Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lavy, de jó, hogy túl vagy a kórházon, meg a sikeres műtéten is. Talán ha a 14.héten vagy, már az utolsó hányós napokat töltöd. Aztán meg jöhet a szépséges várakozás, az első rugdosás megérzése stb.
lkt
 
 


Lavy Kép
Örülök, hogy jól vagy. Sokat gondoltam Rád, nagyon vártam, hogy mikor jelentkezel.
Örülök, hogy minden rendben van a hányáson kívül. Remélem az is elmúlik hamarosan és végre problémamentes lesz a terhességed. Igazán megérdemelnéd ennyi kűzdés után Kép
Te Fehérváron laksz? Én is fehérvári vagyok, azaz voltam.
Puszillak és vigyázz nagyon magadra.

wish
 
 


Lavy!
Annyira örülök hogy minden rendben ment! Mostmár te is teljesen megnyugodhatsz!
Bárcsak én lennék már a 12.hét körül, hogy lassan nyugodtabb lehetnék! Nagyon izgulok értük, mához egy hétre lesz az újabb UH, meg már szívhangot is nézik! Alig várom, hogy halljam a kis szivecskéjük dobbanását! Tök jó, hogy most ennyi iker baba lesz! Kép Neked már jó nagyocska lehet a hasid, mert bár én még csak 6hetes leszek holnap, azért eléggé fel vagyok fújódva!
Tényleg úgy örülök hogy minden rendben, és végre jó példák állnak előttem, hiszen bennem azért olyan nagy a félelem, mert a környezetemben 2 lombikos kismama (az egyik ikres)is elvetélt a 7.hét környékén!
Szóval szupi, és vigyázzatok magatokra! Kép
nikosz
 
 

 
 

Nikosz,
Hol rendelted meg a könyvet (Egyből ketten)?
Előre is köszi
FArkasok J

Wish,
Ennyi pocakos körülötted, nem hiszem hogy te maradsz ki ebből.

Kép
farkasok
 
 


Wish!
Mit mondott Dévai doki? Ugye vannak zsákocskáid??? Nagyon izgulok érted.

Lavy!
Örülök, hogy túl vagy a műtéten, s hogy minden rendben van veled, s a babákkal. Pihenj sokat, már nincs sok a hányásdiból.

Lkt, Nikosz!
Hogy vagytok?

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy mind azt kérdezgetitek, hogy kipihentem-e magam.
Hát, a két heti távollétem nem éppen erről szólt.
Azt gondoltam gyanítjátok páran, hogy hová is tünhettem, igaz, nem mondtam semmit.
Meglepetést akartam szerezni magamnak és nektek is, de az élet ismét máshogy alakult.

Március 29-én volt a második fagyibabás transzferünk.
4-ből 3 kismanó ébredt fel és költözött be a 14,7 mm-es puha paplanban.
Két hétig minden nap éreztem a pocimat (fájdogált, szúrkált, vagy csak egyszerűen éreztem).
Mindent megtettem, amit lehet. Feküdtem, vidám és bizakodó voltam (főleg a pocim jelzései után) és még bort is ittam minden este, pedig azt nagyon utálom.
Tegnap volt a vérvételem.
Nagyon bíztam benne, de csak 6,8 lett a hcg-m. 20 alatt pedig nem jelent semmit Kép!
Viszont bennem van a kisördög és nem merem abbahagyni a gyógyszereket, amíg a doki holnap meg nem néz uh-val.
Valami nem hagy nyogodni. Az egy dolog, hogy a reggeli tesztem először - lett, mire hazaértem addigra +, de ez bőven 10 perc után volt, úgyhogy erre nem adok semmit.
Ami nagyon furi, hogy nincs egy darab pattanásom sem!!! Mindig szokott lenni, nem sok, de a ciklus vége felé egyre több. Most pedig olyan az arcom, mint az áhított kibabó popója!
Szerintetek mi van???
Lehetséges lenne, hogy ennyire későn indult volna el a beágyazódás vagy csak ámítom magam???
Holnap reggel újra tesztelek, de igazából nem reménykedek túlságosan.

A másik dolog, ami nem hagy nyugodni az a "hogyan tovább?"!
Új stimut szeretnék kezdeni, mert nem látom értelmét ennek a fagyibabás bohóckodásnak!
De NAGYON FÉLEK TŐLE!
Érzem, hogy sok ez nekem és pihenni kéne, de ha erre gondolok megszakad a szívem, mert annyira vágyom már egy babóra!
Félek attól, hogy a petefészkeim nem bírnak ki még egy ilyen tortúrát!
Soha nem volt semmi gondom velük, azt sem éreztem, hogy vannak. De a stimu után jött a PCO és a fájdalmak.
Hogy merjek így belevágni egy új stimuba???
Szóval ezek a kétségek gyötörnek.
Egyre inkább hajlok affelé, hogy kihagyjak egy hónapot minimum.
Soha nem féletm semmitől és nem kíméltem magam, de most... bele se merek gondolni.
De attól is félek, hogy a "pihinő" alatt gyötörni fog az önvád, hogy miért nem megyek tovább!
Na, most jól kiöntöttem nektek a szívem!
Bocsi, nem akartalak terhelni titeket, de csak hozzátok fordulhatok tanácsért és segítségért!
Puszillak Titeket és nagyon drukkolok a soron lévőknek!!!
Hajnesz, Wish +++++++++++++++++!!!

