Új privát üzeneted érkezett!

Emma
Csatlakozom Szilvi kérdéséhez. Én is attol tartok hogy ha nincs beöntés akkor szülés közbe jön a...És nem fogok merni nyomni.Sokan mondják hogy ez akkor nem számit de engem zavarna

Lini

Kép
lini
 
 


Állítólag beöntéssel roszabb, akkor meg spriccel ha nem jön ki mindKép
Valahogy sehogyse túl cool...

Hol lehet kis kesztyűt kapni?
Miért nem szabad egyébként körmöt vágni Nekik ?

Nagyon felment a vérnyomásom ma 2x. próbálok nem rá gondoli, írtam a dokimnak, remélem nem lesz gáz...

Emma , de jó hogy írogatsz !Kép
sokat gondol(t)unk rátok,még a Tomi is kérdezte mi van veletek Kép

Mea, hol laktok a kanyarban? Kép Én szentendrén laktam 24évig , ma már a városban XII Kép

Titi
Ki merre?
titti
 
 


Lini!Titti!Kép

Verőcén lakunk a férjemmel kertes házban.
Nagyon szeretünk itt lakniKép
Pest is egész közel vanKép
40 perc alatt Váci úton vagyunk ha kell.
Mondjuk a kórház kicsit messze van főleg ha entán dugóban kell menni.

Hát remélem nem a kocsiban kell megszülnömKép

Ági4Kép

Nagyon édi a babád, párommal végig néztükKép

Mea
mea
 
 

 
 

Mea

Megkérdezhetem hogy az a gyönyörű kandalló hol készült.Mi is szeretnénk kandallót csináltatni ősszelKép
(csak az igazán szépek nagyon drágák)

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!
Eddig az nlc júliusi babás fórumában voltam oszlopos tag, de mivel sok minden érdekel, ami a SOTE II-val kapcsolatban specifikus, ezért csatlakoznék hozzátok (is)...
Júliusban fogom szülni a babát a klinikán. Kinek kell küldjek adatokat, hogy bekerülhessek a táblázatba?
Engem az orvosom lebeszélt a szülésznő választásról... de itt úgy látom, nagyrészt mégis választottatok.
Azt mondták nekem, hogy keddenként 1/2 3 kor van szülés előkészítő, ez így van? Még nem voltam, mert május végéig dolgozom, majd utána tudok menni.
Köszönöm
recece
 
 


Sziasztok!
Búcsúzni jöttem! Nem jut időm a munka mellett, hogy ide is rendszeresen tudjak jönni, nagyon sok ismeretlen nick van már, nem tudom tartani a tempót.
Amúgy is túlkorosak vagyunk már, lassan Máté is oviba megy, már a jelét is kiválasztotta: kisdob Kép.
Köszönöm az együtt töltött éveket Kép, sok tanácsot kaptam és jó embert ismertem meg, igaz csak virtuálisan, (van, aki még emlékszik az ominózus westendes talira, ahol sikerült bemutatni a kis korkülönbséges gyerekes családi modell rémségeit Kép, akkor sem tudtam sokat beszélgetni ;o)) Szóval jól éreztem itt magam köztetek, nem mondom, hogy nem jövök többet, néha, amikor ide jutok olvasok majd, sőt, ha nem zavar benneteket, megosztom majd a hugim kisfiának születését is veletek, csak éppen aktiv tagja nem leszek társalgástoknak.
Babaváróknak szép szülést, többieknek jó pocakosodást kivánok, remélve, hogy egyszer még megtudom, milyen az "új" szülőszoba Kép.
puszi
Solya
solya
 
 


Lini!Kép

Egy szomszéd falubéli pasi csinálta, kőfaragó.
A betétet külön vettük kb. 80000Ft votl talán + 150.000 körül munkadíj.
Olyan 230000Ft biztos volt.De nagyon jó lett és szeretjük.
De enkem a mobil kandallók is tetszenek, és azok kb. 100.000 Ft körül vannak, a szebbek.

