Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bevéstem a naptárba! Kép

Babszy! A párom a városban egy irodában dolgozik egy tervező sráccal. A főnökét még csak képen látta Kép Könnyüszerkezetes (fém) épületeket terveznek (a párom szerkeszt). A főnöke már régóta kint él amerikába, ő küldi a melót, itt megcsinálják, aztán a kész meló megy vissza: Ez az internet hatalma Kép Itthon maszekol. Sajna mostanában elég gyakran hétvégén is dolgozik és még vasárnap is Kép
Ti jól vagytok? Éjszakai alvás?
Küldök nektek egy gyönyörű napfelkeltét:
Kép

Kép
edó75
 
 


Drágáim!!!

Nem akarok nagyon ünneprontó lenni a talival kapcsolatban, de aznap van apu szülinapja, úgyhogy gondolom nekünk otthon illene lenni aznap. Ez az április úgyis elég húzós. Szinte egyidőben az apu sz.napja, Betti sz.napja, öcsém sz.napja, Márkó névnapja (és mi is betöltjük 7. együtt töltött évünketKép)!!! Durva. Szóval az a szombat nem annyira jó, talán egy hétre rá??? Serfkó? Neked mikor lesz a nagy nap?? Vagy végső esetben a vasárnap. Hmm???

Tavaszt akarok! Süt a nap ezerrel, azt hinném hurrá, aztán kimegyek és elfúj a szél. Ez már kibírhatatlan!!!

Ez az osztálytalálkozó akkor most nem lesz, ugye? Zitával mizu?

Esztikém! Mi nem megyünk sehová. A szombatot kettesben élvezzük, aztán rákészülünk a köv. 3 napra, mert tele leszünk vendéggelKép
Babszyka! Mikor is utaztok?? De jó lesz nektek???

Na, hová költözünk??? Ha a Józsi bonyolítja a dolgokat, akkor fajinKép Az apósom meg majd felügyeli az építkezés minden percétKép

Csók

Kép
diane
 
 


halihó!

Itt vagy még Diane? Hétfőn utazunk, már nagyon várjuk, mert a fizikai kimerültség mellett lassan jelentkezik az idegi is. Ha Bazsi most nem ezt csinálná KépKépKépKép, akkor azt hinném, hogy ő Lucifer. Természetesen az alvásra gondolok, most nem részletezem, felesleges.

Dia, mi tudunk alkalmazkodni még így egy hónappal előre. Többiek?
7. év? Durva.Kép

Uram most veszi át pályafutása 2. miniszteri kitüntetését, a kis stréber.Kép

Serif, megkaptam a képeket, a házról is küldesz?

Jövő héten jön a tavasz!

Csóka

Kép

Kép
babszy
 
 

 
 

Babszy! Gratulálok a férjednek! Ő mit csinál?

Kép
edó75
 
 


Bogus, gratula Bandinak. Én azt se tudtam, hogy már egyet kapott...Kép Nagyon ügyi! Dehát ezt mindig is tudtuk. Kép
Felőlem is lehet még időpontot változtatni.
Szóval jövő héten tavasz? De jó lenne, ha tényleg így lenne....Kép Kép
Edó, nagyon szép képet csatoltál. Hol készült?

Diane, király ez a hét év. Néha elő szoktam venni azt a kis füzetet, amit az esküvőn osztottatok ki. Tök jó! Aranyos ötlet volt! Kép
Nagyon jó volt az esküvőtök! Jót táncoltunk! Kép
Boguséké is jó volt, ott is jót táncoltunk ;)

Na pussz nektek, lassan megyek haza (Petihez), pakolok, mosok, vasalok, holnap pedig irány Peti szülei, egy kis Balatoni kirándulás és sok erdőjárás.

Csók!
szolnokeszti
 
 


Nekem az esküvőnkről nem a tánc rémlik veled kapcsolatban Kép Kép. Jó hétvégét, aztán majd telefonon egyeztetünk a keddel kapcsolatban. Esetleg hozzatok fürdőruhát is. Üdv a Balcsinak!

Edó, Andris a Pénzügyminisztériumban dolgozik, mint jogász, és a kincstári vagyongazdálkodással, annak felügyeletével foglalkozik. (A kincstári vagyont alapvetően az állami ingatlanok teszik ki.)Biztos uncsin hangzik.....az is.Kép

Katus, ti merre jártok?

Előbb Balázs megmutatta nekem a kis katicát a könyvecskéjében, mostanában látom milyen kis szivacs agyuk van ezeknek a csöppöknek.

Galyatető után Szolnokra megyünk, úgyhogy jövő héten nem leszek.

Pusza

Mindenkinek jó pihenést!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Nekem jó a következő hétvége is, bármelyik, vagy akár előtte is!
Dinó, asszem nem lesz osztálytalálka, mivel idén sem sikerült megszerveznünk, nagy lánggal indultunk, de kialudt a tűz!
Nekünk 3 hét múlva lesz 9 év.......
BAbszy, egyenlőre nem találtam több képet a gépen, a digi meg Anyósékkal elutazott ma síelni.
De van papírkép, majd viszek, okés?!
Ja, és én is gartulálok a férjednek, ez azért nagy dolog! Ő akkor egy kamarás? Vagy kincstárnok?
Jól hangzik, mint egy királyságban!
Úgy látszik, akkor nem tudunk kimenni Hozzád amikor Bp-en leszek, de majd Katáéknál találkozunk!
Edó, szép Nálatok a Napfelkelte, de ehhez nagyon korán fent kellett lenni!
Dinó, Ziti jól van, vettek egy házat ott a szolnoki Rózsadombon, egy 4 éve épült házat. Sokat dolgozik, és sovány, és vörös volt, amikor legutóbb láttam-ősszel. Az esküvőjükről láttál képeket Katánál?
Eszti, mi történt Veled a Bogiék esküvőjén?

