Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lau írj egy kicsit magatokról! Ha van kedved bekerülni az ünneplős táblánkba, add meg az adataidat. Kicsit fentebb látod mik kellenek.

Klárus asszem 9500, mondtam, hogy nem olcsó... viszont a bölcsességfogakkal a főmufti foglalkozik ott, és nem a Farkas.

Eri ejha! Nem semmi ennyi iker! Kép

H
tigribigri
 
 


SziasztokKép

KláraKép
Férjem mondta, hogy a sima tömés 8000, fehér tömés tényleg 9500. Kissé húzós ára van, de állítása szerint nagyon megéri neki, hogy nem parázik Kép

TigribigriKép
RendicsekKép
Anyuka neve: Laura (31 leszek)
Szülinap: 03.20
Névnap: 06.17.

Csemete 1:
Ákos, szülinap: 12.13, névnap: 02.27.
Csemete 2:
Balázs, szülinap: 09.22., névnap: 02.03.

EriKép
Ez igenKép nem túl ritka az ikerpár, ráadásul még egy utcában is legyenekKép

Olyan fáradt vagyok ma, nem tudom, mi lehet a levegőbenKép Még szerencse, hogy a lurkók nem nyűgösekKép

Csemetéim:

Kép
Kép

Lau
lau
 
 


Lányok!

Az utca kicsi, de azért van néhány lakó. Majdnem mindegyik emeletes ház, max 4 emelettel. Kép
A szomszéd lépcsőházban laknak az ovis ikerlányok. Kép
Ja és lakott itt még 1 fiú ikerpár, csak ők már elköltöztek. Kép A közelben még 2 ikerről tudok. Az egyik vegyes páros, a másik szintén fiús. Kép

Lau!
A fiúk és én tegnap voltunk nagyon rosszul ezektől a frontoktól. Ma már minden rendben. Kép
Helyesek a fiaid. Kép

Ma készítettem újabb képeket. Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=1624&page=4&image=112363
http://babanet.hu/album/main.php?album=1624&page=4&image=112364

Eri
simones
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönjük szépen a jókivánságokat Kép

Igen, koppkoppkopp, minden OK! Bár az az egy hét nagyon megviselte Lilit. Nagyon lefogyott, és még anyásabb lett. Viszont mostmár látni azt a rágofogat, amivel annyira küzdöttünk Kép

Babakocsi: újabban már mi is kocsi nélkül járunk le, vagy én tologatom üresen Kép

Eri:te mit csinálasz a fiúk hajával?! Nekünk még mindig alig van hajunk Kép
Így könnyű, ha a gyerekek megfőznek Kép

Üdv Lau, bár mi ritkán jelentkezünk, de igyekszem képben lenni Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Köszi a gyors válaszokat fog-ügyben! Nahát, eddig azt hittem, mi is méregdrága fogorvoshoz járunk! Kép És erre tessék. Viszont a miénk is nagyon tud, másnál én is rettegnék. Csak az a baj, hogy ő nem szájsebész. Nekem meg van 2 bölcsfogam, amelyek félig tudtak csak kijönni, nem lehet rendesen mosni sem őket, és olykor fájogatnak (néha megpróbálnak kijönni Kép). Ezeket kéne kivésni. Kép SZTK-ban nem hajlandók foglalkozni vele, míg be nem gyullad (!), pedig akkor már késő. Kép Na jó, ez nagyon oFF, attól tartok...
Lau, aranyosak a fiaid! A nagyobbik még ovis, ugye? Ha egyszer összejön vmi "nagytali", majd hozzuk össze a fiainkat! Kép
Betty, hogy ünnepeltétek a kisasszonyt? Torta milyen volt? Kép Örült neki?
Eri, azért ez nem semmi, ez a sok iker! Kép Szvsz ennek a valószínűsége kb 1:10000-hez! Kép
Kati, Janka kissé taknyos, de ha nem lesz betegebb, akkor megyünk Zsombihoz! Kép
Evetke már csak telefonon érhető el? Kép Hiányzik.Végre elértem a védőnőt, elvittem a bölcsibe a papírt. Nagyon rendesek voltak, nagyon szimpi bölcsi! be lehet pl menni csak úgy játszani a kertjükbe, ha jobb idő lesz, hogy Janka otthonos legyen majd összel! Kép
Védőnő viszont vicces volt, ilyeneket kérdezett: szobatiszta? tud egyedül enni/öltözni? beszél mondatokban? Utóbbira válaszoltam csak igent... Mindenesetre nem gondoltam, hogy egy 2 évessel szemben ezek az elvárások... Kép Akkor én csupa elmaradott gyereket ismerek Kép
Ma megyünk Jankával 2 éves státuszfelmérésre, kiderül, mennyire lemaradott Kép Mindjárt indulunk.
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Klára, Janka még 2 évesen nem tud olvasni?! hááát nem is tudom..... Kép Remélem azért azokat a mondatokat külföldiül is tudja.... Kép

