Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt lányok! Köszönöm a névnapi köszöntéseket!
Szilvi, én az előző felkészítőre jártam, úgyhogy már nem megyek. Az olaj nekem egyáltalán nem büdi, inkább erős gyógyfű illata van. Én annyit tettem az ujjaimra, hogy ne csöpöjön le, összedörzsöltem és hajrá. Nem kell sok.
Málnalevelet a 38. héttől javasolta Eta, úgyhogy még bőven időben vagy!

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Emma!
Boldog névnapot!Kép

Ági!
Hála neked, nem tűnt el a tegnapi levelem.Kép
Gyógyulást nektek!KépKépKép

Tettem fel új képeket Bobóról az albumunkba... ( a mi kis Bobónk)

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok

Először is szeretném megköszönni a sok-sok bátorító szót. El se tudjátok képzelni milyen jól esett.
Emma nagyon boldog névnapot kívánok.

Krizsi

Nem én vagyok az ikerterhes kismama. Nálam 1 fiúcska van állitólag hasonfekve. : )

Terika

Ma nem megyek csak 2 hét múlva .Talán ultrahangon összefutunk vagy amikor előkészítő tanfolyam lesz.

Emma,
Amikor elmúlt a keményedés akkor újra jöhettél -mehettél? Nekem hol jobb hol rosszabb. Van hogy fél napig nem keményedik, de van hogy óránként.
De igazából nem ez ijeszt meg hanem hogy nyilik a méhszáj. Állitólag voltak már fájásaim.

Kép
lini
 
 

 
 

Lini, volt olyan, hogy kifeküdtem, és utána napokig, hetekig nem volt semmi, aztán ha csak egy ici picit is megerőltettem magam (pl. porszívózás) azonnal előjött újra és én meg már ugrottam is be az ágyba. Szóval most tényleg nagyon nyugisan legyél - pár nap ágynyugalom után szép fokozatosan jöhetsz-mehetsz, de semmi emelés, hajlás, házimunka, hosszú zötykölődés autóban...
Mikor mész legközelebb dokihoz?
A fájásokat, amit írsz Te nem érezted? Honnan lehet akkor tudni, hogy voltak?

Kép
emma8
 
 


Sziasztok !
Még egész új vagyok itt.Én is a II.-ben fogok szülni május 31re tervezgetik. Kép
Szilvi, nagyon egyidőben vagyunk kiírva Képlehet, hogy együtt szülünk... Kép ? mostanában már nagyon izgatott vagyok ez normális?
Az első baba a pocakomban...Pocakhontas....kislány az uh szerint,
nemsokára meglátjuk.
Üdv mindenkinek!
Titi
titi
 
 


SZiasztok!

Akkor gyorsan egyet...
Lini! Bocs, hogy összekevertelek, a lényeg, hogy pihenj minél többet :-)

Emma! Boldog névnapot!!! :-)))

Fájdalomcsillapításos témához:
Van epidurál, meg állítólag gáz is, meg a jó öreg természet :-)))
Nekem csak akkor fájt, amikor már a burokrepesztésen túl voltunk és elindult kifelé a lányom. De a harmadik tolófájásra ki is jött :-)))

A pocak keményedésre tényleg a pihenés a legjobb.

Indigo! Köszi a táblicskut!

Üdv Mindenkinek.
Puszi: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok

Emma,

1 hete voltam kb és azt mondta Valent doktor hogy 3 hét múlva menjek megint, amugy azt is ő mondta hogy a keményedés az fájásnak számít.

Lini

Kép
lini
 
 


Annamari, sajnálom, hogy így alakult a dolog.

Szilvi, én még tudok valami injekcióról is popsiba vajúdás alatt ami szintén segít. De a tanfolyamon mindent el fognak mondani.

Emma, mi volt a CTG-n?

Terika, nagyon aranyos a kisfiad. Kép

Titi, üdv közöttünk. Ha a táblába szeretnél bekerülni add meg az adataidat.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na, én most fürödtem be a regisztrációs cuccal, amivel Ti a múltkor, úgyhogy most írhatom újra az üzit.Kép

Szóval, ma jó korán itt voltam, mert 5 körül ki kellett mennem és nem bírtam visszaaludni.Vszínűleg az is közrejátszott,hogy az este tudtam meg,hogy egy barátunknak 8 hetesen elhalt a babája(felszívódott)Kép Tökre kiakadtam!Már két éve várják a babót...KépAnnyira tuti kis házaspár.Na, mindegy, biztos összejün nekik most már hamarosan.Azért mertem leírni ide, mert tudtommal most nincs köztünk senki,aki ennyire az elején lennea várandósságnak.

