Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is ugyanez a problémám... nem jó az azonositó/jelszó, újat se tudok regisztrálni.

rokica
Névtelen
 


mindjárt megnézzük...
apa
apa
 
 


úgy tűnik, nekem már működik
zsana75
 
 

 
 

Apa!
Köszi az archiválást!
Márti (2005. nyári babák)
csmarti
 
 


Szia Apa! (amennyiben Te vagy az illetékes)

Kérnénk egy archiválást a Gyermekek/magzatok kor szerint/Friss babás topic-ba.

Elöre is köszi,

Tündér
tündér
 
 


Szia Tündér!
Miután megoldódtak a szerverátállást követő gondok a Gabinak is rendeződött a hozzáférése a szerverhez. Így az archiválasok is a korábbi rend szerint történnek majd. Természetesen címezheted nekem a kéréseidet, a lényeg, hogy ne maradjanak reakció nélkül... Kép
apa
apa
 
 


Szia Apa !
Remélem te tudsz nekem segiteni,pár héttel ezelött kértem archiválást a gyermekek magzatok kor szerint/2004 őszi kisbabák topicba 2x is de nem történt semmi.Most szeretném ujra kérni.
Előre is köszönöm
Nikk

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Apa,
köszi, már tudok hozzászólni.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Apa!

Nem hiszem, hogy minden rendben lenne, mert mostanában nagyon gyakori, hogy ha be akarok lépni, vagy meg akarom nézni valaki profilját, akkor valami szerver-lefoglaltságra hivatkozva hibaüzenetet dob ki, miszerint 5 mp múlva ismételjem meg a kérést.

Mondjuk engem annyira nem érint, mert nem vagyok napi hozzászólója már egyik topiknak sem, de akik rendszeresen írnak valamelyik korosztályosba, érthetö, ha megúnják, és átköltöznek máshová. Akad rá példa, és ez Nektek jó a legkevésbé, gondolom Kép

Jamina -aki régen törzstag volt...
jamina
 
 


Szia Jamina!
Amit említesz ez az elmúlt két-három napban is előfordult?
apa
apa
 
 


Konkrétan ma is, és az elmúlt 2-3 napban is. Már úgy voltam vele, hogy többet nem próbálkozom, amikor egyszer csak bejött az oldal Kép
jamina
 
 


Jamikna! Megnézzük ez mitől lehet...
Köszi, hogy szóltál.
apa
apa
 
 


Kedves Archiváló!

szeretnék kérni még mindig az alábbi topikba archiválást. a 2004-es hozzászólások legyenek egy mappán belül, a 2005. jan., febr. márc-iaknak szeretnék kérni havi bontást.
(a másik topik archiválását köszönöm.)

Babanet Társalgó / Fogamzás, várandósság, szülés / Fogamzás / Clostilbegyt

köszönöm:
Falina
falina
 
 


Szia Apa,
nekem is olyan gondom van, hogy sorozatban nem tudok hozzászólást-t küldeni, mert a köv. hibaüzit írja ki:
"
A művelet végrehajtásához szükséges egyik fájl más müvelet számára le van foglalva. Kérem várjon 5 másodpercet és újra küldje el kérését.
[users.txt]

Kérlek jelezd, Társalgó Adminisztrátor ha ez a probléma továbbra is fennáll/megismétlődik.

Discus Pro 4.00.7
Copyright © 2002, DiscusWare, LLC, all rights reserved
Perl 5.008004/linux
"

Ez mit akar jelenteni?

Kössz,
Eszteranyu

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kedves Apa és/vagy AdminKép
Szeretnék kérni egy archiválást a 2004. őszi kisbabák topikban. Sikerült annyira bő lére eresztenünk a sorainkat tavaly decembre óta, hogy már nagyon ránk férne egy kis karbantartás.
Segítségeteket előre is köszönöm a Csajszik nevében isKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Apa!