Annyira ideges vagyok tegnap óta már.
Ez a fránya időjárás kikészít!!!!KépKépKép

Pusz

Mea(22.hét)

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Búcsúzni jöttem! Nem jut időm a munka mellett, hogy ide is rendszeresen tudjak jönni, nagyon sok ismeretlen nick van már, nem tudom tartani a tempót.
Amúgy is túlkorosak vagyunk már, lassan Máté is oviba megy, már a jelét is kiválasztotta: kisdob Kép.
Köszönöm az együtt töltött éveket Kép, sok tanácsot kaptam és jó embert ismertem meg, igaz csak virtuálisan, (van, aki még emlékszik az ominózus westendes talira, ahol sikerült bemutatni a kis korkülönbséges gyerekes családi modell rémségeit Kép, akkor sem tudtam sokat beszélgetni ;o)) Szóval jól éreztem itt magam köztetek, nem mondom, hogy nem jövök többet, néha, amikor ide jutok olvasok majd, sőt, ha nem zavar benneteket, megosztom majd a hugim kisfiának születését is veletek, csak éppen aktiv tagja nem leszek társalgástoknak.
Babaváróknak szép szülést, többieknek jó pocakosodást kivánok, remélve, hogy egyszer még megtudom, milyen az "új" szülőszoba Kép.
puszi
Solya
solya
 
 


sziasztok!

már rég nem írtam ide, mert már nem dolgozom, és otthon még sajnos nincs internet. időközben kiderült, hogy kisfiúnk lesz, talán Bulcsú lesz a neve, de ez még nem biztos.

Orsoly, írtam Neked 3 hete egy e-mailt, amiben a Te volt, azaz az én jelenlegi doktornőmről érdeklődtem. nem kaptad meg?

üdv Mindenkinek!
Kökény
kökény
 
 


sziasztok!

kokeny sajna nem kaptam megKép tenyleg, az itt szereplo mailcimem meg nem is jo, mert vagy 2 hete nem enged be a mailboxombaKép ide irj leci: kaiser.o@freemail.hu

remelem tudsz azert gephez jutni, szivesen valaszolok barmireKép

beontes: dokinenim+szulesznom szerint nem kell. csak felhigitja a cuccot odabenn....en nem kaptam, oszinten szolva szerintem kitolas kozben ez a legutolso ami az ember eszebe jut, nyugodjatok megKép de szvsz aki ragaszkodik hozza, megkaphatja, bar nekem kinosabbnak tunik maga a beontes, mint kitolas kozben a kis balesetKép dontsetek elKép

solya sajnalom hogy nem josszKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Drága Solya!

Ha Te már túlkorosnak tartod magad, mit mondjak én: Dani 11 éves. Sőőőőőőőt: még nem is szültem a klinikán KépKép, de: én már az új szülőszobán fogok Kép, ha végre már összejönne a tesó! De sajna nem akaródzik neki KépKépKép. Sztem azok, akik nyártól fognak próbálkozni (Gabi és Shine), előbb lesznek babásak, mint én KépKépKép!
Én is dolgozom, na jó, én sokkal előnyösebb helyzetben vagyok, de nagyon szeretném, ha maradnál közöttünk! Én sem jövök túl gyakran...

Lányok!
Minden pocakosnak: kitartás és minden jót kívánok!

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Szia Antiq és Ágiboszi!

Köszönöm szépen a segítséget, és a gyors hozzászólásokat.
Az ötágyas szoba jobbnak tűnik, csak azt sajnálom hogy nem jöhetnek be a látogatók.
De az egyágyasban biztos megőrülnék.
Ti hanyadik hétnél jártok, mikorra vagytok kiírva? Én június 5.-re. de az UH szerint júni 12, az orvos szerunt lehet kicsit előbb fog jönni. Majd meglátjuk, Végül is Brigi lesz az aki dönteni fog mikor akar kijönni. Ja kislány lesz és Brigitta. kaptunk puncis fényképet, így biztos kiscsaj lesz, ha ezek után mégsem akkor nagy varázslóKép
Sziasztok
Anita
anita29
 
 


Mea

Köszi az infot.
Most a házat kell csinosítani ja és persze Lacim szobályát. Ma készlet. Tök édi lett. Sárga alapon barna macik.Apuka megszámolta a macikat 150db. Ez azt hiszem a vég kezdeteKépKépKép

Lini (aki még normálisKépKép

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítség kéne!

A málna teát bármelyik gyógynövényboltban megvehetem? Vagy van különbség kétféle tea között?

És milyen mennyiségben kell fogyasztani?
Most lépek a 36. hétbe, most kell elkezdeni inni ugye?

Köszike!
Anita
anita29
 
 


Sziasztok!

Anitq, a tandíjmentességet nagyon egyszerű kihasználni. Egyszerűen a munkahelyedről kell egy igazolást vinni minden félév elején, hogy ettől eddig GYÁS-on; GYED-en vagy GYES-en vagy és le kell adni a tanulmányi osztályon. Ennyi az egész. Érdemes kihasználni.