Amúgy, köszi a fájdalomcsillapításos infókat, bár remélem nem kell majd igénybe vennem egyiket sem!Kép

Titi!
Üdv közöttünk!Tényleg nagyon közeli az időpontunk!Hátha együtt..Kép
Ki az orvosod?(Esetleg szülésznőd?)
Egyébként én is izgatott vagyok és mindenen meghatódok, persze főleg a babákon, de amúgy is.Néha kicsit ciki is.Kép

Most megyek és megpróbálok visszaaludni...Most jól jön(nekem),hogy kint is olyan sötét van.

Szép napot mindenkinek!

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok

Megettem ebédre 1 adag milánoi sertésbordát és után 6 gombóc fagyit. Ez nem nagyon gáz? Kép

Lini

Kép
lini
 
 


Lini, ha jól esett, akkor miért lenne gáz. Gondolom nem mindennap eszel ennyit ebédre. Kép
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Hát az utobbi időben elég jó étvágyam van.

De próbálom türtőztetni magam.

Lini

Kép
lini
 
 


Ha tűrtőzteted magad akkor minden rendben van. Szerintem. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Egyébként mennyit híztál már a terhességben?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


7kg.
De az első 20-21hétig semmit szinte

Azota heti 1 kg

Kép
lini
 
 


Sziasztok!
Indigo, a CTG-n minden rendben volt, bár már fájásokat mutatott ki, ezért a doki megvizsgált gyorsan, de atom zárt volt minden. Azért megkérdezte, hogy ugye már összepakoltam a bőröndöm...Legközelebb holnap megyek, mert hétfőn külföldön lesz a doki bácsim (meg is kell majd beszélnem a gyerekkel, hogy nehogy akkor akarjon kibújni).
Találkoztam Etával is, nagyon-nagyon kedves volt most is. A férjemnek is nagyon szimpi volt.
Azóta semmi jel, itthon pihizek.

Szilvi, jó korán ébredtél! Szegény barátodék, nagyon sajnálom, ami velük történt, különösen, hogy olyan régóta próbálkoznak.
Fájdalomcsillapítás-ügyben úgy tudom minden van, kivéve a gázt. Egyébként az EDÁt preferálják, mert a szuris verzió anyaga bejut a babába is, az edás meg nem.

Mégegyszer mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Kép
emma8
 
 


Lini, akkor nincs mitől izgulnod. A 7 kg az nagyon szép. Kép
Azért a heti 1 kg-t remélem nem fogod végig tartani. Kép

Emma, gondolom már nagyon izgatottak vagytok. Sokat gondolok rátok.
Amikor a Fanni született az én dokim elment síelni. Mondtam is a Fanninak, hogy most ne jöjjön. A doki hétfőn jött haza és a Fanni kedd hajnalban indult el. Kép Szóval a babák hallgatnak ám a mamákra. Kép

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Emma!
Még jó, hogy csak 1 napra utazik el a dokid.Egyébként ő véletlenül nem az a doki, aki a Szülőszba c. műsorban benne volt?Az a doki nagyon korrektnek tűnt.Szimpi volt,ahogy az egészet levezette.
Azt írtad, hogy a CTG után a doki rögtön megvizsgált.Ő is ott volt a CTG-n?Vagy éppen rendelt az ambulancián?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Sajnos valamiért nem engedett be az azonosítómmal, most csináltam mégegyet Kép
Nem tudom mi az oka, járt már így valaki?

Indigó!persze, hogy szeretnék benne lenni KépAdatok:
május 31 re vagyok kiírva , kislány lesz ha minden igaz Kép, Dr Radványi Krisztina a doktornőm, Tóth Anna a szülésznő.Első baba, 28 éves vagyok.

