Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzso,
Nagyon edesek a gyerkocok!Kép Boldog szulinapot Abigelnek!Kép

Zsuzsi,
Mar annyiszor meg akartam koszonni az aranyeres homeobogyo-leirast!Kép

Kangi,
Ez a pelenkakikuteses UFO-hoz valo hasonlitas nem semmi!Kép
Ma mi is csinaltunk par olelgetos kepet, ha jok lettek, majd teszek fel en is.Kép

Megyek ebedelni, udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Kangi
nagyon édik a tesók Kép "kerék alá tesznek..." Kép
torta Kép

Zsuzsó
jajj, kis magzatmázas babóca de édi, és hogy megnőtt Kép

Sofka
tapsolni tanítás Kép ránk is ilyenek várnak, gondolom...

Norka
úgy röhögtem a WC-s képen Kép termel is bele? és már nem is kell a pelus , elég a bugyi?

Kaptok néhány képet a gyerekeimről:
ez itt Levi becsomagolva Kép
Kép

Dani és Levi
Kép

Dani Hévízen
Kép

Andi
32+1
psandi
 
 


Andi,
Egy fotos csaj referenciamunkat akar kesziteni, ingyen vallal kismamafotozast. Nem mesz? Olyan szep pocakod van, kar lenne kihagyni!
Ha az "Elmult heten"-t lehozod, ott meg szerintem latszik!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Na itt a pörsenéses torta:

Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot az évfordulósoknak:!!!!!O és, hogy már Zsuzsó Abigéljének is, hihetetlen!!!

ZsuzsóKép
Tuttti képek. Lányom csak azt mondogatja egyfolytában, hogy baba-babavfffffffffffffggddd. Ez éppen ő voltKép

NorkaKép
Csúcshelyes a csajod. Mi is olyan vécészűkítőt vettünk, még színre is teljesen passzolKép, csak lányom még nem ebben a verzióban használja, hanem a babájával.

PsAndiKép
Fini palacsinta. Gondolom már el is fogyottKép Pocipuszi DanitólKép

BeuKép
De jó, költözés! Na meg festés! Én imádok felújítani, pingálni vmit.

KangiKép
Nagyon édik a gyermekeid!!! Akkor azért a lányod a fiaddal való foglalkozással kicsit leveszi a válladról a munka ezen részétKép

Ma voltunk 4D-n (főleg a szar AFP eredményem miatt), minden rendben és kiderült, hogy a 2. is KISLÁNY.

Pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


KangiKép
HÚÚÚÚÚÚÚÚ de fini torta megint! Most miért kell egy kismamit így kínozni, most zabbantottam be amúgy is 1 Kinder Bueno-t.

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Na jóóó kettőt Kép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat, Kanginak pedig a közbenjárást.
Az Adminisztrátor foglalkozik olyan ügyes-bajos dolgokkal, hogy miért is nem bírok képet föltenni?

Norka,
Jázi már szobatiszta? Dana eléggé elutasítja a gondolatát is, pedig általában szól az aktus során.
Na már ketten nüszítenek...
zs
zsuzso
 
 


Zsuzsi
aranyos vagy, köszi Kép láttam én is a hírdetését, de asszem kihagyom, pedig biztos szép emlék lenne

Zsuzsó
írtam neked még régen egy emilt szülésznővel kapcsolatban, megkaptad? Csak mert érdekelne, hogy ki az, akit semmiképp nem ajánlasz...(még a MÁv-os topicban írtad)

Kangi
torta sztem jól néz ki, szívesen megkóstolnám Kép

Bogár
palacsinta? Hát már a múlté, de nagyon fincsi volt, főleg Nutellával és banánkarikákkal Kép

Andi
psandi
 
 


sziasztok,

megérkeztünk a Magas -Tátrából. Ahol hosszúhétvégézni voltunk 4 napig + 2.házassági évfordulót és Petra 20. havi szülinapját ünnepelni voltunk.Szuper volt!!!! KépSielni nem sieltünk,mert pocakkal nem mertem, apát, meg mint családfenntartót letiltottam. Kép

dobok fel képeket ,aztán olvasok is. Kép

pussz
Évi

kilátáts az ablakból
Kép

anyával a lanovkán (1700 m magasra mentünk fel)
Kép

együtt a család Kép
Kép

Petra elaludt szánkózás közben Kép
Kép
Évi24
 
 


Bogár
az előbb kimaradt, hgy gratula a kislányhoz Kép mi lett az AFP eredményed, a doki is rossznak mondta?

Andi
psandi
 
 


Kangi,
Nem lehetett annyira rossz, ha meg lehetett enniKép Majd legközelebb!
Most látom a képet. Mi bajod volt a tortával? Szerintem OK.

Nelli,
Drukk a szurihoz!

Norka,
Reggeli jól hangzikKép Hogy készül?
Wc-n olvasó JáziKép

Andi,
Képek szupikKép Poci isKép

Bogár,
2. leánykaKép Erre számítottatok?

Évi,
De jó lehetett! Szuper képekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Évi,
Írtam mailt.

Maci_2
maci_2
 
 


CSajszik,
hű de jók a képek!!! Kép

Kangi,
már én is úgy várom, hogy ehhez hasonlóakat készíthessek! Kép Julcsi szuper pótanyu! Kép

Zsuzsó,
Abigél tényleg gyönyörű nagylány lett!