LavyKépKép
Örülök, hogy mindene rendben!!!

EnigmaKépKép
Ugye nálatok is?? Remélem elkerülnek a kétségek és a depihullámok!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Nagyon sajnálom...remélem azért az UH mást mutat majd... Nem tudom miként lehet talpraállni ebből de azt mondom, ha kihagytok egy-két hónapot az még nem feladása a próbálkozásoknakKép Szerintem Rátok férne egy kis lazitás, kikapcsolódásKép Elmehetnétek Welness hétvégézni valahováKép DrukkolokKép
Enigmáról nem tudtok semmit? Tegnap voltak orvosnál de nem jelentkezik...

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok Kép
Sajnos nem sikerült. Úgyhogy ez a szivárgó vérzés azt jelenti hogy már nagyon meg akar jönni a mensim. Abba is hagytam a gyógyszereket, úgyhogy remélem hamar megjön rendesen.
Sajnos egyálatlán nem ágyazódtak be a kis barackmagok, nem látott sárgatestet a doki.
Május 9-én kell mennem megint majd kenetvételre, meg akkor megmondja a doki, milyen vizsgálatokat csináltassak meg megint és aztán júniusban kezdődik az új stimu. Legalább nem kell sokat várni Kép Azt mondta legközelebb mindet visszarakja, ha tíz lesz akkor tizet Kép Mondtam, hogy az jó, mert akkor majdnem kivan a családi focicsapat.
Kicsit le vagyok törve, de igaziból megkönnyebbültem, hogy végre tudom mi van, vége a bizonytalankodásnak. Azt azért érzem, hogy belül még van bennem egy nagy sírás, de egyelőre nem tudom szabadjára engedni. Bár az sem baj, ha benn marad Kép
Ma reggel csináltam egyébként egy tök negatív tesztet, úgyhogy nem sok jóra számítottam, de mégis amikor a doki elkezdte az ultrahangot, azt vettem észre, hogy azt mondogatom magamban, hogy "lécci, lécci, lécci, lécci..." Kép
Ezen majdnem el is nevettem magam. Ma meg holnap még pihizek, aztán csütörtöktől jönnek a dolgos hétköznapok.

Képzeljétek senki nem volt reggel, csak egy lány, úgyhogy mikor odaértünk egyből be is mehettem. Ilyen se történt eddig velem Kép

Stella Kép
Hát jól megleptél Kép. Húúúúú, nem is tudom mit mondjak. Azért reménykedjél. Én is azt tettem, szerintem mást nem is tehetünk.
Szerintem ha nem sikerült, jó lenne ha pihennél egy kicsit. Mentálisan és fizikálisan is biztos jót tenne.
A fagyibabákkal szerintem nincs baj olyan kis életrevalók, hogy ilyen szépen felolvadnak Kép
A stimutól meg ne félj. nem tudom mennyire olvastál vissza, de itt van Nikosz, aki kétszer is hiperstimulált és emiatt nem volt transzfere sem csak harmadikra és most boldog (bár kicsit aggódós Kép) kisamami.
Szerintem beszélj a dokiddal is és mondd el neki a kételyeidet, hátha az ő tapasztalata is tud segíteni. Jajj, de jó lenne, ha legalább Te egy kis csodával jönnél holnap. Drukkolok, jó? Kép

wish
 
 


Wish
Köszi a drukkot!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Bíztam benned, mert többen véreztünk már transzfer után és mégis volt baba.
Ne tartsd túl sokáig magadban a sírást! Engedd ki és szabadulj meg tőle minél elöbb!!!
És készítsd fel a kis lelkedet a focicsapat fogadására Kép!
Puszillak
Stella

Kép
stella9
 
 


Anna,Szani,Enigma!
Gigi nincs jól,sőt már a kórházat is megjárta!Kép
Már annyira van,hogy azt is bánja,hogy a Dévai tájékára ment egyáltalán.KépSzóval teljesen mélyponton van.Remélem hamarosan feltud állni!
Szorítsatok Neki!Pusz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


StellaKépmajd holnap....
WishKép ez nem igaz, nálam ugyanez volt a helyzet, semmi jele nem volt annak, hogy esetleg beindult volna valami. Mit mondott, mi lehet az oka?

GIgikeKép hÁT, ez hihetetlen. Honnan tudsz, Dia ezekről? Ír Neked?? Nem tudsz sokat-sokat beszélni vele?? Mi az oka annak, hogy még a Dévaiban is hibát keres, mikor végre sikerült?? Nem akarom elhinni..KépKép

Enigma, SzaniKép Mindent tessék ám megírni nekünk. BÁr nem vagyok itt mindig, azért sokat gondolok Rátok!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Wish!
Annyira sajnálom! Sírd ki szépen magad, nem szabad bentartani! Viszont az tök jó hogy már júniusban kezdhetted is újból, hiszen az már mindjárt itt van! Hidd el, neked ez fog sikerülni, a napsütés és a nyár biztos meghozza a gyümölcsét! Úgyhogy ne izgulj, te is nemsokára kismami lehetsz!!!

