoldható lesz.

MinyuKép
Mikor akarsz szülni, vagy Nándi állandó pocaklétre van kárhoztatva ?Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


hajnali kukorékolók vagyunk Kép Kép Kép

orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


5.30-kor keltünk buzog Balázsban az energia! Bennem kevésbé. Nyakam még mindig nem hajlik.
Azt a pecsenyezsír receptet jaj jaj igyekszem törölni a memóriámból, csorog a nyálam Képtegyed na tegyed fel ide majd becsukom a szemem Kép
Én még annyit szerettem volna enni. Mindent. Olyan finomak voltak. Tényleg csináljunk ma megint megjött receptjei topikot Kép
Leone az a tiramisu volt a pecsenyezsír KépOrsi legközelebb muszáj lesz hozni tiramisut, vagy majd én a Virág féle tiramisurecept alapját hű de fincsi az is. Csajok én ma még csak kajáról beszéltem...Kép
Erika
hurki
 
 


Orsoly Kép, akkor közkívánatra ideteszem a receptet. Cserébe kérek képviselőfánk receptet, illetve a Jovi Kép féle kuszkusz receptjét!

A pulykamellet be kell fűszerezni. Ízlés szerint, amit sült husira szoktál tenni. Ehhez a húshoz most Provance-i fűszerkeveréket használtunk. Alaposan beledörzsölni a sóval együtt. Aztán kis fokhagymagerezdeket beledugdosni a húsba, mert istenien belesül az íze. Baconszalonnával betekerni a husit, és mehet a tepsibe. ( Ha van idő, akkor meg lehet csinálni egy-két nappal előtte így készre, és betenni a hűtőbe. Jobban összeérik az íze.) Zsírral kicsit meg kell kenni a tetejét, a többi zsírt meg mellé tenni a tepsibe (most 1/2 kg-t használtam). Fél üveg sörrel meglocsolni, fóliával letakarni, és mehet a sütőbe. Egy órát sütni így, aztán megint meglocsolni egy kis sörrel és zsírral a tetejét. Ezt még többször meg lehet tenni, amíg kész nem lesz. Amikor már omlósnak tűnik a husi, le kell venni a fóliát, és pirosasra sütni a húst. Lehet még fokozni az ízeket, mondjuk sütés előtt tegyünk a zsírba hagymakarikákat is.Kép)
Jó étvágyat!

Erika Kép nem is volt rossz ötlet, hogy nyissunk egy topicot a "megint megjött babásainak receptjei" címmel KépKép

Puszi, Alena
alena
 
 


Sziasztok!Kép

Tegnap későn értünk haza, mert nagymamiéknál voltunk 4 napig, hadd unokázzanakKépKép
Így most volt időm visszaolvasni:
ZituskaKép
Hatalmas gratula a babácskának, milyen szépen fejlődik!KépKép

Tali-képek:nagyon klasszak,minden baba és mama helyes, és irigykedve olvasom a mesés pecsenyezsírt-még jó, hogy már túlvagyok a reggelinKép
pussz mindenkinek
kirriék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Mi 5:45-kor keltünk, de egyik fiú sem kelt éjjel EGYSZER SEM!!! HIPP HIPP HURRÁ KépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


JóregKép

Mi is nagyon jól éreztük magunkatKép
Edi: kösziKép

A férjem az első 5percben azt súgta nekem: ne hagyj itt egyedül!Kép Kicsit meg volt szeppenve ennyi mamára-babára szvsz nem számítottKép Aztán egész jól elvolt...

Hurki: nekem is van 5letem shaloyara, kár, hogy a talin nem pletykáltunk errőlKép

Alena, Leone, Hóvirág, Icsilya-Orsi (ugye nem hagytam ki senkit?): örülök, hogy személyesen is megismerhettelek Benneteket!

Cat: Zolinak puszi a jó képekért (mondjuk engem retusálhatott volna a nagy testemmelKép).

Jó volt látni mindenkit, olyan szépek a babák, hogy csuda. Alig várom már, hogy Karácsony legyen és én is babázhassakKépKép

puszi:
Jovi
8+3

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


JoviKép
Én is kértem tőle retust, de nem csinálja megKép

A kusz-kusz receptet meg kérjük!