Szilvi, mikor kell ctg-re menned? Nekem az első 29.én lesz.Választasz szülésznőt?A mult héten találkoztunk Tóth Annával, nagyon kedves volt, és nagyon felelősségteljesnek látszik, jó masszív nagydarab és kedves, valahogy erőt sugároz, ki tudja milyen transzban, leszek. Kép
Emma, neked már jó izgis lehet,jó pihenést,a hétfő amúgy sem kibújós nap Kép.

puszi,mindenkinek, remélem be tudok lépni holnap ezzel a névvel......
nem szeretnék naponta reg.tatni. Kép
Titi
titti
 
 


Jaj, Indigo, remélem igazad lesz. Én ugyan elméletileg május 2-re vagyok kiírva, de a "picúr" méreteire való tekintettel kicsit hamarabbra várjuk. Persze lehet, hogy jól kiszúr velem, és bent fog még táborozni vagy két hétig.

Súly-ügyben én nem apróztam el a dolgot - 20 kg-ot pakoltam magamra, de hozzá kell tegyem, ezt senki nem hiszi el, aki meglát. Mielőtt terhes lettem egy gebedék voltam...
Ha esetleg valakit érdekel, vannak fent pocifotók az albumomban (kisnyuszi néven fut).
Puszi,
e

Kép
emma8
 
 


Szia Emma,
Hogyan és hol lehet megnézni a fotókat? még nagyon új vagyok és nehezen boldogulok az oldalon.

Drukkolok keddig, még nincs tapasztalatom a babaszületéssel kapcsolatban, de ha baba lennék nem akarnék hétfőn jönni Kép
Titi
titti
 
 


Titi!
Én május 2-án megyek CTG-re.A szülésznőnk neve Zsoldosné Eta.Nagyon aranyos,tapasztalt és rugalmas.

Lányok!
Az albumokat,amiről írtok én sem találom.Pedig kíváncsi lennék rájuk.Segítsetek, légyszi'!Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!
Sikerült végre betenni a sztárfotókat a kicsinkről:
KépKépKép
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok,

Szilvi

Nagyon- nagyon édes a kislányod. Tényleg szuper.
Hány hetes? Légyszi ird le hogy hol csináltattad, be kell-e előre jelentkezni, mi a cime? Én most voltam 28 hetes. Érdemes már elmenni 4D ultrahangra vagy még várjunk?

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttünk a CTG-ről, kisnyúl mintaszerű eredményt produkált. Végre nem aludt, hanem végig rúgdosott! Utána megvizsgált a doki és atom zárt minden, szóval nem úgy tűnik, mintha a napokban meg akarna születni...
A főoldalon van a fotóalbum gonmb, ott abc szerint fent vannak az albumok, ebben a kisnyuszi az enyém - azért ideteszem a linket.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3443

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Lini!Örülök, hogy tetszenek a képek.Kép
A 32. héten csináltattuk,bár elvileg a 28-30.héten ajánlják,de szerintem ilyenkor már igazán babás,mert már ki van kerekedve.
A Praxis rendelőben voltunk.Ez a Bartók Béla úton van,Budán.Van weboldaluk, (a baba.lap.hu oldalon a reklám táblázatban rá tudsz kattintani)ott jelentkezz be, mert úgy 1000 Ft kedvezményt kapsz egy regisztrációs számmal.Utána, a megadott telefonszámon lehet időpontot egyeztetni (kb. másfél héttel későbbre kaptuk, úgyhogy minél hamarabb jelentkezz be!)Ha lehet, kérd, hogy dr.Győrffy Mátyáshoz kerülj.Nagyon jó szakember és irtó kedves!

Emma!
Megnéztem az albumodat,nagyon klassz!Gyönyörű gyerekszoba várja Kisnyuszit!Gratula!Kép
El nem tudom képzelni, hogy hol van rajtad az a 20 kiló, amiről írtál!!!Tényleg nagyon sovány lehettél előtte, mert tök csinos kismama vagy ezzel a súllyal!Kép
Én most 9 kilónál tartok és kb. így nézek ki, mint Te.

Szilvi
szilvi8
 
 


Szilvi,
nagyon aranyos vagy Kép
Azért meglátszik valamicske abból a huszasból...de nem olyan vészes. Azt el is felejtettem írni, hogy ma is találkoztam Etával - megint olyan kedves volt! Szerintem jól választottunk!

Lini, én is a Praxisban voltam, csak ajánlani tudom, mert nagyon profik. Én Győrfi Mátyásnál és Hajdú Krisztánál is voltam (ő egy nagyon elismert humángenetikus), mindketten szuperek!