Stella9!
Nekem is van még 5 fagyibabám! És ahogy Wish már írta is, volt előtte 2 közepesen súlyos, erős fájdalommal járó hiperstimum. Nagyon örültem, mikor aztán mégis "friss" babócákat ültettek vissza, hisz a Dévai doki megmondta, hogy nekik nagyobb esélyük van a megtapadásra! Szóval ebből csak azt akartam kihozni, szerintem addj magatoknak egy új esélyt, és próbáld meg elkezdeni a stimut. Ha a múltkoriban gond volt, most úgyis lejebb veszi az adagot, és jobban fog vigyázni rád! Az meg hogy pihensz egy vagy két hónapot, szerintem direkt jót tenne a lelkednek! Az végképp nem feladást jelent! Van aki fél évig, évig is pihen! Szóval fel a fejjel!!!
nikosz
 
 


Stella! Sajnálom, hogy most nem jártál sikerrel. Ha egyáltalán felmerül benned a pici kihagyás gondolata, én mindenképp foglalkoznék vele! Én most hagytam ki két hónapot, nem számogattam a napokat, nem néztem a fórumot sem (bocsi), szóval, teljes kikapcs, és nagyon jól esett. Igazából ennyi időn már semmi sem múlik, és legalább lelkileg rendben leszel.

Gigivel nem is értem, hogy fordulhattak ennyire rosszra a dolgok, hiszen a múltkor már azt írta, hogy minden rendben. Ez az egész szülés utáni depresszió dolog annyira hihetetlen nekem, főleg, ha akartad a babát. Mondjuk azt olvastam valamelyik nap, hogy ha pl. vashiányos vagy, akkor megnő ennek a kockázata, szóval ez is jórészt genetikai.
png
 
 


Lányok!

Ez annyira elkeserítő.
Wish!
Szerintem is sírd ki magad, én annyira reménykedtem. Tudom, nem vígasztal, de júniusban megyünk együtt. Remélem, addigra én is elkezdhetem...
Stella!
Hajrá, remélem, hogy sikerült.
ne keseredjetek el, lesznekünk babánk. lennie kell.
Puszi nektek.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Hát ez nem igaz, 3x írom le, amit akarok Kép

Anna Kép
Nem mondott semmit, hogy mitől lehet. Neked mondott valamit?
Majd legközelebb, ha megyek meg akarom kérdezni, hogy a hatching segítene-e.

Dia Kép
Annyira sajnálom, hogy Gigi ilyen rosszul van. Pokoli lehet neki és a családjának is. Nagyon kemény és csúnya dolog a depresszió és nagyon nehéz kilábalni belőle. Remélem azért majd tudnak rajta segíteni. Ha visszaolvasom, amiket régebben írt még babváráskor, olyan boldog volt Kép

Png Kép
Tényleg jól elmaradtál, de a fő az, hogy Te jól érezd magad a bőrödben. Most nekikezdtek megint?

Nem tudom pszihésen van-e, de egyre jobban görcsöl a hasam, csak még a rendes mensi nincs sehol. Reggel még 13 mm volt a méhnyálkahártya. Milyen jó kis fészek, de csak nem kellett a büdös kölkeinek. Kép

wish
 
 


Roxal Kép
De vígasztal, hogy egyszere kezdünk Kép. időzítsük össze a mensinket és menjünk egyszerre Kép

wish
 
 


Wish, jaj!!!!
Én fontosnak tartom, amit már írtam Neked egyszer, hogy másodszorra azért indulsz sanszosabban, mert már tudja a tested, hogy mi vár rá, éppen ezét nagyobb eséllyel sikerülhet.
Illetve van még egy nagyon fontos dolog szerintem, hogy ahogy kivettem a soraidból, Neked is nagyon intenzív a munkád, és nagyon fáradt voltál, az otthonlét alatt viszont rengeteget pihentél, aludtál, tehát energiaügyileg feltöltekeztél kicsit, ami szintén rengeteget segít. Június mindjárt itt van, főleg így gyorsan fog telni az idő, hogy kezdődik a munkád.
Különben pont tegnap váltottam egy e-mailt Png-vel (beszámoltam neki a kezelés menetéről, hogy ne titeket untassalak vele), és kiderült, hogy ugyanakkorra várható a mensije, mint az enyém (illetve én még bízom benne, hogy az enyém nem), úgyhogy a következő kört (ha kell) szinte együtt fogjuk kezdeni.Sokkal másabb lesz így, hogy teljesen egy cipőben fogunk járni.
Wishike, hajrá sírás, az nagyot tud segíteni!!!
lkt
 
 


Szia Stella!
Én is azt mondom, hogy segíthet, ha szüneteltetsz kicsit. Pont tegnap este mondtam a férjemnek, hogy még egy pár hónapot végigcsinálunk, és aztán pihi kicsit, mert pont a dolog szépsége veszik el ezzel a most kell gyereket csinálni érzéssel.A természetgyógyász, aki kezel minket is azt mondja, hogy pont ezt a görcsös akarásunkat próbálja oldani, mert ez semmin sem segít, sőt...

