Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, mostanság kicsit passzív vagyok.
Valószínűleg kerülget az infulenza. Tegnap egész délután feküdtem, most meg olyan vagyok mint a kivert kutya. Kép
Ráadásul ma 6ra jöttem dolgozni. Brrrr. Még jó, hogy ez nem rendszeres.

Pénteken kell tesztelnem. Túl sok mindent nem érzek magamon. A mellbimbóim érzékenyebbek egy kicsit. Meg tegnap nagyon rosszul lettem a párizsi szagától, bár a férjem szerint nem volt semmi rossz szaga...

Berni!
Megy a drukk a teszthez.

Ha jól látom itt mindenki Pesti vagy Pesten jár dokihoz?
Hát így elég kevés az esély, hogy találkozunk valamikor a rendelőben...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Joggulást kívánok Tanczy. Sajnos ez a vírus most nem játék, a kolléganőm nem bírt felkelni tőle. Nem maradhatsz otthon kúrálni magad egy kicsit?

Mindjárt itt a péntek. Mikor kéne megjönnie? Mert az tudom, hogy pénteken tesztelsz. Nagyon-nagyon izgulok érted, és nagyon drukkolunk (még a férjem is).

Ha valamiért feljössz egyszer Pestre én szívesen találkoznék veled.
Már tettem egy javaslatot, hogy kéne valamilyen talit tartani, de senki nem reagált rá. Lehet, hogy nem olyan jó ötlet?

wanga
 
 


Wanga!

Szerintem a találkozós ötlet nagyon jó!
Úgyis készülünk valamikor a sógornőméket meglátogatni Pesten.
Szóval pénteken leszek a 28. napon. Remélem nem korai a teszteléshez, doki mondta, hogy akkor teszteljek.
Csak azt nem tudom milyen tesztet vegyek.
Nem tudsz valami hiperérzékenyet?
Lassan végzem a munkámmal és megyek haza feküdni.
Az óráimat is lemondtam délután.
Este még benézek.

Azt akartam kérdezni, te kapsz repesztő szurit is? Én azt nem , csak clostit.

Kép
Kép
tanczy
 
 

 
 

Pkagi!

Marad a kefír és a natúr joghurt. Ha van mód, nem eszem semmilyen cukrozott, tartósítószeres, állományjavítós E-s cuccot.
Drukk a pénteki tesztelőknek. Szerintem már elindultak azok a gólyák Afrikából,pont megjönnek péntekre. Kép


Tanczy!
Az influenza nem játék, főleg, hogy lehet, hogy ott a baba a pocakodban. Vigyázz magadra!

Berni!
Megkérdezhetem, hogy hova jársz orvoshoz? Nagyon alaposnak tűnik a dokid, ritka az ilyen!

Tina
vtina
 
 


szasztok,
frankón újra beindult ez a topik! Kép
bocs a passzívitásért, de fekvésből oldalra 1 ujjal gépelni nagyon fárasztó.

tina, pkagi,
bocsi, hogy elkotyogtam a közös dokit, gondoltam így pajzsmirigy és egyéb ügyben tudtok majd hasznos infókat cserélni.

én a körülményekhez képest (problémás terhesség és az ebből adódó szigorú fekvés) jól érzem magam pillanatnyilag. pénteken megyünk elvileg kontrollra. látom, akkor nem jön senki arnihoz.

tesztelőnek megy a drukk!

dana,
mi volt ma a dokinál?

falina
falina
 
 


Falina!

Nagyon örülök, hogy rendben vagytok!!!! És drukkolok a pénteki kontrollhoz. (pénteken akkor mindenkinek drukkolni kell)
A héten derül ki van-e gond a pajzsmirigy körül. (remélem már holnap)
Tina
vtina
 
 