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Emma!Köszi a linket , sikeresen megtaláltam Kép
Nagyon szép a gyerekszoba, és tényleg sehol nem látszik a +20 .Nem tudom hova teszitek.... a luxuskecó építéséhez kell a babának biztos Kép


Szilvi! Jól sikerült a sztárfotó Képgyönyörű kiscsajszi! Mi nem voltunk szerencsések, a két kezét, néha még a lábát is a szájába vette....
persze mikor fotozni akart a doki elfordult.
Úgylátszik már most az van amit Nagysága akar, videókat csinálunk az UH.rengetegszer nézem.
gratulálok a 9 kilóhoz, a duplájánál tartokKép

Titi
titti
 
 


Eltünt amit irtam Kép

Előről kezdem

Emma

Tényleg semmi sem látszik a 20-ból.
Annyira édesek a képek.
És a gyerekszoba tök profi.Hol lehet jó tapétát kapni meg gyerekszobabútort? Mi fenyőből szeretnénk a gyerekszobát. A Brendomban már jártunk de ott nem tetszettek. Az Astoriánál gyönyörű volt de egy kiságy , pelenkázo, meg egy játékos polc közel 400000ft-bak került. Azért ez tulzás.
Ugye? Vagy nem?

Kismamik?Nektek hogy foglyák hívni a babátokat. Olyan kiváncsi vagyok Kép
Mi Lacikának hívjuk a babát.Kép

Lini

Kép
lini
 
 


Szia Lini!

Bizony elég húzósak az árak, érdemes a KIKAban is megnézni , a barátaink ott vettek kiságyat .Mi a soroksári úton Brendon 2, csak vannak kirakva kifutó modellek, így sikerült 20ért venni fehéret ami tetszett.
Pocahontas valódi neve : Klaudia Kitti lesz.

Szerintetek érdemes még a 4Dvel próbálkozni 34h után?
Lesz vajon jó fotó?
Szilvi, a legvadabb időpontokban lépsz be éjfél és reggel hét Kép napközben szunya? Kép
talán megpróbálom a praxisban ,hátha... mennyiért csinálják?


Titi
titti
 
 


Szilvi, azt el is felejtettem írni, hogy nagyon cukik a képek! Nagyon fotogén a kis picúr!

Lini, mi tapétát nem vettünk, mert ami tetszett volna, az nagyon drága volt. E helyett vettük az öntapis barikákat, amit a fotókon is láttál. 9 bárány kb. 8000e pénzbe került, és nekem tetszik annyira mint a tapéta. Ráadásul levehető és később bárhova felhelyezhető.
Bútort mi a Faktum Bútortól vettünk, van honlapjuk (www.faktumbutor.hu), az RS-ben, meg a Minimanóban ki is vannak téve a bútorok. Szerintem elég jók a dolgaik és tök jó az áruk is (pláne mivel találtam vecsésen egy hölgyet, aki a gyártól rendeli meg a bútorokat és így kb. 20%-kal olcsóbb volt).
A mi kisnyulunk Balázs lesz, mint az apja Kép Nem mintha ez a családban hagyomány lenne, de nekem pont a férjem neve tetszik a legjobban az összes férfinév közül.

Titti, mi legutóbb a 32-33 hét környékén voltunk és a kis pofija nagyon jól látszott. Meg engem nagyon megnyugtatott az is, hogy pont Hajdu Kriszta nézte meg és nagyon alaposan átvizsgálta a belső szerveit - az összes alkatrészét és mindent rendben talált. Ha jól emlékszem 10e a vizsgálat (VHS+2 ff kép), és plusz 2e a DVD.

Pusz,
e

Kép
emma8
 
 


Titi!

Igazad van, mostanában tényleg vadak az időpontok.A tegnapi azért alakult így, mert férjecském egy jó darabig "uralta" a gépet, s utána meg beletelt egy kis időbe, mire lekicsinyítette a fotókat,hogy fel tudjuk tenni.
És tényleg szoktam délutánonként szunyázni 1-2 órát.Mondjuk ma nem, mert sokáig tudtam aludni, s most meglátogatom az egyik barátosnémat,akinél már van két gyerkőc.Egy kis tapasztalatszerzésKép

4D: a rendelőben lévő fotóalbumban egészen a 40. hétig vannak babák és tök jó képeket készítettek.De az biztos, hogy ki kell fogni, hogy a baba éppen mit akar megmutatni.Mi 10 percig "ébresztgettük", hogy elvegye a karját az arcocskája elől.De megérte!KépRemélem, ez azért neki sem volt annyira rossz élmény.