Amivel Gigivel történik, igazán nagyon sajnálom.Annyira megküzdünk ezért a kisbabóért, és a kezelések alatt tartjuk magunkat, hogy aztán ennek valahol felszínre kell törni, kinek így, kinek úgy.Remélem, jó szakember kezében van!!!
lkt
 
 


Hello csajokKép

Tegnap csak későn végeztünk, ezért nem írtam. Kopp-kopp, egyelőre minden teljesen rendben van a kis bébikkelKépKép 6,5 és 7cm-esek. Nagyon édik voltak, mocorogtak, forgolódtak. Hihetetlen volt látni őket. Az egyikük egész extrém pózban volt, fejjel lefelé, róla nem is tudott képet csinálni, viszont a másikról olyan szépet csinált, hogy komolyan könnybe lábad a szemem ha ránézek. Most úgy tűnik minden rendben, a dokika mondta, hogy most lehet még sétálgatni, amíg el nem jön a szigorú fekvés ideje. Úgy szeretném, hogy minden rendben legyen, de még olyan messze van a vége... A hasam már jó nagy.
Ne haragudjatok, hogy ezt most írom le, mikor sok a rossz hír, de talán erőt adhat, hogy sok rossz után jön a jóKép

StellusKép Én kis naív, tényleg azt hittem, hogy szimplán szabin vagy és csak jól kipihened magad, hisz rádfér. Talán túl korai volt ez is, nem??? Én mindenképp egy rövid pihenőt javasolnék. Gondolj csak Cat-re. A 6 egymás utáni stimus inszem után fél évet hagyott ki. Legalább 1-2 hónapot neked is kellene. Hidd el, az semmi és szerintem pihen addig a szervezeted. Amit még javasolnék az a sokkal kevesebb szuri. A 29 tüsző rengeteg, talán épp ezért nem is voltak megfelelő minőségűek. Elég lesz neked 10 is (max)!!!! Gondolj csak az én 6 db-omra (amiből 2-t csak azért szívott le, hogy hátha, de azok picik voltak. Szóval igazából 4 db petém lett. Asszem Nikosznak is valami ilyesmi.) Ne félj, ez fontos!! Szívből drukkolok nektek!!!
Persze azért bízom a tesztedben és a dokiban holnapKép

WishKép Sajnálom, de érzem, hogy erős vagy és máris a folytatásra gondolsz. Gyorsan elmegy az a 2-3 hónap és persze ne felejtsük soha a spontán lehetőségeket!!!! Sosem lehet tudni min múlik, kinek miért sikerül és miért nem. Olyan fura ez...

LavyKép Örülök, hogy jól vagy, túl vagy rajta. Ti mekkorák vagytok? Nagy a pocid? Nekem az a hányás dolog nem annyira vészes. Igazából akkor volt hihetetlen horror mikor szedtem a Semicilint, meg az oral utrot. Attól kikészültem és gyorsan abba is hagytam. A 7végén egyáltalán nem voltam rosszul, már aggódtam is, hogy mi van. Persze az ember bolond, az is baj, ha van tünet, az is ha nincs. Mindegy, talán megérezték és jól meghányattakKép ma reggel (bocs). De nekem csak ennyi (kopp-kopp), egy kis epe reggel, aztán minden OK, tudok enni. Most már tudsz sűrűbben is jönni?

NikoszKép Drága, ne izgulj a megfázás miatt, az egyáltalán nem árt a kis babáidnak. Csak ne szedj be semmi gyógyszert. Pihenj, igyál sokat, egyél gyümiket, aztán rendbejösszKép Legközelebb is hüvelyi UH-d lesz (még jó darabig, nekem tegnap nézte hasival őket, mert már "nagyok" a drágák). Minden rendben lesz!!!

DiaKép Kérlek add át Giginek, hogy nagyon pusziljuk és sokat gondolunk rá. Szomorú ez az egész, hogyan tudnánk segíteni rajta?? Te tudsz valahogy? A fiad továbbra is gyönyörűKép Sok puszi nektek.

AnnusKép Hát a fentiek vannak velünk. Ilyenkor egy kis megnyugvás, aztán persze az ember mindig izgul valamiért. Tudod már mikor kezdtek?

RoxalKép Örülök, hogy megkaptad a könyvet, bár így nem tudtunk találkozniKép. Azért ne idegeskedj nagyon a rémtörténetek miatt. Nekünk az előadást is a Vass doki tartotta, talán nem is volt bajKép

TimiKép Mikor kell pontosan izgulni értetek?

HajnikámKép Továbbra is drukkhegyek!!! Írok privit is.
SzanikaKép Neked is!!!
DorisKép Írtam.

