Új privát üzeneted érkezett!

Éva,
örülök, hogy jobban vagy!Mikor mész dokihoz?????A 41 nappal már kéne csinálni valamit, tud adni gyógyszert, hogy megjöjjön.

Teljesen átérzem a helyzetedet, mert nekem is ilyen (remélem már csak volt) a mensim.Amióta szedem a gyógyszereket, azóta viszont hónapról hónapra rövidül a ciklusom.legutóbb 31 nap volt. kíváncsi vagyok most mi lesz.....
Küldök mensihozót++++++++++++++++++++++++++++++esetleg átvállalnád az enyémet?Képnapokon belül esedékes.....Kép

Jófi
jófi
 
 


Stella! Ezek tényleg remek hírek. Mindjárt itt a hétfő!!! Kép

Jófi! Persze, h átvállalom, még szép!

Az a baj, h egyre többet gondolok arra, h lehet, h babó van és azért nem jön meg? Pedig nem lenne szabad beleélnem magam Kép

Éva
évi79
 


Sziasztok Kép
Stella Kép
Hurrá, hatalmas párnát növesztettél, nagyon ügyi vagy. Már csak négyet kell aludni és hipp-hopp pihizhetsz is otthon. Nagyon drukkolok, hogy a babák kapaszkodjanak erősen.
Azzal, hogy most nincs peteérésed ne törödj, majd a szülés után rendeződik Kép és akkor jöhet a spontán baba.

Éva Kép
Örülök, hogy jobban vagy Kép A dokit viszont feltétlenül hívd fel, mert ez már nagyon nem jó Kép Biztos tud segíteni. Nekem annó mikor 35 napos volt az egyik ciklusom azt mondta a dokim, hogy ha ez az idő nő, akkor mindenképp kezelni kell.
Akkor lehet, hogy hétfőn találkozunk a dokinál?

Jófi Kép
Tudom mennyire utálod ezeket a napokat, ezzel én is így vagyok. A hő szép magas, remélem így is marad.

Tündi Kép
Hogy állsz a náthakúrával? Bízom benne, hogy öntöd magadba a vitamint és a mézet, de azért fogad meg Éva tanácsát és ha van lehetőséged tölts otthon pár napot.

Wish Kép
Sajnálom, hogy újabb várakozós hónapnak néztek elébe, de biztos vagyok benne, hogy meg lesz az eredménye és végre el tudják dönteni hogyan segítsenek rajtad. Drukkolok és sok-sok kitartást!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Évi
Akkor a biztonság kedvéért miért nem csinálsz egy tesztet. Bármi lesz is az eredmény szerintem megnyugtat és annak megfelelően tudtok lépni.

Stella
Hétfőn drukkolok Nektek! Biztos a lombikos (túl)stimu miatt borult fel a ciklusod, de ez biztos helyreáll magától csak idő kell hozzád. De ugye most babás leszel így erre még bőven van idő. Kép

Wish
Biztos ez a legjobb megoldás. Mivel a két vélemény tök más így ők is megnézik és aztán dönthetnek. Lehet, hogy így nem is lesz inszem.

Tündi
Már nekem is fáj a torkom. Kép Brühühű! Tök rosszul is aludtam mert nem kaptam levegőt az orromon a torkom kiszáradt és amúgy is fájt. És persze lusta voltam felkelni inni.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


JófiKép
NEm az én érdemem a 14mm. Én gyógyszert kaptam rá Kép!

MajcsiKép AnnácskaKép
Remélem igazatok lesz és sikerül bebabásodnom, és rendbejön a ciklusom is!

ÉviKép
Héfőig vársz a teszttel?

Remélem egy hét múlva egy csomó új zebra lesz a táblában!
Köszi mindenkinek a drukkokat!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Hát nem hogy javult volna, de rosszabbodott mára a torokgyuszi. Eléggé szellemképes lett a hangom, hol van hol nincs Kép Ma reggel vettem Dr. Theiss lándzsás utifű szirupot, állítólag jó, hát remélem nekem is használ. Mézet sajnos nem tudom magában megenni, csak teába tudom elviselni Kép De a mézes tea megy, a mebucain tabletta is, C vitamin hegyek meg ez a szirup. Lehet hoyg a párom lefújja ezért az akciózást, elég könnyen elkapja tőlem Kép Majd igyekszem meggyőzni Kép Nem tudok otthon maradni pár napot, mert a kolleganőm is beteg, ráadásul akkor itt maradna a több napi munkám, és jövő héten havi leltár és zárás, szóval nem megy. De ha a torokfájásnál nem lesz nagyobb baj, akkor ezt kihordom, csak kicsit tovább tart, mert sosem lázasodok be Kép Nem igaz hogy minden hónapban valaminek be kell kavarnia Kép
A hőm is érdekes, 10. napon volt legalacsonyabb, 36,4, azóta meg szépen fokozatosan kúszik felfelé, ma reggel 36,7 volt. Ebből mi lesz.....?!?!?!??!?

Stella, Judit
Ha nem gyógyulok meg addig teljesen, akkor sajnos én nem fogok elmenni a talira, nem akarlak megfertőzni benneteket!!! Kép Persze igyekszem összeszedni magam, végülis addig van még 1,5 hét Kép

Stella
Lehetek majd megint a Stella Híradó tudósítója? Kép
Szerintem se aggódj most a peteérésed miatt, biztosan helyreáll idővel.

Majcsi
Használj orrcseppet, szükség van az éjszakai pihenésre, hoyg ne gyengülj le.

Évi
Szerintem egyre inkább kéne egy tesztet csinálnod, ez a 42 nap nincs rendbe ha nem vagy babás. Mielőbb kéne beszélned a dokiddal!

Annácska
Tüszőrepi akkor van amikor lemegy a hő. Tüszőrepi után termelődik a progeszteron, amitől felmegy a hő, tehát addigra már lezajlott a folyamat Kép

Judit
A Jónás naptár szerint is ha ebben a hónapban fogan akkor fiú lesz Kép De jó lenne, én kisfiút szeretnék, de egyre inkább rájövök hogy tényleg nem fontos a neme, csak egészséges legyen Kép De szeretném ha bejönne a billings úgy mint nektek! Kép

Jófi
Szerintem nagyon jó úton haladsz a siker felé, türelem, pár napot kell már csak várni, tudom hogy nehéz! Kép Szorítok nagyon! Kép

Wish
Szerintem is jobb ha most megnézik újra a kiskatonákat, csak nehogy egy harmadik lehetőség jöjjön a képbe Kép Túl sokat várattak már eddig is benneteket Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Hurrrá.Kép
Jajj, de örülök, hogy hétfőn meg lesz a transzfer.Kép
Aztán majd Tündivel küldd magatokról az infót.Kép
Nagyon drukkolok nektek!!!!Kép
Pihenj sokat és simizdd a pocid!!!!Kép
Olyan izgatott vagyok.Kép

Évi!
Tényleg fel kellene hívnod a dokidat.

Tündi!
Mizujs?Hogy vagy?
Remélem már jobban.

Jófi!
Még szelektálunk.De ha már lesz szűkebb listánk, akkor majd felteszem és Ti is szavazhattok.Kép

Vanda!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
A fiúk már kezdenek eléggé aktívak lenni.Kép
Ti hogy vagytok Mátéval?

Annácska!
Jövőhét szombaton megyünk 4D-re.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Szép vastag méhnyálkahártyát növesztettélKép Ebbe tuti jól befészkelik majd magukat a pocaklakókKép 9 hónapig ki sem bújnak majd onnanKép


Évi
Egy tesztet mindenképp megérne a dologKép


Tündi
Jobbulást!!!Kép


Kicsit el voltam tűnve, mert Kristófka anyuci-kikészítős napokat tart mostanság.
Éjszaka alszik, apuci reggel 6-kor úgy megy el munkába, hogy édesdeden alszik a fia. Na ezekután több se kell a srácnak, reggel 7-kor megkezdi a műsort. Ma már annyira lefárasztott, hogy kora délutánra már szinte semmi (20gr) tejcsim nem voltKép
Nem volt időm semmire mellette, déli 12-kor reggeliztem (ami ugye a tejcsinek se tesz jót), délig hálóingeben rohangásztam, a lakás úgy nézett ki, mint egy csatatér.
Délután fél 3-kor már feladtam, jól megetettem cumisüvegből, ezután este fél 7-ig aludt. Közben ettem, aludtam, elpakoltam a lakásban, kutyussétáztam (közben apuci meglepiként megfürdette Kristófot, életében először egyedülKép) És ettől újra lett tejcsim, 110grKép Ennyit számít a pihenés, evés és hasonlókKépÉrzékeny egy tejcsim vanKép
És már ez van napok óta. Nappal rosszcsontkodik, de mire apuci hazaér a munkából, akkorra úgy kidől, hogy el se hinné róla senki, hogy nappal mit művelt. Teszi a jófiút, méghogy ő huncotkodott anyunak???!!! Dehogyis! Az anyu kamuzikKépKépKép
És most este megint. Apuci elment a barátjához, Kristófka 170gr kaja után itt kukkerol a hordozójában, véletlenül se aludna. Majd mikorra apa hazaér beájul, addig szórakoztatja anyutKépBár még jó, hogy nem éjszaka csinálja eztKép


Babus+Kristóf, aki ma 4 hetesKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek...
A párom eredménye oké lett,így az orvosa azt mondta,hogy van egy ismerőse aki inszemilációt végez a meddőségi szakrendelése ,azt ajánlja nekünk( a kaáliba ugye fizetős,ahogy ő mondaná,itt a tb támogatja)........
szóval ma felhívtam,holnap 11-re megyek konzultációra...nagyon izgulok és egyben nagyon örülök.Kíváncsi vagyok,hogy mit tanácsol,mikor kezdhetjük stb...Szerintetek ebbe a hónapban megvalósítható lenne???(ma 3.cn-on vagyok).???????????????

Mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


TündiKép
Persze, hogy lehetsz híradós!
Bár szerintem nem sok tudósítanivalód lesz, mert ugyebár csak pihenni kell és várni türelemmel Kép!
Azt azért feltétlenül megírom, hogy hogy sikerült az embriók ébresztése Kép!

ÉviKép
Teszteltél? Nagyon türelmes vagy! Én biztos csináltam volna már vagy 5 tesztet!
A hődet méred? Nagyon drukkolok!

JudytKép
Köszi, igyekszem majd nagyon nyugodtan végigcsinálni.

Igazság szerint már csak azért is nagyon várom, hogy végre pihenhessek.
Hulla fáradt vagyok!
Este kicsit ki is borultam. Szerda óta nem hagy nyugodni az, hogy nincs peteérésem. Egyfolytában arra gondolok, hogy meddig lehet ezt csinálni? szedem a gyógyszereket, szúrkálom a szurikat, aztán két hónapig újabb gyógyszereket szedek azért, hogy az előzőek mellékhatását kikúráljam Kép!
Ez azért nagoyn nem gyere be.
Igyekszem most nem erre gondolni, hanem csak jó dolgokra, de azért igen nagy a kockázat, mert ha tüszőt nem termelnek a petefészkeim, akkor hogyan lesz sárgatest és hogyan bír majd megfelelő hormonokat termelni a babák megtartásához?
Persze a másik oldalon ott vannak azok a nők, akiknek petesejt-adományozás útján sikerült teherbe esniük.
Na, jó! Abbahagyon a nyafogást! Végül is jó dolgok fognak történni és a dokim tudja mit csinál!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Végre működik a babanet Kép

Stella,
csak nyugalom, minden rendben lesz.A doki tudja, mit csinál.És most extra megadrukk fog menni mindenkitől, így biztosan hozni fogsz nekünk egy zebrás tesztet hamarosan!Kép

Évi,
teszteltél?Mi a helyzet?

Tündi,
jobban vagy?Küldök baciűzőket++++++++++++++++++++

Babus,
Kristófka kis huncut.Kép. Hétvégén majd apuci szórakoztassa, amikor rosszcsontkodik, Te pedig pihenj, hogy legyen sok tejcsid!

Ha esteleg nem működne a babanet: mindenkinek szép hétvégét!Állítólag kemény téli idő lesz: babások pihenjenek otthon, akciósok bújjanak jól össze.Kép én pedig türelmesen várom majd, hogy meg NE jöjjön....Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
Csináltam teszte, de negatív lett, erről ennyit. Most egyébként is nagyon @ar kedvem van, tök depi vagyok, de ez betett. Hétfőn tudok csak menni dokihoz. Ki tudja mikor lesz itt még valami, mikor fogom tudni azt a gyógyszert elkezdeni szedni, és még nem is biztos, h csak ez a bajom, ma megyek a hormonleletekért, ami tök jó, mert frankón mehetek 9-13 között! Nem tök jó?
Bocs, de ez nem az én napom, hetem, és félek, h évem lesz...

Sziasztok
évi79
 


Évi!
Sajnálom.Kép

Jófi!
Nagyon izgik ezek a napok.Kép
Drukkolok!!!Kép

Stella!
Nagyon sajnálom, hogy kiborultál, de ez érthető.Kép
De most már tessék a hétfőre koncentrálni!!!Kép
Tudod az optimista Stella várja a babáit!!!Kép

Babus!
A kis huncut Kristófkának adj a nevembem sok puszit, hogy tegnap volt 4 hetes.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Éva!
Sajnálom, hogy negatív lett a teszted Kép
Bízom benne, hogy a leleteid meg fogják addni a választ erre a hosszú ciklusra.
Írtam mailt.

Jófi!
Nagyon drukkolok Kép

Stella!
Tudom, nagyon nehéz, de bízni kell a sikerben és mindig csak egy lépést előre nézni!
Most ne azzal foglalkozz, hogy van-e peteérésed, majd rendeződik, ne aggódj.
Már csak hármat kell aludni és megkapod a fagyibabákat Kép Nagyon-nagyon fogok szorítani ezt megigérem Kép

Babus!
Gratulálok Kristófkának Kép

Most jöttem vissza a fogorvostól, de még mennem kell legalább kétszer Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!
Vigyázzatok nagyon magatokra!
Hétfőhöz egy hétre jövök!

JuditKép TündiKép
Remélem összejön addig a talink KépKépKép!!!

TündiKép
majd írok infokat, ha lesznek!

Drukk minden babára várónak!
És külön pusszantás Kristófkának Kép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Nekem ma nagyon sok volt a munkám, muszály volt nélkülöznöm a társaságotokat Kép
Én ma megint rosszabbul vagyok Kép Most már tényleg csak alig van hangom, a telefonba már meg se ismerik a kollegáim Kép A fejem is fájdogál, és kezdem gyengébbnek érezni magam Kép Muszály lesz éjszakára bevennem egy cataflámot. Valószínüleg hőemelkedésem is van, mert a hőm két napja 36,7, ami sehoyg sem stimmel 14. ciklusnapon Kép Nem is tudom hoyg volt-e egyáltalán tüszőrepim vagy még visszavan Kép

Évi
Nagyon sajnálom Kép Tudom hogy nem bíztál benne de egy kis remény mindig van az emberben! Jó hoyg mész a dokihoz!

Viki
Az inszemet is megelőzi egy csomó vizsgálat, ha nektek ezek megvannak akkor szerintem van rá esély ebben a hónapban. Örülök hoyg a párod eredménye jó! Az már fél siker Kép

Annácska
Kitartás a fogorvoshoz! Kép

Babus
Kristóf nagyon huncut Kép

Tündi
Vendég
 


sziasztok lányok!

Elkezdetünk a stimulációt,és inszem már ebben a hónapban..........

nektek mennyi az FSH értéke 3.cn-o?????
Vendég
 


Vikimi!
Nekem 6,39 volt az FSH-m annak idején.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelntkezés, mert még mindig nincs netünk.
A hőgörbém tökéletesen alakul, már 6 napja 37 fölött van és ez még csak a 20. nap. Rendületlenül eszem a joghurtokat, remélem a mnyh-m gyorsan növekszik tőle. Jövőhéten kiderül minden, remélem most már tényleg siekrül.
Sajnos visszaolvasni nem nagyon tudok, de azt látom, hogy Tündi nincs valami jól, úgyhogy jobbulást kívánok.
Stellának pedig nagyon szurkolok, hogy a fagyibabák szépen megtapadjanak.
Jövőhéten megpróbálok jönni, és akkorra már tudni fogom, hogy mi a helyzet. Kérlek benneteket nagyon drukkoljatok!

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!!!!
Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk
Vendég
 


<font color="ff0000">Edina!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!</font>

Kép

Móni!
Nagyon drukkolok neked!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt: nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál
rámKép

Móni: Én is nagyon drukkolok nekedKép

Mi most jöttünk nemrég meg a dokitólKép
Minden rendben volt szerencsére
De még mindig medence fekvésű!!
Ja a "legfontosabb" hogy már nem biztos hogy kislányunk leszKép))
Valami kis dudort látott a lábacskái köztKép
Jó mi, amikor kislányra számítottunk
főként ha a kisruhákat nézemKép
Áá nem tudom hogy már mit gondoljak
hol fiú, hol kislány!!
Biztos akkor lesz mikor én a saját szememmel látomKép
Hát nem így van??
Elég jó nagy ütemben hízikKép
És megfelelően fejlődikKép
Még egy 3. szűrésem lesz a 36 héten
Utánna hetente CTGKép

Na mennem kell hív az emberemKép)
Puszi mindenkinek és további kellemes hétvégét

Edina és a picúr

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina!
Hát ez elég meglepő, hogy eddig biztos volt, hogy Viki növekszik odabent?!?!Kép
Gondolkoztatok egyáltalán fiú neven?
Hány grammos volt most picuri?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt:
Szerencsére gondolkoztunk a fiú neveken isKép
Ádám,Dávid,vagy Benjámin?Kép
A picur most 1900g
Rettentően sokat nőtt
mert másfél hete volt, ha persze akkor jó mérték
1418gKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Nem tudom hogy mennyire kivehető de teszek mfel képetKép A picurról!!!Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


StellaKép
Tudom, hogy nem olvasod, de akkor is leírom, hogy várom jövő héten a jó híreket!

TündiKép
Jobbulást!

MóniKép
Mennek a drukk-hegyek!

EdinkaKép
Én is kívánok boldog névnapot! Örülök, hogy a Picúrral minden rendben. Sokáig kuksiztam az UH-képet, mire kivettem a lényegetKép

Végre rávettem Briós idesapját, hogy örökítsen meg bennünket 18 hetesen. Kép a profilomban.

Henci
henci
 
 


Edina
Boldog névnapot!!!Kép

Ez a "baj" a kislányokkal, hogy nagyon nagy a tévedés lehetősége. A fütyik elég ritkán tűnnek már el, de a kislányokból elég gyakran lesznek fiúkKép A tavaszi babás topikban jártak így egy páran.
És bocsi Nicol, de én ezért tartottam elhamarkodottnak nálatok is, hogy (talán) a 16.heti UH alapján ilyen biztosra mondták nektek a kislányt. Az még olyan korai volt, abból még ezerszer lehet kisfiú. Persze legyen igazuk, de ilyenkor még, pláne egy kislányt nem szabad 100%-ra venniKép SzerintemKép


Móni
Mennek a drukkokKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina!
Nagyon szép súlya van a picurnak.Kép
Nálunk is a listán van az Ádám és a Dávid név.Kép
Mikor mész legközelebb UH-ra?
Akkor vajon mit fognak látni?

Henci!
Nagyon édi a pocid.Kép
Csini kismami vagy.Kép

Babus!
Nincs még album Kristófkáról?
Csak már gyönyörködnék benne.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Még nincsKép Majd igyekszemKép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó reggeltKép

Judyt: Legközelebb a 36 héten kell
mennem Uh-raKép
És mi is kíváncsiak leszünk hogy most
mit fognak láttniKép
De addig is ilyen fiús-lányos szinekből válogatunkKép

Babus: Akartam már kérdezni hogy ha meegírod Juditnak a kelengyelistát akkor nekem is átküldenéd????
Kristófról már rég kaptunk képetKép
Nem teszel fel?

Henci: Már a te pocid is szépen növekszikKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Edinka!
Boldog névnapot! Hát elég megdöbbentő lenne ha fiú lenne belőle. Kép A súlya tényleg rengeteget nőtt. Az én kicsim hétfőn 700 grammos volt. Kiváncsi leszek a 30.heti UH-ra, hogy mennyit hízik.

Babus!
Boldog 4.hetet Kristófkának. A 16. Heti UH-nál nem sértődtem meg azon amit írtál, sőt meg is fogadtam, mert nem vásároltunk szinte semmi olyat ami kimondottan lányos. Összesen 2 ruhácska van ami rózsaszin, és szüleim vettek neki egy kis köntöst abban is van rózsaszin. A lányban egy kicsit nött azóta a bizalmam mert a 25. heti UH szerint is még lány. Talán már nem nézték el. Amikor kérdezte a Győrfi, hogy előzőleg megmondta e hogy milyen nemű, akkor mondtam, hogy igen, de nem mondtam, hogy lányt mondott. És most is azt mondta, hogy reméli, hogy akkor is lányt mondott, mert még mindig szerinte 150 % hogy lány. Kép remélem nem tévedett.

Henci!
Szép nagy a pocid! Csak így tovább! Kép

Tündi!
Javulást kívánok!

Móni!
Mennek a drukkok!!! Kép

Judyt!
Úgylátom a Dávid név sokaknak bejön itt, minekünk is az a tarcsi fiúnevünk. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés: Kristófka ma 1 hónaposKépKépKép
Ennek "örömére" egész nap fájt a pocijaKép, reggel 7-től, este 5-ig ébren volt és keservesen sírdogáltKépKépKép Most este már szopizni is alig volt ereje, olyan fáradt volt. Már 70gr szopitól kidőlt és horkolKép
Hát kemény nap volt nekem is.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Azt még nem is írtam, hogy délelőtt megvolt az első babakocsis sétánkKép Akkor még egész szép idő volt felénk, nem úgy, mint most.
Nem voltunk kint sokáig, kb.15 percig, tettünk egy nagy kört a lakótelepen, hármasban, apuci volt a "sofőr", nagyon élvezteKép, alig engedte, hogy én is toljam kicsit a babakocsit.
Viszont, a babakocsinkra nagyon kiakadtam. Vadiúj Pierre Cardin babakocsi, most használtuk életében először, és...ezalatt a 15 perces séta alatt tönkrementek a kerekei. Döbbenetes látvány volt, a hátsó kerekei behorpadtak, több helyen is, és elég látványosan, amitől jó kis 8-as alakban gurultak a kerekei. Teljesen kiakadtunk rajta.
Na de könyörgök, ha 10 perc alatt így tönkrement, mi lesz vele hetek, hónapok, évek múltán??? És mi lesz vele komolyabb terepen? És hosszabb séták alkalmával?? Mert ez csak egy kis light-os séta volt, szép időben, jó minőségű járdán, lassan, kényelmesen.
Persze a jótállását sehol se találom (bezzeg a 990Ft-os digitális lázmérőét igen), de ha meg is találom, a babakocsit Pesten vettük, oda meg nem járkálunk mindennap. Legközelebb kb. 2 hét múlva megyünk a 6 hetes kontrollra.
De addig mi lesz? Elhagyom a kerekét? Ezekután már azon se lepődnék meg.
Hát csalódtam a Pierre Cardin-ban, pedig nagy márkának hittemKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


És egy-két kép:

Mami, enni akarok!!!
Kép


Tátott szájjal szoktam aludni:
Kép


A kiságyamban:
Kép


KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Evi!
Sajnalom, hogy negativ lett a teszt Kép

Vanda!
Koszi megnyugtato szavakat!

Edinka!
Boldog nevnapot kivanok en is!
Neked is koszonom a megnyugtato szavakat!

Babus!
Gratulalok Kristofnak, mar eltelt egy honap? El sem hiszem, hogy mulik az ido.
Nagyon helyes pasi. Mekkora ruhakat hord most?

Judyt!
Megkerdezhetem, hogy milyen anyagot vettel takaronak? En is szeretnek venni anyagot, csak mivel nyari baba lesz az Attila, igy nem tudom milyet vegyek.

Stella, Tundi!
Mar csak egy het, es talalkozunk. Mar alig varom! Vegre tenyleg talalkozunk!!!
Vagy csutortok este, vagy inkabb pentek reggel megyunk, meg nem tudom, de megyunk. Ezert nem leszek net kozelben, de sms-ben tartjuk a kapcsolatot.

Henci!
Nagyon csini kismami vagy!

Moni!
Megy a drukkkkkkkkkkkkk+++++++++++++++++++++++!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok Lányok! Kép Kép

Képzeljétek el!Pénteken hazamentem, és vetettem egy pillantást a reggeli tesztemre, ééééééééés volt rajta egy második csík is! Nem is kellett több, akkor rögtön csináltam egy másik tesztet, és bár halványan, de határozottan ott volt a második csík is!!!! Kép Ma reggel is csináltam egyet, biztos, ami biztos, és bár nem egyforma a két csík, de ott van mind a kettő!!!!! Na ezt adjátok össze. Nem merem beleélni magam, de hát csak + lett a teszt! Annyira örülök és persze már aggódok is. Még nagyon az elején vagyok, lehetek, ha van is valami. Viszont most már nem várom, h megjöjjön Kép
Ennyit arról, hogy csodák igenis vannak, ha... mert nem akarom elkiabálni!

Éva
évi79
 


Évi Kép
Ez nagyon jóóóóóóóóóóó hír Kép Van új zebrásunk Kép

Móni Kép
Kövesd Évit jó? Kép

A párom ma megy a mindent eldöntő kiskatona vizsgálatra. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy inszem, vagy lombik. Mondtam neki, hogy olyan mintát adjon, hogy amiből egyértelműen kiderül mi ami utunk és egyben olyat ami azt az utat jelöli ki, ami a leghamarabb sikert hoz Kép

wish
 
 


Évi!
GRATULÁLOK!!!
Kép

Judit!
Én vékony polár anyagot vettem.Szerintem attól, hogy nyári babák lesznek még melegen kell őket tartani.Kép
Ha már lesznek 1-2 hónaposak (augusztusban) akkor majd lehet, hogy csak egy textil pelust fogok rájuk tenni.KépDe hát az még messze van.

Babus!
Örülök neki, hogy megvolt az első séta.Kép
Azt viszont sajnálom, hogy csalódnott kellett a babakocsiban.Kép
Kristófka nagyon édes.Kép
Szerinted milyen takarü kell nyárra?

Wish!
Drukkolok nektek!!!Kép

Stella!
Sokat gondolok rátok.Drukkolok nektek nagyon!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SZiasztok!


"Egy 4-es szalmát olvasztottak. Mind a 4 szépen felolvadt!"
Reméljük, szépen el is kezdtek továbbosztódni, és meg is tapadnak Kép

Ha lesz következő hír rögtön írok Kép

Henci
Szép pocid van, nagyon helyes kismama vagy Kép

Móni
Nagyon drukkolok!!!!!! Kép Kitartás!

Évi79
Ez fanatsztikus hír! Gratulálok! Látod, mégis sikerült Kép Pedig mennyire nem hittél benne, meg esélytelennek láttad a hónapot Kép

Babus
Kristóf annyira cuki a hasonfekvős képeken Kép Nagyon drága! Kép
Babakocsi Kép

Lányok
A tororkfájásom már enyhül, de most tiszta náthás vagyok Kép A változatosság kedvéért Kép A lényeg hoyg lassú de biztos javulásnak indultam Kép
A ciklusom naggggyyyon érdekes Kép A hőm szerint 10. napon volt tüszőrepi. 11.cn volt billings, 16-17 cn reggel volt páfrányom, 15. cn volt az esélyes Jónás szerint Kép A hőm 15. cn felment 36,95-re, azóta 36,8 körül mozog Kép Ebből megint mi lesz, nem tudom Kép

Tündi
Vendég
 


Éva Kép
Gratulálok! Nagyon örülök neki Kép
Akkor ma jössz a dokihoz?

Babus Kép
Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalataid vannak a babakocsival Kép Vigyétek vissza, hátha tudnak csinálni valamit.

Tündi Kép
Köszönjük a hiradót, Stellának nagyon szorítok, hogy megtapadjanak a babák.
Örülök, hogy már jobban vagy. Remélem, hogy ebben a hónapban sikerül bebabásodnod Kép

Móni Kép
Drukkolok nagyon-nagyon-nagyon Kép

Judyt Kép
Megnéztem a képedet, nagyon szépen megnőtt a pocid Kép Örülök, hogy mentek 4d-re. Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz Kép

Henci Kép
Nagyon szép a pocikád Kép

Wish Kép
Drukkolok a mai kiskatona vizsgálathoz Kép

Viki Kép
Nagyon jó, hogy már ebben a hónapban kezdődik a stimu Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi! Kép Kép Kép

Gratulálok! Ez nagyon jó! Biztos jó hetünk lesz, ha ilyen hírekre érkezünk.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok Jányok!Kép

Megjöttünk a síelésből!!!Gyönyörű hetünk volt, sajnos nagyon hamar eltelt!Megtanultam síelni!!!Kép

Itt a cégnél nyakamba szakadt a munka, ezért még nem tudtam visszaolvasni a múlt heti "adagot", de majd azért valahogy bepótolom!Remélem mindenki vigyázott magára és a babások is a babákraKép!!!

Ha lesz egy kis időtök, összefoglalnátok röviden, hogy mi történt múlt héten? Van új zebrásunk?Köszi!!!!!!!!!!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok,
emellett a rengetek munka melett alig bírok lépéstartani veletek.

Évi,
gratulálok, remélem hamarosam mindenki követi a példádat.Látod mondtam én hogy itt még bármi lehet. :o))

Stella,
14 mm az csúcs, abba aztán lehet kapaszkodni,:o) nagyon szorítok, pihenj sokat.
Tündi,
jól elkapott ez a fránya nátha!! Egyél sok mézet, meg lehet hogy dokinak is meg kénne mutatnod magad ha ennyire rosszul érzed magad.
Hát ha ad vmi csodaszert. Jobbulást!!
Móni,
drukk hegyek!!!
Edina,
boldog névnapot.

Meglett a hormon viszgálatom eredménye, a doki szerint nagyon jó lett, hát kiváncsi leszek ...
Kivi
kivi2
 
 


Évi
NahátKép Micsoda jó hír!!!KépKépKép GratulálokKép 3 teszt már nem tévedhetKép
És ahogy írtad is, ez is azt bizonyítja, hogy csodák igenis vannakKép

Stella-babáknak mennek a drukkokKépKépKép


Annácska
Mindenképp vissza szándékozzuk vinni, csak van egy pár akadályozó tényező. Egyrészt meg kéne találnom a jótállását, másrészt, mivel a Bababörzén vettük, így nem tudom, melyik bababolt árulta, a bolt neve is a jótállási papírra van ráírva. Harmadrészt pedig, legközelebb csak 2-3 hét múlva megyünk Pestre.

Tündi
Örülök, hogy már a jobbulás útjára léptélKép


Judyt
Szerintem jó lesz a vékony polár takaróKép


Judit
Még mindig 56-os ruhákat hord és még kényelmesen elfér bennük, pedig már 3360gr (volt szombatonKép)
Bajban vagyok ezzel a kelengyelistával, mert én csak a saját magam által hasznosnak és szükségesnek vélt dolgokat tudom leírni, és ezekkel nem biztos, hogy mindenki egyetért.
De délután talán majd nekiülök és megpróbálom összeszedniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Kinga!

Örülök hoyg megérkeztél! Kép
Összefoglalni? Hát nehezet kértél, inkább nézz egy táblát és ha viszsa tudsz olvasni az az igazi Kép A lényeg hogy Stella most van a 2. beültetésen, és nagyon drukkolunk neki Kép

Wish
Tájékoztass ám minket a kiskatona viszgálatról! Kép

Kivi
Tegnap este még úgy volt hogy ma reggel a dokinál kezdek, de reggelre elmúlt ez az ingerem, nem megyek egy náthával dokihoz Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Köszi a gratulációkat!
Tényleg vmi csoda történhetett, mert amikor uh-n voltam, még nem volt semmi, utána meg beteg lettem, akkkor kimaradt, ahogy utánanéztem szinte napra pontosan tudom, h mikor történhetett, kb a 30. nap körül lehetett a tüszőrepi!
Remélem minden rendben lesz, most állandóan azt érzem, h meg akar jönni, reméle ez "természetes". Kérhetnék egy kis drukkot, h minden okés legyen?

Remélem Lányok jöttök szépen utánam!!!

Annácska! Megyek ma dokihoz délután, remélem legalább egy vérvételre elküld majd.
Hátha találkozunk
Éva
évi79
 


Sziasztok Lányok!!!Kép

Benéztem hozzátok, mert beugrottam a mhelyemre.
Otthon is lesz hamarosan netünk és akkor végre tudok jönni többszörKép

Remélem mindenki jól van, mi igen.

Ma voltam megint UH-n (már a 4.volt) és 6 cm a pici, minden rendben eddig, nagyon boldogok vagyunkKép

Majdnem elsírom magam az UH-n mindigKép

Babus!Kép

Olyan ééééééédes a babódKép

Judyt!Kép

Szupi!Lesz két fiúcskádKépGratulálok!

Én hivatalosan szept. 12-re vagyok kiírvaKép

Mindenkinek millió pusszancs és akiknek még nincs pocilakójuk, sok sok sikert!!!

Fel a fejjel!

Babavárók!Kép

További szép babavárást Nektek!

Mea

Mea
mea
 
 


Stella!Kép

Megy a drukk ezerrel!!!Kép

Tündi!Kép

Neked mielőbbi zebrácskátKép

Mea
mea
 
 


Évi!
Gratulálok! Ennyi teszt biztosan nem tévedett! Kép Kép

Wish!
Drukkolok a kiskatona vizsgálathoz, tényleg jó lenne már tudni melyik a ti utatok.

Tündi!
Örülök, hogy jobban vagy és várjuk az újabb híreket Stelláról. Szorítunk neki. Kép

Babus!
Ez a babakocsi dolog engem sem dobott fel, mi is Pierre Cardin-t vettünk, most komolyan megfordult a fejemben hogy így üresen menjek el vele sétálni, hogy kiderüljön ha hasonló gondjai vannak, és mire a pici jön nehogy ilyen gondokba ütközzek mint ti??? Kép

Lányok!
Lehet hogy hülye kérdés, de mennyit szokás fizetni a dokinak a szülésért? Ha ide nem is írjátok le e-mail-ben kaphatok tanácsot??

Nicol

Kép
nicol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?