Új privát üzeneted érkezett!

Anyko, Mini!
GRATULA, csodásak a legújabb művek is! Én még pzstartót nem dekupáltam, nincs hozzá ötletem, de ami késik, nem múlik Kép Miniművésznőnek a rózsás cuccai tecccenek nekem a legeslegeslegeslegeslegjobban, de a többi is mesés!! A repesztése pedig utolérhetetlen Kép

Én egy konyhai köcsögöt csináltam az egyik anyósomnak - ugyanis van három Kép Férjem meg csak egy van (volt,lesz) Kép, lehet találgatni, hogy jött össze ennyi anyóspajtás...konyhai gyümis (azért teszem ide, mert nem tudok bejutni a gportalra Kép ):
Kép

Ez pedig a másik anyósomnak készült: pipacsos kép
Kép

Joccakát: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Hogy áll a lakás? Ki van már dekorálva?
Szupereket alkottál. Én sajnos (mostmár sajnos) eladtam a gipszöntő sablonjaimat! Ilyenkor meg kedvet kapok hozzájuk. De jut eszembe...hóhóóóó a koktél még megvan! Hurrrrááá...

3 anyós???? Én annak az egynek is örülnék, aki volt. De sajnos csak volt! Jobb anyóst kívánni sem lehetett volna, mint amilyen nekem volt! Amolyan mamapótlék! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Jubi!
Mi még nem nagyon ismerjük egymást, de nagyon tetszenek az alkotásaid!
Ha nem titok akkor szabad a gazda anyósügyben!
Nolo
nolo
 
 

 
 

.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jééé, működik. Kép

Lehetne egy nagyon OFF kérdésem?
Nem ismertek olyan anyukákat, akik Nestle dolgokat esznek és nem kell nekik a vonalkód? Nem kellne ingyen. Szívesen másolok babazene cd-ket, vagy kisruhát adnék érte. Esetleg pénzt!
Nagyon kellene! Hamarosan meglenne a kisbicikli!

Bocsi az off-ért!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
Én sinen vagyok, mert a páromnak is kettő anyósa vanKép

Anyko!
Így már értem a pzs-s dolgot, én 1000 körül gondoltam eladni, de hát 500-ért veszem, és a vásárban nem fogok merni nyugta nélkül adniKép
De azért készlet részeként sokszor jól jön. Megyek is, folytatom a mait, hogy mire Mini cuccosa megjön, arra ugorhassakKép
paat
 
 


SziasztokKép

Mini! Hát ezek olyan szépek lettek! nagyon érdekelne egy bizonyos rózsa motívum. Honnan van????http://gportal.hu/portal/minimaxi/image/gallery/viragosnagydoboz.jpg
Ez valami gyönyörűűűűűűűűűűű

AnikóKép
nekem is nagyon tecc a pzs taróid! Az a hercegnős annyira csajosKép
és milyen termékeken van ez a kód?? A honlapjukon akartam nézelődni, de nem működik. Hátha van itthon valami..

PaatKép
hajrá-hajráKép
Este írok pár sort!

JubiKép
Az a pipacsos ..hmmmmm...

MianKép
Hogy vagy??

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jubika!
nagyon csecse az a kis egzotikus gyümikés köcsög és a pipacsok is nagyon szépek :-))) De a leges legjobb, hogy megint vagy és újra mutatsz nekünk ilyen szépségeket :-)))

Kodácskám!

A dobozon és a mellette lévő tálcán dekupapír van. A stamperia terméke, én is most fedeztem fel, és bele is szererettem azonnyal :-))) szerelem első látásra. Iszonyú sokféle van nekik, ebből sajnos csak ez az egy ív volt ráadásul rohantam is, de visszamegyek még:-))) Ez nem olyan mint a citrongyok, (amiket szintén imádok).Nagyon jó minőségű, kicsit vastagabb mint a szalvi tehát kell egy kicsit nedvesíteni felrakás előtt.Azt mondanom sem kell, hogy azonnal megkerestem a magyarországi importőrt, gondoltam közzéteszem ezt is biztos lesz érdeklődő,:-))) de sajnos naaaagyon hülyék, nem lehet velük semmit kezdeni:-( Nekik van üzleti stratégiájuk, nekem meg véleményem róla, aztán mondtam hogy tartsa meg mindenki amilye van jobban járunk :-)))
Bocs, hogy kicsit hosszú lettem :-(
minimaxi
 
 


Mini!
Van nálam egy csomag neked (és Orsinak) Abbytől. Nem azért mondom, elfér Kép, de valahogy csak el kellene jutnia hozzátok Kép. Van valami hír a dobozaimról? Mert szeretnék még rendelni melléjük néhányat...

