Új privát üzeneted érkezett!

A 664. hozzászólásnál tartottam, mikor újraregisztráltam, ezek szerint ez már törlődött? Legalábbis ezt látom az eddig olvasottakból. Meg lehet oldani a javítást?

Lau
lau
 
 


Apa szia!

Énisénis szeretném visszakapni a nevem mellé a nagyobb számot .. Kép .. már ha egy icipici lehetőség is van rá ...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Én is Kép
márti
 
 

 
 

Mi van?
multiplusz
 
 


Kedves Apa!
Most úgy néz ki, hogy helyreállt az üzenetek száma Kép Köszönöm!!!
Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Kedves Apa!
Az üzeneteim számát én is KÖSZI! KÖSZI! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Meg akartam nézni egy profilt. És erre most megint:

A művelet végrehajtásához szükséges egyik fájl más müvelet számára le van foglalva. Kérem várjon 5 másodpercet és újra küldje el kérését.
[users.txt]

Kérlek jelezd, Társalgó Adminisztrátor ha ez a probléma továbbra is fennáll/megismétlődik.
Kép
jamina
 
 


Apa

KÖSZI Kép

bár most meg elküldeni nem sikerült párszor ezt az üzit ...

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Apa!

Köszi szépen, újra sok üzim vanKép Igaz, kicsit kevesebb, mint volt: 1028 helyett 1019, de ez már nekem így tökéletesen megfelelKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kedves Szerk., köszi az eredeti üzenetszám visszaállítását!

Kép

Kép
liv
 
 


Én is köszönöm szépen az üzenetek visszaállítását!
myra
 
 


Kedves Apa!Köszi az üzik számának visszaállitásátKép

Kép
Kép
vera70
 
 


Próba

beababa
 
 


Hát ez még eléggé nyögvenyelősen sikerült, de megnyugodtam,gogy legalább a nick nevem megmaradt, meg az üzieim száma is. Kép

beababa
 
 


Kedves Apa!
Ha lehetséges én is szeretném kérni az eredeti üzenetszám visszaállitását.Elöre is köszönöm neked.

Köszi Nikk

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Most látom hogy visszaállt minden Kép
Kszi köszi köszi

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Újra tudok képet feltenni. Nagyon köszönöm
Bucska
bucska
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy sikerült kijavítani a hozzáférési hibát. A szerveresek még dolgoznak, remélem hamarosan sikerül megoldani a számotokra már nem, vagy alig érzékelhető gondokat...
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!!

Köszönjük a lehetőséget, hogy itt lehetünk. A problémákat próbáljuk túlélni mi is.
Szeretnék kérni egy mentést.
Gyermekek/magzatok kor szerint
"Friss"kismamák topicja
a februárt és a márciust ha összecsomagolnád nagyon szépen megköszönnénk.

Köszi
Márti
márti05
 
 


Kedves Szerkesztő!

Kérlek aktualizáld az óra percet, mert ez így nagyon zavaró.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Apa

köszönöm szépen az arhiválást.

Márti
márti05
 
 


Kedves Apa!
Légyszives engem is varázsolj vissza a régi motorosok közé! Kép

Lenne egy elméleti kérdésem is: lehet-e olyant kérni,hogy az egyik topik anyagát valamilyen e formában pl.: CD-n megkapjuk mentve? A 2004.őszi babásoknál sokat írogatok, és ez szinte olyan nekem, mint egy napló. Szeretném megőrizni az "utókornak", de én nem tudtam lementeni sehogy a jó kis mappákat.

előre is köszönöm:
Macs
maccs
 
 


Uff.. Most nézem, ma már középhaladó vagyok megint. Stornó Kép
A MÁSIK KÉRDÉS VISZONT ÉL! Kép
maccs
 
 


Macs, rossz hírem van... Nem tudunk olyat vállalni, hogy CD-re kiírva átadjunk topik anyagokat... egyébként az utókornak megőrizzük mi magunk is, nem törlünk topikokat!Kép
apa
apa
 
 


Köszönöm a régi státuszomat Kép Az mikortól lesz, hogy a főoldalról a "Társalgó" menüpont valóban a társalgóba vezet majd? Nekem legalábbis azt mondja, nem találja az oldalt és csak különféle kerülőkkel tudok eljutni ide!

