Új privát üzeneted érkezett!

hali!
Köszi a szurkolást, de a vásár csak a jövő héten lesl, így áll előttem még pár dolgos nap addigKép
Jubi! Viziló

Mian! Nagyon stílushű a kannád, igazán remek!Kép

Sztigris! Én plextolt kevertem a dp-hez, mikor műanyagot alapoztam. Aztán festheted szokás szerint

Viszont most én kérek tanácsot: a vasalós képeket felülról lakkozza valaki? Stucek akryl-lakk-spray-t mondott, de nekem az magától sem működött, még a gipszkereten sem hagyott igazán nyomotKép Csak a gang kövén vannak tavaly nyár óta eltávolíthatatlan kontúrnyomok, a képeken nem látszikKép
Csináltam párat a vásárra, és lenne még kedvem nagyot vasalni fa alapra, de olyan befejezetlennek tűnik nekem papirosan...
HELP!

Abbyke!
Na utálj!Kép
Én ugyan egy csomó vázát és kaspót csináltam már, de magamnak használatra még egyet seKép
Vagyis még tavaly, lyukas cserépre, de azokba alátétet tettem, amióta ilyen jó kis forrásunk van (alias minimaxiKép), azóta csak eladom.
Én csak REMÉLEM, hogy elég a máz és az impregnáló; ciki lenne, ha valaki visszahozná...
"Dolgozni" menjek, vagy konditerembe?
Köcsögöt termelni, vagy zsírt letermelni? KépKépKép
paat
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Annaa! Tegnap jártam hobbiboltokban,s mindenki a vasboltba küldött, hát mentem, s vettem is vitrázsrúd tartó szögeket.(Meg egy rakás szalvit persze!) Még nem próbáltam beletekerni a gipszbe, de talán holnap! Szerintetek festés előtt vagy után tekerjek?
Amúgy, én is csak a hétvégét hagytam ki, de most az állam hever a földön a látottaktól!
Nagyon benne vagytok a szebbnél-szebbek készítésében Lyányok! Sajna, nekem most nincs túl nagy kedvem ehhez, a megrendelt képek öntése is akkora lelkiterhet jelentett, hogy csuda....Kép
Remélem a jövő hétre beharangozott rosszidőben visszajön az ihlet!
További szép hétvégét Nektek: Tünde
totne
 
 


PaatKép
Először "dolgozz". Ebből lesz sok pénzed és akkor vehetsz kondibérletetKépKép

AbbyKép
Berci bácsi hogy van? Gondolom már meggyógyítottadKép

SztigrisKép
Az akrill spray-t festékboltba keresd, bármelyikben lehet kapni!Kép

JubiKép
Ez nem szemecske, hanem egy hatalmas szemKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Szép reggelt!

Mian nagyon csini lett a kannád! Gratula!
Jubi, helyesek vagytok! Én a Hugóra tippelek. Kép
Paat, a lakk szórás után még ecsettel is lakkozhatod. De ha 2-3 étegbe fújod akkor fog látszani.

Totne, még nem próbáltam ugyan, de nem hiszem, hogy a gipszbe utólag belelehetne tekerni bármit is. Kiváncsian várom az eredményt.
szorgosstuci
 
 


Paat,
én egyszerüen ecsettel hordom fel a lakkot a felületre. Vagy vizes bázisút, vagy acryl bázisút használok, mikor milyen van kéznél. Ha nem akarom nagyon csillogósra, akkor elég 1 réteg, ill. ízlés szerin több. Amit én legújabban használok, az a Hobby Line-tól az Art Potch nevü lakk és ragasztó egyben, s ebböl is van egy csillogósabb változat. Még vasalás után is szép fénye marad. Nekem ez vált be. Kép

Vali!!
Hol vannak a beígért képek???
mian
 
 


Sziasztok!
Addig mutogattátok azokat a gyönyörq pzs tartókat, hogyí én is készítettem egyet.Megmutatni majd késQbb ha valakit sikerül rábeszélnem, hogy lefotózza.

Mian, Koda!
Az Unikomos nem üveg, hanem mécses, tehét nem kellett levágni.A mintája elQször dekupi aládolgozásnak indult, de megggondoltam magam és virágokat festettem rá.Így olyan édes kis váza lett belQlle (szerintem).A másik Unikumos mécses az repesztett, de sajnos egy helyen megcsúszoptt a festék rajta.

