Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is megjöttünk. Nem volt olyan vészes az idő, és hát telket ilyen időben kell nézni, mert ha így is tetszik, akkor napsütéses szép időben pláne Kép

Seriff, nem jó a holnap,Kép nem leszünk itthon. Józsi megy Pestre, még telket is néz, mi pedig, mint jó potyautasok megyünk vele, és meglátogatjuk Diáékat! Kihasználjuk az alkalmat. Biztos jó lesz Kép Ezer éve nem találkoztunk márKép

Bogus, örülök, hogy jól sikerült a hétvége. Holnap meghallgatom ezt a beszéd témát Kép enyém gyerek se evett igazi szülinapi tortát, de szerintem semmi bajuk nem lesz azoknak a csajoknak egyszer egy szelet tortátólKép persze, ha nem mindenapi a dolog.

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogi, szuperek a képekKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata, okés akkor nem megyek Hozzátok holnap, a pénteket meg még majd megbeszéljük! Most akkor találtaok telket?
Most épp szereljük-én nem- össze a pelenkázót, de nem stimmel a fiókja.Kép

Babszy, köszi a mailt! És a képeken is nagyon cuki Bazsa!

Legyetek jók, mulassatok jól holnap, és csók Diane-nak is!

pusszancs mindenkinek! Kép

Kép
seriff
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma megint szórakozott a babanet?

Eszti, hogy telt a hétvége?

Edó, mit csináltok ebben a nem túl barátságos időben?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kata! Mielőtt elfelejtem: írd meg légyszi emilben a címeteket. Jóska talált telket? Jól telt a tegnapi nap?

Seriff! Sajna csak itthon játszunk, de már látom Petin, hogy hiányzik neki a levegő, és ilyen pocsék időt mondanak egész hétre Kép Mi lett a pelenkázóval? Hogy telik az utolsó hónap? Most akkor Hanna lesz? Az egyik barátnőmnek is Hanna a kislánya, gyönyörű szőke kékszemű kislány. Szerintem nagyon szép név!

Bogi! Én nem láttam képeket Kép de biztos jók Kép Tőlem is szoktak ilyeneket kérdezni. Mármint ami a kajákat illeti. Most volt a dédik szülinapja hétvégén és a dédimama azt mondta hogy ő alig bírta megállni, hogy ne adjon neki a tortából, mert annyira nézi.... Jaj levert a víz. Remélem azért a nagyik elfogadják hogy én máshogy csinálom mint ők és nem adják kezébe a csirkecombot. Múlt hétfőn kezdtük csak a főzit. Annyira édesen eszi, nagyon ízlik neki. Na jó még csak répát kapott. Ma kóstoljuk a sütőtököt.
A hétvégén a tologattuk a babakocsit aztán lekapcsolt egy mami, míg álltunk tologattam a kocsit előre, hátra, a padon ott ült 1 "nagyon okos" mami és azt mondta hülyére rázom a gyerekem .... No comment.

Eszti! Jót pihentetek? Tényleg szép az a környék. Egyszer voltam arra kerótúrán.

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Jó volt tegnap sokmindenkit látni Kép
Két kép a lurkókról:

hintázunk
Kép

autót vezetünk
Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

jujjjjj, nagyon jó volt tegnap. És örülök, hogy elmentem, mert nagyon édesek a gyerekek. Mind az összes Kép Kép
A két fiú, mint ahogy azt a fenti képek is mutatják, már nagyon fiúsan vezetik a buszt, Peti már hozzábrümmbrümmöl, édesek.
Peti kis ejtőernyősként hintázott, Balika pedig majdnem elszunnyadt a ringatástól. Kép
Dius remélem be tudsz ma jelentkezni! Jó volt veled is végre találkozni, jól nézel ki! Kép
Hú, Edó, "nagyon bírom" amikor ilyen okos hozzászólók vannak....jajjj, a hideg kiráz ezektől a megjegyzésektől.
Nekünk nagyon jól telt a hétvége, kirándultunk sokat, megint láttunk egy csomó szarvast. Meg sütöttem pogácsát Peti nagymamáival, nagyon aranyosak.
Várom a vasárnapot, hogy újra egybegyűljünk! Kép
Serfi, te hogy vagy? Pocakod nő? Kép Kíváncsi leszek, mióta nem találkoztunk, mennyit nőtt!
Vendég
 


