Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a dícséreteket!
Szeretném tudni, hogy hány képet láttatok, mert ma mikor vmit. megakartam nézni csak 2 kép volt, aztán pedig már az egész album üres lett. Lehet, hogy a képek elvesztek a nagy semmiben? Sziasztok!
Nolo
nolo
 
 


Szia Nolo!

Délután még meg tudtam nézni a képeidet, 5-6-ot már nemtom, de most épp üresnek mutatja a gép a galériádat...Kép Tünde
totne
 
 


Nolo!

Most üres az albumod, olyan mintha kitörölted volna a képeket..Pedig délelőtt én vagy 6 gyönyörűséges képet láttam benne. Nem tudom, mi történhetett.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Nolo!
Te mit keresel itt a kezdő topikban?!!!Kép
Csudaszépeket csináltál.
Ánizs!
Nekem is az teccik legjobban mint Kodának Kép
De szép az összes, ez szerintem építő kritika vót Kép
Tünde!
Hogy sikerült a gipszkenegetés?
Eri!
Hihi Kép Te is nagynak nézted!
Azt még nem tudom, hogy hova fogom tenni, mert akasztó az nincs benne.

Tényleg ti próbáltatok már valami támasztó félét tenni a képek hátuljára? Vagy nekem kell kidolgozni valami technikát? Kép

Vali!
Üdv itt! Olvasgass okulj, most úgyis annyimindent leírtunk Nolonak, hogy a képeket hogy kell betenni. Aztán lássunk valamit!

Kép
krimo
 
 


Szia Krimo!
Köszönöm kérdésed, nem jutottam ma gipszöntésig. "Sajna" megrendelésem akadt holnap reggelre.Kép Hétvégén vadászbál lesz itten minálunk, oszt tombolatárgynak ajánlották fel a képeimet... Nekem osztán mindegy... Na, lényeg a lényeg, dolgozok ezerrel.... Talán majd holnap! De természetesen referálok róla!
Sziasztok! Tünde
totne
 
 


Sziasztok!
Ánizs!
A vadászosakat már dícsértem, de az a margarétás...Kép
Dreri!
Jó volt nálatok, kár, hogy sietnem kellett. Majd legközelebb.-persze, ha még beengedsz.Kép Nagyon édes kisfiad vanKép A barátnőmmel nem vesztünk össze a kereten, a törőset kérte...el volt ájulva a szép szalikól.KépKérdezi: mennyiért vetted a gipszet a Tescoba?
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Ánizs!
A vadászosakat már dícsértem, de az a margarétás...Kép
Dreri!
Jó volt nálatok, kár, hogy sietnem kellett. Majd legközelebb.-persze, ha még beengedsz.Kép Nagyon édes kisfiad vanKép A barátnőmmel nem vesztünk össze a kereten, a törőset kérte...el volt ájulva a szép szalikól.KépKérdezi: mennyiért vetted a gipszet a Tescoba?
Anna
annaa
1133
 
 


Bocsi, nem tudom, hogy történt...
annaa
1133
 
 


Halihó!
Én már semmit nem értek! Most, hogy újra próbáltam képeket feltenni, most megvannak a képek. Szokott ilyen lenni máskor is mással is?
Dolgozik a technika ördöge?
Egyébként tényleg kezdő vagyok. Kb. 1,5 hónappal ezelőtt csináltam az első képet. Amit tudok, azt szinte mindent itt nálatok olvastam. A látott képeimen kívűl még össz. 5 képet csináltam a gyerekek szobáiba.
A Ti alkotásaitokat látva teljesen elkapott az alkothatnék, úgyhogy jelenleg tele van a fejem ötletekkel. Hobby bolt előtt elmennem már veszélyes, hátmég ha be is megyek...
Szóval szerintem egyhamar nem szabadultok meg tőlem és a kérdéseimtől, ha még bírjátok.

Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!
Ánizs gyönyörűeket csináltál.Azokkal a fehér keretekkel nagyon mutatósak a képek.Nolo képeit nem tudtam megnézni.Ma még a gportal sem működött nekem.Majd holnap pótolom.Jó éjt mindenkinek.Tikiti
tikiti
 
 


Annaa! Örülök, hogy jól érezted magad, bármikor szívesen látunkKép A gipsz 135 Ft/2 kg a Tescoban, bár a pénztárnál nem nagyon örülnek nekiKép Eddig a sima modellgipsszel dolgoztam, amit a melletünk lévő festékboltban vettem szintén ilyen áron, de ez a fajta (Horváth-féle gipsz) sokkal jobban, könnyebben oldódik, nagyon szeretemKép
Erika
dreri
 
 


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek akinek tetszettek a képeim! Máskor is jövök és mutizok!!!!