Puszi nektek
enigma
enigma
 
 


Wish!
Igyekszem tartani a lépést, csak nekem tudod 24 nap a ciklusom. de ezen ne múljon, majd valamit összehozunk. Meg per pillanat csak én gondolom, hogy 1-2 hónapon belül elkezdhetjük. Pénteken lesz eredménye a férjemnek, még a penicilinemről semmi hír, s az eredményeim meg cca két hét múlva várhatók.
Enigma!
Örülök, hogy jól vagytok, s szépen fejlődtök. Mikor lesz profilodban friss kép? Remélem, Dévainál találkozunk előbb-utóbb, vagy még jobb, ha úgy tekinjük, hogy nem kaptam meg a könyvet, s akkor mégis csak össze kell futnunk... Kép
Tegnap olvastam egy pont olyan történetet, ami egy az egyben a miénk a férjemmel. Nekik a harmadik sikerült... Bizakodom. Férjem túl van a mai vizsgáján, s az utóbbi pár napban egész optimista. Már nem látja olyan borúsan a dolgokat, ami jó, mert már nagyon lement a pozitív energiám.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Enigma!KépKép
Úgy örülök hogy jelentkeztél, és hogy minden rendben! Kép Miért kellett Semicilint szedned meg oral utrot és mikor? Én még az utro hüvelykapszulát használom 25.éig! Az AFP megvoltmár? Milyen lett az eredmény? Te végig a Dévai dokihoz jársz majd? Nekünk is a Vass doki tartotta az előadást, olyan nov. környékén!
Mi ma vagyunk 6 hetesek! Hányás még nem volt, csak folyamatosan rosszul vagyok, fáj a gyomrom meg hányinger időnként gyomorégés gyötör. Meg olyan remegős lettem! Épp mondtam a páromnak, hogy lehet hogy az is jobb lenne ha már inkább hánynék, mert lehet hogy utána megkönnybülnék, de így egész nap olyan rosszul vagyok. Vajon ez is normális még? Remélem ez nem valami rosszat jelent?!

Farkasok!Kép
http://gribedli.hu/egybolketten/

Lldicsi, Lányok!
Olyan hihetetlen hogy Gigivel ez történt! Annyira sajnálom! Hallottam már ilyenről, de hogy ennyire súlyos legyen, még sose! És a babája jól van? Ugyan ez megelőzhető? Miért okolja a Dévait? Reméelm azért mostmár hamar túl lesz rajta, és minden rendbe jön! Megérdemelnék már hogy boldogok lehegyenek!
nikosz
 
 


Roxal Kép
ne izgulj, ha úgy gondolod 1-2 hónap múlva kezdtek, akkor úgy is lesz.
Én is így igyekeztem januártól, hajtottam a vizsgálatokat meg mindent és sikerült is.
Az se baj, ha nem sikerül egyszerre, azért majd szorítunk egymásért Kép

Enigma Kép
Örülök, hogy minden rendben van. Nagyon jó érzés lehetett látni a picikéket. Fel tudod tenni a képet? Kép
Nagyon jó, hogy ebben a szép időben sétálgathatsz és nem kell feküldnöd. Olyan vidám minden kinn, a fák virágoznak és rügyeznek, a madarak meg lelkesen csivitelnek Kép

Timi Kép
Nem tudom sanszosabb lesz-e másodszorra, mivel egyáltalán nem ágyazódtak be a babák. De majd meglátjuk, bízzunk benne, hogy igen Kép.

wish
 
 


Wish!
Olyan jó lenne, ha előre tudnék látni. Jóvő héten le kell adnom a vizsgajelentkezésem, s nem tudom, mikorra ütemezzem a két hét kiesést. Persze az sem biztos, hogy rendben lesz minden, de annyira nehéz bármit is tervezni. Lehet, hogy már most halasztanom kellene, hisz ez sokkal fontosabb. De mi van, ha valami hibádzik, s úgysem tudjuk időben kezdeni?! Ráadásul az egy hónap semmiképp nem jön össze. 28-a körül lesz eredményem, május 2-a körül fog mejönni újra, köztes időben meg esélytelen lesz Dévaihoz beférkőzni. Szóavl nem tudom... Tehát ezért tartom valószínűnek, hogy vagy május vége, vagy június közepe. Következő neked biztos sikerülni fog!

Annyira jó, hogy ti ilyen erősek vagytok. Kép Mindig jókdvre derítetek. Kép

Eszter
Kép
roxal
 
 


Wish! ISmerve Dévai tudását, biztos van valami a tarsolyában így, hogy most meg sem tapadtak a lurkók, amit be fog dobni a következő kezeléskor a tapadást segítendő!!! Pont az ilyen nehéznek tűnő helyzetekben szokott csodát művelni!!!

Roxal! Egyetemi emlékeimből úgy rémlik, hogy ha ügyesen pedálozik az ember júni elején letudhatja a vizsgáit, nem igaz? Ez pont egybeesne a kezelésed kezdetével!!!Rosszul emlékszem?!

Enigma! Csodás hallani a jó híreidet!!Köszönöm kérdésed: hát nekem 20-a körül (lenne) várható a mensim. Azért izgulj, hogy a "lenne" győzzön!
lkt
 
 


EnigmaKépKép Hát, ilyen nagyok vagytok már!! Így bébisen gyorsan megy az idő, főleg, hgoy minden nap növögetnek, ők nem várakoznak, mint mi!!! tényleg jó lenne képet látni rólatok!!

