Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Én is itt vagyok, de mire Marci meggyógyult, Gábor a kórházban kötött ki a veséje miatt....Úgyhogy most az alkotás kilőve..

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia lányok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat. Így estefelé már nem is olyan fájdalmas. Na látod Stucci nálad is van öregebb buggyant csaj, aki szalvétázik, meg még a bánat tudja, hogy mi mindent nem csinál. Viszont én még kezdő vagyok hozzád képest, mivel szorgosan járom a portálodat és rendesen elkápráztattál a tudományoddal.

Nagyon boldog nyuszit kívánok mindenkinek.

Pusszantalak benneteket kislyányok
váradi_vali
 
 


Makrancos Évi!

A hobby bolti eladói állásra itt jelentkezz Briginél:
cbrigi@citromail.hu

De írtam egy mailt is!
Sok sikert!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

hali Mindenkinek!

Abbykém az a baj, hogy meló közben jönnek az ötletek és nem tudok azonnal neki ugrani , ilyenkor már nincs kedvem előszedni a cuccost, mert reggelre rendnek kell lenni, hogy tudjam a melót folytatni. Ezáltal mire lesz alkalmam elfelejtem , hogy mit is akartam. Kép
Csak azt ne mondd, hogy írjam le. Valamelyik éjjel is jött egy agylövésem és a sötétben lefirkantottam félálomban és reggel nem bírtam rájönni, hogy mi az a krix-krax. Kép

Valika, hidd el , köztünk gyors a fejlődési ütem. KépÖrülök, hogy tetszik amit csinálok (unk)!
csácsumicsá Nektek!
szorgosstuci
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Igaz, hogy nem szalvétás,és az is lehet, hogy valamelyikőtök már csinált, de azért mutatok sk. nyuszikat:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5002&page=1&image=120875
Nolo
nolo
 
 


NoloKép

Ezek a nyuszkók tündériek lettek! Jöhetnek a locsolkodókKép

EriKép
Annnyira jók a képek, amit most felraktál! Szuperek lettek, kész élvezet volt lapozgatni őket!


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó napot mindenkinek!
Nolo! Csatlakozom Koda véleményéhez! Nagyon édesek a nyuszik, bájosak lettek! Gratula érte!Kép
Stucikám! Így eltékozolni azokat a jó kis ötleteket, még ilyet! Hogy gondolod ezt?! Itt csepegünk minden megmozdulásodért erre te meg képes vagy elfelejteni az ötleteidet?! Fel vagyok háborodva!Kép Vagy meg?!....Kép
No hogy ne csak a szám járjon mutizok én is valamit. Ez csak a töredéke a termésnek mert gép hiányban szenvedvén nehéz képet mutizni...de majd eccer pótolom!
Ezt ajándékba készítettem és aki kapta örült is nagyon! Így én is örültem, de őszintén szólva bármit fogtok rá mondani nekem akkor is tetszik, mert ez az első dobozkámKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=333379&index=1
innen van róla 3 fotó. Sajnos a képeken nem látszik, hogy az antik hatás kedvéért jól összemaszatoltam arany temperával...
Minden jót!
abby
abby
 
 


Nolo!
elbűvölőek a nyuszikák. Gratula!
Abby!
Látszik, vagy nem látszik a maszatolás, a doboz csodás lett, csak így tovább.....
Stucci!
Miért nem teszel a közeledbe egy diktafont, hogy az agylövéseidet rámondd, így legalább mi csajok is jól járnánk (nem is vagyok önző mi?)
Na szóval megyek alkotni, mert rengeteg embernek kell nyuszi ajándékot csinálni.

Mindenkinek sok locsolót kívánok.

Pusszantalak benneteket, öreganyátok: Vali
váradi_vali
 
 


Váradi Vali!

Mi nem is isemrjük nagyon egymást, de nagyon sok boldog születésnapot kívánok egy kicsit egkésve igaz! Kép
Kép

Mindenkinek nagyon nagyon gratuálok, mert szebbnél szebb dolgokat láttam itt! Kép Nem tudok név szerint írni, de mind nagyon szép!
Abby!
Az első dobozkád szuperül sikerült. Milyen lesz majd a 10.??? Kép

Én bele vagyok temetkezve a munkába. Sok sok pzs tartót rendeltek és alig győzöm csinálni. Majd teszek fel képeket!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anyko!