Mindenki!
Ha lesz pénzem és veszek digitgépet milyet vegyek?

Mini!
Azt hiszem te ajánlottad a faárúsoldaladat.Hogy tudna az eljutni hozzám ha szeretnék valamit közülük?

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől bocsi, hogy szokásomtól eltérően nem emelek ki mindenkit, de nagyon sok a munkám és alig van időm olvasni és gyönyörködni.

De azért Paat? Jubi, Mian, Adnilem és persze Stuci művek megcsodálva Ötletek ellopva, ÓRIÁSI GRATULA MINDENKINEK :-))))))))))
Ha valaki kimaradt nagy-nagy bocsi:-)

Tünde !

Ezt a gipszbe becsavarás dolgot szerintem mindenképpen valami selejt gipszen próbáld ki, mert a kész gipsz keret szinte tuti, hogy meg fog repedni, ha valamit belecsavarsz :-(

Melinda!
Rajtam nem múlik a dolog szívesen biztosítom Neked is a cuccot, nem velem, hanem Jubival, és Kodával, vagy Abbyval kell megegyezned, mert ők biztosítják a miskolci szállítmányok útját :-)))
Abbyval beszéltem, szívesen segít, és valószínűnek tartom, hogy Jubi és Koda is:-)))), de azért beszélj velük kérlek és ha rendben akkor a portálon lévő emilküldéssel elküldheted a rendelést (ne felejts el válaszcímet írni), ha megjön akkor megírom a számlaszámot ahová a pénzt utalhatod.
Bocsi, rohanok tovább
Cupp mindenkinek:
minimaxi
minimaxi
 
 


Melinda! Most olvasom az egyik hozzászólásodban, hogy írtál mailt nekem? Sajnos én nem kaptam semmit sem. MIt írtál? El tudod újra küldeni?

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


bocsi, csak most rendezgettem új fotókat a csajokról...itt található, ha valakit érdekelKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=5396
abby
 
 



Kép
krimo
 
 


Abby! A tündériek a csajszik ,Te is változtál, de nekem a nagypapis kép tetszi nagyon, ahogy a lámpa kiáll a fejéből olyan mint egy "X Akta" Mulder biztos örülne , ha látná. Kép Bocsi, remélem nem sértödsz meg!?

Krimuszkám, ..eez mi akar lenni? (csodálkozó és kérdő arc )kííííííííváncsi vagyok mi lesz belőle?????? Kép
szorgosstuci
 
 


Szia Anyko!
Küldtem Neked mailt.
Nolo
nolo
 
 


Anyko!
Újra én vagyok, mert azt elfelejtettem, hogy a gportálos címre küldtem, de ha nem jó átküldöm a profilodban levőre.
Bocsi
Nolo
nolo
 
 


Hali Csajok!

Mi ez a nagy csönd?Kép Most én is csak beköszönök, mert van egy kis varrni valóm, meg el kell mennem intézkedni net ügyben. Alkotás az ablakba. Kép
puszi mindenkinek
szorgosstuci
 
 


Nolo!

Írtam egy címet neked!

Lányok!
Van egy jó hírem!!!! Úgy néz ki, sikerült szponzort találnom egy kedves nő személyében. Igaz már csak a következő pályázatra lesz, mivel a rózsásra sokan elküldték már a nevezési díjat.
Csak egy kis ízelítő, hogy amerikából importált, magyarországon sehol máshol nem kapható szalvétákat ajánlott fel!!! Fel fogom tenni a honlapját majd az oldalamra is és onnan is lehet majd csemegézni!
Illetve holnap megy egy előadásra, ahol olyan emberkével fog beszélni szponzorálási ügyben, aki a decoupage híve és kreatív kellék boltja van!
Bízzunk bene, hogy végre sikerül az álmomat valóra váltani!

Na ennyi jóhír szerintem elég is!

Lányok!
Remélem közületek is többen fognak pályázni a rózsásra! Kép
Meg lehet nézni az eddig beküldött alkotásokat! Gyönyörűek! Kép
Szép napot!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Melinda!

Küldjél légyszi egy használható emil címet, mert arról amit a rendelésedben írtál visszajött a mail
Köszi
minimaxi
minimaxi
 
 


Szia MIni!