Have a nice weekend!!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hazaértem én is, lefektettünk, visszaolvastam. Szóval a 23-a nem jó!
Akkor legyen 24-e, vagy 30-a. Nekünk mindegy, mindkettő jó. Szavazzatok, kinek melyik jó, és így döntsük el akkor mi legyen. De az egyik nap legyen, én már úgy szeretnélek látni titeket! Kép
A 30-a talán Seriffnek szűk keresztmetszet, de ha ő bevállalja, felőlem legyen Kép Kép

puszi, utazóknak jó utat, pihizőknek jó pihit, és mindenki érezze jól magát ott ahol lesz! Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, nekem mindegy, mindkettő jó, úgysem lehet kiszámítani, legfeljebb meglátogattok a kórházban!
Jó ez csak vicc volt!Kép
Vasárnap szép idő lesz, akkor nézzetek állatokat, holnap pedig ügyesen a telekkel! Végre találjatok már!

Kép
seriff
 
 


Köszi, cuki vagy. Vett vmit a Győző Szegeden?

Kép

Kép
tikata
 
 


Nem vett, és ott sincs olyan pelenkázó izé, azt mondta Nekik (CSabival volt, önmagában vicces szitu, két pasi a bababoltban!) a nő, hogy most nincs olyan, csak azok a műanyagok.
De az nekem nem tetszik.

Kép
seriff
 
 


És, tetszett az a pelenkázó, amit szerdán néztetek? Vele csináltatjátok? Holnap lehet megnézem neked Budaörsön a Brendonban mi van, jó?

Mi meg bagolykodunk, még most kezdünk diavetítőzni, ahelyett, hogy aludnánk, reggel meg majd jól szenvedünk az álmosságtól, mikor a Peti ébreszt Kép

És az jutott eszembe, hogy a 30-i hétvégén lesz anyák napja, emiatt lehet jobb lenne a 24-e, vasárnap. Nem?

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia, igazad van, akkor van Anyák napja!
Nem tetszett az a pelenkázó, de láttunk tegnap jót, csak elég drága volt. De úgyis azt vesszük meg! HA tényleg mentek a budaörsi Brendonba, akkor légyszi nézd meg, h ott van-e! Köszi!
Mit diavetítőztetek?
hú, de álmos vagyok, dobok is egy kávét!
Gyönyörű idő van, százhétágra süt a Nap!
puszi

Kép
seriff
 
 


Dia, én próbáltam, szerdán a Dia nénit gyakoroltatni Petivel, de csak mammogott............

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Süt a nap és kilenc fok van!!!! Mikor ezt megláttam...Kép

Azért a mammogás mögött, ki lehet ám hallani a Dia nénit, nem?!
Mostanában diára fényképez Józsi, és tegnap hívatott elő egy tekercset, és azt néztük meg. Olyan nagy élmény ám így képet nézegetni, egész más, mint papír képet! Jobb Kép

Bogi! Elfelejtettem tegnap írni, hogy gratulálunk az Andrisnak! Gondolom büszke vagy rá! És ami az idegi kimerültséget illeti, 100 százalékosan átérzem és megértelek, pedig az én gyerekem többnyire alszik Kép De én rajtam már ez plusz kilenc fok nagyon sokat segített Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!
Gyönyörűséges idő van! Hogy vagytok? Kinek hogy telt ez a hosszú weekend?
Kata, találtatok telket? Milyen volt a Vadaspark?

Eszti! Galyatetőn volt még hó?
Vasárnap annyira olvadt Pécsen, hogy szinte patakként folyt az úton, ahogy gyalogoltunk fel a Tvtoronyhoz! Drága alföldi, csak kocsival járó barátaink, nem nagyon bírták a meredek lejtős sétákat, állandóan panaszkodtak! Viszont minden séta után, hatalmasakat kajáltak! Egészséges, jó magyar csülköt Pékné módra, és társait!
Most meg itt kukkolja egy nőci a kertet, teljesen kinyíltak a krókuszok!

Te Dia, megkérdezem mégegyszer, hogy elkezdődött-
e már a szinkronisi?
Na pusszancs mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok!

