Új privát üzeneted érkezett!

SziszusKép
Képzeld annyira figyeltem, de nemláttam kispingvint a parkban!KépKép Olyan kár!!!Kép Mi is akartunk Máriabesnyőre is menni, de a fiúknak elég volt a 4,5 óra túrázgatás. Nagyon jó, hogy csináltatok ilyen "lógos" programot.Kép Mit néztetetk meg a moziban ?

EdiKép
Mi is csodálkoztunk, de nagyon nagy hó van még. Legalább idén láttunk havat is,mert itt bent nincs Pesten.

Nem semmi ára van a csúszdának! Én most a karámra gyűjtök, de utánna jöhet a csúszda is.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Végülis nem karámot kaptak a fiúk a nagyszülőktől karásonyra?

Mi voltunk párom szüleinél, és ott is hó volt Kép mikor szombaton mentünk, akkor helyenként komoly hóátfúvások voltak az utakon Kép

Edi Kép
Azért jó, hogy taliszagra jössz Kép Én már nagyon várom, hogy végre talizzunk.... Nagyon-nagyon sokan leszünk Kép Most biztosan elfoglaljuk a kertet Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Véget ért a sztrájk a gazdáknál és Zétinél is.Kép Most meg állandóan enne. Ez mondjuk jó, mert legalább szaporítja magának a tejet.

Sziszus Kép
Hihetetlen, hogy megy az idő! Pihenjél sokat, azért még maradjanak egy kicsit bent a fiúk.

Lujza Kép
Mobilom feltöltve, várom az smst, de azért még egy kicsit tudok várni! Ti is pihenjetek.

Szöszi Kép
Nagyon szép Balázska. Jót nevettek az "egész nap szól a Himnusz"-on.

Edi Kép
Szoktam felrakni képet, csak te nem voltál.Kép Itt az albumunk címe, frissítettem a képeket is benne.

http://babanet.hu/album/main.php?album=4204

Puszi, Alena
alena
 
 

 
 

Edi! köszi a mászókás infot. Megatoys itt sajna nincs de ha majd járunk Pesten elnézünk oda.

Cat! jol tettétek hogy kirándultatok! Nálunk is imádja Orsi a levegöt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hahó!

Bár én május 12-re vagyok kiirva, ezért elég necces a 7-e Kép , de ha beférek a keretbe igy pocisan, akkor én is mennék talira! Lehet?

Pusz minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Ma voltam ctg-n. Magzatvíz átlagosnál kevesebb, méhlepény III. érettségű. Valószínűleg 1 héten belül szülünk. A szülésznő szerint a természet ilyenkor rásegít (front, telihold...). Szóval bármelyik nap jöhet a bébi.
Lujza
lujza
 
 


..Ja és persze kényelmesen ücsörög a kicsike. Olyan faros, ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva....
Lujza
lujza
 
 


LujzaKép
Jujj LujzaKép ez nagyon izgi kezd lenni!!! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.KépKép

MinyuKép
Atyaég de elszállt az idő, mindjárt szülni fogsz! Jó lenne, ha a talira tudnál még jönni. Szólj a manónak, hogy azt várja még meg!

KarmenKép
A kirándulást nagyon bírják a kölkök, de sajnos utánna otthon nagyon nyűgösek.Felpörögnek. Orsi is ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Minyu Kép
Legutóbb ketten is mindenórásak voltak a talin Kép Ediék fel vannak erre készülve Kép gyere!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Minyu!

Nekem a tali napjának reggelén elment a nyákdugómKépKép.
De elmentem (vezettem is), és Hanna végül 4 nap múlva jött...
Ediék szerintem már akkor lennének meglepve, ha nem menne mindenórás kismama hozzájuk.Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Kép Ez nagyon biztató! Akkor a legjobb kezekben leszek Kép

Lujza Kép
Hüü, ez nagyon izgis. Most jönnek-mennek a frontok, úgyhogy hajrá-hajrá Kép

Cat Kép
Beszéltem a kispasimmal, hogy a talit még ki kéne húznia Kép Azt mondta, nem igér semmit, de majd nagyon igyekszik (mármint bennmaradni) Kép Kép

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Edi,Kép
Vettem a parancsotKép, ott leszünk a talin ha PociBébi is úgy akarja ... köszi!!!!KépKépKép

Lujza,Kép
Itt a melegfront. Mi van veletek? Már nagyon izgulunk ám!