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


KOda!

Ezek a kódok a nestle bébiételeken, tejpépeken, joghurtokon, pudingokon, tápszereteken és üdítőkön vannak.

Mini!
Én is beugrom hozzád fa cuccososkat nézni, mert van egy-két dolog, ami érdekel, de az itteni boltba sokér hoznának! Szóval annyiért meg már nem éri meg!
Majd írok, hogy ha megtetszik valami.
Postaköltség hogy megy? Vagy postára nem adod? Én itt a viharsarokban lakom Békéscsaba mellett.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Lányok!

Tennap nem bírtam én se beírni, ezért most osztom ki a sok csillagos ötöskét. Kép
Minikém Téged már agyba-főbe. ...., még a végén elbízod magyd. Kép

Jubika nagyon szép a köcsögöcskéd és a kép is!

Anikó, Neked is gratula!

Na és akkor mutizok én is, csináltam két dobozkának ugyan nem nevezhető "ládát". Kép
innen láthatók.http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=37
A madárkás még nincs kész teljesen most száradozik a lakk az egyik felén. Maj csinálok róla másik képet, csak gondoltam 1 dobozért nem érdemes kattyingatni. Kép
Na pá Nektek, megjött a bátyuskám és meggyömöszkéli a fájós hátamat.

Na közbe meg lecseszett és azt mondja, hogy Ő a "daliás öcsém" ne öregítsem a fiatal csajok közt. Kép
Má feni itt a fogát, mert mondom szép fiatal lányok vannak itt. Kép
szorgosstuci
 
 


Helló Lányok!
A pzstartó ötlete engem is régóta foglalkoztat.És, hogy az árak miatt mennyire észnél kell lenni......láttam egy helyen 500 ft-ért, akkor nem vettem meg, máskor máshol pzs-vel együtt 700, mondom nem kell nekem bele pzs , nem vettem meg, ezután megyek a hobbyboltba komoly vásárlási szándékkal, hát mit gondoltok üresen mennyibe kerül? 900 ft, van az 50 db-os kisebb az meg 700 ft, hát mondom ezek meg vannak Qrülve, milyen jó, hogy nem oda mentem elQször, lehet, hogy megvettem volna. Dur-dur-dur.

Melinda
adnilem
 
 


Utóirat:

Kép


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Ez elképesztő, hogy hülye hekkerek feltörték az oldalt! Bosszant nagyon, hoyg így hírdetik a békét! Áááááá....
Remélem ti is idetaláltok majd!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Döbbenten láttam én is hogy kicsit morbid háború ellen "háborúval" tiltakozni.

Adnilem!

Nézz szét az oldalamon faáru ügyben, lehet, hogy nem annyira olcsó, mint amiket írtál, de annál olcsóbb, mint a hobbibolt.

Stucinka!!!!!
Naaaaaaaaaaaaagyon-naaaaaaaagyon szépségesek ezek a dobozkák:-))))) (VAGY HAJÓBŐRÖND EZ MÁR TUKÉPPEN?)De hát mint tuggyuk ez nálad nem meglepő, hiszen Te csupa-csupa szépséget mutogatol nekünk :-)))
minimaxi
 
 


Ezt ma csináltam :-)))
Kép
minimaxi
 
 


Húúú, Mini! Ez gyönyörű!!!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi Jubika!

Nem jött mail:-(
minimaxi
 
 


Jó formában vagytok, csajok! Össze kell szednem magam!
De hogy valami szakmai téma is legyen: Ragasztottam vasalós módszerrel két teljes képet fa alapra. Az egyiket átkentem később ragival-mégis legyen valami felülete. Hát eléggé meggyűrődöttKép Nem kellett volna. De vasalás után csak sima papiros a felülete, még a bubok is látszódnak kicsit a szélén. Túl szalvéta jellegű.
Help! Anna, és aki még csinált ilyent!
paat
 
 


Kodám! Várom.Kép
MIni és akit érdekelhet:
Áruláshoz hivatalosan elég az APEH-nél egy 7-es számlaszámot kérni, mint ahogy régebben Jubi olyan jól leírta. Csak annyival egészíteném ki, hogy nem kell felsoroltatni minden ágat, mert én is csak "képző- és iparművészeti tevékenység"-et választottam. Ebbe bármi be fog férni!
paat
 
