Új privát üzeneted érkezett!

Anikó!

Küldtem neked mailt, megkaptad?

Mian!!!!

A pzs tartódtól elgyengültem, ááááálomszép.

Lányok!

Egészszalvátát keresek, valami virágosat, olyan szépségeset, olyan komolyat.Kinek van???


Melinda
adnilem
 
 


..

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


..csak kipróbáltam, hogy müxik-é?

Mian!
Milyen szép romantikus pzs tartó! Kép

Én végre eljutottam odáig, hogy a Mini-féle facuccokból egyet kidekoráljak.
Ez lett belőle: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/palmafasleveltarto.JPG
itt pedig közelről: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/palamfasrepkozelrol.JPG ...már olyan régen nem repesztettem, hogy hatalmas sikerélmény volt, hogy összejött a dolog Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Szia Lányok!

Nagy-nagy dícséretet küldök Mindenkinek! Isteniek a művek!

Jubi most mutatott pálmafás levéltartóján látom azt a kulcsokat tartó kis szeget.... Nem tudtok abban segíteni, hogy hol lehet ilyeneket kapni külön? Menetes végű kell - asszem -, hogy a gipszbe bele lehessen utólag tekerni! De különben érdekelne bármilyen megoldás, csak lenne valami!
Heeelp! Tünde
totne
 
 


Tünde!

Szerintem minden valamire való vasboltban, vagy barkácsboltban van ilyen kis kampó:-)))
Régebben az ablakkeretekbe csavarozták be és erre akasztották azt a teleszkópos kis függönytartó rudat.

Jubi!

Csábítóak a pálmafák ebben a zord időben ami errefelé mostanában van :-))) A repesztés meg tényleg iskola munka, tanítani lehet :-)))

Mian!
Tök jó lett a pzs tartó, az a bocis kép meg éppen nekem is képre vár, annyira aranyos, hogy elcsábultam én is tőle gyerekkép ügyben :-)))
minimaxi
 
 


...na még valami..
ők pedig egy gyerekszobába készültek.
ez az első egész szalvétás képem: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/gyereegesz.JPG
ezek pedig a "kísérők" Kép : http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/gyerektrio.JPG

VÉGRE ÚJRA SÜT A NAP!!!!!!!!! Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi,
ez a repesztés olyan, mint a nagykönyvben! Tutto!
Én nemtom mér, de nekem sosem lesz ilyen gyönyörüséges. Kép
A nagy-szalvis kép is kaffa; vasaltad a szalvit?

Már kérdeztem Minikénket is, hogy árulja el a titkot - már mint a repesztését! - de ezeddig még nem reagált!

Holnapra kívánok Nektek olyan gyönyörü napsütést, amilyen itt volt ma! Kép
mian
 
 


Sziasztok!

Jubi!

Úgy látom fogy a nyersanyag rendesen :-)))
Szuper lett a képek együttese :-)

Mian!

Bocsi, ha elfelejtettem valamit:-( Hiába öregszem :-(
Szóval semmi extra nincs a repesztésben szerintem.
Én így csinálom.
1.) alapozó szín , megvárni míg csontszáraz
2.) replakk, ha lehet ne sajnáld, nem baj ha nem túl vékony a réteg ezt is meg kell várni hogy teljesen megszáradjon, hogy ez mennyi idő az a márkától, a vastagságtól és a hőmérséklettől is függ. Télen a mínuszokben a radiátoron akár 1 óra alatt is megszáradt.
3.) fedőfesték, ami a csövön kifér, ha jó mély repedéseket akarsz, amíg el nem kezd repedni bátran át is lehet húzni, ezért is jó a vastag réteg, mert lassabban szárad, lassabban reped nagyobb a lehetőség a javításra. Ha vékonyan kened a fedőfestéket akkor inkább hajszálrepedés-szerű a repedés, viszont aig van lehetőség korrigálásra, mert szinte azonnal szárad és reped:-(
Ha van rá mód akkor lehetőleg egyirányba kell húzni a festést, de bonyolultabb formáknál (lásd kulcstartószekrény, ugye Abby?) nem mindíg van erre mód, és végül is repednie kell így is, de egyirányba húzva tény hogy még szebb lesz :-)))

rgy a lényeg, ahol már elkezdett repedni ott ne javíts, mert soha az életben nem reped meg mégegyszer:-(