Tünde! A fehér lovasnak a keretét Stucitől koppintottam, beletettem a festéket spriccelős flakonba, aztán rá a lealapozott keretre! Ha bátor leszek, akkor készítek olyan keretet is, amin több harmonizáló szín lesz!

A nyomtatásról: én mindig utántöltött patront veszek 1490 Ft a színes. Szerintem egy 15 képet ki tudok vele nyomtatni.

Mian és Tikiti! A fehér keretek nem fehérek ám!!!! Ezüst gyöngyház tempera illetve flitter gyöngyház tempera, üveges, így hozzá tudtam adagolni plextolt, így lett akril.
Most pedig aranybronz temperát vettem, kíváncsi vagyok hogy fog mutatni!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!
Krimoka! Az a szilvás keret nagyon tuti lett a macis képhez! Ilyen ötlet is csak nálad születhet! Én nem mertem volna megpróbálni pedig sokkal jobban néz ki mint az én snassz sziennás keretemmel vagy a sárgával...Gratula!Kép
Nolo! Én csak annyit kérdeznék milyen respesztőt is használsz?!Kép gyere gyakrabban mutizni, hogy csodálhassuk a műveidet! Nagyon kellemes szineket választottál a kereteknek, szépek!Kép

Ánizs! Mind gyönyörű, de nekem a 42-es és a 46-os lett a legkeblencemebbKép Olyan elegánsak azok a képek! Gratula neked is!Kép
drEri! Köszi az infot, bár én már természetesen tudtam róla!Kép És nagyon örülök, hogy minden rendben zajlott le most is!
A gipszet én is a tecsóban veszem és nagyon jó mert szinte mindig ennyibe kerül, és nálunk a legolcsóbb helyen is u.ez 190 ft lenne!
Ma lehet hogy megyek vadászni is. Fodrászhoz tuti, hogy megyek, tudjátok a múltkori babanetes kopaszságomat rendbe kell hozatni!Kép
Meg holnap Jubi is jön és hozza a cuccokat!Kép
szép napot, kellemes hosszú 7végét!
abby
abby
 
 


Ánizs!

Meg sem dícsértelek az előbb, pedig húúú, de szépeket csináltálKép Nekem nagyon bejönnek a vadászos képek, és a gyöngyházasakKép A pálmát azonban az arany keretes, nyomtatott napraforgók viszikKép Gyönyörűek!!!
Én már használtam aranybronz temperát, ez lett belőle:http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=101755&index=31
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=272733&index=14

Erika
dreri
 
 


Sziasztok!

Mian
Nagyon szupi a lámpád, meg a tányéraid. Mindíg valami különlegessel rukkolsz elő :-)))

Nolo!
Elismerésem ezekért a bajnok repesztésekért:-))) Nagyon ügyi vagy, de a többi mukád is nagyon szépséges:-)

Ánizs!
Szépek a képeid, és nálad is van nagyon tutko keretforma :-)

Koda !
A pénz már régen el is tapsoltam:-))) Ez persze nem igaz csak az hogy már megjött és már a újabb facuccokban van:-))) Bocsi hogy nem jeleztem :-(

Vali!

Üdv a fedélzeten:-) Csak ne szerénykedj, nem kell ám eltitkolni, hogy régi motoros vagy, csak nem mutattad még meg az alkotásaidat. De remélem hamarosan erre is sor kerül :-)

Lányok! Akit esetleg érdekel. Tettem fel új rendelhető fazekas, illetve faárukat a portálra.
minimaxi
 
 


sziasztok!

Szalvéták

Eladom a cserealapomat képző szalvéta készletemet, kb 600dbos van amiből egy db van amiből több. egyben eladó 10.000.-

http://kep.tar.hu/hajnii-csereszalveta/50025149#2

karácsonyi, húsvéti, konyha, levél, bor téma még nincs feltöltve..folyamatban. kevesebb mint 18.-/db
hajnii
 
 


Hajni!

Próbáld meg a babaszobán is! Tőlem most vett egy csajszi jó pár darabot!