Norka,
kajarendelés: mi a Foodexpress-ből rendeltünk, most nem tom, mi lesz... Lehet, hogy ez marad. De van rengeteg, ahonnan lehet. Menj rá a www.netpincer.hu - ra, ott lakóhely szerint kiírja, ahonnan lehet rendelni.
Olvasás: nálunk is egyre jobban megy az olvasás. Anka imádja a verseket, meséből a Vidám mesék a kedvenc, most a Gőgös Gúnárból is szoktam. Meg van még egy új kedvenc, amit imádunk, a kistesó érkezéséről szól, három darabja van a sorozatnak, itt van: http://www.libri.hu/cgi-bin/libri/htmlos.cgi/09527.5.614703624761322699
Mailt mikor írsz? Kép

Andi,
naggggyon jók a képek Kép! Enyémpoci mintha kisebb lenne, de lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, innen fölülről nézve Kép.

Bogár
2. kislány Kép, gratula! Mi volt a baj az AFP-ddel?

És kaptok képet is, ha sikerül:

Kép
Kép
Kép

Pussz
F.
franyo
 
 


Franyo Kép
Elképesztően gyönyörű a lányod. Elfogadnám az enyém mellé. Úgy látom, finom volt az a torta!

A miénk is finom volt. Azt a másfél centis antracitréteget az aljáról játszi könnyedséggel lehetett letermelni Kép Majd bejáratom ezt a sütőt ...

Hanem a kislányom az őrületbe kergetett ma Kép Egyetlen pillanatra le nem száll rólam, vagy valami olyasmit csinál, amit nem szabad. A napom azzal telt, hogy ilyeneket mondogattam: "Csak EGY PERCRE menj már odébb!!!" meg hogy "Édesem, tedd le/ne vedd el/ne mássz fel, NE CSINÁLD!!!"
Közben hevesen utáltam magam Kép Gondolom, a féltékenysége jön így ki, de a képen látható helyzet minden szoptatást jellemez:

Kép

Mondjuk üthetne-rúghatna is, annál azért jobb ez ...

Na megyek, a kicsi is kaka passzban van ma Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Jajj, de gyönyörűek ezek a szülinapos gyerekek!
Nem igazság, hogy én nem bírok képeket föltenni.
Franyó, nincs újabb ötleted?

Andi,
bocs. Ezer éve nem néztem meg azt a mélemet, az csak ilyen "nyilvános", de akkor most azonnal írok neked.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Nincs valahol "titokban" egy aktiv pop-up stopper a gepeden, ami nem engedi megnyilni ezeket a felugro ablakokat? Mert kepfeltoltes elott nekem is ki kell kapcsolnom, kulonben nincs kisablak!
Mailemre nem valaszoltal! Tan csak nem szandekosan negligalsz?

Kangi,
:-) Pedig olyan idilli! Latod, ha Julcsit is szoptatnad, mennyivel egyszerubben odakothetned magadhoz!
Mivel van leontve a torta?

Franyo,
Nagyon csini Anka a szulinapi kepeken! Hogy nem felted azt a gyonyoru ruhat a tortatol! :-) Es le se ette! Na ez nalunk nem tortenhetett volna meg!

Evi,
Elso kep olyan mesebe illo- pl. Holle anyo! A tobbi inkabb "eletszeru"! :-)

Norka,
Nem semmi ez a reggeli! En ferjem komplett antitalentum a konyhaban. Bar zacskos levest es teat egeszen kitunoen foz mar! Sot, egyszer szakacskonyvbol mar krumplifozeleket is sikerult. De volt mar, hogy egy zacsko levestesztat ontott a levesbe "kiegesziteskepp"- ja, hogy szarazon olyan kevesnek tunt! :-)


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka!

Köszi! A neheze nem a pakolás, hanem az intézkedés. De ha szükség lesz segítségre, hívlak.

Norka!
Peeersze!!!Kép De már egész jól állunk. Már átvittünk egy csomó dolgot.

Gyerek kicsit meg van zakkanva, látom, ezt most nehezen tudja feldolgozni. Állandóan hurcolom magammal, miközben intézkedek. Úúúúgy sajnálom, de nincs mit tenni. Nem passzolhatom le minden nap, főleg, hogy legutoljára a mamánál végig sírt. Pedig még soha senkivel nem volt gond. Bárhol ott hagyhattam. Mindegy, már csak pár nap.

Fotók isteniek!!KépKépKép
Beu
beu
 
 


Zsuzsi,
ebben a percben azért jelentkeztem újra be már félholtan, hogy írjak neked egy üzit ide is, kb. erre gondoltam: "Zsuzsi, írtam neked mailt, bocs, bocs, bocs, de nem nézem azt az email címem"
Szóval ma (pontosabban kb. 20 perce) láttam a február 2-i és február 9-i üzenetedet is. Még egyszer ne haragudj!
Hol kéne keresnem ezt a pop-up stoppert? VAn egy laptopunk, amin fönt egy csíkban jelenik meg, de ezen a gépen olyat nem látok.

Férjed Kép azért nem semmi jó dolga van melletted.

Kangi,
szoptatások (majd ínség miatti fejések) nálunk is hasonlóan zajlottak, és én is utáltam magam, hogy egy csomó olyan plusz korlátozást vezetek be Danának, amit normálisan nem tennék.
Zsuzsi,
egyébként én próbáltam Danát visszaédesgetni szopira (még csak 14 hónapos volt),de soha még csak meg sem próbálta, be sem vette a szájába. Olyan volt, mintha vonzaná is, de egy kicsit undorodna is a cicitől. Előtte én is olyan idillinek képzeltem, hogy majd két gyereket szoptatok, de így két gyerek után rájöttem, hogy nekem tök kevés tejem volt, örülhetek, hogy egyszerre egyet sikerült. (Az a jó, hogy közben meg voltam róla győződve, hogy bőven van tejem Kép fő az önbizalom.) Szóval ha ikreim születnének max. 3 hónapig menne a dolog, szerintem. Öt hónap után úgyis elkezdek menstruálni Kép és onnantól még egy-két hónapig van mennyiség, tök mindegy, mit csinálok.

Na jó éjszakát, mert ráborulok a billentyűzetre, és ifjabbik porontyom 3-4 órán belül úgyis ébreszt.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Kangi,
úgy örülök, hogy megcsináltad a tortát, remélem ízlett mindenkinek! Kép Ahhoz tényleg kell némi idő, mire kitapasztalsz egy sütőt... Kép
Ez a féltékenység rossz lehet, kitartás!!! Akkor már bizti jobb lesz a helyzet, ha le tudod adni Andrist egy kis időre és csak Julcsival el tudsz menni valahova.

Zsuzsó,
Abinak sok boldog szülinapot!!! Kép
Beírtam a táblázatba, jövőre már nem felejtjük el! ;)

Manócs,
máris jobban tudok aludni, hogy legalább a titok felét elárultad! Kép

Andi,
szép nagy a pocid! Kép
Ha Te most 32+1-nek írod magad, akkor nem jó a táblázatban valamelyik adat! Légyszi írd meg a helyeset!
Köszi az érdeklődést, megvolt az AFP és minden rendben van! Kép Beírtam Levit, csak Ellire várok, hogy küldhessem a táblázatot.

Norka,
akkor a férjed már szinte tökéletes, ha reggelre gombás palacsintává változik! ;)Kép
Jázi nagyon ari a WC-n! Kép
Hogy szoktál neki mesét olvasni? Én próbáltam Bekinek, de vagy minden mondatot négy másikkal magyarázok meg, hogy ez mi-az mi, vagy nem érdekli, mert nem érti. Jázi már nagyjából mindent ért?

Bogár,
hú, ez az AFP úgy el tudja keseríteni az embert, még jó, hogy semmi baj!!!
Én egy hét múlva megyek uh-ra, kíváncsi vagyok a baba nemére, remélem megmutatja! Kép

Évi,
jó lehetett a telelés, nagyon hangulatos a hely! Kép

Franyo,
Anka nagyon aranyos és szép! Kép Tényleg nagy bátorságra vall ünneplőben csokitortát etetni vele! Kép

Zsuzsi,
bocs Kangitól, hogy én válaszolok, de hadd fényezzem már magam Kép! Szóval pár napja leírtam egy tortareceptet és Kangi megcsinálta, én meg úgy örülök neki, hogy ilyen szép és (remélem) finom lett! Kép

Beu,
remélem könnyen túllesztek a költözésen és Lőrinc is megnyugszik!

Képzeljétek, Beki nagyon szereti "Tesvérkét", simizi a pocim, meg gyakran emlegeti, de a csúcs az volt, amikor tegnap meg akarta mosni a fogát Kép. Már a kedvenc babája szopizik is, ilyenkor a cicijéhez teszi és cuppog hozzá Kép, pedig nem tanítottam neki, csak a babás újságokban látta. Majd' megzabálom! Kép Remélem ha élőben itt lesz Tesvérke, akkor is ilyen nagy marad a lelkesedés! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tényleg, Nadine-ról tudtok valamit???

Miszike
miszike
 
 


Nadine meg este irt egy masik topikba, hogy tavozoban a nyakdugo, de kulonben nagyon jol erzi magat! Ma reggel megy vizsgalatra, es kezdi a 42. hetet. :-) Izgalmas!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Miszike,
Azt lattam, hogy kisertetiesen hasonlit szinben, formaban Kangi tortaja a tiedre, csak mintha Kangi valami turotortat emlegetett volna! Kép
Ugyesek vagytok mindketten!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Olyan szép lyányaink vannak, Petra, Anka gyönyörűek a képeken Kép

Zsuzsó
köszi a mailt, válaszoltam

Miszike
neked is írtam
fogmosás és szoptatás Kép nagyon édi lehet

Nadine már tényelg izgi helyzetben van, kíváncsi vagyok, lesz-e ma valami Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Egy kerdes: lanyok, a veceulokere valo szukito a bili alternativajakent hasznalhato? Vagy ha mar tud bilizni a gyermek, akkor kell vecere szoktatni? Mi is hamarosan elkezdunk foglalkozni a temaval, de valahogy nem vonz a bilipucolas.Kép Persze Jazi veces fotojarol jutott ez az eszembe, ahol az ujsagolvavas alapjan tenyleg lehetne boy is.Kép

Nadine,
Drukkdrukkdrukk! Remelem, Greti kimeletesen es gyorsan elobujik!Kép

Kangi,
Nalunk szopi kozben tobbnyire hisztizik Petra, ha latja. Illetve eloszor o is bujni kezd hozzam es Marcihoz, de aztan hisztire valt szinte mindig.Kép

Bogar,
Gratula a kislanykahoz, orulok, hogy minden rendben!Kép

Miszike,
Fogmosas, cuppogas nagyon aranyos lehet.Kép

Franyo,
Anka egyszeruen gyonyoru!Kép Emlekszem, milyen apro volt meg a Feneketlen tavi talin, aztan most meg mar 2 eves...Kép

Sofka,
Engem erdekelne a "nenid", hogy mit, mennyiert, stb... De a fo kerdes persze az, hogy Dunaharasztiba ki tud-e jonni, es hogy hajlando-e.

Ebredezik a legkisebb, ugyhogy lepek, puszi;

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Látom hiányoltatok. Hát én még mindig egyben, a kisasszony túl jól érzi bent magát, pont ezért hajnali 4 körül ráfeküdt a vesevezetékemre, hogy én is jól érezzem magam. De azóta már elmozdult róla hála az égnek. Egyébként jól vagyok keményedek, a nyákdugóm az távozott, de azon túl semmi. Ugyan olyan makacs mint a nővére. Lehet megvárja a március 7-ét akkor már megindítják még ha minden rendben is van, mert az már a 43. hét. Igaz Zsani még így is ráhúzott egy napot és 42+1-re lett meg. De az is lehet az autónkat várja amit csütörtökön veszünk át? Na mindegy gyerek nem maradt még odabent, egyszer majd csak elindul kifele. Ja annyit már mondtak az orvosok, hogy sűrű sötét haja lesz, de a feje még elég magasan van így tényleg akár 1 hét is lehet, de akár már ma este is. Úgy szeretem ezt a bizonytalanságot. Kép

Na most megyek lefekszem, mert Zsanit anyu elvitte sétálni csend és béke honol így nálunk...

Nadine 41+0

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


LeszterKép
Nekem Dorka nem akart bilizni, így kipróbáltam a WC-szűkítőt. Azt meg nagyon szerette. Nálunk alternatív megoldásként működött.

NadineKép
Izgalmas! De legalább a hétfőt megvárta, hogy a dokid visszaérjenKép

KangiKép
Jól néz ki a torta, nem kell miatta szégyenkezned. Biztos fincsi isKép

BogárKép
Kislányhoz gratulaKép Csatlakozol hozzánk, kétlányos anyukákhozKép

MiszikeKép
Nekem is Dorka szoptatta a babáit, mikor Domcsi megszületett.
Sőt, ő is menstruál, amikor énKép

ÉviKép
Téli kirándulás klassz lehetettKép De hogy abban a hidegben elaludt a szánkón, hihetetlenKép

Franyó, Kangi, AndiKép
Képek szuperek.

Mi túl vagyunk az oltáson. Dorka nagyon hősiesen viselkedett. Csak halkan sirdogált a végén.

Mesekönyv: Mi annak idején a kemény fedeles mesekönyvekkel kezdtük, amikben sok a kép, és szét lehet hajtani.
Meg én azt hallottam, hogy a vetítővel elmesélt meséket a gyerkőcök jobban felfogják, mint a videóban, TV-ben menő mesefilmeket.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok csajszik,

bocsánat, hogy ilyen rapszodikusan nézegetek be, de elég gázos állapotok vannak már itthon, ezer dolgot kellene csinálni, intézni...

Összes szülinaposnak nagy puszi!KépKépKép Szuperek a képek!

Zsuzsó,
pont eszembe jutott valamelyik nap, hogy Abigél is már egy éves! Atyaég, hogy öregszenek ezek a gyerkőcök!Kép

Nadine,
nagynagy drukk!Kép

Kangi,
nagyon édes ez a szopiskép, látom, Julcsi is igazi matricabébiKép. Most olyan jót nosztalgiáztam, eszembe jutott, mikor Manci kicsi volt, miféle furmányokat kellett bevetnem, hogy meg tudjam etetniKép.

Beu,
Mancika is totál kivan már a hurcolászástól, ráadásul rettentő anyás lett pár hete. Gőzöm sincs, hogy fogunk költözni, mert eredetileg úgy terveztem, nagyizni mennek a srácok kb. 3 napra. De ha Macóka anyafüggése megmarad, akkor nem tudom mi lesz.
Egyébként Ti mikor? Nekünk még 4 hét kb, most parkettáznak, aztán beteszik a konyhát, gardróbot, egy korlátot, és kész isKép. Vagyis nem kész, de költözhető.

Közben felkelt Mancika, nem semmi a csaj, folyamatosan beszél, ahogy a szeme kinyílik, folytatja az elalvás előtt félbehagyott mondatotKép.
Kutya nagyon bejön a csapatnak, nekem is, olyannyira, hogy lesz hamarosan még egy, hogy kicsit levegyük Teóka válláról a gyermekszórakoztatás terheitKép. Macóka nagy idomár, annyira édes, ahogy nevelgeti az ebet, igazi tanárnénisen magyaráz neki, este mesét "olvas" fel, énekel, nagyon gondos kisgazdi.

Teszek pár fotót:

Kép

Kép

Kép

Ezt Évinek és PetránakKép:

Kép


pusz mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
jajj de édik. Én sose akartam kutyát, de ez... Kép

Bíztatást kérek lányok,
voltunk ma egyéves méreckedésen, gondoltam Abigél legalább fél kilót ráver Dana egyéves kori súlyára, hát tévedtem. Mind összesen 7300g Kép pedig 2x annyit eszik. Hova megy benne?
Ja Dana pedig 26 hónaposan 9250g. El se hiszem!
Minden lehetséges görbe alatt vagyunk Kép

Sofka,
írtam mélt.

Kangi,
te honnan szerezted a segítő nénidet? Ott is mered rá hagyni mind a két gyereket egyszerre?

zsuzsó
zsuzso
 
 


Kukucs Kép Ma csendes napunk volt. Mit mondjak, megérdemeltem Kép

ZSuzsi Kép
A túrótorta szombaton volt, a csokis vasárnap. Nagy a család Kép

Zsuzsó Kép
A védőnénim kolléganőjének lánya, néninek nem mondanám, mert fiatalabb nálam (bár ez így, immár túl a harmincon nem jelent semmit Kép), gyermektelen, de tesitanár és eddig nagyon rendes. Ami nagy előnye még, hogy 5 perc sétára lakik Kép Két gyereket csak úgy hagytam eddig rá, hogy Apacuka itthon dolgozott és Andris aludt. Szóval nem. De ha nagyobbak lesznek, talán igen.

Biztatás: mindkét lányod gyönyörű. Te is karcsú vagy. Gyerekkorotokban milyenek voltatok?

Zulu Kép
Kutya édes! Manci meg cukorbárány.

Megyek, nyikorgás van ... Jó hír még, hogy Julis már csak köhögcsél.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

PsAndiKép FranyoKép
A doki szerint is rossz lett. Magas volt, ami nyitott gerincre utalhat. Ez viszont látható uh-n, ha lenne vmi, de hálistennek semmi.

FranyoKép
Nagyon szép a kislányod.

Maci2Kép
Én szerettem volna kislányt, a férjem persze vegyes egyveleget, de majd belenyugszikKép

KangiKép
Lányom is állandóan engem akar, ha itthon van apa, akkor is inkább rajtam lóg. Kicsit kifáradtam ma. És ez még kettővel gondolom még nehezebb. Kép nagyon ari.

ÉviKép
Csajszid szánkóban elaludvaKép

MiszikeKép LeszterKép
Szerintem Manócs másik titka én lehettem. Nekem végzett közvéleménykutatást a baba nemét illetőenKép persze nem én kértem rá, de hát nem édiKép
Miszike a táblába: valszeg Zsófia Anna.

Na most rohannom kell, mert fürdetés van és apa megint nem boldogul nélkülem!!!!! Csak 5 percet plíz!!!! Én mindig csak ennyi pihit kérek, de nem mindig lehetségesKép

Puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Ezt ebéd után írtam.

Évi,
KösziKép

Franyó,
Gyönyörű a 2 éves nagylányodKép

Kangi,
Szopis képKép Tudom, neked nem olyan vicces.

Beu,
Kitartás!

Miszike,
Ciciző babaKép

Leszter,
Mi kihagyjuk a bilit, rögtön wc-re szoktatjuk Ronit. Nekem sem vágyálmom a bilipucolásKép

Nelli,
Ügyes DorkaKép

Zulu,
Örülök, hogy jelentkeztélKép (Jöhetsz ám gyakrabban is.) Gyerekek + kutya édesek lehetnekKép
Képek szupikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nem írtatok sokat, ti sem tudtatok...

Zsuzsó,
Majd amikor tinédzserként, felnőttként fogyóznakKép Különben is, így is szépek és okosak, mi kell még?

Bogár,
Örülök, hogy az UH-n minden rendben volt. Ha lesz kistesó mi is lányt szeretnénkKép

Maci_2 aki dögrováson van
maci_2
 
 


Sziasztok

Norka,
én Gastroyalt eszem, nagyon sokféle kaja van, én csak egy fogást rendelek, ez kb 3000,-/hét. A srác meg tökrendi, van kapukulcsa, és borítékban teszem ki neki a lóvét, mert nem mindig vagyunk itthon reggel, amikor jön. Sőt, a múlkor 2 napig elfelejtettem kitenni az aktuális heti lóvét, és mégis hozta szó nélkül a kaját. Persze ez futárfüggő, de nekem nagyon + tapasztalataim vannak vele.
És a kaja íze nem "mű" meg "egyen" sztem nagyon finom.
http://www.alagastroyal.hu/index.phtml

Szülinaposoknak Boldog Szülinapot,
Képek mind gyönyörűek és édesek.

Miszike,
egyszer már küldtem mélt, nem ment át?
Na, akkor ide írom: utsó mensi dec 21, szept 28-ra írt ki a doki, nevek még nincsenek, MÁV kórház. Ennyi, ugye? Már nincs meg az utolsó babás tábla, elkavartam valahovaKép

Zulu
kutya irigy vagyok a kutyátokraKép Ééééédes!!!!KépKépKép

Franyó
Hát, egy ilyen kiscsajjal én is kiegyeznékKép Egyszerűen csodaszép.Kép

Évi
Telelős képek is jókKép A múltkor K is elaludt a szánkón, röhögtünk is Beuval rendesen, mert dőlt jobbra, balra, meg előre, nagyon vicces voltKép

Kangi
Tesós szopi is jó. Leveszem a mintát, valszeg nálunk sem lesz jobb a helyzet.Kép Meg sehol sem, gondolom...

Ma egyedül voltunk manótornán, és K bukfencezikKép Igaz, kicsit meg kell emelni a sejhaját, de amúgy tökéletesKép Csak velünk foglalkozott az óvónéni és megjegyezte, hogy K milyen ügyesen rúg. Persze, most is focizik az apjával.

7végén voltunk Tropicariumban, szerintem jó sz*r, tömeg, 1700/fő (ez azért horror ár, nem?) és az állatkerti akváriumhoz képest csak a cápák vannak pluszban. A játszóházban is töminyomi volt, úgyhogy nem maradtunk sokáig, K sikítófrászt kapott minden kifestett arcú kisgyerektől. Meg a bohócoktól is félt. Meg anno a télapónak öltözött apukámtól is, de vajon miért? Remélem, kinövi.

Apropó Állatkert: mi csüt. de. tuti megyünk, nem jár valaki arra?Kép

Fürcsitájm,
sziasztok
e

na, még egy hétvégi sziesztás kép, Apa elaltatta KevintKép
Kép
ellimami
 
 


Lányok,
olyan arik vagytok, köszönjük a sok-sok dicséretet és bókot!!! Szerintem itt a topikon mindenki gyereke olyan szép, hogy csak na! Kép

Zsuzsi Kép,
de, kicsit leette magát, de hát a csokifolt abszolút jól mosható, szóval nem zavart a dolog Kép, gondoltam, egyszer van szülinap egy évben. (Igaz, hogy akkor egy hétig tart. Kép)

Zsuzsó,
nekem is csak az az ötletem lett volna, hogy valahol, valamiben, talán a böngésző progiban van valahol ilyen "felugró ablakok tiltása", vagy ilyesmi... Passz...
Mi holnap megyünk méredzkedni, az otthoni mérlegen Anka is ruhástul 10,5 kg, hát kíváncsi leszek. De nagyon ne aggódj szerintem a csajszik súlya miatt, ahogy előttem már többen is elmondták, szépek, okosak, ügyesek, mi kell még? Ha beteg lenne, nem ilyen lenne, az bizti...

Miszike,
nincs rólad pocis kép? Már biztos neked is látszik rendesen, nem? Ha javítod a táblát, nálam kiveheted a lánynevet Kép.

Leszter,
vécéülőke: szerintem is próbálkozz meg vele, aztán amit Petra választ... Nálunk egyelőre egyik se menő, de úgy látom, a bili szimpatikusabb Ankának Kép.

Kép

Zulu,
már csak négy hét? Azt már fél lábon is... De jó nektek. Kép Mennyit nőtt Anna, hihetetlen! Nagyon szép nagylány! Kép

Bogár,
még szerencse, hogy semmi baj akkor. Igen, legtöbbször ez az AFP csak ijesztgetésre jó Kép. Harmadik babát is terveztek? Csak Apa megnyugtatására Kép...

Megyek, mert Apa depizik itt a hideg tél miatt... Én is persze, de ketten együtt már jobb lesz Kép.

Pussz
F.
franyo
 
 


Elli,
tök jó ez a kép KépKépKép!

F.
franyo
 
 


Ja, még azt elfelejtettem, hogy megnyugtatni sajna senkit nem tudok, K 13 kiló.Én jobban örülnék egy karcsúbbnak, dögnehéz a s*gge.Kép
e
ellimami
 
 


ZsuzsoKép

Csak hogy megnyugodj. Dorka is ennyi volt 1 évesen, és most 6 évesen is jóval az átlag alatt van. De én sem vagyok egy vastagság, meg rosszul is eszik, de energiája mint a tenger. Szép formás, és őt kivizsgálták, és nincs semmi baja. Nagyon kemény nálunk, mert a kajálásával az őrületbe kerget, de próbálok nem túl sokat tulajdonítani ennek. Nálatok legalább étvágya van Abigélnek.
Mekkora súllyal született? Mert Dorka 2520 g-mal, így persze, hogy 1 évesen nem volt több.

Rossz ez a helyzet, tudom, mert a kívülállók mindig elő fogják venni, hogy milyen sovány ez a gyermek (én már hozzászoktam). De ha egyébként egy kiegyensúlyozott baba, ne törődj vele túlságosan.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!


Búcsúzni jöttem, most már tényleg. El ne feljtsetek, míg visszatérek.JElvileg hamar, gyakorlatban meg meglátjuk. Ha valami van, azért értesítsetek!!!

Mindenkinek minden jót!! Készüljetek a kertipartiraKép


Ez még délutáni, nem ment el:
Nadine!
Megy a drukk! Jól tűröd a túlhordást. Én nagyon rosszul bírtam.

Leszter!
Nálunk inkább ülőke, mint bili. Bilit próbálgatta, de mikor tényleg elkezdett szólni, akkor egyből a wc-re akart menni. Most a kaki megy bilibe, pisi wc-be, nagyjából ez a rendszer.Kép

Zulu!
Mi csütörtökön. Már a végstádiumban vagyunk, egyik lakást sem lehet elviselni.Kép Macus nagyon édes. Kutyus isKép Kitartás, már csak négy hét!

Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Nelli,
3250-nel, szóval igazán lehetne több. És tényleg rengeteget eszik. A szüleim szerint is! Megint kezdődik a felszívódási zavar parám. Csak azért, mert az egyiknek nincs a másiknak még lehet Kép
Na inkább hagylak benneteket.

Zsuzsoakicsitaggódó
zsuzso
 
 


TAVAAASZT! Már a kölyköknek is elege van a télből, szóba került egy márc. 15-i síelés és közölték, hogy NEM. Inkább valami fürdős helyKép

ZsuzsóKép Boldog születésnapot Abigélnek!Kép
Súlya miatt szerintem se aggódj, ha semmi baja, akkor semmi baja!Kép Julka 8 kiló volt 1 évesen. A felszívódási zavarnak a kis súlyon kívül azért más tünetei is vannak!

Képeket végignéztük Julkával, mindenki nagyon tetszett neki is, nekem is. Kevin+Apa, Anka, Lőrinc csak holnap kerül sorra.

Julka ma este direkt ráöntötte a gyümölcslevet a kanapéra, rávertem a kezére, meg ordíbáltam vele. Erre átölelte a lábamat és megpuszilta. Olyan lelkifurdim támadt.

NadineKép drukk! Talán már kint is van a baba?

BeuKép ne csodálkozz, ha Lőrinc nyügi, nemigen érti, hogy mi történik. Az új lakásban is lesz még egy-két nehéz napotok, azt hiszem. Az enyémek 6 és 4 évesek voltak, mégis sírtak a régi után.

ElliKép Állatkert? Talán. Attól függ, hogy 1) mekkora hó esik 2) Julka köhögött ma egy párat, nemtom merre fordul.

Urszila
urszila
 
 


Zulu,
de ari vagy,köszi a képet...Petra mikor felkelt, első dolgom volt megmutatni neki. nagy tetszést aratott. Kép Kép
Nincs egy fiad is véletlenül?!?!? Kép ő hol van a képekről? Kép
költözés HURRÁ! látod minden eljön előbb-utóbb! Kép

Beu,
ti is költöztök? totál le vagyok maradva.... nagyobb lakásba vagy házikóba?

Nadin,
megy a drukk,én már tuti kikészültem volna a várakozástól. Kép

képek, képeken lévő torták és gyerekek mind nagyon tecc. Kép

Miszike,
dobj meg légyszi egy torta recepttel. Kép Olyan guszta (Kangié is) hogy csak úgy csorog a nyálam, ha rá gondolok. Kép

Elli,
mi is szétröhögtük az agyunkat szánkóból jobbra-balra-előre-hátra dűlő ingó-bingó Petrán. Kép
Kis drágám még dúdolgatott is előtte,mint ahogy a kiságyban szokott, de hogy el is alszik azt nem gondoltam volna. Kép

még nem is fürcsiztem, de most már megyek...

muszáj még két képet felraknom ne hari érte csajok. Kép

új sapiban,amit a Tátrában kaptam anyáéktól. Kép
Kép

igy szoktam Pancsinak puszit adni Kép
Kép

most már tényleg jó éjt!
Évi
Évi24
 
 


Évi!
Mekkora pocakod van már Neked is! És milyen szép lányod!Kép

Urszila!
Lőrinc folyton ezt csinálja: anya mérges, anya haragszik, kiáltom zord képpel, mire abbahagy mindent, oji megpupil, közli, és valóban. Kép Na, nehéz is ilyenkor haragudni ráKépKépKépMeg ha valamire mondjuk, hogy fáj, jaj, stb, akkor is szalad puszival gyógyítani.

Beu
beu
 
 


Hello,

Zsuzso,
Nyugi, ok ilyen alkatuak es kesz, nem tudsz mit tenni. Matyit most mertek lassan 5 evesen 16kg, joindulattal.

Kangi,
Kep csucs jo. Emlekszem en folyamatosan meset-verset olastam-mondtam a nagyobbnak szopi kozben.

Beu,
Kitartast, gyere vissza minel hamarabb.

Zulu,
4 het, azert az mar tenyleg kibirhato.
Lanykad gyonyoru, kutyas kep Matyinak nagyon bejott, azonnal kozolte ilyen kutyus kell neki is majd a hazba.

Evi,
Szankozas, utazasKép
Pocid nagyon szep marKép

Maci,
Ev vegen koltozunk mi haza, ferjem csak 2 honappal kesobb jon.

Elli,
KepKép
Na nalunk ez mar ugy zajlik, kolykok bemennek Apaval aludni, majd miutan ot elaltattak vigan jatszanak melletteKép

Minden szulinaposnak sok boldogsagot!

Nekem is kezd elegem lenni a telbol. Matyi mult csutortok ota itthon, mert a suli-ovi zarva, oka 5 cm ho!!! Eskuszom orulet mennyire be tudnak sz*rni egy kis hotol, ja persze holnap is zarva lesznek, mert ma megint esett 4cm. Kivancsi lennek mi lenne velunk mondjuk Kanadaba.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposnak utólag is Boldog Szülinapot!

LEszter,
én is utáltam a bilipucolást. Ráadásul nekem is akkor kezdődött a szobatisztaság Nórinál amikor a pici még szopizott sokat ésn így nem mindig tudtam ugrani. Lehet olyan WC ülökér kapni(ezt már egyszer írtam) ami családi. Amióta megvettük a pisi 1-2 nap alatt rendeződött. Olyan azülöke, hogy a feljatórészén van egy kisajtó és ha azt nyitjuk fel akkor ott egy kicsi WC ülöke a gyereknek. Ha az egészet akkor a felnőtt sima ülőke van ott. Szerintem nagyon jó mert egyedül is tudja a gyerek kezelni és nem fél, hogy beleesik a Wc-be mint a szűkítőnél. Az állandóan mozgott.
Egyszer írtad a Sex és New Yorgban láttál olyan vibrátoros játszószéket vagy mi a neve. A Babaszobáról van egy anyuka aki árul ilyeneket. 12000 forint.

Beu,
könnyű költözést és minden jót míg vissza nem térsz.

Bocsi, de most többet nem tudok írni.
Kriszta
tkriszta
 
 


Bocsi a hibákért de rohanok.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok Lányok!


Minden szülinapos kispasinak, kiscsajnak utólagos gratula!

Kicsit el voltam veszve, fulladozom és kapok pár infúziót hogy felturbózzanak szülésre ezért nem tudok lépést tartani veletek!!!!

Évi
Szopis csajszi tündi-bündi. Hány hetes vagy?

Nadine
Drukk. Én is ott szülök ahol te, én még "csak" 38+3 vagyok. Lehet tényleg az autót várja a csaj.

Zsuzsi
Skacok édik. Az a sötétbarna szemük....
Én is nemfürdetős anyuka akarok lenni, legalábbis nem mindennap az újszülöttet. Te hogy csináltad? Popsimosás, törölgetés?

Beu
Hurrá költözködés!! Kitartás, Lőrinc megszokja, és milyen jó lesz majd az új helyen. Kertes, vagy nagyobb?

Zulu
Idomítós Macus tündéri, a Tesó hol van, munkában?
Néhány hét múlva szusszantok és várjuk a képeket!

Elli
Fiúk nagyon helyesek, Kevin nem is dagi, legalább van mit fogni rajta.

Franyo
Biliztetős, szülinapos Anka. :-) csudaszép az a szempár.

Kangi
Úgy látom a kiscsaj vigyáz rátok, hogy jól menjen a szopi. 
Gondolj arra, hogy „nemsoká” milyen elmélyülten fognak játszani egymással, vagy verekedni.  De a nagytesóknak sem lehet könnyű.

Képzeljétek digigép ügyben kértem néhány hete tanácsot tőletek. És mi történt? Mire vettünk volna, csengetett a postás, apa nyert valami nescafés akcióban egy 3,1 mp-es fuji gépet!
Annyira örültünk neki! Majd próbálok képet feltenni.

Egyébként nekem se sok lehet hátra, már mindenütt nyom ez a „még nevenincs” kissrác. Ráadásul a dokim pár napig nem lesz, és a helyettesítője jön be szülésre ha akkor indulna meg. Emiatt kicsit aggódom. A pasi szimpi, csak nem tudom hogy ilyenkor hogy szokás „adni”. Annyit amennyit a másik kapna, vagy elosztva az többet aki bejön+ a dokimnak is vmennyit. Olyan ciki, de hát ezt tőlük nem kérdezhetem meg.

Nadine
Ha még benézel, és van időd, informálnál a tarifákról hogy mégis képben legyek. Hátha te többet tudsz. Persze emilben gondoltam.


Ancsa (38+3)

Kép

Kép
anyicska
 
 


Sziasztok!

Én még mindig egyben vagyok. Ma se szülök meg Kép Anyum szerinte 3-án lesz meg, de nekem most már minden mindegy... Az autót is aznap vennénk át délután 3-kor, anyum szerint akkorára meglesz ne izguljak... De jó legalább a calád már tud vele jönni, én meg majd hazafele tesztelem....

Ancsa
Írtam mailt. Neked mikorra kell menned NST-re a klinikára???

Na megyek ebédelek, meg etetem a csajt is....

Nadine 41+1

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Az előbb elszállt amit írtamKép
Gyors ismétlés.

Elli,
Altatós képKép

Franyó,
Legalább a baba használjaKép

Beu,
BúcsúképKép Aztán gyere hamar!

Évi,
Édes képekKép

Anyicska,
Most már nincs mentséged, képeket kérünk!

Nadine,
Drukk!

Maci_2
maci_2
 
 


HalihóKép

Kicsit el voltam havazva, de azért élekKép
Egész hétvégén kényeztettem magam Tihanyban, fürcsi, szauna, kajákKépKépKép
SZUPER volt!:o)

Most meg gelletlek, mert a nagyszobát is meg kéne csinálni, ha eladjuk a kérót!

Ja, apacuka jövő csütin elutazik pár napra, csütin tali nálunk????????
Akármikor jó, de most nem leszek itthon, max holnap, mert megyünk Szegedre suliba, szóval valaki vezesse már légyszi a listát ki jönne, egyáltalán, ha van kedvetek!!! Mi várunk mindenkit nagy szeretettel!!!!

NorkaKép
házhozszállítás ügyben írok este mailt, vagy holnap, mert több nap, mint mailKép Ma már küldtem egyetKép

MiszikeKép
Júj, remélem tényleg megmutatja magát pocilakód! Kép

Minden kiskölök ari a képeken!

Na léptem dolgozni:

Manócs
manócs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?