Na észosztás berekesztve. Sok sikert kozzá, szerintem a legnagyobb titok, hogy el kell kezdeni és nem szabad abbahagyni:-))))
Cupp, és szép álmokat mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Mindenki megint gyönyörűségeset alkotott.Bocsi,de kénytelen vagyok ide feltenni mivé vált a csupasz kőhatású kaspóm,mert a gportálra egyszerűen nem engedi feltölteni.
Szép álmokat.tikitiKép
tikiti
 
 


Szia Lányok!
Maxiművésznőnek hódólatom! És üzenem, hogy úúúúútálom.Kép Egyedül a citromkoszorús tetejü dobozzal nem vagyok kibékülve. Kép

Mian, olyan kis finom , elegáns a pzs.tartód.Nagyon szép! Kép

Jubika, a kulcstartód (!?) nem találok szavakat. Kép

Noló, a hátika csuda édes!

Titi, na végre! Mindjárt másképp néz ki a kaspó, mint csupaszon. Kép
Szóval, mindenkinek nagy gratula!! és5**
Végül mutiznék én is.
ezek javított fotók:http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74429&index=32
itt szintén van javított fotó és az újak.http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=37
Sajnos a pezsgős dobozzal addig variáltam, míg jól el csesztem. Kép A tokajis doboz meg, megtanult repülni . Az ablakban száradozott lakkozás után és kivitte a cúg. Észre se vettük csak mikor a Mama este levitte a kutyát akkor látta meg kertben.Egész jól bírta a balesetet, mert csak a hátlap esett le róla. KépMég jó, hogy nem vitte el senki. Kép
nah, egyelőre ennyi.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Végre műxik a babanet.Egész nap nem lehetett elérni.A portál viszont nem enged képeket feltenni,ezért itt mutizom meg a kávés dobozt amit rendelésre csináltam.Remélem tetszeni fog az illetőnek,miután szabad kezet adott.Drukkoljatok nekem.Puszi:TikitiKépKépKép
tikiti
 
 


Sziasztok!
Na mindenkinek nagy nagy gratula!Kép
Mian! Nagyon szépséges lett a pzs tartó és a gyerek kép is nagyon jól sikerült! Az ötleteid mindig lenyűgöznek!Kép
Jubi! te is hoztad a formád rendesen, repesztés tökéletes és a gyerekes képek is nagyon szépek. nem is gondoltam volna, hogy a nagy pillangósat így is meg lehet csinálni. Nagyon jó lett, hogy az egész szalit felhasználtad!Kép
ikiti! Gratula mindkét művedhez! Jó lett a felöltöztetett kaspó is, tényleg nagyon szép! De a kávés dobozkákból én is rendelnék!Kép Olyan hangulatosak, nagyon ügyi vagy!
Stuci! nem szégyelled magad, már 1szer megnézetted velünk ezt a csodás dobozt erre most ismét?!Kép A jobb képeket csak nem a barétunk fotózta?! Ha igen annak nagyon örülök és üdvözlöm!Kép
Összességében pedig elmondhatom, hogy nagyon úútálllakkk ! Ez elég?!Kép Hatalmas ötlet a dugók felhasználása, nagyon tecc.!Kép
Én semmit nem alkottam, mert a betegség hullám tovább terjedt a családbanKép
Minden jót!
abby
UI: Itt vannak a csodás cuccok ...köszi MInikém és Jubi neked is köszi, hogy elhoztad ismét!
Krimoka! Nagggyon jó a forma, köszike!Kép
abby
 
 