Írtam neked levelet facuccos rendelés ügyben! Kép

Majd még biztos fog kelleni, mert az amatőr művészek kiállításán megint szerepelni szeretnék, csak mostár kizárólag fa dolgokkal. Kép

Köszönöm előre is, ha foglalkozol velem! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mini!

Elolvastama repesztésed titkát és gondoltam kipróbálom! Kép Meglepődtem az eredményen! Tudok repeszetiiiiiiiii! Kép na van még mit csiszolni, de végre tudom, hogy hogyan kell csinálni! Kép
Köszi neked!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó
Ezer éve itt élsz köztünk, és még nem repesztettél???????!!!!!! Jobb későn, mint soha, de egész jó lett. Ha sűrűbb a felső festék, akkor nem lesz csíkos. De nekem is sokszor azKép

Mian! Köszi a lakkozást, de sztem te arra gondoltál, hogy hogy vigyem alá. Alulra én is ecsettel kenem, de ha ragasztózás és vasalás után a matt, papíros felületet szeretném óvni/feldobni lakkréteggel, akkor ecsetes kenés megráncosítja. Igaz, még csak dekuecsettel dekuragival mentem át rajta, de ugyebár az nyújtaná, az alapja meg oda van ragasztva, így hát ráncosodik, de nagyonKép Talán a sima lakk vastag ecsettel jobb? Én vizes alapú szagtalan parkettalakkot használok.
A tiéd vasalás után fényes lesz felül úgy, hogy csak alul volt lekenve?! Ez elég hihetetlenül hangzik az enyémet nézveKép

Szétálltam a lábam az utóbbi napokban. Már nem elég a konyhai étkezőasztal (mióta állandósult a műhelyem, a család az étkezőben eszikKép), de végigpakolom a konyhapultot, mindenhol szárad valami, ecseteket kimosni 5 percenként... Nem is olyan könnyű munkaKép Már néha inkább beugrunk valahova enni, mert nem férek el főzniKép
Na alkossatok szépeket, majd pénteken teszek fel a heti termésből!
paat
 
 


Paat! Ha oldószeres lakkal kened akkor nem fog ráncosodni. Persze próbáld ki, de nekem bejött.
..minek is főzni?Enni meg pláne!Kép Az nem olyan maradandó mint egy szép kép v. tárgy. Hacsak nem a zsírpárnácskák.Kép
szorgosstuci
 
 


Paat! Kép

Repeszettem én, csak sosem sikerült! Ha láttad volna apróbálkozásaimat... Kép
De mostmár gyakorolni fogok. Kép Ez a felső festék nem hígított. Tömény diszperzit. Ahogy a vödörben van. Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat,
most már nem teljesen vagyok képben! (Vagy lehet, hogy már a Te agyadnak szaladt a szalvétázás? Kép)
Szóval elölröl! Simán, a vasalós technikával fel a szalvéta; (sütöpapíron keresztül vasalom!) aztán száradás után még átlakkozom. Nekem még sosem gyürte, pedig használtam már vizes alapút is és acryl alapút is.
Kitartást még a hétre; és további jó ötleteket. Az újabb csodákat pedig türelmetlenül várjuk! Kép

Anyko,
tuttttko lett a repedésed! Kép
mian
 
 


Sziasztok!
Stucikám, hogy Te milyen szenya vagy! Hogy mondhatsz ilyet szegény papámra! De köszi, olyan jót röhögtem!Kép Kép Kép olllan hüle vagy!Kép
Krimoka! Nagyon jók a gipszek...mert ugye azok?!Kép
Anyko! Jó lett a repesztés mondtam én hogy Minke egy istennő!Kép
Ma ezeket fejeztem be...rózsamániákusaktól elnézést...többet nem vetemedek ilyenre!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=333379&index=4
innen kezdődnek...a kedvenc kolleginámnak viszem holnap ajándékba...remélem fog neki örülni: Bár ő nagyon kedves mindig tetszik neki amit kap.Kép
Jó éjszakát!
Megyek gyorsan megnézem magam a tv-benKép
abby
abby
 
 


Abby!
Én is megnéztelek Kép Szépeket csináltál eztet is megnéztem.
Ja gipszek, hát Stucek!
Mijelőtt még kifúrdal a kiváncsiság. Ez pont semmi, csak a képek hátulján próbálkozom a falfestési technikákkal Kép De egy tengeres szalvi még jó lehet az elejére Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Néhány képet sikerült befejeznem, gondoltam megmutatom öket:
www.babanet.hu/album/main.php?album=5002&page=2&image=126393
Bocsi, hogyha nagyon unalmasak a keretek, de élőben /igaziból / nem ennyire egyformák, mindegyik másképp sikerlült.
Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Nolo!