Emma, nagyon örülök, hogy már volt időd írni. Próbálj pihenni amennyit csak tudsz!

Recece, add meg az adataidat és beraklak a táblába. Ennyire egyszerű.Kép

Solya, nagyon sajnálom, hogy itt hagysz bennünket. Igaz személyesen nem találkoztunk, de mégis a szívemhez nőttél. Kép

Kökény, beírtam a tábliba a kisfiad nevét, de természetesen bármikor változtathatunk rajta. Kép

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Aysegül37 2005.05.05 40 Első Aysegül Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 37+1 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 37 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 37+3 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 36+1 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 30+4 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 30+3 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Dorka34 2005.08.01 28 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 24+6 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 22+3 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 22+3 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 22 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 21 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Aysegül37!
Most jöttem rá, hogy mi váltottunk néhány szót a ctg-n.KépLegalábbis most több dolog alapján is "beazonosítottalak":Azt modtad pénteken, hogy akkorra vagy kiírva, plusz azt válaszoltad, hogy Asztalos prof a dokid és, ha jól láttam-hallottam a párod török nyeleven telefonált.Ez úgy 11 óra magasságában volt. Stimmel?Kép
Lehet, hogy azóta már megszületett a kis Aysegül?
Vagy esetleg holnap is összefutunk a ctg-n?Kép

Üdv és jó éjt,

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Solya, sajnálom, hogy nem tudsz már jönni többé, de valahol megértelek, Zsombi is már 'nagyfiú', rengeteg más dolgom is van és szerencsére van utánpótlás is a topikbanKép Emlékszem milyen sokáig voltunk kismamákok nélkül. Persze én nem búcsúzom, hiszen nagyon szeretnénk a kistesót.

Kriszta, kérlek ne add fel a babát! Jársz valamelyik meddősségi központba? Én annyi csodáról hallok a környezetemben.

Sajnos visszaolvasni még nem volt időm, mert nem voltunk itthon, de pótolom.

Sziasztok!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Hahó!
Tényleg senki sem jön ma ctg-re?!

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Indigo, az infóim:

Név: Recece
Szülés ideje: 2005.07.18
Terhességi hét: 30+0
Baba: első
Baby neme: meglepetés (Virág/Botond)
Orvos: Dr. Valent
Szülésznő: még nincs
Életkor: 34

Linivel úgy látom esélyesek vagyunk ugyanannál az orvosnál egyszerre szülni majd Kép)
Lányok, privit hogy kell írni?
Köszi
Recece/Eszter
recece
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Aysegül37 2005.05.05 40+1 Első Aysegül Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 37+2 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 37+1 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 37+4 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 36+2 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 30+5 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 30+4 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 30 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Dorka34 2005.08.01 28+1 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 25 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 22+4 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 22+4 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 22+1 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 21+1 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi8: én szerdán megyek ctg-re. Úgy láttam te eléggé képben vagy a ctg-vel kapcsolatban. Milyen értéket szoktak nézni rajta és milyennek kéne lennie? Az én átlagom ha minden igaz és jót nézek 3.9. ez elég alacsony a tiedhez képest,meg amúgy is, most akkor mi van?

Amúgy megvagyok, csak betegen, meg vizsgadrukkosan.

Képzeljétek ma lenne a kisfiunk névnapja, Gergely nap van! :-)) De erről most lemarad, majd jövőre reméljük!

Emma: tök jó hogy írtál, szerintem sincs okod szégyenkezni, sőt nekem erőt adtál az egészhez, már nem is félek annyira mint eddig!:-)

Kép
Kép
akinorev
 
 


Jó reggelt,

Recece

Tényleg ugy tűnik, hogy együtt leszünkKép

Remélem Valent doktor nem készül szabiraKépKép

Lini

Kép
lini
 
 


Akinorev!

Kár, hogy nem talilzunkKép

Nem akarok senkinek se okosnak tűnni,csak azt tudom mondani,hogy a ctg-n nekem a "néni" és utána a dokim is is ugyanazt azt értéket nézte, kérdzte, ami a legutolsó sor és így néz ki:
(>6) SHORT TERM VARIATION (MS):
Vagyis itt 6 feletti értéket várnak. A másik, amit csak a néni mondott, hogy lehet, hogy amit kér majd még a dokim(mert akkor csak telefonáltam neki),az a DECELERATIONS, aminél 0 érték van a zárójelben,tehát az az optimális. Hát ennyi. De ha jól emlékszem már más is írt a csajok közül alacsonyabb számot ctg-vel kapcsban és nem mondta, hogy gond lett volna, úgyhogy passzKép