A múltkor tőlünk is megkérdezte a védőnő, hogy 3 hete voltunk utóljára (akkor receptet íratni, aztán meg beteg lett), azóta csinál-e valamit a gyerek? Mondtam neki, hogy egyenlőre a fogát növeszti... Nem tudom, hogy mit kellene csinálni 10-11 hónapos gyereknek. Én azóta csak (sajnos) a betegrendelésre viszem, vagy kihívom a drnénit.
Ünneplés:szerdán édeshármasban ünnepeltünk, naggyon jó volt! Már csak azért is, mert egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyen napunk volt az elmúlt egy év alatt Kép
Felraktam a képeket az albumba, de még nem teljes, mert ma vonulunk le a nagyszülőkhöz. Ott lesz az igazi "erezdelahajamparty". Amikor beteg volt, az asztaltetején táncoltatták, és minden "produkció" után kapott egy "hammot" a szájába. Ami most vicces, de akkor már sírhatnékom volt, mert semmit nem evett meg, most majd biztos a csillár tetejére rakják, mert végre minden rendben van vele Kép ja és persze, mert Ő az ünnepelt!
betty77
 
 


SziasztokKép

EriKép
Megnéztem a képeket, valami tüneményesek a gyerkőcök!!Kép Igazi kis rosszcsontokKép

KláraKép
Igen, most nagycsoportos ovis, bár mindenki iskolásnak nézi, mert szépszál legénykeKépKép
Oké, összehozhatjuk őket majdKép Gyerkőceidről hol találok képeket?
Melyik bölcsiben viszed Jankát? Igaz, Balázs még picike, de jó képben lenniKép
Mi volt a felmérésen? És ez miért kell? A bölcsi miatt?

BettyKép
Ezeken a védőnőkőn én már meg sem próbálok eligazodnim, ráadásul még érdemben nem is igazán tudott segíteni, akármit kérdeztem is tőleKép Nagyon szép a kislányod!!Kép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Betty Kép hát ugye, nem is tudom, hogy lehet ez, hogy még nem ő főzi az ebédet Kép
Lau, ez normális kétéveskori státusz-vizsgálat volt, vagyis megmérték, megszámolták a fogait, ilyenek. Nálatok nem kellett menni? Csak hogy dokinéni lássa, élünk-e még. Utoljára a 15 hós oltáskor jártunk nála. Kép A bölcsi miatt a védőnőhöz kellett csak elmenni, ő írt vmi környezettanulmányt, a jelentkezési laphoz mellékelve. Egyébként Zuglóban a Tihany téri bölcsibe jelenkeztünk, mi igazából a XIV. ker-ben lakunk, csak átjárok ide, a palotaiakhoz szomszédolni, akárcsak Eri. Itt nagyon jó a társaság Kép
Albumunk nincsen, de olykor felteszek képeket ide, a topikba, mint legutóbb febr. 8. után, Janka szülinapjáról.
Puszik, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem volt elérhető a babanet. Kép

Betty!
Pedig nekik sincs sok hajuk. Vikinek eddig csak kétszer vágtam a haját. Először is csak azért, mert volt neki hátul egy kis hosszú tincse és állandóan kislánynak nézték. Kép Amúgy neki sokáig csak nagyon pici volt a haja. Zolinak hamarabb nőtt. Kép

Klára!
Hát ez a Janka, hogy még mindig nem tud olvasni. Ejnye bejnye Kép

Lau!
Kép Tényleg kis rosszcsontok. Kép

Eri
simones
 
 


KláraKép Megnéztem a képet, nagyon helyesek!!! Nagyfiad igazi kópé lehetKép
Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen Ákosnál, a nagyfiamnál, lehet, hogy a bölcsiben ezt megoldották, mert akkor már bölcsibe jártKép

Na, megyek, elteszem magam holnapra, Balázsbaba még fel szokott kelteni szopcsizniKép

Jóéjt
Lau
lau
 
 


Halihó!!!
Sziasztok lányok!!! Régiek és újak!!!Kép
Klárus édes vagy hogy hiányzomKép Ti is ám!! Igyekeztem vissza olvasni titeket,ugyhogy nagyjából képben vagyok!! Igaz most csak villám helyzetjelentés rólam!! De gyakrabban leszek ahogy időm engedi ugyhogy reszkessetekKépAz én drága párom addig ügyeskedett még kölcsön modemmel ugyan de felléptünk ezzel az ingyenes matávos lehetőséggel. Igy hellyel közzel áthidaljuk a másik net bekötéséig a kieső időt!!Kép Köszi a tippet BettyKép Ja és Isten éltessen titeket!!!!!!!!!
Képeket most nem nézek mert rohanás az életem!!Kép de ami itt van a topikban az mindenkiről szupi!!! Tigri nagyon édi Alexa!!! Igazi dögös csajszi lesz belőleKép Lau a te fiaid is édesek üdv köztünk!!
Simones szerintem belőled ill. ikres mamákól nyugodtan lehet "mintázni" a Szuper anyátKépÉn egyhez is kevés vagyok sokszorKépUgyhogy hidd el le a kalappal előttetek!!Kép
Klárus a védőnők "csak" hülyéket tudnak kérdezniKép Jó lenne látni mekkorák lettetek!!! Na majd a tavaszi szunetben hátha összetudunk hozni valamit!!
Néhány szót magamról aztán húzok mert ki nem látszom a melóból. A büfét nagyon szeretem!!! Ugy néz ki "bejött" A fönököm is egy tündér!! A gyerekek néha "gonoszak"/középiskolások/ de időben helyre teszem őket!!Melette most pont van melóm is ugyhogy ebből most éjszakázás is leszKéphétfőre kell ugyanis!!Amugy minden szupi!! A bank bevette a papirokat!!!! Tegnap már volt kinn az értékbecslő is!! 1-2 héten belül eldől a hitel kérdése. Szoritsatok!! Hát ennyi hirtelen belőlemKép
Vigyázzatok magatokra!! Mindenkit puszilok ha valakit kihagytam bocsika!!
Maya!! Vigyázz magasdra!! Kati szupi a profilkép!! Mint két tojásKép
Jók legyetek!! Ildikó
evetke
 
 


Helló!
Evetke drága juhéj és háromszoros hurrá, hogy itt vagy, hogy okés a meló, hogy elindult a hitel folyamat és egyáltalán Kép
Amúgy én már akkor hiányoltalak, amikor beírtam, hogy mit üzentél Kép
Többiek bocsi, hogy most nem írok bővebben, de mozgalmas hétvégénk volt. Alexa ma fél órát aludt Kép , nekem begyulladt az ínyemKép Szóval elvagyunk.

Lau nagyon helyes csemetéid vannak! Kép

Eri nem semmi képek a fiúkról! Kép

Pusszancs
Hajni
tigribigri
 
 


Ja igen és a legifjabb Kfk csemete is nagyon huncut! Kép Betty egyévese meg igazán dögös szülinapos! Kép
tigribigri
 
 


.
tigribigri
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kati 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota 09.30. 10.23. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri 06.23. 03.27. Alexa Regina 12.27. 05.18.
Borcsa 01.08. 12.04. Bátor
Piros 02.25.
12.28. 02.27.
01.18.
Laura 03.20. 06.17. Ákos
Balázs 12.13.
09.22. 02.27.
02.03.</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Nikoletta 02.22. Kép
Bátor 02.25. Kép
Bátor 02.27. Kép
Ákos 02.27. Kép</pre>
tigribigri
 
 


No másodszorra csak sikerült elküldenie gifekkel együtt... elég szemét néha ez a Babanet.

Lau légyszi ellenőrizd az adatokat!

Nikinek és Bátornak nagyon boldog születésnapot kívánunk!Kép

Ismét Bátornak Kép és Ákosnak pedig nagyon boldog névnapot!Kép


Puszi
Hajni és Alexa

ui: Jovika jelentkezz!!! Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánunk Nikinek! KépKépKépKépKépKépKép

Ildikó!
Azért messze vagyok ám a Szuper anyától. Kép De köszi. Kép
Azért te sem panaszkodhatsz. Kép Mindent ügyesen megszervezel otthon. Kép

Hajni!
Még jó, hogy néha sikerül elcsípni ezeket a pillanatokat is. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Evetke:Boldog születésnapot kívánunk Nikinek Kép
Betty és Lili
betty77
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Nikinek!

Nem volt idQm visszaolvasni, de remélem mindenkivel minden ok. Mi még egyben vagyunk, de már nem túl kellemes ez az állapot. Azért örülnék, ha csak jövQ héten jönne a Mazsola, mert akkor már tavaszi baba lenne. Néha keményedek, a lábaim + nem bírnak már el (az egyiket mütötték 3x, a másik térdem pedig mindig majdnem kificamodik vagy ki is ficamodik Kép ). Nagyon nyügös is vagyok...

Üdv. Mindenkinek!

ElQre is Boldog szülinapot és névnapot Bátornak és boldog névnapot Akosnak!

Ja, kösz a fogdoki tippet, de végül most sem mentem el, remélem kibírom, nem akarom a baby-t ezzel bántani.
maya29
 
 


Helló!

Én Maya a helyedben most elmennék fogdokihoz. Ezzel már nem ártasz a babónak, később ha meg beindul a szopidömping nagyon nehéz lesz kimozdulnod eleinte. Nem akarok okoskodni, ez csak egy halovány kis megjegyzés volt a részemről! Kép
Puszi és kitartást!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Sajna a gépem bedöglött, így 2 hétig nem tudtam írni.

Boldog szülinapot, és névnapot az ünnepleteknek, így utólag is.Kép

Lau! Örülök, hogy megtaláltad ezt a topicot is. Kép

Velünk sok minden nem történt. Megkaptuk a 4. hós oltást, amitől Viki másnap lázas lett.
Egyre ügyesebb. Kép
Már 5,985 és 61,5 cm. Szóval szépen növöget. KépImád ülni, és járni, persze mi tartjuk még. Már nagyon menne megnézni dolgokat, csak még bánatára nem tud. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Hogy viselik a babák ezt az időjárást? És az anyukák? Nekem az egyik percben sírhatnékom van, a másikban pedig majd elalszom Kép Szóval tiszta negatív..... Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Régen jártam már itt.Én is utálom ezt az időt,vége lehetne már a télnek.Az én kisfiam beteg jó a bölcsöde is közre játszik álltalában 1 ill 2 hetet birúnk egyhúzamban.Reméljük ez csak jobb lehet.Sziasztok Kriszta
pruedance
 
 


SziasztokKép

HajniKép
Köszi, jók az adatokKép

MayaKép
Kitartás, nekem is az utolsó hetek voltak a legnehezebbek, jó lett volna mindenen túllenni már, aztán nagyon gyorsan el is jön az a pillanatKép

BettyKép
Bazsi elég nyűgös, sokszor kéredzkedik kézbe is, többször akar szopizni. Nekem is fáj a fejem, jó lenne már, ha jönne végre a tavasz, de egyelőre azt mondják, marad a télKép

MosziKép
Jó lesz majd megint sétálni, ha jön a jó idő, majd egyeztetünkKép

Boldog névnapot és szülinapot kívánunk Bátornak!!
És utólag is boldog szülinapot Nikinek!Kép

Lau
lau
 
 


Halihó csajok!!!
Tegnap irtam egy regényt nektekKép És semmit nem engedett fel a babaszobaKép Azt hittem megüt a guta!!!!!
Igy most csak futtábanKép Hiányoztok!!! Nagyon köszönöm a pici lányomnak szánt jókivánságaitokat!!Holnap 8 osztálytársával itt lesz buli nálunkKép+ tanitónénikKép Egyszóval unatkozni nem fogok!! Gergőci miatt holnap"szabadnapos" vagyokKép dokijáratKép Állitólag kötöhártya gyull.de sztem nemKép Majd holnap kiderül picit ugyis taknyos igy 3 nap alatt legalább rendberakomKép
Legyetek jók!! Irok sokat és mindenkinek majd de már hulla vagyok!!
Feldobok egy képet!! Olyan szép nem birom kiKép Azért ne utáljatok!!Kép Kép
evetke
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar és norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 


Szia Evetke!!!
Nagyon szép Niki! Már miért vennénk zokon a képet? Személy szerint én sokkal jobban örülnék több képnek! Jó Klárus tudom a modem... Kép

A Babanet napok óta sz@r, átvonultak/nak egy másik szerverre.

Jobbulást Gergőfiúnak!
Puszka
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Bátornak nagyon boldog szülinapot és névnapot kívánunk! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Ákosnak is nagyon boldog névnapot kívánunk! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Evetke!
Tényleg nagyon szép Niki! Kép Dehogy utálunk ezért Kép, legfeljebb irigykedünk kicsit. Kép Nekem már nem hiszem, hogy lesz még egy kislányom is. Kép

Betegeknek jobbulást! KépKép

Betty!
Elég rosszul viseljük ezt ez időt mi is. Kép Tegnap reggel vissza is aludtunk.
Mikor lesz tavasz? Remélem nemsokára. Kép

Tegnap voltam a Götzben. Még március végéig meghosszabbították a leárazást. A fiúk méretében nem nagyon volt ruha. Azért egy pizsomát vettem nekik, és a nagyi pedig macikat vett az unokáknak. Kép

Eriék

Ui: Mostanában mindig elmentem az üzenetet mielőtt elküldöm, biztos, ami biztos. Kép
simones
 
 


Sziasztok!!! Köszi lányokKép
Hogy kell elmenteni??? Egyszer Tigri valamire próbált rávezetni de hát akkor se tudtam felfogniKépKépMert tényleng azt hittem megüt a guta amikor gondolom emiatt a szerver átállás miatt szarakodott este isKép
Szépen feldiszitettem a lakást a du. bulihoz. Remélem a lány elégedett leszKépGergőnem nincs kötöhártya gyulladása,csak mint sejtettem a takony miatt "ürül" a szeme isKép Igaz még időben mentünk ,jobb ez igy. De hétfőn mehet simán bölcsikébe,ugyhogy vissza áll a rend. kopp-koppKép
Az idő miatt én is nyominger vagyok néha,de most szerencsére nincs időm hogy kesergjek rajta,különben még megint depis lennékKép
Tigri a tavaszi szünetben tutika meglátogatlak aszzem ha jó neked isKép mert az "én" szünetem 3 nappal tovább tartKépEri a fiaidat imádná a lányomKép az ikrek a "gyengéi"Kép Remélem egyszer titeket is megismerhetlekKép -és persze akivel még nem volt személyes taliKép
Moszika valyon babázik???? Csak ad hirt majd!!
Lépek csajok kellemes hétvégét!! Asszem csak hétfőn láttok ,hétvégén elég nagy lesz a pörgésKép
puszika Ildikó
evetke
 
 


Szasztok!
Bátor, Boldog születésnapot kívánunk!
Ki tudja, lehet, hogy Lilivel egyszer még közösen fogtok szülinapi bulájt tartani Kép

Képzeljétek, Lili magára rántotta az éjjeliszekrényt, és a tetején lévő lámpa ráesett a fejére Kép Ma kipakoltunk a hálóból, és megcsináljuk gyerekszobának, mert már nem merek semmit egymásra pakolni Kép

Evetke:gyönyörű lányod van! Igazi nő... Kép
Tényleg lesznek tanitónénik is a bulin? Ilyet még nem is hallottam! Kép

Mentés: én mielőtt beírom az azonosítóm, kijelölök a beírt szöveget, és nyomok egy Ctrl C-t, biztos ami biztos alapon Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Csajok meddig húrcolkodik a babanet a másik szerverre?Ide legalább lehet írni.
Evetke hova jártok bölcsibe?Mi nem mehetünk az én kisfiam szereti a bölcsit ,de mindig beteg a gondozó nénik azzal vigasztalnak minket,hogy jövöre már mindig ott leszünk mert átesik a betegségeken és stram fiú lesz belőle.Remélem így lesz mert rengeteg antibiotikumot evett meg szegénykém.Sziasztok Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok lányok!!
A buli szupi voltKép Olyan kis aranyosak voltak,és mennyire "másabbak" mint ovis korszakukban.Táncoltak,társasoztak.Eljött a két tanitó néni isKép Eddig is nagyon szerettem őket,de azt hiszem hogy végképp kijelenthetem nagybetüsen Pedagógusok!
Kriszta mi ide a Fő uti bölcsibe járunk. Gergő szereti de nehezen szokott be. Az elején ő is sokat volt beteg,de mostanában elég jól huzzuk.
Arika az oldalad megkuksiztamKép
Köszke BettyKép -és a mentési tippet is majd próbálkozomKép Jobb már a közérzeted????
Merre jártok lányok????
Én is szeretném a két aprócska fiut megköszönteniKép Isten éltesse Bátort és Ákost!!!
Puszi mindenkinek!! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam géphez. Apa mellett nem egyszerű. Kép

Tegnap kaptam egy sms-t Mayától: Kép
Megszületett Gellért 2005.02.26-án 0:04 perckor 3540 g 54 cm. Teljesen egészséges és gyönyörű. Kép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Boldogságot, egészséget és sok tejcsit kívánunk nekik!Kép

Edit!
Üdv itt Kép Aranyosak a gyermekeid. Kép
Sajnos nem láttam a babaházat. Kép

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Mayának és a kis családjának! Sok boldogságot, tejcsit és minden szépet és jót kívánunk!
Kép

Üdv köztünk Edit! Nagyon szépek vagytok a képen! Kép
Őszintén megvallom nekem nem tetszett a Babaház egyik adása és már nem is nézem. Ti milyen apropóból szerepeltetek benne?

Szia Kriszta! Miért nem jössz sűrűbben? Kép

Tényleg lányok, érdekel titeket a "legyünkképben" Kép táblicskunk? Ha igen adjatok adatokat és máris titeket is beteszlek. Kép

Evetke vannak képek a buliról? Tök jó, hogy a tanár néniket is beszervezted. Nemrégiben mi olyan babazsúrban voltunk, ahol a bölcsis gondozónénik is ott voltak. Meglepett, de jó ötletnek tartottam.
Gyere-gyere, akkor már alig várom a tavaszi szünetet! Kép

Betty sikerült a lakás átrendezés? Kép

Eri a Te párod is uralja a gépet? Az enyém is Kép Pasik...

Vigyázzatok a gyerkőcökre, mert jön az influenza Kép Kép Kép
Puszi!
Hajni

ui.: A Babanet kritikán alulian szervezte meg a szerver dolgokat, mondjuk jó ötlet lett volna lezárni addig az egész fórumozást. Így csak magukra haragítottak egy csomó embert. Csak annyit tudok egy ismerős Babanetes anyukától, hogy az ő szerverük veszi majd át a Babanetet.
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nem tudlak már követni sem benneteket, annyit írtok!Kép
Nagyon szépek a csemeték!!!
Minden ünnepeltnek nagyon boldog születés- és névnapot kívánok!!!Kép
Mayának gratulálok és nagyon sok boldogságot a kisbabához!
Mi egy kissé betegek vagyunk így össznépileg. Zsombor köhécsel, Bence köhécsel. Már második hete nem megy oviba.Kép
Sajnálatos módon 2 hete meghalt a dédink.Kép Nagyon el vagyok keseredve, hiszen ő volt az egyetlen aki segített nekem. Olyan hirtelen történt ez az egész, hogy a mai napig nem tudom elhinni, hogy ez történt.

Edit: Az én fiam október 8-án született.Kép
Látom van fürdetőfoteletek, hogy vált be?

Na puszi nektek!

Kati

Ui.: Klárus már nem vagyunk barihimlő veszélyben!Kép
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
Kati aztán végül is nem lettetek bárányhimlősek ugyi??Kép Jobbulást nektek!Részvétem a dédi miatt!!-remélem sikerül kiheverned és lesznek jobb napjaid isKép.
Szia Edit!! Üdv közöttünk. !!-szépek a fiuk,a topikban van ám menyasszonynak való leányzó isKépMesélj majd magatokról. Azt a műsort én sem láttam?? -miért voltatok benne?? -és tetszett nem volt lámpalázatok??Kép
Tigri ezerrel rohanok a szünetbenKépKépeket teszek fel az albumba,de inkább videóztunkKépA tanitó néniket a lányom szervezte beKép de örültem hogy elfogadták a meghivást!!
Na lépek mert itt is gépezne a férjecskémKépKép
legyetek jók pusszantás ildikó
evetke
 
 


Hali!

Óh Kati, őszinte résztvétem! Kép
Nekünk is volt kölcsön állvány a kádba, szerettük mi is.
http://babanet.hu/album/main.php?album=1092&page=4&image=44152

Edit ilyen könnyen nem szabadulsz a kíváncsi Hajni elől! Kép Ki a férjed? Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


CineditKépKép
En lattam a musort es nem gondoltam volna hogy Te vagy azKépNagyon csinik voltatok,Boti nagyon szep nagy babaKépUrad meg szuper jo fej ,tetszett hogy nem adta a macsot ,hanem bevallalta hogy igenis segit nekedKépKép
Varunk am vissza a korosztalyos topicba is ha lesz idodKép

Pusz
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Megírtam egy levelet és eltünt az egész!Kép De dühös vagyok!!! Olyan ritkán jutok el idáig és akkor is eltűnik.
Köszönöm a részvétet mindenkinek! A férjem nagymamája volt, de nagyon szerettem.Kép

Tigri: Látom nagyon élvezte Alexa a fotelt!
Mi is kölcsönkapjuk majd azért végzek egy kis közvéleménykutatást.Kép
Most irattam be Zsombort babaúszásra. Március 9-én megyünk először. Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy hogyan fogadja a nagy vízet.

Evetke: Nem lettünk bárányhimlősök eddig. Remélem még egy kicsit várat magára.
Hogy tetszik a munkahely?

Edit: Jobbulást a fiúknak, remélem semmi komoly.
Lehet, hogy ha nekünk is lesz ilyen fotelünk én is megkockáztatom azt, hogy együtt fürödjenek.

Küldök egy képet Zsomborról és Bencéről. Így nézett ki a farsangi bálon.

Puszi mindenkinek!

KatiKépKép
kfk
 
 


Haihó!! Na még bekukk. picit!!
Kati a Bence valami szupi!!!!!!!!!grat. az ötlethezKép
Elfelejtettem du. nagy sietségben hogy Moszit üdvözöljem és minden jót kivánjak nekik!!!! Ezuton tenném!! Remélem mielőbb visszajön és ir nekünk!!
Edit most aztán sztem már mindenki kiváncsi Kép mesélj???Légyszi??? -miféle hires ember került a mi kis csapatunkbaKépTigri baba Alexa milyen "régen" volt ilyen pöttöm pannaKép Ugyi milyen hamar nőnek!!??
Na megyek csicsizni!! Mindenkinek kellemes jövőhetet kivánok pusszantás Ildikó
evetke
 
 


Edit
Mindig ugy nezem a tarsalgot hogy elmult napon...ezert ha valalki ismeros feltunik benezek barhovaKép
A multkor rosszul irtam,Hunorra gondoltam hogy mekkora baba,mara tv-ben is megjegyeztem hogy milyen kis husko csak nem tudtam hogy Ti vagytokKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön írni akartam, de "karbantartás" miatt nem sikerült.

Alig győztem most visszaolvasni. Pörögtök. Kép

Most pótolom:
Lau! Én is alig várom a jó időt, és a sétákat. Kép
Csatlakozva Krisztához és Bettyhez, már elegem van a rossz időből és a szobafogságból.

Evetke! Csodaszép nagylányod van! Kép
Nem tűntem el, de pénteken nem jutottam géphez, a férjecském szabin volt, és Viki is nagyon igényelt.

Edit! Üdv köztünk. Szépeket a gyerkőcök. Kép
Mayának gratulálok, sok boldogságot és sok tejcsit kívánok nekik! Kép Kép

Kati! Részvétem a dédi miatt. Kép

Bátornak nagyon boldog szülinapot és névnapot!
Ákosnak nagyon boldog névnapot!
KépKép


Hol lehet ilyen állványt venni a kádba? Vikit állvány nélkül fürdetjük, de lehet, hogy élvezné. Már kerestem, de még nem találtam.
Valaki ismeri a Kolozsvári uszodát? Milyen ott a babaúszás? Eddig semmi infót nem találtam, és jó lenne márc.-ban el kezdeni majd a babaúszást, de úgy tudom, csak itt van hétvégén.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Viki egyre ügyebb, már fel verszi, ha észreveszi a játékát. Forgolódni azóta sem akar, de ami késik, nem múlik. Kép
Két kép a csöpp lányomról, amíg nem rakok fel újabb képeket az albumomba Kép


Kép
Apatól szedtem el, ő nagyon olvasta, most megnézem, hogy mit olvasott. Kép

Kép
Csöpp lány nagy ágyban. Kép

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Moszmota: A Corában láttam ilyen fürdetőfotelt.
Az árára már pontosan nem emlékszem.Kép
Mi a Pólus Hotelbe járunk úszni, de ott nincs hétvégén csak hétfő-szerda-péntek. Most kezdjük március 9-én. A Kolozsvári usziról én sem hallottam.Kép
Köszi a részvétet!Kép

Edit: 3 év a korkülönbség a két gyerek között. Nálatok?

Tegnap olyan szöveget leengedett a Bence fiam, hogy csak lestem. 5 perc leforgása alatt történt nála egy hangulatváltozás. Játszott, nem szólt hozzá senki tehát nem tudom mi váltotta ki belőle. Azt mondta: "Nem szeretlek benneteket, haragszom rátok mert mindig vertek." Na mit szóltok hozzá? Mi teljesen ki voltunk akadva. Remélem ezt reklámozni is fogja és mindenki azt hiszi majd, hogy ütjük-verjük.Kép

Na puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Bátornak és Ákosnak boldog névnapot kívánunk! Kép

Gratulálunk, és nagyon sok boldogságot kívánunk Mayának! Kép Remélem minél előbb láthatunk képet a babócájáról!

Üdv köztünk Edit Kép tőlünk sajna egy kicsit messze van a Nádastó park Kép

Kati:őszinte részvétünk Kép

Lányok, nagyon aranyosak a gyerkőcök a képeken Kép

Szórítsatok, ma bekeményítünk, és jön a saját szobában a saját ágyikóban az alvás!
Már most gyomoridegem van és a hányinger kerülget! Borzalmas! Most ment el a barátnőm, és náluk hajnali 3-ig sírt a gyerek, és nem bírt beszokni a kiságyba!
Én tudom, hogy ezt nem bírnám ki! Nálatok, hogy ment/megy ez?

Költözés:a hálóból kiszorultunk, és megcsináltuk gyerekszobának. Egyenlőre az exágyunk matracán alszunk a nappaliban a földön Kép
betty77
 
 


Sziasztok lányok!!!
Már csak én nem gratuláltam a friss kismamánknak!!!Sok sok boldogságot Maya a pici fiadhaz!!!
Micsoda pörgés van itt!!Szuper!! Kati mit nem mondassz) Elég érdekesek néha a gyerekekKép Csak tudd kimagyarázni!! Remélem picit jobb a hangulatod!! Betty a te soraidból viszont még mindig kiérződik a " rosszkedv"Kép Fel a fejjel babám!!Szerencsére én alapból külön altattam a kölköket!!! Ebből sosem engedtem,igy nem kell a + köröket futnom most!! Kitartás!! Előbb utóbb visszaszokikKép vagy nemKép De semmiképp ne legyél emiatt ideges!!!!!
Moszika aranyos a csajod!!! -és látom a művelődést nem lehet elég korán kezdeniKép
Edit drága!! Ismerős de mégsemKép Akkor most hüle vagyokKépKépKép???
Nikim idén elsős és imád suliba járni. Gergő jan. volt 3 éves és bölcsikés!! Állandóan harcolnak egymással,de ugyanakkor imádják egymást!!
Kati a "beszólásokat"illeti Gergőm is elemében van mostanában. Imádom a kérdéseit a hogy születik a kisbaba,és hogy kerültem a hasadba témát különösen.
Ők is együtt fürdenek,amióta a kukiját "megcsinálták" kicsit szégyenlősebb lett egy ideig de már mostanában nagyon laza! Ezt el kell mesélnem nektek lányokKép történet!!
Anya ez a kukim!. -és megfogja a kukijátKép mondom igen. Erre felemeli és asszondja a golyócskákra hogy ez meg a puncimKép Mondom az nem az, az a kukigolyóKépNem ez az ő puncija és készKép Megtudnám ilyenkor zabálni?? Ti hogy birtok érdekes kérdésekre válaszolni!!!???
Tigrike?? Klárus?? Borcsa??Eri???-merre vagytok??
/ha valaki kimaradt bocsika/
pussz Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok Lányok!
Evetke köszi hogy meglested az oldalam ,olyan kis hobby oldal.
Tigri jövök majd sürübben.
Hát akkor írom az adatokat:Én:Sz:11.01.N:08.05
Dóri:Sz:08.02.N:02.06.
Bence:Sz:09.25.N08.23.
pruedance
 
 


Megint én .Szia Edit! Én is láttam a müsort nagyon szépek a kisfiaid a férjedet nem ismerem,de úgy hallottam a müsorban,hogy "discos"de hogy tetkos az biztos.Meg az tetszet hogy mondta ha aktuális lesz nyit neked valami üzletet ahol "elkarcolgatsz"így monda .Jó fej pasi.Mi szoktunk sokat sétálni játszóterezni ha az idő engedi a Nyirpalota úton lakunk és a Nádastóparki bölcsibe járunk már amikor nem beteg a Bence.Gyógyúljatok meg mi is kifele megyünk már a betegségből csak jön már a jó idő.Maya én is gratulálok a babádhoz.Jó éjt mindenkinek Kriszta
pruedance
 
 


SziasztokKép

Köszi a jókívánságokat Ákos névnapjáraKép
Kérésére vasárnap elmentünk a Mekibe, mondanom sem kell, hogy a hamburger negyedét ette meg, a krumpliból alig, a kólát meg nem is szereti, narancslét kért helyetteKépKép
Neki a "feeling" a fontos, nem a kajaKép

CineditKép
Gyönyörűek a fiaid és szép család vagytok együttKép
A Babaház műsorát nem szoktam nézni, mert pont akkor sosincs időm, de ahogy hallottam, nem sok jóról maradtam leKép
Mi itt lakunk a Páskomligetben, de mikor jó idő volt ősszel, akkor szoktunk sétálgatni a Nádastóparkban, meg a Páskomparkban is, meg mindenfelé MoszivalKép

Kata: részvétemKép Ilyenkor nagyon nehéz bármit írni, tudom, mit érzel, férjem anyukája 3 éve halt meg, de még mindig fáj az emléke, nagyon szerettem. Az idő azért sok mindent begyógyít.

MosziKép
Milyen sokat nőtt Viki, hihetetlenKép És hogy fejlődik, már olvasni is tudKép

Hu, az éjszakáink kb. 3 napja borzalmasakKép Balázs elalszik kb. 8-fél9 között, aztán 3 óránként kér enniKép 11, fél 3, 4, szóval katasztrófa. Gondoltam, nem elég a tejcsi, de a tápszert meg nemigazán fogadja el, mondjuk 20 ml megeszik és kész.
Estére esetleg adjak neki mást is? Vagy ez most csak egy növekedési ugrás? Azt mondják, 3 és 6 hónapos korban is van, 3 hét múlva lesz 6 hónapos. Ötlet esetleg?

A fiúk nálunk is nagyon szeretnek pacsálni, és szerintem én is fogok venni ilyen "fotelt" a kádba, mert nekem is nagyon nehéz tartani Balázst, bár mostanában Ákos átveszi ezt tőlemKép

Így szoktak együtt fürdeni:
Kép

Bazsibaba:
Kép

Balázzsal:
Kép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Itt vagyok. Kép
Tegnap Viki lázas és picit taknyos volt. Kép Mára már jobban van. Kép Zoli csak taknyos.

Kata!
Részvétem. Kép

Lau!
Aranyosak. Kép

Mikor lesz már igazi tavasz?

Eri
simones
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?