Új privát üzeneted érkezett!

SzösziKép
Még egyben vagyunkKép. Jöhetett meleg front, hideg front, nekünk meg sem kottyant, pedig már naggggyyyyon be vagyok sózva. Alenának megy az sms, ha akció vanKépHolnap ctg és úgy szeretném, ha már ott tartanának. Mennék már ma is, de semmi jele azon kívül, hogy nyilalgat a belső combomba, de ezt már 3 hete csinálja. Igaz, most már elég sűrűn.
Lujza
lujza
 
 


LUjzaKépKépKépKépKépKép

CatKép Az első lombiknál pihi volt előtte, nem jött be. Azért nem stresszelem túl magam, lesz, ami lesz! HÁrom a magyar igazság....Kép

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Cat Kép
Nemcsak a koruk miatt, de a közel azonos súly miatt is mindenképp elmennének 5ös ikreknek Kép

Edi Kép
Csak az egynegyede??? azt hittem többen leszünk Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

SziasztokKép

Bocsi, hogy bekontárkodok ide közétekKép, de egy kérdésem lenneKép
Ha jól emlékszem Cat írta egyszer, hogy Pesten van valahol egy olcsó Prince Oliver cuccokat áruló bolt. Ha jól emlékszem, valahol az Árpád-hídnál.
Ha esetleg megírnátok, vagy megírnád Cat a pontos címét, akkor nagyon megköszönnémKép


Babus (aki egykor Monik néven írogatottKép) és Kristóf, aki már 7 hetes nagyfiúKép

Kép
babus2005
 
 


Lujza??????????
szoszi
szoszi
 
 


Itt vagyok itt vagyok. Balázs végre szunyál. Jaaaajj de utálom ezt a fognövősdit. Meg mászni akar, állni is de még nem tud, minden érdekli, csak az a fini amit mi eszünk brümbrüm a többi kaja,napjában nem is tudom hányszor mosom le az etetőszéket, mikor tele a szája be kell még nyomni az öklét is, aztán a kalimpáló kiskezével összetapizzuk a ruhánkat is, meg anyát is összeköpködjük Kép Kabaré az egész. Amikor meg összefröcsizik engem és megdöbbenve nézek akkor hatalmasat kacag. Meg én is. Így mi kismalacok vagyunk. Étterembe azért nem megyünk, de Edi azt hiszem az a takanya kelleni fog másnapKép
Rengetegen leszünk. Nekem még függőben van egy hétvégi tanfolyam, nagyon bízom benne, hogy nem pont 7.én lesz. Annyira várom már, hogy lássam a sok kis pelenkást.
Lányok, van egy kiskunmajsai ember aki rendes fából készít mászókát, rönk fa, és masszív mind a ketten rajta álltunk a párommal és elbírt még minket is, és olcsón nagyon jól dolgozik. Jobb mint ezek a műamnyag vagy fém kerti játszókák. Ugyanúgy figyel az EU-s dolgokra, mekkora fok-közök meg ilyenek. Érdekel valakit?
pusz Hurki
hurki
 
 


Sziasztok!

Szoszi jelentem megvagyok, most 1 hetig videken voltam, es alig gyoztem visszaolvasniKép

Tali szuper, en is varom, joooo sokan leszunk tenylegKép ill csak a gyerekallomany no, de az nagyonKép

Minyu: en voltam a masik kb mindenoras kismama a multkor, 6 nappal voltam szules elott, de Boti meg rahuzott 6 napotKép de ha szulnel, majd segedkezunkKép

Lujzanak mennek a drukkok, ha egyaltalan kellenek megKép

Az uj pocisoknak meg nagy gratuKép

Edi: hehe, es hogy meg jobban irigyelhess, egyelore Boti is ugyanolyan nyugisnak tunik mint a batyjaKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokatKép, még igényt tartanék rá a továbbiakban is, ha nem gondKép. Most értem haza a ctg-ről. Némi fájásokat már produkáltam, de a méhszáj teljesen zárt.Csütörtökön reggel kell befeküdnöm és valószínűleg aznap meg is lesz a baba.
Lujza
lujza
 
 


óóóóó Kép Lujza Kép de jó!!!! Nagyon drukkolunk akkor Nektek Kép

Mi megvagyunk Kép ma kanalaztunk először sikeresen a fiúkkal.
A dokumentáció:
LEVI
Kép
MÁTÉ
Kép

a talit már nagyon-nagyon várjuk... Edi Kép felkészültél lélekben mindenre??? Kép

Levi ma "mászott" vagyis négykézlábazásban az egyik lábát maga alá húzta. Ilyet még sosem csinált. A négykézlábazás kb. 1 hete megy neki... lassan futhatok utána Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Babus/MonikKép
A Prince Oliver nagyker az Árpád hídnál van, Váci út 114. alatt.

Gratulálok Kristófhoz, és sok boldogságot Nektek!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Bocsi lányok ey kicsit off

Cat.
Nem sikerült az első inszemem, ma voltam vérvételen.Kép
Neked 6 inszemed volt és utána lombik?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jaj Cat még egy picuri kérdés:
Az inszemek után rögtön csinálták a lombikot, vagy volt 3 hónap szünet?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi Kép
Cat kérte, hogy írjak neked, ha sikerül bejutnom. Alig lehet bejutni a Babanetre, én is próbálkoztam egész este és ma délelőtt is. Szóval ezt üzeni neked:
6 inszemem volt, majd 3 hónap pihi, utána még három, mert bacink volt, és utána jött a lombik. Az Arni ragaszkodik a 6 inszemhez, nem engedi el, a pihenés meg valóban kell, hogy a vizsgálatokat el lehessen végezni, és pihenjenek a petefészkek.

Alena
alena
 
 


Ági Kép nem lesz szükséged rá! Kép
Vendég
 


Lányok Kép szóljatok ha túl korai, de lassacskán szeretnék csatlakozni hozzátok. Ma voltam az első UH-on, 5+4 napos a babám, második inszeminációra sikerült.

Remélem elkél még egy-két kismama Kép
A többieket a fenti topikban nem akarom a buta kérdéseimmel ostorozni.

Pusz

Noémi
(5+4)
Vendég
 


Sziasztok, Lányok!

Napokig csak olvasó üzemmódban voltam, abban is csak alig Kép Ezzel a jó idővel úgy eltelik a nap, hogy hipp-hopp már este van, én meg hulla vagyok.

KarmenKép
ma úgy volt, hogy megyünk Szegedre, de Juci belázasodott, igy csomagoltunk és maradtunk. Gőzöm sincs, mi baja lehet, mert a lázon és egy kis nyűgösségen kivül semmi baja (egyenlőre, remélem, ez gyorsan átmegy rajta). Kicsit vásárolni akartunk, meg a dokimhoz menni rákszűrésre, hát ez mind jövő keddre csúszik. Majd írok.

HumiKép
köszi a hajmosó-karika tippet, jövő héten megnézem a szegedi Brendonban, hátha van.

LujzaKép
drukk meeeeegyKép

OrsiKép
nagyon ügyik a fiúk, ízlett is nekik a répapüré? Mert az elragadtatott áhítat még nem látszik az arcukonKépKép

NoémiKép
isten hozott! Gratulálok, vigyázz nagyon magatokra!

Na, mennem kell, Jucus felébredt!

Puszi mindenkinek!

Rita
knérita
 
 


Alena Kép
Köszi, hogy tolmácsoltad Cat üzenetét. Cat neked is köszi. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lujza Kép mi továbbra is nagyon szorítunk nektek Kép Kép Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Cat
Köszi szépenKép

Kép
babus2005
 
 


Na végre itt vagyok!

AlenaKép
Neked írok privit.Kép

NoémiKép
Gratulálok, ez aztán a jó hír!!! Nagyon ügyes vagy!KépKépKépKépKépKépKépKép Épp ideje, hogy gyere, mert a kismamik lassan kifogynak. Húzzál le még magad után pár embert.KépKép

PkagiKép
Egész este, éjjel, és ma is próbálkoztam, de esélytelen volt hozzáférni a társalgóhoz. Már a szerkesztőknek is írtam, hogy ez így nem lesz jó, mert elköltöznek a fórumok, mint Rékacsék.

LujzaKép
Egyben vagy még????? Szorítunk!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!!

Már nem is reméltem,hogy be fog engedni ez a dögedelem Babanet...Szerintem ez már iszonyat, hogy pár nap helyett hetek óta vacakol a szerverjük....

Orsi,aranyosak a fiúk a hami után, de én azthiszem lemaradtam valamiröl,miért kezdted el a hozzátápit már?? Mi lett a szopival? Bocs,nem akarok beleszólni, de tényleg nem emlékszem,hogy irtál-olvastam erröl valmit...

Lányok, visszaküldhetném a telet hozzátok???KépKép
Egész nap szakad a hó, ki sem dugjuk az orrunkat, hideg szél fúj, és minusz 10 fok...Mintha most kezdödött volna a tél...Márciusban.

Ma megyek dokihoz, megtudom a vércuki eredményemet,meg lemázsálnak...ImádomKép

Barbi
29.hét

Kép
Kép
barbi
 
 


Edi!

A karámotoknak mi a márkája?
Voltunk venni, de még nincs, mert kerti bútornak minősül, csak május környékén lesz. De nekünk kellene, mert Hanna már eléggé mocorog. Utánanéznék a neten.Kép

Barbi!

Jaj, dehogy!Kép
Már nagyon kellett a jobb idő.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Barbi Kép
A szopi továbbra is megvan, de elkeztük a hozzátápit. Most már 5 hósak. Emellett csak szopiznak.
(egy kicsit Levi miatt kezdtük, mert a drága nem hízik semmitől, és nem egy kajabolond)

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


CatKép
Egyben, egyben. Már alig vonszolom magamKép. Már csak egy ilyen gyatra éjszakát kell eltöltenem valahogy, aztán holnap reggel jelenésem van a kórházbanKép és , ha minden igaz osztódunkKépKép. Hűűűű, már nagyon váromKép!!
Lujza
lujza
 
 


Lujza Kép
De jó!!! Drukko hegyek elindultak irányodba Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


LujzaKép
Nagyon szorítunk holnapra! Aztán fotókat is várunk ám Botondról!Kép

OrsiKép
Ma Samu bepuszilt tízóraira egy fél üveg Holle alma-sárgarépát. Imádta, és sírt amikor nem adtam többet neki.KépKép Oli továbbra is nyámnyog vele, mostmár nem csak a nyelvével tolja ki, hanem a kezével is kikotorjaKépKép Persze öltöztetnem kellett utánna.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


BesztiKép
A babyone.at weboldalon most van akciós karám, Bieco márkájú. Az angebote/spielwaren pontok alatt találod 145 EUR helyett 119-ért. Sajna még így is drágább mint a Kikás.

Nekünk is hamarosan kell, mert már legurulnak a fiúk a játszószőnyegről, de májusig addig párnázunk.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!
Száz vagy még talán annál is több ideje nem voltam itt nálatok.

Kutyafuttában sikerült csak visszaolvasnom.

Lujzának Kép megy a drukk ezerrel. Jujj, de izgi Kép

Elmúlt Bálint 7 hónapos. Újra kell járnunk dévényezni, mert visszafeszültek az izmai. Egyébként nincs lemaradva mozgásfejlődésileg a korának megfelelőtől. Kúszik és négykézlábazik.

Frissítettem a fotó albumot. Profilomban a címe.

Olvasom a talit. Edi Kép Ér még beférkőzni? Végre egyszer ott tudnánk lenni. kb. 3 hónapja írtam neked, hogy szerintem mi találkoztunk karácsony előtt a Schöpf méreiben Princzkel doktornőnél, de nekem csak utólag esett le, hogy ti voltatok.

Na most csak ennyi.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Lujza Kép én úúúúúgy irigyellek Kép Kép holnap már a kezedben lesz a kisfiad Kép Kép nagyon drukkolok!!!!

Dodo Kép van valami újság????? vagy figyelmetlen voltam csak ....

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Rita Kép
A répától legalább nem sírt Levi Kép az almától ugyanis sírvafakadt Kép Máténak talán jobban ízlett, ő ügyesebben is kanalazik. De folyamatosan próbálkozunk.

Cat Kép
Ügyes Samu Kép kis zabagép. Hányszor adsz nekik szilárdat egy nap?
Én egyszer ált. a déli vagy hármas etetés után, mikor hogy jön ki. Most mi még maradunk egy kicsit a répánál.
Ha van Holles infód, akkor ne tartasd magadban Kép Kép Kép

Edit Kép
De jó, hogy erre is látlak!!! Milyen jó lenne, ha végre már Ti is el tudnátok jönni Kép Kép

Mi ma megyünk 4 hós oltásra Kép Kép brühühü Kép

Sziszus Kép
Neked is már csak pár hét és a kezedben lesz a két manó Kép Aztán meg éjjel majd vissza akarod őket tuszkolni a pocidba, hogy egy kis nyugalom legyen Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat Kép de drága vagy! Húzom magammal Dodot is meg Wish-t is próbálom, neki ma van a transzfer. Kép

Lujza Kép remélem holnap minden rendben lesz veletek, március 24. szép dátum Kép
Vendég
 


OrsiKép
Napi 1* kapnak még csak papit. Most tízóraira kapták, de néha uzsonnára kapják. Később növelem majd 2 alkalomra. Az az igazság, hogy nem siettetem, mert nekem ez kész tortúra. Ugyanis tiszta maszat lesz az összes ruhájuk, utánna öltöztetek, nem beszélve arról, hogy a forgolódás miatt jó sokat buknak, így a járóka és a szőnyeg is tiszta kaja.Kép

Remélema fiúkat nem viseli meg az oltás! Egyedül viszed őket?

EditKép
Nagyon helyes Bálint, főleg az apával olvasós kép csúcs!Kép Most ne haragudj meg, de nincs kicsit eltúlozva ez a dévényezés ? Olyan ügyes Bálint, tök jól fejlődik, szerintem kár nyúzni ezzel. Régen észre sem vették volna, hogy baja van. Mi is felnőttünk a módszer nélkül, köztünk is volt ügyesebb, lustább stb. Az rendben, hogy kiskorában kellett járnia, és isteni szerencse, hogy észrevették, de most miért ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Szerencsére nem, elvileg Karcsi is jön.

Na a mai evésünk nem sok sikerrel zárult. Mindkettő gyerek tátogott, tehát ízlett nekik a kaja, de valami olyan rossz technikával próbáltak enni, hogy minden visszajött elöl.
Nem beszélve arról, hogy Máté közben a kezét is a szájába nyomta Kép így őt öltöztethettem át.
Nem látom, hogy előre haladnánk Kép

Orsi

Edit Kép
megnéztem a képeket. Tündéri ez a gyerek!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat Kép OrsiKép
Kistökös köszöni a dícséretet. nekem is tetszik Kép

Cat Kép
Egyáltalán nem haragszom meg a dévényes észrevételed miatt. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy most mi kértük, hogy nézzék meg újra. Elvileg februárban teljesen "gyógyultnak" nyilvánították és csak április végén kellett volna mennünk egy kontrollra, de kb egy hónapja próbál kúszni a drágám, de egyszerűen a karjai miatt nem tudott. állandóan mereven hajlítva oldalt voltak neki, így csak repülőzés és nyűglődés volt belőle. Ráadául hanyatt fekvésben is megint ugyanúgy tartotta az esetek 95%-ban mint régebben (mint aki épp szörfözik). Plusz a lába is nagyon sokszor (főleg mikor történés van és izgatott) nyújtott állapotba merevedik, és ilyenkor egy 100 kg-os férfi sem tudja neki behajlítani. Szóval, egy szó mint száz, apával meghánytuk-vetettük és úgy döntöttünk kérünk egy korábbi kontrollt. Itt mondták is, hogy igen kicsit visszafeszült. Ez ilyenkor még előfordul, ugyanis még nincs dinamikis mozgása értsd kúszás-mászás-járás és így a hirtelen növekedésnél megfeszülhetnek újra az izmok. (B most 74,5 cm és 56-tal született).
Szóval pár kezelésre újra szükség van. És!!! Ami nagyon fontos tény. Pénteken voltunk kezelésen és Bálint szombat délelőtt kezdett el mászni. Szóval már nagyon benne volt, csak a karjai merevek voltak, ami már egy kezeléssel jobb lett.
Az meg, hogy régen is felnőttünk tök igaz, csak sajnos régebben állítólag nem volt ennyi születési sérült és anyám is mindig mondja tesóm se kúszott-mászott, mégis rendes ember, most meg mindenféle diszlexiával meg rossz járással fenyegetik az embert, ha a gyereke nem kúszik-mászik. Szóval erről azt olvastam, hogy 10 esetből 8-szor nincs is semmi baj, de én nem szeretném ha B abba a 2-be tartozni.
Na, jó hosszú lettem és egyetértek veled, hogy túl sokmindent túlparázunk (azaz túlparáztatnak minket), de nálunk jelen esetben fantasztikus, hogy van ez a torna.
Ui: múltkor Petőben láttam egy 9 éves kisfiút, akinek az elmondás alapján ugyanolyan enyhe lefolyású oxigénhiánya volt születéskor, mint Bálintnak és büszkén mutatták, hogy milyen szuper, hogy nem tolókocsis, "csak" húzza a jobb lábát és úgy jár, hogy térdben összeveri a két lábát. Én meg úgy látom, ha ez a gyerkőc a dévény tornára járt volna, akkor nem annak örülnének, hogy nem tolókocsis, hanem annak hogy egy "teljesen átlagos", azaz normális mozgású emberke.
Bocs tényleg a hosszúságért, de talán érthető módon, annyira a szívügyem ez a dologazt hiszem elfogult vagyok picit ezügyben.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


EditKép
Megértettem amiket írtál, és elhiszem, hogy elfogult vagy a módszerrel. Mindez csak azért jutott eszembe, mert néztem a fényképeket, és valóban egy teljesen egészséges, stramm kiskrapek Bálint, és sajnálom, hogy megint ezt a tortúrát kell végigélnie. Dehát Ti látjátok a módszer jótékony hatását, és ez a lényeg. És utánna már nem fog visszafeszülni, minden fejlődés ugrásnál ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!

Köszi!KépKép Pont ezért kérdeztem Edit is a márkájáról, mert megyünk a közeljövőben ki Ausztriába bevásárolni, és ha valahol van, akkor veszünk. Persze csak ha nem sokkal drágább, hanem közel azonos áron van, mint itthon (mennyi lenne a Kikás?).

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


BesztiKép
A márkáját nem tudom, de 21.900 Ft egy szett a Kikában. Ediéknél 2 van összerakva.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi Kép hát az almától már én is sírva fakadok, nem csak szegény Levi Kép Különben már így sem alszom sokat egyben csak kb. 3-4 órát mert álmomban nem tudok megfodulni, ha felébredek meg nem tudok visszaaludni, de gondolom lesz ez még így sem Kép Kép

Szilvi
32+3 Kép Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi Kép
Lesz Kép majd már állva is fogsz tudni aludni az elején. Meg gyerekkel a mellkasodon Kép az a legjobb.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lujza Kép
Nagyon szorítunk!!!!

Alena
alena
 
 


Cat Kép
Elvileg nem fog és állítólag még gyakorlatilag sem fordult ilyen elő később.
Nagyon sokat magyarázott a csaj, de az anatómiai tudásom a béka segge alatt. lényeg, hogy amint dinamikus, folytonos mozgást végez úgy azok az izomtapadások, amik most befeszültek már nem fognak tudni.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Most nincs sok idöm, csak röviden. Orsi 8100g, 75,5cm (majdnem 14 hósanKép)

Rita! majd szolsz ha jöttök.

Orsi! Grat. Levinek!

Noémi! neked is gratula!

Lujza! Kitartás!!!++++

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


LUjzaKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép Szorítunk!!!Jaj, de izgalmas!!!!! Gyönyörő nap van!! én is ilyen szép napon szeretnék majd egyszer szülni....
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziszus!

Koszonom jol vagyok, nem maradtal le semmirol, mert meg nem nagyon mertem ide irni, de azert jol vagyok. Tegnap voltunk UH-n, es latott egy kis pottyot, mondta ne izguljak, mert ilyenkor meg nem is lehet tobbet latni, csak 5-6 hetes. Szoval jovo penteken vissza, es akkor mar latjuk a szivecskejet is.
Es mondta a doki, hogy lazuljak el, nyugodjak meg, terhes vagyok, csak mert latta hogy eleg gorcsben voltam meg. Ugyhogy el vagyok lazulva, es ezennek jovok hozzatok, ha mar 3 evet lehuztam odafent a topicban.

Juj, de jo itt, nem is ertem, hogy van, hogy mar itt is vagyok!!!!! Nagyon jo dolgom van nekem!!!! Nem is emlekszem mar a 3 ev hosszu varakozasaraKép

Lujza!

Neked nagy drukk, ugyes kislany legy!!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


LujzaKép
Nagyon izgulok már!!! Gyönyörű napon születik a picur!KépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lányok Kép Kép
Itt a várva-várt hír:

Ma délelőtt 10.45-kor megszületett Lujza kisfia, Botond 3800 grammal és 54 centivel. Mindketten jól vannak!

Gratulálunk nekik!
Alena
alena
 
 


LUJZA Kép Kép Kép Kép
GRATULÁLUNK!!!!!

Szilvi + 2 Manócska

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Lujza!!!!!

Oriasi gratula, vigyazzatok magatokra, es sok tejcsit kivanok!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Gratulálunk Lujzának és az egész családnak!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


LujzaKép
Sok boldogságot!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép:

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?