Sziasztok!
Wanga! Ne mondd hogy senki nem reagált én igenis fogok veled találkozni!!!! Legközelebb 21-én megyek reggel 8ra, úgyhogy még a munkahelyedről se kell sokat késni. Na elég korán szóltam? Aztán el ne felejtsd! Kép
Tanczy!
Vigyázz magadra és pihenj meg kúráld magad mindenféle természetes módon. Ja és Clearblue-t vegyél. Drága, de jó. Ja és pozitívat vegyél...KépKépKép Szurkolok én is.
Tina!
Gyerekeim imádják a gyümis joghurtokat, persze tudtam hogy milyen trutyiból vannak, de egyszer-egyszer ehetnek, nem? Na de ez a vöröstetű-dolog...
Abban igazad van, cukrosat ne egyél. Akkor már inkább mézzel.
Falina!
De jó hogy benéztél, igazán örülök ennek.
A dokinál ma vártam két órát, úgy szédültem be a rendelőbe, mert már olyan régen ültem abban a sötét váróban...meg is mérette a vérnyomásomat. Két tüszőm van, egy 18 meg egy 20 mm-es. Kaptam repesztő szurit meg tanácsokat hogyan és mikor támadjam le a férjemet, és kötelező a 24. napi vérvétel, nem lehet kihagyni. Kép
Érdekes módon már harmadik hónapja csak jobb oldalon van pé-m. Mi lett szegény ballal? Amíóta volt benne az a gigantikus ciszta azóta leállt. remélem nem purcant ki végleg.
Na megyek mert mindjárt 6 óra és gyerekeim nem akarnak magukhoz térni a délutáni alvásból.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana Kép

Ti mióta próbálkoztok?
Egyébként múlt hónapban nálam is ez volt a szitu. Felírta a doktor bácsi, hogy mikor legyünk együtt, mivel nálunk nem lett baba a dologba, következőnek már inszemet javasolt, aminek én nagyon örültem. Kép
Nálam nagyon pörgősen haladtak a dolgok. Kép
Bár nekem 10 hónap kihagyás volt pajzsmirigy miatt. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok kérdés Kép

Arnold doki aszisztenséről nektek mi a véleményetek?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!

Én bírom a stílusát, bár néha mogorva. És ügyesen is vesz vért. Decemberben pedig nagyon emberségesen vigasztalt.

Dana!
Gratulálok a tüszőkhöz, szép nagyok! Gondolom ettől jó kedved lett.
Én a gyümölcsjoghurt problémát natúr joghurt+házi (mézzel készített) lekvárral oldom meg. Vagy lehet kapni sokféle bio-t is, bár drága, több, mint a duplája a nem bio-nak.

Tina
vtina
 
 


Hali!

Ági: neked volt vmi a HSG-n kiderült vmi? Elvolt zárodva? Ha igen mit csináltak utána?
Hova jársz dokihoz?
Goofy
goofy
 
 


Sziasztok!

De jó azoknak, akik már ott tartanak, hogy néhány nap múlva tesztelhetnek. Remélem lesz, aki, vagyis inkább lesznek, akik jó példával járnak előttünk ebben a hónapban.

Sajna engem is elkapott az influenza. A kappan megirigyelhetné a hangomat. Gyógyszert nem akarok szedni, úgyhogy csak kínlódok.

Dana!
Kapd el a férjed, aztán mindent bele!

Csak ámulok ezen a színezett joghurt témán. Én nagy joghurt zabáló vagyok, de ezek után még mindig inkább a kefír! Bár ha egyszer bebizonyítanák, hogy a vörös tetüs piros joghurtoktól mellékhatás nélkül könnyebben jön a gyermekáldás, tutira csak azt ennék.

Lányok, Arnold doktor tüszőrepesztő szurit minden esetben ad, ha lát érett tüszőt? Mert ha igen, én is akarok olyat 17-én!

Ági, neked a tíz hónap kihagyás után hány hónap próbálkozás következett, aminek most inszem lett a vége?
Az asszisztens nőről egyelőre nem tudok mit mondani, tegnap a vérvételnél velem rendes volt.
Miért veled hogy viselkedik?
neptun
 
 


Ezt nézzétek meg!
Nőnapra kaptam , és szeretném nektek is továbbítani. Nagyon jó fej!
Kicsit lassan nyílik meg az oldal, de várjátok ki, érdemes. Hangot rá!


http://dengjie.com/temp/bird.swf
neptun
 
 


Sziasztok Lányok!