Húha..ezeket hogy csináltad? Nekem nagyon tetszenek, de az a guszta repeszett...irígykedem, pedig lassan én is tudok repeszteni! Kép
Írtam neked levelet. KépCsodaszépet alkottál!

A repesztett szalvétatartóm nem marad ilyen kopasz lányok, csak a repesztés miatt fotóztam le. Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Nolo!
Szerintem szépek a keretek.A hegedqst körbefestetted?
Nekem nagy szerelmem volt, megvettem barnába a szalvit, arany lett a keret.De mire elkészült olyan "borongós hangulatú" lett, hogy elajándékoztam.De a tiéd JÓÓÓÓÓÓÓÓ.

Melinda
adnilem
 
 


Hát Mian, lehet, hogy tényleg agyamra ment már egy kicsit...Kép
De már nem tart sokáig! Főleg, hogy pici lányomon őrült anyasági függés vett erőt, így percekre is nehéz lelépnem előleKép
Nolo!
Az a bordós-foltos keret nagyon elegáns, hogyan készült?
Mi újs, Abbyke, fertőzőek a készletekKépKépKép
Nagyon szép lett, biztos örül, aki kapja. Nekem sokszor már nincs energiám a belsejét is díszíteniKép Tetszik Abby komolykás új szerepe? Semmi pasi... Nekem még mindig Kováccsal álompárKép
Bocsi az OFFértKép
paat
 
 


Lyányok!

Nagyon le vagyok maradva, hiába az öregség......hihi!
Na de most nem kíméllek benneteket, mutizok,hátha összejön.
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/125765.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/125773.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/125780.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/125784.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/125785.jpg
Szóval itt lennének a művek - már amit sikerült feltennem.
Lányok! segítsetek nekem abban, hogy lehet egyszerre feltenni a saját albumomat és onnan mutizni az elkészült műveket. Most sem sikerült mindet feltenni. Légyszi..... valaki!!!!!

Pusszancs: Valcsi
váradi_vali
 
 


Hurrá sikerült!
Nagyon örülök......
Vali
váradi_vali
 
 


Helló lánykák!

Fel- és eltünök azonnal:-)))
Csak most lett egy kis időm és gondoltam hátha valaki igény tart az elismerésemre:-))))

Nolo!
Nics ezekkel a képekkel semmi baj szerintem és a fotón is látszik, hogy nem tök egyformák:-)))

Abby cicuska!
Szerintem a barátnőd nem csak azért lesz lenyűgözve, mert kedves, hanem mert tényleg nagyon szépségesek lettek a rózsácskák :-))) nekem a kulcsos szekrényke teccik spéci a legjobban, de szívesen elfogadnám a pzst, meg a képet is ajándékba:-))))

Vali!
Azt azért nehéz lenne letagadni, hogy barátnék vagytok Miannal :-)))
Gratulálok!!! Ahhoz is hogy sikerült linkelni, de különösen a művekhez:-))) Az a citrongyos nagytál:-))) Persze a többi se kutya ám mert a lámpa is, a virágládika is és a kép is tök jó, a madarak miatt meg az én készülékemben van a hiba, csak kint repkedve szeretem őket:-( Tehát a hiteles vélemény az, hogy szép csak nem a szívem csücsökje :-)))

Egy szó mint 100 teljesen lenyűgözőek az alkotásaitok megest :-))))
Na elhúzok, mert meló van ezerrel:-((
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Beköszönni,meg elköszönni jöttem,mert holnaptól nem leszek a hónap végéig.Alkossatok szépeket,legyen mit nézegetnem,ha visszajöttem.
Tikiti
tikiti
 
 


Miniiiiiiiiii!
Hol van , hova lett a Portálod??????????