Sziasztok!
Képzeljétek mi történt!! Alkottam! Kép
És jöttem mutizni. A szinek nem igazán tökéletesek, de azért valami látszik. Sokkal intenzívebbek a szinek, de a vaku nagyon kivilágosította. Majd megpróbálok jobb képet csinálni róla.
Kép
Kép

Vissza fogok olvasni, de az idő szorít.!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Ánizs!Gyöngyház tempera ide vagy oda,akkor is gyönyörűségesek lettek.Küldheted fénypostával tök jól mutatna a hálómban.-)))
Muffinpapirról érdeklődtél a múltkor.Az infó a következő:olyan vastag mint a mignon papir és én a 100 db-ot fehérben az Auchanban vettem 359 pénzért.Ugyanez a Corában 599 volt.Időnként szokott lenni mintás is,azt pl.299-ért vettem karácsony előtt,de most annak is nagyon megemelték az árát.Bocsi az offért!!!Mindenkinek alkotásokkal teli hosszú hétvégét kivánok.
Tikiti
tikiti
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek ma jártam olyan boltban, ahol nem néztek rám értetlenül a kréta hallatán, és még válogatni is lehetett. Akkor most egy gyorstalpaló tanfolyam: ha megszáradt a festék, akkor jöhet rá a kréta, azt fixálni majd ha megszáradt az egészet lakkozhatom? Jól értettem így kell csinálni ugye?
Köszi a választ!
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!
Igen Nolo! Álalában így szokták csinálni. Én a fixálót az 1. perctől utáltam, így mást használok, de az nehezebb.
Dreri! Köszi!Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Teljesen ÖNÁLLÓAN sikerült képet tennem a profilomba. Fejlődök ugye?
Sziasztok
Nolo
nolo
 
 


Nolo!
Gyönyörű lánykáid vannak!
A bátyám 1973. 05.21-én született! Kép

Hoztam megint mutatni valót, de erőm nincs a portálomra feltenni. Nézzétek el nekem...
Ezt a pzs tartót az oviba készítettem a Manó csoportnak. Régóta vágynak egy pzs tartóra, így meglepem őket! Kép Én kivételesen meg vagyok elégedve magammal, noha itt aztán tényleg profi szemek fogják sasolni! Kép
Kép
Kép
Kép

Jó éjt!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


NoloKép
Végre láthatunk belőled többet isKép gyönyörűek a lányokKép Ők a legszebb alkotásaid!
Még annyit akartam javasolni,hogy a babanetes albumod hivatkozását is tedd fel a profilodba és akkor könnyebben elérjükKép Mert biztos lesz még benne sok szép kép!

AnikóKép
Tündéri lett a pzs tartód! Tuti fog tetszeni!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KOda!

Köszi a dícséretet! Nekem is tetszik! Kép

Majd akarok írni, de most is rohanok!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Nolo nagyon aranyosak a lányaid!Ráadásul egy napon születtél velem,csak nem abban az évben.
Anyko tényleg tündéri lett a manós pzs.tartó!Sztem dicshimnuszokat fogsz kapni érte.Most rohanok főzni,meg sajna megint betegek vagyunk,úgyhogy mostanában nem nagyon fogok alkotni semmit.Puszi:Kata
tikiti
 
 


Köszi mindenkinek!

Tikiti!
Hát igen, május az május, hátmég ha valaki 25-én született.

Koda!
Feltettem az albumhivatkozást és remélem valóban fog még belekerülni néhány alkotás.
Egyébként "legszebb alkotásaim" album júliusban bővül, ugyanis akkor fog megszületni a csajok kistesója.

Nolo
nolo
 
 


Nolo!

Gratulálok a 3. babához! Pihenj is a sok alkotás közben! Kép
Azt megkérdezhtem, hogy melyik repesztőt használod? Annyira szépek a képeid! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko,
meg is lehetsz elégedve magaddal! Kép

Nolo,
ügyi vagy! - minden téren! Kép

és most megpróbálom feltenni Vali képeit, mert eddig nem boldogult vele, habár az albumot már megcsinálta.
http://www.babanet.hu/album/albumimages/5021/117192.jpg
innentöl, lapozva!

Valcsi,
én meg vagyok Veled elégedve! Kép
mian
 
 


ez nem jött össze, mert nem lehet lapozni! Kép
Próbálom újra:
http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=5021&page=1
mian
 
 


MianKép
Sajna ezt sem lehet lapozniKép

NoloKép
Nahát! Újabb kistesóKép Nagyon örülök nektekKép
És én is május 25-én születtemKép Akkor csapunk itt egy nagy közös szülinapot Tikitivel együttKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó nagyon teccik a manós zsepitartó, főleg, hogy mostanság ez az egyik kedvenc szalvétám!

Mian talán így jobb leszKép
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5021&page=1&image=117192
Érdemes végignézni!
timtim
 
 


Sziasztok Lányok!