Szilvi
szilvi8
 
 


Ja, elfelejtettem a kslányunk nevét megírni:Virág lesz.
S ha fiú lenne, mi is a Balázs névbe vagyunk beleszerelmesedve /alig van ebben a szóban e betűKép/
De a 4D-n is azt mondta a doki, hogy 150%, hogy kislány.Most már eléggé erre vagyunk ráhangolódva,de persze semmi gond, ha netán mégis fiúcska!Kép

Na, megyek barátnőzni:

Üdv:Szilvi
szilvi8
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME ORVOS SZÜLÉSZNŐ ÉLETKOR
Emma8 2005.05.02 38+4 Első kisfiú Dr. Ács Zsoldosné Eta 29
Aysegül37 2005.05.05 37+5 Első Kislány Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 34+6 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 34+5 Első kislány Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 34+3 Első Kislány Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 33+6 Első kisfiú Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Lini 2005.07.14 28+1 Első Kisfiú Dr. Valent Még nincs 29
Terika 2005.08.24 22+3 Második kisfiú Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 20+1 Második ? Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 20+1 Első ? Dr. Radványi Még nincs 30</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNŐ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Igen
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Júniustól
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Titi, sajna a rendszer sokszor kibabrál velünk. Már nekem is volt ilyenben részem. Egyszerűen ugyanazon a néven regisztráld magad.
Betettelek a táblába. Kép

Emma, megnéztem a képeket. Nagyon szép szobája lesz a picinek. Olyan hangulatos. Kép

Szilvi, nagyon szép a kislányotok.Kép

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok

Indigo

Esetleg Lehetne egy olyan kérésem persze ha nem túl macerás hogy a kismamik gyermekeikhez odaird a nevét zárojelben. Olyan jó lenne látniKép
De tényleg csak egy ötlet.
Amugy érdekes egyre hátrébb vagyok a listán pedig telik az időKép
De ennek nagyon örülök. Félelmetes lehet elől lenni. Én biztos nagyon fogok izgulniKép

Lini

Kép
lini
 
 


Szia Szilvi!
Kép hogy jókat alszol te is napközben engem azzal rémisztgettek hogy már ilyenkor sem lehet aludni.
10nél ritkábban ébredek, de előfordult a héten, hogy negyed 1 kor keltem fel... Kép

A hatodik hónapig mindenki meg volt győződve hogy kisfiú, az utolsó 2UHtól peedig kislány ...Kép most a kislányba éltük bele magunk
mindíg a vége a meglepi Kép

Indigo köszönöm , hogy fevettél. Jó érzés tartozni valahová ilyen más állapotban Kép
Nekem nehéz volt megszokni, mert 1 sportcentrumban dolgoztam, furi volt már a végén... Kép vicces is talán

Lini, hamar itt van az a július még addíg is sok izgis dolog vár.
A héten minden nap csuklott a pocahontasom, olyan cuki, de nagyon sajnáltam . Állítólag nekik nem fáj. Nem tudom. Mindenesetre érdekes érezni hogyan kezd éledni a mindennapjaiban.

Emma, köszi, nagyon jó ötlet a bari, hol találtátok , öntapadós? minta ruhán a tépőzár vagy hogy jön le a falról?és hogy marad fenn?
albérletben lakunk és se nem mázolhatok se nem tapétázhatok.

pusz
titti
 
 


Szilvi, elfelejtettem válaszolni arra, hogy igen, a dokim volt az egyik Szülőszobában - nekem is megnyugtató volt látni "in action".
Egyébként a CTG-t nem ő csinálja, hanem mindig akkor megyek, amikor Ő bent van, mert ügyel vagy rendel, és utána az ambulancián találkozunk. Legközelebb jövő hét szombaton kell mennem, akkor majd valamelyik szülőszobában néznek meg vagy a patológián.
Titti, a barit az RS Bútoráruházban vettük, de más bababoltban is láttam hasonlót (volt még különböző disney figurás is). Az anyaga polifoam-szerű és a hátoldalán van egy kb. 2*3-cm-es kétoldalú öntapi ragasztócsík. Már kipróbáltam és ha szép finoman veszed le, nyom nélkül lejön a falról (mi is albérletben lakunk). Egyébként 3 db van egy csomagban, ami 2800 Ft körül volt.