Nikosz Kép SzaniKép Meg rólatok is!!!!

DiaKépKép tE tartod bennünk a reménységet, a valódi példa vagy arra, hogy lehetséges!!!!

Jövő ciklusban kezdünk....nem is tudom, mit merjek, ne merjek gondolni. Eddig semmi nem jött össze, még soha nem volt vetélésem se...

marad nekem az irodalom, ott kedvemre szórakozhatok. HOgy mérhető egy gyermekhez??

látom az anyukákat, tologatják a gyerkőcöket, és majd megszakad a szívem...juj, off....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


StellaKép
Hát itt vagy! Iii-vel beszélgettünk rólad, ő mondta, hogy talán mostanában fagyibabáztok, úgyhogy titokban nagyon bíztam benne, hogy jössz majd a jó hírrel. Stellácska, nem szabad feladni, tudom, hogy nem is fogod! Én azt mondom, pihenjetek egy jót, annyit amennyi neked pont elég, érezni fogod! Aztán kezdjétek az új stimut, a fagyibabák tesónak is biztos boldogan visszaköltöznek hozzád!Kép
GigiKép
Jaj, nagyon aggódom miatta, DiaKép, ez nagyon ijesztő! Ugye rád hallgat és tudsz vele beszélgetni? Úgy szeretném, ha elfelejthetné már ezt az időszakot. Szorítunk, GigiKép!
WishKép
Ahogy olvastalak, egyszerre éreztem én is át a szomorúságodat és a megkönnyebbülést is. Jaj, de rossz is ez, ugyanígy éreztem én is legutóbb, estére ért el a könnyítő sírás. Azért örülök is ám, hogy ilyen erős és derűs csajszi vagy, nem is kell sokat várni és hipp-hopp, újra stimu, aztán már csak babáznod kell, meglátod!!!Kép
AnnaKép
De jó, hogy jelentkeztél! Végre rólad is tudom, mizu. Azt hiszem, ha nem sikerül másodszorra sem, mi is megismerkedünk néhány alternatív módszerrel, most már egyre jobban érdekel a homeopátia is.
A pihiről annyit, hogy a biológus tanácsára nem fekszem szigorúan, mert akkor nincs jó vérellátottság, de nem is házitündérkedek, úgy kímélősen csinálok mindent és azért elég sokat nyomom a kanapét.
EnigmaKép
Jaj, de jó, öröm volt olvasni a soraidat, csodálatos érzés lehetett újra látni őket!!! Köszike, várom a privit!!!
Csók mindenkinek és szorítsatok lécci, úgy elbizonytalanodtam!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Lkt!

Valóban egyszerű lenne, ha nem levelezőre járnék. Nálunk van aki május végére ad csak időpontot, van aki csak júniustól. 9 vizsgám lesz, ebből három szigorlat, s csak egy könnyű. Munka mellett meg nehéz előre tanulni. Pedig ez lesz, mert ha tudunk kezdeni, akkor mindenképp kiesik két hét. S akkor heti három vizsgának bele kellene férni.
Madaran!

Szurkolunk neked a "lenne" miatt.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal Kép
Nem kell, hogy kiessen a két hét. Viszgázni bőven lehet mellette. Ha elmondod mi van talán még rendesek is lesznek Kép
Nekem csak egy hét volt húzos amikor punkció után annyira fájt a hasam. Na azt nem is várom vissza Kép

wish
 
 


Hajnesz,
Kitartás, telik az idő.

Kép
farkasok
 
 


Wish!
De nem azt mondtátok, hogy két nap fekvés, de legalább egy hét pihenés? Meg az a baj, hogy én nagyon stresszes vizsgázó vagyok, tehát nem biztos, hogy veszélyeztetném a dolgot. Persze úgysem fog elsőre összejönni... Ahhoz hihetetlen nagy szerencse kell!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal Kép
Egy nap fekvés is elég. De ha stresszelsz a vizsga miatt akkor lehet, hogy jobb ha kihagyod.
És ne is mondj olyat, hogy úgysem fog elsőre összejönni. Bárkinek összejöhet elsőre is és Te fiatal vagy, ami miatt jobbak az esélyeid.

Hajnesz Kép
Hogy vagy? Bírod még a várakozást?
Mennek ám folyamatosan a drukkok.

Lányok pokoli éjszakám volt. Annyira görcsölt a hasam, hogy majd szétszakadtam. Ötig el se tudtam eludni, de legalább így egész éjjel bőgtem. Úgy tűnik csak nappal vagyok optimista Kép. Azért nem könnyű megemészteni ezt a dolgot. Olyan fura dolgok jártak folyton a fejemben.
A mensi persze még mindig nem jött meg rendesen.
Azt hiszem elmegyek délután thai talpmasszázsra, hátha az is segít.

wish
 
 


Wish!
Segített egy kicsit a masszázs? Néha csodákat tudnak ezek a természetes gyógymódok tenni. Ami Neked kellene is kicsit, mert igazán megjöhetne már rendesen ez a mensi, hogy legalább az ne zavarjon és fájjon!
lkt
 
 


Nikosz,
Köszi Krisztián megvette a könyvet.Még nem kezdtem el olvasni.