A lányaid iszonyú jófejek, neked már csak szoptatnod kell majd a csöppet, nagyon irigy vagyok ezért.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Jo reggelt!!

MINYU HIRADO:
8 orakor irt Minyu,hogy folyik a vize, mehszaj egy ujjnyi,fajasa meg nincs.Ha igy marad,reggel beinditjak a szulest.
SZORITSUNK NEKIK NAGYON!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Rolunk:
Fajogatok,de ez mar 2 hete igy megyKépIgaz,egyre erosebben.Ha minden igaz,ma megyek dokihoz,remenykedem,hogy valami csoda folytan mar csak Akossal egyutt jovok kiKépKép

Megneztem a fotokat-en is IRIGY VAGYOK!!!!!!!
Minden baba GYONYORUUUUUUUUUUUUUKépKépKépKép

Ha megtudok vmit,azonnal jovok.

Puszi
Kriszta es Akos
39+4!!

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Cat: a lányaim intelligensek!Kép Tudják, hogy kell viselkedni vendégségbenKépKépKép Hidd el, időnként szívesen elcserélném őket a fiaidraKépKép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Ja, kuszkusz:

2-3 szál újhagyma
2-3 paradicsom
1 paprika
1 kígyóuborka (vagy 2 kisebb fürtös)
1 bögre (4dl) kuszkusz
1 citrom leve
1 nagy csomó (vagy másfél) petrezselyem
kb. fél dl. olivaolaj, só.

Lehet bele tenni konzervkukoricát, retket, mindenféle más ződet (mondjuk salátát, káposztát nem raktam még bele sosem), kiskockára vágott sült pipicicit (hidegen). Összeaprítom a zöldeket, lesózom (kb. két mokkáskanálnyi sót rakok rá), citromot, olajat ráöntöm, utána jöhet a kuszkusz. Összekutyulom, be a hűtőbe. Kb. félóránként megkeverem, megkóstolom, hogy elég puha-e? Ha 2.-3. keverésnél sem puhult meg teljesen, öntök rá egy kis vizet (mondjuk olyan fél decit) és visszateszem a hűtőbe. Olyan 2-3 óra kell neki, hogy megpuhuljon (sajna).

Öntet:
1 pohár natúr joghurt
1/2 csomó petrezselyem
pici cukor, só
citrombors (ha nincs, nem tragédiaKép)
Szoktam variálni: pl. bazsalikom levelet, citromfüvet, 8fűszersót teszek bele, persze nem egyszerre mindetKép

Jó étvágyatKép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Hú, de szupik a képek!!!Kép Irigy-irigy vagyok.
Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk menni. Bár józan ésszel így utólag nem bánom, hogy Apa lebeszélt a beteg babóval elindulásról.... Krizsó orra azóta is folyik, ráadásul már mi is elkaptuk tőle.

Azért Krizsó 1. szülinapos (egyben keresztelős) képeiből - szombaton volt 1 hete - felteszek kettőt, hogy legalább így lássátok őt.

Kép
Kép

Pusza,
Humi
humi
 
 


SziasztokKép
Sajnálom, hogy igy alakult a talis "jelenésünk" pedig nagyon készültem már rá...
Bocsánat, hogy úgy rohantam és nem is köszöntem mindenkinek...Kép
Mi hajnalban érkeztünk kis kaland után mert Ausztriában lerobbantunk igy 19 óra alatt tudtuk megtenni az utat, iszonyat volt de már itt vagyunk csak még a holmink fele maradt az autónkban az meg valahol Ausztriában, remélem ideér majd a héten az isKép
A talis képek nagyon klasszak, igazán jó hangulatú lehetettKép
EdikeKép
Köszi a szervezést meg mindentKép Legközelebb kár is hozzánk igazitani az időpontot...

CatKépKöszi mégegyszer a DVD-ket, ma már be is vetemKép
MarcsiKépÖrök hálám a rucikért...erre sem jutott időm.