Nagyon köszönöm a gyönyörű maci küldeményt. Én jobban ismerlek Téged, mert elég sokszor mászkálok a portálodon. Hát mit ne mondjak: gyönyörűűűűűűűűű dolgok vannak ott.
Majd én is mutizok, ha végre a férjem hajlandó lesz megmutatni, hogy kell a fényképezőgépről feltenni a netre az elkészült műveket.

Pusszantalak: Vali
váradi_vali
 
 


Sziasztok!!!!
Három hét kihagyás után újra itt vagyok! Ma végre beüzelemték az ADSL-t. Még nem tudom, mikor fogom visszaolvasni az elmúlt heteket, de biztos lesz mit megcsodálnom Kép
Ja, és jelentem, nem vagyok netfüggő Kép Csak mert már kezdtem azt hinni magamról Kép De nem! Néhány napig hiányzott, de aztán már nem. Ti viszont folyamatosan hiányoztatok!!!
Szóval örülök, hogy végre újra beszállhatok, az újaknak pedig üdvözlet!! Kép
Nem csak net nem volt, de időm se sok, így hát az költözés óta csak ők születtek:
rózsás váza
macis kilincstábla

...na most megpróbálom utolérni magam Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Nolo ezek a nyuszik nagyon aranyosak,ügyes vagy.
Ezúton kivánok mindannyiótoknak Kellemes Húsvéti Ünnepeket!Sok locsolót!Én inkább elmenekülök előlük,úgyhogy hétfő estig már nem leszek.puszi:TikitiKép
tikiti
 
 


Szia Jubikám!Kép

Végre-végre! Hogy érzitek magatokat, Már te is hiányoztál, tudtam, hogy lassan jönni fogsz!
Szépségesek az alkotások, csak ahogy szoktad!

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Lánykák!
Előszöris , Drága "Szomszédasszony"!Nagyon bánatos vagyok , hogy elköltöztél mellőlem. Kép Azért remélem jó az új kégli és örülök, hogy újra köztünk vagy! Kép Annak meg pláne, hogy megint ilyen szépet csináltál. Kép




Nolo, kár, hogy én nem mehetek locsolni, Kép akkor én is kapnék ilyen hercig kis nyuszkókat.
Jut eszembe, gyerek koromban Nyuszi volt a becenevem. Van még a családban aki így nevez a mai napig. Jóóó mi? Kép

Abbykém! Itt is köszönöm amit a "nyuszival" küldtél nekem!!!!!!!
Szerintem is nagyon kis aranyos a dobozkád , nincs kivetni való rajta. Nekem is tetszik!!!! 5*

Valikám, sajnos a villanyszámla előbbre való, minthogy beruházzak egy diktafonra Kép
Inkább valami agyserkentőt kéne szednem, hogy ne legyen ilyen szita az agyam. Kép

Kata! Jó mulatást!!!!!

Szeretnék én is kellemes ünnepet kívánni minden kedves alkotótársamnak és családjának!


Kép
szorgosstuci
 
 


Kukk!
Látom, mindenki kalácsot sütKép
paat
 
 


Hahó Mindenki!
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Aki szereti a locsolókat, annak sok locsolót, aki nem annak viszont kitartás, egyszer van egy évben húsvét...
Sziasztok!
nolo
 
 


PaatKép
Csak az a baj, hogy már meg is ettük a kalácsotKépKép

NoloKép
Akkor én kitartokKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Tegnap nem sikerült visszaolvasnom, de ma még egyszer megpróbálkozom vele...

Mindenkinek boldog húsvétolást kívánok, és a száguldó nyulak között szlalomozva, csokitojással a szájban, illatfelhőben fuldokolva ne felejtsétek el, mit is ünneplünk ilyenkor!! Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Nnnna, sikerült mindent megnéznem, hát mint mondjak, szépségesek a munkáitok!!...Mian tányérja, Nolo repesztései, Ánizs aranykeretes napraforgója, Mini szőlős kancsói...és még sorolhatnám. Gyönyörűek! Ja, és az ex-szomszédasszonyhoz lenne egy kérdésem: hogyan kell újrahasznosítani a tojásos dobozokat?
Kodának, Paatnak és Ánizsnak pedig GRATULA a helyezésekhez!!!

