Új privát üzeneted érkezett!

Kata! Nem tudom miért emlékeztem erre a tejberizses dologra. Egyébként krumplival kezdtünk.

Seriff! Úgy néz ki a mi telkünkön csinálunk egy kis irodát és ott fognak dolgozni mind kettenKép

Babszy! Dunaújvárostól kb 10 km-re északra van Kulcs.

Kép
edó75
 
 


Serif, van brendon katalógusod? Tudnál nekem mondani egy telefonszámot, információ vagy valami ilyesmi. Köszi!

Kép

Kép
babszy
 
 


Baszykám, az én telefonszámomat kéred, vagy a Brendonét? Vicceltem, várjál, mindjárt hozom az új katalógusukat!
A Váci úti üzleté:349-63-06
A Budaörsié:06-23-887-650
www.brendon.hu, csak ott szerintem még mindig az őszi-téli katalógusuk van fent, és vmi tragikus az oldalak szerkesztése! Mit szeretnél? Pénteken mentek a Diához?

Kata, beszéljek a szomszéddal? Kép

Kép
seriff
 
 

 
 

Köszi, gyerekülést akarunk venni, lassan kinövi Bali a régit.

Hát vagy pénteken vagy hétfőn megyünk Diához, még nem fixáltuk le.

Még egyszer köszi!

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy! Mi pont a hétvégén vettünk újat Kép mi is a fenti okok miatt, mert ugye súlyban nincs eltérés fiaink közöttKép Milyet akartok venni? Mi végül is Jané Racinget (0-18 kg-ig) vettünk (spanyol) eddig nem is hallottam erről a márkáról. Mielőtt megvettük megnéztük a honlapjukat, végül is a cumitól a babakocsiig mindent gyártanak és nekem nagyon tetszenek.

Kép
edó75
 
 


Lassan én is bekapcsolódom! Kép
Köszi Serfi a hosszú levelet, majd írok rá!!!
Nagyon jól sikerült a szülinapi vacsi, mindenkinek ízlett, a Brownies kb. 2 perc alatt fogyott el, mondanom sem kell, hogy felét a két gyerek ette meg. Kép Kép
Nagyon nagyon sok szépet kaptam. Anyukáméktól egy nyaláncot, egy medállal, a karácsonyi gyűrűnek a méltó párját (Frey Wille-ből a Gustav Klimt modell). Marha szép, odavagyok. Kép Tesóméktól Görög-szigetek útikönyvet, merthogy oda készülünk, illetve csokikat. Petimtől pedig egy Columbia papucsot, illetve A Columbia papucsot, amit már hetek óta akartam venni, de nem lehetett kapni. Olyan mint az övé, csak nőiben, marha jó. Túrapapucsszerű, tiszta bőr. És, kaptam még egy Tokaji Aszút, ami múzeális, merthogy '76-ban palackozták..........ilyen az én Petim, hogy zavarba hoz, mert olyan aranyos, és annyira meglepett ezekkel az ajándékokkal. Még egy kicsit tán pityeregtem is (boldogságomban, és nem csak az ajándékok miatt) Kép Kép
Meg volt egy csomó tulipán is, imádom. Fréziával vegyítve. Kép
Remélem minden anyuka és gyerek tud menni sétálni, itt Gödöllőn legalább is jó idő van.

Pusz
Vendég
 


Eszti, már pont hiányolni akartalak Kép NAgyon szép dolgokat kaptál, a Columbia cuccok szerintem is nagyon fajinok, és tartósak, megérik a (borsos) árukat.
Én is imádom a tulipánt, és vettem is a piacon 10 gyönyörű szálat, jó dolog ez a tavasz!

Edó, ez a telek dolog nagyon jól hangzik, az irodával együtt. És te mit tervezel munkaügyileg? Visszamész dolgozni oda ahonnan eljöttél gyesre? Vagy esetleg Laciékkal, ha van rá lehetőség?