Tiki, gratula Kép

Abby, de igen ! Már itthon van és mondtam is neki, hogy mennyire aggódtál érte. Köszönte.
Most azért jobban látszanak a részletek, csupán ezért tettem föl megint. Kép
Léccike ne betegeskedjetek már itt a nyár a nyakunkon. Kép Lekopogom(!) mi az egész telet átvészeltük , még náthánk se volt. KépIgaz, hogy rengeteg savanyúkáposztát ettünk. Kép
jóccakát mindenkinek!Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Most talán el is megy, amit írok:o
Nolo! Édes lett a hátizsákKép
Jubi! A csuda jók a gyerekszobás képek és a pálmás-repesztett tartóKép
Mian! Nagyon jó az állatos sorozat, leesett az államKép
Tikiti! Szép lett a felöltöztetett kaspód és tényleg nagyon guszta a kávés dobozKép
Stuci! Már nekem is csorog a nyálam a babás képeidet nézegetveKép
Betegeknek jobbulást!!!!!!!!!!!!
Én is tettem fel pár új "művelményt" az áprilisi képtárambaKép
Remélem, senkit nem hagytam ki, puszi: Erika
dreri
 
 


Szép jó reggel!..vagy már inkább napot Kép

Tikiti!
Biztosan meg lesz elégedve a kávésdobozzal a gazdája! Kép

Stuci!
Nekem a legeslegutolsó képen lévő borosdoboz tecccik a legjobban! Tökéletes!

Abby!
az egész szalvéta felhasználása így egyben nem az én ötletem volt, így kérték, magamtól nem így csináltam volna meg Kép

Ezt tegnap este csináltam, amíg a hihetetlen családom a Hihetetlen családot nézte Kép

http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/elefanistarto.JPG

Erika!
Megyek megnézem a tieidet is...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Én nézegetném a képeket, de a g-portálos aoldalak nem akarnak bejönni. Pedig olyan kíváncsi vagyok!

Jubi, neked most látom a dobozodat, az csodás lett!
Megyek próbálkozok a többieknél is.
Én még mindíg a dobozokon kotlokKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda Anyó!
...remélem hamar kikelnek...Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Köszi a dicséreteket.Nagyon jólesett.Ti is nagyon nagyon szépeket alkottatok.Jól drukkoltatok nekem.-)))A csaj teljesen kész volt mikor meglátta a dobozát,rögtön mondta is,hogy hozza a másikat és ui.-re szeretné.Annyira jó érzés volt el sem hiszitek.Ennek örömére újfent elkapott az alkotási vágy,csináltam pillanatok alatt 2 cerkatartót,de most nem mutizok,mert száradnak.Na eldugulok,és megyek dolgozni egy kicsit.Aki beteg gyógyuljon meg gyorsan,itt a tavasz!!!Tikiti<!--attachment: smyle-216661.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*2.1**smyle%2ebmp --><center><pre>
Kép
smyle.bmp (2.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
tikiti
 
 


Én most csak ezeket csináltam. Kis nyárcsalogató! Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na jó. Nem offolok tovább. Majd jövök még pzs tartókkal és képekkel is. De most a zümikhez volt kedvem. Édesek... Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Helló!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3894&page=3
Ennek az albumnak a végén van pár rosszul fényképezett remekmqvem

Melinda
adnilem
 
 


Anikó!

Kép
Bopcsika, csajok Kép

Mit szóltok, ma van utoljára fűtés Kép És nekem még van vagy 3 kg kiöntetlen gipszem.

Kép
krimo
 
 


Bocsi lányok, hogy eltűntem, Kodám, neked meg még nem is válaszoltamKép
Nagy munkában vagyok a vásárra!!!
A párom ides épp most fotóz vagy 50 cuccot, majd mutizokKép Jövő hétvégén vásár...
Megvettem a patricia.hu-tKép Hátha érdemes leszKép

MINIMAXI!!!!
Kép
András holnap megy Pestre! Majd reggel emberi időben hív, hogy mikor jó!!
paat
 
 


Sziasztok!
Most megint zaklatlak benneteket egy kicsit, de Ti voltatok akik azt mondták, hogy kérdezzek nyugodtan, úgyhogy magatokra vessetek...
Szóval megint az alapoknál kezdem: Ha cserép edényre szeretnék csinálni vmit, akkor azt mivel tudom/kell lefesteni.
Köszi
Nolo
nolo
 
 


Nolo!
Én a cserepeket is színezett diszperzittel szoktam alapozni. Nincs vele semmi gond, de nagyon fontos, hogy a belsejét kend le impregnálóval!!!