Remélem mindenki jól vanKép Humi, gratula a szülinaphoz meg a fotókhozKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Beszti Kép
Kifejezetten koraszülött baba szoptatással kapcsolatban tudnál adni egy szopis tanácsadó kontaktot?
ma reggel bátyáméknak 33 hétre megszületett a kisfiuk.
Köszi, Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit Kép
gratulálunk a bátyádéknak a kis manóhoz! Nyugtasd meg őket, hogy semmi baj nem lehet Kép a 33 hétre született babák már nagyon ügyesek Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


köszi Orsi.
nagyon idegesek, de azt hiszem ez érthető.
egyébként a dokik szerint is jól van a prücsök, mert nem is kellett gépretenni, csak a pici súlya (1,5 kg) miatt inkubátor, de lélegzik, mozog meg minden okénak tűnik a keringésével, úgyhogy bízom benne nagyon, hogy nem lesz semmi baj....

Melyik vagy te a képeken? Nem tudlak beazonosítani.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


HumiKép
Gratulálok Kriszónak az egy éves szülinaphoz! Igazán komoly fiatalúr lett!KépKép Kár, hogy nem tudtatok jönni.Kép

JoviKép
Köszi a receptet, be is vetem a héten valamikor.Kép

ReditkeKép
Gratulálok a kis uncsitesóhoz! Nem lesz semmi gond, ne féljenek, csak felhízlalják a kismanót, és mehetnek haza. Nem tudták az okát a koraszülésnek ?

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Na, elaludt a legény, vissza tudtam olvasni.

Minyunak megy a hajrá célegyenes drukk Kép

Alena Kép elájulok ettől a zsír recepttől, nagyon kívánom, azt hiszem csinálok is.

Mi szombat óta sajtsalátát eszünk, már a fülemen jön ki, ma apának pakoltam egy jó nagy tállal, hogy vigyen a melóba a kollegáknak.

Jovi Kép A kuszkuszt nyersen teszed bele? Mert én azt mindig megfőztem eddig és úgy kevertem össze a mindenféle jóval.

Humi Kép
Gratula a szülinapos keresztelőhöz.

Egyébként azt leszámítva, hogy nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk ott lenni, teljesen igaza volt emberemnek, hogy ne menjünk.
Bálint állapota nem javult. Ma kivittem újra dokihoz. Hurutos légúti biszbasz lett a dologból, úgyhogy mától megy az AB, ráadásul tegnap óta nekem is majd kiszakad a tüdőm és alig van hangom, tehát hála, hogy nem mentünk fertőzni.

Cat Kép konkrétan nem tudni, hogy mi volt az oka, de a mindenféle eredmények most du 4-kor lesznek meg. Remélem nem találnak fertőzést vagy ilyenek. Sógornőmnek már a 24. héttől folyamatos keményedései voltak, már hetekkel ezelőtt picinek találták a babát, akkortól fehérjekúrán van, szóval sajnos eléggé várható volt a dolog, mégis reménykedik ilyenkor az ember, hogy hátha nem. Hajnalban elment a nyákdugó, 20 perc múlva elfolyt a magzatvíz, úgyhogy a dokijuk azonnal a Baross utcai klinikára küldte őket. Reggel még úgy volt, hogy lehet, hogy természetes szülés lesz, aztán az ultrahangon kiderült, hogy faros, rögtön utána megcsászározták. A tüdőérlelő 6 órát hatott. Röviden ennyi, amit most így dióhéjban tudok.

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Minyunak hajrá Kép

Edit Kép írtam mailt.

Nálunk áll a bál! Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi Kép
köszi, válaszoltam.

Bál Kép Vagyis de jó neked két gyerek mellett még bálba is jársz Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

MINYU HIRADO:
Mehszaj 2 ujjnyi,10 perces fajasai vannakKépKép
Magzatviz nagy resz elment.Ha minden jol megy,meg ejjel meglesz Nandi babaKép
Jo volt hallani Minyu hangjat,olyan boldog,hogy hamarosan megerkezik NandiKépKépKép

Mindenkit puszil es koszoni a DRUKKOKAT,MELYEKBOL UGYEBAR SOSEM ELEG,TEHAT MEG-MEG-MEG!!!!!!!!!!KépKépKép

Kriszta es Akos

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


KrisztaKép
Minyunak óriási drukkok! Hátha a lelkesedése Ákos babát is elindítja!KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Reditke!