Kép

Kép
tikata
 
 


A kocsimat vittem szemléztetni, és kárbejelenteni, mert múlt héten nekem jött egy idióta, és a bal oldalamat végigszántotta....Kép
Szerencsére elismerte, minden irata ok volt, és hát fizet is a biztosító, dehát ez a bürokráció idegölő....3 órát ügyintéztemKép És hát sajnáltam az én kicsi kocsimat. Kép Na de mindegy, megcsinálják, és újra szép lesz Kép
Szóval ezért kapcsolódtam csak be most.
De úgy látom, nagyon aktívak voltatok.
Edó, én tudom, hogy merre van Kulcs. És közel lesztek a Duna parthoz? Amúgy az a környék tök szép. Kép És marha jó, ha Laci otthon tud majd dolgozni. Nincs is annál jobb!!! Ez lenne nekem is a jövőbeni terv. Kép
Vendég
 


Eszti, igazi tavaszi illatfelhő lehet most Nálatok, tulipán meg frézia, én azt annyira imádom! Tényleg szépéges dolgokat kaptál!És mit szeretnél majd otthon csinálni? Neked örökké bántják az autódat? Amikor találkoztunk akkor a tükrödet offolták!
Ancsa meg úgy látszik nem akar bekapcsolódni!

Nálunk meg a kertben van tulipán és nárcisz, meg ibolya, és mind virágzik! Na jó, ez nem igaz, a tulipánokból még csak kevés!
pusz

Kép
seriff
 
 


Hát igen, már csak ezt kellene kitalálni, hogy mit kellene otthon csinálni...Kép Szívesen csinálnám az újságírást, de hát abból nem lehet nagyon jól megélni (tisztelet a kivételnek).
Most például bevállaltam egy másodmelót, újságírást, egy készülő gasztronómiai lapban, ami azért több lesz, mint gasztronómia, életmóddal kapcsolatos cikkeket fogok írni. Kép Ezt legfőképp azért vállaltam be, mert szeretem. Kép
Hú, nagyon jó lehet a kert most neked. Nagyon irigylem. Tuti, hogy egyszer kertes házban fogunk lakni, mert ez pótolhatatlan. Kép
Igen, épp most pótolták a bal tükrömet, erre tessék, a bal oldalát nyúzták szét....Kép Kép Ez Budapest...
Vendég
 


Mi lesz a címe az újságnak?
Ahogy láttam Bp-en a forgalmat, lassan úgy lesz, mint Olaszországban, minden autó meg van nyomva, mennek, mint a bolond! Még ennél is jobb Egyiptomban, ahol a két sáv között a csíkon nyomul a harmadik autó, és nem lassít, fékez, hanem dudál, ha odaér a kettő közé, és elmegy közöttük,minden autó tiszta horpadás, de épp ezért nem is féltik.
Most ment el az anyósom, hozott pár babaruhát! Kép

Kép
seriff
 
 


Húha, jót kérdeztél, nem tudom, pedig már mondta a srác, de most nem jut eszembe. 100 oldal körül lesz, havonta fog megjelenni, és marha nívós lesz, azt tudom.
És milyen babaruhát kapott Zsebi a nagyitól? Tényleg, ti hogy fogjátok a nagymamákat hívni? Tesóm gyerekei mamiznak és papiznak. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Na, egy kicsit sétáltunk, meg takarítottunk, most meg alszik kis Balázs.

Edó, mi a römer king isofixes változatát vesszük. Terveztük, hogy elmegyünk érte Ausztriába, mert ott 30%-kal olcsóbb, de végül mégis csak itthon szerezzük be. A ti márkátokat még csak nem is hallottam. És tetszik Petinek az új ülés? Bírja az autózást?

Kata, nektek milyen ülésetek van?