Paat!
Alig várom!!Kép

Krimo!
Nálunk már hetek óta nincs fűtés Kép...ebben az albérletben rosszak a konvektorok Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3894&page=3&image=125263
Lehet, hogy így még jobban lehet lépegetni.

Melinda
adnilem
 
 


SziasztokKép

MelindaKép
Nem lettek rosszak a képek és a lényeg nagyon is látszikKép
Az arany keret gyönyörű, én is pont ilyet csinálok most.
Az unicumos mécses hogy lett megcsinálva????

PaatKép
Ha ilyen nagy munkában vagy, nem is csodálom, hogy nem érsz rá. Annyira kíváncsi vagyok én is! Tedd fel a képeket gyorsanKépKép

NoloKép
Én is a Jubi féle módszert használtam, nekünk beváltKép

KrimoKép
Nálunk gázfűtés van, meg is lehet pusztulni, ha felveszem, hogy szárítsam a gipszet. Kedves párom meg is illet ilyenkor pár keresetlen szóvalKépKép De azért hősiesen viseli a meleget és a gázszámlát isKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi csajok az érdeklődéstKép Felszórtam a lapomra egy kis ízelítőt a "vásárra" menüpontba.
Tényleg csak néhány, de rámenne a napomKép
Mindenkinek jó munkát! Süt a nap, mindjárt megyek apósomhoz fűrészeltetniKép
paat
 
 


Paat!
Teljesen kész vagyokKép Micsoda gyönyörűségek!!! Tuti sikered lesz a vásáronKép Nagyon édesek a macis pzs tartók, a legjobban a zöldes-virágos készlet tetszik (magnólia????), de nem semmi a citromos, a teás és a szilvás semKép

Melinda! Szerintem nagyon ügyi vagyKép A levendulás kulcstartó nálunk is elférneKép
dreri
 
 


Paat!
Ezek gyönyörűek! Nem találok szavakat! Na jó, most már bevallhatod, hol vetted ezeket a készleteketKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


szia Lányok!
Tegnap írtam egy kisregényt és elszállt. Ettől jól megmérgeltem magam és csak most békültem meg. Kép

Jubikám, nagyon szép elegáns a dobozkád.
Melinda a Te alkotásaid is kellemesek.
Paat, azt hiszem nem lesz gond a vásáron. Olyan szépségesek ezek a készletek, hogy biztos lesz új gazdijuk. Kép
Mindenkinek 5*

Mutatok én is, kiváncsi vagyok kitaláljátok e, hogy készült, azon kívűl, hogy feragasztottam a szalvétát. Kép)
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74428&index=31
szorgosstuci
 
 


Abby-kém!
Ha nem kaptad volna meg tegnap a levelem, akkor itt is megköszönöm újfent a küldeményed!
<blink>KÖSZÖNÖM !</blink>
Arany maszat vagy és <blink>imádlak !</blink> Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Az előbb írtam és eltűnt az éterben, de legalább most már többet láttam!

Paat!
Gyönyörűeket készítettél, szerintem nagyon nagy sikered lesz a vásáron, mert szépérzékű ember ezek mellett nem tud elmenni!

Szorgostucci! nagyon klasszak az alkotásaid és nézd el nekem, ha nem találom ki, hogy készítetted, de én még tényleg "kezdő" vagyok!