Már jó ideje olvaslak Benneteket.
Szintén sorstárs vagyok, Dévaihoz járunk, jelenleg az első hónapos ovuláció indukcióm zajlik (tudjátok, az irányított akciózás).

Ezeken az oldalakon olvastam, hogy a joghurt mennyire jó a mi esetünkben. Sajnos azt csak alátámasztani tudom, hogy a gyümölcsjoghurtban több az ártó anyag, mint a tejtermék.
Emiatt találtam azt ki, hogy veszek fagyasztott gyümölcsöket (főleg málnát, szamócát és erdei vegyest), felolvasztom, mézzel ízesítem és összeturmixolom a natúr joghurttal.
Eszméletlen finom, szívből ajánlom.
Az sem mondható, hogy nagyon drága, mert egy adag gyümölccsel legalább 6-7 doboz joghurtot elkészítek előre, és naponta eszegetem-iszogatom.
Próbáljátok ki!!!!

Kívánom, hogy mindanyiunknál gyorsan kopogtasson a trónörökös!

Sziasztok!

LKTímea
lkt
 
 


Lkt Kép
Ez a gyümijoghurtos dolog nagyon jó ötlet. Nem is gondoltam még erre. Feltétlenül kipróbálom. Kép

Tündi (Neptun) Kép
A 10 hónap kihagyás december 17.-én ért véget, utána egy hónap próba closty+tüszőrepesztő szuri. Baba sehol és megcsinálta PCT tesztet annak az eredménye nem lett jó és ezért döntött az inszem mellett. Azt tudni kell, hogy a 10 hónap előtt én túlestem mindenféle vizsgálaton.
3 hónapja jártam hozzá, mielőtt megkezdődött a 10 hónapos kényszerpihi.
Először mindent kivizsgál a doki Hormonszint, Hsg és csak azután stimulál clostyval és azután kaphatsz tüszőrepesztő szurit. Egyébként ha adni akart volna, akkor a receptet már oda adta volna, mert a szurit azt mi fizetjük. Kép
Info rólam: 2002 novemberétől próbálkozunk

Goofy Kép
Nekem hál istennek a HSG-n mindent rendben találtak. Mindkét petevezetőm átjárható. Kép
Egyébként ha nem találnak rendben, akkor azt hiszem csinálnak egy átfújást (ez nem fáj), ha ez sem segí, akkor egy lapraszkópiát, mely során felvágnak és megnézik mi nem okés. (ezt altatásban végzik)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Lenne egy hülye kérdésem. Ahol az assz.nő tegnap a vért vette, láttam az elfüggönyözött ágyakat.
Ott mi történik?
neptun
 
 


Sziasztok!
Neptun, ez tényleg nagyon aranyos volt.

Ma csupa-csupa ilyen figyelmességgel volt tele a napom. A munkahelyemen a ffi kollégák, nameg itthon a férjem, meg a kisfiam... Teljesen elérzékenyültem, mikor a fiam a maga által válogatott, tavaszi csokrot (fehér tulipán, fehér tavaszi rózsa, nárcisz és egy szál lila jácint)átadta (mellesleg a zsebpénzéből vette. Most volt először, hogy nem úgy kezdte, hogy "Anyu! 1000 ft volt!"
Na, ma ilyen szép napon volt.
Holnapután is ilyen lesz, mert akkor meg a névnapom lesz.
Most valahogy minden összejön. A lakásvásárláshoz is megkaptuk a teljes hitelt, minden úgy alakul, ahogy szeretnénk. Mostmár csak a babának kéne beköltöznie.

Tanczy!
Az előző üzimben a joggulást szó jobbulást jelentett volna, de nem így sikerült.
Én is Clearblue-t szoktam venni, mert a DM-ben vásárlohatók közül az a legérzékenyebb (legalábbis itt a mi DM-ünkben).
Én kapok tüszőrepi szurit, ezért volt fontos, hogy mikor tudok menni a dokihoz (a 4 napos ünnep miatt). Nem lenne jó, ha lemaradnánk a tüszőrepiről. Igazából nekem repedne szuri nélkül is, de a doki szereti tudni a pontos idejét.

Lányok! Ti is híztok a gyógyszertől?

