Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a biztatást. Egyenlőre csak akkor barnázok, ha pisilek.
Úgyhogy még reménykedem egy egész picit.
Tanczy! Neked milyen időpontot adott a Jónás?

wanga
 
 


előző elszállt, Kép((((((
lényeg: 1 hétig kórházlakó voltam, még sokáig feküdnöm kell
falina
falina
 
 


Jó reggelt!
Falina, mi a baj? A babó rendben van?

wanga
 
 

 
 

Sziasztok!

Falina mi volt veled? A baba rendben van?

Wanga!
Hát 02.28-03.04 között írta a Jónás. Hát pár napot kipróbálunk ebből az 5ből. Gondolom nem kell mind az 5 napot végig akciózni Kép
Bár jobb lett volna ha hétvégére esik. Na de ne válogasson az ember lánya.
Barnázással mi a helyzet?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Hali!
Egyenlőre teljesen elmúlt Kép.
De nem akarom elkiabálni.
A Jónás nekünk ezt a hétvégét jelölte meg, úgyhogy a gyerek a nagyinál, és mehet az akció Kép.

wanga
 
 


sziasztok
babóca jól van, sajnos a méhlepényem nagyon rossz helyen van, ezért 1 hete elöntött a vér, azóta barnás váladékozás van. fekvés a legjobb orvosság, csak bírjam lelkileg. tegnap este kiborultam. holnap jön anyukám ellátni és a lelkemet erősíteni.

Tina,
megy neked mail utroval kapcs. elfogy 2 nap múlva..., viszont a dokihoz nem mehetek a fekvés miatt. párom elmenne érte.
ha esetleg lenne másnak fölösleges, szóljon légyszi!!! nagyon fonzos lenne, ha 2 nap alatt nem múlna el a barnázás! köszönöm előre is
falina
falina
 
 


Jó reggelt!
Falina!
Te szegény, rettenetesen sajnállak!! De most kitartónak és "szófogadónak" kell lenned.

Meddig kell feküdnöd?
Az anyukád majd felerősít lelkileg, és ránk is számíthatsz Kép.

Sajnos utrom nincs (mert még sajnos nem kell szednem Kép

wanga
 
 


Ja, és nálam még mindíg semmi.
26. napon vagyok.
Ami lehetne jó jel is, ha kísérnék más tünetek is. De sajnos sem mellfeszülés, sem semmi egyéb.
Viszont így nem zavar be semmi a Jónásnak.
(Csak úgy csinálok, mintha könnyedén fognám fel)

wanga
 
 


Falina!
Kitartás! Mennyi időt kell ágyban töltened. Anyukád biztos jó hatással lesz rád lelkileg.

Wanga!
végül is ez jó hír! Legalább tudtok esélyt adni Jónásnak is Kép
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Régebben (már nem is emlékszem mikor), amikor még gyógyszer nélkül próbálkoztunk, akkor 28 napos volt. A clostitól 25 napos lett, de úgy, hogy a 25. naptól barnázás és a 28.-tól erős menzi. Hát ez most elmaradt.
Titokban reménykedem (a férjemnek sem szóltam, hogy hátha .....

wanga
 
 


hali
utrogestan ügy megoldódott, találtam plusz 5 napi adagot itthon! Kép így 1 hétre el vagyok látva. ha péntekig nem javulok, visszamegyek a kórházba.

wanga,
szórítok! Kép

f.
falina
 
 


Wanga én drukkolok neked!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Jó reggelt!
Sajnos éjszaka elkezdődött a barnázás. Azért köszi a drukkot.
Most megyek egy kicsit szomorúzni
Sziasztok

wanga
 
 


Wanga!

Sajnálom. Kép
De szorítok, hogy csak barnázás legyen, mert az még baba is lehet.
Mikor tesztelsz?

Nálunk ma kezdődik a Jónás módszer. Hát kiváncsi leszek Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Hát én már arról is letettem. Kinek van most kedve...?
Hááááááát ha nem jön meg rendesen, akkor szerda körül tesztelnék. De szerintem reménytelen.
Bár nem görcsöl a hasam, de nem is mindíg szokott.
Remélem, Ti több sikerrel jártok! Kép

wanga
 
 


Falina!

Írtam rövidke mailt, mert telefonon nem tudtalak elérni. Van utróm, ha kell hívjatok!!!!
PIHENJ és PIHENJ!!!!!!!

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy valaki szedte-e együtt a clostyt és a bromocriptint.

Köszönöm.
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Sajnos csak ritkán tudok írni, de nincs is mit.
27.napon teszteltem egy negatívat(tudom hogy korai,de nem tudtam megállni) és most el vagyok keseredve!Valszínű,hogy túl nagy jelentőséget tuajdonítottam a clostynak.
Falina!
Nagyon együttérzek veled pihizz sokat és csak pozitív dolgokat képzelj magad elé.
Wanga!
Szorítok neked én is,lehet még bármi bízzunk és reméljünk!!!Olyanról már én is hallottam,h. menzesz alatt próbálkoztak,és úgy jött össze.De olyanról is akinek megvolt a mensije,és akkor már terhes volt.A barátnőm be is vérzett a terhessége alatt,kapott gyógyszert sok pihi... és egy 3 éves gyönyörű kislánya van.
LIA
odett
 
 


Lia,
köszönöm. Kép
f.
falina
 
 


Sziasztok!
Most már nem hiszem, hogy sikerült volna. Nem csak kicsit barnázok, hanem a tipikus menzi előtti barnázás. Szerdára rendesen meg fog jönni.
De majd a következő hónapban sikerül.
Nem csüggedünk!!!!!

Falina!
Sokat feküdj, és próbálj nem aggódni (tudom, hogy könnyű ezt mondani).
Vigyázz magadra és a babócára!

Tanczy!
Mikor tesztelsz? Nem ezen a hétvégén?

Pusz
Wanga

wanga
 
 


Sziasztok!

Wanga!
Fel a fejjel! Tavasszal biztos szívesebben fogannak a babák.
Nekem még nagyon messze a teszt. Jövő hét pénteken leszek a 28. napon. Nagyon nehezen megy az idő...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szasztok!
Most meg abbamaradt. Most mit csináljak?????????
Segítség!!!!!!!!!
Teszteljek, ne teszteljek?
Azt hiszem, ha péntekig nem lesz belőle piros, akkor tesztelek egyet.

Tanczy!
Borzasztó lassan telik az idő. A félidős UH vizsgálat után meg egyenesen vánszorog.
Húsvétkor elmegyünk egy pár napra a férjemmel. Hátha a kikapcsolódás segít.
Én megértem a babákat, ki akarna ilyen ronda időben megfoganni. Na, de majd a jövőhónapban. Szép tavaszi idő, szerelem, romantika...
Persze ez rád nem vonatkozik, mert te most fogsz babásodni!!!!!!

Odett! A 27. napi tesztelés elég korai (általában én is csak addig bírom). Ma sem jött meg?
Nekem a dokim azt mondta, hogy az esedékesség utáni 4. napon teszteljek, akkor már biztos az eredmény.

wanga
 
 


Wanga!

Szerintem tesztelj. A Rossmannban találtam olyan tesztet, ami 10 és nem 25 (mint pl a medilab) érzékenységű (a mértékegység most nem jut eszembe). Az biztos kimutatja ha terhes vagy, és akkor el tudnál menni orvoshoz a barnázás miatt.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, de eddig még nem volt bátorságom írni is.
Úgy emlékszem, hogy van köztetek, aki Dr. Arnoldhoz jár a Schöpf-Méreibe.
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hogyan lehet hozzá bejelentkezni?
Köszönöm!
Neptun
neptun
 
 


Sziasztok!

Most írok először a fórumba. Mi a férjemmel fél éve próbálkozunk, de orvoshoz csak a múlt hónapban fordultunk. Azt mondta, hogy túl vékony a méhnyálkahártyám, ezért nem tud beágyazódni a megtermékenyített petesejt. Kaptam egy szurit és duphastont kellett szednem. Nem sikerült! Ezt a hónapot pedig a clostival kezdtem (5 napig, 3x1). Ma voltam orvosnál, és azt mondta, hogy van 5 db érett petesejtem, és már valamelyik meg is repedt. Most is kaptam szurit, és jövőhét kedden kell visszamennem. A legnegyobb bajom az, hogy nagyon görcsölök, de annyira, hogy ma hajnalban alig tudtam felállni. Az orvos szerint ez természetes! Ez veletek is így volt?

Brigi
brigi76
 
 


Neptun!

Igen, sokan oda járunk. Írd meg az e-mail címedet, elküldöm a számát.
Brigi!
A görcs egyáltalán nem természetes!! Kicsit túl lettél stimulálva, mindenképp állj le a 3x1-ről. Amúgy a clost nem kívánt mellékhatása a mnyh. vékonyítása!! Miért kell szedned?? Igazolhatóan nem volt peteérésed?

Tina
vtina
 
 


Vtina!

Az e-mail címem tunde.kolumban@axelero.hu.
Nem vagyok pesti, nem sokat tudok a Schöpf-Méreiről, ő ott magánrendel?
Egyébként tavaly július óta próbálkozunk, tavaly októberben sajnos volt egy spontán vetélésem.
Azóta semmi. Az orvosom 2 hónapja írt fel clostilbegytet. Két adagon vagyok túl, a ciklus 4. napjától szedtem a 9-ig napi egy tablettát. Ultrahanggal nem figyeli a peteérést.
Szerintetek az normális, hogy rettentően fáj tőle a mellem? Ez az előző hónapban egyáltalán nem volt jellemző.
Köszi, és várom a telefonszámot!

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok.
Rég jártam erre, mert nem sikerült sose elküldeni az üzit, mindig rosszkor akartam.
FALINA
nagyon izgulok értetek, de kitartás. Te már kismama, és egy leendő anyuka nem eshet kétségbe! Szóval elő azerőtartalékokkal, pihenés figyelem elterelés és nyugi.
Nekem is van utro-receptem dokinktól. felírta nekem, hátha kell..nem kellett Kép. de mivel nincs kitöltve felhasználható.
Wanga,
várjuk nagyon a teszteredményt.
Brigi, hanyadik napon vagy? A görcs szerintem se normális tünet.
Piroska,
üdv itt köztünk. Most éppen ha jól lárom nincs bent olyan aki együtt szedte volna. Korábban Cirmike néha benézett talán ő együtt szedte, de ő már boldog babás, biztos átment máshová babás topikba. de kérdezz nyugodtan konkrétabban hátha tudunk segíteni.
Tina,
szia, te hogy vagy? Magadról sose írsz. veled mi van mostanában?
Én 8-án megyek dokinkhoz legközelebb.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia Tündi.
Remélem nem baj ha én válaszolok, de hátha előbb ér el hozzád a telefon így. Én is oda járok.
A mellfeszülést én is éreztem a clostitól de úgy hogy egész hónapban fájt. A doki azt mondta a hormonok miatt van. Mivel ilyen ellenőrizetlenül szeded a clostit, meglehet, hogy túlstimulált. A mi dokink kapásból vérvétellel, kezdi és ott minden kiderül.
Szia Ja és hova valósi vagy?
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia Dana!

Siófoki vagyok. A gyógyszert egyébként én kunyeráltam ki az orvosomtól, illetve mondtam neki, hogy már nagyon türelmetlen vagyok baba ügyben, mit tudnánk tenni.
Azt mondta, hogy a closti segíthet, és a napi egy adag nem fog túlstimulálni.
Egy ideig mértem a reggeli hőmet, az alapján closti nélkül is volt pém, igaz, hogy csak a ciklus 20. napja körül. A gyógyszer talán annyiban segített, hogy ebben a hónapban már a 16. napra esett, már ha a hőmérőnek lehet hinni.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Nem ebbe a topikba szoktam irogatni,de remélem nem leszek tolakodó.
Mi 1 éve próbálkozunk,magas volt a prol.szintem nem volt pérés.kaptam bromót,meg ez a 2 clostis hónapom.Valamit róla???Egyébként jó a gyógyszer??Valakinek sikerült a gyógyszer mellett a baba??Bocs a sok kérdésért.

Anita
csanita
 
 


Bocs, hogy én is ide pofátlankodom.

Anita! Éppen ma produkált egy két csíkos tesztet Évi a "megint megjöttből". Ő szedte ezt a kombinációt. Nézz át oda, de ő szerintem csak holnap lesz.
Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!

Hogy mekkora forgalom volt itt délután!

Wanga!
Mikor tesztelsz?


Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok! Üdvözlök minden fórumost, most írok először ide, de már olvasgatlak Benneteket egy ideje. Kicsit kilógok innen, mert mi még nem próbálkozunk babával, de haramosan belefogunk. Én 3,5 éve szedek folyamatosan Bromocryptint, mert véletlenül (más ügyben történ vérvétel során) kiderült, hogy magas a prolaktinom. Mivel egy ideje barnázok is, és mivel babát szeretnénk hamarosan, elmentem alaposabb kivizsgálásra, aminek során kiderült, hogy a ciklus utolsó előtti napján nagyon alacsony (3,7) a progim. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek is muszáj-e ilyenkor rögtön az első baba-próbáló ciklusban Clostilbegy-t szednem (3.naptól 5 napig napi 1-et írt fel a doki), ha amúgy valószínűsíthetően van peteérésem? Félek, hogy túlstimulál, vagy bármi mást okoz, és saját kis eszemmel azt gondolnám, akár elég lehetne a progipótló gyógyszer (Utrogestan?), amiről már többen írtatok. Kicsit tartok még egy gyógyszer szedésétől, így is már elegem van abból, hogy 3,5 éve gyógyszert szedek, pedig semmit tünetem nem volt, azóta sincs, és eddig babát sem akartam, szerintem nyugodtan lehetett volna magas a prolaktinom.
Köszi a segítséget előre is minden tapasztaltabb fórumostól, és hajrá, szurkolok mindenki babásodásáért! :-)))
korek
korek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget a gyógyszer ügyben.

Én hétfőn kezdetem együtt a clostyt és a bromót. Eddig bromóból csak 2x negyedet szedtem, holnaptól emelem az adagomat. Nekem is kicsit magas a prolactinom, de valószínűleg nem ez okozza az alacsony progeszteron szintet, hiszen az már évekkel ezelőtt kiderült, amikor a prolactinom még normális volt. Ezért most mindkettőt szedem. Világ élemben nem volt normális ciklusom, csak ha fogigátlót szedtem. Már van egy kisfiúnk, Őt másfél évnyi Diane 35 szedése után hoztuk össze, sikerrelKépEgyébként ezt is szokták javasolni, de ehhez idő kell. A kistesóját decemberben elveszítettük a 11.-12. héten, valószínűleg a nem elégséges progeszteron miatt.Kép
A jövő hónaptól újra próbálkozhatunk élesben, ha hétfőn szép kis tüszőket növeszt nekem a closti.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok újak és régiek!!!
Tanczy! Be vagyok havazva a munkahelyemen, majd du. bővebben visszajövök.
Addig is: ha ma így maradok (enyhe barnázás), akkor holnap megkockáztatok egy tesztet.
Puszi

wanga
 
 


Sziasztok!
Tina!
Nem tudom miért írta fel az orvos a clostit, rendesen volt peteérésem mindig a 14. napon. Szerintem fel akarta gyorsítani a fogamzást. Sajnos az orvosom nekem sem mond semmit, mindent harapófogóval kell kiszedni belőle.
Dana!
Most vagyok a 14. napon, de mostmár egyáltalán nem görcsölök. Csak néha érzek olyan fájdalmat, mint amikor meg akar jönni.Peteéréskor mindig ez van. Azt sem tudom mennyire lesznek sikeresek most a próbálkozások, mert sokat idegeskedek az építkezés miatt, de a doki szerint ez az idegeskedés még jó is lehet, mert elvonja a figyelmemet az esetleges teherbeeséstől.

Brigi
brigi76
 
 


Üdv mindenkinek!

Brigi!

Szerintem kérdezz rá a dokira, hogy mire írta a clostit.
Én mondjuk azért kaptam, mert nem volt spontán pé.

Wanga!

Szorítok, hogy tesztelhess!
Én is el vagyok rendesen havazva, ma is 8 körül értem haza.
Ez jó is, mert nincs időm gondolkodni, meg rossz is mert hulla fáradt vagyok, pedig a Jónás szerint most lenne sikeres az akció Kép

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Brigi!

Én eddig két adag clostit szedtem be. Az első hónapban semmit sem éreztem, de a mostani ciklusban nekem is rettentően fájt a petefészkem.
Szerencsére ez megszűnt miután felment a hőm.
Nekem nem vizsgálja az orvosom uh-val, hogy mi történik odabent, úgyhogy csak reménykedni tudok, hogy nem lettek cisztáim a gyógyszertől, amit azért kaptam, mert mondtam neki, hogy türelmetlen vagyok baba ügyben.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok.
Tündi,
a hőmérőnek ne nagyon higyj, illetve ne hagyatkozz rá teljesen, az igazi az ha a doki uh-val látja a peteérést.
Bejelentkeztél már dokinkhoz? Mikor mégy hozzá?
Piroska,
sajnálom a decemberi szomorúságot, de remélem most hogy szeded a gyogyikat hamarosan meglesz a kistestvér. Jó esélyeid vannak, hiszen egyszer már spontán sikerült. Kép
Brigi,
az a görcsölés akkor egyértelműen a peteéréssel kapcsolatos.
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Dana!
Kb. egy órája sikerült beszélnem a dokival. Nagyon szimpatikus volt így telefonon keresztül!
Mondtam neki, hogy ma vagyok a 26. napon, erre rögtön jött a válasz, hogy akkor menjek is holnap 9 és 10 óra között. Úgyhogy most nagyon izgulok, és kíváncsian várom, hogy mit fog mondani. Te mész hozzá mostanában?

Visszaolvasgattam a régebbi hozzászólásaitokat, és láttam, hogy sokat emlegettétek a progreszteron szintet. Tavaly szeptemberben csináltattam hormonvizsgálatot, akkor a 21. napon 27,7 nmol/L volt a progreszteronom. Akkor azt mondták nekem, hogy az jó.
Szerintetek tényleg? Most már egy csomó mindenben elbizonytalanodtam. Talán holnap már okosabb leszek valamivel.

Tündi
neptun
 
 


Tündi!
Örülök hogy intézed a dolgokat. Így kell ezt csinálni.Kép
Az a progi jó. 15 felett jó.
Én jövő héten megyek kedden. Gyere akkor is. Kép
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szasztok!

Tanczy! Sajnos nem tesztelek, mert ma megjött rendesen. Igaz, hogy 2 nappal később, mint kellett volna.
De így legalább holnap elkezdhetem a clostit szedni.

Van valaki aki inszemmel lett babás?

Dana, te hogy állsz most?

wanga
 
 


Wanga!

Sajnálom! De a tavasz biztos meghozza a sikert!

Nekem még több mint egy hetem van vissza. Kiváncsi leszek...
Ha megint nem jön össze (tudom nem kellene ennyire pesszimistának lennem), akkor lehet, hogy kérek hormonvizsgálatot is a dokitól.

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Neptun!

Holnap én is megyek az orvoshoz, én is kb 9-10 között szoktam odaérni!
Amúgy mindenkinek ajánlom, akit nem néz az orvosa UH-n,és clostit szed: olvassa el ennek a topiknak a nyitó hozzászólást. (nem akarok senkit rémisztgetni, de ez van).
Tina
vtina
 
 


Tina!

Tényleg tanulságos a hozzászólás.
Nagyon várom már a holnapot, most már remélem, hogy jó kezekben leszek.
Nálad mivel kezdte a vizsgálódást? Gondolom, hogy ez mindenkinél változó, csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e valamiféle sorrendje a vizsgálatoknak?

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!
Wanga, sajnálom hogy így történt. De fel a fejjel tényleg, minél rövidebb időt adj a csalódottságodnak.
Köszönöm kérdésedet én a 8. napon vagyok megettem az összes clostit és várok a jövő hét keddi uh-ra meg tüszőrepi szurira, remélem lesz miért beadni.
Tina.
Szabad megtudni némi részleteket hogy veled mi újság, mert amint olvasom elég rendszeresen jársz a dokihoz? Milyen vizsgálatokat csinál most veled?
Valaki jöjjön már kedden is, légyszi-légyszi. Kép
Tanczy,
ne legyél pesszimista, de hogyhogy eddig nem csináltak neked hormonvizsgálatot?
na de ne rohanjunk így előre, lehet hogy már nem is kell. Türelem. Szerintem a ciklusnak a második fele sokkal lassabban telik, mint az első. Kép
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


dana,
én pénteken megyek elvileg kontrollra, ha jobban leszek.
aztán 18-án elvileg afp vérvétel. bárcsak már ott tartanánk!
falina
falina
 
 


Dana!

Tüszőnézőben voltam, a hormonvizsgálat kiegészítőjeként (a próbálkozásos tüszőnéző még odébb van) Igazán semmi komolyat nem néztek: vérvételen és rákszűrésen voltam az elmúlt hetekebn. Én hétfőn megyekKép megint tüszőnézőbe. Ssajnos jól éreztem, nem nagyon nőnek, szerintem még nem állt vissza a hormonrendszerem. Lehet, hogy megint closti szedő leszek, pedig gyűlölöm!

Falina!
Mindjárt ott tartaszKép Nyugi. Remélem pihensz sokat.

Tündi!
Ha Te Tündi vagy (eddig csak a Neptun nevet érzékeltem), akkor ma találkoztunk az orvosnál! 10 körül értem oda. (szőke, göndör haj, 4+5 székkel ültem melletted a TV felé, és játszottam a telefonomon) Te: szőke, hosszú, egyens haj, fehér kabi. Jól gondolom????

Tina
vtina
 
 


Sziasztok csajok!

Korek:nem tudom neked miért írta fel a doki a clostyt.Általában azok kapják akiknek magas az LH színtjük és ezáltal elmarad az ovulácíó.A closty tüszőrepedést okoz.Nekem az új dokim UH-án kiséri végig a ciklusomat és hormonszintet néz.Ebben a hónapban pl.nem kellett a closty spontán történt minden.A progi szintem a ciklus második felében éppen hogy elfogadható(a múlt havi vérvizsgálati eredmény szerint) ,ezér írta fel az Utrogestán hüvelykapszulát.A ciklusom 14-dik napjában a balodali petefészkeben volt érett tüsző 16-dik napon újabb UH-ra rendelt vissza,hogy megnézze mikor lesz ovulációm vagy egyáltalán lesz-e.Volt és ráadásul a 15-dik napomban ugyhogy a párommal gyors akióba kellet lépnünk hátha még elcsipjük a kis aranyost.A LÉNYEG:Aki PCO-val küzd annak nem midig van ovulációja és ezér magas az LH szintje nem megfelelő az LH/FSH aránya és ezért alacsony a progreszteron szintje a ciklus második felében.Na már most aki kap clostyt lesz tüszőrepedése és az Lh szintje el kezd csökkeni,de a méhnyálka megvastadodásért a proigi a felelős és ezért kapjuk ,hogy ha sikerült a sejteknek eggyesülni vagyis megtermékenyült a petesejt be tudjon ágyazodni.Nekem nem volt elég vastag a nyálkahártyám az előző ciklusban hiába termelt a szervezetem progit kell egy kis segítség.Nekem az Utr.-t a 17-dik naptól(febr24.)
10 napig 2×1-et kell használnom a 21-dik napon(febr28) berendelt vérvételre,nem sokára meglesz az eredmény vagy már készvan.Szóval a 10 nap holnap lejár az a ciklusom 26-dik napja lesz(márc.5).Várnom kell 5 napot és ha nem jön meg a mensim a kor tesztet kell csinálnom és fel kell hívnom a dokit akkor is, ha nem vagyok terhes.Akkor megkérdezem a vérvizsgálat eredményét is.Na: ha újabb öt napig nem jön meg még egy tesztet kell csinálnom ,és ismét tájékoztatnom kell a dokit az eredményről.Ha nem vagyok terhes gondolom majd berendel UH-ra.
Csak azért írtam le ilyen részletesen a dolgokat ,hogy meg érsd és bátran kérdezd meg a dokidat, hogy miért kell ez a closty neked.Mi a konkrét ok hogy ezt írt fel neked UH vizsgálat nékül.Nem értem.Az én eredményeim a cilus végén:
TSH 2.046 uIU/l
FSH 2.54 IU/l
Lh 8.78 IU/l
ösztradiol 114.00 pg/ml
prolaktin 278.95 uUI/ml
progesteron 15.37 ng/ml
testosteron 0.32 nmol/l
UH 28-dik napon mult hónapban:
80 uterus
8 end.
34×40 MKO ovárium több 7-es cy.
diagnózis PCO syndróma

remélem tudok neked segíteni!

Mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!
Császtok!
berni611
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?