Új privát üzeneted érkezett!

Hú, én el vagyok tévedve. Reggel még azt hittem, hogy ma van 23-aKép Szóval:

FranyóKép boldog szülinapot Ankának!Kép tényleg, tényleg, milyen nagylány lett már!

Kép

BeuKép sok kitartást a be-ki csomagoláshoz!

LeszterKép sünis kép nagyon jóóóKép

KangiKép mily régi emlékek ugranak beKép mármint, hogy micsoda felemelő pillanat volt az, amikor nem ordítottak fürdés közbenKép Köldökhöz gratula, elkerülte a figyelmemetKép Körülnéztem a mi kertünkben is, de csak a nagy hó vanKép

TüniKép Kincső nagyon édesKép Julka kb. október óta 10-11 fele alszik el, bármikor is aludna nappalKép És reggel 7-kor ébred a nagyokkal.
urszila
 
 


Kép

Boldog szulinapot kivanok Kangi Julcsijanak es Franyo Ankajanak! Isten eltesse sokaig a csepp holgyeket!

Kép

Nalunk minden rendben, apaja vegfazisban dolgozik (minden ertelemben), nekem olyan erzesem van, mint aki borotvapenget reggelizett es egy a torkan akadt, de majd elmulik.
Viola tunderbogar, es kepzeljetek, kezdi ellazazni az esti cicit Kép 1-2 perces buli utan hagyja, h kimenjek es magatol elalszik Kép Kép es multkor olyat mondott, h "lomtalanito auto elvitte cicit" Kép na, majd meglassuk. Reggel azert meg kemenyen hasznalja a szerver funkciomat Kép
Drukkoljatok, hetvegen megint kartyaversenyzek! Hat anya az ilyen?! Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Julcsinak boldog szulinapot! (Ismet jokat derultem szegeny anyja nyomoran!) Kep a multheti viragkavalkad (Miki szulinapija tolem, szuleszneni freziai, apjuk tulipanjai anyjuknak)

Kép

Ankat is Isten eltesse!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Ha megbocsatotok feltennek ide nemi kozerdeku informaciot az aranyer homeopatias kezeleserol. Nyers gyorsforditas, ket kedvenc okoskonyvem homeopatias fejezetei.

STUMPF- konyvbol:

Kulso kezeleshez: Hamamelis krem

Szekrekedes, vagy hatfajas .....AESCULUS D12 orankent haromszor 5 globuli, kovetkezo naptol egy heten at naponta ketszer
Elsodleges panaszok: Minden szekeles utan faj a vegbel, illetve a keresztcsont kornyeke, elofordulhat luktetes az alhasban. Olyan erzese van, mintha a vegbelnyilas tele lenne szalkaval. Telitettsegerzet a vastagbelben, ego, szurkalo aranyerfajdalom. Nagy, kivulrol is jol megfigyelheto aranyer. A panaszok erosodnek szekleturites utan, mozgastol, hosszas allastol, valamint reggel ebredeskor.
Masodlagos panaszok: Telitettsegerzes a hasban, jobban erzi magat friss levegon. Aranyeres verzes ritka.


Szoloszemszeru kituremkedes....ALOE D12
Ego, lukteto erzet a vegbelnyilas tajekan, bizonytalansag erzese a vastagbelben: kontrollalhatatlan szekleturites elofordulhat. Sor fogyasztasa ront az allapoton, hideg viz ivasa javit. Sebzettnek erzi magat, az erintest nem turi. Minden reggel felkeles utan eros szekelesi inger.


Eros verzes szekleturites utan....HAMAMELIS D12
Seb erzet a vegbelnyilasnal, ami erintestol rosszabbodik. Belulrol jovo, nyomas jellegu fajdalom. A kivulrol is lathato aranyerek kek szinezetuek.


Ingerlekenyseg, szorulas....NUX VOMICA D12
Elsodleges tunetek: Nagyon ideges, ingerlekeny, feszult, mindehhez konnyen megfazik, gyakran didereg.
Masodlagos tunetek: Viszketo vegbelnyilas, alkohol, fokent sor fogyasztasara erosodo tunetek. Hideg vizes lemosastol javul. Az aranyer folyamatosan zavarja, gyakran szekrekedestol szenved annak ellenere, hogy van szekelesi inger.


Kis sebek, berepedesek a vegbelnyilasnal.....RATANHIA D12
Eros ego es vago fajdalmak szekleturites kozben, es utana. Az ego erzes utana meg sokaig megmarad. Ugy erzi, vegbele tele van uvegszilankokkal. Szekleturites ront az allapotan, akarcsak a vegbelnyilas erintese.


Ejszaka rosszabbodo viszketo, egeto fajdalom....SULFUR D12
Elsodleges tunetek: szereti az edesseget es az erosen fuszeres eteleket, nem valogatos. Szomjas, sokat iszik, hamar kimelegedos fajta. Szeret a friss levegon tartozkodni, igenyli. Reggel a viszketes es a szekelesi inger dobja ki az agybol.
Masodlagos tunetek: tobb kicsi aranyer ekesiti kipirosodott vegbelnyilasanak kornyeket. Telitettseg erzet.



SOMMER- konyvbol

Altalanosan ajanlott szerek:

AESCULUS D2 naponta 3-6 alkalommal
Nagy, kekesvoros hemorrhoidak, amelyek csak ritkan vereznek. A vegbelben szalka erzete. Makacsa derektaji, keresztcsonttaji fajdalom. Agymelegben viszketo vegbelnyilas. Jaras kozben, hosszas alldogalastol rosszabbodik. Hidegvizes oblitestol javul. Terhesseg alatt, szekrekedes eseten altalanosan ajanlott.

HAMAMELIS D6 naponta 3-6 alkalommal
Sotet, venas verzes szekleturites utan; nagy sotetvoros, kekes hemorroidak, melyek erintesre rendkivul erzekenyek. Sebes, berepedt vegbelnyilas, hati panaszok. Terhessegi, szekrekedeses panaszoknal altalanosan ajanlott.

ALOE D6 naponta 3-szor
Szoloszemszeru, kituremkedo, kekes szinu hemorroidak, egeto es viszketo erzessel. Veres es nyalkas valadek. Felfujodasos panaszok, onkentelen szekleturitessel.Hideg ulofurdo javit, a meleg es az alkoholfogyasztas (fokent sor) ront az allapoton.

COLLINSONIA D3 naponta 3-6 alkalommal
Kronikus szekrekedes, "karobahuzott" erzes. Eget, viszket. Kolika, kemeny, bogyos szeklet (mint a kecskee). Terhessegi aranyerre is ajanlott.

CALCIUM FLUORATUM D6 naponta 3-szor
Nem gyulladt, de kituremkedo, viszketo, esetleg kicsit verzo aranyerre. Az akut, gyulladassal jaro problemak kozotti idoszak eseten altalanosan ajanlott.



Berepedt vegbelnyilas

PAEONIA D3 naponta 3-6 alkalommal
Ego, viszketo hemorroidak. Szekleturites utan eros fajdalom. Nedvedzo, sebes, berepedt vegbelnyilas. Mozgas, tapintas ront az allapoton, ejszaka rosszabb.

RATHANIA D6 naponta 3-6 alkalommal
Szekrekedes; nagyvecezes utan eget, mint a tuz, sokaig tarto fajdalommal. Hideg ulofurdotol javul.



Tipusszerek visszatero aranyerproblemak eseten

NUX VOMICA D12 naponta egyszer
Belso, erosen viszketo hemorroidak, amelyek eloreeseskor kulonosen erzekennye valnak. Gorcsokkel jaro szekrekedes. "Orakon at" ul a vecen.

SULFUR D12 naponta egyszer
Ego, viszketo aranyer, kulonosen agymelegben. Kipirosodott vegbelnyilas, gyulladt, voros testnyilasok. Hasmenes szekrekedessel valtakozva. Ejszaka romlo allapot.

GRAPHITES D12 naponta egyszer
Szekrekedes minden szekelesi inger nelkul. Kemeny, nyalkas szeklet. Berepedezett, sebes vegbelnyilas, ego fajdalom, verzo aranyer. Ekcemas also fertaly. Szaraz boru, kisse tulsulyos alkat.


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
Isten eltesse Julcsit!

Franyo,
Sok boldogsagot Ankanak!

Sofka,
KorhazKép, javulas de joKépKép

Maci,
papagaj, de edesKép
Feltekeny RoniKép

Beu,
KoltozesKép

Mi is elkezdtuk intezni a hazakoltozest, hat nem lesz kis buliKép

Angi
angela2
 
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


Nem tudom, most elmegy-e az üzi, mert ez a babanet mostanában egy katasztrófa.

Minden szülinaposnak nagyon sok boldogságot kívánokKépKépKép

Tavaszt én is nagyon szeretnék (de a kánikula nekem sem kell).
Most, hogy Domcsi már jár, szívesen mennék vele a játszóra, de ebben az időben nem lehet. Ez fokozza a depimet rendesen.

Domcsi baba nagyon édes, de azért már van maga akarata. A kis hisztijei megvannak, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné. Főleg akkor, ha fáradt. Tanítom neki az állatneveket, de minden ba és ba-bé.
Egyik nap megpuszilta Dorka orrát, és sikerült lencsevégre kapnom. Sajnos nincs dig.gépem, hogy feltegyem.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Köszönjük a szép virágokat és az összes köszöntést! Sül már a túrótorta! (holnapig kéne megőrizni épségben Kép)

Beu Kép
Juuujjj, már jöttök, szuper! Sarat minálunk is lehet dagasztani Kép De amint meggyógyulunk (érzésem szerint mire beköltöztök), megyünk!!! És feléleszthetnénk a baconos csirkemájas ebédek haladó hagyományát is!

Zsuzsi Kép
Persze, a más nyomora mindig viccesebb ... Szép virágokat kaptál!

Nelli Kép
Tesópuszit haladéktalanul fotózd le!

Kaska Kép
Aznemigaz, mekkorát röhögtünk itten Apacukával a lomtalanító autón! KépKépKép
Apátoknak kitartást. Neked is, meg gyógyulást is!

Megyek, cicitájm van.

Kangi
kangi
 
 


Na végre műkszik ez a vacak!!!!

MiszikeKép
Na a titok az csak az, h apa munkája miatt adjuk elKép Remélem most már jobban alszol!Kép

MaciKép
én is palit sütöttem, tegnap a kiscsaj rendelt!Kép A szocpolt max 1 gyerekre tarthatjuk meg, de ez sem 100%, a hitelt meg szeretnénk visszafizetni!

MariannKép
Nyugodtan telcsizz a házügybenKépKép

KaskaKép
Lomtalanított ciciKép

KangiKép
Fogyós palacsinata:
Víz (kis tej is lehet benne), Rozsliszt, tojás, túrótölterlék tejföllel, barnacukorral.
Nagyon fini, főleg ha fogyózolKép
Na azért a baconos csibemájjal nem vetekszikKépNyamiKép

Na mentem, mert hozattam egy konténert, mi is lomtalanítunkKépKépKép Na nem cicit, hanem amivel már nem akarunk többet költözniKép Léptem pakolni:

M.
manócs
 
 


Manó2 Dorkájának,
Boldog szülinapot!Kép

Kangi,
Trambulinozó Julcsiról szeretnék képetKép
Kicsit kiabáló JulcsiKép
Puszi Andris szép köldökéreKép

Beu,
KöltözésKép
Remélem nem leszel sokáig nettelen.

Kaska,
Kitartást mindkettőtöknek, párod lassan csak befejezi...
Lomtalanító autós szövegKép
Drukk a kártyaversenyhez!

Angi,
Mikor jöttök haza?

Nelli,
Kár, hogy nem tudod feltenni a puszis képet. Biztosan édesKép

Manócs,
Telek méretét nem írtad.
Máris pakoltok? Akkor ez gyors lesz.

Maci_2
maci_2
 
 


MaciKép
nem, az egyik szoba nincs kitapétázva, parkettázva, onnan vágom ki a szemeteket, azt megcsinálom, utána eladás.
A telek asszem összesen 860m2, akkor ez a fele, 430m2.
Csak nem ti is házvásárláson töritek a kobakotokat?

Na folytatom a pakolást:

M.
manócs
 
 


Lányok!

Ha Levi megszületik, ugye kapni fogom utána a GYÁS-t majd a GyED-et. De DAni után is kapom ezzel párhuzamosan a GYES-t vagy az ilyenkor felejtődik?

köszi, Andi
psandi
 
 


AndiKép

Ilyenfajta ellátást egyszerre csak 1 gyerek után kaphatsz. Azt te döntheted el, h. melyiket választod, de gondolom a GYÁS-t.

Tüni
tüni
 
 


kár Kép
psandi
 
 


Sziasztok!

Én még mindig egyben vagyok... De van még remény mert nyílt a méhszáj bő 1 ujjnyi jelenleg. Hétfőig azért kibírhatja bent a csajszi, mert a dokibácsink nem elérhető vasárnap estig.

Andi
Sajnos a Gyest felejtsd el, én már megigényeltem a GYÁS-t, így tudom, hogy akkor ki kell tölteni egy nyilatkozatot, hogy a nagyobb gyerek után nem veszel igénybe semmit, se Gyedet, se Gyest, se Gyetet. Ne hogy már az anyuka jól járjon. A nagyobbik gyerek után csak családi pótlék fog járni, ez 2 gyerek esetén gyerekenként 6200Ft.

Kangi, Franyó
A lányoknak utólag is boldog születésnapot!!!!

Na megyek pihenek, ne hogy már megszüljek Kép

Nadine 40+4

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


ManócsKép
Lomtalanítás remek dolog, legalább megszabadultok számos felesleges dologtól, csak hát cipelni nehéz.

KangiKép
Lefotóztam, csak feltenni nem tudom, pedig tényleg aranyos lenne, de hát ez a nagy pénztelenség...
TúrótortaKép Nem ér csigázni a népet. FincsiKép

NadineKép
Huh, ez már nagyon izgi. Hétfőig drukk, hogy a babóca megvárja a dokibácsitKép

Dorkának boldog szülinapotKép

Lányos anyukákKép
Nektek is örökké nyafog a lányotok? Én megértem, hogy Domcsi még nem tud beszélni, de hogy ilyen gyakran nyafogjon. Ki kell bírni, mi?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Nelli Kép
Persze, úgy értettem, hogy tedd fel majd a képet, csak lüke vagyok Kép Nyafogást asszem ki kell bírni (nálunk kántálás van nyafogás helyett, nem jobb, hidd el) ...

Nadine Kép
Juhhé, drukk, hogy kibírd hétfőig Kép
Köszi a köszöntést Kép

Andi Kép
Jaja, TGYÁS jár, minimálbér 2xesének 70%-a (mert nem dolgoztál a 2 között), GYES-t felejtheted. De jár a 2 gyerek utáni családi adókedvezmény 8eFt, meg a családi pótlék, ja és az egyszeri anyasági támogatás.

Pussz
Kangi
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,
most bezzeg, hogy nincs időm, megy a babanet.
Kép

Na, mindegy, csak panaszkodni jöttem, a héten már 3x voltunk az Állatkertben, ami csak azért sz*r, mert egyre jobban unom és egyre inkább sajnálom az állatokatKép De K imádja, mindig meg kell nézni a "Vá"-t. (Vá= fa és zsiráf, a méretbeli hasonlóság okánKép)

Na, megyek, ki vagyok nyúvadva az állandó kirándulgatástól. Még jó, hogy legalább bérletet vettem.
pusza
e

Jaj bocsánat, a szülinapsoknak azért gratula, mert végigfutottam ám ezt az oldalt, minden szülinaposnak Happy Birthday!Kép
Kép
ellimami
 
 


Szia Kangi-Kangi Kép
a 8 rugeszt már kapom, a többi akkor marad a régi, mert eddig sem voltam magasabb, mint a minbér2x70%
az anyaságit meg várom, mint a messiást Kép bár még a szülést sem fedezi, csak majdnem
megkaptad a mail-emet?

Nadine
40+4 nem semmi! Kép

Andi
psandi
 
 


NelliKép
nyafi megy, ha nem hagyja abba, akkor meg ő megy a fürdőszobábaKép

NadineKép
megy a drukkKép

M.
manócs
 
 


Andi Kép
Megkaptam, válasz amint sikerül Kép

Kangikangikangi Kép
kangi
 
 


Manócs,
Szívesen törnénk ilyesmin a fejünket, csak hát az anyagiak... Egyenőre csak álmodozomKép Talán jövő évben...

Nadine,
Drukk hétfőre!

Nelli,
Nyafogás, hiszti, durca...

Kedves értem aggódó netmamik,
Jelentem írattam fel gyógyszert a háziorvossal. Szóval nem leszek gyógyszermentes.
Pontosabban csak szerettem volna a háziorvossal íratni, mert ma éppen nem rendelt, helyettesítették. Persze rossz név volt kiírva. Akkor átmentem a másik helyetteshez, aki 3-ból csak 2 receptet volt hajlandó adni. A tesztcsíkot a cukor méréshez nem, szerinte csak akkor jár, ha 4-szer szúrok. Szóval mehetek majd a saját dokimhoz is.

Roni szokott ébreszteni bennünket. Keddtől a papagáj is csatlakozott hozzá. Ahogy meghallotta Roni hangját, Artúr is elkezdett csipogni, szerencsére csendes madár. Ma viszont megelőzte Ronit.
Képzeljétek, hétfőn voltunk útlevelet csináltatni Roninak és ma reggel már meg is kaptukKép Most már akár világgá is mehetKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Manó2!
Dorkának boldog szülinapot kívánunk!
Kép
Lőrinc+Beu
beu
 
 


Ankának, Julcsinak boldog szülinapt!
Mikiről és Szlárdról is lemaradtam. Utólag is sok boldogságot.

Én elmentem 2,5 napra a kölkeim nélkül, tökre féltem, mi lesz, amikor hazaérek. Szegény Abika, stb., stb. Na semmi nem lett. Mosolyogtak, vígan befejezték az uzsonnát. Játszottunk, örültek nekem, Abigél különösen föl volt dobva, aztán zokszó nélkül lefeküdtek. Szóval egyáltalán nem hiányoztam a gyerekeimnek Kép
Így csak tobzódik a lelkifurim, hogy Abikának semmit nem vettünk szülinapjára (autósülést akartunk, de nem kaptunk olyat, amilyet szerettem volna) és annyi kacatjuk, meg ruhája van... Na majd elvisszük bulizni.

Maci2,
olyan jót nevettem féltékeny Ronin, de drága lehet, amint kéri, hogy etesd. Dana állandóan bébigyümölcsöt kart enni egy időben.

Kangi,
'Migsimogatta kicsi ajcocskámat' nálunk is pont így ment Kép

Nadine!
Kitartás! CSak nem marad odabenn.

Andi,
atyaég, te is hol tartasz már.

Na megyek, mert kifulladtam a végigolvasásban.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja,
csak még had dicsekedjem. A mégnemisegészen_egy_évesem nem csak, hogy 2 hónapja tök stabilan jár, ma hátrafelé húzta a babakocsit, és rendesen hátrafelé haladt közben. Teljesen oda voltam... Kép
zs
zsuzso
 
 


Maci2
Jöhet az utolsó kettő kép. Sajna 2 Mb csak ennyit bír. Köszi szépen. Kép Nem is tudtam, hogy 17 évig is élhet egy nimfa ? Az tényleg nagyon sok. Tanítottátok beszélni ?
Leszter
Gondolom téged is hívott a csaj. Nekem jó a márciusi kezdés is. Neked is ?
dorki
 
 


Zsuzso,
Nem mindig vicces Roni féltékenykedése, főleg amikor hisztivel párosítjaKép Már az elveimből is engednem kellett. Mert a papagáj a nappaliban van, így természetesen Roni is ott akar enni. Kompromisszumot kötöttünk, ehet bent, de csak a széken ülve.
A héten itthon volt apa, így főleg őt nyaggattaKép Nem tudom mi lesz a jövő héten.
Ügyes a mégnemisegészen_egy_évesedKép

Dorki,
Utolsó két mailt is elküldtem.
A könyvek kb. 15 évet írnak a nimfa élettartamára. Amikor beteg lett öregségére, az állatorvos is azt mondta, hogy nem látott még ilyen idős papagájt. Én kb. az utolsó 9-10 évében ismertem, de nagyon megszerettem és ő is engemKép
A párom fiatalon vette tenyésztőtől. Nem tanította beszélni, csak minden nap köszönt neki, amikor elment otthonról vagy hazajött. A madár meg megtanulta (szia Karcsika), ahogy az ajtónyikorgást isKép

Maci_2
maci_2
 
 


Örömmel értesítek mindenkit, hogy a topik első második generációsa is évfordulóhoz érkezett. Hanyag anyja miatt nem szerepel a táblázatban, de azért képet kaptok róla.
Szóval ilyen volt:

basszus, megint nem tudok képet feltölteni pedig kikapcsoltam a tűzfalat Kép

Azért még majd megpróbálom ma.
zs
zsuzso
 
 


Zsuzsó!
Ez hihetetlen!Kép Hogy öregszünk!Kép


Boldog szülinapot Abigélnek!
Kép
Beu
Képet várjuk!!!!
beu
 
 


Zsuzso Kép
Boldog szülinapot a kiscsjszinak! Pont a mútkor emlegettem, hogy Dana is mondogatott olyasmit, hogy "Nem já, mejjé!" KépKépKép

Beu Kép
Szupi az idő, költöztök már?

Kangi
kangi
 
 


Nincs ötletetek, miért nem történik semmi, amikor mellékletet akarok feltölteni???
Help!

zs
zsuzso
 
 


Zsuzsó
nem hiszem el, hogy már 1 éve... Kép annyira emléxem, amikor Kakukk beírta a nagy hírt, hogy megszültél és hogy simán! Kép
Boldog szülinapot Abigélnek Kép
próbáld a képet akkor az \ image { } verzióval, hátha...

Délután jönnek a sógoromék, bekavartam egy rahedli palacsintatésztát, most gyűjtöm az energiát a kisütéshez

Andi
psandi
 
 


Kangi!

Szaladgáltunk ma az udvaron, Lőrincet alig lehetett hazavonszolni. Költözés csütörtökön, gondolom zuhogni fog a hó. Vagy épp olvadni, és nyakig járunk a sárban.
Most festenek.
Beu
beu
 
 


Átküldhetem valakinek a képeket? Feltennétek?
És köszöni a kisasszony a gratulációkat.
Nem értem, miért nem műxik (de most van ő-m és ű-m) Kép

Beu,
ti hova költöztetek?

zsuzsó
zsuzso
 
 


Abigélnek nagyon boldog első szülinapot kívánunkKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


ZSuzsó Kép
Hozzám küldheted!

kangi
kangi
 
 


ZsuzsóKép
Abigélnek nagyon boldog szülinapot!KépKép

Tüni
tüni
 
 


Nanemá' hogy Abigél már ilyen öreg!!!Kép Hihetetlen! El vagyok képedveKép
Boldog szülinapot a nagylánynak!Kép
Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Manó2,
Isten éltesse Dorkát!

Zsuzsó,
Boldog szülinapot Abinak!!!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Csak egy pillanatra: Julcsi az öccsének mesél, énekel:

"Kerék alá tesznek, onnan is kivesznek" - ígéri Kép

Kép

"Ez itt a kis kezecskéje"

Kép


Különben pedig megőrülök, Julcsi egyetlen pillanatra sem akar szem elől téveszteni, folyton a lábam alatt ugrál ... elég fárasztó ez így, de lehetne rosszabb is.
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
átküldtem mélben. Köszi, köszi.
Zs
zsuzso
 
 


Na akkor Abigél:

Ilyen volt:

Kép

Meg ilyen is:

Kép

És ilyen lett:

Kép

Meg ilyen is:

Kép

Zsuzsó Kangi álnéven
kangi
 
 


Zsuzsó Abigéljének,
Boldog születésnapot!Kép
Milyen nagyra nőtt már!Kép

Kangi,
Jaj, de édesekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Zsuzsó!

Éééédes!
Kangiék közelébe. Sashalom.

Kangi!
A tieid is!!! Mármint ééédesek! Julcsi hogy van?
Beu
beu
 
 


Beu, nem kell Neked segítség a költözéshez? Van egy nénim, akinek viszont nincs mindennapra munkája, és kesereg. Prímán takarít is. Kép

Abigélnek nagyon boldog szülinapot! Anyukájának meg nagy magyar anya érdemérem a kitartásáért, és az első évért. Kép

Kangi, helyesek. Te fotózol? Mert én nem nagyon merek, mikor Marcipán Tomi hajlékonyságát vizsgáztatja. Pedig nem bántja. Tapsolni tanítja. Kép És a kis muki még örül is neki. Meg Marci leül a kanpéra, szépen , rendesen. Tomit kérem! felkiáltással. Szóval ezek édes percek, de biztonságosabbnak érzem, ha mindkét kezem szabad.
sofka
 
 


Beu Kép
Még köhög Kép De ma adom az antibigyót utoljára.

Sütöm a Miszike-féle tortát. Drukkoljatok!!!!

Sofka Kép
Tapsolni tanítja KépKépKép Nálunk is megy a "Megringatom!"-kiáltozás. Meg folyon mesélne neki. Kicsit félek én is néha, de ha baj van, legfeljebb eldobom a gépet ... mindig a nyakamba van akasztva, le nem eshet, hálistennek, különben Apacuka felkoncolna ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


KangiKép
Tündérek a gyerkőcökKép És ezek a felejthetetlen pillanatokKép

ZsuzsóKép
Abigél is nagyon édi És mennyit nőtt.

Tegnap levittem a gyerkőcöket sétálni. Most vettem ki először hosszabban Domcsit a kocsiból. Hát nem volt egyszerű. Természetesen megtalálta az összes pocsolyát, sarat, koszt. A végén már csetlett botlott, el is esett, megütötte a száját a betonba, de szerencsére csak egy kicsit vérzett. Ilyenkor mindig a fogait számolom.

Holnap Dorkának adják a 6 éves oltást. Kiváncsi vagyok, hogy adják be neki.

Ma megyünk Anyuékhoz az ő és a tesóm szülinapját ülni.

Megasztár tuti volt. És nekem a szavazás is igazságos volt.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


A szénszobrászat az művészet vagy extrém sport???


Aztán a belseje már nem lett vészes ... És a krém isteni. A torta egészében egy pelenkakiütéses UFO-ra hajaz. Majd ha lesz kép (délután), teszek fel.

Kangi, aki ma se kap cukrászdiplomát...
kangi
 
 


Sziasztok!

Abigelnek nagyon boldog szuletesnapot! En is ledobbentem,hogy mar ilyen nagy lany kett! Es olyan szep! Kép

Kangi
Julis latom hozza a formajat! Kép Jo fejek egyutt a gyerkocok!Te,hogy birod a strapat?

Nelli
Drukk a holnapi oltashoz!Ja es nagyon ugyes voltal a setaval! Kép

Beu
Hogy alltok? Minden ossze van mar csomizva csak a gep nem? Kép

Lanyok
Rendel valaki hazhoz kajcsit? Ha igen ,kerek reszleteket!!! Honnan, milyen, mennyi? Szules utan valoszinu kenytelen leszek egy ideig...
Esetleg netes bevasarlas? Tapasztalat?

Mas kerdes
Jázi nagyon sokat "olvas", es lassan kezdi elvezni ha hosszabb meset olvasok neki. Tud valaki ajanlani olyan mesekonyveket, amelyekben rovid te jo mesek vannak? Epp most olvastam utana, az okosok azt irjak,hogy egyaltalan nem mind1 mikor, mit olvasunk a csemetenek. Ha van esetleg errol infotok, ez is erdekelne...marmint,hogy mikor mit ajanlanak!

Kepzeljetek, tegnap reggel Apa keszitett reggelit...nyammmm, juhturos-gombas palacsintat....
Kép
Es Jázi pedig igy olvasgat a WCn...
Kép

Na jo 7veget mindenkinek! Kép
Norka (28+4)
norkini
 
 


Kangi
Kép Kép
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?