Mindenki!
Azt írtátok az elején, hogy nyugodtan írjak, kérdezzek! Ahogy nézem a ti alakotásaitok gondolhatjátok mennyire nyugodtan merek alapvető kérdéseket feltenni nektek! Na de mindegy, ha már nagyon elegetek van belőlem, akkor szóljatok, különben korrepetálhattok tovább!!
Nolo
nolo
 
 


Nolo!
Azért jöttünk létre anno, hogy bárki kérdezhessen. KépKép A legalapvetőbb dolgokat is!

StucekKép
Nekem feladtad a leckétKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!
Rendes vagy, csak tudod amikor az ember ámul és bámul a műveitek láttán, akkor megfordul a fejében, hogy nem untatlak-e benneteket?! Mert lehet, hogy a topic nevét át kellett volna már keresztelni profira a kezdő helyett.
De nem szabadultok tőlem - bebebe -, mert még ugyis millió dolgot fogok kérdezni...

Itt a tavasz, remélem itt is marad, mert nálunk már gyönyörű idő.

Nolo
nolo
 
 


Kép Kép na , azért még várok a megfejtéssel. Kép
Nolo, szerintem is kérdezhetsz nyugodtan, de ha Téged zavar és nem mersz akkor javaslom nézegesd a decoupage lap.hu-t vagy a mindenki portálján megtalálható kisokos-t. Nagyon sok mindent megtalálsz.Kép
Koda drága , gyülnek a dobozok? KépMég nem csináltam egyet se. Kép
szorgosstuci
 
 


Paat!
Szerintem csinálj bQven a vásárra cuccut, nehogy kifogyj belQlle, hiszen amilyen szépek egykettQre elkapkodják majd.

Melinda
adnilem
 
 


Paat!
GYÖNYÖRŰEK!!!!

Stuci!
Gőzöm sincs Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Paat!
Szépségesek az alkotásaid!Biztosan nagy siker lesz.Aki nem vesz belőle annak nincs szépérzéke!-))))
tikiti
 
 


Sziasztok!

Ismét elkezdtem lassan, de biztosan dekuzni, szóval jöttem nézelődniKép Bocsi, akiket most nem dícsérek, de még nem "mertem" minden művet megnézni.Kép

Melinda!
Ügyes vagy!Kép A kulcstartó nagyon tecc, most én is épp ebben (is) próbálkozom.

Paat!!!!
Nagyon mutatósakat készítettél a vásárra, gratulálok és kívánom, hogy mindegyik gazdára találjon!Kép

Stuci!
Jajj, azok a dobozok...nagyon tetszenek!Kép A madaras is szalvi és áruld el hol szerezted?

Nolo!
Aranyos lett a hátitatyó!Kép
Amúgy nyugodtan kérdezz, a lányok mindig szivesen válaszolnak!Kép Most én is elakadtamKép

...szóval Lányok HELP!Kép
A segítségeteket szeretném kérni műanyag alap festéséhez...ugyanis most csinálom először!Kép
Vettem Auchan órát, elkezdtem lealapozni sima diszpivel, de nem igazán sikerült, állandóan "lukacsos lett", így végül lealapoztam akril festékkel. Ez már sokkal jobban is tapadt a műanyag alaphoz, de viszont elég csúnyácska lett a felszine.Kép(nem mertem hígitani az akrilt, nehogy ez se tapadjon oda)
Ti, hogy csináljátok, hogy meg is maradjon a festék a felületen, de azért amennyire lehet sima, egyenletes is legyen?

Köszi
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Stuccikám!!! Nekem van egy ötletem, hogy csináltad azt a szépséges dolgot. Hideg mázzal talán??? Mindenesetre baromi jó lett. Gratula!

Sztigris! Én már csináltam ilyen műanyag vackot, először jól el is csesztem, de utána rájöttem, hogy ha akrillal lefújom - először csak keveset -utána (száradás után) jöhet a kövi rész, ha az sem elég, a fentieket újra ismételni kell. Elég macerás.
Paat! kalandoztam nálad - gyönyörű dolgokat készítettél. Drukkolok a vásárral kapcsban.