Serif, kíváncsi vagyok a kertetekre, remélem mire odaérünk a tulipánok is összeszedik magukat.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


"mi" is takarítottunk, úgyhogy most csillog villog a lakás, ami kb addig tart míg Petit ki nem engedem a karámból , ahol is most szépen játszik.
Aztán lassan indulunk sétálni, én pedig fél hatkor lepasszolm a Petit az apukája irodájában, és megyek kozmetikushoz, kicsit felfrissülni. Mondtam is a kozmetikusnak, csak fájdalom mentes dolgot csinálhat velem Kép

Babszy, nekünk römer duo isofix van, Petya szereti.

Tényleg, Seriff, milyen babarucikat kaptál a nagymamától?

Nálunk anyósom a mama, apósom a papa. Anyukám a mami apukám a tata. Minddenki örömére. És a gyerek édesen, suttogva mondja már, ha meglátja anyuékat, h mhamha, thatha. Olyan hásan ejtve Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Oh-oh Babszy, akkor még kell ültetni virágokat, ha Te már ennyire kíváncsi vagy, tudod még vannak magok is, amik ki sem keltek! KépKép
Na csajok, megint kérdezek!
A Nivea Baby törlőkendő Soft-creme, vagy Fresh lotion, vagy Pampers sensitive a jobb? Vagy esetleg Johnson? JA, és pelenka? Mostmár ezeket is meg kell venni, mert mi lesz, ha Zsebike hamarabb akar jönni? És magamnak milyen tisztasági cucc kell a kórházba( nem a fogkefére gondoltamKép)?

Eszti, hogy hogy fogjuk a Nagyszülőket hívni nem tudom, mi tesómal Anyát már pár éve Maminak, Apát meg Papinak hívjuk, a Nagymamámat is Mamiztuk. Így aztán ez egyértelmű, hogy a másik Mamiékat hogy fogjuk hívni, azt nem tudom! Zsebi édes kis fehér rugdalózót és bodyt, meg rózsaszín valamiket kapott ma, a turiban vette őket, de vaditújak, még az eredeti árcimke is bennük van.
Ő ilyen, ott is vásárol!

Köszi puszi S

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt mindenkinek? Vagy még alszotok? Itt most nem lehet, kalapálnak a szomszédban, az a frankó, hogy pont ez lesz Zsebi szobája Kép. Remélem, hogy addigra eltűnnek, bár mindig nekilátnak, aztán abbahagyják 1-2 hét múlva. Minek is az ilyen embereknek telek meg ház?

Kata, felfrissültél? Szép lettél? (Eddig is az voltálKép)

Aztán, ha felkeltetek, válaszoljatok légyszi a tegnapi kérdéseimre!
Most megyek főzni.
pusz

Kép
seriff
 
 


Elfelejtettem kérdezni Kata, hogy holnap délelőtt ráértek -e?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Mindenki alszik még?

Kata, nem válaszoltál, hogy mit vigyünk a bulejra. Szívesen csinálok valami sütit vagy ilyesmit, nem mintha nagy tudora lennék ezeknek.Kép
De a tiramisut már rég ki szeretném próbálni, szerintem ti jó alanyok lennétek.Kép

Tegnap lementem úszni, de úgy felhúztam magam, egyetlen sorban lehetett a köznépnek úsznia, de ott is összevissza ugráltak a gyerekek. Szóval többet nem megyek.Kép

Viszont 1/4 12re megyünk erre a tücsökzenére a művházba, majd beszámolok, hogy milyen volt.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, képzeld már, itt is ilyen az uszoda, még amikor el kezdtem dolgozni, akkor volt, hogy el tudtam menni délelőtt (Kép), akkor vízilabda edzés volt, csak 12-13 h között lehet rendesen úszni, amúgy itt is 2 pálya-közte no kötél- a köznépnek, és persze még a legkisebbeket is ezen belül tanítják úszni. Úgyhogy leszoktam róla, pedig szeretnék!
Tiramisu jöhet, imádom! Csak sok legyen! Én sem csináltam még!
Jó tücsközést!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Seriff, persze ráérünk holnap délelőtt, és várunk. Tudod már, hogy mikor jössz? Mert esetleg a piacnál is találkozhatnánk, vennem kéne egy-pár gazt az erkélyre Kép A kérdéseidre meg majd holnap válaszlok, pontosabban elmondom az én tapasztalataim.