 


Sziasztok!
Alig találtam ide!Már azt hittem bekaptunk valami virust,de ezek szerint sajnos nem vagyok egyedül.Bocsi az offért,de ez elképesztő!
Mindenkit megnéztem és általános dicséret!Én még mindig dögrováson vagyok,nem alkotok!Szép napot mindenkinek:Tikiti
tikiti
 
 


Mini!
Most nézd meg!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mostmár itt van :-)
minimaxi
 
 


Stucci! Anyám az a doboz!!!!!, hát csúcs.
Minikém! Az órád gyönyöre! Kiesik a szemem annyi szépet tudtok. Én még mindig csak ténfergek...
Vali
váradi_vali
 
 


A fenébe.-..!!! Írtam egy litániát, s a gép meg eltüntette!
Most próba!
mian
 
 


Kezdem újra! Kép
Koda,
köszi, már jobban vagyok; voltam dokinál, aki végülis megállapította, hogy vírusom van. Szedem már a gyógyit. Kép

Müvészkéim! Csodásak az új müvek!! Kép
Jubi, Mini, Aniko, gratula!
Stuccikám! A vadállatos ládikát készítheted a citromos tálam mellé! Kép

Csajszik, akik gerjedtek a dekup-papírokra, itt is tanáltok szépségeseket: www.to-do.it
S ne feledjétek a gportálos oldalamat, mert ott is van még sok lelöhely!

Eztet meg máma csináltam:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/122424.jpg
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/122425.jpg
mian
 
 


Szia és köszi Lányok!

Mian, rendben ! A tálért ez a csodaszép óra , és akkor varázsolj el még valamivel a ládáért. Kép
Nagyon jó ez az oldal! Lesz mit nyomikázni róla.Annyi képem van már összegyűjtve , most már csinálnom is kéne valamit.
Egész délután nem volt netem a Matáv miatt.Kép
Viszont csináltam másik képet a dobikról,így már jobban látszanak a színek. Kép
szorgosstuci
 
 


Mian+
Nagyon szép ez az óra!!! Faalapra készült?? És milyen technika az a festés rajta? Jól látom, hogy repesztve is van?

Stuci!
Nem válaszoltál a tojástartó újrafelhasználását firtató kérdésemre Kép Esetleg valami titkos recept?? Kép

off: a három anyós úgy jön össze, hogy ugye van a párom anyukája, aztán az apukájának az új párja, és van még az én apukámnak is egy második felesége, akit szintén az anyós kategóriába soroltam be Kép Így történt, hogy a fiaimnak két nagypapa mellett, négy nagymamájuk van (az én anyukámmal együtt). Hát, nem boncolgatnám tovább a családi szálakat Kép, az viszont szomorú, hogy a rengeteg válás miatt sok helyen hasonló a helyzet. Tudtátok, hogy három házasságból egy felbomlik? Közben a család lenne a társadalom alapja...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stuci,
megbeszéltük! De akkor gyorsan csinálnom kell még egy ugyanilyen tik-tak-ot, mert ez már a konyhámat díszíti. Kép

Jubi,
igen, falapra készült és épp azon filózok, hogy egy ilyen kis sz... valamiért több 100 Ft-ot kérnek. Végülis csak egy egész vékony falapocska, aminek a közepe ki van fúrva.
Úgy készült, hogy elöször repesztettem a teljes felületet, majd rátettem egy gyümölcskoszorús szalvétát, kirajzoltam az adott kört és az egész köralakú szalvit rádekupáltam. Már más is azt gondolta, hogy esteleg 2 vagy több fajta szalvétából készült, de nem. Kép
mian
 
 


Kukuccs!
Csak ámulok itt! Ügyik vagytok!
Én meg csak öntök-öntök... lassan nyithatok egy hobbybótot annyi kiöntött gipszem lessz Kép
Lomtalanítás van nállunk. Khm, az ember rámzárta az ajtót Kép Kép

Kép
krimo
 
 


Lányok, segítsetek az előbbi faalap-vasalás-papírfelszín-ragasztás(?) ügyben!!!
Plíííííííííz!
Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Jubikám, meséltem én erről annak idején. Biztos lemaradtál róla.Masét csináltam és bevontam vele egy műa. dobozt meg a tetejét és lett belőle doboz.Ha nem láttad volna itt van,http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=321683&index=1
Egyébként nem rossz az, ha ennyi nagyi van, több kényeztetést és ajándékot kapnak a gyerkőcök. Kép

Paat, előbb ragasztóval bekenni a fát megvárni míg megszárad, szalit ráteríteni és sütőpapíron keresztül megvasalni. Nem hátrány ha utána fujós lakkot alkalmazol , mert különben elfordulhat, hogy felhólyagzik.

