Új privát üzeneted érkezett!

Indigo, nagyon kedves vagy! Szó mi szó, tényleg megküzdöttünk kisnyusziért, de még így is hálásak lehetünk, hogy "már" második próbálkozásra sikerült. Sajna van, akinek csak 4-5 akció után jön össze.

Szilvi, én rákérdeztem Etelkánál, hogy tiszta legyen a helyzet, és ő mondta, hogy ezt nem a pénzért csinálja, és hogy szokták hívni a "szegények szülésznőjének" is, mert tényleg pénz nélkül is vállalja a dolgot. Mondjuk én úgy tartom fairnek, ha honorálom azt, hogy bármikor, akár az éjszaka közepén is ugraszthatom, hogy jöjjön be a kórházba és végig ott lesz velem, nem csak ameddig a műszakja tartana. Egyébként tényleg nagyon szimpi volt nekem. Az egyértelműen kiderült, hogy a természetes módszerek híve és nem szereti feleslegesen nyaggatni sem az anyukát, sem a babát. Kíváncsi vagyok, neked mi lesz a véleményed.

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Reggel nem volt időm, csak a táblát felrakni. Most bepótolom.

Annamari, nagyon jó kis bringát kapott Balázs. Kép Boldog szülinapot Neki.

Szilvi, ha ez segít általában a vizitdíj 10-szeresét kérik a dokik.

Picus, Andi nagyon édes lehet a sok bugyi között. Kép Gondolom eltelik vele vagy 15 perc. Szerintem most már nyílegyenesen haladtok a szobatisztaság felé. Ha már Ő is élvezi, hogy nincs rajta pelus, akkor egyszer csak azt veszed észre, hogy a pelenkát egyáltalán nem tűri el.

Csücsök, édes vagy. Azért megelégszem a hárommal is.

Akonirev, vannak azért itt még anyukák, akik nem császárral szültek. Egyébként az én babám faros volt és a lábacskája jött volna ki először, ezért lett császár. Aztán kiderült, hogy a köldökzsinór 2-szer rá volt tekeredve a nyakára. Lehet, hogy ezért nem tudott befordulni.

Emma, első hallásra szimpinek tűnik a szülésznő.

Most megyek lefektetem a csöppséget.
Indigo

U.I.: holnaptól előreláthatólag vasárnapig nem leszek. Férjem nagyapja meghalt és holnap lesz a temetés, szombat este jövünk haza.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Muter bldog szulinapot Balazsnak, klassz a bringaKép

Adatok:
User név; orsoly
Életkor; 30
Orvos; Dr. Radvanyi
Szülésznő; Toth Anna, Domotor Margit
Szülés módja; huvelyi
Gyerekek neve és kora; Lacko 2002.12.30.
Botond 2004.09.23.
Babaprojekt előtt állsz-e: nem

Akinorev: bar nekem csaszaros szulesem nem volt, de aki mindkettot megtapasztalta, azt allitja, sokkal jobb a termeszetes szulesKép ugyhogy ne drukkolj a csaszarertKép
orsoly
 
 

 
 

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNŐ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Orsoly: nem szeretnék császárt, de azért egy napig vajúdni sem, bár ha velem lesz a párom talán még azt is kibírnám. Bevallom félek azért!

Indigo: az én manóm se fordult még meg, holnap megkérdezem a köldökzsinór ügyet a 4D-n, hátha nálunk is ez a gond

Kép
Kép
akinorev
 
 


Lányok, ezt muszáj leírnom. Még nem meséltem, hogy 10 emeletes házban lakunk az 5.-en. Kb. 4-5 hónapja a 3.-ra vagy 2.-ra költözött egy szaxofonos emberke, akinek mindig érzéke van hozzá, hogy akkor kezdjen gyakorolni mikor Fanni alszik. Most is már 20 perce nyomja. Borzasztó. Már majd szétrobban a fejem, annyira zavaró. Na meg persze nem egyszer már felriadt a pindurkám a hangra. Nagyon felhallatszik. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek, akik tömbházban ilyen hangszeren képesek tanulni. Miért nem megy el valami külön terembe gyakorolni. Vagy legalább ne az alvási időben gyakoroljon. Volt már, hogy 1 órakor kezdett rá. Már gondoltam rá, hogy kiírom a falitáblára, hogyha lehet akkor ne 13 és 16 óra között gyakoroljon. Szerintetek nem bunkóság ha megteszem?
Lemenni nem merek, mert mi van ha egy debella emberrel kerülök szembe.Kép Én nem haragszom rá, csak szépen szeretném megkérni, hogyha megteheti ne akkor gyakoroljon amikor a kislányom alszik. Mellesleg nemcsak mi vagyunk gyerekesek. Gondolom Őket is zavarja.
Ja egyszer valaki lekopogott neki -gondolom őt is zavarta-, és ahelyett, hogy abbahagyta volna, vagy halkabbra veszi a formát, még hangosabban kezdte fújni. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Énisénis !

Mama: maszat
Gyerkőcök: Péter (2001.10.17.)
Anna (2004.02.29.)
Kor 29
doki: Dr. Bánhidy
Szülésznő: Tóth Anna
Szülés: Császárok
Kistesó: NEEEEMKép

megyek, mert rángat a csaj, és ordítja: Annnyaaaaaa

A legújabb szó: Sárkány....

már egycsomó mindent mond, el vagyok ájulva. Kis rásegítéssel énekli a hinta palintát.
Tegnap hintáztattam, és a mellettünk lévő anyuka kérdi: Mennyi idős? Mondom, egy éves. Erre: és már tudja a hinta palintát? Mondom: miért tudnÁ?
erre: hát most énekelte....
fülelek, és tényleg....
no nem végig, csak: "hinta, palinta, blablabla Anna baba"

csipked megyek

maszat
maszat
 
 


Akinorev, én úgy tudom, hogy a 28. hét körül (Te 29-ben vagy) még nem baj, ha nincs megfordulva. Sőt mintha egy doki a felkészítőn azt mondta volna viccesen az egyik kismamának, aki 28 hetes volt, hogy ebben a stádiumban még így is kell lennie. Szerintem még nagy esélyed van, hogy megfordul. Doki mit mondott?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNŐ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Igen
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Már nagyon szépen alakulnak a tábláink. Kép

Akinorev, kár, hogy csak vasárnap tudok megint jönni, már alig várom, hogy lássam a képeket.

Maszat, nagyon ügyes Anna. És vallom, hogy a második gyerkőcök hamarabb kezdenek el beszélni. Szerintem az elsőtől tanítják. Na majd meglátjuk. Kép Mondjuk Fannit nem lesz nehéz felülmúlni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a táblicskuhoz! Kép
Név: Annamari
Gyerek: Balázs (2002.03.20)
Életkor: 30
Orvos: Dr Vermes
Szülésznő: nem fogadtam
Szülés: Hüvelyi
Kistesó projekt: nem

Köszi a gratulákat a szülinaphoz! KépKép
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk azért mi is, csak tavaszolunk, nagytakarítás, séták - amik egy kétlábon közlekedő gyermekkel ugye sokkal izgalmasabbak Kép -, zajlik az élet...

Annamari! Mi is gratulálunk Balázsnak! Nagyon klassz a canga, és nagyon szép, nagy fiú Balázs!

Maszat! Csúcs a csajod! Szabolcs csak kettőt mond határozottan: cici, víz, és kettőt homályosabban: anya, apa... Semmi mást, csak gajdol állandóan... De a hangsúlyokat, dallamokat, már prímán utánozza...



Mi is csatlakozunk a táblához Kép.

Fülescsacsi
Szabolcs (2003.11.06.)
Kor: 26
orvos: Dr. Várbíró
szülésznő: nem fogadtam
szülés: császár
kistesó: nem.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Emma! Tök jó,amit Etelkáról írtál!Mi is fogjuk honorálni.Már izgatottan várom a holnap estét!

Indigo!A vizitdíjon a magánrendelésen fizetett díjat érted?Hát annak a tízszerse nem fog menni...KépKép
A szakxofonos fickónak szerintem simán üzenhetsz!Teljesen igazad van, hogy elmehetne terembe gyakorolni!Nagyon sok zenész csinálja így!

Amúgy, ez a sok császár engem is meglep!!!KépKépKép
Csajok!Lehet, hogy buta kérdés,de mindegyikőtöknek indokolt volt?!
Én abszolut nem szeretnék császárral szülni, kivéve persze az életmentést!

Adhatnátok tippet, hogy miket fontos megkérdezni a szülésznőtől!Biztos van,ami nekem nem jutna eszembe!Előre is köszi!

Szilvi
szilvi8
 
 


Császár: a rossz szem miatt volt.
Bár nekem a két lábam között két cm eltérés van s nem tudtam volna az miatt sem megszülni a csípő nem egyenes....

Szobatisztaság:
mostmár nem állunk meg. Este már mikor a pelus rajta volt akkor is szólt, hogy kell..na jó csak mutogat. Van egy új szó -tessék-...gondolom ez olyan mint az autó kb. két napig használja aztán elfelejti. KépKépKép


Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Az én dokim látnok volt. Már háromhónapos terhesen is azt mondta, hogy császár lesz. Bejött neki. Fiam kitámasztotta a lábátKép.

Csajok!
Naaaaaaaaaaaaaa csak ennyien projektelünk?

Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Szép napot Mindenkinek!KépKépKépKépKépKép

Üdv:Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok Lányok!

Tök jó a táblázatKép

Szerdán voltunk a Kaáliban. A következő ciklus is a vizsgálódások jegyében telik majd, és eldönti a doki milyen úton tovább. Mindenképpen a gyógyszerekkel kezdünk, remélhetőleg már azok meghozzák a várt hatást és újra pocakot növeszthetekKép és ezúttal remélhetőleg legalább 38 hétig Kép

Nagyon nincs időm semmire, amióta eladtuk a házat. Rengeteg az intéznivaló és keressük az új otthonunkat is. Érdre vagy a környékére fogunk költözni, és most is valami új építésű házat keresünk, ahova remélhetőleg a nyáron be is lehet költözni és az igényeinknek is megfelel.Kép (Mert azok vannak ám...Kép )

Most pedig szépen visszaolvasok.

A táblázatba mi is szeretnénk bekerülniKép
Zsombor (2003.01.23), 29 év (májusban 30), Dr Mericli, Dömötör Margit, hüvelyi, igen Kép (meglepő, mi?Kép )

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Mi is vagyunk csak kissé elveszveKép

PirusKép
MEgy a drukk ezerrel. Szóval ideköltöztök a szomszédba?Kép Nincs tőlünk messze Érd.

PicusKép
wow csak igy tovább a szobatisztasági projecttel, szerintem a dumcsi is szépen beindul majd és hejj visszasirod majd hogy milyen jó volt a csendKépKépKépKép

MAszatKép
Nem semmi a csajszid, de jó segédtanára van a bátyuskája személyébenKépKép

IndigoKép
Szurkolok a következő ciklushoz hogy kibéreljék a pocidatKép Ami meg a zenész pasit illeti szerintem szólj neki, meg ha jól tudom van házirend is ilyen helyen és közös képviselő, neki is lehet szólni, mert nem csak neki van joga zenélni esetleg napközben, hanem nektek is van jogotok pihenni.

Szilvi, EmmaKép
Csak azt tudom mondani hogy jó választás volt Eta, nekem is ő volt a szülésznőm és nem bántam meg hogy választottam, végig velem volt, figyelt rám, igaz a vége császár lett, de utána is jött meglátogatott, sőt a mütét után még a családom is pátyolgatta, megmutatta nekik a fiamat.

Mi is jelentkeznénk a táblába:

DAni (2003.12.09), 38 év, Dr. Matányi Sándor, Zsoldosné Eta, császár, félig igen félig nem a teso projectKép

A császár lett a vége sajna, nem tágultam és baromi magas lett a vérnyomásom.

MohácskaKép
Remélem minden szépen fog alakulni és te is csatlakozol a pocis táborhozKép

TerikaKép
Hogy vagytok, pocaklakoról uj kép?Kép Bobo hogy áll a témához? simizi a pocakot?

KrizsiKép
Hajrá hajrá, tessék beállni a sorba ujra ámKép

Jányok, itt a tavasz csinálhatnánk egy talit ujra, mit szoltok hozzá?Kép

Most balra el mert a fiam küldött egy szeretet csomagot a pelusábaKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági, tényleg??? Hol laktok?

Jelentem, én a minap összefutottam Terikával és családjával a CBA-ban és határozottan kerekedik a pocakjaKép szemmel láthatóan jól vannakKép

Indigónak és mindenkinek, aki babára gyúr, mennek a drukkok!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Indigó,
Sajnálom, hogy nem jött most össze, de hamarosan beköltözik a kis lakó a pocidba! Kép
Szeretnék én is bekerülni a táblába
név: Edina (nedinabp)
kor:28év
gyerek: Bálint 2004.03.08
orvos: dr.Kazy
szülésznő: nem fogadtam
szülés: császár
kistesó: pocakban Kép 2005.09.08

Maszat,
Milyen ügyes Anna! Bálint még nem igazán beszél. Most voltunk talin, és ott először találkozott cicával kutyával, és azóta mondja, hogy cccicccc, vau,
Hogy álltok a házvásárlással?

Szilvi,
Tényleg sok a császár. Nálunk indokolt volt. Nem voltak fájásaim, nem tugultam, a burok már megrepedt, a víz szivárgott, Bálint szívhangja egyszer leesett, ezért műtő, de nem bánom már, akkor rossz volt, de a lényeg, hogy semmi bajaKép

Ági,
A taliban mi is benne lennénk, mi még nem ismerünk titeket személyesenKép

Terika,
Hogy vagy?

Most megyek, kihasználom az időt amíg Bálint alszik.

Edina
16+1

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Voltunk 4D-n, tök mergéri elmenni!!!
30. héten járunk és már 1849g és 39 cm!
:-)))Kép

Kép
Kép
akinorev
 
 


Akinorev!

Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
Milyen jó lett a kép! Hol voltatok? Mi a Praxisban voltunk tavaly Bálinttal még, és ehhez a képhez a miénket nem is lehet hasonlítani. Nem tudok betelni! Gratula! Kép

Edina

nedinabp
 
 


Hello!

Köszi :-)))))))))))))))
A praxisban voltunk mi is!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Akinorev, gyömyörű a baba! Milyen kis csókos szája van! És szép nagy!!!

Kép
emma8
 
 


Szisztok!

Tényleg furcsán sokan szültetek császárral,vagy csak jól összejöttetek! Az én babám sem fordult még be, de "megnyugtattak" a farfekvés öröklődhet. Márpedig Apuci az volt! KépÍgy még emiatt is izgulhatok!A dokim szerint állítólag a 32 hét körül fordul be.

Akinorev: nagyon édes a kisfiú!! Nagyon tiszták a vonásai is! Hasonlóságot fedeztetek már fel?

Maszat: Én is a Bánhidynél fogok szülni.Neked mi róla a tapasztalatod? Mindkettőt nála szülted?

Tudja valaki mikor lehet elkezdeni a málnalevél teát, és meddig lehet apucival hancírozni?????!!

Jó hétvégét, sok locsolót a fiúknak pedig sok piros tojást Kép:

Csücsök
csücsök
 
 


Sziasztok!

Akinorev: juj, de gyönyörű!!!!! KépKépKép

Gyors bejelentkezés a táblába. Nehogy már kimaradjunk! KépKép

Név: Shine
Gyerek: Ádám (2004.06.04)
Életkor: 29 (júliusban 30) Kép
Orvos: Dr Vermes Gábor
Szülésznő: Dömötör Margit
Szülés: Császár
Kistesó projekt: júniusban indulKép

Muti: boldog szülinapot Balázsnak! Kép klassz a bringa! Kép

Puszi, Shine
shine
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek!Tök poén,de véletlenül összefutottam egy játszótéren Maszattal,akit eddig csak innen a topicból "ismertem".KépUgye Maszat?Kép
Egy barátnőmmel és a gyerkőceivel voltunk ott, s csak úgy spontán kezdtünk el beszélgetni,miközben nekem baromi ismerős kezdett lenni a kislány.Pár perc után rájöttem, hogy ezt a kis pofit ismerem csak egy kicsit belisztezett hajacskával!KépKépKépRémlik már, hogy honnan?!Nem rég láthattuk a közös főzőcskés képet itt társalgóban!Kép
Nem bánnám, ha még egy párótokkal így összefutnánk!!!

Akinorev!Nagyon klassz lett a kép!Gratula!Kép
Gondolom a köldökzsinórral sincs gond, ami miatt izgultál egy kicsit.

Üdv:Szilvi
szilvi8
 
 


Helló!

A köldökzsinórral minden ok, és szerencsére már fejfekvéses, úgyhogy jól haladunk.
Köszi mindenkinek ez olyan megható, tuti bőgni fogok ha megszületik, olyan büszke leszek.:-))
Az orrocskája szerintünk az enyém! :-))))
Én is benne lennék egy taliban!Az ötlet jó!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Sziasztok!

Látom a jó idővel a topicba is megjött a kedvKépKépKép
Ágiboszi is előkerültKépKép
Pirus is jó hírekkel!!
Akinorev: Jó nagy baba és tényleg csókos szájú KépKép
Shine: Ádám?

Szobatisztaság ma még nem volt balesetKépKép s magától ül már rá mikor bent sem vagyok a szobába a kakát is hozta ma bilistől nekemKépKép
Szóval szépen lassan...
Már nem fordulunk visszaKépKép

Picus
picus
 
 


Shine, én is júliusban leszek 30!! KépKépKép Te hányadikán?

Más
Hétfőn megyek V dokihoz, jön valaki? Én 5-re megyek.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Hű, micsoda élet van most itt!Kép De jó!Kép

Indigo!
Sajnálom...
Ügyi vagy - a táblát illetően. Adataink:
Terika
Botond ( 2002. 05.31.)
31. (aug - ban 32)
Dr. Valent
nem fogadtam
hüvelyi ( így most javítom a statisztikát Kép)
kistesó:
aug. 24- re várható ( vele lepem meg magam a 32. szülinapomon - verset már nem írhatok....Kép)
18+ 2
2.
kisfiú

Krizsi!
Megy a drukk a mielőbbi, problémamentes pocakosodáshoz!Kép
Minket is érdekel a tali.Kép

Picus!
De jól haladtok a szobatisztasággal!Kép Most irigykedem egy kicsit....mi mintha egyhelyben állnánk Kép.

Pirus!
Köszi, az infót rólunk.Kép
Kereslek a jövő héten tali ügybenKép

Ági!
De jó, hogy jelentkeztél!Kép Mit jelent ez a " félig igen, félig nem " tesóprojekt?
Képpel nem tudok szolgálni, ugyanis nem voltam 4D- s uh- n, a klinikai uh-s kép pedig nem olyan szuper.
Bobó nagyon várja a kistesót - de nyilván azért, mert fogalma sincs, milyen lesz, ha megérkezik.Kép
Néha kitalálja, hogy megsimizi a pocakomat, máskor puszit ad rá - szóval aranyos.Kép

Edina!
Köszi Kép, jól vagyok. Apró kellemetlenségeim ugyan vannak ( vacakol a derekam ....), de ki lehet bírni. Te hogy érzed magad mostanában? Pocak gömbölyödik?

Akinorev!
De jó ez a kép!KépKépKép

A héten sor került arra a bizonyos uh- ra is? amin - mint utólag kiderült -, kár volt paráznom: egyrészt, mert az orvosom végezte Kép, másrészt, mert minden rendben volt. Olyan jó volt látni a kis lakótársamat!Kép Egyértelmű jelét láttuk annak is, hogy megint kisfiút várunk. Bevallom, picit csalódtam. Isten tudja miért, de valahogy úgy éreztem, kislány lesz...De már túlléptem az első meglepetésen, így mostmár teljes az öröm. Bobó tegnap óta nagyon várja az ÖCSIKÉJÉT. Persze legjobban most a nyuszit várja, aki remélhetőleg meghozza neki a biciklit. Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Regényt írtam, de ez mégis lemaradt:

Mindannyiótoknak kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!KépKépKép A lányoknak locsolókat, a fiúknak hímes tojást, a kirándulóknak pedig jó időt.Kép

Terika
terika
 
 


Táblázatba nem szeretnék bekerülni (én már csak ilyen vagyokKép ) de a statisztika javitása végett csendben megjegyzem, két hüvelyi szülés, Igaz az első vákuum lett végül.

Kellemes ünnepket Mindőtöknek!
solya
 
 


Sziasztok!

Először is: MINDENKINEK VIDÁM, ÖRÖMTELI HÚSVÉTOT KÍVÁNUNK!KépKépKép

Solya!Köszi a statisztika-javítást!Mármint, hogy megosztottad velünk!

Másodszor:Tegnap megismerkedtünk a szülésznőnkel, aki nagyon kedves és természetes volt!A beszélgetés alapján kiderült, hogy tök rugalmas a vajúdási és szülési pózokat illetően!KépMOndta, hogy ha bármikor bemegyek a klinikára laborba vagy majd a CTG-re, akkor hívjam fel, hogy tudjunk még előtte többször beszélgetni.Ez is nagyon tetszett!Na és a szülőszoba és az egész osztály!Eszméletlenül jól néz ki!A férjecském is tökre fel volt dobva az egésztől!Az nekem külön meglepi volt, hogy szülőszékké is át lehet alakítani az ágyat!Szerintem én ki is fogom használni.És az is tök jó, hogy nem póckolják fel a lábat, mint ahogy azért sok helyen van(sőt még leszíjazást is láttam!BorzalmasKépKépKép
Szóval minden korrekt.

Lányok!Akik szintén először szültök itt a klinikán,azoknak mondom, hogy, ha nem akarjátok megengedni, hogy bármiféle tanuló(doki, szülésznő,nővér,stb.)bejöhessen miközben vajúdtok, szültök, akkor a felvételnél, amikor azt a nyiltakozatot aláírjátok, hogy a szükséges sebészeti meg egyéb vizsgálatokba beleegyeztek, akkor a végére feltétlenül írjátok oda, hogy semmiféle tanulót sem engedtek be!!!Az Etelka azt mondta, hogy ha ezt ott nem adjátok írásba, akkor utána már késő!Sőt azt is mondta, hogy még így is lesznek, akik beszemtelenkednek, s őket is csak mi küldhetjük el, ő nem!Ezekre direkt rákérdeztem.
Finoman rákérdeztem a császár-témára is,s nagyon örültem, mert meglepődve kérdezte, hogy ugye nem a saját dokim kismamáiról hallottam ezt, mert nála nem jellemző a sok császár!!!

Hát azért nekünk nagyon sokat jelentett, hogy láthattam hova fogunk bemenni és mi hol törénik!Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Most azt hiszem neki állok sütit sütni,bár olyan álmosság van rajtam,pedig úgy éreztem eleget aludtam.Na, mindegy!Mindenkinek eredményes forgolódást a konyhában!

Puszi!
Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Örülök, h tetszett, amit láttál!
Azt viszont, hogy mennyire "borzalmas" felpolcolt, vagy akár leszíjazott lábbal szülni, csak az tudja megítélni, aki már szült így.
Nem kötözködés, csak ezen mindig felhördülök.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok,

Ha van lehetőség, szeretnék csatlakozni hozzátok.
Elég régota olvasgatom a levelezéseteket és most bátorodtam fel hogy irjak is. Olyan jó csapat szellem van itt.
Én most járok a 24 héten. Valent doktornál fogok szülni.
Remélem befogadtok a csapatba engem is :-)

Kép
lini
 
 


Szia Lini!

Üdv a csapatban!KépKépKépKépKép
Bár én sem vagyok még túl régen benne, de szerintem is tök jó.Sokat jelent a készülődésben.

Amúgy hogy viseled a várandósságot?Lehetett már látni, hogy kisfiú lesz vagy kislány?KépEgyáltalán akarjátok tudni?Első baba?
Bocsi, a sok kérdés így, visszaolvasva faggatózásnak hat, de csak érdeklődök és persze csak arra válaszol az ember, amire akar:Kép

Annamari!
Igazad van, hogy nem tudhatom,mert még nem szültem.De valahogy engem a bőrszíjak látványa a szülő nőn, kinzópadra emlékeztettek, ezért használtam a "borzalmas" szót.

Üdv:Szilvi
szilvi8
 
 


Szia Szilvi,

Örülök hogy irtál nekem. A várandóságot tök jól viselem. Ugy tűnik kisfiút várunk. Ő lesz az első kisbabánk és nagyon nagyon várjuk.Imádom ezt az állapotot. Tényleg. Annyira jo babát várni. Egész nap mosolygok.

Kép
lini
 
 


Sziasztok,

Nagyon kellemes, napsütéses húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek.

Csilláék

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK BOLDOG HÚSVÉTOT KÍVÁNUNK!

Csilla!
Rég jártál erre, mi van Veletek!

Terika! Szilvi! Edina!
Boldog babásodást kívánok!

Pirus!
Hajrá a babásodáshoz és gratula a házeladáshoz!

Lini!
Üdv közöttünk és sok boldogságot!



Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok! Először is Boldog Húsvéti Ünnepet kívánok Nektek. Már egy ideje olvaslak Benneteket, olyan sok jó tanácsot adtok mindíg egymásnak. Nekem is kellene egy. Anyukák ti ittatok-e málnalevél teát, ha igen, mire jó tulajdonképpen és mikor kezdtétek el? Most vagyok 34 hetes, és én is a klinikára járok.

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Szia Lini!

Örülök annak, amit írtál!Én is teljesen így élem meg a kismamaságot!Olyan fantasztikus!Nekünk, úgy tünik kislányunk lesz!Kép
Annyira élvezem,hogy itt mocorog, sőt most már szó szerint "nyomul"(32. hét!)KépKépKép
Hogy tervezd, meddig fogsz dolgozni?(Ha még dolgozol.)

Üdv:Szilvi
szilvi8
 
 


Jó reggelt lányok!
Szilvi, örülök, hogy neked is pozitív benyomásaid voltak Etával kapcsolatban.

Lini, Szilvi, olyan jó nektek, hogy teljesen pozitívan élitek meg a kismamiságot. Én sajna az elejétől parázok, nekem itthon is kellett maradnom a kezdetektől és mindig volt egy kis izgulni való... Most már, hogy a végén járok egyrészről jobb, mert tudom, hogy most már, ha hamarabb is születik meg, nem lesz semmi baja, viszont beindultak az utolsó hónap gyötrelmei (totál fáradékonyság, óránkénti wc-re futkosás, gyomorbántalmak stb.). Mindegy, ezt a kis időt már féllábon is kibírom!

Aysegül, én még nem kezdtem a málnalebél teát, de ha jól tudom a 36. héttől lehet inni. Én most a gátvédelmet kezdem el - orbáncfű masszázsolajjal (a szülésznő ajánlotta).

Pusz,
e

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Utólag boldog húsvéti ünnepeket! (bocsi)

Lini: Üdv a csapatban! Gratula a Manóhoz!

Szilvi8: Olvastam amit írtál a körülményekről. Kicsit megnyugodtam. Nekem azt mondta a dokim, hogy nem szólhatok belke ki lesz benn és ki nem mert ez egy egyetemi kórház és amikor ezt választottam beleegyeztem abba, hogy a tanulók jelen lehetnek. Tuti, hogy ha ráírom akkor nem kukkolnak egyfolytába a tanoncok, mert jobban örülnék ha hármasban élhetnénk át az egészet és csak az lenne benn akinek feltétlen muszály.
Bocsi kicsit hosszú volt.

Szerintetek nem túl nagy a babám még csak a 30. hét és már 1850g. Lehet hogy előbb megszületik????

Kép
Kép
akinorev
 
 


Vagy négy kiló lesz, mint a fiam voltKép (a 39. hétenKép)
solya
 
 


Akinorev, nekem a 30. héten 2 kilósra mérték és csak annyit mondott az orvosom, hogy szép nagy gyerek lesz...Aztán a 32. héten voltam 4D-n, ott is mondták, hogy a bukisja és a pocakja kb. 2-3 héttel előrébb tart a korához képest. Viszont abszolút lehet, hogy az utolsó hetekben nem fog ilyen gyors iramban növekedni és teljesen normális mérete lesz.

Egyébként én is úgy tudom, hogy jelezheted, hogy nem járulsz hozzá, hogy tanulók is jelen legyenek a szülésednél.

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Emma!
Örülök, hogy válaszoltál a málnaleveles kérdésre, mert én nem emlékeztem, hogy mikortól ajánlotta a szülésznő és ráadásul azt sem írtam fel, hogy mi a neve a gátvédelmes krémnek, amit az Eta ajánlott.Most már az is megvan.Köszi!

Aysegül!
A málnalevél teához csak annyit, hogy a szülésznő azt mondta, hogy ő nem ajánlja, hogy a "reggel és este egy bögre" mennyiségnél többet igyak majd belőle.Állítólag vannak, akik 2-3 litert isznak.Gondolom biztosra akarnak menni, de mint egyéb gyógynövények esetén is,a nagy mennyiség már káros is lehet, legalábbis nekem ezt tanácsolta.


Akinorev!
A múlt hétig(akkor kezdtem 31. hetet) nekem is két héttel nagyobb méreteket mutatott a baba, sőt a combcsonthossz (FL) 3 héttel nagyobb volt, de múlt hét elején a lábikóján kívül a többi méret az adott hétnek megfelelő volt, úgy hogy szerintem ne aggódj,mert azt mondják, hogy mostantól indul be a súlygyarapodás és a hossznövekedés "befékez".Mondjuk a dokim gépe nem tud súlyt mutatni, azt holnap után(!)a 4D-sen majd megtudjuk!Kép

Mindenkinek további szép napot!

Szilvi
szilvi8
 
 


Lányok!

Nem tudjátok, hogy ez a málnalevél tea - dolog honnan származik?Mármint az érdekelne, hogy ez csupán egy megfigyelésen alapszik,ami bevált, vagy babonából ered?Mert én elvből nem csinálok és használok semmit, amit babonából szokás.Kép

Szilvi
szilvi8
 
 


Hahó Lányok!

Merre jártok?

Szilvi
szilvi8
 
 


Sziasztok,

Üdv az új kismamáknak, és azoknak is akikkel még nem "találkoztam".

Kriszta,

Köszi az érdeklödést, megvagyunk.

A lányok is jól vannak, nyomják az ovit teljes gözzel.

Daniella az "úszás" és a tánc mellett elkezdett testnevelésre is járni. Így a hétfö-szerda-péntek délutánja foglalt és az ovival is úszik. Nagyon élvezi, de este 7-kor már alszik is.

Kriszti heti két alkalommal jár "úszni" az ovival.

Egymással sokat veszekednek, mindig Kriszti kezdi. Szabályosan hajbakapnak, addig mennek, míg sírás lesz a vége, utána elkezdenek újra játszani, majd kezdödik minden elölröl.

De olyan pillanataik is vannak, amikor összebújva szeretgetik egymást.

Ti hogy vagytok?

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?