Jó reggelt!
Hogy ma mindenki ilyen korán kelt!
Látom Peti berregett is a vezetéshez!
Jól mulattatok? Ott nem is esett az eső?
Telek?
Nekem annyira nem esett jól hanyattfekve a kozmetikusnál, de jót röhögött, mert a végén amikor már csak masszírozta a nyakamat, karomat, mondta is, hogy abbahagyja, mert látja, h nem bírok koncentrálni!Kép

Edó! Itt is szinte egésznap esett, ráadásul én nem tudom, hogy milyen eső,mert a 2 napja megpucolt ablakokat, mintha sárral öntötték volna le! Azért örülnék, ha szombaton jobb idő lenne, mert esküvőre megyünk, és a menyasszony meg fog fagyni! Vasárnap meg muszáj sütnie a Napnak!
Tényleg Kata, van ilyen hotplate-ünk, most próbáltuk hétvégén, nagyon könnnyű benne sütni, elvigyük? Majd még beszéljünk, hogy miket vigyünk, okés!

Diane, akkor jöttök vasárnap, ugye?!
Közben kicsit elmaradtam, mert jött a festő, ha minden igaz, ma utoljára! Legalábbis kifizettem.
Remélem, Anyós nem talál ki újabb vmit!
pusszancs

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Mi ez a vigyor Serfi????
Kép
Vendég
 


sziasztok!
Az előző csak egy próba volt,mert megint töröltek.
Mi az, mindenki eltűnt?

Eszti, a pocakom csak nő csak nő! De mit vegyek fel szombaton az esküvőre? Milyen idő lesz?
Volt ibolyaföld a hétvégén?

Edó, mi újság a sütőtökkel? Ízlett Petidnek?
A pelenkázó okés lenne, ha nem lenne pár helyen megrepedve, most várjuk aszállítót, hogy mit mond, mert ennyi pénzért nem akarunk hibásat! Épp ma reggel képzelte el, hogy mekkora lesz Zsebi, mármint hosszra, icipici így mutatva!
Hétfőn megyek NST-re, meg UH-ra is, ott majd kiderül mekkorára saccolják!

Kép
seriff
 
 


Hali!

Seriff mikor talizunk? Jössz erre felé, vagy mi menjünk ki?
Nem merek elindulni sétálni, mert annyira lóg a lába az esőnekKép
Gyerekem napszemüvegben feszít a lakásban, kár, hogy nem is süt a napKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Naggggyyyon helyes, növekedjetek csak. Kép
Képzeld nem mentünk az ibolyás rész felé, úgyhogy az kimaradt. De Peti szüleinél van fehér ibolya a kertben, hú, az gyönyörű.
Mi az az NST???
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, bocsesz, eddig néztem egy filmet, úgyhogy órák óta nem voltam fent a hálón!
Milyen ruhavásár lesz, és hol pénteken?
De ettől függetlenül kijöhettek bármikor! Én most nem terveztem bemenetelt, lefáradtam tegnap.

Eszti, NST=non-stressz-teszt, babu mozgás és méh összehúzódás normálisan a magzati szívhang frekvenciájának növekedését idézi elő, ezt vizsgálja, figyeli. Egy ilyen kis műszer a hasamra erősítve, hanyattfekve-asszem.Elég tudományos voltam?

Kép
seriff
 
 


Seriff! Nem mára gondoltam, hanem inkább a holnap délutánra, ha neked is jó?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Kata! Ma délután? Gyertek, nyugodtan! Itthon leszek, nem készülök sehová!

Eszti, remélem kielégítő választ adtam az NST vel kapcsolatban!

Babszy, Ti meg hol bújkáltok?

Diane?
Edó?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Igen, köszönöm, kielégítő, bár igazából egy nőgyógyász lányának talán illene tudnia...Kép
Ott is ronda az idő?
Itt marha nagy köd van.
Vendég
 


Hello!
Itt csak nem süt a Nap ezerrel, de pl. 1 órája tűzött, szerintem hideg sincs, mert nyitva az ablak és nem fázom.
És egyáltalán nem kéne tudnod, szerintem.