Jujjj, de jó volt ez a négy nap!! Kép
Most meg megint dolgozni....hááát, elég kiábrándító!
Nem mentünk fel Galyatetőre Bogusékhoz, mert azt mondta, hogy állati nagy hó van, és nincs letakarítva, úgyhogy nem nagyon tudnánk sétálni a gyerekkel. Kép Ők biztosan jót fürdőznek, meg pihiznek! Kép
Mi voltunk Peti szüleinél, hát nagyon jó volt. Szülei aranyosak, és azt hiszem, gyorsan megkedveltek. Kép Két napot is ott voltunk. Az apukája elvitt minket az erdőbe, vadakat nézni, marha jó volt. Láttunk egy csomó szarvast, meg dámot, és vadisznót. Távcsöveztünk...Kép Ők az erdő mellett laknak, és nagy vadászcsalád. Peti is vadászik.
Elkezdődött a vadász szezon, úgyhogy hétfőn este már mentünk is. Itt Pesten van egy klassz erdő, és oda érkeznek meg először a szalonkák. Jól beöltöztünk, elképzelhetitek, hogy néztem ki vadász szerkóban...Kép Kép Kép
De sajnos nem láttunk szalonkát. Ma hajnalban is mentünk, de ma sem láttunk.
Viszont marha álmos vagyok. Peti most minden hajnalban fog menni, szeretné, hogy én is.....nem tudom, mi lesz belőle. Eléggé megviselt ez a mai 4-kor öltözködés, 4 pulcsi, két gatya, három zokni, és fél hatig kint álldogálni, sétálni az erdőben....amúgy iszonyatosan szép, és klassz a napfelkelte, csak utána elindulni munkába....na az durva volt...Kép
Hát ez van. Ha egyszer vadász a párom. Kép

És veletek mi volt?? Kép
szolnokeszti
 
 


Eszti, látom senki nem aktívkodott ma,mondjuk Katának a gépét javították, vagy vmit csináltak vele! Örülök, h jól sikerült a találka Peti szüleivel! Biztosan gyönyörű a reggel, és a dél és az este is az erdőben! És hihetetlen lehet az a végtelen nyugalom és csend a természetben!Írigylésre méltó dolgod van! Na persze, kivéve hajnali 4 órát, de akkor meg hamar ágyba kell bújni este KépKép Azért ha készül Rólad kép vadászcuccban, ne felejtsd el elküldeni!Kép
pusszantás!
Dia hol vagy megint?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Eszti! Én írigylem ezt a reggeli erdőjárást. Persze nem minden reggel, de néha olyan jó lehet, kiszellőztetni a testünket és lelkünket. Ahogy Seriff is írta, az a végtelen nyugalom és csend, hát az néha nagyon kell! Ha meg nincs kedved, nem mész, menjen csak a Kedves, de a lehetőség neked is adott Kép Örülnék én is ilyen lehetőségnek. Bár már én is tervezgetem, hogy 2 hetente, v ,havonta mi is fogunk majd túrázni járni a gyerekkel, aztán meg ha majd nagy család leszünk, a gyerekekkel Kép Nem szeretném, ha a gyerekeim tunya, tv előtt ülős gyerekek lennének, és úgy gondolom, hogy ez - főleg kezdetben- nem is kicsit rajtunk (szülőkön)múlik. Kép
Örülök, hogy jól sikerült az ismerkedés a szülőkkel. Az pedig gáz, hogy Galyatetőn hó voltKép Akkor lehet nem is érzékelték szegények a tavaszt.

Ma délután itt volt a Seriff (aki nagyon-nagyon édes és gyönyörű kismama, és már jó nagy a pocakja) és olyan jó volt a kellemes tavaszban sétálniKép

Én most rizst főzök a holnapi ebédhez, és ezt úgy nem szeretem, baromi egyszerű dolognak tűnik ez a rizsfőzés, de nekem vhogy nem jön össze. Vagy szétfő, vagy még kemény Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én mostanában tértem át az Uncle B. rizsre, azt tényleg csak addig kell főzni, amíg rá van írva. Eddig ilyen SOS rizzsel próbálkoztam, és ált. bebuktam. A csirkeszárnyat bepusziltuk.
Fel kellett kelnem, mert fáj a gyomrom, éjjel még két párnát tettem a fejem alá, de most hajnalban már nem segített. Iszok tejet, hátha jóttesz.
Azt írják a málnalevélteáról, h a 38. héttől kell inni, akkor még várok.
puszi

Kép
seriff
 
 


Igen, igen, jó a reggeli nyugalom az erdőben. Egészen más úgy indulni a hajtós munkahelyre, hogy előtte egy kicsit feltöltődtem. És munka után is egy kicsit megnyugodni. És az a pillanat, ahogy hirtelen felélednek a madarak reggel, és mindegyik elkezd hangoskodni. Kép Hú, az nagyon klassz. Peti meg mondogatja, hogy melyik hang milyen madárhoz tartozik. A délutáni kivonuláskor pedig már nagyon jó idő van, akkor a naplemente klassz.
A ma hajnali kelést hanyagoltam....talán holnap. Peti kitartóan jár, reggel-este. Irigylem a kitartásáért. Dehát ne legyen ennél rosszabb hobbija. Kép

Abszolút egyetértek Kata, hogy még az elején kell a gyereket rászoktatni, hogy milyen csudaszép lehetőségek vannak kint a természetben, és hogy itthon is milyen fantasztikus helyek vannak.
Úgyhogy hajrá!
És mehetünk majd együtt is! Kép)

Serfi, már megnéznélek pocakkal. Kép Kép
Azért remélem, jövő héten csak összefutunk!!! Kép

Puszi, írjatok!