Dana!
Akkor megpróbálok 21-én később menni a munkahelyemre. Majd megírom, hogy mik a fejlemények.
Olyan kááááár, hogy senki nem jár az én dokimhoz!
Minden tesztelőnek és nem tesztőnek megy a drukk!
Tanczy, Neked külön is!!!!!!
Pusz
Wanga

wanga
 
 


Ha HSG-re mész, felvesznek fekvőbetegnek és nem a kórteremben kell feküdnöd pár óra hosszát, hanem ott és inszem után is ott kell pihenni egy órát.
Szerintem klassz, hogy nem kell egy zsufi kórterembe bemenni, hanem ott helyben vagy.

Kép

Kép
pkagi
 
 


neptun
ott fekszenek az inszem után a nők fél-1 órát.
f.
falina
 
 


Nekem nem nagyon szimpi az aszisztens.
Olyan mogorva. Mindig látom, hogy a másik doki aszisztense milyen kedvesen bánik a páciensekkel és ő nem olyan.
Úgy látszik ezzel egy kicsit egyedül vagyok (mármint) a véleményemmel.
Remélem meváltozik nekem is.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszi Ági, és neked is Falina az egy ujjal pötyögött választ! Hányadik hétben jársz?

Az tényleg jó, hogy ott pihenhetsz még egy darabig. Én még nagyon járatlan vagyok ezekben a dologkban, úgyhogy fogalmam sem volt.
Az inszeminációt és a hsg-t is ott végzi el a doki, abban a szobában? (Lehet, hogy oltári baromságokat kérdezek)Mert amikor tegnap ott voltam, az a pár akik kettővel előttem mentek be a dokihoz, ott voltak bent.

Egész őszintén én örülnék egy hsg viszgálatnak. Decemberben voltam íriszdiagnosztikán, és a pasi akkor megkérdezte, hogy nincs-e összenövésem a bal petefészkemnél. Persze honnan tudnám én azt, de beleültette a bogarat a fülembe még akkor is, ha így utólagosan csak egy sarlatánnak tartom. (Orosz természetgyógyász, aki homeopátiás szerekkel gyógyít)

Wanga!
Örülök, hogy tetszett. Látod mennyi jó történik veled. Lehet, hogy a babád új lakásba akar költözni. Ha így van, akkor már ez sem tarthatja vissza.

Én múlt hónapban olyan kényszeres evéseket produkáltam a gyógyszertől, hogy csak na. Híztam is pikk-pakk két kilót, ami most az influenza miatt gyorsan távozott is. Az egyedüli mellékhatás, ami tetszett, hogy a melleim is nőttek egy kicsit tőle, de sajna a hatás nem bizonyult tartósnak.

Tündi
neptun
 
 


tündi,
ez a 16. hét.

nekem nem csinált hsg-t arni és tűszőrepi szurit sem. és így utólag nézhetett volna proklaktin szintet, meg pajzsmirigy vizsgra is elküldhetett volna... első 2-t nem is bánom! de az utóbbiak miatt haragszom picit. ui. a pajzsmirigy probléma vetéléshez vezet ált és kezelni kell terh. alatt is. (újak még nem tudják asszem, h. nekem már volt vetélésem ezelőtt és most is lebeg a kard felettünk.)

doki asszisztense kicsit furi, de mikor bent feküdtem mindig kedves és segítőkész volt!

doki modora is furi. velem szinte mindig mogorva és néha megbánt. múltkor egy műtéte előtt olyan izgatott volt, h. nem hagyott kérdezni, pedig az lett volna az első fontos terhességi vizsgálat (12. heti vizsgálat és uh).
szóval nekem vannak aggályaim vele kapcs. vajon nem vagyok szimpi??? mindenki annyira szereti, soha még nem hallottam mást róla, csak jót. jah és állandóan résen kell lennem, magától szinte nem mond, ad semmit. pl., ha én nem kérem az adókedvezményhez az igazolást (erről a puszta véletlen műve, h. tudok, nem reklámozzák), nem adott volna stb. mit tegyek?

falina
falina
 
 


Falina!

Hát én is túl vagyok már egy vetélésen. Fogalmam sincs, hogy mi okozta. Igazából csak reménykedni tudok, hogy beleestem abba a hibaszázalékba, amiről azt mondják, hogy az első terhességekre jellemző. Amikor kérdeztem, hogy mi lehetett az oka az előző dokim is csak annyit mondott, hogy első terhességnél ez nagyon gyakori, szóval a szokásos bla bla. Tulajdonképpen abba a hitbe ringattam magam először, hogy biztos volt valami kromoszóma probléma azért ment el. De most, hogy kiderült milyen vékony a ny. hártyám, azt is el tudom képzelni, hogy akkor is ezzel volt gond.

Arnold nem egy bájgúnár az biztos, de nekem nagyon szimpi.

Azért remélem, hogy a pici babód nagyon kapaszkodik! Nem ismerem az előzményeket, spontán fogant?

Tündi
neptun
 
 


Falina Kép
A doki nem csinál külön pajzsmirigyvizsgálatot. Más az ha valaki meddőség vagy terhesség miatt keresi fe. Hiszen meddőségnél néznek hormonszintet és abból derül ki mondjuk a pajzsmirigy dolog.

Tündi Kép
Szerintem meg fogja csinálni a doki a HSG-t. Azt viszont tudnod kell, hogy nem lehetsz beteg. Előtte van egy vérvétel, utána a foldszinten csinálnak egy "vizsgálatot, ami abból áll, hogy leültetnek egy székre és kb 10 percig előről és hátulról egy "koronggal" melegítenek. Nekem ez kellemetlen volt. Utána rá 20 percre (ha jól emlékszem) vesznek vért megint. Megnézik a vérsüllyedést és ha nincs gyulladás a szervezetedben, akkor pár nap múlva HSG.
Azt nem a doki rendelőjében, hanem lent a röngenbe csinálják.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Azért az hihetetlen, hogy sokkal több kérdésre talál az ember választ itt a topicban, mint eddig egy orvosnál.
Ha nem lehetek beteg, akkor az azt jelenti, hogy csak el kell mennem háziorvoshoz, mert most a torkom igencsak gyulladt, és ki tudja gyógyszer nélkül mennyi idő alatt múlik el.
Köszönöm a sok-sok infót!
neptun
 
 


tündi,
dehogy spontán! különben mit keresnék ebben a topikban? Kép hűen a nevéhez..., clostis magzatom van.

ági,
2 vetélés -mint fent ill. korábban neked írtam-, indokolta volna a pajzsm. vizsgálatot! persze erről utólag, terhesen éppen tőled olvastam először, doki még csak nem is említette. volt egy lista a tüneteivel, ami kb. 80 %-ban jellemző rám... persze ez nem jelent elsőre semmit, de 2 vetéléssel a hátam mögött ill. a most is a fejem felett lebegő kard miatt sztem már joggal gyanakodhatom. eddig kuka voltam az orvosoknál, de muszáj lesz erőszakosabbnak lennem. ez van.

kicsit dühös a stílusom ma, bocs, ne vegyétek magatokra! unom már, h. a legtöbb orvos csak játszik velem... nem informálnak, nem vesznek komolyan.

falina

f.
falina
 
 


Sziasztok!
Falina, miért nem mész el egy pajzsmirigy dokihoz?
Ha érdekel, akkor tudnék javasolni egyet. Ez a vizsgálat hamar rövidre zárná a dolgot, és biztonsan találna rá megoldást a doktornő.
Ma elkérem az elérhetőségét a dokinőnek, és ha érdekel megadom. Úgy emlékszem, hogy a Honvéd Kórházban dolgozik, még ma utánanézek.

Wanga

wanga
 
 


Falina Kép
Én is javasoltam már, hogy csináltasd meg ezt a vizsgálatot. Kép A háziorvos is megcsinálja és csak egy egyszerű vérvétel. Kép Ha meg probléma van, akkor azt gyógyszeresen tudják kezelni, ami a terhességedet egyátalán nem befolyásolja és a babónak sem árt.
Bocsi egyébként nem akartalak megbántani. Kép

Tündi Kép
Az antibiotikum nem tesz jót, de konzultáltam az orvossal pár hete és coldrexet lehet szedni. Kép
Szerintem szedjél pluszba még valamilyen multivitamint. A páromat ez a kombináció 3 nap alatt rendbe hozta. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok csak este működik a topik? Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi Kép
A Coldrexet arra írtam, ha ebben a hónapban teherbe eshetsz, akkor ez nem "bántja" a babót, míg az antibiotikum az igen.

Kép

Kép
pkagi
 
 


wanga, ági,
pár hete jött rám, h. kéne pm vizsg., de pont azóta vagyok ágyhoz kötve...
tel.számok érdekelnek, köszi!

a sima háziorvos is ki tudja értékelni a vér eredményt, ha ő általa intézném?

f.
falina
 
 


Ki tudja értékelni az eredményt a háziorvos is és szerintem egyszerűbb is eljutni hozzá. Kép
Ha esetleg gond van a pm.el, akkor elég szakorvoshoz fordulnod.Kép
A szakorvoshoz viszont beutaló kell a háziorvostól, úgyhogy a háziorvos kikerülhetetlen. Kép
Jó sok volt a szóismétlés. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ez a nyamvadt babanet egész délelött nem engedett hozzászólni.

Remélem ti nem kapjátok el ezt a nyavalyát. Bár igazából nem tudom eldönteni, hogy infulenza vagy mi.
,Lázam nincs csak állandó hőemelkedésem 37,1-37,4 e főlé soha nem megy. Az orrom sem folyik jobban mint máskor. Viszont baromi gyenge vagyok meg fáradt.
Döntöm magamba a mézes hársfavirág teát mást nem nagyon merek.
Meg van strepsilsem torokfertőtlenítés céljából.

Stella!
Meddig kell feküdnöd? Az egész terhesség alatt?

Wanga!
Biztos nagyon aranyos lehetett a kisfiad. Drukkolok, hogy összejöjjön a tüszőrepesztés!
Az jó, hogy megkapjátok a max. hitelt. Akkor hány % önrész kell?

Megpróbálok egy clearbluet beszerezni DM nálunk is van vagy kettő. Már annyit költöttem ezekre a vacakokra, hogy úgyis mindegy most mennyi. De ha ez sem mutat két csíkot nekem...

Párom nagyon bízik a sikerben, én meg ott tartok, hogy nem tudom elhinni, hogy nekem sikerülhet.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Lányok kérhetnék holnapra sok-sok drukkot?. Kép
Reggel 7-re megyek inszemre. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nagyon drukkolok neked a holnapi naphoz. Majd gondolok rád amikor ott fekszel a függöny mögött!
Délelőtt voltam a háziorvosomnál mert elég ramatyul vagyok. Írt is antibiotikumot, de nem váltottam ki. A tanácsodra inkább maradok a coldrexnél, aztán majd valahogy túlélem.

Falina!
Bocsi, de még vannak fogalmi zavaraim. A spontán alatt csak arra lettem volna kíváncsi, hogy inszem nélkül jött-e össze a baba.

Tanczy!
Ha nem tudod elhinni, akkor majd most fog sikerülni! Sokan mondják, hogy pont akkor lettek terhesek, amikor nem hittek benne. Kár, hogy ez nem recept.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok lányok!

Alig várom hogy reggel legyen de nem érzem magam terhesnek.

Én szekszárdon járok orvoshoz.Kun Attila szülész-nőgyógyász és diabetológus.De Pécsen szülök.A kislányomat is Pécsen szültem a megyei kórházban nem a nagyszülészeten a hol a lombikprogramot csinálják.

köszi csajok a drukkot.Reggel írok ahogy kész a teszt.

sziasztok!
berni611
 
 


Lányok egy kis segítséget szeretnék kérni.
Holnap ugyebár megyek inszemre. Nagyon szeretnék mindent megtenni annak érdekében, hogy sikerüljön. Kép
Én Wish javaslatára Elevitet szedek. Kérdésem az, hogy hallottam, hogy az E vitamin segít a babó megtapadásában. Az Elevit tertalmaz E vitamint, de gondoltam, hogy szedek még pluszban. Nektek mi erről a véleményetek.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Megy a drukk holnapra!

Tündi!
Hát remélem igazad lesz!