Indigo, örülök, hogy tetszett a szoba. Mostanra annyi az előrelépés, hogy feltettük az ikeás sötétítőfüggönyt is, meg betettünk egy két játékot.

Puszi,
e

Kép
emma8
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNŐ ÉLETKOR
Emma8 2005.05.02 38+4 Első Balázs Dr. Ács Zsoldosné Eta 29
Aysegül37 2005.05.05 37+5 Első Kislány Prof. Asztalos Még nincs 37
Csücsök 2005.05.28 34+6 Első kisfiú Dr. Bánhidy Még nincs 30
Szilvi8 2005.05.29 34+5 Első Virág Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Titti 2005.05.31 34+7 Első Klaudia Kitti Dr. Radványi Tóth Anna 28
Akinorev 2005.06.04 33+6 Első kisfiú Dr. Gimes Dömötör Margit 22
Lini 2005.07.14 28+1 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Terika 2005.08.24 22+3 Második kisfiú Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 20+1 Második ? Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 20+1 Első ? Dr. Radványi Még nincs 30</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Titi, beírtam a neveket, azok alapján úgy is tudjuk, hogy kisfiú vagy kislány. Ha meg nem tudja valamelyik kismama még a nemét, akkor mind a kettő nemű nevet beírom. Ok?

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo

Köszi a táblázatot. Szerintem szuper lett.
Remélem mindenkinek tetszik az ötlet.

Lini

ui: Nem Titi, Lini (a magánhangzók stimmelnek de azt hiszem én kértem hogy írd át a táblázatot) Kép
Kép Kép

Kép
lini
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Nosztalgiából gondoltam benézek ide én ugyanis tavaly májusban szültem és nagyon jó és szép emlékeim vannak a szülésről.Zsoldosné Eta volt a szülésznőm akival maximálisan meg voltam elégedve-Egy igazi tündéri teremtés,mindenkinek ajánlom aki esteleg még nem választott de gondolkodik rajta.

Üdv:Theo</font>
theo
 
 


Lini, igazad van. Bocsi. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Indigo köszi, szerintem nagyon klassz kis táblázat, és jó ötlet a nevükön nevezni Kép Lininek hála.... Kép
Remélem mindenki remekül hétvégézik.

Szia Theo!
Míndíg jó hallani ha vkinek szép és jó élményei vannak a szülésről Képírhatnál gyakrabban is Kép
Ne legyen első szülés para rajtunk... Kép

Klassz gyorsan, minden zökkenő mentessen szinte észre sem vetted ugyi?!!!!??? Kép Kép Kép

Pusz Titi
titti
 
 


Grrr, Vadkörtét is likvidálta a Babanet...
Ez egy próba, hogy vagyok-e.

Annamari
anyucikaa
 
 


És yess!!!!
Na, akkor elmesélem, hogy sikerült magamra haragítanom a Klinika 2. emeletének dolgozóit, amit nagyon sajnálok.

Szilvi!
Abban, hogy elmaradt a műtét, nem azt sajnálom, hogy készültem rá és most megint 2 hét ideg, hanem olyan prózai dolgokat, hogy pl leadtam az autót egy hétre szervízbe, mondván, úgysem kell majd használnom, így viszont 4 napon át jó esetben vittek-hoztak kollégáim, rossz esetben vonatoztam napi 3 órát (vidéken dolgozom). Meg a kisfiamat is kvázi átvertem, akit felkészítettem, hogy nem lát 3 napig, mert meggyógyítanak a kórházban és erre fél nap alatt "meggyógyultam", és ha neadj isten 2 hét múlva mégis be kell feküdnöm, akkor nem tudom, mit mondok majd neki, és nem utolsó sorban eléggé fáj a hasam még mindig. Nade reméljük, használ az antibiotikum és tényleg csak egyszerű gyulladás az egész.