Rita,Kép
A hajmosó karikát már fogalmam nincs hol vettem, olyan rég volt. Úgy emlékszem a Brendonban láttam pár hónapja, de erre azért nem esküszöm meg. Ami tuti, hogy a Quelle vagy Otto katalógusban néha árulják.

Bogár,Kép többiek...Kép
Most kellene igazán a tapasztalat elválasztás ügyben. Az elmúlt pár napban egy picit vérezgettem, pontosabban fehér hártyaszerű valami ürült ami véres volt néha(fogalmam nincs mi lehetett). Mindenesetre megijedtem és úgy döntöttem mostmár tényleg elválasztom Kristófot. Nem akarom, hogy a szopi miatt legyen baj a picivel. Megfogadtam a tanácsod és először az esti majd a reggeli szopit hagytuk el. Csakhogy 2 nap alatt úgy tele lett a cicim, hogy muszáj volt ma reggel újra szoptatnom. Hogy álljunk így le a szopival, hogy csökkentsem a tejci mennyiségét? Eddig az volt a bajom, hogy nem elég most meg az, hogy sok.Kép

Humi
humi
 
 


Sziasztok Kép

Lujzaaa Kép mind a hat kezünkkel, lábunkkal szorítunk nektek Kép
Én is mennék talira, persze csak ha befogadnátok Kép de mi esélytelenek vagyunk Kép

Szilvi + 2 Manócska
31+4

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok!
Még egyben vagyok. Este úgy hullámzott a hasam, mint a viharos tenger. Na, mondom éjszaka tuti történni fog valami. Alig aludtam, úgy izgultam. Aztán hajnal 1/25 -5 körül azt mondtam, hogy nagy a csönd, nem szülünk. Hát nem szültünk Kép. Annyira izgulok!!!!!!!!! Jó is lenne, meg nem is. Kicsit félek, de nem is tudom mitől...Kép
Lujza
lujza
 
 


Humi!

Ne szopival ürítsd ki, hanem fejjél le épp csak annyit (csak a legminimálisabbat), hogy ne feszüljön, ne legyen kellemetlen. A cicinek pár nap kell ahhoz, hogy kövesse a történéseket.

Lujza!

Megértelek. Én még a harmadiknál is féltem egy kicsit. Nem attól, hogy mi lesz, inkább attól, hogy mikor és hogy kezdődik, hogyan érünk be, haladni fog-e, stb-.
Szerintem ez természetes.
Szorítok!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

A hosszú hétvégét a kórházban töltöttem, ma jöttem haza.
Vasárnap este görcsöltem 2 órát és utána nagyon sűrűn keményedtem. Kicsit megijedtem, úgyhogy irány a kórház. Bennt is tartottak, de már másnap nem volt semmi bajom. Kicsit pihiztem.
Nem nyílt tovább a méhszáj sem. A hátralévő időt betegállományban töltöm.

Szeretnénk mi is menni a talira, ha máshogy nem a nagymamit is visszük. Remélem most már legközelebb csak május végén kell a kórházba bennem.
Nagyon rossz volt a Milcsi nélkül, szegényt össze vissza rángattuk tegnap meg ma.
Szegénykém mára le is betegedett (valszeg apától kaphatta el).

Lujza,
én is nagyon szorítok!

Pusza
Hóvirág
Hovirág
 


Lányok! Dodonak zebrás tesztje van! KépKépKépKépKép Hurrá!