Berni!
Tessék holnap pozítívat tesztelni!
Ha sikerült érdekelne a teszt márkája. Nekem pénteken kell tesztelnem.
Hányadik napon leszel holnap?

Wanga!
Merre jársz? A neten meg lehet nézni a leendő lakásotok rajzát?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Berni!
Szekszárd messze van.....Kép
Drukkolok a holnapi teszthez. Hogy érzel-e vmit az nem sokat jelent. Attól még simán lehet, hogy ott van a baba! Írj holnap!

Pkagi!
Én is kapkodok be hébe-hóba elevitet. De szerintem kicsit túlmarketingelt a gyógyszer. Összehasonlítottam az összetevőket az Activál Max-szal és tök ugyanaz. Csak ez utóbbi fele annyiba kerül. Illetve ugye mindenhol úgy hirdetik az Elevitet, hogy a folsav miatt milyen fontos. Az az orvos, aki támogatja az ilyen vitaminok szedését, az Elevithez szedet plusz folsavat, mert kevés van benne.
Az E vitamint hol hallottad? Miben lehet az természetesen?

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Pkagi:én még szednék napi egy szem folsavat na nem a megtapadás miatt.De ha terhes leszel a fejlődési redelleneségeket meggátolja.Na csak azért mondom mert mi mindannyian tudjuk mikor várható a fogantatás és az ilyesmit jobb megelőzni én is szedem amig meg nem jön a mensim.
Ha holnap negatív és hétfőig nem jön meg még egy tesztlesz.

Tanczy:holnap a 31-napomban leszek.Medilabor veszek mert állítólag jó és nem drága.Nálunk a kórházba is ezt használják vagy a Gabriellt!

Holnap 8 körül kelek és első dolgom hogy szólok mit mutat a teszt.Jó hosszú éjszakám lesz!!!!!!!!!!

Sziasztok!
berni611
 
 


tesztelők,
nekem a medilabos pozitív lett már a 28. napon!
Kép

falina
falina
 
 


szal azt vegyétek, hátha ti is kifogtok egy +ost! Kép

tündi,
lehet, h. a closti még spontánnak számít a szakmában, ezt az okosok jobban tudnák. viszont az én szememben ez már stimuláció, hiszen enélkül nem nőtt megfelelő méretű tűszőm, ergo "spontán" nem jött volna már össze. Kép

én is drukkolok mindenkinek!

f.
falina
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam előbb jönni, mert a főnököm dolgoztatott Kép

Tanczy!
Nekem már volt egy lakásom, amit eladtunk, és azt a pénzt beletettük a lakásba. Ezen kívül még 11,5 milliót kellett felvennünk.
Elvileg - mivel minimál béresek vagyunk mindketten - csak 10 milliót kaphattunk volna, de mivel vállalkozóként EVA-sok vagyunk, az ott bevallott és megadóztatott jövedelmet is elfogadták.

A lakásunk helye: www.rozsaliget.hu
Ha fellépsz, akkor V. ütem, aztán kiválasztod a 4. emeletet és az A401-es lakás. Egy őrült nagy (33 m2-es) terasz is tartozik hozzá.
Egy álom. Lesz majd ha kész lesz. Cca. 1 év múlva. Még csak most kezdték építeni.

Nagyon drukkolok neked. Remélem péntek reggel jó hírrel érkezel!!!!!!

Ági!
Neked holnapra megy a drukk.
Az Elevittel kapcsolatban sok jót hallottam, de nem a dokimtól, hanem egy kismama barátnőmtől.

Berni! Hogy bírod ki a 31. napig? Én már a 25.-en tesztelnék szívem szerint. De 28-nál tovább még sosem bírtam.

Falina!
Van egy pm. ambulancia, ahol időpontot kell kérni a profhoz. Kell beutaló a háziorvostól.
De szerintem egyenlőre a háziorvostól kéne kérned egy vérvételt. Abból ő is látni fogja, hogy a pm. hogy működik. Ha azt mondja, hogy van ok az aggodalomra, akkor felhívjuk a profot és kérünk időpontot neked.
A háziorvos otthon is le tudja venni a vért (apukám cukros, és mindíg otthon vesznek tőle vért). Tehát nem is kell felkelned.

Tesztelők drukkolok nektek nagyon
Pusz

wanga
 
 


Sziasztok!

Berni!
Mi újság, mit mutat a teszt??
Ott van a két csík ugye?

Ági!
Minden jól ment? Pihenj ma sokat!

Wanga!
Boldog névnapot!

Tanczy!
Engem már kezd elhagyni az influenza, remélem te is gyógyulsz és jobban vagy!

Tündi
neptun
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tündi! Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot.
Ez a hét már csak ilyen ünneplős lesz. A fiamnak vasárnap lesz a névnapja (Krisztián)

Berni!!! Hahó! Zebrás? Légysziiiii!!!!!!

Tanczy! HOLNAP!

wanga
 
 


Sziasztok!

Wanga!
Boldog névnapot!
Kép

Megneztem a rozsaligetet, de a 401 es lakás csak 1 szobás, vagy én vagyok béna.
De maga az épületegyüttes tetszik!

A mienk egy zárt udvari társasház 68 lakással a belvárosban. Nekünk 10 millió hitelt kellett felvenni +szocpo+ÁFA visszatértés és még ezen kívü l 1,2 millió önrész. Szóval teljes az anyagi csőd.

Tündi!
Igazából még mindig nem tudott rajtam kitörni az influenza. Amíg fekszem nincs nagy gond, de amint felkelek egy idő után ráz a hideg és állandóan hőemelkedésem van.

Sajnos a ma délutáni óráimat már nem mondhatom le, így mehetek tanfolyamot tartani Kép((

A tesztekkel most teljesen elbizonytalanodtam.
A medilab valóban töredékébe kerül a clearblue nak.
A clearblue érzékenysége mennyi? Azt tudom, hogy a medilabé 25.
A döntésem nagyban függ Berni tesztjétől.
Szóval, Berni: ugye pozitív???

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga,
köszi, szólok, ha szükség lenne rá.
sajna hozzám nem jön ki a háziorvos, mert a város másik végén van, ui. nemrég költöztünk el onnan és még nem akartam váltani.
de úgy tűnik, hasznos lenne...

tesztelők,
már én is nagyon izgulok! Kép

falina
falina
 
 


Tanczy! köszi szépen - nagyon aranyos!
A401-es lakás. Mert van B401-es is. a 4. emeleten, ahol csak 4 lakás van, azon a részen a jobb oldali legszélső, ami a másik ház felé van.
Na, így próbáld meg!!

Szerintem, ha terhes vagy, akkor a 28. napon már mind a két teszt kimutatja.

BERNI!!!!!!!!!!
Izgulunk ám, addj valamin infót!

wanga
 
 


Sziasztok!

Negatív,sőt a prolaktin szintem magas ugyhogy holnap bevagyok redelve.Délalőtt megyek a dokihoz.

LHT(prolaktin:A prolaktin az agyfüggelékben termelődik,egy olyan hormon ,amely jelenléte a mellben a tejelválasztást előidézi és fenntartja.Stresszhelyzetben is nőhet a prolaktin -szint,ami gátolja a peteérést.A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igényel.A PCO-s betegek egy részében is észlelehető hyperprolactinaemia.
A magas prolaktin szintere figyelmeztet: gyakran feszülő-mirigyes mell,súlyosabb esetekben emlőváladékozás(tej!)Azonban a sima nőgyógyászok gyakran nem ismerik fel,hogy ez is a PCOS egy tünete lehet,ugyanis önmagában a magas prolaktin viszonylag gyakori,Főként a stesszre hajlamos vagy agyalapi mirigy betegségben szenvedő nőknél.

Ez van csajok,de nem azért törtem le mert nem vagyok terhes.Hanem e miatt. De az orvosom szerencsére tudja,Ő állapította meg megint hogy PCOS vagyok.Ugyhogy annyira nem aggódok,csak az agydaganat miatt mert sokat szokott fájni a fejem.DE pozitívan állok ehez cs ak a stressz lehet.
Majd holnap többet tudok mondani.
Csók a család!
berni611
 
 


JAJ!

most nézem itt valakinek névnapja van!
BOLGOG NÉVNAPOT Wanga!!!!
berni611
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?