Márti
márti
 
 


Szia Márti!
Érdekes, ezt más nem jelezte... Változatlanul így van?
apa
apa
 
 


Apa, erről (is) meséltem én is (senkiKép ) itt nemrég.
Egyébiránt a lap alján levő társalgós link nem jó, a másik kettő (fönt és balra) most már jó. Korábban azok sem voltak jók.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kedves Apa!

Köszi az archiválást! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Most kipróbáltam: nekem bizony még az oldalsó "Társalgó"-ra klikkelve is az jön be, hogy "not found". Akkor a címsorban szépen kiütögetem az ujgep.-ot, akkor bejön. De magától sehonnan Kép Miért lehet?
márti
 
 


Maccs,
pl. SurfOffline progi innen:
http://www.bimesoft.com/?from=so
afonya
 
 


Apa, Afonya!
Köszi
Macs
maccs
 
 


Nekem a fölsőnél bejön a Társalgó, a többit nem próbáltam. Nem lehet a dolog böngészőfüggő (lehet, hogy ez bődületes butaság) ?
Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Apa!

Kérnék archiválást: Lakóhely/Halásztelek, ill. Lakóhely/Szigethalom és környéke topikokban. Köszi!
andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
 
 


Macs, ha az oldalakat atmasolod Wordbe, akkor siman el tudod menteni, es meg valogatni is tudsz, ha nem akarsz mindent megtartani. A forma nem valtozik meg, kiprobaltam. Esetleg egybol kinyomtathatod innen, ha birod tintaval. Ha kell segitek es elkuldom neked.
Eniko
enikonyc
 
 


Apa!

Már megint eltünt a felhasználóm Kép
"Wish" néven futott.
Névtelen
 


Én is törölve lettem!!!

rokica
Névtelen
 


Sziasztok!

Múltkor már újra regisztráltam és ma megint eltüntem. Se régi, se új!Kép
neva
Névtelen
 


Én is...
TrompipiKép
Névtelen
 


Ja és még valami.
A múltkori akció óta naponta 2-3 szexhírdetés érkezik az itt megadott e-mail címemre...
Elötte sose volt ilyesmi...és már unom a témát.KépKép
neva
Névtelen
 


Ismét működik a főoldalról a Társalgóba vezető link! Köszi!

Márti
márti
 
 


Sziasztok.
A regisztrációkat visszaállítottuk, reméljük mindenki be tud jelentkezni a régi nevével.

Előre láthatóan szerdán lesz egy kisebb szerverleállás, a pontos idejét előre jelezni fogjuk, és elnézéseteket kérjük.
Attila

:-)
ata
Eger
 
 


Sziasztok,
a Társalgó Adminisztrátorra (ha jól emlékszem) kattintva még mindig Gabi mélcíme jön be. Ideje volna lecserélni, ne neki menjenek a levelek, jó? Kép Köszi.

Virág
virág78
 
 


Volt egy topic regen, valami "almaim korhaza, szuleszete, milyennek kepzelem?" valami ilyesmi cimmel. Valaki tudja, hol van?! Koszi.

-Afonya
afonya
 
 


Szia Virág!
miért is kéne lecserélni?
apa Kép
apa
 
 


Kedves APA,

Kérlek, hogy a Szülészetek, kórházak témán belül a Kaális párok forumát tömörítsd egy kicsit ha lehetséges, illetve ha lehet, be tudnád csomagolni a márciusi archivokat egy könyvtárba.

Előre is köszönjük a segítségedet!

Mi Kaálisok

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok!

Apa
kérlek archiváljátok a Gyeremekek/magzatok kor szerint - Friss babák topicját

Köszönöm Kép
Andi
psandi
 
 


Apa,
megint törölve lettemKép
Panka
panka
 


én is törölve lettem Kép
Psandi
Névtelen
 


Áfonya

Az "Anyaságról" részben a legelsőKép.Álmaim kórháza,avagy mit várnak a szülő nők...vagy miKép

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Panka, Psandi!
Nem lettetek törölvel, sajnos a szerver és a Társalgót működtető program nem dolgozik jól együtt, ezért időnként produkál ilyen hibákat... sajnos csak mostanra oldódik meg ez a dolog, remélem!!!!Kép
apa
apa
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?