Új privát üzeneted érkezett!


Itt van a tábli:


Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kivi!

BOLDOG SZÜLINAPOT!
Örülök, hogy nem veszi semmi el a kedved!

Majcsi!
Tudom, egynapon vagyunk, ha jól emlékszem.

Évi!
És hol van? Ha nő, akkor lesz is benne VALAKI, szerintem! Szerinted?

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Lányok! köszi a bíztatást, de én már nem sok jóra számítok itt.
Judyt! Jövő kedden kell mennem dokihoz, akkora azt mondta, h minden eldől. Szerintem azért kicsi is ez a petezsák, meg 7 hét 3 nap, de mindegy... így jártam. Már nem is akarok reménykedni,inkáb csak ellébecolok addig, aztán majd meglátjuk. Mindenesetre nem csinálok semmi olyat, ami árthatna a babónak, ha ott van. Megpróbálok a szakdogámra koncentráln, mert ápr. végén le kell adni...

Edina! Neked meg már itt a finis! De jó is ezKép

Jófiról és Éviről tudtok valamit? Vagy elekrülte a figyelmem és írtak?

Éva
évi79
 

 
 

Edina
Cuki a kiságy, látom te is beköltöztél a babacuccokkal Kép Az a kis Tigris is olyan édike Kép Ezek olyan Viki-kicsalogató dolgok, de remélem még pár hetet kibír odabenn Kép Te hogy érzed? Kép A védőnő miből mondja meg hogy jóslófájások? A tünetekből?

Judyt Kép
Köszi a dícséretet, remélem nem csak udvariasság volt KépKépKép A táblát is köszi! Érdekes hogy 12. napon vagyok, olyan mintha még tök a ciklus elején lennék, most valahogy repülnek a napok Kép Sokat pihensz, ugye? Kép

Tündi
Vendég
 


Évi
Valamitől, illetve valakitől csak nőtt az a petezsákKép


Kivi
Boldog szülinapotKépÉs fő a jókedv!Kép

Tündi
Nagyon kis ügyi vagyKép Tényleg szép a függönyKép
Úgy irigylek mindenkit, aki ilyen ügyeskezűKép

Edina
Megnéztem én is a kiságyatKép Szerintem is nagyon jópofaKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


ÉviKép
...én pedig csak jóra számítok!

KiviKép
Boldog szülinapot!

EdinkaKép
Úgy elérzékenyültem, ahogy látom, hogy ez az ágyikó várja a kis lakóját. Nagyon aranyos!

Henci
henci
 
 


Judyt!
Köszi a táblát! Asszem vannak hiányosságaim még mindíg: ciklushossz: 28 nap, és van már egy 10 éves Dani fiam is, aki lassan 11 lesz.

Puszi- Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Hát igen, elég régen írtam. az eltűnésem tudatos volt: amikor legutóbb megjött, elhatároztam, nem a babaproject körül fog forogni az agyam egész nap: így eldobtam a hőmérőt, csak az uh-ra és vérvételekre mentem el, és más dolgokra koncentráltunk a férjemmel.Kép És persze próbáltam magam leszoktatni a babanetről is: ami nem igazán sikerült, mert gyakran olvastalak Titeket.Örülök, hogy most már több Kép van az üzenetekben Kép ....

Évi,
nagyon nagyon nagyon drukkolok Neked!!

Rólam annyit, hogy ma vagyok a 24. cn-en, a mai uh szerint 12 mm a méhnyálkahártyám és mindkét petefészkem tele van sárgatesttel.....
Kép

Továbbra is szerintem foglak olvasgatni Titetek, Veletek együtt örülni és sírni, de nem hiszem, hoyg gyakran fogok írni.Ha gondoljátok vegyetek ki a táblából.A háttérből én nagyon nagyon nagyon drukkolok mindenkinek.

Boldog, Áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek!

Kép

Jófi
jófi
 
 


Babus Kép
Köszi Kép

Henci
Te jól vagy? Minden oké? Kép

Tündi
Vendég
 


Jófi
Nagyon sajnálom, hogy így döntöttél! Hiányoztál, sokat gondoltam rád! Örülnék, hogy ha írogatnál azért, hidd el a project nem ezen múlik. Persze ha te így látod jónak... Kép Remélem azért a jóhírről majd tájékoztatsz minket!!!!

Tündi
Vendég
 


Helloka!

Judit!
A pelenkázó 15 e Ft-ba van így nekünk, fehér és cseresznye színű anyagból kombinálva. ha kész lesz lefényképezem. Ügyesek vagytok hogy ennyiért találtatok pelenkázót én sokáig keresgéltem, de a legolcsóbb 23eFt körül volt. Nagyon édi a függöny. Kép

Tündi!
Mi is a kényelmesség miatt, nameg a pisilés miatt döntöttünk a pelenkázó mellett. Kép Páfrányok Kép Akkor mindent bele!