De ne izgulj, a dokid nyilván szól, ha nem elégedett a kis Manód produkciójával.Kép

Egyébként meg tudod: mindenre kérdezz rá a dokitól, ami érdekel!!!Kép

Puszi,
Szilvi
szilvi8
 
 


Lini, nekem mondta a jó múltkoriban, hogy a felesége is nyáron fog szülni, így elutazni nem fog, már csak az a kérdés, hogy dolgozik-e? Kép

Te a magánrendelésre jársz terhesgondozásra?
köszi
recece
 
 


Sziasztok! Tegnap sajna nem tudtam jönni, mert vendégjérés volt nálunk. Meg is lett a böjtje, mert a manócska elég nyűgös volt az éjjel.

Szóval beöntés ügyben nekem azt mondta Eta, hogy az után is jöhet ki még anyag (ráadásul spriccelve, mert felhigul), és ezért tök fölösleges. Meg azt is mondta, hogy nyugodjak meg, majd ők kiválogatják, hogy mi kell onnan, a felesleget majd ő eltünteti Kép Engem az adott pillanatban egyébként az érdekelt a legkevésbé, hogy jön-e ki más is... Sőt örültem, hogy már ott tartok, hogy nyomhatok, úgy ahogy csak belefér.

Azt ne bánjátok, hogy nem jöhet be látogató a szobába,sőt. Én olyan fáradt voltam, hogy tök jó volt, hogy az előtérben lehetett látogatót fogadni, így ezek rövid ideig tartottak. Ha mindenki rokona a szobába jönne be, meg is őrültünk volna. Az egyetlen rossz dolog az volt, hogy apával is csak az előtérben tudtam beszélni és ő se jöhetett be a folyosóra, hogy a picit megfoghassa. NEki is nagyon hiányzott, de kibírtuk, jobbvolt így.

Pusz,
e

Kép
emma8
 
 


Szilvi8: köszi az infot, én is erre tippeltem. Nem volt elégedett az eredménnyel, de azt mondta ne pánikoljak, ha baj van nem enged haza. szóval várom a szerdát és próbálom megbeszélni a Manóval, hogy kicsit legyen magamutogatóbb!
amúgy ha így haladok a szülőszobán legkésőbb még összefuthatunk, lehet hogy beelőzlek titeket! :-)

Indigo: jó a tábla, tök ügyi vagy!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Recece,
Igen magánrendelésre járok. Máshol nem is fogad de szerintem a többi orvos sem.Úgyhogy 4 hetente szerdánként megyek.Amúgy tudtad hogy ő a szülőszoba vezetője?!Tényleg babát várnak ők is KépHát ezt nem tudtam. Akkor biztos nem utazik el.

Lini

Kép
lini
 
 


A szülőszoba vezetést tudtam, mert azóta már nem Uh-zott ő... Most szerdán megyek hozzá majd. A szülésért adandó pénzről érdeklődnék priviben, csak nem tudom hol kell privit írni Kép
recece
 
 


Recece!Kép

Én is most megyek valent dokihoz szerdán 3/4 4-re.
Te mikorra mész?

Én most szeretném vele megbeszélni h vállaljon elKép

Üdv

Mea (22+1)

Mea
mea
 
 


Mea, úgy érted a szülést vállalja el vagy a terhesgondozást?
Szerdán sajnos én biztos csak később megyek, mert dolgozom és este szoktam menni hozzá...
Recece (30+0)
recece
 
 


Recece,

Ird meg a mail címedet ide és én a sajátomról fogok neked válaszolni.

Lini

Kép
lini
 
 


A profilomban van egy mail, az OK.
recece
 
 


Recece

2 mailt is küldtem mert az első azt hiszem nem ment el .
Remélem a másodikat megkaptad. Kérdezzél bátran ha tudok segítek

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok kérdésemre kapok választ a beszélgetésekből, nagyon tanulságos!

Emma!
Gratulálok a babához. Úgy látom, hogy Te Ács doktornál szültél. Privát e-mailben szeretnék érdeklődni a pénzről. Előre is köszi.

De ha valaki esetleg tudna segíteni, hogy mi az átlagos összeg, azt is nagyon köszönöm (a privát e-mail címem megjelenik a nevemre kattintva.)