Megvan vkinek a ciklámen Stahl könyv? Van benne vmi tuti csokis kiflis recept! Leírnátok Nekem? Nem vettem meg a könyvet!

Hol vaytok Többiek?

Kép
seriff
 
 


Nekem nincs meg, csak a narancssárga Stahl könyv.
Itt erőlködik egy kicsit a nap, dehát ezen a ködfelhőn nem egyszerű neki áttörnie. Kép
Vendég
 


Edó, ti milyen irodával voltatok Krétán?
Egyáltalán irodával utaztatok?
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk sajnos esik az eső, szóval ma sem csavargunk Kép Ki is használtam ezt az időt: takarítottam.

Eszti! Utazási irodával voltunk (Bella Tours). Meg voltunk elégedve, bár a kinti képviselő nem erőltette meg magát, mert utószezon volt és nem volt "elég" magyar. Ők csak x fő felett kapnak pénzt a programszervezésért meg tolmácsolásért. Szóval külföldiekkel voltunk a kirándulásokon.

Seriff! Ízlett Petinek a sütőtök. Azt mondanám a zöldség jobban ízlik neki mint a gyümölcs. Tiszta anyja Kép Nekem sincs meg a ciklámen könyvKép

Képzeljétek ma vagyunk 5 évesek a párommal Kép

Kép
edó75
 
 


Edó!
Gratula Nektek! Lehetne szebb idő is az évfordulótokon! Ünnepeljétek meg azért! De en takarítással!Kép

Az igazság, h amikor mi voltunk Egyiptomba, ott sem erőltette meg magát a kinti képviselő, pedig sokan voltunk, pl. arról, h másnap mikor indul a repcsink haza, mikorra jön értünk a busz, este 7 vagy 8-kor értesültünk. Úgy látszik, mindenütt ilyenek!

Eszti, azóta már itt is szakad az eső, csak a Good Will Hunting-ot néztem, és észre sem vettem, csak mikor jött haza a férjem esernyővel.Kép

Úgy látszik, a Többiek alszanak, vagy mi!

Kata, jöttök ma?

Kép
seriff
 
 


Bocsesz, néha elhagyok egy-egy betűt, Egyiptomban, néha meg felcserélem őket:ne.

Bocsika

Kép
seriff
 
 


Hali!

Itt vagyok ám, csak a Peti nem alszik, pedig ilyen ramaty időben kéne 2-3 órákat aludnia.
Közben pedig sütök-főzök, de így elég gázos a dologKép
Lassan megpróbálom újra letenni.

Seriff, szerintem megyünk, úgy 2-3 között, de még attól is függ elalszik-e. Már itt csetlik botlik, dörzsöli a szemét. Szóval szenvedünk mindketten.

Edó, boldog évfordulót!!!Kép
Küldöm a címem.

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó, gratulálok! Legyen még 10x ennyi!! Kép
Jujj, Serfi irigyellek, most én is úgy tévéznék az ágyból fekve. Meg kakóit is iszogatnék, meg talán kuglófot is hozzámajszolnék...hmmmmmmm! Kép
Ehhez képest nyomom a melót...Kép
Este mozi. Hú, de régen voltunk. Ezt az új Gerard Depardieu-s filmet nézzük, 36 a címe.
Serfi, lustálkodj helyettem is!! Kép
Többiek??? Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom ma is megvolt a köridőjárásjelentésKép, én nem ecsetelem, mert hasonló.

Most jöttünk meg a tücsköktől, most egészen jól éreztük magunkat. A néni megint megdícsérte Balit, mert szépen rázta a csörgőjét, bár a kasztanyettát is csak csörgette, még...
Mindig találkozunk valami "sztárral", múltkor Benkő (gengszter) Péterrel, most meg a fene tudja hogy hívják, de a Barátok Köztben ő volt a Mónika lúzer barátja, még az elején. Motoros szerkóban vadított.
Velünk ma ennyi történt, ja, még voltak itt a szüleim cicussal és Zénóval, éppen mentek le Vászolyba jól megpakolva.