Évi!
Próbálj meg inkább most a húsvétra koncentrálni és kedden meglásd lesz ott baba is. Kép

Edinka!
Nekem is tetszik a kiságy, Viki biztosan jól fogja érezni magát benne. Kép

Babus!
Sok puszi.... Vivi már most is sokat kap pedig még ki se bújt. Apuci minden regel és este ad a pocimra neki puszit. Kép Nálunk sem lesz hiány belőle. Kép

Kivi!
Boldog szülinapot! Kép

Jófi!
Azért én is örülnék ha kicsit többet hallanék rólad. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


TündiKép
Köszönjük, jól vagyunk, eddig minden a legnagyobb rendben, reméljük végig így lesz! Briós mozgolódik, amennyit kell, de én elvárnám, hogy egész nap boxoljon. Elkezdtük beszerezni a cuccait, amit nagyon élvezünk, és olykor nagyon megható pillanatok is tudnak lenni. Apukája minden este arra kér, hogy vegyük már ki egy kicsit megszeretgetni, utána visszatesszük a helyéreKép Hát igen, nagyon vártuk őt, 14 hónapon át reménykedtünk, de látod most itt van a pocimban. És neked is és mindenkinek nemsokára ott lesz!

Henci
henci
 
 


Sziasztok!
Két babát kértünk és kaptunk vissza (4 és 6 sejtesek). Amiatt lett így, hogy a petefészkeim még mindig nagyon meg vannak duzzadva. Érzékeny is nagyon a hasam.
Most beszélgetek a babákkal, hogy osztódjanak és kapaszkodjanak.
Most 3 hét várakozás jön, akkor kell visszamenni UH-ra.

Wish + 2 barackmag

wish
 
 


Wish!
Nagyon drukkolok, hogy a két kis barackmag gyökeret eresszen benned.Kép
Vigyázz magatokra.Pihenj sokat!!!Kép

Jófi!
De jü, hogy jelentkeztél.Kép
Légyszi azért néha gyere, mert nagyon hiányoztál.Kép

Tündi!
Pihenek, de néha-néha azért csinálok egyebet is.Kép
Talán úgy ismertél meg, hogy udvariasságból mondanám, hogy ügyi vagy?
Megmondanám, ha nem tetszene.De tetszik!!!!Kép

Évi!
Nemsokára itt lesz a kedd.Kép
Addig is készülődj a húsvétra, az talán eltereli egy kicsit a gondolataidat.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tundi!
Orulok, hogy tetszik a fuggony. Tenyleg jo aron van, mert ma ugyan ezt a fuggonyt 1790ft lattam. Gratula a pafranyokhoz! En azert valasztottam kulon pelenkazot, mert szerintem a kombinaltat hamar kinovi. A mi kisagyunk 140cm hosszu a fekvofelulet, ez egy ideig jo lesz. Agyon nem szivesen pelenkaznek, mert kenyelmesebb, ha szemben vagy vele, akkor meg tul alacsony az agy, de vegszukseg eseten persze megteszi. Csak mi van, ha lefostolja. Ha nem lenne nalunk hely, en azt a fajta pelenkazot valasztanam, amit ra lehet rakni, es ha vegeztel leveszed. Akkor az agyat is ki tudod hasznalni. Szerintem Kép
Klassz a fuggony!

Annacska!
Koszi!

Mohacska!
Hat ez sajna nem a mi sotetitonk, hanem a lanye, akitol veszem majd.

Babus!
Megneztem, de nekem tul fenyes, es mar tul macis

Kivi!
Boldog szulinapot!

Edinka!
Nagyon szep a kisagy! Ugyi vagy

Nicol!
Nagyon kivancsi vagyok a pelenkazora

Wish!
Nagyon drukkolok a 2barackmagnak!

Henci!
Orulok, hogy jol vagytok. Abban az idoben a kis Atti sem mocorgott annyit. A lanyok megnyugtattak. Azota javult a helyzet, de neha van ugy, hogy meg most a 27.hetben sem mocorog. Gondolom alszik, neki is kell pihenni. Persze olyankor meg mocorog, amikor en aludnek Kép

Van 2pocakos kep, mostani, ami ferden all, nem tudtam megforgatni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit Kép
Szép a pocid, nem is olyan nagy, pont jónak tűnik KépMeggyógyultál már teljesen? Kell még szedned a gyógyszert?
Köszi a te véleményedet is, most már biztos hoyg majd egyszer, valamikor pelenkázó lap lesz a kiságyon Kép

Judyt Kép
Neeeem, nem úgy ismertelek meg, csak hát a te ügyességedhez képest egy függönyvarrás... Kép Köszi Kép