Az LLL-es tanácsadók közül én W. Ungváry Renátát ajánlanám. Õ nagyon otthon van a témában, ráadásul személyesen is érintett volt.

W. Ungváry Renáta
(30) 202-0870
vagy este 21-23 óráig (26) 328-694

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


ő nagyon segítőkész Kép én is beszéltem vele. Neki is korababája van Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Minyunak drukk.

Lányok, köszönöm a sok segítséget.

Baba (kopp-kopp) jól van, anyuka viszont az intenzíven, mert 170-es a vérnyomása és 130 fölött van a pulzusa. Terhességi toxémia volt, ezt most utólag mondták neki. Nagyon stresszben van. Nem könnyű az élet, a fenébe is.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


ReditkeKép
Én is gratulálok a babácskáhozKép Ahogy már irták a lányok a 33. hét nagyon jó és a súlya is rendben van. Nagyon ügyes, hogy nincs gépen de nem szabad megijedni, ha esetleg pár napon belül romlana valamicskét az állapota, mert ez ilyenkor sana még benne van a pakliban de reméljük megússzákKép Nekem Lilcsike és Geri 31 hétre 1150 és 1700 g-al születtek, 8 hét után otthon voltunkKép DrukkolunkKép

Minyuéknak természetesen megy a drukkKép
Puszi:Doris
doris
 
 


sziasztok!

Még mindig nagyon talis a hangulat!

Orsoly!
Elkülenéd a baba torta receptjét?

Orsi!
Elküldenéd a babaruhák elérhetőségét?

Edi!
Elküldenéd a szupertitkos fasírt receptedet?

Budaörsön hol lehet(ett) kapni karámot?

Levikének ma kibújt 2 foga, úgyhogy már 3 van neki.

Szóljatok ha megint lesz tali, mert szívesen mennénk!

Puszi: Marcsi (tiszaroff@yahoo.com)
marcsiria
 
 


Sziasztok!

mi is nagyon jól éreztük magunkat. Eszter mivel a talin kipihente magát, még útba ejtettük az IKEA-t (ágyneműt keresek a csajszinak). Este fél 8 úgy kellett elrángatnom az IKEA játszójából, hogy most már aztán tényleg abbahagyni a játékot, mert anya viszont összeesik. Hazafelé, igaz, hogy nem a keze-lába, de a szája annál inkább mozgottKép. Szóval én annyira kifáradtam, hogy vele együtt mentem aludni.

CatKép
a képeket hogyan lehetne kimásolni?

EdiKép
köszi még egyszer. Minden nagyon jó volt. Végre nem én hagytam ott vmitKép

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


BogárKép
Milyen célra kellenek a képek ? Azért kérdezem, mert ezek le vannak kicsinyítve, és ha előhívatni vagy nagyíttatni szeretnétek, akkor átküldöm Neked nagyban azokat amik Eszterről vannak.

ReditkeKép
Jobbulást a kismaminak. Sajnos a császár után nagyon be fog durranni a bokája, főleg ha toxémiája is volt. De 1-2 hét alatt felszívódik a fránya víz. Meg Õ is megnyugszik, hogy a picic jól van, és hamar helyrejön.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Bogár Kép
Ha simán mutogatós képnek akarod, akkor jobb gomb a képen, "kép mentése más néven", ezek így 100 K-s képek, gépen még teljesen jók, de nyomtatáshoz kérd el az eredetit Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Minyuval mi van? Kriszta hol vagy? Csak nem szülsz Te is ?KépKépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Virágnak 264 lett a 16. napi HCG-je! Menthetetlenül kismama lett!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Éljen éljen hurrá, hurrá!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Ezt a hírt vártam!!!!

Remélem a következő talira ő hozza azt a tiramisut amit valaki Virág-féle tiramisuként említett!

Ez a nap híre, még a hideg is végigszaladt a hátamon úgy megörültem!!!
Nagyon drukkolok, hogy továbbra is minden rendben legyen! (De miért is ne lenne?!)

nagyon-happy-Leone

KépKép
leone
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?