Melinda
adnilem
 
 


SziasztokKép
Tettem fel néhány újdonságot, innen:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=343943&index=11

Nolo! Az a repesztés gyönyörűűűűKép És nagyon ötletesek a keretek, szerintem sem tök egyformákKép

Vali! Mindegyik nagyon szép lett, nekem legjobban az első tetszikKép

Abby! Nagyon pofás a rózsás készletKép Bogusnak nagyon tetszettek a csajszik, jövőre Ő is Jázmin szeretne lenni a farsangonKép A végén mondtam Neki, hogy itt van Abby néni, mire a gyerekem: Aha, aranyos nő lehetKép Na, mit szólsz hozzá?Kép

Erika
dreri
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek el, hogy teljesen elvesztem, nem voltam, semmit nem engedett a gép, egész nap azt a választ kaptam, hogy töröltetve lettem. Na mindegy újra itt vagyok, remélem nem tűnök újra el, mert magam keresése nem a legszórakoztatóbb tevékenység. Amúgy sem tudom sokszor, hogy hol áll a fejem, kivagyok mi vagyok hátmég ha eltűntetnek. Bocs

Melinda!
A hegedűs képet mikor megláttam a boltban annyira megtetszett, hogy vettem zöldben és barnában is. Aztán ezt úgy csináltam, hogy körbevágtam és a lefestett alapra tettem. Azt hittem, ennél látványosabb lesz.

Paat!
A kereteket SADOLIN favédőszerrel csináltam, és mindegyik teak színű / nem mintha tudnám, hogy az pontosan milyen szín/. A végleges szín és a mintázat attól függ, hogy mennyire egyenletesen festettem és hogy hányszor kentem át.

Vali!
Nagyon tetszenek az alkotásaid, nekem főleg az első tetszik nagyon.

Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok! Kép

Nolo!
Szépek, ügyes vagy! A repesztés pedig teljesen profi!! Kép

Abby!
Látom téged is letámadtak a rózsák Kép Előlük senki sem menekül Kép Ez a tv-s dolog nekem nem ugrott be először - nem nézem a Vészhelyzetet Kép - , és már azt hittel lemaradtam valamiről Kép

Vali!
Nekem a lámpa teccc a legjobban! Az annyira ötletes!

Tikiti!
Szia Kép

Dreri!
Nem müxik a portálod Kép

Én is kertészkedtem ma Kép, íme:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/rozsastok.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/rozsaspzs1.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/rozsaspzs2.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/rozsasduo.JPG

pá, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
No már lehiggadtam...ugyanis 1szer már írtam egy litániát aztán a gépem fogta magát és újraindult, persze elszállt minden addigi....
Nolo! Gratulálok a munkáidhoz, szépek lettek. Nekem az első kép tetszik a legjobban, ezt a szalvétát szeretem és a keret nagyon illik hozzá!
Vali! Neked is szépségesek lettek az új alkotások! Minikével értek 1et, az a citromos no meg a jó kis virágos ládika(?) de nekem tetszik az első kép is, nagyon egyedi, még senkinél nem láttam ilyet!Kép
Minike köszi a dicséretet, nagyon jól esett!Kép Igazad van a kedves kolleganőmnek nagyon tetszett a "szett" és nagy örömmel fogadta! De én nálad is láttam ismét szépségeket!Kép
Paat! Persze, hogy megirigyeltem a dolgot, hiszen nagyon szépeket alkottál. Bár igaz én már régebben is csináltam ilyen készleteket csak akkor még nem volt ennyi minden. Csak kaspó és kép lehetett, de most, hogy Minike küldi nekem a sok facuccot sokkal több minden lehet alkotni! Így már jobban mutat is!Kép Én 1ébként kénytelen voltam dekorálni a szekrényke belsejét, mert Hanga elkezde tollal...tehát maradt a festés és a díszítésKép Szóval azért lett jó mert közös munka!
Most bocs az offért a többiektől, de nekem is ez lenne az ideális kép: http://babanet.hu/album/main.php?album=5396&page=4&image=126607
DrEri! Köszi a dicséretet és jövőre küldjük a jelmezt-eltettem-aztán majd visszakülditek amikor Lillusnak kell!Kép Mondjad a kis hercegnőnek, hogy vigyázzon mert a látszat csalKép abby néni csak így néz ki, de sokkal gonoszabb, most a jó oldalát mutatta!Kép Stucink különben is azt mondta, hogy változtam-bár nekem nem is áll ki a fejemből a lámpa- ki tudja mire gondolt?!:Ö
Most pedig itt van az a kép amit neked köszönhetek..http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=333379&index=10
innen pedig a többi még http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=333379&index=11
Itt meg a két csaj megen...http://babanet.hu/album/main.php?album=5426
Na elmenetem mert már meguntokKép
Szép álmokat!
abby
abby
 