Bogus, kíváncsi vagyok nagyon milyen ez a tücsök zene, úgyhogy írj majd róla délután.

24-ére mit hozzatok?! Magatokat Kép Ha van kedved tiramisut sütni, persze nem beszéllek le róla, de igazából nem kell hozni semmit.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Katus, én is beszállnék valamivel, mondjuk egy fincsi brownies? Kép
Itt szép idő van, remélem arrafelé is jó az idő.

Puszi
Vendég
 


Kata, még nem tudom mikor megyek, mert ma du jön a festő először, aztán nem tudom, mikor megint, ezt az előbb elfelejtettem, de délután és este még úgyis írunk.
Itt olyan szürke idő van, nem süt a Nap, nem esik, nincs hideg, de olyan nyomott. Hogy megy ma amunka Eszti?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok!
Úgy látom beoffolt a babanet délelőtt!
Azért remélem mindenkinek jól telt a napja!

Babszy! Milyen volt a tücsökzene?

Kata fincsi lett a pizza? HA véletlenül nem találsz ott virágot, szólj, ismerek egy tuti helyet, gyönyörű virágok vannak, csak Hetényben van! Mi azt hiszem megyünk szombaton, szűrés után, ha vmi kell, szólj!
pusszancs mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Helló!

Pizza finam lett és rengeteg. Kép Azt hittem, bonyolúlt dolog egy pizza. De nem.
Megnézem holnap a virágokat, vagy pénteken, és ha nem lesz én is kivitetem magam Heténybe a párommalKép

Jóéjt!

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!Kép

Kata, ebben a "csodaszép" időben el ne induljatok a piacra! Miért gondoltad, hogy ennél bonyolultabb a pizza? Inkább csak időigényes, de az sem vész, teljesen időben hívtál! Sajnos, általában mi is csak 8 után eszünk, mert én egyedül nem szeretek, mire meg Győző hazaér a munkából, meg a futásból (4 napja újrakezdte) addigra ennyi az idő!
pusz

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap szar volt a babanet. Kata, jól látom, hogy éjfél után jelentkeztél be????
Itt ronda az idő, és lehangoló!!! Kép
Na de fel a fejjel, azért legalább hideg nincs! Kép
Serfi, a munka megy, van mit csinálni bőven.
Hétvégén mit csináltok?
Mi megyünk Peti szüleihez. Megnézzük az ibolyahelyzetet, szerintem az egész hegyoldal tele lesz. Ibolyamező szokott ott ilyenkor lenni állítólag. Majd lefényképezem, és felteszem kedvcsinálónak. Kép Kép
Diane merre vagy már megint?????
Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Itt is pocsék idő van Kép

Eszti! Tegnap délelőtt láttam a tesód a tévében a baba-mama delelőben! Kép Épp most néztem légvonalban olyan 500 m-re leszünk a Duna parttól. Laci nagy örömére, mehet horgászniKép

Kata! Hát nem tudom mi lesz a gyed után, akarunk még egy babyt Petya 3 éves korára és anyagilag jobban megérné ha a régi munkahelyemen maradnék. Addig majd maszekolok Laci főnökének. Majd meglátjuk. Te mit tervezel/terveztek??

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!

Hú, elég húzós éjszakánk volt, szegény Balinak nagyon fájt a hasa (asszem)Kép, de most gőzöm sincs mitől. Egy falat túrórudit ettem, talán attól.