Képzeljétek, ma házitündér-üzemmódban voltam és isteni pizzát és kalácsot sütöttem! A pizza is nagyon jól sikerült, kétféle lett, az egyik a szokásos mindenfélés, a másikra viszont fokhagymás tejfölt kentem alapnak, rá pedig keménytojás, füstölt sonka, Bacon szalonn, füstölt sajt és rendes sajt került. Hát zabáltuk Kép
A kalács viszont kimondottan addiktív lett, úgy látszik, mostmár mindennap ilyet kell sütnöm! Kép

Annamari
(Ha ezt az azonosítómat is lenyúlja a rendszer, akkor nem írok többet, ezt vegyétek fenyegetésnek! Kép)
anyucikaa
 
 


Az 1 ágyas azért rossz, mert a csecsemős nővérek nem jönnek föl, tehát mindenért le kell tologatnod a gyerkőcöt, illetve nem részesülsz az ilyenkor esedékes csecsemőgondozási oktatásban.
Ahogy észrevettem, a csecsemősök nem is nagyon bírják a "különszobásokat". Nekem is húzták az arcukat, aztán meglátták, hogy maszkban vagyok, és akkor esett le nekik, hogy "Ja, maga a beteg!"
Akik nővérek meg ott helyben vannak, azok nem törődnek azzal, hogy te kismama vagy... (Bár velem nagyon kedvesek voltak.)
Lehet, hogy az igazi "fizetős" emberkéknél másképp van, de én ezt tapasztaltam. A szülésznőm is mondta, hogy mindenkit lebeszél az egyágyasról, ezek miatt. Előnye csak annyi, hogy jobban tudsz aludni, mert legalább a többi baba nem sír a füledbe, és könnyebb a látogatók fogadása (bár amikor én bent voltam, éppen zárlat volt Kép

Zita
parazita
 
 


Sziasztok,

Néztem a hétvégén mi történt veletek de alig írt egy pár ember. Ezek szerint a hétvégén mindenkinek otthon van a férje Kép ez jó!!!!!!!

Annamari
Nagyon megértem hogy dühös voltál az elmaradt műtét miatt. De próbáld azért a jó oldalát is látni a dolognak lehet hogy meguszol egy komoly műtétet. Azárt az antibiotikum sokkal egyszerübb.
De tényleg hátha igyis meggyógyulsz és az lenne a legjobb.Nagyon drukkolok neked.

Zita
Én ugy gondolom és ugy is hallottam hogy ahhoz hogy a nővérkék kedvesek legyenek veled igyis ugyis kell egy kis pénzt adnon.( persze tisztelet a kivételnek). A barátnőm 5 ágyas szobába feküdt és ott is azért dugdosták a pénzt a nővérkéknek.

Lini

Kép
lini
 
 


Annamari, én is kívánom, hogy meggyógyulj és akkor nem is kell semmit kitalálnod Balázsnak.

Zita, hát ez az egészségügy. Sajnos. Kép

Lini, tényleg fizetni kellett volna? Akkor már értem miért nem foglalkoztak velem. Kép

Lányok, ezt nem hiszem el. Szombaton kellett volna megjönnie. Akkor telt le az 1 hét késés és semmi. Egyszerűen nem hiszem el, hogy pont most jönne össze a baba, hiszen még védekeztünk is. Akkor meg mi van velem? Azt hiszem ha holnapig semmi, akkor tesztelek. De teljesen ki vagyok akadva. Izgulok ám az injekció és a röntgen miatt. Remélem, ha mégis babás vagyok akkor se lesz semmi baja. De reméljük, csak a szervezetem hülyéskedik egy picit.
Pedig még fürödtem is a múlt héten kétszer is forró vízben, szóval már meg kellett volna jönnie.
Ja és pénteken megkívántam a férjem által készített sült paprika illatát, amit egyébként utálok. Mondtam is a páromnak viccből remélem nem vagyok terhes. De abszolút viccből, mert hiszen védekeztünk. Ja és akkor is mint ma is görcsölt a hasam. Szóval tutira vettem, hogy szombaton megjön. Azóta görcsölgetek és mindig azt hiszem, hogy most jön meg aztán nem látok semmit.
Jaj úgy izgulok, nem hiszem el, hogy pont amikor ki akartunk hagyni az injekciók miatt egy hónapot, pont most jönne össze? Képtelenségnek tartom, hiszen az előző 4 hónapban védekezés nélkül nem estem teherbe. SOS.
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo,

Hu, Én nagyon drukkolok hogy legyen baba. Ne izguljál ha terhes vagy annyira az elején vagy még hogyha a röntgen vagy az injekció ártott volna neki akkor nem marad meg. Ha meg ennek ellenére megmarad akkor egy nagy egészséges babóca fejlődik náladKép

Lini

Kép
lini
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?