üdv.mindenkinek: Vali
váradi_vali
 
 


Sziasztok!
Húúúúúúúúúúú, micsoda művek születtek itt.... ollan ügyik vagytok!!
Stucci!
Szerintem ne csigázz tovább senkit, valdd be, hogy lett...
Tigris!
Ha akrill lakkal csináltad, akkor sajnos többször is át kell menni rajta... de én már csináltam műag virágalátétet, csak többször kentem át a diszpivel..

Képzeljétek, arra szántam magam, hogy a 3-os osztályommal (12 gyerek O) )dekuplizott cserepet készítsek anyák napjára. Ma elérkezett a nagy nap, olyan aranyosan dolgoztak vele, néhány ízléses mű is keletkezett, a többiek mindent rápakoltak a cserépre, nehogy vmiből kimaradjanak... persze a pakolás rám maradt ( fél órát pakoltam utánuk...
Hétfőn elviszem a fényképezőt, és akkor tudok nektek mutatni képeket Kép
Puszi mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Így lemaradva, bele-bele olvasgatok.
Nagyon szépeket készítettetek ismét!Kép

Stuci! Ez nem 1 üveg(v. mécses) alulról dekuplizva, festve????-(kisebb fotón talán jobban látszódna...)
Megérkezett a pakkom?

Totne! Sikerült beszerezned? Mennyit kérsz?
(teleszkópos függöny tartó=VITRÁZSRÚD)- nyugi én is csak azért tudom, mert Karnis Szaküzletben dolgozom.
Jó éjt:
Anna
annaa
1133
 
 


Fúúú Paat!

Nehogy eladd ezeket, mielőtt le nem fotózod mind!!! Majd ráérsz feltenni később is, de látni akarom!

Stuci!
Én is valami üvegbigyónak nézem. Kivele mi a titkod!

Kép
krimo
 
 


Hi Lányok!

Köszi mindenkinek a szép szavakat, mert néha elfog a kétségbeesés, hogy lecipelem (AndrásomKép) a másodikról, aztán maradéktalanul vissza is lehet cipelni két nap utánKép

Stuci!
Nekem is az üveg lenne a tippem: Alulról ragi, utána festés.
A másik tipp kicsit bonyolultabb: Műgyanta bevonat vastagon. Vagy több rétegben kenve, vagy formát használva öntveKép

Nyugi kedves Krimo, fotózva van az összes, csak előbb utóbb szeretnék egy rendes honlapot és lehet, hogy csak oda teszem fel mind
Na puszi mindenkinek, a tegnap szétcsiszolt kezemet továbbszárítom gipsszelKép
paat
 
 


Szia lányok!
Na jó nem csigázok tovább! Kép
Ez egy üveg tál amit régebben pénztáraknál láthattatok.
Hátulról va a szali felragasztva. Majdan kikentem újra ragival és dekorhomokot terítettem rá. A közepére ilyen textilt ragasztottam:
Kép
Majdan ezt betöcsköltem aranyporos ragcsával.Ettől olyan mintha repesztve lenne, pedig nincs. Kicsit híg lett a ragcsa és befolyt a homok közé is, ezért vannak azok a barnának látszó foltok de az arany. Kép
Majd, ha jön az én tűzoltóm akkor lesz jobb kép is. Kép
Remélem érthető volt. Kép

Anna, még nem jött meg, de én is késve adtam fel a manit, mert napokig a zsebembe felejtődött. Kép bocsika!
szorgosstuci
 
 


Háááát! 2 napig nem jön az ember lánya, aztán nem gyöz visszaolvasni! Kép Kép- meg nézelödni! Fú! gyönyörüseges dolgok születtek!

Paat müvésznö!
Minden elismerésem! Ma szombat kora este van, s remélhetöleg már körbeéri a szád a fejedet, mert hulla fáradt vagy, mert eladtál mindent, s csak azért bosszankodsz, hogy miért nem csináltál többet! Kép Nagyon ízlésesek, szépek a müveid!