Kata, néztetek telkeket Pesten?
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Ölemben a Petivel megpróbálok írni.Kép

Eszti, néztünk telkeket, de nem Pesten, hanem Budaőrsön. Találtunk is egy egész jót. Lassan utána néz a Józsi mit is lehetne vele kezdeni. Nekem személy szerint tetszene, el bírnám ott képzelni az életünk Kép ÉS ilyen telket még én nem találtam. Hátha most ez, az lenne. De sok múlik a hatóságokon, mit lehet rá építeni, illetve ha bejutunk a telekre, és nem csak kívülről nézhetjük meg. De az ingatlanos beteg volt, nem tudott velünk találkozni Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Kata, otthon vagytok? 1/2 5-re kell mennem a nadrágomért, és akkor beugrok, elviszem a filmet, okés?
Persze, Eszti találkozzunk a jövő héten, Neked melyik nap tűnik jónak?Aztán úgyis majd telefonálunk, és pontosan egyeztetünk!
Most megyek egy kicsit varrogatni!
pusz

Kép
seriff
 
 


Seriff, és mi lett a csirkeszárnyakból?

Én meg megfőztem a töltöttpaprikát és nagyon fini lett.
Én úgy tudom a málnalevél teát a 3. harmadtól lehet inni, én már akkortól ittam, és 1 napot még rá ia húztunk a 40 hétre. Nekem a 38. hét kicsit későnek tűnik, mert igen sok kismama ki sem húzza addig. De hát te tudod Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Lassan indulunk sétálni, de hát a közelben leszünk akkor is, találkozzunk valahol. De még egy húsz percig itthon leszünk biztos Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,Majd hívlak, mert még itthon vagyok!

Kép
seriff
 
 


Kata, megnéztem itthon a szabásmintát, és egy kantáros nacihoz az van írva, h 80-92 és 104-es méret, 0.45-0.5-0.55 m 150 cm széles farmervászon, és uennyi csíkos farmervászon. Ez nekem elég gyanús, mert miért kéne 1 m egy ekkora manóruhához, amikor egy női nacihoz is(norm. esetben) 1.1m kell. Na mindegy, ezt írta, majd elviszem legközelebb a képet is!
pusz

Kép
seriff
 
 


Hú ez elég bonyolultúl hangzik. Legegyszerűbb lesz, ha holnap elviszem magammal a nacit, megkérdezem tudnak-e ilyet és ha igen, mennyi anyagot vegyek hozzá.

A dvd-nk meg nem játszotta le a filmetí.Kép Pedig már úgy rákészültem. Ezért inkább olvasok, mit is lehet kezdeni egy hisztiző kis akaratos gyerekkel. Nálunk az ebéddel van a legnagyobb gond, amikor is neki is kell kanál, de egy falat után el kezd vele játszani, csapkodni, ha meg elveszem tőle a kanalat üvölt. Úgyhogy tanácstalan vagyok. És ugye egyszer meg kellene tanulnia enni egyedül. Megyek is tovább olvasni, hátha ír róla valamit.
Jóéjt, puszi.

Edó, mizujs? Hogy vagytok? Gondolom sétáltok sokat a szép időben?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert a szép időben tényleg sokat sétálunk és itthon meg nagytakarítok szóval most nem nagyon tudok a gép elé ülni. Amikor meg tudnék akkor meg Laci dolgozik. Egyébként jól vagyunk és nagyon élvezzük a tavaszt!
A napfelkeltés kép tényleg nálunk készült az ablakból még november végén. Így nem kellett annyira korán kelni. Peti meg gondoskodott róla hogy egyetlen napfelkeltét se hagyjunk kiKép
Újra itt a hétvége! Puszi mindenkinek!

Kép
edó75
 
 


Szisztok, szép jó reggelt mindenkinek!

Hogy s mint telt a hétvége nektek?
Nekünk gyorsan, mint mindig....Kép
Voltunk sokat erdőben, végre láttam madarat, gyönyörű! Marha gyorsan repül, szóval nincs könnyű dolga a vadásznak. Petim is hibázott egy lövést (szerencsére...) Kép Kép
A héten lesznek vadászos képek, marha jól festek Kép
Meséljetek ti is, hogy vannak a gyerkőcök, és persze ti is!
Kép
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

A hétvége nálunk is jól telt. Eszti, örülök, hogy láttatok madarakat. És milyen madarat akart lőni a párod? A vadászós képre szívesen előfizetnék Kép
Mi szombaton ünnepeltünk hármasban, vasárnap pedig vendégek voltak nálunk, egy négy hónapos babával. Hihetetlen mennyit számít ez az egy év, Peti komoly kisfiú volt a babához képest.
Eszti, te dolgoztál szombaton? Végül is nem tudsz Seriffel találkozni a héten?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én nem dolgoztam szombaton, mentem Petivel Debrecenbe, ott volt egy bemutatója, arra kísértem el.
Szalonka szezon van most, úgyhogy arra vadásznak. Nagyon nehéz meglátni, lőni rá pedig annál nehezebb, mert nagyon gyorsan repül. Gyönyörű hosszú csőre van, de amúgy kb. akkora, mint egy galamb. Amúgy rengeteg másfajta vad van, kacsák, baglyok, tegnap láttunk három hattyút, meg őzek és rókák is vannak. Ott motoszkálnak, és ha csendben maradunk, akkor meg lehet őket látni. Kép
Mindenképpen szeretnék Serfivel találkozni, és ha ki tudok mégis venni egy szabadnapot, akkor kimegyünk Bogihoz. Jó lenne, dolgozok az ügyön. Kép
Kata, és mit kapott a párod névnapjára?
szolnokeszti
 