Korábban, ha elkezdtem beírni a nick-emet, már tudta folytatni és a jelszót is beírta. Most nekem kell beírni és nem kérdezi meg, hogy megjegyezze-e. Jó, nem akkora munka, de azért kényelmesebb volt azelőtt.
Van valami ötleted, hogy lehetne beállítani?
rjuli
 
 


Szia Eszteranyu!
Ez azt jelenti, hogy van egy programfunkció, amit nem sikerült beállítani a szerveren... Sajnos nem egyszerű a gondot okozó jelenség, de remélem sikerül megoldani.
Rjuli,
sajnos nincs ötletem arra, hogy mi lehet a megoldás.

apa
apa
 
 


Kedves szerkesztő!
A helyzet egyre rosszabb, most már nem tudok keresni a regisztrált felhasználók utolsó belépés óta történő ellenőrzéssel, eddig nekem is csak azt írta ki az esetek 2/3-ában, amiről fentebb a többiek írtak. Most viszont azt írja, helytelen felhasználónév vagy jelszó, pedig nem. Sőt hozzászólni sem tudok, csak itt, névetelnül. Mi történik itt?
Klára
Névtelen
 


Kedves Apa!
Én is elvesztem, nem tudok hozzászólni, eltűnt a profilom is. Helytelen jelszóra vagy felhasználói névre hivatkozik a program. Mi történt?
Lara77
Névtelen
 


Kedves Apa,

Dettó nem fogadja el a jelszavamat.

rokica
Névtelen
 


Nekem semKép.
Névtelen
 


Nekem sem műxikKép mi történt?
Névtelen
 


Szia Apa!
Nekem sem működik az eredeti felhasználó név és jelszó.
"Az azonosító/jelszó kombináció érvénytelen vagy nincs felhatalmazása arra, hogy ehhez a témához hozzászoljon. A lap alján lévő űrlapon az azonosítóját, jelszavát. "

Dino
Névtelen
 


Hali Apa,
én sem tudok hozzászólni. Problémám a fenti (pl. Dino).
Köszi az előző válaszod.

Eszteranyu
Névtelen
 


Hahó, Apa!
Valamit csinálni kellene, mert a 2004.őszi kisbabák topikban egyre-másra regisztrálnak újra az anyukák, nagy a kavalkád!!! Én nem akarok újra regisztrálni! Nem lehet ezt a problémát orvosolni valahogy?
Üdv,
Trompipi
Névtelen
 


Már nem járok erre olyan nagyon sokat, de azért jó lenne visszakapni a nickem. Újra regisztráljunk, vagy vissza tudjátok csinálni?

Solya
Névtelen
 


Nekem is a fenti problémám van.Kép

Panka
Névtelen
 


Én újrareg, és ez most automatikus volt, pár perc alatt kész, javaslom a hasonló cipőben járóknak...
solya
 
 


Én próbálok újraregisztrálni, de nem küldi az aktiváló kódot, pedig már 3 címet is megadtam. Kép
Lara77
Névtelen
 


Az a baj, hogy ha újraregisztrálunk, nem lehet együtt visszaállítani az összes nicket, hanem zűrzavar lesz. Kép Merthogy mindenki eltűnt... Kép

Klára
Névtelen
 


Szerintem felül kel tudják irni a mostani állapotot. ha nem, akkor majd újra kiregisztrálok, de muszáj volt utánajárni valami nagyon fontosnak.
solya
 
 


Klára,
visszakaptam a régi profilomat az új regisztrációval. Úgyhogy szerintem nem lehet belőle gond
solya
 
 


Én is újraregiztem. A profilomban csak a kép maradt meg.

Eri
simones
 
 


Solya, ha a régi lennél, nem új felhasználó lennél 5 db hsz-szel! Kép

Zűrzavar a köbön.

Klára
Névtelen
 


Solya: de akkor én is regisztrálhattam volna a te nickedet és visszakaptam volna a te profilodat.
Névtelen
 


Segítség!

Nekem sem működik!

Ilgya
Névtelen
 


Apa,
újabb hibaüzi:
"
A kért profil többé nem létezik. A profilt létrehozó felhasználó töröltetett a rendszerből.
"
Mi történik itt????
Lécci, valaki mondja már el nekünk, hogy mi van????

Üdv,
Eszteranyu
Névtelen
 


En is eltüntem.
gyuzsu
Névtelen
 


Kedves Apa / Admin!