Mian, húzzon bele aranyoskám, mert fenem már a fogóimat! Kép

Képzeljétek szétválogattam a szalikáimat és 1137 féle lett. zt még nem számoltam meg, hogy mennyi az amiből gazdálkodhatok, ha ezt megtartom gyüjteménynek.Ráadásul én balga kitaláltam magamnak, hogy felteszem képtárba, de máris megbántam. Qrva nagy meló lesz.Na majd meglátjuk. Kép
csókpuszi Nektek
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Aki még nem tudja, annak szólok, hogy a rózsás pályázatra április 1-től május 1-ig lehet jelentkezni!

Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek egy nagy össznépi dicséret, bocsi, hogy most kivételesen nem 1enként dicsérgetlek Titeket! Nagyon szépséges minden és szedem ám az ötleteket keményen!Kép
Nálam még tart a húsvét..1tök két tök én meg csak öntök-mint Krimoka! eddig 6 kiló gipzsem lett átalakítvaKép
Csináztam szép fadolgokat is csak gép hiányában majd később látjátok..ha
én is off: Jubi! sajnos ez a minden harmadik mára már úgy néz ki, hogy a házasságok fele végződik így ez valóban elszomorító! És valóban a családnak nagy értéke kellene hogy legyen-ebből is írtam a szakdogámat! Ezért is sajnálom nagyon, hogy a pápánk már nincs, hiszen ő nagyon támogatta a családokat és az igazi értékeket!
Nem jársz 8.-án errefelé? lesz egy nagyon jó előadás ebben a témában és a kedvenc profom fogja tartani Bp-ről jön-Bolberitz Pál, biztos hallottatok már róla.
Na bocsi hosszúra sikeredett ez a rész, de engem ez a téma nagyon érdekel...
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Valaki szólhatott volna, hogy működik a babanetKép Nekem folyamatosan hibát mutatott. Csak véletlen, hogy itt vagyok.
Látom nem tétlenkedtetekKép Gyönyörű órákat és dobozokat láttamKép
Én beteg voltam, úgyhogy csak az ágyat nyomtam.

PaatKép
Megy a levél, csak betegség miatt zárva voltamKép Most már okés mindenKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,de meg van az oka,ugyanis semmit sem dekupáltam karácsony óta.KépDe most,hogy remélhetőleg költözünk saját házba,(albérlet után) újra neki fogok kezdeni.Amiért most írtam ide,az az,hogy szóljak,írtam a lakberendezés topikbaKép Szóval,ha van valakinek ideje és kedve nézzen át oda is,hátha tud segíteni.KépElőre is köszi!
Ti még mindíg gyönyörűeket alkottok!(mert azért olvasni szoktalak titeketKép)

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!

Mewgoldódni látszik a gportalos helyzet! Olvastátok? Több 10 ezer portált fognak törölni minden felszólítás nélkül, mert nagyon foglalják a helyet. Azokat törlik, amelyeknek a 2 heti átlagnézetsége 1 alatt van, vag y3 hónapja nem volt bejelentkezve az oldal gazdája, vagy olyan dolgokat tartalmaz, mely más helyről lett bemásolva forrás megjelőlés nélkül.stb...stb..
Illetve akinek aportálja minuszban van és 10 naon belül nem fizeti be a pénzt a működtetésre! Ez azokat érinti, akok pár napja készítették el portáljukat.
Én gyors befizettem a pénzt és mostmár tuti nem törlik a portálomat!
Szóval szerint egy hét alatt sokat fog javulni a helyzet és végre be tudunk jutni saját oldalunkra!
Bocs, hogy off voltam, csak gondoltam mást is érdekel.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Múlt héten írtam emilkét! Megkaptad??? Sablonra vonatkozott!!!! Köszi! Edit
anizs007
 
 


Abby!
8-án sajna nem, de 9-én megyünk Miskolcra. Ha addig eljutnának idáig Minitől a fadobozaid, akkor el is vinném neked..

Mini!
Mi újság? Bejutottak Orsihoz a csomagok? Mikor mehet értük Apu? Ha esetleg még nem vetted meg, amiket kértem, akkor az egész szalvis képkeret nem kellene...bocsi, le ne harapd a fejem, hogy variálok...ha már meg van, nem gond, majd csak kezdek vele valamit Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anikó!