Stucika!
Lemaradtam sajnos a találós kérdésröl. Kép
De amíg nem olvastam a megfejtést, én is alulról szalvizott üvegnek gondoltam; de a többi furmánykodást az életben nem találtam volna ki!
Nem semmi dolgokat tudol Te is kiokoskodni!

Melinda,
ügyi vagy! Kép Az unicumos üveg forró dróttal lett levágva?

Sztigris,
én is mindíg acryl-spray-vel fújom a müanyagot és fémet. Próbáld ki!

Aztán én meg találtam egy régi, össze-vissza nyomódott tejeskannát. Ez lett belöle:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5287/125544.jpg

Színvonalas hétvégét kívánok mindenkinek! Mian(csa)
mian
 
 


MianKép
Gyönyörű lett a kannád! nagyon kívánatosKép

PaatKép
naaaaaaaaaaaaaa????

StucekKép
Ezt soha sem találtam volna kiKép

ZsuKép
nagyon jó ötlet a kicsik kezébe adni ezeket a dolgokatKép Lelkesek voltak ugye??

SztigrisKép
nekem is akril alapozás jött be leginkább!


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Stuci! Na ezt soha az életben nem találtam volna ki! Micsoda technikákat találasz ki, hihetetlen vagy!Kép Azt a két falapot meg nem kell annyit köszöngetni....ocó...háromszász pédányKép
Paat! na szóval....nem is mondok semmit csak azt, hogy téged is útálllakkk mosztmányKép Nagyon nagyon szépeséges műveket kreáltál! Tényleg leesett az állam a gyönyörűségek láttán! Nagyon izléses darab 1től 1ig mind! Nekem is a virágos szett és a szilvás garnitura tetszett a legjobban, de a világos alapú virágos készlet is nagyon elegáns, esztétikus. Le a kalappal előtted, szerintem is mind eladod őket! Ha nem akkor itt már tényleg nagy baj van...mert ha ezt nem veszik az emberek akkor mit?!
Adnilem! Gratula neked is a műveidhez! Csak így tovább!Kép
Mian! Ez a kanna! Már megint nagyon szépet műveltél! Csak a "szokásos" dicséretetdet kapod tőlem!Kép
Paat és akik még csináltak már vázát! Tényleg rendesen használhatom és vizet is önthetek bele? Ugye ki van mázazva és még az inpregnáló lötyivel kezelitek.... Nekem még az első köcsög szállítmányból van itt 2 darab, jó lenne megcsinálni. Az 1iket a főorvosnőnek szánom aki kezeli a gyerekeimet, mert a férjem látta mikor a virágot adta neki, hogy a vázája bizony csorba...és ő nagyon szokott ezeknek a tárgyaknak örülni, már kapott kaspót, képet és nagyon értékelteKép
Én is alkottam sokat és szépet-nekem tetszik met mediterrán egy kicsit szóval citrongyosKép
Holnap menek a kórházba 2 beteget is látogatni és oda is készítetetm egy képet. A plébánosunk beteg és szép vallásos témájú képet kap, remélem tetszik majd neki.
Na befogom....
Szép 7végét továbbra is mindenkinek!Kép
abby
abby
 
 


OFF: először egy találós kérdés: milyen állat szemecskéjét fotóztuk ma le az állatkertben? : http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szemecske.JPG

Ez pedig én vagyok a fiúkkal: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/2005aprilis.JPG

ON:
Mian!
Az a tejeskanna nekem nagyon bejön!! Kép

Stuci!
Én sem találtam volna ki..

Paat!
Én is várom a beszámolót!

Na, menek Megasztározni Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Lányok, mindenkinek köszi szépen a válaszokat műanyag-kérdésben!Kép
Akril festéket használtam...Akril spray??? Miket nem mondtok! Még nem is hallottam róla, hol lehet ilyet beszerezni? A mi hobbiboltunkban szerintem nincs...Kép

Mian!
Húúú, ez a tejeskanna nagyon jó lett! ...ezt látván eszembe jutott a gyerekkorom...Kép

Sztigris
sztigris
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?