Tücsökzene, nem volt egy nagy vaszisztdasz, de ezt már Katának, Esztinek meséltem. Nagyobb gyerekek ezt már jobban élvezik. Bali volt az egyetlen fiúcskaKép.A mondókázást még gyakorolnom kell, de Gryllusban jó voltam.Kép

Jól hangzik ez az ibolyamező! Eszti, akkor ma kiugrotok egy kicsit?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Babszy, ha mentek Diához el ne felejtsd mondani, hogy várjuk jövő vasárnap! És , hogy Szolnok innen igazán nincs messze! Már persze, ha addig nem jelentkezik be ide!
Gondolod, hogy a túrórudi miatt fájt a hasa? Én anélkül ki sem fogom bírni!Kép

Eszti, az az ibolyamező állati jól nézhet ki, és az illatfelhő sem lehet semmi, ami majd ott fogad!Kép
Tegnap este, olyan nyári illat volt az utcán!

Kata, nyugodtan mehettem volna, a festő még mindig nem ért ide, kissé lazán kezeli az időpontokat, 9-10 között jönnek azt mondta! Vicces egy manusz, fél óra munka után, még negyedórát beszélt! Azt mondta a Győző, mert én legalább meghallgattam Kép.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kép

Mint az látható, kaptam tegnap gumicsizmát és ma reggel már ki is próbáltaKép Nagyon nagyon élvezte, mind addig amíg a képen látható tócsába bele nem esett, úgy seggre, ahogy a kép folytatása kívánná...Kép
Most meg már alszik a legény jó ideje, amit nem is csodálok, mert 6kor kelt.

Én meg ingatlan oldalakat böngészek, de nem hiszem, hogy neten keresztül lehet ilyet találniKép Józsinak meg persze erre nincs ideje Kép Na jó nem panaszkodom, de eléggé le vagyok törve Kép

Eszti, nem éjfélkor írtam ám, csak tegnap még az órája sem járt jól a babanetnek. Éjfélkor, én már rég alszom...!

Kép

Kép
tikata
 
 


Az előbb pedig erre megyek be a szobába:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, Peti nagyon édes! Sírt amikor seggreült a pocsolyában? Te, Apától mindent eltanul? KépKép

Babszy, szerintem Kis Tücsöknek énekelje csak Apa az "újra itt van"-t, tapssal és tánccal kísérve, az a biztos!Kép

Eszti, a Stahl-féle browniest szoktad sütni? HA nincs akkora kerek sütőedényem, akkor mekkora tepsiben érdemes? Köszi!

Seriff

Kép
seriff
 
 


Mért, Jóska rendszeresen seggreül a pocsolyában?KépKép

Ó, annál nagyobb a repertoárja.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Peti nem semmi, látom ő bonyolítja az üzleti ügyeket. Nem szép dolog a gyerekmunka!!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, nem a pocsolyás képre gondoltam, amikor azt kérdeztem!Kép
Te is válaszolhatnál, ha már Eszti nincs fent a hálón!
Írok Neked mailt is!

Kép
seriff
 
 


Seriff, ha azzal az adaggal csinálod, ami a könyvben van, akkor elég egy pici tál. Az enyém egy ovális kerámia tál, az kb. 25 X 15 cm. De az egy picit még nagy is volt.
Ha azért nemcsak kettőtöknek csinálod, szerintem legalább a duplája kell, mert a recept ellenére, nálunk a két gyerek majdnem az egészet megette.....Kép
Serfi, ti mit festettek még a házban????
Vendég
 


Eszti, köszi szépen! Ovális tálam az van, asszem pont akkora is!

Néhány helyen-minden szobában gyakorlatilag-meg van repedve a plafon, de olyan rendesen, mint amikor azt várod, mikor is esik le ez a vakolat darab, ezt javítja Sztivi, a festőnk, és lekeni páccal az ablakokat, ajtókat kívül! Hogy szép legye, mire jöttök! Kép
És mert nem akarjuk ezeket akkora hagyni, mikor Zsebi születik. Állítólag kétévente kellene kenni, namost ezek kb. 3 éve voltak-akkor költöztünk. De már csak holnap jönnek, egyébként tegnap 3/4, ma fél órát ha itt voltak, és ebben a rendelő is benne volt, ott isvmit maszatolnak!