 


Jubi! Közben látom Te is írtál...megnéztem a műveket, de már csak nevetekKép Nagyon szépek, de mindenki mennyire várja már a jó időt!
Ráadásul milyen elírásod van ha visszaolvasod: Hittem helyett hittel!Kép Ez tetszikKép
abby
 
 


SziasztokKép

JubikaKép
Jót átvertél! Azt hittem, tényleg valami kertészkedős képet mutatszKép Aztán leesett....Tök jók!


ErikaaaaaaaaaaaaKép
Annyira gyönyörű az almaszedéses képed, hogy beleszerettem! Hol lehet ilyen gyönyörűséges szalvétát kapni???

valiKép
Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy biztos Miannal nagyon jóba lehetszKépKép Ügyes vagyKépNekem is az első kép a szívem csücskeKép

AbbykeKép
Szépséges a rózsás kaspód! Kérném a pontos színmeghatározástKép

NoloKép
te is csak fájdítod a szívemet az almaszedős szalvétával..Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én tojáshéj színnek neveztem el ezt az alapszínt. Be volt keverve egy jó adag és minden alapnak nagyon jó. Aztán úgyis krétázomKép Kivéve ezt!
A szali van a weidlich udvarban is...én nem vettem mert tudod, hogy nem az én világom, de ha tudtam volna!Kép
Minden jót!
abby
abby
 
 


r

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


x
mian
 
 


Tegnap este itt görcsöltem; írtam egy regényt, aztán, semmi! Kép de most!!!
Megint nem gyöztem visszaolvasni, meg gyönyörködni! Kép

Abby,
imádom a rózsás csodádat és pedig azért, mert nagyon tecc, hogy mered a különbözö salvétákat keverni. Egyszerüen szépek!

Nolo,
szuperek! Kép a repesztésed csodás és nagyon-nagyon tetszik a famicsoda a kereteken. Tényleg nagyon ügyi vagy!

V-baby!
Minden elismerésem, ámbár ezt már az este elmondtam! Pussssz!

Drery,
nagyon szépek; neked is csak azt mondhatom: gratula! Kép

kicsi kertészleány - Jubika,
hüen magadhoz...! Kép persze ez már tudott dolog, hogy én a rózsákért meg vagyok halva. És a krétáuásod még mindíg ámulattal tölt el!
Most láttam az elsö bortartódat is; no, ezt sem kell dugdosnod! Kép

és most jön a mutizás:
(lehet majd plágiummal vádolni, de annyira elbüvölt Paat készlete, hogy megkívántam; bár közel sem lett oly szép, mint az övé! Kép )
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/126643.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/126644.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/126645.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/126836.jpg
mian
 
 


Abby!
Tetszik az a bibliás képed.Az szalvéta?Hol tettél szert rá?

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Nolohoz és sokakhoz hasonlóan napokra "eltűnt" a nickemKép, így nem tudtam írni ideKép..., de most sikerült és nem menekültök!Kép

Koda!
Köszi, akkor megnézem a festékboltban.

Nolo!
Nagyon tutik ezek a keretek! Épp valami ilyesmi színű keretet kértek tőlem megrendelésre. Ezek mind fakeretek, ugye?

Anyko!
Grat a gyönyörű repihez!Kép Amúgy milyen fajta repesztőt használtál, Fenvicryl Crackle Medium?Kép

Abby!
Felőlem jöhet még rózsásKép Amúgy az a kulcsos szekrény annyira jól néz ki!Kép Az újakról nem is beszélve...Kép

Vali!
A 2. lámpa ugye és rizspapírral van díszítve? Nagyon mutatós lett!Kép
A madárkás szalit honnan szerezted?