Elnézést, hogy csak így bepofátlankodtam. Ígérem jövő héten átigazolok majd én is az UH után Kép

Puszi
Noémi

5+0 KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Hat igen, en vagyok a Dodo, valoszinuleg azert paran emlekeznek ram, mert mar 3 eve nyomom az e felett levo topicot, illetve csak 1 eve csatlakoztam be az irogatasba, de 3 evet kellett varni, hogy sikeruljon, inszemek meg egyebek. De ez most spontan clostis baba.
Aranyos vagy, Noemi, hogy igy orulsz, en meg valahogy fel sem fogom. Remelem holnap tudunk elso Uh-ra menni, es talan latunk is valamit.En vasarnap leszek 5+0!!!!!!
Sajnos egyszer majusban mar jottem at ide nagy vidaman, de akkor sajnos nem maradt meg a baba, volt egy csunya herpeszem. De most nincs, es mar meg is gyogyultam, kicsit beteg lettem itt a nagy oromre! Ja, es bika eros a teszten a ket csik!!!! Lehet hogy ikrek? Merthogy van ra esely, ket tuszovel, igaz az egyik 31-es volt, jo hogy nem lett belole ciszta...

Azert drukkoljatok, hogy minden jol menjen, es ok legyen, nagy szuksegem van ra!
Es remelem itt maradhatok koztetek most mar, mert mindig olyan nagyon boldogan olvaslak titeket, kinek mi van a babajaval.

Lujza!

Neked akkor most nagyon drukkolok a napokban, nagyon emlekszem am rad meg regrol!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Lujza Kép én továbbra is szorítok Kép (ja, én nem kicsit, hanem nagyon félek!!)

Hóvirág! tudsz azért otthon is pihenni?? azért még neked is jópár hetet ki kellene húznod. Nagyon vigyázz magatokra.

Dodo Kép nagyon izgulok értetek!!! biztos minden rendben lesz!!Kép Kép Kép Kép Szerintem holnap még nem sokat fogtok látni, mert még nagyon pici(k) Kép Kép
(( én nem tudom az ikrekhez, hány tüsző kell Kép nekem egy sem volt félidőben, rá két hétre pedig már pozitív volt a tesztem Kép))

Szilvi
31+5

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


AlenaKép
Köszi a képeket, a profilodban kerestem, de oda nincs beírva az albumotok címe. Nagyon aranyos a kisfiad.KépKép

HóvirágKép
Mi az hogy a hátralévő időt betegállományban töltöd? Te egyébként már dolgozol?
Vigyázz magadra, drukkolok, hogy semmi gond ne legyen.KépTalira a nagymamit is szeretettel várjuk.Kép

MinyuKép
Zolit felkészítettem, hogy megint ő lesz a roham-mentő ügyeletes. A kórházba szállítást vállalta, ha meg itt akarnál szülni, lesz itt jó pár segítő kéz.Kép

SziszusKép
Mért lennél esélytelen a talira? Hozhatod a babákat pocakon kívül is!KépKép

NoémiKép DodoKép
Gratulálok!Kép

Edi
edi
 
 


Lujza!Kép
Bocsánat az előzőből kimaradtál.
De drukkolok ám nagyon!KépKépKép

Edi
edi
 
 


Dodo! gratulálok!!

Cat! Orsi gyorsan elalszik a babakocsiban, ált. másfél órát.Kép Imádja a levegöt. Itt nincsenek hegyek, sajna ugy nem tudunk turázni csak kirándulni. Ja van hogy az autóban elalszik mire odaérnénk valahova.

Lujza! drukkolok én is!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Tegnap szoltak nekem is, hátha itt nem tudja valaki:
a Media Markt honlapján van ingyenes fotókidolgozás
20 db 10*13-as kép, DE CSAK MÁRC.18-ÁN PÉNTEKEN, és ha interneten rendeljük meg.