Ja biztos észrevettétek nem ment ez a nyomi oldal, jó lenne ha néha kifelé is kommunikálnának, mert ez nem vett jó fényt rájuk, lehet hogy csak munkahelyi ártalom (minőségirányítás).

Nálunk semmi különön nem történik, ezért nincs miről írnom, csak olvasgatlak benneteket.
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Köszi a bíztatást, FarkasokKép! Végülis ja, pont ma gondolkodtam el, hogy milyen baromi gyorsan el tud menni egy nap, miközben semmi értelmeset nem csinálok. Most ezt próbálom kivetíteni hosszútávra...már "csak" 10 nap!!!Kép
RoxalKép
Te is tudod, hogy volt már itt példa a hihetetlen nagy szerencsére, lehet, hogy te leszel a következő kiszemeltje!Kép Viszont arra oda kell figyelni, hogy ne befolyásolhassa még a stimut sem a stressz! Nem tudsz esetleg beszélni a tanáraiddal? Nálunk ha minden kötél szakadt, akár a presszóban is levizsgáztattak, de az legalább mindkettőnknek jó időpont volt.Kép
WishKép
Köszi szépen neked is a drukkot!!! Gyűröm a napokat... Szegénykém, még mindig görcsölsz? A talpmasszi nagyon jó, használjon!Kép
AnnaKép
Azért a vetélést felejtsük el, oké?!!! Nagyon sokat gondolok rád és szorítok nagyon, nem lehet, hogy nem sikerül, most megint kezdődhet az izgi időszakod, ne szomizz légyszi!!!
hajnesz
 
 


JuditKép
Ha írsz az adminisztrátornak, visszaír! Teljesen meghatódtam tőle, pedig azt hittem, csak valami fantomnak küldözgetem a sok hibaüzit.Kép
hajnesz
 
 


Elszállt egy másfél órás levelemKépKépKép.
Nincs erőm újraírni.

8 hetes vagyok és émelygek, de nagyon! Különben minden rendbenKép, csak most mérges vagyok.

WischKép, őszintén sajnálom. Majd a következő..
EnigmaKép, NikoszKép, LavyKép, csak így tovább. Azért ez jó arány: vagyunk kb. 10-en és 4-en babá(ka)t várunk. Mindenkinek lesz babája: AnnánakKép, WischnekKép, Lkt-nekKép, HajnesznekKép, RoxalnakKép, Png-nekKép, StellánakKép!
(Kit hagytam ki???)

Sok puszi!
szani
 
 


Sziasztok Kép
A masszázs szuper volt. Lassan érzem hogy beindul a mensim is, de nagyon görcsöl a hasam. Nem hatnak szinte semmit a görcsoldók sem.
Legalább ezt kihagytam volna, ha már nincs baba Kép

Hajnesz Kép
Elrepül a 10 nap meglátod Kép
Nekem a 3 hét úgy elment, hogy csak pislogtam Kép

wish
 
 


SzaniKépDe jóóóó, hogy itt vagyKépMesélj, mesélj!!!

HajneszKépKép Drága vagy!!!

WishKépKép:9
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Bocsánat hogy belekotyogok.

Wish nekem mindig iszonyatos mensijeim voltak. A következőt javasolnám neked, öreganyám-módszere. Tablettákat kidobni. Először feküdj hasra ágyon, és úgy, mint a béka, húzogasd fel a lábad oldalra, tehát a térdeddel a derekadhoz, nem gyorsan. Ezt 20-20szor ismételd mindkét oldalra. Remélem segít. És ezután feles konyak, akár kettő is, vagy más égetett szesz, és nagyon forró vizes palack a hasadhoz, törölközőbe becsavarva. Ez mind elvileg azonnal, helyileg lazít.
snori
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Gigi nevében is az aggódást!Kép
Azért "Okolta"Dévait,mert ha nincs lombik nincs ez a betegség.Persze ez csak futó harag volt nála.De örömmel jelentem úgy néz ki jobban van Gigi!Kép
Szombaton lesz a friss kismamák topikos csajokkal találkozó,és úgy néz ki Gigi is jön.KépRemélem a mi segítségünkkel már teljesen megfog gyógyulni.Persze tudom ez még hosszú folyamat lesz.Csak akartam,hogy tudjátok már jól van Gigi!KépPuszi Nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Wish, én is borzasztóan hasfájós vagyok. Az Ibuprofen vagy a Cataflam hat, illetve legutóbb a prananadi segített az 5 gyógyszert 2-re csökkenteni. Ezért is írtam azt a természetes gyógymódokról, amit írtam. Nóri módszerét is ki fogom próbálni, ha szükség lesz rá (hátha nem).A meleg az biztos, hogy rengeteget segít.NYugodt éjjelt kívánok Neked!
lkt
 
 


Nóri Kép
Köszönöm. Ezt a békás módszert nem ismertem.
A forró cuccal melegített hasat igen, azt csinálom is. Nekem is mindig nagyon görcsölt a hasam mensikor, de ez most pokoli.