Kata, tök jók lettek a képek, van még? Petyus elaludt? Voltatok azóta hinta-palintázni?Kép

Edó, mi az e-mail címed, akkor neked is tudok küldeni hétvégi képeket. Garatula az évfordulótokhoz!!

Serif, nálunk ctg-nek hívták az nst-t. ???? Fájás azóta?

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Seriff, vigyek filmeket?

Peti nem alszzik, itt tépi az idegeim. Délután kap belőle egy kicsit a Seriff is. Ha holnap megszül akkor ahhoz szerintem nekünk is lesz közünk, Kép Remélem tudunk menni kicsit majd sétálni.

Babszy, gondolom fájó szívvel búcsúztál el anyudéktól. Főleg ha ragyogó napsütéses idő lett volna. Kép Én ilyenkor mindig úgy mennék velükKép
Vannak még képek, majd átküldöm.

Nálunk hétágra süt a nap, és 19 fok vanKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata!
Várunk, mármint Zsebi és én, most épp Malackát nézzük a HBO-n, ez tetszik Neki, mert folymatosan rugdos közben! De mindjárt folytatom a filmet,, csak amíg a Győző itt téblábolt, nem bírtam, mert folyton beszélt! Figyelj, elhozod az üres cd tokot?

Eszti, jó helyetted is pihenek! De sajnos nem hiszem, hogy ez Neked segít! Majd meséld el holnap az esti filmélményedet!

Babszy, itt most nem esikKép! Csak, hogy friss infóid legyenek!Kép CTG itt is, de annak több fajtája van, NST, OST, stb., nem részletezem, mert annyira nem érdekes! Nem fáj, csak rugdos!
Pistának hívták asszem Mónika lúzerét!

Pénteken hoznak új, összeszerelt pelenkázót!Kép

Kép
seriff
 
 


Jól van, akkor megnyugodhatsz pelenkázó ügyileg, és mi is látni fogjuk!Kép

Még azt akartam mesélni, hogy volt egy fél éves kislány is, aki olyan pindurka, hogy a 3 hónapos Milánnal (akiről a képet küldtem)egy súlycsoportban van, és ez a kiscsa simán mászik, ül és feláll. Nagyon fura volt látni.

Bali is össze-vissza alszik ma, lehet, hogy az időjárás, ami nálunk búskomor és esős. (csak hogy tudjátok)

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, hozhatsz filmeket, h mit, arra nem tudok válaszolni. Esetleg a Nő 2x. Most tényleg nem tudok mást. Ez a Good w....is jó film volt, tegnap a Remény rabjai-t láttam.Mikor jöttök?
Itt nem süt.

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!
Minek kell százezerszer törölni?

Kata, szerintem ráértek vasárnap megvenni a faszenes sütőt!

Csajok, jól eltitkoltátok a Diát!Kép (mindig Seriff tudja meg utoljára)Kép

Éjjel nem szültem meg, Peti egyáltalán nem volt fárasztóKépKép!

Ritka ronda idő van!És hideg!

Csak nem megint a mi kórházunkban van balhé?!

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Serif, örülünk, hogy nem szültél meg, Peti igazán jó gyerek. Látnátok a Pálmai Levit!!!!!!!

Igen, én is hallottam ezt a balhét, szegény kisfiú. Borzasztó ez, és hány ilyen eset nem derül ki vajon?
Viszont ma átadtak egy kihelyezett inkubátort is, egy kis plusz pont a kecsói kórháznak.

Szóval, lehullt a lepel? Már csak Edó gondolkozhat, hogy mi is van Diával. Hm?

Tegnap vettem a kisfiamnak egy nagy vödör legót. Egyelőre csak kiborítani szereti.Kép

Vasárnap milyen idő lesz, kedves időjósok?