Itt a link:
http://www.mediamarkt.hu/fotokidolgozas.html

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

A megint megjött-be szoktam írogatni, de hátha tudtok tanácsot adni. Kb. 34 napos a ciklusom, ma a 31.cn-on vagyok és tegnap és ma pozitívat teszteltem. Tegnap este óta egy kicsi barnás folyásom van és fájdogál a pocim, ezért elmentem ma dokihoz. Megnézett UH-on és nem talált méhen belül semmit, viszont a jobb petevezetékemnél van valami képlet, meg ömleny ha jól értettem és most méhen kívüli terhességre gyanakszik. Nagyon el vagyok keseredve. 5 nap múlva kell megint UH-ra mennem. Van ezzel kapcsolatban valakinek valamilyen tapasztalat?

Köszi:
Szilvi
szilvi26
 
 


Kik láthatók a képen ? Lehet találgatni!KépKép

Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Szilvi Kép
Ezt a képlet, meg ömlenyt dolgot nem nagyon vágom, de nekem a 30 napos ciklusaim után 34. csak egy gombostüfejnyi pöttyöcskét látott, amire azt mondta, az még bármi lehet. A 48. napon láttunk 5 mm-es petezsákot (tehát embriot még mindig nem) és a petezsák tartalma most itt rugizik a pocómban. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen és néhány nap mulva jó helyen találjatok babócát.

Edi Kép
Hmm, ez kedves, külön bejáratú rohammentös Kép Könnyen el lehet jutni töletek a Schöpf-Méreibe? Kép Kép

Csajok, ma olyan jó napom van. Mindent elintéztem a bankban (lakáshitel utolsó részletéért küzdünk), összefutottam 2 emberkével, akiket jó régen láttam (az egyik szintén kismami), anyumnak vettünk ajándékot az 50. szülinapjára, szóval, most elégedett vagyk magammal és a világgal Kép

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Edi Kép
A kép ízelítő a talira Kép Kép

Cat Kép
A párod tutira bevállal egy csoportképet a talin, ugye? édekes lesz a millió gyerek Kép

Szilvi Kép
Engem meglepne, ha bármi értékelhetőt is látna a doki a 30. nap környékén... szerintem ne aggódj, jó helyen lesz a baba!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Cat,
nagyon édi az öt pasi!

Sziszus,
hát nem nagyon! Pedig megfogadtam, hogy semmit, de a Milihez állandóan valamiért fel kell ugranom (főleg most, hogy beteg). Meg akkor már elmosogatok, pakolgatok, de semmi nehezet. Azért fél napokra itt van Anyukám, de már ő is hulla fáradt (otthon, itt és munkája).

Edi,
nem dolgoztam, de ilyenkor is fel tudnak venni, ha indokolt és jobban járok, mint a GYES (a rosszban ez a jó, ahogy a dokim mondta).

Na,
pusza mindenkinek, megyek feküdni!
Hóvirág
Hovirág
 


Cat, ez a kép haláli!!!KépKépKép Én sajna nem nagyon ismerem meg a babócákat, úgyhogy légyszi irjál egy sorrendetKép

Lujza, tölem is megy a drukk, de jó,hogy már ilyen közel van a vége neked!!Kép

Hóvirág, most nagyon ügyesen kell akkor pihenned, de föleg arra gondolj,hogy Mili már nagy fiú ahhoz a pocibabához képest, és talán most a picire jobban kell figyelned...Vagyis inkább pihenj,mint Mili miatt kelljél fel, valahogy meg kell értenie neki is!

Na, tovább is lépek, csak muszáj volt erre a Cat képre reagálnom!!!KépKép

Barbi
29.hét

Kép
Kép
barbi
 
 


Barbi Kép
ők az 5ös ikrek Kép Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


He-he-he, Orsi, nem tudom mit kezdenél másik hárommal???KépKép
EGyébként ahogy nézegetem a képet, talán Oli, Samu, Máté és Levit látom, de ki a legelsö babó???
Vagy az egész rossz, és nem is ezek a kislegények vannak ott???
Atyagég,mi lenne ha nekem ennyi picim lenne egyszerre...KépKép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Barbi Kép
Szerintem már mentem volna a Dunának ennyi gyerekkel Kép Kép Kép elég ez a kettő rosszcsont is Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jaj na idetévedtem végre Kép
Le vagyok maradva teljesen, vagy visszaolvasok, vagy nagy megelpik lesznek a talin. Akkor május 7?
Miket látok? Babahegyek, meg álldogáló Balázst? Copfos Sára, nyertes Orsifotó (most lebuktam hogy csak képeket nézek)
Nagyon sűrű most nekem minden, napközben alig van időm semmire sem Kép Remélem előbb-utóbb mondok is valamit. Kép
Pusz ziziHurki Kép
hurki
 