Talán most tudok mutizni valamit a képeimből. Ezek a konyhám falán vannak /megjegyzem a fal színe sárga/. Ez csak egy próba:Kép és a képek is "csak" telefonnal készültek. Tünde
totne
 
 


Sziasztok!
Üvegtányérra szeretnék dekupálni.
Nem tudjátok hol lehet elérhető áron venni?
Üdv:É.
kissvicus
 
 


Most, hogy már itt nézem a képeket az oldalon, egyáltalán nem ilyenek ám. Lehet, hogy a telcsi miatt?Kép De sajna, gépem még mindig nincs! Nagyon meg nem pruttyoghatok, mert a szomszédfiú így is csak szívességet tett ezzel. Különben is elég körülményes lenne ez ebben a formában, mert ő csak hétvégén jár haza a suliból, nekem meg nem biztos, hogy épp van itthon kész képem.... Nem akar ez nekem összejönni!Kép Na sziasztok!
totne
 
 


Timtim!
köszi, hogy segítettél Miannak felrakni a képeimet.
Úgy látszik ez nekem nagyon nehezen fog összejönni.
Valcsi
váradi_vali
 
 


Minimaxi! mikó gyün mán az a tejes ibrik meg a többi, alkothatnékom van.........
pussz Vali
váradi_vali
 
 


Sziasztok!
Anyko!
A repesztőlakk Marabu Krakelee-Medium. Ezt a fajtát adták ajánlották a boltban.

A mai nap alkotását feltettem az albumba:
www.babanet.hu/album/main.php? album=5002&page=1&image=117868 innét lapozva
nolo
 
 


Bocs!
Az előbb rosszul adtam meg a címet:
www.babanet.hu/album/main.php?album=5002&page=1&image=117868
nolo
 
 


Sziasztok!

Nolo! Gratulálok a babáhozKép Nagyon édesek a lányokKép Biztosan várják már a kistesót!

Anykó! Igazi ovis zsepitartót csináltálKépNagyon tetszik!

Vali! Valóban megérte végignézni a képeidet, gyönyörűek! Az a Hummel-babaKép

Mi is csatlakozunk a májusiakhoz: kisfiam május 6-án, a párom pedig szintén május 25-én születettKép

Tünde! Szerintem jók lettek a képeidKép Ez az a szín, amit írtál:? Redwine feketével krétázva???

Erika
dreri
 
 


Szia Kislányok!
Van egy kis időm és megnézegettem mindenkit. Csoda szépeket csinálgattok!KépMindenkinek jár a 5*-ös ! Kép
Csütörtökig még nem sokat leszek , de ha elment Editem akkor jövök és megpróbálok vissza illeszkedni a megszokott tempóba.Kép
Azért hoztam én is mutizni valót, ezt az Editem kapta :http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74428&index=30 egy csúnya kis sárga virág szegély futott körbe rajta ami nekem nem tetszett ezért homokot ragasztottam rá. Kép
Ezeket meg a közös barátnőnknek vittem :http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=33
Sajnos a kép minőség már megint nem az igazi és nem is lesz jobb fotó róla. Kép
Ez meg a múltkori adagból lemaradt :http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206925&index=58 újságból kivágott kép. Kép
Azért éjszakánként alkotgatok, ha nem is sokat! Nem menekültök.Kép Sajnos ma és holnap is menni kell a dolgozdába fél 4- fél tízig,
Mindenkinek jó pihenést és használjátok ki a szép időt!! Nálunk legalább is süt a nap, csak a szél ne fúúúúúna!
csók kislányok!!

Kép
szorgosstuci
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Eri! Igen, ez az a szín, de még az sem látszik igazán! Talán a jobb felső, ami hasonlít!
Amíg nem tudok jobb minőséget produkálni, addig nem is fogok így kísérletezni, mert ez nem az, ami a falon lóg....Kép
Csók: Tünde
totne
 
 


Lemaradt: Stucika nagyon nagyon szép az a köcsög! Ha valakinek, hát neked jár a csillagosötös!!! Írigylem Edittől a köcsögöt!Kép Tünde
totne
 
 


Nolo nagyon jól sikerült a borosdobozKép

Tünde azért látszik, hogy szépek a képek, de élőben biztos szebbek!

Stuci nekem a micimacis teccik a legjobban, meg a fémdoboz, de kaspó és nagyon jó lett! Klasszul néz ki rajta a homok!

És is mutizok, amint sikerül feltöltenem a képeket! Ilyen szeles időben haldoklik a netemKép
timtim
 
 


ܨdv mindenkinek! Nagyon ügyes munkákat láttam mindenkitől!
Tikiti! Köszönöm az infót, most már csak Auchan közelébe kell jutnom!!! Ez nagyon reális ár - ha azt vesszük, hogy úgy is kidobjuk a papírt fogyasztás után!