Készülök a tiramuszival, a receptet már beszereztem.KépA következő összejövetelt Vászolyban tartjuk majd, valamikor a nyáron. Ok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Katus! Sajnos nem tudunk menni vasárnap KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Babszy, tiramuszi?Kép Hát, ahogy gondolod!
Jól van, legyen ott a következő találka, de amikor Zsebi már vagy 2 hónapos lesz! Tényleg, mentek vhova Bazsisnyaralni? Én úgy feldobódtam a Diától, hogy nagyon!Írtam is Neki gyorsan, de Ti meg nyugtatgassátok, mert mindig aggódik, azt írta vissza!
Eddig azt hallottam, hogy ma és holnap ilyen genya idő, szombaton napsütés, vasárnap esőfelhők érkeznek fölénk. Ezt most mondják a tvben! Hátha tévednek, és vasárnap is süt a Nap, bár a Dunántúlon eshe is, felőlem!
NA pussz

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Edó!! Ne már! MI történt?!

Vasárnap napos idő lesz!

Kecskeméten vmelyik nap én is láttam a kórház előtt egy inkubátort. Ez szerintem is kafi, ha már egyszer úgy alakul valaki sorsaKép
Tiramuszi Kép jöhet, bár még nem ettem, de ha Bogi rakott krumplijából indulok ki, nagyon fincsa lehetKép
Vászoly, nagyon OK! KÉpeken gyönyörű hely, élőben biztos mégszebb!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok.

Itt reménytelenül gusztustalan idő van. Kép
Edó, de kár. Bizti nem tudtok jönni? Jó lett volna megismerkedni, és Petit jól megdögönyözni. Kép
Szerintem is szuper Dius nagy híre. Kép Kép És én béna nem is vettem észre, csak amikor már mutatta. Kép
Tiramuszi Kép fain, már várom.
Vászoly is király, csak már nyár lenne.
Mi még mindig hezitálunk, hogy merre legyen a nyaralás. Szerintem az lesz, hogy kivesszük a szabadságot, és amilyen ajánlat megtetszik, oda megyünk. Annyi út van, hogy szinte lehetetlenség választani.
Serfiéknek könnyű ez a dolog, meg van a nyári program Kép
Vendég
 


Lacinak dolgoznia kell. Tegnap is 8-ra ért haza. KépKép de nem akarok panaszkodni. Annyira vártam ezt a találkát!

Dia babát vár??

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Itt olyan hideg van, hogy majdnem szétfagytam az előbb, pedig csak a boltig mentem el!
Kata,
bundazsák nélkül el ne induljatok sétálni!

Edó!
Miért nem tudtok jönni? Na, légyszi próbáljátok meg!

Eszti!
Nekünk van nyári programunk, az tuti, de úgy látom a Csöppségek imádnak a napon aludni!Kép

Babszy, itt olyan fű van, hogy csak na! Peti tegnap itt dőlöngélt rajta-nem igazán egyenes a talaj alattaKép!

NA megyek, befűtök a kaláccsal!

Kép
seriff
 
 


Edó, az hagyján, hogy babát vár, de mint kiderült, babákat. Kép Kép Az élménybeszámolóját pedig majd tartsa meg ő. Kép
Megértem a helyzeteteket Edó, a környezetemben szinte csak olyan párokat ismerek, akik totál széthajtják magukat. Kép Ilyen ez a világ mostanában, eléggé végletes. Kép
Én Petim is dolgozik szombaton, de szerencsére vasárnap szabad.
Serfi, kalácsot sütsz megint??? Kép Én még mindig csak ígérgetem...Kép
Vendég
 


Mi van csajszikákKép!

Mindenki alszik, meg babázik, meg nagyon elfoglalt? Nálunk kisütött a nap, de még majdnem mínusz van. Várom, hogy felébredjen a gyerkőc (már 2és fél órája nyomja) és megyünk kicsit sétálni. Eddig telkeket néztem, de olyan köcsögök ezek az ingatlanosok (nincs rá jobb szavam), hogy a címet azt nem adják meg. Menj be hozzájuk, vagy találkozz velük valahol és odavezetnek. Köszi. Látszik, hogy nem vidéki és/vagy dolgozó embereknek találták ki az ingatlan vásárlást. Ha meg még egy pici gyereked is van, akkor meg extra hátrányos helyzetű vagy! Na kalap.