Henci Kép
Ez aranyos, hoyg a párod ki akarja venni megszeretgetni Kép Örülök, hogy jól vagytok és minden rendben, hát igen, ti sem keveset vártatok Briósra Kép

Wish
Nagyon drukkolok neked, annyira örülnék ha összejönne mindjárt! Kép Küldök babatapasztókat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Képzeljétek, ma reggelre egy darab páfrányom nem volt már, remélem nem volt késő tegnap este Kép, ha meg mégis akkor így jártunk, mi reggel nem tudunk akciózni. Tegnap egész nap anynira szúrkált a bal oldali petefészkemnél, meg ma reggel is, szinte görcsölt, de mostanra teljesen enyhült, szinte elmúlt Kép Azért a 2 naponkéntit nem hagyjuk még abba, rizikós lenne Kép

Szép napot mindenkinek! Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Remélem tegnap célba értek a katonák!!!
Képzeld, nekem is pont tegnap görcsölgetett a petefészkem, csak nekem a jobb oldali!
Úgy látszik ennyi az eltérés a város két vége között Kép!

JuditKép
Nagyon szép a pocid!! Attila még mindig sokat lustizik? Mikor lesitek meg legközelebb uh-val??

HenciKép
Nagyon jófej a párod, hogy ki akarja venni Brióst, megszeretgetni!!
Azért a pocipuszi és pocisimi is biztos jó a babónak Kép!

EdinkaKép
Hogy vagytok? Fájdalmak? Viki mocorog? Befordult már, vagy még mindig faros?

JudytKép
Pihengess csak szorgosan! Mikor mész újra dokihoz, hogy megnézzék a méhszájat? Remélem nem kell befeküdnöd.
Azt tudtad, hogy a "ma megint megjöttből" Cat-nek összevarrták a méhszáját? Neki is ikrei vannak.

GyöngyiKép
Eltüntél megint? Mi lett a gépeddel? Előkerült?
A Kicsik hogy vannak?
Hazajöttök húsvétra?

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Tündi! Ne is hagyjátok abba! Sose lehet tudni!

Lányok lenne egykérdésem. Ha most nem lesz kisbaba, akkor abbahagyom a gyogyit és valszeg meg is fog jönni. Akkor ez már egy új cilus lesz ugye? És lehet már szedni a clostyt, amit eleve felírta a doki, h mire letelik a bünti, addigra, normális legyen a pém? 2-3 ciklust mondott. Szeretném, ha csak kettő lenne... Jó lenne ha hamar megint a tettek mezejére lépnénk. Persze az lenne a legjobb, ha lenne baba, de félek, hogy ha eddig nem mutatta magát, nem is jól fejlődne. Bár úgy tudom, hogy az utro csak a hormonálisan problémás terhességeken segít, a genetikain nem. Na majd meglássuk. Kedden minden kiderül. Viszont egyáltalán nem görcsölök rajta, lesz ami lesz. Legalább a dolgok jelenlegi állása szreint a párommal nincs baj és a beágyazódás is sikerült. 12,5 mm a méhnyálkahártyám. Jól tudom, h a closty ront ezen?

Jófi! Örülök, h jelentkeztél, ha nekem most nem lesz babám, Neked adom szívesen a helyet a táblában, jó eredményeid vannak. Csak nyugi és türelem.

Tündi! Remélem minden rendben lesz!

Wish! Mennek az extra drukkok!!!

Judyt, tudod min gondolkodtam, h nekem is ketten vannak és lassabban fejlődnek Kép Na jó, ez hiú ábránd, de mekkora öröm lenne! Kép De ha most nem, akkor nyáron remélem igen és lesz egy szép tavaszi babánk!!!

Henci! Vigyázzatok magatokra nagyon, hamarosan éjjel-nappal szeretgethetitek a Picurkát!

Vanda, Gyöngyi! Remélem Nálatok is minden OK! Kép

Edinka! Kinek adod a forró drótot, ha beindulnak a dolgok? Csak h egységesen menjen a rengetek szüléskönnyítő energiaKép Azért még pár hetet reméljük bent marad a kisasszonyKép

szép napot!
Éva
évi79
 


Sziasztok Lányok,

talán lehet, hogy mégis jelentkezem néha.....Kép ha már úgyis olvaslak Titeket Kép

Éva!
Kérlek ne gondolj arra, hogy nincs baba!!!!!!Nagyon drukkolok++++++++++++++++

Wish!
Neked is nagyon drukkolok!Pihenj sokat!!!

Meg mindenkinek: aki várja a babát, annak, hogy a Tavasz már tényleg meghozza a pocakunkba, a babásoknak meg csodás babavárást. Kép

Lassan visszarázódom, és akkor majd egyenként is tudok majd írni mindenkinek.

Babus,
Kristófka egyre édesebb!szuperek a fotók róla!

Én próbálom nem beleélni magam a dologba, de hát ha ilyen eredményei vannak az ember lányának, akkor akaratlanul is arra gondol, hátha most sikerült....az uh-n azt mondta a doki aki csinálta, hogy reméli legközelebb petezsákot fog látni......hát, majd jövő héten meglátjuk.Mindneesetre ilyen még egy hónapban sem volt, hogy mindkét petefészkemben sárgatest van és 12 mm-es a méhnyálkahártyám...


Még egyszer Boldog Ünnepet!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok Kép
Wish Kép
Nagyon-nagyon drukkolok a kis barackmagokhoz!!!

Éva Kép
Nagyon kérlek ne gondolj ilyeneket. Kell lennie babának és kész! Küldök neked babamegmutató +++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiákat!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi Kép
Örülök hogy jobban vagy, mégha nem is bízol mindig a sikerben Kép Mi bízunk helyetted is Kép
Igen, a clostysok azt írták, hogy vékonyíthatja a nyálkahártyát Kép És ha most mégsincs babád és megjön a menzid mert abbahagyod a gyógyit, akkro szerintem az rendes menzi lesz,és utána szedheted a clostyt tovább, HA A DOKID is így gondolja, és nem mondja azt hogy akkor kell pihenni egy picit. Nem tuodm mi a helyzet így ha csak petezsák van Kép de ezzel a lehetőséggel inkább ne is számoljunk Kép

Jófi Kép
Ez a beszéd, ha már úgyis olvasol bennünket... Kép Mindig kell reménykedni, mindig, mindig! Kép Miért ne tennéd? A párod OK, te OK vagy, mért ne hinnél benne? Tudom, a sok sikertelen hónap, a kudarcok, de látod, mindig talpra állunk, és megyünk tovább előre a babáinkért!

Tündi
Vendég
 


Wish
Szorítok a két kis tökmagnak! Kép

Jófi
Írjál gyakrabban. Remélem ez a két sárgatest jót nelent. Tán ikrek lesznek a végén. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Tündi, Annácska, Jófi, Stel és Mindenki!
Köszönöm a drukkokat, de tegyétek a szívetekre a kezeteket... 7 hetesen nem látszódott semmi! De természetesen nem mondok le RÓLA, de még csak kicsit sem akarom beleélni magam, elég rossz volt így is ez a pár hét.
Most nagyon optimista vagyok és ha a rosszabik eset jön be, akkor sem leszek letörve (már túl vagyok rajta...), mert már kész tervem van a várakozási időre és ez csak a hasznomra fog válni, remélem legalább isKép
Azt meg csak remélni tudom, hogy ennek nem lesz kihatása a következők babaprojectre!

De persze meghagytam magunknak a minimális esélyt arra, hogy akár most is bejöhet...., mert sose lehet tudni

Éva
évi79
 


Évi
Én a szivemre tettem a kezem, és még mndig nem vagyok képes azt érezni, gondolni, hogy nincs baba abban a petezsákocskában! Optimizmusom oka pedig az, hogy neked a 30. nap körül fogant az embrió. Jó 2 héttel később, mint a nagy többségnek. Eszerint a baba csak 3 hetes, illetve eszerint normál esetben csak az 5. hétben lennél. Ahoyg a többiek írták, 5 hetesen nem mindenkinek látszódott a baba, és számomra ez abszolut ad okot a reménykedésre, optimizmusra.
Persze megértem, hogy aggódsz, meg felkészültél mindenre, meg hoyg amit leírtam azt már 100-szor is végiggondoltad! Én azért továbbra is nagyon drukkolok neked, amig azt nem írod hogy tényleg üres a petezsák... De bízom benne hoyg ehelyett azt fogod írni jövő héten, hogy igen ott van, már látta a doki az UH-n Kép
Addig is kitartás!!!!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi! Valamit nem értek. Ezt az öt hetet. Nem úgy kell számolni, hogy a fogamzástól eltelt idő + 2 hét? Mert a fogamzás tényleg 5 hete volt!
Most akkor hogy is van??? Mert most teljesen beizgultam Kép
Mindemellett nagyon köszönöm, hogy ennnyire drukkolsz nekünk, annyira jól esik!

Babások! Nálatok ez hogyan is van? A hetek, amiket írtok, az a fogamzástól eltelt idő vagy ehhez még két hetet hozzáadtok?