Megkaptad a mélemet a rózsás pályázatra??

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KOda!

Igen. Ma este már fel is akarom rakni az eddig beérkezetteket! Kép Hát KOda! Ez is csodaszép! Kép
És amik eddig beérkeztek...most még nehezebb lesz a választás! Kép Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mini!

Ha erre jársz....postázol is? Én békési vagyok..itt lent a béka f...ke alatt van. Kép
Mert van egy két dolog, ami tetszik, de itt a boltban megrendelésre tudnénak hozni, viszont kérdéses az ára. Azért megpróbálom kicsalni az itteni árakat. Ha megtudom, jelentkezek, hogy kell e valami vagy itt is hoznak!

Köszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!

Ha facuccokat akarsz rendelni akkor persze postázok is, csak akkor kalkuláld be az árba azt is mert a többiekkel meg tudjuk oldani magán futárokkal:-)))
De ha valaki jár az ismerőseid közül Pestre akkor elviheti Ő is
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Anikó! Szerintem ez ránk nem vonatkozik, hogy fizetni kelljen, ha csak elsején nem csináltál egy új portált.
Egyébként nem rossz ötlet, így talán kicsit fel is gyorsul. Kép

Na azért mutizok is valamit, vasárnap kicsit babás hangulatom volt. Képhttp://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206925&index=59
Ez meg a barátnőmnek készült a randa kiskutyájáról,http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206975&index=20 ez csak 12 éven felülieknek, mert a kissebbek visszamaradnak a fejlődésben. Kép
Menek alkotni , csókpuszi
szorgosstuci
 
 


Lányok!

Végre normálisan sikerült lecserélni a köcsög képeket a portálon, és a feliratokat is olvashatóvá tenni.
Remélem mostmár könnyebb lesz eligazodni.
Kérlek benneteket, hogy a portálon lévő e-mail küldést használjátok oda írjátok a rendeléseket a keveredések elkerülése érdekében, és azért, hogy ne terheljük itt a topicon a többieket a listákkal.
Jó hír is van:-)))
Van egy újabb kaspó és váza is a kínálatban.

Stuci!
A véleményemet és az áradozásomat már leírtam mail-ban:-)))
Csak azt még le kell írnom, hogy jobb lenne, ha a lelőhelyek címét azonnal elküldenéd nekem, mert kínos egyesével elkérni mindíg a képeket :-))))

Na cupp mindenkinek
Teszek fel egy két cuccot elriasztásul az elmúlt napok teméséből, aztán majd szólok, ha megtekinthetők.
mini
minimaxi
 
 


Na már itten is vagyok:-)
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147762&index=32
csak sajna a híg agyammal elfelejtettem, hogy csomagolás előtt lefotózzam, ezért itt-ott zavar a csomagolás csillogása :-(
minimaxi
 
 


OFF! Fú! én csak kapkodom most itten a fejemet! Kép
Aztat én nem tudtam, hogy a gportálért fizetni kell. És akkor, ha én nem fizettem, akkor meg is fogják szüntetni az enyémet?
Aki tud, válaszoljon! Mit kéne most tennem?
mian
 
 


Sziasztok!

Nemsokára rakok ám fel én is mutatnivalókat...bi,bi, bí..
De amiért írok az stílusosan"Ötletek, tippek"
Szóval van-e valami ötletetek újságtartóra????
És kellene mág virágboltba vágott virághoz árjelölQ, olyan pálcás, lemosható, krétával ráírható..

Köszi:Melinda
adnilem
 
 


mian
 
 


Mian!

Nem kell fizetned, hacsak nem áprilisban készítetted a portálodat!
De könnyen meg tudod nézni. Jelentkezz be az oldaladon. A modulkezelőbe lépj be. Ott ha a legtetején pirossal oda van írva, hogy fizetned kell, akkor kell, ha nincs semmi, akkor nem. De ez csak az áprilisi oldalakra van így!
Szóval senkinek nem törlik a portálját közülünk! Csak azért írtam meg, hogy ha befejezik az akciójukat, akkor biztosan jobb lesz a helyzet, mert mostanában nem nagyon működik az egész.
Remélem érthetően írtam le! De ha nem, segítek! Kép

Amúgy nagyon szupik lettem a cuccaid! Jól látom, hogy ereszcsatornára dekupáltál? Hogy te mit ki nem találsz! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?