Indigo!
Be tudnál írni a táblázatba?
Adataim:
Név: GMóni
Szülés ideje: 2005.07.24.
Terhességi hét: 29
Baba: első
Baba neme: lány
Orvos: Dr. Ács Nándor
Szülésznő: még nincs
Életkor: 32

GMóni
gmoni
 
 


Lányok azt hiszem a Titi terhességi hetét elírtam. Bocsi. Javítom.

Gmóni, betettelek a tábliba.

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Aysegül37 2005.05.05 40+1 Első Aysegül Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 37+2 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 37+1 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 36+6 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 36+2 Első Gergely Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Anitq 2005.07.10 30+5 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 30+4 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 30 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 29 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 28+1 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 25 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 22+4 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 22+4 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 22+1 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Szaffy 2005.09.18 21+1 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


tenyleg lanyok, merre jarhat kakukkfu meg papzso? ugy eltuntek mint szurke szamar a kodben...csak igy probalok emlekezni a regiekreKép Jelentkezzetek ha olvastok minketKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Ismét beindult a topik. De jóóóó!Kép
Üdv az újaknak!Kép

Pirus!
Boldog szülinapot!Kép

Krizsi!
Köszi, most éppen rendben van a derekam. Van helyette egyéb problémám...valahogy teljesen más most ez a terhesség.Kép Tegnap azt hittem itt a vég: nagyon sokszor, és elég erősen keményedett a pocakom. Bízom benne, hogy csak az időjárás okozta!
De jó, hogy ennyire tetszett Pannának az ovi!Kép Õsztől fog járni?

Lini!
Te is 18- án mész rendelésre? Egyeztethetnénk, hátha most sikerül összefutni....
Képek a macikás babaszobáról?

Mea!
Jól választottál.Kép( persze ezt most mások is írhatnák, másról)
Szépek vagytok a képeken.Kép

Solya!
Hiányozni fognak a hozzászólásaid...

Garmastan kenőcs: 3 éve használhattuk azt is, a babaápolási dolgok között volt ( a pelenkázón)
szerintem, nem érdemes első körben venni - ráadásul nekem a tejjel való kenegetés hatékonyabb is volt Kép

Derékfájós kismamik!Kép
Nekem nagyon bejött a kismama torna.Kép hetente 1x járok, ill. Terhességi torna címmel van egy kazetta, aminek a segítségével itthon is bármikor végezhetem a gyakorlatokat.

Bobó időközben szobatiszta lett.KépKépKép Kb. 1 hónapja szárazak a pelusai alvás után, és 1 hete közölte, hogy nem kér napközben pelenkát, mert ő már nagyfiú.
Beírattam az oviba. Kíváncsi leszek, fölveszik- e. Szóval zajlik nálunk is az élet.

puszi: Terika
terika
 
 


Terika

Igen próbálkozhatunk összefutni jövőhéten
KépTe mikor szoktál menni? Én az utolsók közt mert apuka akkor tud csak kocsival oda
vinni.Már nem szívesen vezetek.
A pocim nekem is szokott keményedni a frontok miatt, de egy kis magnézium és pihi mindig segít.

Aszobáról majd küldök képet ha lesz benne bútorKép

Lini

Kép
lini
 
 


Sziaszok,

Szilvi, nálam volt alacsonyabb a ctg.s érték,
szorítsatok is mert holnap reggel megyek , de most a magánba nem a klinikára!

Lini, de jó neked is lesz szobatársad innen!
150maci nem semmi, és biztos nem 151 Kép

Indigo, nem is vettem észre Képnagyon szép tábliKép
Milyen sok szép név KépLINI ötlete alapján Kép

Nem is tudtam hogy az apukák sem jöhetnek be megnézni a kicsit !!!!!????
csak a szülőszobát néztük meg mikor bementünk , és ki sem lehet vinni hogy megfogja?
A Tomi ezt biztos nem fogja kibírni és akkor be fog ülni Kép, Kép a többiek nagy bánatára.
Vagy én értettem rosszul amit Emma írt?

Hogy is van ez? Orsoly, Ági, Indigo, Terika...?

Málnalevéltea....hát ott van a szekrényben én nem vetettem rá magamKép pedig lehet hogy jól jönne, vagy semmit sem ér ... Képnemtom

Üdv. Titi
titti
 
 


Titi, szóval a kórtermekbe senki nem mehet be az anyukákon, orvosokon és nővéreken kívül. De pl. nálunk úgy volt, ha jött a párom én kitoltam a picit az üvegajtókon kívül is, ami amúgy is mindig nyitva van. Ott akár fel is vehette volna, csak nem akartuk mert metróval jött és kézmosási lehetőség nem nagyon volt. Szóval ha Ti úgy döntötök fel is veheti a párod a picit. De jobb ha előtte kezet mos. Talán érdemes kivinni szappant és törülközőt neki és valamelyik kulturáltabb wc-ben megmoshatja a kezét. Bár nem tudom van-e kulturált wc ott. Talán az ambulancián, vagy a ctg mellett.
Úgyhogy minden csak rajtad múlik. A csecsemősnővérek néha rászólnak az anyukákra, hogy az üvegajtón belül legyenek a picik csak. Nálam nem fordult elő. De hallottam amint egy anyukára rászóltak.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Titti, a szülőszobába természetesen bejöhet, akit te szeretnél, sőt szülést után a rokonok is besorjázhatnak egyesével (már akit te akarsz).

A gyerekágyra viszont nem mehet be senki. Te kimehetsz az előtérbe, és a folyosóra kitolhatod a picit, amit egy üvegfal választ el az előtértől, szóval nézegetni lehet, de mást nem. De hidd el, jobb ez így, mert a babáknak nem hiányzik a sok látogató. Viszont, ami elég bénán van megoldva, az az , hogy a csecsemőosztályra, ha át akarsz menni, az út az előtéren keresztül vezet. Szóval ezen kell áttolni a picit, ha át akarod vinni a csecsemősökhöz. Közben meg ott van a sok látogató...

Móni, írj nyugodtan privit, szivesen válaszolok. A cím: csurgob@axelero.hu

Kép
emma8
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm a sok segítséget, az ablak pucoláson kívül megcsináltam mindet. Eddig még semmi eredmény. Ma mondta a doki, hogy még mindig nincs beilleszkedve a feje! Kérdeztem ez miért van, azt mondta, hogy lehet van valami ott amitől nem fér oda. Valami összenövés, vagy a méhlepénytől nem fér el. Most kicsit parázok ettől, ha a feje nem illeszkedik a helyére, akkor nincs meg az a nyomás sem amitől a méhszáj kinyílna.
Ezért most várakozó állásponton vagyok. A párom már annyira várja, hogy most már kezd furcsán nézni rám, mintha én fognám vissza a gyereket!
Pedig ha ilyen kis lusta , akkor pont rá hasonlít!!
Szilvi8, akkor veled találkoztam kétszer is a CTG-n?
Szerdán is kell még mennem 11 felé. Bár szülni szivesebben mennék.
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Emma, Indigo !

Köszi, azért akkor nincs olyan karantén, tudom és nem is szeretném hogy mindenki összetapizza Kép
Azért az Apuka aki már ennyit várt rá, megérdemli hogy legalább egy puszit nyomjon rá Kép

Emma olyan jó nektek már szépen otthon vagytok, rakjatok fel képet magatokról !léci-léci-léci Kép

Márti,ahogy egyszer bejutott ki is jön szépen,ne aggódjKép
Nálunk is koszosak az ablakok azok is maradnak Kép
<!--attachment: nap-222056.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*4.7**nap%2ebmp --><center><pre>
Kép
nap.bmp (4.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Titi
titti
 
 


Azt hittem kiteszi a kis képet Kép

Azért napsütést mindenkinek Kép
titti
 
 


Titti!
Az én párom is külföldi állampolgár, de ott csinálták az apasági elismerő nyilatkozatot, ahol lakunk. 20 perc alatt megvolt, apa részéről nem kellett semmi, csak tartozkodási engedély vagy útlevél.
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Titi, a linkre kattintva látható a kép. Nagyon aranyos.Kép

Emma, amikor én szültem az üvegajtó mindig nyitva volt. Valami változás történt?

Márti ne izgulj, amikor kell majd jön a baba, sőt én hallottam azt is hogy pillanatok alatt leszállhat a feje. Szóval ne kötelező már most lent lennie.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Recece!Kép

Aszülést is meg hát a terhesgondozásom hátralévő részét is.
Szerinted el tudja még?
Remélem.....

Mea
mea
 
 


Mea, szerintem emiatt ne aggódj biztosan elvállal. Hiszen sokan váltanak orvost pocakosan és nem szokott gond lenni. Neked meg ha jól emlékszem muszáj váltani. Ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo
Most beszéltem egy barátnőmmel, neki sem illeszkedett be időben. Ezért már nem is "fosok" annyira. Õ javasolta a gugolásban történő parketta vikszolást (ezt hogy kell írni!?), úgyhogy ezt is kipróbálom + elkapom apucit újra. :
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?