Dia Kép
De jó, hogy jobban van Gigi. Remélem mostmár tényleg sikerül kilábalnia belőle. Ismeretlenül is puszilom Kép

Szanika Kép
Még mindig benn laksz a munkhelyeden? Így válik igazzá a mondás a második otthonról ...
Sajnálom, hogy émelyegsz, de már csak 4 hetet kell kibirni Kép Vigyázz magadra és pihenj sokat Kép

Kismamik írjatok, mert ti pozitív példátok segít kitartani. Hűűűű, már megint sírok. Azért jó kis érzelmi hullámvasút ami most van, nem számítottam ilyenre Kép. Gondolom a hormonok is belejátszanak.

wish
 
 


Timi Kép
Neked is köszi Kép
A cataflam nekem nem szokott hatni, az ibuprofent még nem próbáltam, de az nincs is itthon. Lehet,hogy most kipróbálom mégis a cataflamot. Végül is, ami eddig hatott, az most nem hat, hátha akkor, ami eddig nem hatott, az majd hatni fog. Pepita világ Kép

wish
 
 


Sziasztok!
Egy gyors bejelentkezés, mert rohanok...

Tegnap megnézett a doki uh-n és azt mondta, hogy ma meg kell ismételni a vérvételt, mert az ördög sose alszik, de azért nem akar hiú ábrándokat kelteni.
Mondtam, hogy azt nem is tud. Szerintem felesleges a vérvétel, de azért mégis, ki tudja????????

SzaniKép
Örülök, hogy minden ok!!
Vigyázz a kis Csodagyerekre!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Wish, hogy vagy? El tudtál menni dolgozni? Hatott a gyógyszer?

Pfú Stella, ez sem egy egyszerű eset. Mikorra várható a vérvétel eredménye?
lkt
 
 


Stella!
Mikor tudsz biztosat? Hú ez nagyon rossz lehet.

Wish!
Hogy vagy? Görcsökre én sem tudok semmit. Van rá homeopátiás szer, de az inkább fájdalomcsillapító, meg műtétek után szokták adni, segíti a sebgyógyulást. De ez ebben az esetben szerintem nem használ. Remélem jobban vagy, s már nincs szükséged rá.
Tegnap nem tudtam jönni, mert behalt a rendszer.
Lldicsi!
Giginek jobbulást, remélem minden rendben lesz. Jó, hogy ilyen lelkiismeretes, törődő barátnéja van Kép
Szani!
Nézd a jó oldalát, legalább tudod, hogy ott vannak Kép nemsoká elmúlik a rosszullét, s már csak a szép dologk jönnek. Mocorgás, meg ilyenek.
Hajnesz!
Igyekszem nem stresszelni magam. Ha elkezdhetjük a progit, akkor úgy megyek neki a vizsgának, hogy nem idegeskedek. legfeljebb nem fejezem be az évet, s halasztok. Azzal sincs semmi baj. Baba sokkal sokkal fontosabb. Sajnos a tanáraink nem rugalmasak, sőt nagy részük azt mondja, egy nőnek a konyhában a helye, mit keresünk itt. Így nem sok jóra számítok tőlük. Azért vannak normálisak is.

Eszter
Kép
roxal
 
 


LktKép RoxalKép
Még ma szállítom az eredményt, de már előre borítékoltam.

Amúgy a helyzet véltozatlan: poci fájdogál és pattanásom azóta se jött (ezt a részt azért élvezem is Kép).
Mondtam a dokinak, hogy nagyon fájtak a petefészkeim. Azt mondta az nem lehet. Biztosan vannak ilyenkor alhasi fájdalmak, de nem a petefészket éreztem. Egyszerűen nem akart elengedni az uh-ról (ami egy idő után elég kellemetlen volt, mert hüvelyi uh-t csinált).
Nézte a monitort és azt mondogatta, hogy ez most is olyan szép, hogy szinte el sem hiszi a véreredményt. DE azért nem is bíztatott.
Majd kiderül!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Jó, amikor a dokik jobban tudjék, hogy mi fáj nekünk Kép Nekem is fájt a petefészkem. Azért ennyi idős korára megtanulja az ember, hogy mikor mi fáj. De a pasi orvosok biztos jobban tudják Kép
Hátha, hátha, hátha ... Kép
Sárgatestet sem látott?

wish
 
 


Ja, dolgozni nem mentem. Fejfájás és görcsölés a mai programom. Mensi még mindig nagyon kevéske. Kezd idegesíteni. Ha hétfőig se indul be, akkor azt hiszem felhívom megint a dokit.

wish
 
 


Stella!

Nagyon várjuk a híreket.

Wish!

Jobbulást neked, pihenj, hátha az segít.

Kaptam időpontot a penicilin vizsgálatra. Május másodikán megyünk Szegedre. még ismerettséggel is... Nem baj, egyelőre tartom a magamnak felállított tervet.

Eszter
Kép
roxal
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?