Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gellértnek boldog születésnapot kívánunk!
Zoltánnak pedig boldog névnapot!

Eri:ilyenkor nem féltékenyek a fiúk egymásra?
betty77
 
 


SziasztokKép

MosziKép
Nem lázasodott be, de egy picikét nyűgösebb, éjjel meg felkelt vagy 5xKép
Az mondjuk nekem is furcsa volt, hogy mérték nálunk is csak a 68 centit, itthon már lelóg a pelenkázóról a lába, ami 70 centi, lemértem, és 72 centi hosszú a gyerkőc.
Az meg végképp betett nekem, hogy egy hónap alatt 2 dekát hízott a dedKép Én ezt nem értem. Akkorákat kortyol és úgy eszik ciciből, hogy öröm hallgatni, nézni, és tessékKép
Na mindegy, akkor majd főzelékezünk, meg tejpépezünk mellette.
Viki jól bírta akkor az éjszakát?
Doki bácsink még mindig rendes, szerintem most már az is maradKépKép

Zoli, Ildikó, boldog névnapot kívánok!!Kép
GellértKép BOldog szülinapooooot!Kép
Kép

Lau
lau
 
 


Kriszta! A neten ezt találtam:

"BOROSTYÁNKŐ: megkövült fenyőgyanta
Színe: világossárgától barnáig, piros, majdnem színtelen.
Főbb lelőhelyei: Lengyelország.
Gyógyhatások: agy, anyagcsere, asztma, csigolyák, DNS, életerő, felvillanyozódás, gyulladások, hallás, hólyag, máj, napfonat, pajzsmirigy, vesék, vírusfertőzések.
Pszichikai hatások: memória javítása, szorongás oldása, határozottság, öngyilkossági hajlam csökkentése, szerencsekő."

Lau!
Szerencsére Viki nem kelt enni csak 1/2 2-kor és 5-kor, majd 8-kor ébredt. Csodálkozom, hogy éjzska csak ennyiszer kelt, amilyen sírás volt este. De reggel mintha elfelejtette volna a tegnapi napot. Kép
Szerintem Bazsi nőtt, csak hülyén mérték.
Tegnap mint szólt Bazsika a tejpépnek?

KépKép
Kép
moszmota
 
 

 
 

Mindenkinek Boldog Nőnapot Kívánunk!
Kép
Viki és Zoli
simones
 
 


Betty!
Eddig nem voltak. Egyébként sem szoktunk egyforma ajándékokat venni, kivéve motor, bébitaxi, és majd bicikli. Kép Próbáljuk őket ehhez szoktatni. Van olyan, aki mindig mindenből kettőt vesz. Szerintem akkor is összveszhetnek, így legalább többféle játékuk van. Kép Bár néha túl sok, vagy inkább nagyobb lakás kéne Kép

Ildikó!
Mennék, de jogsim már van, csak vezetni is kéne. Nekem kell majd valaki, aki újtamegtanít. Kép

Eri
simones
 
 


Köszönjük szépen a jókívánságokat, továbbítom az ünnepeltnek! Kép
Viszont kívánjuk Zolinak és Ildikónak!
Puszik,
Klára
klara
 
 


Köszi lányok!! Aranyosak vagytok!!
Én is Mindkét fiut szeretettel köszöntömKépKép
Hát eddig a hetem szuper!!,ill. féligKép Gergőci beteg lett!! Holnaptól nem is megyünk bölcsibe!! Hogy megtudom e oldani kivel lesz és megmarad e a melóm ha mégsem a jövő zenéje!! De nem is érdekel!! Ha emiatt ugrik a meló akkor nem ért annyit az egész bármennyire is akarom csinálni!! A gyerek mindennél fontosabb!!
Csajokk!! jövőhéten szerzödünk!!!!! Jól imádkoztatokKép
Eri hát gyere vezetniKép Miért nem vezetsz???
Moszi én is akarok egy csodaláncot!! Hol lehet venni?? patika??
Na léptem pusza mindenkinek!! Megyek lázat csillapitani asszemKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk usziba Zsomborral. Már nagyon várom, kíváncsi vagyok rá hogy mit szól hozzá.
Bence már 2 napja oviba jár, úgyhogy úgy néz ki minden visszaállt a régi kerékvágásba.
Pénteken lesz dédi temetése. Nagyon szeretnék már túllenni rajta.Kép

Evetke: Drukk a vezetéshez és a szerződéshez!Kép Mi is a héten fizetjük ki a foglalót.
Jobbulást Gergőnek, reméljük hamar átvészeli ezt az egész betegséget. A munkahelyeden csak nem lesz gond, na és ha lesz le van ejtve.
Jogsim már van 15 éve de nem vezetek. Megkérdeznéd, hogy ahova jársz ott vállalnak-e vezetésre jogsival rendelkezőket is?
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok előre is neked!!!!!!!!!!!!!!!

Klára: Nagyon boldog születésnapot Gellértnek!!!
Nagyon jó a kép és aranyos a kicsi fiad.
Mikor jöttök, már csak júliusig lakunk itt.Kép

Simones: Ugyanígy vagyok én is a jogsival. Ha tudsz valamit itt a környéken akkor szóljál. Én is nézem természetesen.
Viki meggyógyult már?
Zolinak nagyon boldog névnapot kívánok!

Moszmota: Mi is tegnap voltunk védőnőnél és 7310 gramm, 65 cm Zsombor.
Hogy mérnek nálatok?
Ma elküldtem a férjemet a Corába, hogy vegyen egy fürdető fotelt. Megnéztem a honlapon, de az szerintem nem teljesen olyan mint amit láttam.

Lau: Képzeld én is eljutottam tegnap fodrászhoz és kozmetikushoz is!Kép
Kicsi köhög még? Véglegesen a Kontyfa isi mellett döntöttetek?

Betty: Nagyon aranyos a prüntyő!Kép
Felháborító amit az a nő csinált!Kép Mi sosem csináltattunk fotóssal képet a gyerekről. Szerintem majd az oviban fogunk de lehet hogy még ott sem.

Tigri: Igen, Bence 2001-es születésű. Nagyon precízen csinálod ezt a táblicskut!Kép
Gratulálok hozzá!

Edit: Meggyógyul már a csöppség?

Pruedance: Visszaszoktatok már a bölcsibe?

Lányok mindenkinek nagyon boldog nőnapot kívánok!

Ha véletlenűl összekevertem volna valamit, akkor bocsi de természetesen a levél írása közben ébredt fel Zsombor is és Bence is itt lóg a nyakamon.

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Moszi!
Köszi az infot a borostyán nyakláncról még nem hallottam róla de szeretnék ,igaz mi a fogzáson már túl vagyunk .de látom sok mindenre jó.Egyik gyerekemnek sem voltak fájdalmai fogzásnál észre sem vettük.Írd meg légyszí hol lehet beszerezni.

Kati!
Igen ma mentünk a bölcsibe igaz hogy nehezen de mentünk,remélem most már vége a sok betegeskedésnek mert kezdödik a gyakorlatom és ott kell lenni.Azt mondta a kisfiam hogy jó volt a bölcsibe de ő már inkább nem menne holnap,egyébként soha nem sír mikor bemegy a csoportba.Érdekes a bölcsibe nem kell neki a cumi sőt pisil a bilibe is itthon cumizik és a biliről szó sem lehet.

Edit!
Hát reméljük a te kisfiaid is meggyógyulnak ez a köhögés borzalmas.Nállunk is a Bence úgy köhögöt majd megfúlladt beis voltam tojva nem volt egy nyugodt éjszakám sem.Gondolom te is fülelsz.
Jobbulást nektek és örülök hogy tetszett a kép.

Evetke!
Csak nem lesz gond a munkahelyeden de igazad van a gyerek mindennél fontosabb.
Gyógyúljatok meg ti is.

Jó éjt mindenkinek.Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Halihó!! Ugy imádom hogy ilyen kis szineske lett a topik!!!KépHát sikerült kissé megszerveznem a holnapi napot de ez még csak szerdaKép csüt.péntek. nem akartok baby sitterkedni,Kép? Lányok bocsi ha nem név szerint szólitokKép de abból totál keveredés lenne a fejembe,ha pedig kihagyok ám valakit az se szándékosKépSzóval a vezetést mindenképpen megkérdeze külön ,de tuti lehet sztem. Én ide az Ötvös utcába fogok járni tanulni. Nekem a barátnőm is külön vett órákat a hosszú kihagyása miattKép
Mindenki apróságának jobbulást kivánok!! Magunknak anyuciknak meg kitartást,és türelmet ehhez a hosszúra nyúló "téli hangulathoz"Kép
puszika vigyázzatok magatokra.
Kati mesélj majd a babausziról!!
Tigri a táblázatod isteni!!!!! Gratula neked külön
ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Fiucskák köszi a nőnapi köszöntéseket! Kép

Kati, Evetke: valóban sokat matatok a táblánkon, ha egy vesszőt kihagyok a megíráskor, akkor már csúszik az egész. Néha a gifek miatt tart tök sokáig az egész, de örülök, hogy tetszik! Jó olvasni a visszajelzéseiteket! Kép

Evetke jobbulást Gergőnek! Mikor lesz már tavaszi szünet?! Hajrá autósiskola!

Kati majd mesélj az uszodáról!

Kriszta biztos csak elkerülte a figyelmed, megkérdem mégegyszerKép milyen dolgozat? Milyen gyakorlat? Milyen kíváncsi vagyok Kép
Nagyon tetszik a papagájos kép! Nekünk pintyek voltak régen, nagyon sok kicsi pintyünk volt mindig. Egyszer az egyiknek eltört és elhalt a lába, de elég sokáig elélt fél lábon is Kép

Edit mégegy Babanetes kismami lesz nemsokára a Babaházban, ha jól emlékszem úgy egy hónap múlva Kisbuksi Vencellel! Kép

Borostyán nyaklánc: nem féltek, hogy beleakad valamibe?

Szavaztatok már magyar filmre? Kép
http://www.online.rtlklub.hu/aranycsirke/flash.html
Hajrá Üvegtigris! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk usziban Zsomborral először!KépNagyon élvezte, egyáltalán nem láttam rajta semmi meglepődöttséget amikor betettem a vízbe. Csak rötyögött nagyokat!Kép Remélem ez így is marad.

Cinedit: Hát a Vészhelyzet tényleg szívfacsaró volt.Kép
Gratulálok Hunornak, nagyon ügyes!!!!!


Moszmota: Képzeld tegnap volt a férjem a Corában és már híre-hamva sem volt a fürdető fotelnek. Átment az Auchanba, de ott még nem is hallottak róla. Így megrendeltem arról a honlapról amit kaptam tőled. Remélem a héten el tudjuk hozni.

Tigri: Szavaztam, de én a Valami Amerikára és a Kontrollra. Nekem ezek jobban tetszettek mint az Üvegtigris.

Evetke: Hogy van Gergő?

Pruedance: Milyen gyakorlatra mész?
Szerintem a közösség ösztönzi arra, hogy bilizzen és nem használjon cumit. Én meg vagyok róla győződve, hogy jót tesz a közösség a gyerekeknek.

Na puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!! De jó!! Ügyik vagytok Kati!!-én félteném a babócátKép Bár alapban viziszonyom vanKép
Hát Gergő taknyos ezerrelKép Tegnap egész éjjel lázas voltKép
Most még nemKép De a fél napot átaludta!! Hétvégén mennénk vidékre remélem meggyógyul addig!! A melót megoldottam ugy hogy vagyok is meg nem isKép De egy tündér a főnököm!!! Lányok nincs visszaut!!Kép Ma megnyitottuk a bankszámlát átutaltunk egy halom lóvétKép megkötöttük a biztositásokatKép Jövőhét szerdán aláirunkKép Aztán Milliomosok leszünkKépKépKép Pechemre pont a vezetési első napon!!Kép De ma beszéltem az iskola vezetővel,és nagyon rendicsek volt.- asszonta megért és igazoltnak veszKép ugyse lenne csak "bemutatkozás "féle meg tájékoztatás!
Tigri én is várom a Szünetet!!! Jövökkkkkk!!!
Edit csak nem te is a "bőgösebbik" fajtából való vagyKép Te én képes vagyok minden "szebb" meghatóbb filmen pityirizni!!A lányom pedig még a bambit is megsiratjaKép Erről ennyitKép
Léptem csajok!! Legyetek jók!! Pusszantás!
evetke
 
 


Sziasztok !
Hajni Kati!
Mivel még gyesen vagyok gondoltam szeptemberben hogy még van 1 évem hát tanúljak valamit ami ebbe az időbe bele fér.Kozmetikát akartam tanulni de az 2 éves suli lett volna és iszonyat drága úgyhogy maradt a gyógymasször suli .Nagyon klassz élvezem szeretem de nagyon nehéz okt végén van az elnőkös nagy vizsga.Túl vagyok a dolgozatokon ami állt anatómia,ideggyógyászat,bőrgyógyászat,trauma ortopédia,reuma,belgyógyászat,fizikótherápia,masszázs elmélet és gyakorlat.A suliban már volt gyakorlat de most jön az hogy kihelyeznek minket sztk-ba ,idősek otthonába,termál szállóba.
Én most a margitszigeti termál szállóban kezdek azútán áthelyeznek majd másik gyak helyre és így tovább....
Aranycsirke hát nem is tudom, annyi jó magyar film van .Nagyon tetszett az üvegtigris a valami amerika, zimmer feri imádom most néztem meg az argot lehet rajta röhögni,a le a fejjel is biztos nagyon jó.
Még járunk bölcsibe de kb 6 gyerek van a csoportba nagyon sok a beteg.
Evetke !
Hova költöztök majd?
Milyen hitelt vetetek föl?Kedvező?
Mi csak lakást szerettünk volna cserélni eddig nem jött össze.Ja itt a kerületbe nem tudnak nagyobbat adni.3 szobásban lakunk 71 nm és én a 2+2-esre szerettem volna cerélni ,nm-re nem sok a különbség.Majd csak lesz valami.

Borostyám nyakláncot merre keressem.
Na megyek mert már igyis sok vagyok.
Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Ildikó! Kép
Boldog névnapot! Kép

Miért nem vezetek? Ez egy jó kérdés. Kicsit már félek is, pedig nagyon nagy szükségem lenne rá. Már tervezem, hogy veszek pár órát. Csak kéne egy megbízható tanár. Kép
Gergőnek jobbulást!

Kati!
Végülis hova mentetek úszni?

Hajni!
A táblázatot hogy csinálod? Nagyon ügyes vagy. Kép

A vészhelyzetnek csak a végét láttam.

Zoli köszöni a jókívánságokat és a képeket. Kép

Most már a fiúk jobban vannak, csak én lettem most nagyon taknyos Kép. Jó lenne kialudni magam. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Evetke:boldog névnapot kívánunk! Kép

Jobbulást minden nagy és kisbetegnek Kép

Szerintetek lesz tavasz, szél nélkül? Kép
betty77
 
 


Halihó Lányok!!!
Mindenkinek KÖSZÖNÖM!!! Arik vagytok!! sms-külön pusszantásKép És Kati bocs az értetlenkedésért)))))Betty már ez is jó hogy kicsit megmutatta mafgát a napocskaKép Eljön a tavasz is!!KépKriszta nem akarsz rajtam gyakorolni????? Kép Imádom a masszirozást!! -de Gábor olyan hamar feladjaKép
Ügyes vagy hogy tanulsz!!Mogyoródra költözünkKépAz Erstén keresztül vettük fel a hitelt szocpol stb. 1 hónapja bóhockodunk kb ugyhogy mákunk van hogy mindent elfogadtak elsőre!!De 20 évig nyögjük majdKép Ez van másképp nem megyKép
Na megyünk kajcsizni!! szép napot Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Tegnap valami karbantartás miatt nem működött a net. Kép

Ildi!
A Pólusban vettem középen az OTP előtti téren vannak bodegák, és ott van egy ásványos. A nyaklánc 4500. Én csak 3 karláncot tudtam venni, mert mindig elfogyott mire odaértünk (3-szor próbáltam venni), de az eladó adott gumidamilt, és átfűztem itthon.
Gergőnek jobbulást!Kép
És minden betegnek, betegeskedőnek is! Kép

Kati!
Arra én is kíváncsi lennék, hogy hogy mérnek, mert épp tegnap raktam el a 62 ruhák nagy részét, mert már nem jó Vikire.
Lehet, hogy én vettem meg az utolsót?!!! KépKép Egy volt kitéve, legalábbis csak annyit láttam, többet nem is kerestem. Mi egyelőre nem tudjuk használni, mert újabban minden fürdéskor ordít, mint akit nyúznak. Valamitől megijedt múlt hét vége felé (pedig semmi nem változott), azóta nem javult nagyon a helyzet, pontosabban csak annyit, hogy a vízben ordít már csak. Kép

Edit!
Én is tudok róla, de egyelőre ha lehet, nem adok neki semmit. Mostanában a kötelező vitamint is alig tudom beadni. A gyógyszertárból már szereztem homepátiás könyvecskét. Nagyon jó. De egyelőre csak kencét (megfázásra) és a borostyánt akarom használni. Mind a kettő bevált. Kép

Hajni!
Én nem a nyakába teszem, hanem,, hagyom, hogy játsszon vele. Szét nem tudja tépni, és ott vagyok mellette, mikor ezzel játszik. Biztos, nem olyan hatékony, mintha egész nap rajta lenne, de ígyí is bevált.

Tegnap csavarogtunk egy nagyot, azaz szervizbe kellett mennem Budára. Hazafelé kevesen voltak a buszon, így kivettem a babakocsiból Vikit. Nagyon élvezte, hogy ennyi látni való van. Annyira lefáradt, hogy du-án 4 órát aludt egyhuzamban. ilyen még nem volt. Már a végén aggódni kezdtem, hogy jól van-e, de szerencsére csak fáradt volt. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


SziasztokKép

A Vészhelyzetet most én is láttam, hát, itt zokogtam a tévé előtt.
Általában én is érzékeny vagyok mindenre, típikus lelkizős alkatKép

KrisztaKép
Anyukámnak is épp most keresek masszőrt, esetleg a kerületben nem tudsz ajánlani valakit? Eddig nem találtam.

Balázs szépen kóstolgatja a gyümiket, tejpépet imádja, viszont éjjel kb. 2 óránként kel cicizni. Szerintem az oltás utóhatása, mert az előző oltás után is ez volt kb. 5-6 napig, aztán szépen visszaálltunk a 2x kelésre. Remélem, most is ez leszKép

Edit: Sajnálom, hogy elvesztette a babáját, első lett volna? Régóta próbálkoztak? Ez mindig nagy veszteség egy anyának, nehéz feldolgozni, főleg, ha akart, várt gyerek lett volna. Nagyon fontos ilyenkor a család szeretete. Lehet, hogy közhelyek, de tényleg így van.
Botond szerintem ettől a hülye időtől nem akar aludni, nálunk is nyűgös Balázs ma, Ákos is kezelhetetlen ilyenkor, tisztára meg van kergülve. Még szerencse, hogy önként lefekszik és csöndben van, de azért figyeli az órát és fél 3-kor felkelKép

IldikóKép Boldog névnapot kívánok mégegyszerKép
Mi is szeretnénk kiköltözni a panelből, de addig nem merünk felvenni se hitelt, se szocpolt, amig itthon vagyok és nem dolgozom, rendes fizetés nélkül ezt nem lehet vállalni.
Még szerencse, hogy van erkély, így Balázs minden nap a levegőn van, ott alszik a babakocsibanKép MÁr egész megszokta.

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Ma én is elfáradtam.Kép Reggel vittem Bencét oviba. Természetesen Zsombor aludt, úgyhogy felkeltettem szegényt. Ebéd után jött a doktornő és beadta a 5. havi oltást. Szegényt megint fel kellett ébreszteni. Délután megint összeszedtem és mentünk Benccéért. Egyszóval elég volt.
Holnap megyünk a temetésre, már nagyon a hatása alatt vagyok.KépKép Jó lenne már túlesni rajta.

Lau: Ide a kozmetikushoz jár masször és állítólag nagyon jó. Simon Lászlónak híják. Tel.: 06-20-212-5049
Ez áll a szórólapján: A test és a lélek harmóniájának visszaállítása fizikai és lelki eredetű problémák kezelése energetikai feltöltése.
- frissítő-lazító
- thai
- svéd
- narayana
masszázs technikák alkalmazásával.

Evetke: Jobbulást Gergőnek, remélem nem húzza át a számításotokat és el tudtok utazni. Erdőbénye felé mentek?
A hitelhez gratulálok, mi most állunk előtte.Kép

Edit: Ez nagyon szörnyű lehet, ami a sógornőddel történt.Kép Még belegondolni is rossz! Először volt terhes?

Moszmota: Lehet hogy ti vittétek el az utolsót!Kép Kíváncsi leszek Zsombornak hogy fog majd tetszeni. Lehet, hogy holnap el tudunk menni érte.
Zsombor az uszi után aludt egy jó nagyot. Délután 4-kor letettem és este 11-kor kelt. Persze a fürdés elmaradt.

Simones: A Pólus Hotelbe járunk úszni. Minden héten szerdán 3/4 2-kor.

Pruedance: Nagyon jó lehet a masszőr tanfolyam. Igazad van, hogy tanulsz. Nekem is kéne valamit, de lehet hogy csak nyelvtanulás lesz belőle.

Betty: Tavasz szél nélkül? Persze, hogy lesz!!!

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!! Csak beköszönök és elköszönökKép Szerdáig vigyázzatok magatokra!!-mi holnap elutazunk Nagyizni!!! Sokmindent szeretnék irni és válaszolniKép De sürget az idő,majd bepótolom!!! Puszika és köszi a jókivánságokat mégegyszer!! Használjátok ki ezt a hosszú hétvégét!!! Főleg igy hogy még Tavaszt is mondanak!! Puszi IldikóKép
evetke
 
 


Helló szélutálok, csatlakozom a táborotokba!
Sőt a bőgőmasinákéba is, mert én is sírtam a Vészhelyzeten. Annyira szép volt az a kisfiú!

Táblicsku megintcsak köszi, elismerés bezsebelve. Bonyin hangzik az elkészítés, de azért nem nehéz szerintem. Itt a baloldalon van egy olyan fülecske, hogy Dokumentáció, azon belül Formázás. Na ott találtam rá megoldást. Egy árva vonalat sem használok, inkább amolyan számítógépnyelv vagy mi, de nem értek hozzá Kép
Érdemes oda elnézni, vannak tippek szinezésre, beillesztésekre ilyesmik.

Edit sajnálom a sógornődet, ismeretlenül is egy nagy ölelés neki!

Jó éjt!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!!Kép

Kati: köszi a masszőr számát, de sajna, nem jóKép Anyukám beszélt vele, és mivel neki gyógymasszőr kell, ezt meg nem vállalta ez a masszőr, így még tovább keresek.

Edit: azért most már az idő nem olyan rossz, nem?KépKép Tegnap egész meleg volt nálunk itt az erkélyen, Bazsira elég volt egy kapucnis felső, meg egy takaró, olyan jót horpasztott kintKép
A héten azt mondják, jó idő lesz, most már a tavasz is jöhetne már!!Kép

Lau
lau
 
 


Kedves mamák és babák!
Kismama és baba-mama jóga indul az Újpalotai Közösségi Házban 2005. márciusában. Felvilágosítás és jelentkezés: 410-0836 (Simon Patrícia), illetve bővebb információ olvasható a www.ujpalotainfo.hu oldalon.
simonpati
 
 


Kedves mamák és babák!
Kismama és baba-mama jóga indul az Újpalotai Közösségi Házban 2005. márciusában. Felvilágosítás és jelentkezés: 410-0836 (Simon Patrícia), illetve bővebb információ olvasható a www.ujpalotainfo.hu oldalon.
simonpati
 
 


SziasztokKépKép

Gyönyörű az időKép Voltunk ma lent sétálni a gyerkőcökkel, élvezték nagyonKép

EditKép Botond már ennyi mindent tud??Kép Ez tök jó, szerintem ez még egy 4-5 éves tudásnak is beilleneKép De lehet, hogy addigra már olvasni fog, van ilyen kis barátja is ÁkosnakKép
Nekem is estére lassan tápit kell adni, mert kevesebb már a tejcsi.

Mi is hazahoztuk kintről, a telekről Ákos eltett ruhácskáit, etetőszékét, hintáját. A hintát ma ki is próbáltuk, nagyon tetszett nekiKép Tényleg hirtelen jött a jó idő, és még mi sem szoktunk hozzá, hogy kevesebb ruhában kell elindulni itthonról. Azért nem rakjuk el teljesen a téli holmikat, biztos lesznek még hűvösebb napok.

Na, most csak benéztem, megyek is aludni, mert nagyon álmosforma vagyok, Balázs is kel még éjjelKép

Pussz
Lau
lau
 
 


Sziasztok mindenkinek!!
Igen itt a tavasz!! Hurrá!!! Igaz mi még azért jól megfáztunk a hétvégén vidékenKépNagyon jó volt otthon,és sokára megyünk megint hazaKép
Holnap a bölcsibe is ugy kell ruhát beadni hogy udvaron is lesznek a gyerkőcök,már tényleng ideje volt ennek!
Edit hát tényleng nagyon ügyi a pici fiad,azért gondolom nem kevés energiád fekszik benneKép
Merre jártok többiek???Remélem csak lustizás van és nem betegség?KépVan egy rossz hirem isKépépitkezés picit felfüggesztveKépKép de hosszú lenne leirni miért,kicsit most el vagyok keseredve,de dolgozunk a megoldásonKépKépKép
puszi nektek ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Mi is elutaztunk a hétvégére, Zalába. Nagyon jó volt kicsit máshol lenni. Kép

Evetke, ez nekem fura, hogy eddig nem vitték ki a gyerekeket a bölcsiben az udvarra! Nálunk kiviszik őket hóban-sárban, na talán esőben nem Kép

Edit, ügyik vagytok. Mondjuk az én kétévesem nem ismeri a betűket, de azt hiszem, még ráér Kép Hozzáteszem, az 5 évesem sem ismeri. Kép A számokat igen, az nagyon érdekli.
Janka a színek, formák tekintetében viszont jól áll, ritkán téveszt. Egyébként ez télen nagy gond nálunk is, ez a benti foglalkozás, de szerencsére jó időben kint lehet lenni szinte egész nap. Ma már voltunk is játszótéren, nagyon élvezték.

Kati, a tavaszi szünetben Pesten lesztek vajon? Esetleg ha akkor mennénk át játszani? Gellért meg Bence is találkoznának.

Csellengők, írjatok ti is, puszi,

Klára
klara
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
</pre>

Legközelebbi ünnepeltünk:
<pre>
Név Dátum Kép
Lau 03.20. Kép</pre>
tigribigri
 
 


Helló!

Laura előre is nagyon boldog születésnapot kívánunk Alexával!
Kép

Edit nekünk is bejön ez az oldal! Kép
Meg ez is:
http://www.fisher-price.com/us/playtime/

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Lau!
Boldog szülinapot!!!!
Kép

Mi is kimozdultunk a hétvégén. 1 napra meglátogattuk a nagyikat. Kicsit sok volt az új élmény Vikinek, de szerintem élvezte.
Vasárnap a városligetben sétáltunk élvezve a jó időt. Kapott is a csöpp leány egy katicalufit. Itthpn döbbentünk rá, hogy a katica, akkorra mint Viki. Neki viszont nagyon tetszik.


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Lau!
Boldog szülinapot!!!!

Kép

Mi is kimozdultunk a hétvégén. 1 napra meglátogattuk a nagyikat. Kicsit sok volt az új élmény Vikinek, de szerintem élvezte.
Vasárnap a városligetben sétáltunk élvezve a jó időt. Kapott is a csöpp leány egy katicalufit. Itthon döbbentünk rá, hogy a katica akkora, mint Viki. Neki viszont nagyon tetszik.


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Ilyen nincs. Most néztem meg a topikot, és nem volt benne a reggeli hozzászólásom. Erre most elküldöm, és kiderül, hogy még is benne van.
Na nem baj. Lau! Kétszeresen is boldog szülinapot!!!!

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!! Na ma is szép napunk volt!! Reméljük tényleng igy marad és nem jön vissza a hidegKép Klárus ez egy ilyen bölcsiKép Lehet hogy "macerás" öltöztetni őket!! Nem tom!! De nagyon élvezte a Gergő tele volt élménnyelKép Már elfelejtette hogy van homokozó és vonat isKép
Holnap szegény Nikicámnak van suliKép Mi lazitunk!! És mindjárt itt a tavaszi szünet nekem isKép
Jut eszembe pici lányom Story baby lettKép Ha van időtök kuksizzátok megKép
Na én is lépek!! Legyetek jók!! Puszi minden "hiányzónak"Kép külön Ildikó
evetke
 
 


SziasztokKép

Ma egész nap nem akart működni nekünk a babanet, most végre itt vagyokKép

Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytokKép Valahogy annyira nem érzem, hogy megint egy évvel öregebb lettem, csak többet kell mondani, mikor kérdezik esetleg, hogy hány éves vagyok.
Gyöngyi: egyszer is sokKépKép

Hatalmasakat sétálunk mi is, ma is lent voltunk, pedig jóval hidegebb volt, mint tegnap, de Balázs aludt lent a babakocsiban másfél órát.
Ákos a Nádastópark melletti új színes játszótérre szeret járni, ez a Szerencs utca mellett van, ha esetleg valaki szintén arra sétál, összefuthatnánk.
Edit, Ti is ott laktok, ugye? Mert akkor esetleg lejöhetnétek, mikor mi is lemegyünk, legalább elrohangálnak a srácok, Ákos meg visszahozza BotitKépKép
Ki szeretne még csatlakozni?

Most egymás után két éjszaka is csak egyszer kelt fel Balázs, annyira jó lenne, ha megtartaná jó szokásátKépKép Tegnap is elaludt 9-kor és fél 4-kor arra ébredtem, hogy csöpög a tejcsim. Gyorsan bementem megnézni, hogy mi van vele, édesen alukált. Kénytelen voltam lefejni, kb. 2 perc alatt lejött 50 ml, aztán felébredt a fiatalúr és folytattaKép
Aztán aludt reggel 7-ig.
Kíváncsi vagyok a mostani éjszakára.

Pussz
Lau
lau
 
 


Sziasztok!! Lau isten éltessen!!!Kép Minden szépet és jót kivánok én is!! Edit én megkuksizlak ha el nem felejtemKép Későn fekvő vagyokKép Kitartás ,igen nehéz kétfelé szaladni. Én is sokszor érzem ugy sokkal több türelemmel kellene a dolgokhoz állnom a gyerkőcökkel kapcsolatban.De hát emberek vagyunk,és az a bizonyos elem lemerül sokszorKép !!!
Csajok süvit az Enternet!! Nagyon aranyosak voltak!! A kerületi matávosok külön Csillagot érdemelnekKép Most már csak időre lenne szükségem hogy élvezhessem is a gyorsaságotKép Na húzok mert mingyyáá reggel van! Pá Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Lau!
Boldog születésnapot kívánunk! Kép

Edit!
Nekem általában nincs segítségem, még apa sem. Kép Nem egyszerű 2 egykorúval sem. Egyik erre, másik arra. Nekem meg el kell dönteni, melyik után szaladjak. Kép Ráadásul sokszor kaszkadőröknek képzelik magukat. Kép

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Hurrá Evetke, akkor most már egy kicsit feldobta a kedved a net! Kép

Edit igyekszem megnézni, bár mostanában mindent elfelejtek Kép De majd beállítom a videót Kép

Klárus a próba területen láttam egy tuti rudis tortát! Nagyon tetszik, csak nem ez volt Gellért tortácskája? Kép

Megint zargatlak titeket a legújabb szavazási őrületemmel Kép itt lehet jó magyar és külföldi könyvekre szavazni:
http://www.anagykonyv.hu/

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Lau, Boldog születésnapot kívánunk, Lili és Betty Kép
betty77
 
 


Halihó!!Sziasztok mindenkinek!!Bizti mindenki sétálKép Akkor később bekukkKép Puszika Ildikó
Tigri baba!!!?? Kérdés??A héten Csüt.vagy péntek?? Ill. A jövőhét Csüt. vagy péntek? Délelőtt. Hátha jó valamelyik nap neked!! Puszika
evetke
 
 


Sziasztok!

Lau, innen is megy csőpostán egy jókívánság neked, ha megkésve is: Isten éltessen sokáig! Kép

Tigri, szemfüleske! Bizony, a TR-gyertyatartós tortát anyósom készítette, na persze a gyerekek csak a Rudikat kóstolták meg belőle. Amúgy diótorta volt. A másik képen szerepeltek az énáltalam készített csokis torták, egy az oviba, itthonra meg egy Zacher. Azokbe legalább beleevett az ünnepelt is...

Edit, én teljesen ki szoktam borulni, ha olykor rám marad az esti fürdetés-fektetés egyedül, pedig enyémkorúakkal már sokkal könnyebb, mint kisebbekkel. Úgyhogy nagyon megértelek, és csöppet sem irigyellek. Inkább csodállak, hogy ilyen jól bírod a gyűrődést. Ha ez vigasztal, jövőre már könnyebb lesz, aztán egyre könnyebb!
Persze a nagyobbacskákkal meg másfajta problémák lesznek majd, ugye Evetkém? Kép

Egyelőre nekünk is jó e hét csütörtök, péntek, közös játszózásra, Katihoz menésre, egyébre. Kép
Eri, ti a Kerékgyártóra nem nagyon szoktatok járni? Már megcsinálták a kerítést Kép

Legyetek jók, puszi,

Klára
klara
 
 


Sziasztok lányok!!
Remélem Edit már megnyugodtál!!!-nincs nagy baj ,bár az ilyedtség épp elég ilyenkor!!Kép
Klárus igazad vanKép De még mennyi más gond!!Gergő egyenesen dinka mostanában!! Komolyan mondom nem tudom mit csinálok rosszul? mindenért hisztizik,nyig,tombolKép Reggeltől estig csak mesének kéne mennie akkor nem lenne gond. Na de az se egészséges!! Pedig szégyellem magam de sajnos mindig ez a legegyszerűbb megoldás mikor nap nap után idegbajos vagyok és nincs türelmem semmihezKép
Látjátok nálunk se fenékig tejföl az életKépBiztassuk egymást!!KépKitartás!!
Jók legyetek!! Pusszantás IldikóKép
evetke
 
 


Sziasztok lányok!
Én is előkerűltem ,mindenki beteg volt a nagylányom most is itthon van Bence bölcsiben. a múlt héten ő is itthon volt kedden vittem pénteken már telefonáltak hogy lázas.
Evetke!
Az én fiam is nagyon rumlis hisztis rossz, a rajzfilm még nem köti le bár néha leköthetné.
Lau!
Utólag is boldog szülinapot kívánunk neked.
Kép
Lehet hogy tegnap téged láttalak a gyerekekkel szines babakocsiba volt a pici a nagy mellette sétált magas szemüveges nöci tolta.Ja és a szép játszótér felől sétáltak na ezt jól leírtam.Én is a gyerekekkel voltam a kicsi motorozott mi meg a nagylányommal sétáltunk mellette.
Gyógymasszört sajnos nem tudok ajánlani majd megyek én .Milyen problémáji vannak anyukádnak?
Csajok az a lényeg hogy csak itt van a tavasz: nem?Többet tudunk a szabadban lenni a gyerköcök jobban elfáradnak talán mindenkinek könnyebb lesz egy kicsit.Pusszantás mindenkinek Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!

Klára!
Néha kimegyünk a Kerékgyártóra. Most vasárnap du. is ott voltunk motorral. A kerítés régebben lett volna nagyon jó. Most pedig már kinyitják a kaput, de szerencsére nem mennek el. Kép Vonatot lessük, csakhát nagyon ritkán jár.

Edit!
Nem baj a csúszás. Kép Mi is csúsztunk az oltásokkal.

Hiszti, az nálunk is van. Kép

Eri
simones
 
 


Boldog születésnapot Lau!!!!!!!!

KatiKép
kfk
 
 


Sziasztok!

Na én is megérkeztem!Kép Annyira jó, hogy végre ilyen szép idő van!Kép
Ma usziban voltunk Zsomborral. Még mindig nagyon tetszik neki és élvezi.Szerintem a következő alkalommal már víz alá is merülünk.
Holnap megyünk ügyvédhez és fizetjük be a foglalót. Pénteken megyek Zsomborral ortopédiára (kontrollra) délután meg viszem mindkettőt a Madarászba fütyi vizsgálatra.
Húsvétkor Balcsi, remélem most szép idő lesz mert állatkert van betervezve.

Edit: Megnézlek, szerintem még akkor fent leszek.
Vettünk fürdőfotelt ott a Visegrádi utcába. Nagyon jó cuccok vannak, de az árakat nem néztem mert nagyon siettem. 3 féle fürdőfotel is volt.Kép
Már bánom, hogy nem előbb vettem Zsombinak. Bencének nagyon tetszik, hogy egyszerre fürödhet az öccsével.
Ugye nem lett semmi komoly baja Hunornak??
Oltást hogy viselte?
Klárus: Nálunk nem lesz tavaszi szünet az oviban, de mi itthon leszünk. Majd egyeztetünk.

Na már rohanok is mert felébredt a pici fiam és hiányol. Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Puszi!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Most csak két "eszmefuttatást" hoztam Kép

Varró Dániel:Tanács a televíziózással kapcsolatban, fordítás. Eredeti: Roald Dahl

Az a legfontosabb dolog
(A gyerekekre gondolok),
Hogy SOHA, SOHA nem szabad,
Hogy tévémusort lássanak &#8211;
Sot, legjobb, ha a bárgyu láda
Már be sem kerül a szobába.
Amerre csak jártunk, a tévét
A gyerekek szájtátva nézték.
Két-három óra meg se kottyan,
Csak néznek, míg a szemük kipottyan.
(Múltkor is láttunk egy helyen
Tíz szemgolyót a szonyegen.)
Csak ülnek, néznek, néznek, ülnek,
Míg hipnózisba nem kerülnek,
S a sok szennytol, mit egyre néznek,
Olyanok lesznek, mint a részeg.
Ó, persze, tudjuk, csendbe vannak,
A falnak fejjel nem rohannak,
Nem kezdik egymást hasogatni,
Hagynak nyugodtan mosogatni,
Míg fo az étel, hul a lekvár &#8211;
De azon eltunodtetek már,
Hogy ez a rémséges doboz
Miféle dolgokat okoz?
ELSORVASZT MINDEN ÉRZETET!
MEGHAL BELÉ A KÉPZELET!
Az észt betömi, eldugítja!
A gyereket úgy elbutítja,
HOGY TÖBBÉ BIZTOSAN NEM ÉRT MEG
TÜNDÉRVILÁGOKAT, MESÉKET!
Az agya lágy lesz, mint a sajt!
FEJÉBEN DUDVA, GAZ KIHAJT!
NEM IS TUD MÁST, csak nézni majd!
Na jó!, mondjátok majd, Na jó!
De ha a televízió
Nincsen, mivel foglaljuk el
A drága gyermekünk, mivel?
Ezt fogjuk akkor válaszolni:
Míg nem volt még e bamba holmi,
Míg e szörnyet fel nem találták,
Mit csináltak vajon a drágák?
Hát elfelejtettétek volna?
Ezt mondjuk lassan, szótagolva:
OL... VAS... TAK...! És OLVASTAK és
OLVASTAK, s még ez is kevés
Volt nekik, OLVASTAK tovább!
Fél napjuk olvasásból állt!
A polc könyvekkel volt tele,
A föld, az asztal is vele,
S az ágy mellett, a kisszobába
Még több könyv várt elolvasásra.
Sok szép mese, volt benne sárkány,
Volt indián, cet és királylány,
Kincses sziget, és messzi partok,
Hová sok csempész lopva tartott,
Kampó kezu, komor kalózok,
Egy elefánt, ki csak hallózott,
És rémes, éhes kannibálok,
Üstbe ki tudja mit dobálók...
Mily könyveken busult-vidult, ó,
Az a sok régi-régi lurkó!
Hát kérve kérünk titeket,
A tévékészüléketek
Dobjátok el, s mi hely marad,
Oda tehettek polcokat,
A polcra végig könyveket,
Hadd ontsanak csak könnyeket,
Hadd rúgkapáljanak a kölkök,
A nyelvük hadd legyen csak öltött.
Ígérjük, nem kell félnetek,
Ha vártok egy vagy két hetet,
A drágalátos gyermekek
Egyszercsak rájönnek maguktól:
Egy könyvtol lennének nagyon jól.
S ha már olvasnak ok, juhéj!
Szívükben árad szét a kéj,
Érzékeik kiélesednek,
Nem értik majd, hogy mit szerettek
Az émelyíto, a silány,
Hülye, idétlen masinán.
S azok a drága gyermekek
Hálásak lesznek majd neked.

-------------------------------------------------

Gondolatébresztő

"A gyermekeitek nem a ti gyermekeitek. Ők az Élet önmaga iránti vágyakozásának fiai és leányai. Általatok érkeznek, de nem belőletek.
És bár véletek vannak, nem birtokaitok. Adhattok nékik szeretetet, de gondolataitokat nem adhatjátok. Mert nekik saját gondolataik vannak. Testüknek adhattok otthont, de lelküknek nem. Mert az ő lelkük a holnap házában lakik, ahová ti nem látogathattok el, még álmaitokban sem. Próbálhattok olyanná lenni, mint ők, de ne próbáljátok őket olyanná tenni, mint ti vagytok. Mert az élet sem visszafelé nem halad, sem meg nem reked a tegnapban. Ti vagytok az íj, melyről gyermekeitek eleven nyílként röppennek el. Az íjász látja a célt a végtelenség útján, és ő feszít meg benneteket minden erejével, hogy nyilai sebesen és messzire szálljanak. Legyen az íjász kezének hajlítása a ti örömetek forrása, mert Ő egyként szereti a repülő nyilat és az íjat, amely mozdulatlan."
(Kahlil Gibran)
tigribigri
 
 


SziasztokKépKép

Kriszta: szerintem engem láttál, mostanában minden délután lemegyünk Ákossal, imád ott lenni, ő csak úgy hívja, hogy színes játszótérKépKép Balázs is ilyenkor két órákat szokott horpasztani. Legközelebb gyere odaKép Valamelyik délelőtt Moszmotával is elsétáltunk arra.
Annyit megyek mostanában, hogy estére fájnak a lábaim, de legalább mozgok kicsikétKép
Anyunak nehézlégzése van, és gyakran fáj a háta, amellett csontritkulása van, és a gerince is gyengébb lettKép De úgy néz ki talált, volt a reumán, most hetente kétszer fog járni az észak-pestibe masszázsra. Remélem, használni fog neki.
Köszönöm szépen a "virágot"Kép

Betty, Kati, Klára és mindenkinek: köszönöm szépen, hogy gondoltatok rámKépKép

TigribigriKép nagyon tetszett a vers!!!Kép És mennyire igazKép
Na, megyek, valószínű ma délután is lemegyünk majd a játszóra, különben nem hagy békén a fiamKép
Balázs meg tök jól érzi magát, ha tolják a fenekétKép

Pussz
Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Tv nézés: én sem vagyok a híve, de még nem tudom, hogy mit hoz a jövő Kép
Szerintem lehet válogatni a nézhető és a tiltható mesék, filmek között.
Februárban telelni voltunk 6 másik párral,ahol megismekedtünk egy családdal, (ahol kisfiú tiltva volt a tvtől, és még soha nem ivott kólát, és nem evett chipset.) A 4-5 éves kisfiúnak volt egy 2 éves kishuga, és egyik este vázolta nekünk, hogy milyen módon fogja a kishugát "kinyirni". Megdöbbenve hallgattuk a többi szülővel együtt, és azt a következtetést vontuk le, hogy hiba van otthon tiltva a gyerek az erőszaktól, ha az oviban megkapja a társaitól. Kép
betty77
 
 


Tigri, mi indított vajon arra, hogy berakd ide ezt a két idézetet? Kép
Na oké, akkor pár szóban az én véleményem: mindenfajta szélsőséget helytelenítek ebben a kérdésben (is), a tévé abszolút száműzését és egész napos, ha kell, ha nem nézését egyaránt. Nem hiszem el, hogy tönkreteszi a fantáziát, ésatöbbi. Én pl rengeteget olvastam gyerekkoromban, de tévét is sokat néztem. Egyikről sem érzem, hogy káromra vált volna, Kép és nem is zárják ki egymást.
Viszont ami fontos: az akkori tévé meg a mostani sajnos nem ugyanaz! Ezért nagyon fontos válogatni. Minálunk csak videonézés van a gyerekeknek, de nagyon megválogatom, hogy mit nézhetnek. Vízipók, Süsü, Kukori, Frakk, Kisvakond, Mazsola simán mehet, az újakból Teletubbies, Disneyből csak a Micimackó, de abban már vannak neccesebb dolgok. (Értsd: erőszakosabb jelenetek, leesik, összezúzza magát stb. Ez azért veszélyes, mert azt fogja hinni, hogy neki sem lenne baja egy ilyentől, és pl kiugrik az emeleti ablakból, hogy szélsőséges példával éljek).
Azonban abszolút igaz, hogy az oviban nagykanállal kapja azt, amitől itthon óvni próbálom. Kép Fiam is ismer minden menő rajzfilmfigurát, meg a Bionicle és hasonló játékokat. De azt remélem, hogy "másodkézből" azért mégis más, mint ha éjjel-nappal ilyenekkel foglalkozna, itthon is.
Na "röviden" ennyi. És nem tartom a miénket sem egyedül üdvözítő módszernek, valamint nem "vetem meg", aki másképp csinálja. Sokban függ ez az illető gyerek személyes érzékenységétől is. Én pl klasszikus meséken (könyvből!) is eszméletlenül kikattantam kiskoromban, ezért talán jobban óvom őket, mint kéne. Dehát ez van.

Kati, holnap délelőtt???

Puszi, Klára
klara
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?