Kép
seriff
 
 


Babszyka, azért az újra itt van a tuti!!! Kép
Emlékszel, amikor én énekeltem (ill. csak próbáltam) volna Bazsinak, hogy nézett ránk????
Kb. olyan volt az arca, mintha ezt mondta volna: te most minek erőlködsz itt apa helyett, ez tökre nem olyan!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Eszti, akármeddig is sütöttem, ennek folyt a közepe! Finom, de miért nem szilárdul meg még állás után egy órával sem?
Valamit elbalfékeskedtem!
Kata, mi újság virágfronton?

Diane hol vagy?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Peti nem sírt miután beleesett a pocsolyába!!Kép

Még nem voltam a piacon, holnap megyek, és az már bizti, veszek vmi szép színű árvácskát, már ha az amire gondolok Kép

Ez a süti, amit itt konzultálgatva süttök, melyik könyvben van? És fini?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Eszti, megint itt a hétvége!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép

Kata, ez a süti, a narancssárga Stahl könyvben van, amit Tőletek kaptam! Állítólag a ciklámenben is vannak tuti jók, lehet, hogy ma megvesszük! Kép
Árvácska=nagy virágszirmú alacsony virág, sokféle színben, de a leggyakoribbak a lila a sárga a fehér, de persze számtalan színben árulnak ma már, régebben azokba a kővirágtartókba szinte csak ilyeneket ültettek, van vad fajtája is, aminek a sziromlevelei kisebbek és lila-sárgák. Erre gondoltál? Biztosan, asszem most ez a leglátványosabb! Jól körülírtam?
Kata, ha van türelmed leírod emaliben a tapasztalataidat? Köszi!

Babszy, máris írom a mailt, elfelejtettem tegnap, bocsi!
Ú csajok, éjjel két órát ültem a nappaliban, már azt hittem indulunk a kórházba, annyira fájt alul a hasam, kb percenként, 5 másodpercig, azon reménykedtem, hogy reggelig kihúzzam, és már meg is beszéltem Zsebivel, hogy bár már nagyon várjuk, de még egy picit bent kell maradnia! Reggelre meg, huss elfújták, ficánkol is rendesen!

Kép
seriff
 
 


Serfi, jól megviccelt Zsebimanód! A tapasztalt anyukák biztosan tudnak majd erre mit mondani. Kép
Nekem nem folyt a közepe, bár ez alapból olyan süti, ami nem totál merev tésztájú. Szóval van egy kis lágysága, de azért nem folyik. Én mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva a Stahlban, és jó lett. Pedig pont addig is sütöttem.
Katus, nagyon fini ez a Brownies. Amúgy pár oldallal korábban Babszy is leírta az ő tuti brownies receptjét, ő arra esküszik, biztos az is fincsi.
Igen, hééééééééétvéééééégeeeeeeeee! Juhhhhéééé! Kép Kép
Ma kiveszek fél nap szabit, úgyhogy délben tűzök. Petim ma már egyáltalán nem dolgozik, úgyhogy hamar indulunk Belecskára (ott laknak a szülők), és lehet, hogy még délután megyünk ibolyatúrára. Kép Imádok ott lenni. Biztos megint látunk egy csomó szarvast. Kép Annyira gyönyörű az a környék. A kertek végében már ott az erdő, és a hegy. Isteni. Kép
Vendég
 


Eszti, hol van Belecska? Messze?

Kép
seriff
 
 


Nem, 140 km, Tamásitól nem messze. Piciny falu, 300-an laknak ott. A Dunántúli dombság innen kezdődik. De szinte szó szerint. A kert végéből indulnak a dombok. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! Szuperek ezek a képek, de az üzletemberes az csúcs!! Eszméletlen hogy a gyerekek legszívesebben nem a saját játékaikkal, hanem a távirányítóval, telefonnal stb-vel játszanak.