 


helló csajok!
Én itt vagyok Bp-en, holnap találkozunk Esztivel, és kimegyünk Babszyhoz! Már nagyon várom!
Elég gáz ez tanfolyam, legalábbis ma majdnem elaludtunk!
Te Kata, nálunk is vannak őzikék, ott a szabadidőparkban laknak, és reggelente, ha megyünk dolgozni, meg délután, vagy amikor nincs akkora forgalom az úton, akkor ott eszegetnek, nézgelődnek a kerítés mellett! Majd megmutatom!
Na pusszantás!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Na bejelentkezem végre a nagy hallgatás után. Galyatető szupi volt, remélem megkaptátok a képeket. Balázsért odavolt mindenki, de főleg ő volt oda a csajokért, úgy látom nagy szoknyapecér lesz. Andris végre kipihente magát, már nagyon le volt amortizálva szegény. Galyatető és a Mátra gyönyörű! Elmentünk az új síparkba, és én is felcsatoltam, majd csúsztam 3-4 métert. Elég jól ment, de azért Tomba még nem vagyok. Kép

Most újra itt vannak az unalmas hétköznapok, bár annyira nem is unalmas, mert ma pl. jönnek Serfiék, és minden hétvégére van már egy kis programunk.

Kata, Petinek mit szoktál adni reggelire? Balázs nagyon ráállt a kenyérre, sajtra, joghurtra. A védőnő azt mondta, hogy lassan adhatok neki gépsonkát. Peti szokott felvágottakat fogyasztani?
Hallottad, hogy milyen rosszakat mondtak a bio termékekről?

Na, megyek takarítok, mert estére jön a kis vendégsereg.KépKép

Most akkor eldőlt, hogy melyik nap megyünk Katáékhoz, vagy még függő játszma?

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Mostanában eléggé elvagyok havazva. De vagyok Kép
Eszti, Jóskának névnapjára egy inget és nyakkendőt vettem, szülinapjára meg (az is ezen a napon volt) melegítőt és könyvet.

Képzeljétek! Tegnap este koncerten voltunk Pesten!!! A most megnyílt Művészetek Palotájában, jazz koncerten, utána pedig egy jót vacsiztunk egy nagyon kafi romantikus helyen. A pincér még megismert minket, és hiányolt. Elmagyaráztuk neki mi is az oka, hogy ilyen rég nem voltunk. A gyerek nagyon jól vizsgázott, simán ment minden itthon Kép

A mai Bogis tali, biztos jó volt. Írhatnátok róla! Kép Bogi, azok a képek miket küldtél nagyon-nagyon jók. Annyira kíváncsi vagyok már a Balira. Annyit változott, mióta láttam. És olyan jóképű, szép kisfiú Kép


Azt gondolom, a tali legyen 24-én, mert az a Diának is jó, azt írta. Mit szóltok hozzá?

Mi holnap délután elindulunk húsvétozni, megyünk anyósomékhoz. Már nagyon rég voltunk. Várom már, mert jó ott lenni, és Petinek is biztos nagy élmény lesz. Reggel még kalácsot sütök, meg pakolok, meg a szokásos napi program, nem tudom tudok-e még írni. (lehet).
De ha nem tudnék, akkor kellemes húsvétot kívánok nektek, sok locsolóval, a fiúknak meg sok piros tojást.
Puszi lányok!

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Katus!

Nagyon jól hangzik az a koncert meg a vacsi!! És ki vigyázott Petire? Nekem azt hiszem még éveket kell várnom, hogy Balit magára hagyhassuk.Kép És milyen a művészetek palotája? Állítólag ilyen technikai berendezés nincs több Európában, biztos ezért került 80 milliárdba. Kívülről szerintem elég hányinger. És hol vacsiztatok?

A tali nagyon jól sikerült, jó volt látni újra Serifet, és nagyon cuki pocakja van. Sajnos Balázsból már nem sokat láttak, mert fél hét körül érkeztek, és fél 8 körül már nagyon álmos lett kis Balázs.

Akkor a 24-e okés, jól van, beírom a naptárba.

Jó pihenést és húsvétolást Jóska anyukájánál! Mi most maradunk itthon, és várjuk a locsolkodókat.

Jaj, Serif, tegnap kikészítettem neked Joshua Kadison kaziját, de elfelejtettem odaadni. Asszem tizenvalahány éve van nálam, tudod, Jessie....(egy időben kedvenc slágerünk volt)KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, Babszy nem emlékszem, de igen, ahogy ezt írom, beugrott, vmi Jessie take a picture...
Eltaláltam?Jó volt Nálatok! Cuki kisfiad és férjed van!
Eszti, nagyon jófej a Te Petid, komolyan! Azért kérlek, ne stresszeljétek Magatokat a forgalom miatt, mert nem éri meg! Hogy vannak a szalonkák? Húsvétkor is mentek vhová(voltatok vhol) ?
KAta, azt hiszem, ezt már sokára olvasod, addigra talán haza is érek, és vége lesz ennek a tanfolyamnak, ami elég fárasztó! Ha máskor nem, pénteken beugrok! De addig úgyis értekezünk még!
Ja, én is beírom ezt a 24-t,lehet, h a lagziból egyből odamegyünk reggel! Kép pusszancs a Pasiknak!
Mindenkinek jó pihit!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, remélem, h mindenkinek kellemesen telt a Húsvét! Most olyan álmosító idő van!
Kata, jó, hogy visszavittem a cd-t, csak épp üresen a tokot, majd viszem a belevalót is!
Hogy sikerültek Peti nacijai?
pusszancs seriff

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hát nem volt valami nagy termés az utóbbi napokban.

Nekünk pihenéssel telt a hétvége, most nem mentünk haza Szolnokra. Vasárnap elmentünk a sógornőmékhez, akik bevállalták du. Balit, így mi a el tudtunk menni moziba. (Ez volt a második az elmúlt 10 hónapban.Kép)Az új Travolta filmet néztük, nekem tetszett, könnyed kis szórakozás volt.

Kata, és Peti miket látott a nagymamánál? Mit tojt neki a nyuszi?

Serif, ti hol voltatok? A múltkor nem fejeztük be a témát, hogy akkor ti most milyen babakocsi mellett döntöttetek? Hogy állsz a babaruhákkal? Találtam magamról képet ugyanilyen idős terhes koromról, és kb. nekem is ekkora hasam volt. Most kezd csak igazán nőni.Kép

Edó, nagyon elvesztél mostanában. Minden ok? Van új képed Petiről?

Balázs napról-napra többet ért, imádja a kutyákat, nem viccelek, azt mondja, hogy "kuty". Ja, és nem messze tőlünk van egy röplabdapálya, ott mindig meg kell állnunk, mert megszállottan nézi a röpiseket.

Diane, mizu?

Esztikém, rólad mindent tudok. Szinte az egész hétvégét az erdőben töltötte, és vadakat nézett. Jó dolgod van, kissé írigykedem.
Mi is eldöntöttük, most, hogy Bali már szépen ül, hogy veszünk egy túra hátihordozót, és nekivágunk az erdőnek. Kép

Itt egy hétvégi kép.

PusziKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hali lányok!

Én is itt vagyok, bár csodálkozva veszem észre, hogy nem volt nagy forgalom...
Úgy örülök, hogy mindenki jól van, olykor azért beszélek a Katussal, no meg a Bogival elég gyakran, úgyhogy jól vagyok informálva. Sajnálom, hogy a múltkori taliról lemaradtam, mostanában mindenről lemaradokKép
EsztikémKép Szuper fejlemények vannak, nem győzöm megemészteni a sok infót veled kapcsolatban! Ideje már, hogy én is megismerjem ezt a legénytKép Szupi dolgokat csináltok, tartson ez így örökké!!
PussykámKép (muszáj, hogy így hívjalak, ez a Babszy meg társai, nem jön a számraKép) Ez a gyerek egyre szebb, bár ezt már mondtam. Első dömper megvan???Kép Gondolom a Margit-sziget kimaradt, annyira nem volt fasza időKép, de a 7végétől újabb melegedés várható. Talán most már véglegesen... Mikor jöttök megint????
KatusKép Jó volt anyóséknál? Vannak képek? Tényleg, ez az óra átállás zavarja a gyekőcöket? Öcskösék háza? Te kalácsot sütsz? Jó ég, van még mit tanulnom...
SerfkóKép Láttalak képen, szép vagy, mint mindig!! Tegnap nálunk volt az unokatesóm, ő ápr. 12-re van kiírva és hááát sokkal nagyobb a pocija. Ennyit nem hiszem, hogy nő, nem??? Ez biztos genetika is, sanszos neki megint egy 4kg fölötti baba, sőőőt!!! Egy újabb Balázs érkezikKép

Itt volt a Kriszti unokatesóm is múlt héten (ahol a baleset volt) és a pici Tomi 1 éves múlt februárban. Teljesen ledöbbentem, a gyerek beszél! Mondja, hogy Tominak hívják, mutatja, hogy 1 éves és rengeteg szót megért meg mond. Nagyon cukibogyó.
Na most abbahyom kicsit, mert tesztet íratok és még sehol nem vagyok!
Pusza csajok!

JessieKépKép, ó igen!!! Erre mindenki emlékszik! Viszont vigyázzunk a Bogival, minden cd-t, kazit lenyúl!!!!!

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Kicsi Bazsi egyre jobban felveszi az anyja nézését...Kép Cukor. Bár ezen a képen látszik rajta Bogus komoly nézése Kép
Kata, merre lakik anyósod? Mi volt náluk Húsvétkor?
Serfi, nagyon jó volt veled találkozni, nagyon aranyos vagy a pocakoddal. Kép Jól áll.
Hidd el, tudom, hogy Petim jó fej. Kép
Mi Peti szüleinél voltunk két napot, kirándultunk egy csomót. Ott már nyílik az iboly a hegy tetején. Láttunk egy csomó vadat, vagy 30 szarvast. Négykézláb odamásztunk tök közel, 20 méterre és onnan nézegettük őket. Amíg észre nem vettek minket. Kép
Annyira jó volt ez a tavaszi levegő, pólóban flangáltunk, imádom. Kép
Edó, Diane merre vagytok??? Nagyon régen voltatok már erre...! Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, bár még nem Kecskeméten, hanem Szolnokon, anyuéknál. Csütörtökig vagy péntekig itt leszünk.
Örülök hogy mindenkinek jól telt a húsvét, bár te Dia hiányoztál hétfőn Kép De hát, majd találkozunk.
Mi azn országvégén voltunk, ami helyileg azért jó, mert végig napsütéses meleg idő volt. Peti nagyon élvezte, majd otthonról teszek fel képeket. Volt locsolkodni is, és nagyon sok újdonságot látott, többek között két hetes kecskegidákat, (ez nekem is nagy élmény volt), amik nagyon-nagyon aranyosak. A kutyákat ő is szereti, és nem fél tőlük. De neki csak vau-vau. Egyedül ha meglátja valamelyik nagyszülejét akkor mondja, hogy mama v tata v papa. És kezdi néhányszó elejét mondani, pl a busz az bu, a tea az te, menni akar vhova akkor monja, h me és integet.
És képzeljétek, mikor utaztunk anyósékhoz hallgattuk a rádiót, és volt benne a Jessie. Olyan jót nevettem Kép
Az óraátállítás az enyémet nem zavarja, valahogy simán átálltKép
A varratott nadrágok, pedig szupik lettek, olyan mintha boltba vettem volnaKép Árban isKép
Seriff, az fel se tűnt, hogy nincs benne a cd Kép
Bogi, kérdezted miket eszik a Peti. Felvágottat nem nagyon. Joghurtot, vajas, mostanában vajkrémes kenyeret sokat. Néha virslit. Anyukám által főzött lekvár kenyérrel néha kaláccsal. Kiflit is nagyon szereti (ugye Seriff Kép).

Na megyek, mert nagy a hancúr odalent, Öcsi játszik Petivel.
Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Babszy, PegPérego-t vettünk végül, sőt ha minden igaz a héten az ágya is megérkezik, meg a pelenkázója, apró malőr, h a matracot elfelejtettük megvenni, de még van idő.Ruhája nem sok van, én még mindig egyet vettem, Anya is néhányat, meg Anyós is beindult. Most, hogy közeledik a vége, kezdek beparázni, hogyan is lesz ez a szülés dolog, meg az egész! De ma megtudtam, pontosan hol is vannak a szülőszobák! Megint megnevettettem a dokimat! Szombaton voltunk Szolnokon, vasárnap itthon takarítottunk-romantikus program...., hétfőn pedig jöttek 5-en locsolkodni. Ez minden, kicsit rámfért a pihi, a nagy pesti múlthét után!
Dia, tényleg meg kell ismered Eszti Petijét, nagyon jókedvre fogsz derülni, meglátod! Most megint kérdezzem meg a szinkronisit? Jársz már? Nem tudom, menyit nő még a hasam, látod Boginak is ekkora volt ennyi idősen, Kata szerint nem lesz óriás, a mhelyemen meg azt mondják, olyan mint akinek már leszállt...Ja, Anya szerint meg eddig is ennyire volt lent. Kár, hogy Te nem voltál ott szerdán... És miért nem voltatok Szolnokon hétfőn? Különben a kalács nem bonyolult, egy ilyen sütővel igazán egyszerű,(és én a dagasztáshoz sem veszem elő a robotot, kár bepiszkolni, kézzel, mint a Mamik), csak egyszer kezd el, és rájössz, és isteni illat terjeng az egész házban tőle!
Kata Petije nagy kiflivadász(tete-ez a rövidítése a kiflinek....)
na pusszancs

Kép
seriff
 
 


Sziasztok! Senki sem volt ma itt, vagy szervert cseréltek?
Hogy vagytok?
Babszy, kaptál krókuszt a férjuradtól?
Kata, pénteken már Kméten lesztek? Ahol az esküvőnk volt, ott lesz egy előadás, és akkor majd felugranék napközben!
puszi

Kép
seriff
 
 


Drágaszágaim!

Tegnap rittyentettem egy hosszú levelet,hát nem elveszett az egész!!Kép

Hogy vagytok?

Serif, nem kaptam krókuszt, kellett volna? Szerintem jól álltok kelengye ügyben, legalább is hozzánk képest. Nekem a szülés időpontjában igazából csak az illatos ruhácskák sorakoztak a szekrényben. Az is valami. Kezdesz parázni, á nem kell, hipp-hopp kinyomod azt a gyereket, nagy élmény lesz! KépKépEgyébként az én hasam is ennyire lent volt ebben az időben, és az anyósom folyton azt mondogatta, hogy mindjárt megszülök. Lent van már a babóca feje? A dokid mit mondott? Minden okés?

Pussykám, nem szép tőled, hogy ilyeneket mondasz rólam! Végül mindenki megkapja az elkobzott cd-ket, kazikat, könyveket. Kép Csak ki kell várni türelemmel...

Hogy is van az a kalács recept?

Ancsa mikor jelentkezik be? Haló?!

Na, megyek, vár egy jó program, a klíningáp.Kép

Pusszancs

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Nagyon le van laposodva most ez a levelező fórum. Kata sincs, Edó már régóta nem volt, Dia héba-hóba...Kép Ejj-ejj.
Én vagyok, változatlanul Kép
Engem is érdekelne a kalács recept!
Babszyka hogy aludtatok tegnap? Kép
Serfi, szerintem se parázz (mondom ezt én, aki még csak nem is vár babát...), Kata és Bogi is olyan ügyesek voltak. És csak a pici lányodra kell gondolni, hogy milyen jó lesz, ha végre kint lesz...Kép Mekkora boldogság lesz az, ugye? Kép
Van már végleges név? Hanna? (szerintem ez gyönyörű kislánynév!!)
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, bár még mindig Szolnokon.
Hihetetlen, h egy kert mikre képes. Peti annyira élvezi. Tegnap a nagyapjával csomót kinnt játszottak, gereblyéztek, lapátoztak, cicát kergettek és a többi. Szóval élvezzük nagyon, bár már ma megyünk haza, ha a párom emberi időben ideér.
Szóval pénteken már Kecskeméten leszünk, ha tudsz gyere Seriff, várunk. És te ma v holnap dolgozol utoljára, ugye? Elbúcsúztattak?
Otthonról beírom a kalácsreceptet (kakaós, tetején diós), ami nagyon egyszerű és isteni finom.
Egyébként velünk nincs semmi különös, Peti egész nap jön megy, nagyapjának mondja, hogy, thatha, anyunak mama, az apja az apha, én meg tegnap fürdés óta néha anya vagyok Kép
Én is szeretném már EsztiPetit megismerni, ugye nektek is jó, Eszti a 24-e? Holnap már április, és aztán hipp-hopp 24 lesz Kép

Majd méd jövök, megyek, mert lentről jelezték, h bekakilt a fiamKép
Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Kata,

jó a 24-e. Már be is írtam, meg Petinek is mondtam. Jó is, hogy nem szombaton lesz, mert áprilisban minden szombaton Petinek ilyen repi találkozókra kell menni, szóval 23-a nem lett volna jó. De a vasárnap klassz.
EsztiPeti...ez jó. Teccik Kép
Már úgy megdögönyözném Kata a te Petidet, és Edó Petijét is azért várom, mert ő még pici lesz...Kép
Balika lesz a középső...Kép

Vigyünk majd valami kis harapnivalót? Valami sütikét, vagy sósat?
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám csak tegnap is írtam aztán nem tudtam elküldeni, mert nem engedte, aztán meg el is veszettKép
Szóval jó volt ez Húsvét, nagyszülők sokat unokáztak. Peti már mondja, hogy bababa.., mamama.., vavava.., kúszik és néha már négykézláb dülöngél, nagyon édi. Megkóstoltuk az almát. Az első falatnál fintorog, de utána már könyebben elfogadja. Kép

Eszti! Peti már nem is olyan pici Kép, mire találkozunk tuti lesz 8 kg, szóval jó kis dögönyözni való kisfickó Kép Tényleg jövőhéten lesz Construma, mentek Petivel?

Kata! Telek ügyben mi újság? Mi most voltunk ügyvédnél Kép Lassan telektulajdonosok leszünk.

Babszy! Milyen kis komoly BalázsKép

Itt egy hétvégi kép Petiről: Kép

Kép
edó75
 
 


Helló csajok, ma voltam utoljára dolgozni! Nagyon jó érzés volt, gyakorlatilag bárki bármit mondhatott, nem érdekelt. Igazából nem búcsúztattak el, sőt azt mondták, ne számoljak már fel mindent-csak a könyveimet pakoltam egy szatyorba, hogy hazahozzam-, és, hogy azért menjek be időnként! Be is fogok, mert a háziorvosom ott rendel a kórház mellett, így majd akkor beugrom, ha megyek Hozzá a táppénzes papírért.
Igen Ezti, azt hiszem Hanna lesz. Vagy nem? Biztos majd akkor lesz, ha kibújt, ma ugyanis azt álmodtam, hogy fiú....és ápr. 23-ra már 2 napos volt, és sétáltattuk, és hasam sem volt. Szóval, elég vad álom.
Nem tudom, Kata milyen kalácsreceptet ír, én olyan húsvétit, sonkához valót-legalábbis mi ezzel ettük-nem túl édeset!
Na figyi:
1 dl langyos tejben elkeverünk 1 kkanál cukrot, és 30 g élesztőt.
500 g lisztet tálba szitálunk-még sose szitáltam-a közepébe mélyedést csinálunk, és beleöntjük az élesztős tejet, a széléről kevéske lisztet belelöködünk. Konyharuhával letakarva kb.15 perc alatt felfuttatjuk az élesztőt.
2.5 dl langyos tejben elkeverünk 30 g cukrot, 1 csip. sót, 3 tojás sárgáját, majd 80 g vajjal/margarinnal együtt a liszthez adjuk és hólyagosra dagasztjuk( egész lágy tészta lesz). Meleg helyen duplájára kelsztjük, ez kb 45-60 perc.
A tésztát átgyúrjuk, 3 db 55-60 cm-es rúddá sodorjuk, megfonjuk, kivajazott tepsire tesszük (célszerű talán az egész masszát ketté osztani, és két kisebb kalácsot fonni). Egy picit megint kelesztjük, kb 15-20 percig, akkor megkenjük 1 tojás sárgájával.
200 C-ra előmelegített sütőben, 40-45 percig sütjük, vigyázzatok, meg ne égjen a teteje, ha már pirulna, tegyetek rá lazán sütőpapírt, alufóliát.
1 dl tejet felforrósítunk, és meglocsoljuk vele a sütőből kivett kalácsot, ettől lesz foszlós.
Konyharuhával letakarva hagyjuk kihűlni.
Lehet koszorúformában is sütni, én abba nem tudtam belejátszani, így maradt a sütő nagytepsije, óriási lett mindig. Anyukám szerint fele ennyi is bőven elég lenne, de eddig mindig elfogyott....

NA így elég hosszú lettem, most el is ugrok tornázni, de majd jövök, meg megyek holnap Katáékhoz! Majd hívlak! pusszancs

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: