Új privát üzeneted érkezett!

Evi!
GRATULALOK!!!!
DRUKKOLOK, de hidd el nem fog megjonni. Nekem is ugy fajt, mintha meg akarna jonni, neha meg most is.
Igaza van Babusnak. 3teszt nem tevedhet!

Judyt!
Koszi, akkor en is olyat fogok venni Kép

Tundi!
Jobbulast kivanok! Gyogyulj meg mielobb! Neked is megy a drukk!

Stella!
nagyon drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella még nem jelentkezett, én meg most elmegyek haza.
További kellemes délutánt!
Holnap!

Puszi

Tündi
Vendég
 


Hali!

Csak gyorsan beugrottam, mostanában nem nagyon tudom követni az eseményeket, mert vacakol a babanet, és valahogy mindig akkor jönnék, amikor éppen nem működik jól.Kép

Stelláéknak óriási drukkok mennek!!!!!!!!!!

Évi,
gratulálok, ez aztán a jó hír!Kép Reméljük elindítod a babaesőt!

Lányok,
tessék követni Évit!Kép

Judyt,
gratula a két fiúcskához!Kép Szerintem jó, hogy egyneműek, mert így jól el tudnak majd játszani egymással.Kép

Babus,
Kristóf továbbra is tündéri! Tejciproblémákra jó praktikák olvashatók a www.lll.hu oldalon, vagy van a Szoptatás című könyv, amit a Kismama magazin útján is meg lehet rendelni, hátha találsz bennük valami okosat.

Köszönöm, hogy érdeklődtetek felőlem nemrég, észrevettem ám, csak betegek voltunk, aztán meg a babanet volt beteg.

Szóval jól vagyunk most már, én holnap megyek dokihoz, még mindig az sztk-shoz, mivel a doki, akit választottam, pont szabadságon van, viszont most kell menni majd a 12. heti uh-ra. Elképesztően gyorsan telik az idő! Remélem, hogy minden rendben lesz!!!, és végre bejelenthetjük a családnak is a nagy hírt (anyu és a húgom már tudja, mert ők vigyáznak a lányomra, mikor dokihoz kell mennem, de más még nem). Elég nehéz titkolni, mert borzasztóan fel vagyok puffadva, elképesztően nagy a hasam, persze ez még nem a baba, hanem a rossz emésztés miatt ilyen látványos.

A lányom nagyon jól fogadta a szopiról leszoktatást, komolyan szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen megértő volt. Egy elég nehéz éjszakánk volt, egy icipicit nehezebb három napunk, és azóta minden tökéletesen rendben van. Este még szopik azért egy picikét, de ez már nekem nehéz, mert borzasztó érzékennyé vált a cicim, folyton az órát nézem közben.

Bocsi, hogy szinte csak magamról írtam, majd próbálok kicsit többet olvasni, és jobban képbe jönni!

Drukkok mindenesetre mennek mindenkinek, és remélem, Évi példája ragadós lesz! (Egyébként észrevettétek, hogy általában csapatostul járnak a zebrák? Szóval hajrá!!!)

Kóbor
kóbor
 
 

 
 

Kinga!
Örülök, hogy jól érezted magad.Kép

Mea!
De jó, hogy jelentkeztél.Kép
Gyere majd többet.Kép

Kóbor!
Neked is nagyon örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Drukkolok a 12. heti UH-hoz, úgyis minden rendben lesz.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Evi,
Annyira orulok, hogy zebrat produkaltal! Parod mit szol a hirhez?

Babus,
Kristof nagyon edes valtozatlanul, olyan csinos a rucijaiban es annyira formas kiskrapek!
Babakocsi kerdes nagyon furcsa, kivancsi lennek mit mondanak, amikor vissza evickeltek vele a boltba. Vegulis nezhetjuk forditva is a dolgot: szerencse, hogy nem holnap jottok Pestre, mert igy van 2 heted, hogy megkeresd a jotallasat.

Kobor,
jo, hogy elokerultel es meg jobb, hogy rendben mennek veletek is a dolgok. UH-rol ertesits bennunket.

Stella,
Nagyon sokat gondoltam rad ma, hogy ilyen szepen sutott a nap egesz nap. Ez biztosan kedvez a kicsikeidnek!!!

Tundi,
jobbulast es vigyazz magadra nagyon!

Mi penteken voltunk a dokimnal, szerencsere Mate jol veszi az akadalyokat, buszke vagyok ra, annyira edes a kepeken. 632 grammot nyomott penteken, eleg jopofa, hogy igy meg tudjak mondani.
Persze ez biztosan valami atlagertek alapjan derul ki, gondolom a feje merete alapjan? Tudja ezt valaki?

Judit,
remeltem, hogy megnyugtatlak es nem meg jobban felzaklatlak Kép

Judyt, Gyongyi,
Nalatok hogy megy majd a szules? Mikor derul ki, hogy mennyivel elobb jonnek a manok? Ugyanugy megvarjak a szules spontan beindulasat vagy mas szabalyok szerint figyelnek benneteket?

Vanda
vanda72
 
 


Jó reggelt!

tegnap voltam dokinál és rám is hozta a frászt rendesen Kép Kézzel vizsgált csak meg és azt mondta, h a méhem is és jobb oldalon a petevezeték is meg van duzzadva, nem zárható ki a méhen kívűli terhesség. Lányok Nektek erről mi a véleményetek. Meg lehet ebből ezt állapítani vagy csak azért mondta, mert a statisztika szerint előfordulhat. annyira félek és csak csütörtökön kell uh-ra mennem, és lehet h még akkor sem lehet majd látni. Parázok rendesen. Mondta, h ha véreznék irány a kórház. Ez lenne a tünete?
Drukkoljatok nekem. Kép

Vanda! Párom nagyon örült, vártuk már a kicsit nagyon, de most ő is nagyon fél meg aggódik. Remélem nem lesz igaza a dokinak.

Éva
évi79
 


Jó reggeltKép

Évi: Remélem nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!
Ne is gonolj a rosszra!!
Erős vagy és a kis picike isKép

Igen, a vérzés szokott lenni a leggyakoríbb tünete a vetélésnekKép
De neked nem lesz ilyenKép
Bizzál benne nagyon és ne csinálj semmi megerőttetőt!!

Puszi edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Nálam ma sajnos új ciklus kezdődött, Judyt légyszi javits a táblában.
Viszont bejelentkeztem nőgyógyászhoz, mert kissé zavar hogy mielőtt megjönne, 2-3 napig barnázgatok. Remélem kiderül valami!

Évi! A méhenkívülinek tudtommal nem a vérzés a tünete (persze lehet hogy az is), hanem inkább a nagyon erős görcsök. Én olvasok egy másik fórumot is, és ott az egyik lánynak most volt a második méhenkívülije. Ő állandóan görcsölt, igy tobbszor be is mentek a korhazba, mire kiderult hogy mi is van. A gond a mehenkivulivel az, hogy nem lehet rogton megallapitani.
De ezen ne izgulj, miert lenne neked az? De ha tenyleg nagyon fajna a hasad, gorcsolnel, akkor irany az orvos, legfeljebb feleslegesen mentel be.

Gondolom majd masok is irnak okossagokat, en ennyit tudtam segiteni.

Stella! Mennek a drukkok!

Kép
szdorka
 
 


Sziasztok!

Éva Kép
Sajnos nem tudom mi a tünete a méhenkívüi terhességnek, de nagyon drukkolok, hogy ne az legyen Kép Csütörtökön szerintem már okosabb leszel!

Mea Kép
De jó, hogy jelentkeztél Kép Remélem tényleg nem sokára lesz netetek és gyakrabban tudsz majd jönni.

Vanda Kép
Örülök, hogy jól vagytok Kép Máté tényleg szépen növekszik, de hogy ezt miként számolják ki azt nem tudom Kép

Kóbor Kép
Nagyon örülök, hogy ilyen jól vagytok és a lánykád is jól viselte az elválasztást.
Biztos minden rendben lesz az uh-n, de azért nagyon drukkolok Kép

Dorka Kép
Nagyon sajnálom Kép
A doki biztos tud majd magyarázattal szolgálni.

Kinga Kép
Örülök, hogy ilyen klassz volt a síelés Kép
További hírek?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda!
Örülök, hogy minden okés nálatok.Máté tényleg szépen növekszik.KépA súlyát a fej átmérőjéből és a has körfogatából saccolja meg a gép.Csak azért tudom, mert a múltkor kértem a dokit, hogy nézze már meg a fiúkat, és ezeket mérte hozzá.Kép
A szülésről annyit, hogy már beszélgettünk a dokimmal erről.Azt beszéltük meg, hogy úgyis akkor döntjük el közösen, hogy hogyan (természetes úton vagy császár) és mikor jönnek a babák, hogy hogyan lesznek(magzatvíz, stb.).Kép

Évi!
Nem lesz semmi baj!!!
A terhesség egyik jele, hogy meg nagyobbodik a méh.Nyugodj meg!!!Kép
Arra meg nagyon kíváncsi lennék, hogy érezte a petevezetőket?Szerintem azt nem lehet manuális vizsgálattal megállapítani.
Simogasdd a pocid, és beszélj a kis manócskátokhoz, hogy kapaszkodjon rendesen.Kép
Vigyázz magatokra!!!
Ne emelj semmi nehezet!!!
Nagyon drukkolok nektek!!!Kép

Dorka!
Sajnálom.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szép reggelt Jányok!

Mindenkinek gyönyörű márciust kívánokKép!!!

Évi!
Nagyon drukkolok Neked, hogy ne legyen semmi baj!!!Nem értem miért ijesztett Rád így az orvos ultrahang nélkül!

Tündi!
Örülök, hogy ilyen jól haladnak a dolgok Nálad,biztos megnyugodtál a Török dokitól, a bacik pedig remélem már elkullogtak FelőledKép!!!

Nicol!
Megnéztem a képeidet, az a kiságy valami csodálatosKép, én biztos egy kis csipkerózsikának érezném benne magamKép, gyönyörű!!!

Babus!
Sajnálom, hogy nem vált be a babakocsi, pedig én még kérdeztem is Tőled, hogy milyen márkájú,mert úgy tetszett!Kristófka ennivalóKép!!!Mindig többször egymás után megnézem a képeit, úgy irígyellekKép!!!

Annácska!
Nálunk még egyenlőre nincsenek további hírek, párom tegnap este "kidőlt", megfázott, persze pechemre pont tegnapra kalkuláltam ki az akciózást,de így elmaradtKép!!!Na mindegy, ez van, majd legközelebb!!!
Holnap hívom a dokit a hormoneredményekért, bár telefonban biztos nem fogják elmondani, de majd igyekszem kérdezősködni!Kép

Majd még írok,csak rengeteg a munka!

Kinga
Kinga79
 



Itt van a táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Köszi, hogy így nyugtatgattok, aranyosak vagytok, jól esik! Remélem tényleg nem lesz semmi baj! Megbeszéltem a picúrral, hogy csütörtökön mutassa meg a doktorbácsinak, hogy milyen jó helyen van Kép

Olyan jó látnom ezt a táblát. És nézzétek el, hogy most többet foglalkozom magammal, de hát....
Viszont látom, hogy többen is az utolsó napjaitokon vagytok! Vagy ahoz közeledtek. Midenkinek nagyon drukkolok, és remélem, h Judyt nem győzi majd naponta betenni az újabb zebrákat Kép

Éva
évi79
 


Éva Kép
Én ebben a hónapban mindent megtettem, hogy Judyt tehessen egy zebrát a nevem mellé Kép

Tündi Kép
Nem tudsz valamit Valiról? Nem jött pénteken, pedig nekem már kifúrja az oldalamat a kiváncsiság Kép

Évi, Mókuci Kép
Hol vagytok máááár???

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket, véleményeteket, tapasztalatokat J. Vasárnap kellet volna megjönnie (ez volt a 29. nap), de nem volt semmi. Hétfőn erős barnázás, ma reggel meg egy kis vérzés (olyan alvadt volt) és azóta csak egy kis barnázás. Ilyen eddig még soha nem volt. Szerintetek akkor most már baba kizárva és csak várnom kell, hogy megjöjjön rendesen, vagy esetleg mér reménykedhetek?

Kép
Kép
lamika
 
 


Sziasztok!

Evi!
Nagyon drukkolok, minden rendben lesz!

Dorka!
Sajnalom, hogy megjott.

Judyt!
Kepzeld, egy lany a netrol csinal nekem 3kulonbozo foliat irasvetitohoz, es diavetitohoz is. Valamelyiket csak tudunk majd szerezni. Ha valakinek kell majd, tovabbkuldom.
Holnap nezek anyagot, amilyet mondtal. Szerinted mekkora meret kell? Egy szerinted eleg, vagy inkabb legyen ketto, hogy ha az egyiket kimosom.

kepzeljetek, en meg most is hanytam Kép Hat azert a rosszulletek nem mindig csak a 16hetig tart Kép

Olyan gyonyoru idonk van! Nem szeretnem ha esne meg ho. Most mar jojjon a jo ido, a zebrakkal egyutt.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Én eddig 2-2 plédre valót vettem.A mérete olyan lehet amilyet szeretnél.Az egyik egy 150*150-es, a másik egy 100*150-es.Még akarok venni egy-egy 70*150-esre valót is.Kép
Örülök neki, hogy megoldódik a falfestésed is.Kép
Hogy fogod bírni a festést?
Én nagyon örülök, hogy már készen van, mert most már biztos tovább tartana.Kép
Ha csinálod akkor is csak apránként, ne kapkodd el.Mindent csak lassan és türelmesen.Kép
Gondolom diavetítőt hamarabb fogsz tudni kölcsönkérni.

Lamika!
Nem csináltál tesztet?
Mert a terhességtől is barnázhatsz.
Szerintem mindenképpen csinálj egy tesztet, és keresdd fel a dokidat.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Köszönöm szépen a választ. Megpróbálom, ma veszek egyet és holnap reggel tesztelek! Addig meg izgulok....

Kép
Kép
lamika
 
 


Judyt!
Atkuldhetem neked emailben? Kivancsi vagyok Te melyiket valasztanad a 3kep kozul. Tuti, hogy tobb napos melo lesz. Meg azt sem tudjuk mikor kezdjuk. Penteken ugye elutazunk Pecsre, es csak 11korul jovok vissza. Ha jo az ido, akkor elkezdunk tervezgetni, hogy mivel is kezdjuk a felujitast.

Lamika!
Szerintem is csinalj tesztet, akkor kiderul mi a helyzet.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Kép
Tegnap eldőlt, hogy lombikunk lesz. Annyira pocsék lett az eredménye a páromnak megint, hogy a Dévai azt mondta, ez tuti ICSI. (Fura, hogy két héttel ezelőtt még sokkal jobb volt.) Most az a házi feladat, hogy a Dévai lelet alapján az andrológus írjon egy friss és ropogós szakvéleményt. És ha ez megvan, akkor ha "megint megjön" Kép nekikezdhetünk a lombiknak! És az elvileg hétfőn van!
Úgyhogy most azon izgulok, hogy holnap az andrológus ne problémázzon azon, hogy újabb papírt kérünk. De ha problémázik, akkor elmegyünk egy másikhoz, ezen nem múlhat!
Plusz nekem van még egy köröm, mert ami cytológiai leletet kaptam novemberben a magándokimnál nem volt lepecsételve. Ma voltam a SOTE-n, mert onnan jött a lelet az egyik laborból, de nem tudtam egy dokival sem beszélni, mert mindnek gyakorlata volt. Kikunyiztam a titkárnőnél, hogy hadd hagyjam ott és pecsételtesse le nekem egy dokival. Holnap reggel felhívom, hogy sikerült-e és elmegyek érte. Ezen sem múlhat Kép.
Szóval kérek még egy kis drukkot, hogy a papírmunkát sikerüljön elintéztetni és akkor hétfőn kezdünk Kép
El sem hiszem, hogy nagy hirtelen itt tartunk Kép

wish
 
 


Judit!
Persze, küldjed nyugodtan.Kép

Wish!
Már hétfőn indulhatna is a lombik projekt?
Ez jó hír!!!Kép
Drukkolok nagyon!!!!Kép

Lamika!
Aztán írd meg az eredményt!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Wish!
Ez nagyon szuper, hogy mar hetfon kezdhetitek a lombikot. En is drukkolok nagyon!

Judyt!
Elkuldtem az emailt

Kepzeljetek, holnapra elkeszul a haskotom. Vegul csinaltattunk egy specit. Remelem ez tenyleg bejon.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép
Nekem is elküldöd? Nagyon kíváncsi vagyok rá Kép Persze, ha csak nem gond.

Wish Kép
Hű, ez nagyon jó hír! Drukkolok, hogy minden rendben legyen Kép

Lamika Kép
Szerintem is csinálj egy tesztet, aztán írd meg mi lett! Szorítunk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi Kép
Ne izgulj, jó? Kép nem tudsz valahol csináltatni egy hüvelyi UH-t? Azon esetleg látszódhat.
Azt én is úgy tudom természetes ha a méh megnagyobbodik, de fogalmam sincs a petevezetőt hogy tudja kitapintani. Reméljük csak túlzottan óvatos a doki.

wish
 
 


Sziasztok!

[color=#0000ff]
Stelláék kb. fél óra múlva hazaérnek Kép Minden rendben volt tegnap, mind a 4 embrió szépen felolvadt, és vissza is kapták őket KépLátták is őket, 2 volt kb. 10 sejtes, a másik kettő picivel kisebbek, az embriológus szerint talán 1-1 sejtet veszítettek, de az nem sok Kép És segítenek nekik abban is, hogy picit bevágták a sejtburkot hogy a beágyazódás könnyebb legyen Kép
Stella mindenkit puszil, Évinek gratulál! Kép

Telefonon beszéltünk, nagyon vidám volt a hangja, örülök neki nagyon Kép Átadtam a drukkokat, azt hiszem innentől megint a kicsikre van bízva minden, reméljük jól döntenek! Kép Elvégre egy pihe-puha meleg ágyikbó lettek befektetve Kép

Tündi
Vendég
 


Wish! De jó hírek. Tavasszal jönnek ám a gólyák és senkit nem fog elkerülni, csak figyeljétek meg!

Remélem tényleg csak óvatos a doki, elég alaposnak tűnik, amióta járok hozzá. Azt is mondta, hogy mivel a ciklusom is elég fura volt, lehet, h a hormonokkal sincs minden rendben és ha látszódik h jó helyen van a babó, akkor kapok egy kis pótlást a 12. hétig. Szerintetek mi lehet az?


Lamika! Tényleg csinálj tesztet, szorítunk!

Judit! Azért haskötővel is csak óvatosan!

Tündi! Hol vagy? Csak nem lebetegedtél? Reméljük nem!!!

Éva
évi79
 


Wish
Fantasztikus! Végre sebességbe kapcsoltok Kép Menzihozókat elfogadsz? Kép ++++++++++++

Évi79
Nem lesz ott semi gond! Nagyon örülök neked Kép

Dorka
Sajnálom, hogy megjött a menzid Kép

Annácska
Vali hétfőre ígérte hoyg jön de nem jött tegnap. Nem tudok róla semi újat, hamarosan keresem.

TÁBLA TETEJÉN CSÜCSÜLŐK! Kép
Tessék életjelet adni! Kép Mi csak itt drukkolunk, ti meg nem is írtok! Zebrák? Kép

Én antibiotikumra kényszerültem a torokgyuszim miatt, 5 napig tart a kúra. Dokim szerint nyugodtan szedhetem akkor is ha esetleg már babás vagyok. Sajnos ez van, ma már nem fáj a torkom, csak állandóan köhögök, ahoyg tisztul, ja és van hangom Kép
Tegnap reggel még voltak páfrányaim, ma már nem, a hőm ma reggel 37,1 volt. De nem hiszek neki Kép, nem tudom menynire kavart be a megfázás, esetleg hőemelekedés, és a hétvégi cataflámozás.
Azt hiszem ebben a hónapban már mi is megtettünk mindent amit lehetett, ha most sem jön össze.... na erre nem is gondolok Kép

Tündi, aki ma bele fog fulladni a melójába
Vendég
 


Tündi Kép
Köszi a hiradót, örülök, hogy Stella ilyen jó kedvű! Remélem ez a mosoly most már állandósul Kép
Nem súgott meg neked Vali valami? Kép

Éva Kép
Szerintem csak nagyon alapos a doki.
Tegnap egyébként én is voltam nála Kép Sajna nem találkoztunk, pedig jó lett volna.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Évi Kép
Szerintem se aggódj. Biztos minden ok. Neked egy dolgod van: szépen mosolyogva növeszteni a babát. A doki valószinűleg progipótlásra gondolt.

Stellának
küldöm a drukkot. Kép Amúgy, akkor Ő mos négy babót kapott vissza?

Wish
Remélem hétfőig elintézitek a papírmunkát és indulhat a lombik.

Nekem tegnap este jött valami rózsaszínes trutyi és amikor vasárnap együtt voltunk utána is. Mielőtt megjön mindig ilyen szokott lenni. Úgyhogy csak semmi téves következtetés.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a biztatásokat, olyan nagyon jó érzés….. Rettentően izgulok, meg fél óránként szaladgálok WC-re J. Még soha nem teszteltem, szerintem ma nem is fogok aludniJJ.

Kép
Kép
lamika
 
 


Tündi,Annácska!
Már mindhárman csak türelmesen izgulhatunk (bár én picit kisebb eséllyel),mit szólnátok egy újabb hármasfogathozKép?Most már a táblában is egymás "mellett" vagyunkKép!Együtt minden könnyebb!!!Én annyira drukkolok Nektek!

Wish!
Örülök a jó hírnek, majd küldöm a sok-sok energiát Neked!!!Kép

Stella!
Úgy izgultam, hogy mi van Veled, most már biztos hazaértetek mind HatanKép, te jó égKép!!!Nagyon vigyázz magatokra és csak feküdj,feküdj, feküdj... !

Kinga
Kinga79
 


Kinga Kép
Én benne vagyok a hármasfogatban Kép
Nem akarok olyat hallani, hogy kevesebb az esélyed! Ejnye-bejnye! Csak pozitívan Kép Fogom a kezed Tündivel együtt Kép Drukkolok nagyon!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lamika
Én az első tesztemkor olyan remegő lábakkal mentem a fürdőbe, hogy azt hittem, oda sem érek Kép A kezem is nagyon remegett, izgalmas volt Kép Sok sikert holnap reggelre!

Annácska, Kinga
Hiszen már megalakultunk mint hármasfogat amikor megjött a menzink Kép Most már csak tartjuk Kép

Annácska
Valival múlt hétem sms-eztem, azóta nem jelentkezett.

Kinga
Mi az hogy kisebb eséllyel? Nézd meg Évit Kép

Majcsi
Azé nem biztos az még Kép Reménykedjünk!

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Én már nem tudom, hogy hány tesztet csináltam , de még mindig kiugrik a szívem közben és a kezem úgy remeg, hogy alig bírom tartani Kép

Lamika Kép
Drukkolok a teszthez!
Reggel várunk az eredménnyel Kép

Lányok!
Mára búcsuzum, holnap találkozunk.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi,Annácska!
De jó, akkor megint együtt vagyunk!KépNagyon-nagyon köszönöm a bíztatást!!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga, Annácska, Tündi!
Remélem jöttök utánam és én is ott maradok a tábla tetején!!!

Szerintetek csütörtökön már lehet azt látni az uh-n, h méhen belül vagy kívül van? Éva
évi79
 


Évi
Nem tudom, de szerintem igen, hiszen több mint 6 hetes leszel már Kép És már csak 2-t kell aludni Kép

Annácska
Kép Azt hittem csak engem hoz ilyen frászba a tesztelés Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Lányok

Már régen nem jelentkeztem, de volt okom rá. A február hónap egy kicsit húzós volt. Túlestem a HSG-n, ami negatív lett, mindkét petevezetőm átjárható.
Utána a BMC-ben Pesten folytattuk a kivizsgálásokat, melynek végeredménye tegnap lett meg.
A dokim szerint PCO-s vagyok, minderre többszöri vizsgálat után és egyetlen lelet alapján jutott. Egyébként az eddigi leletek nálam is és a férjemnél is jók. Na mindegy. A lényeg, hogy indul az inszemináció március végén.

Úgy látom lett egy-két zebrásunk, aminek borzasztóan örülök, remélem lassan betelik a tábla a zebrákkal.
Zsófi, Évi nagy-nagy gratula. Boldog babavárást kívánok nektek.

Judyth légyszí javíts ki a táblázatban 7cn.-on vagyok. köszi
Tudod már a babák nemét? Remélem jól vagytok mindhárman.

Tündi, Móni
azt hittem mire benézek ti már a babások között lesztek, olyan jó tüneteitek voltak. Sajnálom, hogy nem így történt, de most biztos sikerülni fog mindkettőtöknek.
mokuci28
 
 


Sziasztok!Kép

Mától van netünk, úgy hogy gyakran fogok megint jönni hozzátokKép

Úgy örülök, ugye én már itthon vagyok táppénzen és ez a hideg idő kicsit lehúzott már , mert nem nagyon tudtam elmenni kocsival ide oda mert nyári gumik vannak, meg amúgy is sokkal óvatosabb vagyok már.

Szóval jólesik, hogy írhatok már nektek, hiányoztatok nagyonKép

Mindenkit puszilok, akiknek elkel egy megadrukk küldöm nekik és a többieknek boldog babavárástKép

Mea
mea
 
 


Mokuci!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Máris itt van a hónap vége.Kitartás!!!Kép
Hol lesz az inszem?
Budapest?
Két kis pasi növekszik a pocimban.Kép

Annácska, Kinga, Tündi!!!
Nagyon drukkolok a 3-as fogatnak!!!KépKépKép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea!
Hurrrá már van net!!!Kép
Te is hiányoztál!!!
Együtt érzek veled, Én se nagyon mászkálok ebben a rossz időben.Kép
Majd írjál magatokról.Hogy vagytok?
Van pocis képed?
És a picurról UH kép?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Pesten lesz az inszem. Két pasi, nem semmi.
Három pasi el fog nyomni téged. (meccs, forma -1)
Lényeg, hogy egészségesek, ügyesek, okosak, és szépek legyenek.
Gratula a két kissráchoz.
mokuci28
 
 


Mokuci!

Miert kell inszem-re menni? Nekem is PCOm van 18eves korom ota, amit sima huvelyi uh-val allapitottak meg, azota 24hetes terhes vagyok, Attilat varunk
A sogornomnek is PCOja van, es egy eves a masodik babaja. Van meg valami mas problema is?

Mea!
En is orulok, hogy van net

BABUS!
Tejtermelést serkentő süti
Kismama.hu
2004.12.18
250 gramm búza
150 gramm árpa
100 gramm zab
egy marék kesudió
150 gramm vaj
150 gramm barnacukor
Elkészítés: a gabonát lisztté őröljük, a kesudiót finomra aprítva aranybarnára pirítjuk, ezután hozzákeverjük a vajat, cukrot. Tíz-tizenöt másodperc múlva levesszük a tűzről, és ha kicsit kihűlt, három-öt evőkanálnyi vízzel elkeverve két-három centiméter átmérőjű golyókat formálunk. Naponta öt-hét golyócskát ajánlatos elfogyasztani. Ez az adag körülbelül 40 golyócskára elegendő.

Ezt meglattam, es rogton eszembe jutottal
Hatha segit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt!Kép Ezvivv!Kép

KöszönömKép

Jól vagyok, már híztam 2 kg-ot, Ti mennyit???

Majd holnap teszek fel UH képet.

Pocis kép még nincs, mert még csak lufi a gázoktól de jókoraKép

Ti is meséljetek hogy vagytok!!!???

Puszika, jó éjt!!!

Mea
mea
 
 


En eddig szerencsemre csak 2kg-t hiztam. Ez nem nyugtat meg, mert +15kg lettem terhes Kép

(a gazok normalisak am, nekem nagyon rossz volt kezdetben, de egy ido utan elmulik, nem is emlekszem meddig tartott)

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi Kép
Elfogadom a menzihozókat Kép Küldjétek csak. Jó lenne ha hétfőre érnének ide Kép Pont azon gondolkodtam, hogy amilyen stresszes mostanában a munkám, plusz az izgalom a lombik miatt, remélem nem pont most fog késni!

Mea Kép
De jó, hogy jelentkeztél Kép Jól vagy teljesen?
Semmi rosszullét és ilyesmi? Tegyél fel UH képet a babáról Kép

wish
 
 


Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!Jó reggelt!Kép

Itt a mi kis babócánk 10 hetesen, 3,5 cm-rel.
Fordítva tettem fel, mert így jobban felismerhetőKép

Szerintetek minden ok ránézésre?

Úgy szeretem már most!Kép

Sziasztok

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Mea! Tökéletes!!! Kép

Tündi! Szerintem még előrébb járhatok, mint hat hét, mert nem a ciklus közepén fogant, én úgy számolom, h kb. 4 hetes, pár napos lehetek. Remélem holnap fognak látni már valami bíztatót.

Jófi! Mi van Veled? Jól vagy remélem!

Hármasfogat! Nagyon drukkolok Nektek!

Stella! Nektek is nagyon szorítok!!! Pihenjél és vigyázz magatokra!!!

Éva
évi79
 


Sziasztok!

Tegnap délután megvettem a tesztet és valószínűleg megijedhetett a mensim, mert este megjött… hát nagyon sírtam, mert rettentően beleéltem magam a dologba, és rossz volt, hogy ebbe a hónapban sem jutottam el a tesztig. Belevágunk a negyedik hónapba, de ennek sikerülnie kell, mert hát 2005-ös babuskát szeretnénk, így legalább ő is decemberi lesz mint én. Azért még egyszer köszönöm a szorítást és biztatásokat!!!!

Kép
Kép
lamika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?