 


Hurki Kép
Végre Te is itt Kép Olvass bizony vissza, nehogy leessen az állad és mehessünk veled a traumatológiára Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Barbi Kép
A tipped jó, és az első gyerek vajon ki? Kép

Alena
alena
 
 


OrsiKép
A fotózást Zoli vállalta a talin, csak legyen valaki aki összetereli a kölköket!KépKép

EdiKép
Ha így bővülünk tényleg új házat kell tervezni.KépKép

DodoKép
Nagyon-nagyon örülök a hírnek!!!!! Tiszta szívemből gratulálok!Kép

BarbiKép
Hát ki a topik legnagyhajúbb babája? A többi tipped jó egyébként.

HurkiKép
Miért vagy sűrű mostanában ? Az ikres mamik meg csak úgy ontják a hozzászólásokat!KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Az összeset bezárjuk Ediék karámjába Kép

Az ikresek nagyon ráérnek - hisz tudod Kép

pusz. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Alena, Zéti???KépKép(ha már te kérdezed...)
Most le fogok bukni, hogy nem jó az arcmemóriám, de nézzétek el nekem,hogy csak képen látok mindenkit...
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Orsi,mondom én,még hármat neked...KépKép
Akkor is irnál ennyit???

Kép
Kép
barbi
 
 


Nem azt hiszem, akkor semennyit sem írnék Kép
Jó a tipped Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok boldog anyukák!
DodoKép Itt is: KépKép
és hát a bébik!!!!!!!!!!!!

remélem, én is jöhetek majd közétek, már nagyon várom, mert "kicsit" fentragadtam. Ápr. vagy májusban lesz a 3. lombik.

Lujzával mi a nagy helyzet????KépKép Szorítok!!
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


sziasztok Lányok!

Mi is itt vagyunk ám, csak hát már jó régen nem tudtalak olvasni Benneteket. Visszaolvasást nem ígérek. Ötös-fogat nagyon ari. Mintha tesók lennénekKép

Amióta kitavaszodott, lányom utcagyerek lett. Órákat kint kell lenni vele, a házimunka így meg nem halad. Bejönni meg persze nem akaródzik soha, akkor is csak nagy hisztik árán. Hihetetlen nagy betyár. Én meg már az elnehezedő pocakommal egyre nehezebben bírom tartani vele az iramot.
Most is épp vasalás előtt, mert apa épp elvitte a lányát fárasztani egy kicsit, de hát ugye azért anya is hagy netezzenKép
bocsi az önzőzésésrt, de remélem azért bővebben is tudunk majd jönni.

puszka
Bogár

ja, ja és a tali minket is érdekelne

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Hello!

Mi van LujzaKép-val??? Kinem kuld sms-t, ha akcio van???

5-os fogatot elsore elsoroltam, csak a CatKépikreket es az OrsiKép ikreket nem tudom megkulonboztetni! Kép

HumiKép
Es mit szol Kristof az elvalasztashoz? Megviseli vagy o most abban a korban van, hogy nem er ra? En sokat ragodom a dolgon, hogy ha orvosi javaslatra el kellene valasztani Bazsit egy esetleges masodik babanal, akkor azt hogy birna(m) ki...

BogarKép
Az utcagyerek anyukajat hogy hivjak? Utca...?Kép Mi is orakat vagyunk kinnt es kutyakat nezegetunk, lejarom a labam.Igaz, meg megul a babakocsiban!

szoszi
szoszi
 
 


Marmint Olit es Samut es Matet meg Levit egymaskozt nem tudom, nem azt, hogy kinek ki a mamaja.Szoval, ertitek na...Kép

OrsolyKép
Te merre tunsz el allandoan igazolatlanul?

szoszi
szoszi
 
 


Szöszi Kép
értjük mi Kép pedig szerintem (legalábbis az én szememben) az enyémeket jobban meg lehet különböztetni, mint Cat Kép manóit.
Szóval a legszélső kis vékonyka Levi, a kerekfejű pedig Máté Kép

Én már úúúúúgy várom a talit Kép Edi, Ti is??

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Hóvirág,Kép
Ez a kórházasdi nem hangzik valami jól. Vigyázz nagyon magatokra! Ja, és csodaszép kislánynevet válaszottatok.Kép

Cat,Kép Orsi,Kép
Tippelhetek? Az ikrek sorrendje Samu, Oli, Levi, Máté?

Szoszi,Kép
Megtartottuk a rituálékat: fürdés után a kinevezett szopisfotelben, szopipárnán az ölembe veszem, reggel pedig az ágyunkban közénk tesszük a takarójára, úgy ahogy mostanáig. Ugyanúgy bújik, mint eddig csak cici helyett a cumisüveget "nyomom a szájába". Lehet, hogy ez az oka, de úgy látom nem viseli meg az elválasztás és ízlik neki a tápi is. Azthiszem én nehezebben viselem, mint ő.

Dodo,Kép
Nagy-nagy gratula!!!Kép

Szilvi,Kép
Az lett volna a meglepő ha ilyen pici terhesség már látszott volna az Uh-n. Ne izgulj, még kb. 2 hét mire tényleg látszik valami.

Humi
(13+0)
humi
 
 


Humi Kép
pont fordítva - a legszélső Levi, és a belsőbb Máté Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Én is!!!(Vagy???Kép) Haláli ez a kép, de ez még csak a gyerkőcök egynegyede. Mi lesz itt???Kép

MinyuKép
Párom Schöpf-Méreibe csukott szemmel is! Oda hordjuk a gyerekeket koraszülött kontrollra.

HóvirágKép
Így már értem a betegállományt. Nem is tudtam, hogy ilyen lehetőség is van. Pihenj sokat, nehogy ne tudj jönni talizni! Bár el se tudom képzelni hogy lehet egy két éves gyerek mellett pihenni.

Edi
edi
 
 


OrsiKép
Akkor ez nem jött beKép És Cat srácait eltaláltam?Kép

Edi,Kép
Lehet kavarni a táppénzzel. Én most felmondom a GYED-et és elmegyek szabira majd tp-re szülésig, mert jobban járok.
Vajon hányan leszünk nálatok? Bölcsis csoport létszám biztos meglesz.Kép

Humi
humi
 
 


HumiKép
Az én srácaimat eltaláltad! Ez nagy szó, mert még néha az apjuknak sem sikerül.Kép Szerintem is Orsi fiúi jobban megkülönböztethetők. Legalábbis nekem nem jelentett problémát.Kép

Nagyon ügyesek vagytok az elválasztással, örülök, hogy Kristóf ilyen jól viseli!Kép

EdiKép
Hát takarítót azt a tali utáni napra rendelj szerintem!KépKép

Mekkora egyébként egy bölcsis csoport ? Én nem tudom.

És ki mit hoz a talira ? (csakhogy legyen mit a falra kenniKépKép)

SzösziKép
Na az ikrek nem megkülönböztetésést a taliig meg tudjuk bocsátani.Kép Utánna azonban nincs kifogás, sorolni kell még popsi formáról is az összes gyerkőcöt.KépKép

Egyébként az 5 kölök mivel nagyjából azonos korúak, 5-ös ikreknek is elmenne!KépKép Bár szerintem az embertelen lehet, 5 picit nevelni.

AnnaKép
Nagyon drukkolunk a lombikhoz. Nem akarsz előtte pihenni egy picit szabin vagy betegácsiban?

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?