Az "új" lakásról csak annyit, hogy kicsi és csúnya Kép Viszont közel van az ovihoz és a párom munkahelyéhez (benzinspórolás) és kicsi a rezsije...nyár végéig kibírjuk valahogy..

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubika drága! Kupáld ki az új lakszit és akkor kicsi marad ugyan de szép lesz!Kép
szorgosstuci
 
 


Szia Paat!

Mivel meguntam a húsvéti teendőket, nézelődtem egy kicsit. Veled még nem találkoztam, de most szétnéztem az agyamat az oldaladon. Gyönyörű gyerekeid vannak és ráadásul a csinálmányaid sem semmik, plusz az oldalon lévő áruházak stb-től már jojózik a szemem, úgyhogy megyek pihenni.
Kösz, jó élmény volt.
Pussz: Vali
váradi_vali
 
 


Kedves Virtuális Barátaim!

Mindannyiótoknak és a Családotoknak is



Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

a Képes családKép
adnilem
 
 


Sziasztok!

Sajna a gépem megint haldoklik, így most mivel a lánykáim éppen elmentek buliba (nem utolsó sorban Adrikám fennállásának 20 évfordulóját ünnepelni:-)))), így hozzáférek egy másik géphez a családban. Én ebből a kettős ünnepből kifolyásilag két napja sütök főzök, mivel holnap lesz a nagy családi ováció.
Megnéztem mindent és mindenkinek hatalmas gratula!!!

Jubi, Paat!!!!

Nagyon jó hogy újra vagytok itt köztünk, pusszanás Nektek:-))))

Vali!
Téged telón már köszöntöttelek:-)))
Meddig bírod még a cuccaid nélkül?:-)))

Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, és azt hogy mindenki ünnepeljen aszerint ahogyan a legjobban érzi magát:-)))
Én a locsolók kihagyásával lehet hogy még élvezni is fogom:-)))

Aztán újult erővel vessétek magatokat az alkotásokba :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Békés húsvétot mindenkinek :-)))
Nálam ezek a tojások születtek a héten:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/3038/121352.jpg
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok !

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!
(bár, most biztos mindenki törölgeti a szeméböl a kölnit, s nem a Babanetet olvassa! Kép)
Jelentem visszaértem szerencsésen, s olyan klassz vírust szedtünk össze otthon, hogy majd belepusztulunk. Kép
Kifosztottam az otthoni hobby-boltokat és most alig várom, hogy kupálhassak.
Hamarosan jelenek!
mian
 
 


Mian, nem mondod komolyan, hogy visszamentél a citromos tál nélkül! ? Kép
Én itt vártam, hogy jelentkezz. No most aztán vess magadra.

A locsolkodásról leszoktattam mindenkit, így aztán nem fenyegetett a veszély, hogy a szembembe folyik a pacsuli. Kép Igaz, hogy így meg hamarabb hervadok, de üsse kavics, nekem mááá úgyis mindegy! Kép

Jobbulást Nektek!
szorgosstuci
 
 


Stuci!
én is sajnálom! Kép De már csak akkor értesültem Vali barátnömtöl, hogy kérdeztél engem a tálról, amikor már otthon voltam; s mivel sem a címed, sem a számod nem tudtam, ezért maradt el a tranzakció! Kép Legközelebb....

Csajszik! OFF
van valakinek hatásos ötlete, praktikája gyomorgörcsre?
mian
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dícséreteket mindenkinek!
A párom unszol egy kézműves vásárra, de tiszta para vagyok. 31-ig kell jelentkezni...
A gyártás egy dolog, de kiállni egy pult mögé??!!
Jajajajj!

Mian!
Rövid táv:
Langyos tej, háton fekvés, mély légzések
Közép táv:
Szolid diéta:
Hagymás, fűszeres, paníros, csokis kihagyva
Hosszú táv:
Doki és gyógyszerek- ha az előbbiek nem váltak beKép

Jajajajj, mit tegyek?Kép
paat
 
 


Minimaxi!

Ha mégis hagynám magam rádumálni a vásárra, egy 15-20db-os köcsögrendelés mikorra lehet készen?
paat
 
 


Sziasztok!

Paat!

az attól függ miket kérsz, mert vannak pluszban legyártott dolgok és van amit csinálni kell esetleg, de jövő hét végére szerintem mindenképp megvan akkor is ha van benne olyan amit most kell gyártani:-))))
minimaxi
 
 


Ja és szerintem mindenképp hagyd magad rádumálni, mert amiket csinálsz olyan csodaszépek, hogy büszkén állhatsz ki vele:-)))))) Biztos, hogy nagy sikered lesz:-)))))
minimaxi
 
 


Mian kamillatea??? nekem segitett de pl azonnal zsupszi ágyba folyadék...... semmi megterhelo kajcsi ilyesmi... ha nagyon elhuzodik akkor doki.....
nekem is volt egy hete hétfon be is kellett rohanni a kórházba ahol felpakoltak a szuloszobára a ctgre aztán meg péntekig benn akartak tartani.... de én kedden leléptem:-))))))))))))
meara
 
 


Mian!
Meleget kell tenni a hasra, az is oldja a görcsöket..

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok. köszi a tippeket; igyekszem megfogadni; bár a csokiról nem tudom hogyan tudok lemondani!? Kép

Paat,
ne légy szerénytelen! Annyira gyönyörüket alkotsz, hogy vétek lenne nem megmutatni! Rajta, ne félj! Sikered lesz! Kép
mian
 
 


Szia Lyányok!
Öreganyátok kiszabadult és mit csinált? na mit? Kép) hát szalit vett. Bizisten mondom nem vagyok normális. Kép)
Na szóval ezeket vettem:Kép
Kép
Na mit szóltok? Köll valakinek? Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Paat!
Vágj bele nyugodtan! Ha én el mertem menni egy kiállításra, akkor te nyugodt szívvel kiállhatsz a műveiddel! Tuti sikered lesz! Kép És nem lesz lelkifurdalásod, hogy kihagytál egy ilyen bulit!

Én is jöttem mutizni. Mostanában csak és kizárólag fa cuccosokat dekupálok. Jelenleg fa pzs tartókat árulok. És lassan elkezdtem készítgetni őket! De van még rendelés és hamarosan rohanok is alkotni! A tavsszal visszatért a kedvem is!
Nos...lapozgassatok! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233822&index=9

Remélemm indenkinek jól telt a húsvét! Nem úsztam meg a kölnit! Még a hátamon is folyt! Brrrrrr... és amilyen bűzösd voltam tőle....húhúúú

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!
A pzs tartóknál ott hátul-belül hogy férsz oda, van valami titok?

Melinda
adnilem
 
 


Anikó!

Látom neked is sz.rakodik a portál:-(
Az első két kép után nem lehet lapozni.
A portálodról egyesével ki lehet nagyítani a képeket én is akartam ma feltölteni, de pont így jártam:-(
De egyébként ha valaki nagyon akarja megtalálja a portálodon az Alkotásaim menü egyéb kategória végén.

Ja és még valami :-)))
Nagyon ötletesek :-)
minimaxi
 
 


Mini!

Én végig tudom lapozni! Kép Pedig innen lépek be.
nem tudom, hogy mi lehet ott a gond! Kép

Melinda!
Nincs trükk. Felülről nyúlok be és úgy festem. Még az előlap hátulját is! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bocsi!
Akkor nálam a hiba :-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Anikó!
Nagyon klasszak lettek a pzs.tartóid. A hercegnős is szalvétából van? Csak azért kérdezem, mert az ilyen szalinak nálunk a csajsziknál nagy sikere lenne, és még nem találkoztam ilyennel.
Nolo
nolo
 
 


Már megint én:-(

Anikó! Az lényeg, hogy kis problémák nem állták utamat és végül is meg tudtam nézni:-)

Kislányok!

Megküzdöttem a nettel, a gépemmel és végre sikerült feltuszkolnom a fényképeket a portálra.
Több könyvtárba kerültek, úgyhogy előre is bocsi ha nagyon igénybe veszem a türelmeteket:-(
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147762&index=21
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=341068&index=1
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147767&index=22
Elvileg mindenhol ezek a kezdőképek és innen lehet lapozni a végéig.
Akad köztük 1-2 ami még nekem is teccik:-) De ugye Ti is úgy gondoljátok, hogy nem vagyok beképzelt :-)))

Szép álmokat mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Mini!

Végignyálaztam a csinyálmányaidat, hát mit ne mondjak leesett az állam. Nagyon le vagyok maradva.....

Hát szóval gyönyörűűűűűű

Most csak a munkahelyemen lapozgattam, de ha haza megyek újra átnézem - nagyon teccik.

Anyko!

Nagyon tetszenek a pzstartók, nekem is mint Nolonak, különösen a hercegnős tetszik. Nagyon szépek.

üdv.: Vali
váradi_vali
 
 


Minimaxi! ezek csodásak! Igazán nagyobban is megmutizhattad volnaKép Kép Főleg a citromosakatKép De tudom, hogy csak a mesterfogásokat titkolod!
Anikó!
Jók nagyon a tartóid, ezt én is szeretem csinálni. Mennyiért tudod venni a nyerset? Mert nekem az a bajom vele, hogy nemigen lehet rátenni az árraKép
Köszi a bíztatást, mégis kimegyek, lesz, ami lesz! Feltéve, ha holnapig megtalálom a nevezési lapotKép
paat
 
 


Na, az előző hozzászólást 9-kor írtam, azóta várta, hogy beengedjen ez a kacat!!!
MMMMMMMKép
paat
 
 


Minikém,
hááát...! Nem vagy semmi! Kép hetekig csak lapítgatsz, aztán meg elbüvölsz minket; ránkzúdítod a gyönyörüségeket.
Kedvencem az elsö citrongyos dobozka, az az érdekes formájú, meg a kék rózsás együttes. Valami álom!
Áruld el, hogy mi a fity-fenétöl lesznek nektek ilyen hatalmas repedéseitek!??? Nagy ecsettel dolgozol? Azt tudom, hogy sürün kell és töményen a felsö réteget felvinni, de nekem még egyszer sem sikerült! Kép

Anyko,
neked is gratula. Nekem a gyümis tetszik a legjobban. Kép
mian
 
 


Mini!

Húúúú, meg haaa... ezek gyönyörűbbnél is gyönyörűbbek! A fa dolgok nagyon tetszenek, de minden csodaszép! Le a kalappal előtted! Koda és Jubi után te is példakép vagy nekem! Kép Kép

Mindenkinek köszönöm a dícséretet! Kép

Paat!
Meglátod, szuper lesz a kiállítás! Hülyeség egy ilyen lehetőséget elszalasztani! Én is megyek megint szeptemberben! Kép
A fa pzs tartókat apukám készíti. Így nagyon olcsón jön ki. Ő sem dolgozik rajta sokat, mert egy olyan cégnél dolgozik, ahol van asztalosműhely is. Sok a hulladék, dirib darab fák. Azt leszabják neki ingyen a munkatársak és ő csak ragasztja, szegeli. Szóval semmiben nincs, csak egy kis munka van apunak. De egy db 15 perc alatt megvan+ a száradási idő.
Így jó kis hasznom van, mert 1500ft-ért adom darabját postaköltséggel, ami kb 360ft ajánlottan.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok!

nagyon köszönöm a dícséreteket, de elévülhetetlen érdemeitek vannak abban, hogy eljutottam ide, hiszen szinte mindenben Ti segítettetek és ezt soha nem felejtem el:-)))
Úgyhogy hálás vagyok nektek és amiben tudok igyekszem mindenkinek segíteni, hogy viszonozhassam a sok jót amit itt kaptam :-)))

Patika!
Ezért aztán nincs eltitkolható mesterfogásom, mert mindent tőletek tudok:-)))
A képek azért kicsik, mert így is nagyon nagy már a portálom terjedelme :-)))
De ha valamit nagyon szeretnél nagyobban látni elküldöm mailben :-)))

Mégegyszer mindenkinek köszi :-)))
minimaxi
 
 


Élek!
Sziasztok. Semmit sem tudok megnézni, szaraxik a portál. De majd potolom, mert rohannom is kell. Mindenesetre már kiváncsi lettem a szépségekre! Kép

Kép
krimo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?