Kihasználom a hosszú ünnepet, a megrendeléseket gyárton agyba-főbe, meg bosszankodom, mert az otthoni gépnek elszállt a vinyója, ugyhogy most a nem lementett képeimért imádkozok, hogy valahogy meg lehessen menteni őket! Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!
Stucika nagyon ügyes voltál.
Nolo alkotásait is sikerült megnézni,szépeket csináltál.Még soha nem mertem piros keretet adni valaminek,de most ki fogom próbálni.Majd mutizok,ha rájöttem,hogy a telóval készitett képeket hogyan tudom átvarázsolni a gépre.A másikkal semmi gond nem volt,de ezt nem akarja felismerni az infrán keresztül.Lehet megunom és digit géppel átküldök mindent.Na szép napot mindenkinek.Kata<!--attachment: smyle-198280.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*2.1**smyle%2ebmp --><center><pre>
Kép
smyle.bmp (2.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
tikiti
 
 


timtim
 
 


Sziasztok!

Tikiti!
Tudom, hogy pirosnak látszik a képen a keret színe, pedig a hivatalos neve vörösesbarna. Egyébként az első repesztett képen, és élőben nem ennyire piros.
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!

Én is megker(g)ültemKép és látom ideje lassan az "Ötletkavalkád"-ot is tovább bővítenem a 2005-ben született ötleteitekkel.Kép

Először is:
Üdv az Újaknak, Nolo, Adnilem, Totne, Adriette!Kép... és persze minden ismét visszatérőnek!Kép

Másodszor is:
Hát már megint jó sok nézegetnivalót és irigykednivalót csináltatok nekem!!!Kép Szabad ilyet tenni velem???
DICS-DICS MINDENKINEK!Kép

Én még mindig alig-alig alkotok valamit, csak ha nagyon köllKép Most megmutizom mit is csináltam úgy kb. 3 hete, persze megrendelésre. Azt hozzá kell tennem, hogy amikor megláttam a szalvikat... hát rosszul lettem és dobtam egy hátast, mivel nem az eseteim a szalvéták, legalábbis a nagy része, de végül csak sikerült valamit kihoznom belőlük.;)

Bohóc
Matrózmaci
Cirkusz
Kiscsikó
Maci méhekkel
Madárijesztős
Teki (Orsi után szabadon)
Tengerészmacis

OFF:
Nolo!
Gratulálok a Lányokhoz és persze a Kistesóhoz!Kép Mennyí idősek a lányok? És ha nem titok, a Kistesó hugica vagy öcsike lesz?

És Nolo, Koda Tikiti!
Légyszi ki ne hagyjatok a szülinapi buliból!Kép Május 24-gyel még én is beleférek?Kép

ON:
Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


SziasztokKép

SztigrisKép
Annnyira jók lettek a képek! Semmi hiba sincs bennük! A legszebb a kiscsikós lett, bár én elfogult vagyok, mivel az a keret az egyik kedvencem. Tegnap sikerült végre beszereznem és elég olcsón, mivel csak kb. 500 forintot fizettem érteKép
És persze, hogy jöhetsz a bulibaKép

TimtimKép
Csak nem macis korszakodat éled?Kép Nagyon édesek, és a kenyeres is szuper lett!
Nagyon helyes vagy a profilodban lévő képenKép

StucekKép
Én ugyan nem kávézok, de azt a kávés dobozt bevállalnámKép Hiper-szuper lett!

MinikémKép
Itt vannak dobozok, nagyon helyesek! Köszi mégegyszerKép és megkaptam az üdvözletet is AbbytőlKép

TündeKép
Én teljesen el tudom képzelni, hogy milyenek a képek a valóságban és nagyon tetszenek! Jó ez a szalvéta, hogy ilyen sorozatot lehet csinálni belőleKép

NoloKép
Úgy látom ez a borosdoboz mindenkit megihletKép Régebben én is csináltam ilyet.
És arepsztésről még annyit, hogy hogy húzod a felső festékcsíkokat, hogy nem látszanak a csíkok?????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sztigris nekem is teccenek a képek! A tengerészmacinál nagyon ötletes, hogy körbe van futtatva a kereten a madzag, a méhesmacinál pedig olyan mézszínű a keret és a madárilyesztős is nagyon mutatos, na meg persze a másik tengerészmaci! Én is épp most csináltam meg, olyasmi keretet akartam, amilyet te csináltál, csak nem jöttek össze a szinek!

Koda kösziKép Nem tudom miért a sok maci! Csak úgy jöttek maguktólKép

Holnap megint jövök mutizni, ha minden úgy alakul, ahogy elterveztem!
timtim
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?