Tegnap még felismert a rendszer, amikor az archiválást kértem Tőletek (ezennel ezer köszi érteKép), de ma ezt az üzenetet kapom örökké:

"Hiba
Az azonosító/jelszó kombináció érvénytelen vagy nincs felhatalmazása arra, hogy ehhez a témához hozzászoljon. A lap alján lévő űrlapon az azonosítóját, jelszavát."

Nem szeretnék újra regisztralni, lehet valamit tenni, hogy mindenem a régi maradhasson, azaz visszaállítani az azonosítóm és jelszavam érvényes kombinációját?

Csirkesz

(Olvastam a topikunkban, hogy más is ezzel a problémával küzd maKép)
Névtelen
 


SziasztokKép
5 éve Babanetezek, és ugyanaz a gondom lett ma mint Csirkesz-nek...Kép Törlődött a Profilom.Kép Kérném szépen segitsetek, a Hiba is megegyezik a fent leirtakkal

Puszi:Doris
Névtelen
 


Látom, másoknál is fennáll ez a gond... Lécci, valaki csináljon már rendet! Itt örömködtem, hogy mindjárt meglesz az ezredik hozzászólásom, már a 997.-nél tartottam, erre törlik a profilomat Kép. Lécci, csináljátok vissza!!!!
Franyo
Névtelen
 


De nem tetted. Viszon történt összeakadás, valaki újraregisztrált és megkapta más profilját. Kép

Klára,
én a régi vagyok, az, hogy nem haladó felhasználóként vagyok feltüntetve, már párszor módosult a babanetes pályafutásom alatt Kép Nem zakkant meg, hogy csak 5 hsz van feltüntetve a nevem mellett. Kép
Azért mertem regisztrálni, mert már korábban is elveszett a profilom és akkor ez volt a megoldás. Viszont pont azért regisztráltam, mert azért van jó pár (ezerKép) hsz mögöttem és nem szerettem volna, ha másé lenne a nickem.
solya
 
 


sziasztok!

Cicmerák vagyok, mikor üzenetet írok, azt dobja ki nekem, hogy nem vagyok regisztrálva, vagy nem jó a jelszavam, holott tuti jó, szinte mindenhová ezt használom. Nem ütöttem el betű, a caps sem volt bekapcsolva. Mi lehet a gond?
Segítséget kérek.

Köszi, Cicmerák
ccccc
 


Nálam is a fenti probléma történt, de nem szeretnék újraregisztrálni, de azt sem, ha valaki az én nevemmel regisztrálna újra. Elég régi felhasználó vagyok (voltam?Kép) már...
Visszakapjuk valamikor magunkat?

Beszti
Névtelen
 


Azért valaki írhatna valamit, hogy mi történt, vagy hogy dolgoztok-e a hiba kijavításán.
Panka
Névtelen
 


Sziasztok nálam is ez a helyzet most regisztráltam újra a régi adataimmal de azért nem szeretném ha valaki a régi adataimmal visszaélneKépKépKépés már régiKépfelhasználó volnék.kérlek csináljatok valamit!!!!!!!!!!Köszi.régi Vera70

Kép
Kép
vera70
 
 


Sziasztok!

Ugyanez a gondom nekem is. Törlődött a profilom és nem működik a felhasználónevem és a jelszavam. Én sem szeretnék újra regisztrálni. Megoldható?

Nagyon köszi előre is!

Tinalila
Tinalila
 


Sziasztok,

velem is ez történt. Kép
Most regisztráljak én is újra?

Yoan
Yoan
 


Sziasztok,
latom mindenki elkeveredett erreKépvegre en is rajottem mi tortentKép. En uj neven regisztraltam, mert felek ha a regin akkor az egesz felulirodik, de azt se akarom, hogy a regi nevemet valaki atvegyeKép, akkor most mit csinaljunk?
Eniko
nikinyc
 
 


Sziasztok!

Nekem is újra kellett regisztrálno,m csak azt nem értem, hogy hogyan maradt meg mégis a profilom? Ha vki poénból az én nevemen regisztrált volna, megkapta volna a profilomat is pl a fiam képével együtt, vagy mi?

Andi
psandi
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?