Éva
évi79
 


Wish
Nagyon drukkolok a két kis picikének, hogy úgy belekapaszkodjanak anyuciba, hogy 9 hónapig kedvük se legyen kijönni onnanKép

Éva
Normál ciklus esetében az utolsó mensi 1.napjától számolják a terhességet.
Nem "normál" ciklus esetében az UH-os méretek által megállapított terhességi időt veszik alapulKép
Ja, és kérdeztedKép, engem értesít majd Edina, ha Vikike megszületettKép

Jófi
Talán ez a nemtörődömség hozza meg a sikertKép Nekem is így sikerültKép


Képzeljétek, reggel kicsi drágám buksiját beleütöttem az erkélyajtó kilincsébe. Éppen szopizott, én meg közben odamentem az erkélyajtóhoz vele, hogy kinézzek, süt-e még a nap, éshogy tudunk-e menni babakocsizni. Erre jól odakoppintottam a buksiját a kilincshez, akkorát koppant, ő persze mintha észre se vette volna, nem is sírt, szopizott tovább.
Az én vérnyomásom persze 500-as lett, iszonyúan megijedtem, hiszen olyan kis puha buksija van, az a kilincs meg olyan kemény volt és jó nagyot koppant.
Azonnal felhívtam a gyerekdokit, de próbált megnyugtatni, hogy semmi baja nem lesz éshogy 100-szor elő fog még fordulni hasonló.
Hát, icipicit megnyugodtam, de azóta is percenként nézem, hogy jól van-e. Olyan hülye vagyok, úúúgy haragszom magamra, hogy nem vigyáztam rá. Tiszta lelkibeteg vagyok tőle. Remélem tényleg nem lesz semmi baja. Légyszi küldjetek neki buksi-puszit!!! Nekem meg egy jó nagy fenékbe rúgást, hogy nem vigyázok eléggé a kis drágámra!Kép


Babus+Kristóf, aki ma 8 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


Babus
Ha a doki azt mondta egész biztosan nem lesz baja Kristófkának, és megy a buksi-puszi Kép

Évi
Nem akartalak összekeverni, ne haragudj! Hogy lehet 5 hete a fogamzás? Én értettem félre valamit ennyire? Ha most 7 hetesen azt mondod hogy 5 hete volt a fogamzás, akkor normálisan a 15. nap körül fogant, de neked a 30. nap körül, nem? Kép jesszus Kép
Szóval más 7 hetes kismamának a babája 5 hete fogant, neked viszont 2 héttel később, a ciklus végén (avagy amikor más már pozitivat tesztelt neked még csak akkor fogant), azaz neked 7 hetesen a babád tulajdonképpen még csak 3 hetes körül van. Ilyen fiatal embirót másoknál sem biztosan láttak a petezsákban, hisz ezt írták a többiek is. Amúgy tényleg az utolsó menzi első napjától számolják, mint neked is a táblában, csak nem mindegy hoyg mikor fogant a cikluson belül. Mert 1-2 nap eltérés még nem számít, de 2 hét már igen!Ezért írom én azt hogy nagyon bizakodom veled kapcsolatban és nem akarom elhinni hoyg üres a petezsákod Kép Remélem hoyg nem halom hülyeséget zagyválok itt össze neked, mert akkor elbujdokolok szégyenemben... Kép

Lányok
Most akkor tényleg én vagyok ilyen hülye és csak összekeverem Évit vagy jól emlékszem hogy 2 héttel később fogant? Lécci lécci lécci help me, nem akarom szegényt becsapni! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Évi márc 1-én volt a 47. napon, ha jól néztem vissza. Ha azt mondja, hogy a 30-31. napon fogant a baba, akkor most tényleg 7 hetes. Ha a mensijét nézed akkor meg 9. Viszont az is lehet, hogy ennél később fogant és nála a vizeletben már nagyon hamar megjelent a HCG.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


SziasztokKép

Megjöttünk a dokitól.
Minden rendben van, a baba egészséges szépen fejlődik
de SAJNOS még mindig far fekvésűKép Kép Kép Kép
Valószinű az is marad
Sulya már: 2740 gramm Kép Kép Kép
Jó sokat "hizott" a drága!!!!!
Ma voltam először azon a ctg isKép
Fantasztikus érzés volt hallani Viki szivhangját!
Minden héten kell járnom ctg-re
Az utolsó 2 hétben hetente 2-szer!!!!
Reggel 8 tól délután 2 kor értünk haza, én már alig birtam de a párom elég jól tűrte a várakozást!!!!!

Kit fogok értesíteni ha beindultak a dolgok?
BABUSTKép
Ő majd informál benneteket!!!!!!

Én is szeretném ha még bent maradna a pici, max 2 hétig még, na de megláttjuk hogy mikor óhajt kijönni!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Majcsi
Visszaszámoltam én is, hát tényleg én értettem félre ezt a 7 hetet Kép Azt hittem a 7 hetes most a terhessége menzitől, nem a baba Kép
Köszi szépen!

Évi
Akkor én alaposan belekeveredtem ebbe, de azt hittem a táblában a terhesség kora van beírva neked is hisz azt szoktuk, nem a baba korát Kép Ne haragudj rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezentúl akkro hozzáadok a táblához nálad 2 hetet és akkor lesz jó.
Remélem nem bántottalak meg itt a felesleges okoskodásommal, csak annyira szeretném ha hinnél benne, és nekem lenne igazam nem neked! Kép Persze én továbbra is bízom benned, nem adom fel a reményt! Mégegyszer millió bocs, most akkor tényleg elbújdokolok ... Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok lanyok! Kép

Ne haragudjatok, de meg mindig nincs gepem, nem is tudlak olvasni titeket most, mert ha 5 percre gephez jutok, akkor dolgozni kell...
Raadasul rengeteg a munka, de most 4 napos unnep lesz Kép, sot este jonnek Anyukamek!!! Kép
Jovo heten konferencian leszek, remelem utana tudok mar jonni megint surubben.
Szoval mindenkinek nagyon kellemes husvetot, sok locsolot - vagy keveset, ki hogy szereti... Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok!

Kavarhatok én is? 1-én volt 47, 31, napont fogant, a különbség 16, meg 1-24-ig az 23 nap, 23+16=39:7=5+ 4 nap szerintem.
Bocsika

Edinka!
Valamelyik topikon olvastam babamegforító trükköket, csak nem tom hol. Nem keresel rá? Egyébként jó növögetést továbbra is.

Mili!
++++++++++++++++++++++++++++


Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Na, asszem megint kavartam egy sort. Ez az én formám KépKép. Mili fentebb van.

mohácska
 
 


ÉviKép
Én nem számolgatok, egyszerűen csak drukkolok nektek és küldök babanövesztőket ++++++++++++++++++++!!!
És lécci próbálj meg picit megnyugodni!!!

KristófkaKép
Kép
Nagy fiú vagy már nagyon! Azt a kis kokit, amitől anyuci úgy megijedt meg sem könnyezted!!!

BabusKép
nyugi! Tényleg lesz még ezer hasonló eset. Főleg ha mejd tanul járni és felbukik párszor.
Mi tudjuk, hogy nálad jobban senki sem vigyáz a gyermekére!!!
Juszt se kapsz seggberúgást!!

EdinkaKép
Örülök, hogy minden rendben! Drukkolok, hogy minden rendben menjen a fafekvés ellenére!!

TündiKép
Páfrányok? Drukkolok nektek nagyon!
Mikor is mentek a Wellnessre? E hónap végén, vagy áprilisban? Bocsi, de elfelejtettem!!

Lányok!
Biztos jövök még ma, de ha valami miatt nem jönne össze, akkor most kívánok nektek Boldog Ünnepeket és még boldogabb babavárást!
Stella

Kép
stella9
 
 


Helló Csajok!!
Annyira, de annyira aranyosak vagytok köszönöm szépen a sok-sok jó kívánságot a szülinapomra!!
millió puszi Nektek!!!

Stella,
megkonzultálom a dokimmal a progi dolgot, meg a gyógyszert amit írtál, előre is köszi a jó tanácsot.

Ma tiszta izgatott vagyok, este nálunk szülinapi, névnapi buli lesz!! Az tesómé (Gábor)és enyém :o))) !! Sütök, főzök minden jót, szépen kidekoráltam a lakást tojás, nyuszi, csibe és minden ami Húsvétra utal!!
Jaj és annyi sok szép ajándékot kaptam, hát nem is tudom minek köszönhetem, mert azért annyira jó nem voltam.:o))

Wish,
drukkolok hogy a két pirinyó barackmag, jól megnőljön!!! Pihenj sokat és semmi izgalom minden rendben lesz!!!

Évi,
szoritok, én is elég optimista vagyok, és szerintem ott van ám kicsi Drágád csak még igen kis pöttömke, de meg fogja ám mutatni magát hidd el, és bizzál benne mert ilyen csoda mód fogant akkor ő igenis itt van és téged válaszott anyukájául!!! puszi és nyugi!!

Babus,
küldöm a buksi simiket a Kristófnak, Babuska nyugodj meg legközelebb (nem is lesz legközelebb) mert már erre bizti oda fogsz figyelni!!

Jófi,
ezek nagyon jó eredmények, remélem összejön ez a hónap!!

Tündi,
szex, szex, szex szigorúan!!! :o))

melóm mint a tenger, búcsúzom és Mindekinek Kellemes Húsvétot Kívánok
puszi Kivi
kivi2
 
 


Mohácska
A 39-hez adj hozzá szépen még 14 napot, mert amikor pl. egy nagykönyv szerinti 28 napos ciklus 14. napján megfogan a baba az már a terhesség 2. hete (mivel a terhességet a mensi 1 napjától számolják) és így jön ki a 40 hét összesen. Szóval 39+14=53 és 53/7=7 hét + pár nap.

Na, jó befejeztem. A következő UH-n úgyis minden kiderül. Azért szorítok Évinek és remélem, hogy minden jóra fordul.Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Stella Kép
Képzeld, ma reggel is voltak kis páfránykáim (fele páfrány fele karika), nem értem, mert tegnap meg nem volt Kép Kíváncsi vagyok meddig lesz és hogy ebből mi fog kisülni?!?!?!??! Kép
Jövő hétvégén megyünk wellneselni KépÁpr.1-3 Kép
Köszi a drukkot, én is küldöm neked, de csak csendben... Kép
Boldog nyuszit neked is! Kép

Tündi
Vendég
 


Kivi
Nagyon jó bulizást kívánok nektek! Igenis biztos megérdemelted a meglepiket, a szeretteid ezt jobban tudják Kép
Igen szex szigorúan betartva KépKépKép Köszi Kép
Neked is bodlog nyuszit! Kép

megvan a vérvétel eredménye, kéri hogy elemezzük Kép A táblázat szerint mindegyik határértéken belül van. Viszont nem tudja hányadik napi vérvétel ez, mert februárban nem volt menzije, illetve aznap kezdett barnázni.
TSH 100,89 pmol/l
FT4 18,74 pmol/l
T3 1,9 nmol/l
LH 19,8 IU/l
FSH 4,4 IU/l
Prolactin 7,1 ng/ml
Testosteron 2,8 nmol/l
Progesteron 2,7 nmol/l
Oestradiol 73,7 pg/ml
DHEA-S 198,1 ug/100ml

Tündi
Vendég
 


<font size="+1"><font color="0000ff">Lányok!
Mindenkinek kellmes ünnepeket kívánok!!!</font></font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Bocsika, de kellemest akartam írni.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Kép
Olvaslak ám benneteket, csak még írni nem nagyon tudok. A laptop melletem van az ágyban, a hasamra nem akarom rátenni, így viszont nagyon nehez gépelni.
Köszönjük szépen mindenkinek a jókivánságokat és a drukkokat! Kép
Jól meg is könnyeztem őket, annyira jól estek, olyan kedvesek vagytok Kép Felolvastam őket Apának és a Barackmagoknak is Kép.
Mostmár egészen jól vagyok, de az elmúlt két napban nagyon-nagyon fájt a hasam, csak feküdni tudtam. Mostmár tök jól megy az ülés és a séta is, de megigértem Apának, hogy ma még csak itthon sétálgatok és feleidőben fekszem. Azért a teraszra már kimentem begyüjteni egy kis napsütést Kép
Egyébként filmet nézek a laptopon, olvasok, sokat alszom és beszélgetek a babákkal. Szóval jól elvagyok.

Lányok, mindenki jól locsoltassa meg magát húsvétkor, hogy termékeny legyen!Kép

wish
 
 


Sziasztok!

Vegre elokerultem, koszonom, hogy meg nem likvidaltatok a tablazatbol!

Mindenkinek Boldog Nevnapot, Szulinapot, gratulaciokat az eskuvohoz es rengeteg egyutterzo olelest kivanok es kuldok, akik az elmult 3-4 hetben erre raszolgaltak, amig nem irtam.

Olvastam mindent, tudok minden jo es rossz hirrol...

Nem szeretnek magyarazkodni, DE:

Eloszor is mult szombaton megtortent a csoda es en is a ferjes asszonyok taboraba leptem.

Voltunk mi is friss levegot szivni Ausztriaban a 4 napos unnepen, nagyon jo volt, bar ilyenkor mindig izgulok, hogy Mate nehogy most akarjon megmutatkozni.

Ezen kivul parkettaztunk, falakat festettunk, bababutort vettunk, ugyhogy elegge felporogtek korulottunk is az esemenyek.

Mate egyebkent mult het penteken mar 991 grammosnak mutatta magat, ez mar olyan ferfias sulycsoport.

Tul vagyok a a cukor terheleses vuzsgalaton, amin termeszetesen elajultam, de legalabb 4,7 lett az erteke es ez a fontos.
Judyt, nem csodalom, hogy a szirupos itoka megviselt, en meg a zsomles tejes verziotol is kinyiffantam.

Gyongyi,
semmi hir a lopas utan?

Edinka,
remelem azert meg tartja magat Viki egy picit, bar mar a 36. het kapujaban sem lehet semmi gond Kép

Babus,
Kristof valami csoda, tenyleg szuper kisficko. Osztogasd csak neki a puszikat, sajnos ugyis nagyon hamar eljon az az ido, amikor mar cikik leszunk nekik...

Kicsit hosszu lettem, de volt mit bepotolnom!!!

Vanda
vanda72
 
 


VandaKép
Gratulálok az esküvőhöz!!
Máté tényleg nagyon szépen növöget!
Aztán csak óvatosan azokkal a házimunkákkal!!!

WishKép
Örülök, hogy jobban vagy és továbbra is nagyon izgulok értetek!!!
Remélem minden rendben lesz és hamarosan meglepnek a Barackmagok és szép zebrával!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Én már elég régen jelentkeztem, meg amikor jelentkeztem, akkor sem írtam valami nagyon sokat... sajna csak a cégnél tudok netezni, de itt meg nagy a lebukás veszélye, nem szeretném hogy a babás szándékomról tudjanak. Azért rendszeresen olvasgatlak beneteket és szeretném megkérdezni, hogy én is bekerülhetnék-e a táblába és ha igen akkor milyen adatok kellenek?
Amúgy nagyon sok erőt lehet ám belőletek meríteni, amiken ti keresztülmentetek meg végigcsináltatok/csináltok!!!
Mindenkinek kellemes ünnepeket és egy gólyát a ház tetjére :-).

Kép
Kép
lamika
 
 


Vanda
Nagyon örülök hoyg jelentkeztél!!! Hát jó sokminden történt nálatok az elmúlt hetekben, de a lényeg hoyg jól vagytok Kép Gratulálok az esküvőhöz! Képet nem lehetne látni rólatok? Kép Meg a babacuccokról? Kép

Wish Kép
Tessék betartani az igéretedet Apának, és minden rendben lesz! Kép A napsütés is gyógyerejű, gyűjtögesd csak Kép Milyen filmeket nézel?
Nagyon szorítok nektek!!!!! Kép

Judyt
Olyan keveset írsz mostanában, ugye minden rendben?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok! Egy szónak is száz a vége... kedden minden kiderül vagy beborul Kép még egy utolsó kérdés és nem nyúzlak Titeket Kép ha a pocimban elvileg 5+pár napja van a baba, akkor az babanetes 7ről 7re hanyadik hetet kell nézni?

Tündi! Egyáltalán nem haragszom, sőt!!! Nagyon köszönöm, h ennyire drukkolsz, bíztatsz, számolgatsz velem.

Lányok Nektek is köszönök mindent. Nélkületek már rég megőrültem volna!!! Olyan jó kis csapat ez, ugye?

Éva
évi79
 


Koszonom a gratulaciokat!

Stella,
nalatok most menzire kell varni, ugye? Nem szeretnek nagyon vajkalni a kerdesben, de van valami oka annak, hogy nem sikerult a visszaultetes? Mond valamit a doki, vagy ez teljesen normalis az ilyen esetekben? Azert engedd meg, hogy megdicserjelek, hogy ennyire kemenyen es jo kedvuen veszed az akadalyokat Kép

Tundi,
jovo heten kedden hozzak a bababutort, csutortokon pedig a padloszonyeget. Ha mar rendben lesz a babaszoba nagyresze, teszek fel kepet, bar meg nincsen albumom, azt sem tudom hogyan kell krealni. Mindegy, vegulis van egy muszakis - informatikus ferjem, majd megoldja... Szoval meg egy jo het turelmet kernek.

Egyebkent a PG nem egy 100%-os segedeszkoz, ami nem tudom megnyugtat-e vagy sem. Mate elott 2 honapig is mutogatta nekem a pafranyokat, abban a honapban pedig, amikor beindult a babagyartas, nem mutatott semmi ilyet, megis van egy baba a pocakomban. Biztosan en is bena voltam, de nagyon fugg a nyal mennyisegetol, stb., hogy mit is mutat?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok, én mára elköszönök, Mindenkinek kellemes ünnepeket, sok locsolót Kép és jó pihenést!

Éva
évi79
 


Évi
Neked meg jó pihenést, vigyázz maghadra! Kép Amúgy Babus azt szokta írni, hoyg betöltött hetet kell figyelembe venni Kép Örülök hogy nem haragszol, megnyugodtam KépMindjárt kedd lesz KépKépKép

Vanda Kép
Tudom hoyg a PG sem 100 %-os, de eddig ezt nem próbáltam, most nem hőmérőzök, csak PG, majd meglátjuk mi lesz Kép Mindenesetre akciózás megy még jó darabig ha vannak páfrányok ha nincsenek Kép
KÉpek persze, majd szóljál ha lehet kukkolni Kép Egyébként nagyon könnyű az albumot elkészíteni, ha meglesznek a képek nyugodtan próbáld meg, még élvezni is fogod Kép

Tündi
Vendég
 


Kép Kép Kép

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?