Serfike, videózol ezerrel?! Pedig majdnem elvittem a nő2x-t is, csak azt hittem már láttadKép És sütöttél kalácsot is? Kár hogy nem ma mentünkKép De a csokis keksz is finom volt tegnapKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata, egész egyszerűen karbantartották a babanetet, azért nem írtunk reggel óta, aztán meg gondolom mindenki feladta!
Mindennnap csak egy filmet nézek meg! Láttam, persze a Nő2x-t, de azért vasárnap majd elhozom Kép. Drága férjem, aki nagy vagányan bejelentette, hogy korán végez tegnap, negyed egykor jött haza, mert a padlót javították!

Igen, sütöttem kalácsot, már tegnap is akartam..Kép

Eszti, milyen volt a mozi tegnap?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Képzeld nem voltunk moziban, mert annyira rondán zuhogott az eső, hogy nem volt ingerenciám kimozdulni. Inkább kivasaltam mindent...Kép
Végre süt a nap, bár marha hideg van...Kép Kép
Többiek???
Vendég
 


Sziasztok!

Gyerkőcök, nem tudom mi lesz a vasárnappal, mert Bali elég csúnyán köhög, és taknyos is, és be is van rekedve. Egyébként nem lázas, és jókedvű, valahol meghűlhetett. Kihívom ma a dokit, és majd ő eligazít, hogy ez most baci vagy vírus, mehetünk-e vagy sem. Valahogy éreztem, hogy lesz valami gubanc.KépKép

Itt is hideg van!!!

Kata, mi van Telkivel? És a szentendrei milyen volt?

Kép

Kép
babszy
 
 


Na, szabin van a dokink, most mehetünk le a rendelőbe egy másik dokihoz. Fajin!

A nő2x nekem nagyon tetszett!!Nektek?

Edó, még én se tudom mi lesz a vasárnappal, de nem tudtok eljönni Petivel kettesben? Olyan jó lenne élőben találkozni!

Néhány kedvcsináló VászolyrólKép

Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Babszy, Gyerkőcöt meggyógyítani addig! ÉS jönni, mert meseszép idő lesz, meg fincsi kaja! És a tiramuszi-dat is akarjuk, meg a Bazsiból is jó lenne sokat látni, ébren Kép!
Nem lesz gubanc!

Eszti, nem csodálom, h nem moccantatok az esőben, itt már tegnap du kisütött a Nap, és most is ezt csinálja, de hogy mennyire van hideg nem tudom, ablakok, ajtó nyitva, na de ez az én állapotomban nem jelent semmit!

Vár a porszívó.Kép
pusz

Kép
seriff
 
 


KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Boguska,

ez a híd is a kertben van???
Azért jó lenne, ha jönnétek, hiszen így akkor gyakorlatilag csak mi mennénk, meg Serfiék....Kép
Már úgy beleéltem magam, hogy ott lesz mindenki!!!
Azért remélem nincs baja Bazsikának!
Vendég
 


Babszy, ez egy szuper hely, nekem nagyon tetszik!
Hihetetlen tiszta vize van ennek a pataknak!

A Nő 2x-t már régebben láttam, de tuti jó film! Ezért is kérem el szépen, h újra láthassam! Az igazából szerelmet is kb 6x néztem meg eddig!

Babszy, szorítunk BAzsinak! Küldjük az erőt, és a gyógyulást!(mindketten)Kép

Kép
seriff
 
 


Helló!

Babszy Bali hajrá-hajrá! Hátha nem komoly, csak picit taknyos, de az mindnesetre jó, hogy nincs láza legalább. Délután okosabbak leszünk, ha látta a doki.

Mi most jöttünk haza a piacról, kint csodás idő van, bár egy picit hideg, az évszakhoz képest. De legalább süt a nap.

Seriff, áll még a délutáni randink? Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Gyerekem érzi, hogy mennie kéne aludni, mert tündér módjára játszik a ketrecében egyedül. Nincs szívem megzavarni Kép

Azért jó lenne még Vászoly előtt találkozni Veletek!

Dia, mi újság? Gyere már beszélgess velünk is!!

Kép

Kép
tikata
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: