Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Nagy nehezen hazaértünk az oviból, Bálintkámnak nagyon tetszik a hóesés, majdnem egész úton gyalogolt a kis lelkem. Úgy nézett ki, mint egy kis hóember, de nem adta felKép Most már pihizik.

Tikiti! Látom mindkettőnknek nagyon tetszik az a kis virágos szalviKép

Stuci! Amint válaszol Annaa, írok emilt!

Erika
dreri
 
 


Sziasztok!
lehtne egy kérésem?
A szavazómodulom szerintem nem jó. A 7-es és a 8-as kére nem fodja a szavazatokat a gép. Szavazott rá valaki? Ha igen, írjom már egy privit nekem!!!
Köszönöm!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Megint csak megköszönni tudom kedves,dicsérő szavaitokat.Ma sikerélményem volt.Eladtam 2 képet+2 kaspót,és lesz megrendelésem is a továbbiakban.Annyira örültem neki,hogy meg kellett osztanom veletek a jó hírt.A 4 keretből 3 lett jó,mert a negyedikat már kiszedtem amikor sikerült az asztalon félbetörnöm,de nem dobtam ki,majd jó lesz gyakorolni rajta.Eri igen nagyon szeretem azt a szalvit.Van is belőle tartalékom.Most megyek egy kicsit bámészkodni,meg Anykóhoz szavazni.Nagyon jó hétvégét nektek,és alkossatok szépeket,hogy hétfőn aztán irigykedhessek.Én nem leszek itthon a hétvégén ,mert anyuéknál ünneplünk a ház.évfordulójukat,meg a kicsi lányom szülinapját.Puszi nektek:Tikiti
tikiti
 
 

 
 

Megint csupa szépeket látni! Kép

Tikiti,
meséld el légyszíves, hogy a kis csokros virág kerete, az miljen? Eleve a kiöntöforma ilyen, vagy utólag ragasztottad rá a kis cizellákat? Nagyon tecc! Persze a kép sem kutya! Kép
Jó ünneplést és boldog szülinapot!

Stucci,
OK! Kép

Nekem is van msn-m. Ha valakit érdekel és fel szeretne venni, hogy dumáljunk
ancsika1_5@hotmail.com
mian
 
 


Tikiti!

Az a virágcsokros kép valami gyönyörű! Elárulod nekem, hogy a kerete gipsz? Csajok....elhalálozok...ti hola nyavajába veszitek ezeket a szuper gipszöntő sablonokat?????
Én eladtam az összes sablonomat, de ezek láttán...venni akarok!!!! Kép

Eri!

A Garfiels-osak naon szuperek! Imádom ezt a macsekot. Vettem is dvd-t...csak a fiam nem engedi nézni. ühühüüüü

Na megyek, mert holnap lesz Geri 2 éves!!!! És jön a vendégsereg!

Sziasztok!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Tikiti!
Itt már mindenki elmondott előttem mindent..nagyon szépeket készítettél, de valóban az a kis csokros kép és a kerete is nagyon gyönyörűséges!Kép
A lánykádnak és Anykó Gerijének is nagyon boldog szülinapot kívánok, Isten éltesse őket nagyon sokáig egészségeben, boldogságban!Kép
Krimo! Azok a papírok tényleg gyönyörűek, a múltkor már egy csomó képet elmentettem a gépre!Kép
Tikiti szüleidnek is minden jót a házassági évfordulójuk alkalmából!Kép
abby
abby
 
 


Szülinaposoknak, és minden ünneplőnek gratula :-))


Mian, felvettelek az MSN-re :-))))

Erika!
Örülök, hogy legalább Bálint tud még szépet látni a hóban:-) Ugyanis én már naaaaaaaaaaagyon úúúúúúúúúúúúútálom. Itt reggel óta legalább 10 centi esett:-((((( Ha kinézek és utánna a naptárra nem tudom kinek higgyek. Teljesen össze vagyok zavarodva :-(((((
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Ez a tegnapi-mai alkotásaim eredménye:
-ez a gyümölcsös már a konyhám falán lóg, mert a keretnél már nagyon fogytán volt a festékem, de nekem így is nagyon tetszik:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=301373&index=5
-ezeket az almásakat pedig szintén eladásra készítettem, 2 db:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=301373&index=6

Erika
dreri
 
 


Szia Eri!

Nekem pont az első tetszik a legjobban, én nem adnám semmi pénzért....Kép De a többi is tuti! Puszi: Tünde
totne
 
 


Erika Drága!

Kicsi piros x-ek jelennek meg a képek helyettKép

De már megjavult közben! Nagyon tuti lett a hiányos festékes!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nekem is a kis hiányos tetszik a legjobban, ezért meg is tartottamKép Egyébként kösziKép
dreri
 
 


Köszi lányok!Gyermekem és szüleim nevében is a jókivánságot.Gerinek Boldog Szülinapot!
Az a keret gipszkiöntő,és eredetileg olyan,semmit nem tettem rá.Kellene valamelyikőtöknek?Kölcsönadom szivesen.Tikiti
tikiti
 
 


Eri! nagyon tuti az afestékhiányos!Kép Nagyon szép a kerete is...nem túl nehéz? Nekem csak az a bajom az ilyen negyedes szalis öntőformákkal, hogy vagy könnyű, de akkor nagyon snassz a keret vagy szépséges a keret de akkor baromi nehéz és rengeteg gipszet eszik-ami nem baj, csak ne essen le a súly miatt. Légyszi válaszoljatok nekem e nagy problematikámra!Kép
abby
 
 


Ti aztán adtok olvasnivalót!
Tikiti nagyon teccik nekem is a kép, és a dobozka is! Csinálni is fogok vmi hasonlót, ha nem gondKép, csak előbb vennem kell vmi konzervkét!

Abby a köcsögök nagyon tutik, főleg az utsó tecc!

Erika nekem is az első kép teccik a legjobban, de az almásak is nagyon szépek, lehet nem kéne eladni!

Az én alkotókedvem is visszatért, szóval majd mutizok én is, bár annyira jókat csináltok, hogy nem is tudom megmutassam-e őket!

Nekem is van msn-en, a profilomban lévő emailcímmel vagyok felvehető, ha kellekKép

Nem is tudom mit akartam még, pedig volt vmi! Na majd legközelebb, még egy kicsit eufórikus állapotban vagyok! Ma voltam először vezetniKép
timtim
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a jó szót!
Akkor még egyszer a nagy mutatványom előtt:
Alapszín felken, megszárad, repesztő lakk, megszárad, fedőszín? Teljesen meg kell száradnia vagy elég, ha már nem ragad?
Nolo
nolo
 
 


Timtim!

Csak nem a képeket felejtetted el beszúrni? Kép

Nolo!
A rep.lakk elég ha már nem ragad, a fedőszínre, én egy csomó ideig nem mertem már semmit kenni, mert egyszer úgyjártam, hogy lejött a lakktól minden, de aztán addig bíztattak itt a jányok, hogy mostmár lemerem lakkozni mikor kész, de csak egy nap múlva! Kép
Hajráááá!

ma megint semmit sem csináltam, azaz rendeltem egy csomó csinálnivalót! Az is valami! Kép
Megyek mert ki vagyok nyúllva mint a béka.
jóéjt!

Kép
krimo
 
 


Na Hali!
Repesztek! /Legalábbis remélem, hogy fog!/ Kb.a rep.lakk - sima egyszerű, elsőrepesztőnek való Marabu - mennyi idő alatt festhető?
Nolo
nolo
 
 


Tikiti!
Lányodnak nagyon sok boldog születésnapot kívánok! Kép

És Geri is köszöni a jókívánságotokat, noha már alszik! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Sikerült a repesztés, legalábbis nekem tetszik. Biztos, hogy lehet ennél jobb is, de elsőre nagyon megfelel.
Ennek örömére a párom éppen a mosókonyhában készíti az újabb gipszkereteket.
Ha jól értettem, akkor a tökéletes száradás után le lehet lakkozni?
Jó éjszakát!
nolo
 
 


Szia Nolo!

Fogadd gratulációmat az első sikeres repesztéshez!
Ugye nem volt túl bonyolult? Ez elég nagyképű kérdés volt tőlem amatőrtől, de eddig még nekem mindig szépen repedt. Na nem fél centiseket, csak úgy szolidan, de ment. Én már újabban nem is repesztek, mert a krétázásba vagyok most beleesve.Kép
Sztem már holnap lakkozhatod is, akkor lesz igazán szép.
na csak ennyit! jóccakát! Tünde
totne
 
 


Szia Tünde!
Köszi! Tudom fogok még koppanni, amikor azt hiszem, hogy tudok, aztán meg majd mégsem sikerülnek a dolgok, de most olyan jó, hogy sikerélményem van.
Megkérdeztem ma nálunk két hobby boltban is a krétázást és néztek rám okosan, ill. azt kérdezték, hogy az a patinázás-e. Na akkor meg én néztem okosan. Szóval egyelőre tapogatózok.
Most már tényleg jó éjszakát!
nolo
 
 


NoloKép
Jó volt ez a történek a krétáról meg a patinárólKép Elképzeltem, hogy néztetek egymásra..De ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan, elkalauzolunk ebben a vilábanKépKép
És Tündének igaza vanKép, lakkozhatod a repesztett felületedet, ha teljesen megszáradt.

TimtimKép
És hogy ment a vezetés??Kép A szavaidból ítélve nagyon élvezted!

KrimoKép
Mi szépeket rendeltél? és honnan? Már ha szabad kíííváncsiskodnomKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dreri,
tuti a "spórolós" képed! Kép

Tikiti,
én nagyon szeretném azt a keretet! Ha megtennéd, hogy kölcsönadod,.... esetleg holnap ki is szaladhatnál vele, s egyúttal jót is dumcsiznánk! Kép

Ezt el kell mondanom!
Tegnap voltam a kedvenc hobby-boltomban, ahová megérkeztek a legújabb tavaszi IHR szalvéták. Mondanom sem kell, nem kevés pízt hagytam ott! Kép
De a lényeg, hogy megláttam a vezetö csajszinál szépséges Ihr-es nagy papír táskákat; mondom: Fú, de szép. Erre Ö: akarja? mondom: naná! S most birtokolok egy gyönyörü papír tasakot! Kép
(azért ez nem semmi! Vén fejjel hogy tudok valami kis hülyeségnek örülni! Kép Kép )
majd lefotózom, hátha nektek is tetszik.

Színvonalas hétvégét kívánok, az ünneplöknek pedig jó bulizást!
Szegény Jubinak meg kitartást!
mian
 
 


Szia Koda!
Akkor:
Tudom, hogy kaptam olvasnivaló címeket a krétázásról, de én már nem vagyok biztos semmiben, ha egyszer a boltban visszakérdeznek. Azt hiszem, az a tuti ha kérdezek, valamelyikőtök pedig válaszol ha ráér. A patinázás és a krétázás az kettő ugye?
Nolo
nolo
 
 


Szia NoloKép
Persze, jobb ha kérdezel, főleg ha konkrét kérdés is felmerülKép és midíg lesz, aki válaszoljon rá!
Tehát igen, a patinázás és a krétázás két dolog, más és más kellékek kellenek hozzá.
További kérdés? Állok rendelkezésedreKép Akár magánban is, ha többmindent akarsz. Én most kicsit jobban ráérek talán, mint a lányok többségeKép

MianKép
És a papírtáskát ki kellet fizened? Vagy csak úgy megkaptad?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Eri !
el is felejtettem megdícsérni a sporolósodat, szerintem is tök szép, és még takarékoskodtál is! Kép

Kodám!

Minitől rendeltem doboz, és köcsög hegyeket Kép Mostmár halmozódnak a dolgok az asztalon, a párom kezd kiborulni a kupitól Kép De az alkotás még várat magára! Ma rettentő fontos dolgom volt, vagy három órát sétálgatni a kézműves vásárban Kép Így már alkotni nincs időm. Na de jön még kutyára úthenger!

Nolo!
Engedd meg hogy én is gratuláljak az első SIKERES repesztésedhez! Kép Ugye hogy nem is olyan ördöngösség!
Ja a krétát meg jobban jársz, ha egy ápiszba veszel, szerintem ott nem olyan drága.

Mini!
Végül találtál olyan könyvet? Én egy helyen láttam, de szerintem nem az vót Kép csak hasonlított.

Mian!
Az élet apró örömei! Ezek a legjobbak! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de bennem felmerült: a krétát is lehet lakkozni?
adriette
 
 


Szia AdrietteKép
A krétát lehet lakkozni, de előtte feltétélenül fixálnod kell a krétázott felületet, az erre való anyaggal. Különben ha közvetlenül a krétára kened a lakkot, csak szétmázolod.Kép

KrimoKép
Ahaaaaaaaaaaa...doboz és miegymás! Én pont így vagyok, itt állnak hegyekben a cserepek és már úton vannak a fadobozok is Mini általKép
És mennyit költöttél a vásárban?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hahó!
Kaka müsor van a Tv-ben; gondoltam, körülnézek. Kép
Itten van a tatyó (nem kellett érte fizetni!)
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/115583.jpg
Ezek pedig -(ugyan nem szalvéta technika!, de azért jó) WC papír gurigából készült szalvéta gyürük:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/675/115584.jpg
mian
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat, de aki még emlékszik az elsőre, az tudja, hogy milyen, ráadásul úgy, hogy sikerélménye van.
Legközelebb, ha valami újat akarok kérdezni a boltban, előtte biztos ami biztos alapon Nálatok informálódok.

Koda!
Köszi a támogatást!

Nolo
nolo
 
 


Sziasztok!
Megjöttem az ünneplésből,mert szegény anyuékat utolérte a náthakór,és inkább hazajöttünk.Mian,ha csak úgy menne,hogy gondolok egyet,aztán futok hozzátok.-)))Szivesen mennék.Na eldugulok,mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát,és további csendes hétvégét.Tikiti
tikiti
 
 


Helló lányok!

Megjöttem:-( Igaz, hogy kicsit késő van, illetve most nézem, hogy már nem is késő van, hanem korán :-))))
Krimo!
Könyvet persze, hogy nem kaptam:-(
Ma én is sokat voltam úton, doboz ügyben is, és voltam én is a kézműves tömegnyomor című rendezvényen(lehet, hogy nem ez a hivatalos neve, viszont ez a valóság)

Erika!
Néha annak is van előnye, ha valamiből kevés van :-))) Nem mintha a többi kép nem lenne jó, de az a festékhiányos szerintem is tök szupi.

Mian! Ez a papírtovábbhasznosítás naaaagyon jó ötlet:-))) Nálunk, mivel nagy a család elég sok keletkezik ebből az eddig hulladéknak titulált gurigából, de ezt most átértékelem:-))))

Nolo!
Szerintem itt mindannyiunkban élénken él még az első siker, úgyhogy átérezzük az örömödet és továbbra is csak buzdítalak én is :-))))
Ezért is jó ez a topic, mert az öröm amit meg tudunk osztani hatványozott hatású :-)))

Így aztán én is megosztom veletek a mai örömömet.
Két boltban is elég szépen vásároltak az általam elkövetett dolgokból, és egy harmadik helyről elég komoly ígéretem van, hogy hamarosan ők is vásárolnak.

Na mivel tegnap keltem fel ideje nyugovóra térnem.
Szép álmokat mindenkinek:-)
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem egy újabb kreatív hobby szerlems csajjal. Nézzetek szét nála. Sok szép dolgot alkotott máR Kép

http://www.szizi.tvn.hu

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda igen nagyon bejöttKép Ahhoz képest, hogy először voltam, már a városban furikáztunk! Persze ebben még igencsak elkelt az oktatóm közreműködése is! És pont láttak a barátnőim, rájuk is dudáltunkKép Remélem mindig ilyen jó lesz!

Mian tényleg nagyon jó kis szatyórKép És is nagyon tudok örülni ilyen dolgoknakKép

Végre elkészült a katicás sorozatom másik két tagja is! Anyukám már fel is rakta őket az előtérbe és tök jól mutat, nem is gondoltam volna!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=3146&page=4&image=115678
És két másik kép is elkészült, anyu barátnőjének! Annyira dicsérgette a képeimet, főleg az egyik citromost és a nárcisot, míg nem arra jutott, hogy neki is kell ebből a kettőből pont olyan, így azokat meg se mutitom, mert már láttátok eccer! Ma visszük át neki, kiváncsi vagyok a reakciójáraKép

Timi
timtim
 
 


Sziasztok !
Ritkán írok de mindig olvasok és ámulok bámulok,
a csodák láttán és itthon kisérletezem, hátha nekem is sikerül.Most viszont azt szeretném kérdezni, hogy van nekem két virágos szalim, már kép formájában van, és nem tudom hogy vannak e a sorozatnak testvérkéi? Ha esetleg valakinek van írja meg!Most ide teszem a képet nem tudom mekkora lesz de ne utáljatok érte ha túl nagy.
Mian!
Köszi hogy jártál a gportálos oldalamon és örűlök hogy tetszett.
Ti is nézzetek be ha van rá időtök.
Sziasztok KrisztaKép
pruedance
 
 


Sziasztok!!
Nekem is van msn-mKép
kristof03@freemail.hu
(ha valakit érdeklekKép)
pussz:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


No, a csúnya téli idö, meg az unalom meghozta gyümölcsét:
egy lámpa ajándékba:
http://gportal.hu/portal/mian/image/gallery/2004_kar_csony_196.jpg
a következö pedig egy gyönyörü "freskó"

Timtim,
Katikák aranyosak!- már a tavaszt idézik! Kép
mian
 
 


Sziasztok!
Lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni de már egy páran írtatok az msn-ről,telefon vonalról üzemel csak vagy jó a kábel is"internet".Bocsi ha nagy baromságot kérdeztem.Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Ebbe a szeles időbe mi sem mentünk sehova úgyhogy a virágok után jött ez a kisfiamnak.
Most proba szemcsere.
http://gportal.hu/picview.php?prt=43197&gid=241282&index=6
pruedance
 
 


Mian sajna nekem nem jön be a likkel semmiKép

Pruedance gyönyörű lett a kép! Nyomtatva van ugye?
http://www.msn.com/ Innen tudod leszedni a programot! Bmiféle internetkapcsolat jó neki!
timtim
 
 


Timtim!
Köszönöm a dicséretet,nyomtatva van igen egyébként háttérkép.Az infoért is hála.
Pusz Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!

Ezek Mian alkotásai:
-lámpa: http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=301670&index=9
-"freskó": http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=301670&index=10

Mian!!! Leírnád hogyan készítetted azt a lámpát??? Már sokat láttam olasz és német oldalakon is, és nagyon tetszikKép

Erika
dreri
 
 


Helló Adri!
Csak hogy idetanáltál! Kép

Koda!
Nem költöttem ám sokat, de télleg [size=-2]az ember is olvassa a topikot, pssszzt![/size] Csak pár szalvétát vettem Kép

Kép
krimo
 
 


Dreri,
a lámpához lehet kapni kész mü.a. alapot. Ez 2 db viszonylag kemény, merev müa.lap, a szélein kilyuggatva. (ezt szerintem házilag is meg lehet csinálni) Elöször beszalvétázom a két oldalát, majd száradás után összefüzöm a 2 lapot úgy, hogy középre bekerül egy drótháló (ebbe jönnek késöbb a kis égök!), ami1,5-2 cm-rel kisebb mint két oldalon, mint a mü.a.lap. Ez húzza össze gyakorlatilag a lapokat, s ettöl lesz domború a két oldal. Aztán díszítheti, dekorálhatja az ember kedve szerint. Legvégül a dróthálóba bedugdosni az égöket, és kész!
Ha valamit nem túl érthetöen írtam, sikíts! Kép
mian
 
 


Sziasztok lányok offolok egy kicsit remélem nem haragszotok meg...

pénteken megtudtuk hogy elso gyermekunk kisfiu:-)) és ami ennél is sokkal sokkal fontosabb: egészséges:-))
jelenleg ugy egy kiló körul van :-))
Mivel itt sajnos nem tudok képet felrakni max a beszégetős részbe(nem szeretnék ennyire off leni) ha gondoljátok tudtok képet nézni Róla az nlc-s bemoldalamon ott is Meara néven vagyok regisztrálva a jelszavam: frodo..
még egyszer bocsi hogy offoltam de anyu is mondta hogy többen érdeklődtetek:-)))
Mea
meara
 
 


MearaKép
Én néznélek, de a jelszavaddal nem boldogulok!Kép Mindíg hibát ír ki..

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


MeaKép
Nagyon aranyos!!! Gyorsan megnéztem, Bálintom a 27. héten 1,275 kg volt. Az utolsó hónapban 1 kg-t nőttKép 3,65 kg-val született. Csak viszonyításnak.
Gratulálok, biztosan a család kis kedvence leszKép
Erika
dreri
 
 


frodo
csak simán...
Eri köszi szépen:-))annyival még kiegyezek de ne legyen elefántbébi.. bár ugye az anyjábol kiindulva.....
meara
 
 


Csak gyorsan!Kép
Mindenkinek szia!
MEA! A kis tündérmókus nagyon édes!Kép) Olyan szép kis pofija van! Totál ki van fejlődve innen már csak hízni fog!Kép Nagy meglepetés már nem érhet, egészséges is, szép is fiú is! Mi kell még?!:D
Már mondtam, ha nem vagy babonás akkor még1szer nagy nagy gratula!Kép Vigyázzatok magatokra!
abby
abby
 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki nem tud-e véletlenül papír-tojástartóra jó ötletet, hogy hogyan hasznosítható újra?
Köszi.
Nolo
nolo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?