Eri!
Épp tegnap nézelődtem a portálodon éshát végig gyönyörködtem az alkotásaidat!Kép
Ja, és az epres kép kicsit sziven ütött...csak nem te stopiztad le először Szandránál?Kép

Jubi!
Látom te is berózsáztál!KépKépKép

A héten óriási élményekkel gazdagodtam: imádok vasalni, de mostantól mégjobban!Kép Ugyanis először próbáltam ki a vasalásos technikát és valami fantasztikusan szépek lettek a képek!KépKépKép Lefotózni még nem tudtam, de hamarosan jövök mutizni!

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!
Koda!
Ha valóban érdekel és nem találsz almás szalvit szólj és megpróbálok még keresni.

Sztigris!
A keretek eredeti gipsz keretek csak kipróbáltam a fapácot és ilyen lett.
Én a vasalásnak csak a rosszabb formáját ismerem,még nem próbáltam a másikat, amit biztos nem utálnék annyira / ugyanis bármilyen házimunka csak ne vasalás legyen/

Mindenki!
Ha megkérlek Benneteket írtok nekem a technikáról és megköszönném, ha valaki mutatna képet az ilyen képekről

Mian!
Nagyon szépeket csináltál, nagyon tetszik az első.
Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!

Jubi! Olyan "jubisak" lettek az újdonságaidKép Nagyon szépek!

Mian! Húúúú, a napraforgós a kedvencem, nagyon jó a formája annak a kovácsoltvasas tartónak, és azt a szalvit nagyon szeretemKép

Koda! Kérsz az almaszedősből? Még a fele megvanKép

Sztigris! Valószínűleg én lehettem, Neked is fel tudok ajánlani belőle (az epresből), ha kérszKép

Melinda! Ha jól emlékszem, van még a boltban leghátul 1 darab, menjek érte???

Erika
dreri
 
 


Kedves Mindenki!
Gyonyoru dolgokat keszitetek,megkivantam en is! Szeretnem megtanulni/ellesni a kuliszatitkokat. De a legelejen kezdem. Kerlek segitsetek!
Eddig probaltam hungarocellre es kartonpopirra.Nektek a keret es a kep is gipszbol van? Ontoformaval dolgoztok?
Kisebb mintak viszonylag problemamentesen simultak, negyed szalvit kozepetol kezdtem ecsetelni de a szele fele haladva eleg macerans volt (mintha 1 taskam lenne a szelei felturodtek Ezt leregasztva kicsit rucskos lett. Aracsettel dolgoztam, jobb lenne a tapetaragaszto? Mast nem kaptam Kép Na es fentrol ecseteltem.
Lakkozni nem kaptam spray formajut, ecsetelve nem rongalodik a kep?
Kosz a segitseget
Hajciho
hajciho
 
 


SziasztokKép

Üdv HajcihoKép
Kép

Szívesen segítünk, én is és a lányok isKép Kérdezz bátran!
Biztos lesznek eltérő vélemények, de majd mindenki megírja miért is jó azKép
Én az első próbálkozásokat fa alapra, vagy gipsz alapra kezdeném. Ezeken lehet szerintem a legjobban megtanulni szalvétázni. És igen, a gipszképek öntőformával készülnek.
Írtad, hogy fentről szalvétázol. Szerintem szerencsésebb lanna, ha alulra kerülne a ragasztó, így nem fog a szalvéta felkunkorodni. Próbáld ki és meglátod, hogy neked melyik a kényelmesebb. Nem kell nagyon sok ragasztó a szalvéta alá, mert akkor elázik, elnyúlik. A szalvétát középről kifelé, körkörös mozdulatokkal próbáld felvinni.
Én a tapétaragasztót személy szerint nem szeretem, én nem tudok dolgozni vele. Én maradok a decoupage ragasztónál. De többen használnak tapétaragasztót, majd ők elmondják a titkátKép
És ha decoupga ragsztólakkot veszel, akkor nem kell külön lakk is. Ez olyan 2 az 1-ben. Ha felvitted a szalvétát és megszáradt, akkor ecsettel felülről is át kell kenni vékonyan a. Ettől szép fényes lesz. Sőt, még a keretet is lefestheted ezzel, az is fényes lesz tőle.
Remélem segítettem. Mondom, ezek az én vélemyényeimKép

Nolo, ErikaKép
Nagyon aranyosak vagytok, de Tünde már jelezte, hogy ad nekem olyan almás szalétát! Nagyon drágák vagytokKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?