Ezt a sütit én is kipróbálom. Nagyon fincsinek tűnik Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a piackörútról, a babakocsit felvirágoztattam árvácskákkal, úgyhogy amint elalszik a kölök, megyek ültetni Kép

Sütit lehet kipróbálom hétvégén, tegnap annyira kívántam a csokis dolgot, hogy este fél tízkor majdnem nekiálltam sütni, ha nem kellett volna sokat vasalni meg tettem volna Kép

Peti abból a kis faluból való? Az én pasim is is olyan pici kb 500 fős, országvégi faluból való. Bár ott nem nagyon szép a táj, de én is nagyon szeretek ott lenni, olyan nyugis. Jók ezek a falusi pasik, nem Eszti?! Kép

Seriff! Írok mélt! Aztán nekem nehogy itt suttyomba egyik éjjel megszülj! MAjd májusban,jó?! mert aztán jövő vasárnap mehet az egész bagázs a kórházba babát látogatni Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen, onnan való. Katus, egyetértek, nagyon jók ezek a falusi pasik. Én csak egyet ismerek, de azt imádom! Kép
Az hagyján, hogy nyugis, de az értékek is teljesen mások, mint itt fent. Ott még tudnak élni az emberek. Azt hiszem, ha majd lesz gyerekünk, nagyon jó lesz neki ott nyaranként. Kép
Meg is nézem ma, hogy van a kis fenyő, amit elültettünk. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hajrá Palcsó Tomi és Caramell! Kép

Jó, hogy kettőnek szurkolok, mert így az eyik bizti bennmarad!Kép Kép

Puszi, csodás idő van, jó lehet ott Esztiéknek, a szép tájban, kedves helyen.
Mi holnap megyünk Pestre, és telket is nézünk, hajrá!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Kata, egyszer menjetek már szomabton telket nézni! Hidd el, mindig jobb idő van!Most is elbújt a Nap vmi nagy szürke felhő mögé!
Holnap 8-ra megyek kozmetikushoz, és ha végeztem megyek Hozzátok, de úgyis majd hívlak, okés? Posta, csekk?

Esztinek nagyon romantikus lehet ott az ibolyaföldön!
Diane hol vagy már?

Edó, Nektek is jól telik a hétvége?

Szerintem a végén Caramel fog nyerni!Kép

Kép
seriff
 
 


Caramel, na neeeeeeeee! Boogie után mostmár legyen a Tomi!!

Diane, mizu?? News? Holnap megyünk ám, a hátsó csomagtartó tele lesz rakott krumplival. Kép

Katus, telek? Siker?

Eszti, milyen volt Belecske? Én voltam már Tamásiban, még Lackó koromban, van ott egy klassz strand. Igaz?

Mi tegnap jöttünk haza Balatonfűzfőről, volt vagy száz kisgyerek, majd küldök képeket. Balázsnak teljesen felborult a napirendje, napközben nem akart aludni, majd beájult a babakocsiban. Letettük a fűre, ahol pánikrohamot kapott szegénykém, nagyon új volt neki az élmény. Most csak betonra vihetem?KépKép
A két egyéves ikerbaba bevágott egy-egy szelet szüliapi tortát, én ezt nem is értem. Pedig elvileg nem hülyék a szülők, de ezt hatalmas butaságnak tartom. Ja, engem meg mindenki megszólt a nagymamától a nagynénikig, hogy szegény gyerek még nem evett csokit???
Amúgy nagyon jól éreztük magunkat, olyan jó ez a vidéki levegő!

Ja, Bali néha mondogatja, hogy anya, ató (autó), meg ilyenek, ami állandóan megy az az "Oda"és mutatja a mutatóujjával.Kép

Na pusz

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: