Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Zsebi, bocsi, de az Uh-t az Minikitől akartam kérdezni.:-))
byby
 
 


ZsebiKépNóriKép
Fogalmam sincs mikor ébresztik őket. Mivel hétfőn megyünk értük, szerintem hétfő reggel csörg majd náluk a vekker Kép!
Gondolom ezért nem megy be egy embriológus sem vasárnap!
Talán holnap ezt is elmeséli a dokim. Már nagyon izgulok, hogy sikerült-e a párnanövesztés a babóknak Kép!

NóriKép
Biztos nagyon szép leszel!!! Örülök a ciklusodnak is!!
Látod, minden rendben lesz!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Éden!
Hogy álltok? A héten nálatok is nagy események lesznek nem?

Stella!
Ez annyira izgi! Biztos szépen meg van már vetve a helyük, semmi izgalom, sok fehérje és folyadék.

Nóri!
Majd teszel fel a profilodba képet az esküvőről? Külön jó most neked megy az idő ezerrel!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Nóri !Szia!! Nagyon izgalmas az esküvői készülődés, tényleg örülnénk, ha tennél fel képeket. Kép
Igen, mi is elkezdtük az "őrületet", most magamat szurizom (húhhh, túléltem az elsőt, bár elég nehéz légmentesíteni és most attól vagyok betojva, mi van, ha véletlenül mégiscsak belém megy egy általam nem látható buborék ) ???? Kép
Na, a pánikbetegségem nem sokat segít Kép Kép
A lényeg Nóri, hogy tényleg tökös gyerek vagy ! Képés nemsokára újra indulhat a menet nálad is ! A mensihez pedig külön gratula !!!

ByBy : a PCO-t UH simán látni, mert sok apró füzér szerű tüszőt lehet felismerni. Azért nem olyan nehéz a PCO-t diagnosztizálni..

Lullaby : a barátnőm, állítása szerint az együttlét után 4. naptól TUDTA, hogy terhes, a melléből. Szóval minden lehet..

Stella : a biológusok ugyanúgy vannak hétvégén is, szerintem az ébresztés a legjobb időben fog történni Kép

mniki
 
 


MnikiKép
Én is magamat szúrkáltam, és ugyanez volt a gondom. Nagyon nehéz volt légmentesíteni az injekciókat!
A végén rájöttem arra, hogy ha a felszívás előtt kiveszem a tőből az injekció tartályát és kinyomom belőle a levegőt, ezután teszem vissza a tűre és szívom fel a cuccot, akkor nem lesz benne levegő, vagy ha lesz az is jól látható buborék és nem olyan picike, tűhegynyi kis pötty, ami úgy oda tud tapadni az injekció falára!
Relémen érthető volt, ami írtam. Próbáld ki és kitartás!
Ügyes vagy, én az első szurimnál majdnem elájultam. Éreztem, hogy kimegy a vér a fejemfől és szólnom kellett a páromnak, hogy ha elájulnék nyomja belém a maradékot és fektessen le, Jó,mi?
Még jó, hogy meg szoktam érezni az ájulást és nem csak elvágódok, mint egy zsák!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jól kibabrált velem a babanet! Olyan szép hosszút írtam és eltűnt!

Mniki!
Gratulálok a bátorságodhoz, én nem merem magamat szúrni, pedig igazából nem az injekcióval van bajom mert az nem zavar ha valaki adja csak magamnak ne kelljen! :
Most hogy Stella is leírta ezt a műveletet méginkább azt gondolom, hogy inkább megyek minden reggel a budai hegyi levegőt szívni! Kép
Bár még ez olyan messze van sajnos.
Nagyon jó Nektek, hogy már elkezdődtek a dolgok!
Stella!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen a kis fagyisokkal!

Nóri!
A nagymamák biztosan el lesznek ájulva a gyönyörűsgtől, amikor majd meglátnak a ruhádban és fel sem fog nekik tűnni a kivágás mértéke!Kép Olyan jó Neked, hogy ennyi elfoglaltságod van és így repül az idő áprilisig.
Én csak folyton agyalok. Igaz, hogy nemsokára mi meg költözni fogunk de ez még pillanatnyilag nem foglalja le minden gondolatomat. Kép

Lányok!
Szerintetek mindenképpen kell szedni a stimu előtt fogigátlót? Vagyis Ti mindannyian szedtek, szedtetek? Ez csak a Kaáliban kötelező? Olyan sok helyen olvastam, hogy nem is szedik. Pl. a dévaisok sem.

Éden!
Minden rendben, ugye?Kép

Terka
terka
 
 


TerkaKép
Én nem szedtem fogigátlót. Pont aznap jött meg, mikor a laboreredményekért kellett mennem a dokihoz és másnap már szúrtam is az első injekciót! nem volt időm nagyon megijedni!
Mi Tapolcára járunk a Pannon Reprodukciós Inztézetbe!
De az én dokim több lehetőségről beszélt. Az egyiket a ciklus végén kellett volna kezdeni, amit meg mi csináltunk, azt az 5. cnapig.
Szerintem ez dokitól és az alkalmazott stimutól függ!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok! Idönként bekukkantok, olvasni nem tudok mert olyan aktiv a topic, a táblázatot jövök lesni mindig. Remélem hamarosan szaporodik a babások száma!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Terka!
A Kaáliban attól függ, hogy valaki szed-e fogigátlót, hogy milyen protokollt alkalmaznak nála. Ha fogigátlót szedsz akkor kevesebb szurit kapsz, ha viszont nem szedsz fogigátlót akkor több valamivel a szuri.
Nekem a nem fogigátóls protokollt javasolta az orvos és azt is választottam, mert itt ezeket meg lehet beszélni!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella! Zsebi!
Köszönöm a válaszokat!
Igazából az első alkalommal rögvest kellett szednem és nem is ellenkeztem mert azt mondták ez így jó lesz és én elhittem.
Most meg kérdeztem először telefonban a dokit, akkor azt mondta, hogy nem féletétlenül kell szednem a fogigátlót. Amikor meg bementem a személyes megbeszélésre, akkor meg azt mondta, hogy jobb lenne ha szedném.Másképpen fogom kapni a szurikat is. Állítólag nem minden nap csak minden másnap.
Én megbízom a dokiban persze, mert biztos tudja, hogy mit miért és hogyan csinál,csak nagyon nem szeretek gyógyszert szedni és sokszor el is felejtettem bevenni.Kép
Na, meg tudom, hiú ábránd de valahogy az ember az utolsó pillanatig reménykedik a spontán babában.
Stella!
A tapolcai intézetről egy csomó jót hallottam! Az átjárhatósági vizsgálatom során voltam kórházban és mellettem feküdt egy lány, akinek hosszas próbálkozás után Tapolcán ültették be az ikreket és meg is tapadtak rendesen. Pestről jártak oda és ódákat zengett a dokikról is meg az egész intézetről.
Egészen biztos, hogy a Te kis fagyikáid is nagyon ügyesek lesznek! Kép)

Terka
terka
 
 


http://www.nlc.hu/cikk.php?id=77&cid=14276
Elég érdekes olvassátok el...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Lányok, sehol senki ?? Kép

Képzeljétek, tegnap este óta szúrkálnak a petefészkeim, remélem ez azt jelenti, hogy beindultak a tüszők. Nagyon várom a vasárnapi UH-t....

mniki
 
 


Terka!
Akkor szoktak más protokollt alkalmazni ha mondjuk a előző nem vált be a te szervezetednek annyira.
Én is maximálisan bízom az orvosomban, különben nem is járnék oda!

Niki!
Nem csak a Suprefactot kapod még? Mert a tüszők majd csak a Gonaltól fognak nőni!

Én is hiányolom a többieket itt mindenki úgy eltűnt!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Terka!
Akkor szoktak más protokollt alkalmazni ha mondjuk a előző nem vált be a te szervezetednek annyira.
Én is maximálisan bízom az orvosomban, különben nem is járnék oda!

Niki!
Nem csak a Suprefactot kapod még? Mert a tüszők majd csak a Gonaltól fognak nőni!

Én is hiányolom a többieket itt mindenki úgy eltűnt!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!
Kis időre beugrottam Hozzátok, ezen a héten nem vagyok netközelben, azért is tűntem el.
Képzeljétek, a kezdeti nehézségek ellenére tegnap 7 db petesejtet szívtak le, amiből ma már 3-ról látszott, hogy megtermékenyült, de holnap is hívnom kell a Kaáli-t, mert állítólag van olyan is, hogy némelyiknél később indul meg az osztódás (csináltak ICSI-t is, meg magától megtermékenyülőset is, de hogy melyik lett a befutó, azt nem mondták)). Pénteken kapom vissza őket (kettőt vagy hármat), és utána nagyon szorítsatok nekem, hogy szépen beágyazódjanak (egyébként a méhnyálkahártyám 12 mm-es), és ott is maradjanak még 9 hónapig...
Üdv,
Éden
Éden
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok, csak a tegnapi meg a tegnap előtti írásom is elszállt. Remélem ez elmegy.

Mniki, ÉdenKép
nagy nagy drukk Nektek!

Stella,
nemsokára Te is a célegyenesben leszel! Olyan jó, hogy beindultak újra az akciók, mindenkinek kikészítettem a zebráját.

Zsebike,
hogy vagy?

Nóri,
a kíváncsiságtól már akkorára nőtt az orrom, hogy bökdösi a képernyőt.Kép Mikor láthatjuk azt a káprázatos ruhát?

Lullaby,
minden lehet, gondolok Rád.

Mi jól vagyunk, pénteken megyek AFP-re. És múlthét csütörtökön 3-at kopogott Bóbita. Nagyon klassz volt, el is bőgtem magam. De azóta nem jelentkezett Kép

Puszi:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Zsebi : a Suprefactot vasárnaptól mai napig szúrtam (össz. 4 x 0,5 ml), a Gonalt viszont hétfőtől kell (2 ampulla).
Tulajdonképpen akartam is már kérdezni, hogy vajon a Suprefactnak mi a szerepe, biztosan van, csak nem tudom mi az Kép

Lara : nagyon jó lehetett hallani a babódat, most biztosan gyűjti az erőt, hogy aztán a finishig ne legyen egy nyugodt perced sem Kép Kép

Éden ! de jó, nagyon szépen alakulnak a dolgok, a nyh-a nagyon szép vastag, úgyhogy csak nyugi !!
Megy a drukk !! Kép

Indulok haza, holnap újra, itt Kép

mniki
 
 


Lara!
Köszönöm jól vagyok bár most meg vagyok fázva de nyugisan várom az én időmet!
Örülök,hogy Bóbita már mozgolódik, meglátod már napról napra jobban fogod érezni!

Niki!
A suprefakt leállítja a petefészkek működését és amikor megjön kell menned a 3-5 nap között - gondolom - uh-ra és vérvételre és ha az ottani eredményekből azt látják, hogy elérte a Suprefact a célját akkor meghatározzák a Gonalt (de a spurefacttal közösen szóval akkor napi két szúri). És innen kezdenek nőni a tüszők amiket már sűrűbben ellenőrzinek és amikor elérik a megfelelő méretet punkció!

Éden!
Nagy drukk a babóknak! És neked is péntekre. Honnan tudod, hogy volt ICSI is és sima összeeresztés a biológustól kérdezted, vagy a doki mondta?
A 12 mm nyálkahártya nagyon szép! Kép

Kriszta!
Hogy halad a stimu voltál már uh? Hány tüsző nődögél? Küldöm a növesztő energiákat!

Lullaby!
HOgy vagy vannak még jelek?

Stella!
Már hétfőig nem is kell menni dokihoz? Vagy azért még megnézik hogy merre hány méter a hasadban?

Evike!
Hogy haladsz a stiumuva?

Ildikó!
Hogy álltok az építkezéssel és a párodnak a cukra rendeződött?

Anna!
Remélem már egy kicsit jobban vagy és teljes erőbedobással koncentrálsz a következőre. Genetikai vizsgálat mikor lesz?

Fea!
Ha olvasol írhatnál, hogy mi van veled? Karatéra még jársz, vagy az a vizsgával már be is fejeződött?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ÉdenKép
Nagyon drukkolok! Ugy látszik együtt fogunk izgulni!
A 12 mm nagyon szép és még nőhet is péntekig!!

ZsebiKép
Tegnap voltam a dokinál és megmérte a "merre hány métert". Amikor lánézett az uh-ra, rögtön azt mondta, hogy pénteken vissza kell tenni őket. Aztán rájött, hogy még nem keztem el az utrot, úgyhogy maradt a hétfői transzfer.
A méhnyálkám 14 mm (mi lesz még itt hétfőig???), sajna tüszőt nem látott, de ez most csak engem zavart.
Holnap még jövök dolgozni, aztán egy hétig nem!
Nagyon jó lesz otthon pihizni egy kicsit!

ÉDEN Kép ELŐRE AZ IKREKÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusza mindenkinek
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok,
A héten minden este probaltam irni, de soha nem sikerult, tegnap irtam is a szerkesztosegnek. Most gyorsan innen bentrol a lenyeg:
Ma voltam UH-n es 3 petikem van, szep nagyok igy már szombaton megcsináljuk az inszemet Kép))
Ezek szerint hatott az aggodasom, a vörösbor, meg a sajtok meg a torna, vagy ki tudja mi.
Mindenkinek drukkolok addig is amig este nem tudok irni.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem vasárnap ébresztik fel a fagyibabáimat (hárman maradtak a legutóbbi lombik után), de semmit sem kell szednem. Direkt rákérdeztem az Utróra is, azt sem. Hormonszintet sem néztek, csak 2 ampulla Choragont kaptam kedden reggel tüszőrepesztőnek. Olvasgatlak Titeket, így merült fel bennem a kérdés, hogy talán valamit nálam nem csinálnak jól...Kép
Köszi ha tudtok segíteni!
NAGYON SZORÍTOK MINDENKINEK!!!
Krisz
krisz69
 
 


Kriszta! Stella! Éden!
Előre az ikrekért! Kép
Jajj, annyira szorítok értetek!Kép
Stella!
Ezt a 14mm hogyan produkáltad?Kép Ebben ketten de akár hárman is jól el fognak férni!

Kriszta69!
A kérdésedre igazából nem tudok válaszolni mert nekem még nem volt fagyibabás akcióm de ha jól emlékszem Stella is csak nyálkahártya növesztőt kapott.
Majd biztos, jön és elemséli, hogy neki mit kellett pontosan szedni.
Megértelek, hogy aggódsz de szerintem nyugodtan bízz az orvosodban, tudják ők, hogy mit kell csinálni.
Őszintén szólva bennem is felmerülnek kétségek és ugyan nekem nem fagyibabás akció lesz áprilisban de nekem sem kell hormonszintet nézetnem. Rá is kérdeztem a dokira mert én is olvastam ezt meg azt.Te kihez jársz?
Ne aggódj, rendben lesz minden!KépNagyon szorítok érted is!

Terka
terka
 
 


KriszKép
NEkem hétfőn ébresztik az eszkimókat!
Én Estrofem-et kaptam -méhnyálkanövelőnek. És most utrot a progiszint miatt.
Nekem sajna most nincs peteérésem Kép!
Szerintem kell majd Choragont kapnom nekem is.
Minden doki másként csinálja.
Az enyém nagyon figyel a megfelelő méhnyálkára. Ha jól működik a szervezeted és van saját peteértésed, akkor nincs rá olyan nagy szükség.
Nyugi és bízz a dokidban!
Üdv a "porondon" és előre az ikrekértKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tekla, Stella KÖSZÖNÖM!

Kedden voltam a 18. napon, akkor volt 10,5 mm a nyálkahártya. Hát nem tudom, hogy vasárnapig növöget e még picit. Nagyon elcsúszott a ciklusom, volt egy szép nagy tüszőm azt repesztettük a Choragonnal. Sajnos már nincsenek meg a petevezetőim, így ennek csak valamiféle időbeállító szerepe van.
A kezelőorvosom elutazott, így ezt az akciót most Krizsa doktorral csinálom.
Vasárnap kell telcsiznem, hogy életben maradtak e a picik...
Krisz
krisz69
 
 


Sziasztok,

Na vegre mar tudok irni !
Stella, nagyon drukkolok neked hétfőre !! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ A nyálkahártyád szuper, ilyen jó kis kuckó biztos nem marad lakó nélkül Kép
Mi már szombat reggel megyünk, legalább nem kell szabit kivennem és mire szerdán elutazom, már túl leszek az első 4 naponKép

Krisz,
Krizsa doki nagyon jó, mindenki dicséri, nekem is ő csinálta a múltkori imszemet, két találkozás után olyan volt minta régóta ismerném.
Hajrá az ikrekért vasárnap is KépKép

Lulla drága,

Olyan jó hogy jelentkeztél, annyiszor gondolok rád, hiszen veled együtt kezdtük és sokáig párhuzamosan haladtunk. Megértem hogy szüneteltek, adtatok magatoknak határidőt, vagy majd meglátjátok ? Nekem valahogy már nincs türelmem várni, bár tudom hogy ez nem jó.

Ja és Woodi, bejelentkeztem a homeos doktornőhöz is. Sajnos csak április 6-ra kaptam időpontot, remélem akkorra már csak a problémamentes babavárás lesz a téma Kép

Zsebi,
Itt vagyok ragyogok, de nem tudtam áttörni az oldal karbantartóinak falán Kép
Neked is már közeleg a március közepe, én akkor fogok tesztelni amikor nálad indul a stimu Kép

Lara,

Nagyon megható lehet amikor megmozdul, innentől már igazi kommunikáció lehet köztetek, nem ?
Ha legközelebb frissíted a táblát átirod az inszemem időpontját feb 26-ra ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Krisz!
Egy nagy kalappal holnapra! Bízz a dokidban biztos mindent megtett azért, hogy jó helyen legyenek a babók!

Kriszta!
Már csak egy nap és jönnek a kiskatonák! Én március 13-án kapom az első szurimat, szóval valóban kijön addig egy pár zebra a börtönéből mutassatok jó példát!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam jönni, a karbantartás miatt Kép

Kriszti, megy a drukk holnapra és nagyon vigyázz magadra utána !!!

Stella : rád is sokat fogok gondolni, hogy a kis fagyibabák felébredjenek álmukból és beköltözhessenek új otthonukba Kép
A nyh-ád hihetetlenül szép, ezen biztosan nem fog múlni !

Én nagyon izgulok, hogy vasárnap mit látunk az UH-n, néha attól kapok frászt, hogy tegnap óta nem fáj a petefészkem, remélem azért vannak tüszők..

mniki
 
 


Sziasztok Lányok
Tegnap meg előtte Én sem bírtam jönni a karbantartás miattKép
Zsebi!
Köszi, hogy kérdezted, hogy állok a stimuval. Most éppen abba akarom hagyni, mert több mint valószínű, hogy be adatom a bárányhimlő szurit, mert Én még nem voltam és akkkor 3 hónapig nem eshetsz teherbeKép
Szóval ezalatt a 3 "haszontalan" hónap alatt nem akarom magamat stimulálni feleslegesen! Közbe azért majd elmegyek a HSG-re és utána kezdődhet a mókaKép
Te veled mi újság?

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Sziasztok lányok!
én egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. A sógornőmék szeretnének menni ebbe a kórházba, de nem lombik bébi miatt, mert már van egy kislányuk, hanem amiatt, mert a kislány rendellenességgel (jobb kezén 3újjvan és a jobb lába donga) született. Pécsett vizsgálták őket, megállapították, hogy 50%-ig genetikai a dolog. Nem biztosak benne, hogy az, minden orvos mást mond. Szeretnének 2.kisbabát, de ezt ki szertnék szűrni. Szerintetek lehetséges itt, ebben az intézetben? Van olyan közületetk, aki csak szűrés miatt jár ide? Segítsetek, ha tudtok. Köszönöm nektek előre is! Lili
birolili
 
 


Lili,
genetikai tanácsadást nem végeznek a kaáliban, hanem elküldenek megcsináltatni. Czeizel dr. genetikai tanácsadása és a vizsgálatok a Bolgárkerék u.-i Családtervező központban zajlik. Cím, tel: XIV.ker. Bolgárkerék u. 3. (Örs vezér térnél)
Tel.:383-84-77, 363-22-29, 363-52-72
Remélem tudtam segíteni.

Lányok,
mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!!!

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Evike!
Velem semmi újság! Várom a márciust reménykedve hátha ez a tavasz a mi babónk ideje lesz és ő is úgy gondolja szeretne nálunk maradni! Kép
Hamar eltelik ez a három hónap majd meglátod! Miért kell ez a szuri neked?

Niki!
Most hétvégén azért mész uh-ra mert megjött és a 3-6 nap közötti uh lesz neked? Mert akkor most csak annyi fog történi, hogy megnéz uh-val ha ott minden rendben és a vér amit levettek az is rendben akkor megmondja mától indulhat a gonal. Ha a gonalt kapod akkor fogja majd a tüszőket nézni, addig azok nem nőnek!

Lili!
A szívem hasad meg attól a mit írtál! Igazán erősek ha még egy babát vállalnak. Sajnos én nem tudom csinálnak-e itt ilyet, de Lara írt egy elérhetőséget! Kívánom járjatok sikerrel és a következő baba makk egészséges legyen!

Lara!
Mi volt a dokinál?

Éden!
Hány petikét szívtak le? Hogy vagy?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zsebi!

Azért kell ez a szuri, mert még nem voltam bárányhímlős és ha terhesség alatt kapnám el, akkor el kéne vetetni a babát! Így inkább beoltatom magamat, hogy védett legyek!
Kitartást a várakozásodhoz, ez a tavasz a Miénk lesz meglásdKép

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Zsebike : én short protocollon vagyok, ma vagyok a 8. napon, stimu a 3. naptól van : ), úgyhogy tüszőnézőbe megyek, ezért izgulok annyira.

Evike : igazad van, inkább most kapd meg az oltást, a 3 hónapot pedig mindenféle vizsgálatokkal (ha kell a HSG-n kívül más is) jól el lehet tölteni.
Puszi

mniki
 
 


Sziasztok Lányok!
Lassan megyek haza!
Hétfőhöz egy hétre jövök, ha minden rendben!

DRukkolok mindannyiótoknak ezerrel!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!

Nagyon drukkolok Neked!Kép

Természetesen mindenki másnak is!Kép

Irígy vagyok ám, hogy Veletek már történnek a dolgok! Én csak márciusban kezdem el a fogigátlót és hát ugye, hol van még a stimu...

Kellemes hétvégét mindenkinek!Kép

Terka
terka
 
 


Sziasztok!

Zsebi: tök jö, hogy még eszetekbe jutokKép
Az a helyzet, hogy valószínűleg hazaköltözöm a jöv. héten..
Akkor jövök minden napKép
Igen, karatézom.. Nagyon szeretem és nagyon sokáig szeretném még csinálniKép
Mindenkinek nagyon jó hétvégétKép Előre a spontán babákértKép

Stella: Nagy drukk. Lekéstem, már nem fogod olvasni, de gondolok rádKép

Fea
fea
 
 


Köszönöm szépen Lara, hogy segítettél! Remélem tudnak ott valakivel beszélni telefonon. Minden jót nektek, erőt és kitartást kívánok mindannyiótoknak!
birolili
 
 


Köszönöm szépen Lara, hogy segítettél! Remélem tudnak ott valakivel beszélni telefonon. Minden jót nektek, erőt és kitartást kívánok mindannyiótoknak!
birolili
 
 


Niki!
Ez csúcs szuper! Akkor megy a durkk, hogy jó sok petike nőjön!! Jövő héten akkor valamikor neked is punkció! Tiszta izgalmasak most a hetek!

Fea!
A hazaköltözöm mit jelent a párodhoz! Mert annak igazán örülnék. Remélem az életed szépen visszazökken a kerékvágásba és ismét izgulhatunk érted is. Az meg hogy eszembe jutsz csak természetes!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Niki!
Ez csúcs szuper! Akkor megy a durkk, hogy jó sok petike nőjön!! Jövő héten akkor valamikor neked is punkció! Tiszta izgalmasak most a hetek!

Fea!
A hazaköltözöm mit jelent a párodhoz! Mert annak igazán örülnék. Remélem az életed szépen visszazökken a kerékvágásba és ismét izgulhatunk érted is. Az meg hogy eszembe jutsz csak természetes!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kriszta,
javítottalak a táblában. ÉS persze akkor nagy-nagy drukk holnapra! Bóbita azóta se mozgolódik, de bízom benne, hogy attól még jól van. ÉS remélem, hogy nemsokára újra érezni fogom.

Stella,
nagy-nagy drukk hétfőre és gyere minél hamarabb!

Zsebike,
drága vagy, ahogy számontartod az eseményeket. Levettek 5 kémcső vért és jövő hét pénteken lesz meg az AFP eredménye. Igazából annyira nem izgulok, hiszen válogatott alapanyagból készült Bóbita Kép

Fea,
Ez most tényleg azt jelenti???????????? Ha igen, akkor nagyon örülök Nektek! Jelentkezz hamar, ne hagyj minket ilyen kétségek között!

Lili,
remélem, hogy tudtam segíteni. A telefonálást ne adjátok fel, mert hol délelőtt, hol délután van csak rendelés és ezért nehéz elérni őket. Nagyon erősek a sógornődék, sok sikert kívánok nekik.

A tábla...
Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Köszönöm a bíztatást Lányok! Remélem a fagyibabák is megérzik és élni akarnak majd a vasárnapi ébresztő után!
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Krisz
krisz69
 
 


Éden!
Bocsi teljesen el vagyok ma tájolva! Neked ma már transzfer volt! Hányat kaptál vissza?

Lara!
Biztos minden rendben lesz! Már kismamaruha kell, vagy azért annyira még nem indult be a pocid?

Woodi!
Annyira jó lenne tudni mi van veled, ennyi időre még sosem hagytál itt minket!

Reno!
Veled mi a helyzet?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok !

Nemsokára indulunk az inszemre, mar leadtuk a kiskatonákat egy órájaKép Az én három petikém pedig biztos bokszol bent, annyira szúrnak, de nem baj Kép
Stella,
Hajrá együtt az ikrekért, pihenj sokat, a fagyibabáknak pedig üzenem, hogy maradjanak a mamijukkal Kép

Mniki,
Küldöm a tüszőnövesztő energiákat+++++++++++++++és jövő héten csatlakozz a zebragyűjtők táborához Kép

Fea,
Húúúúúúú de örülök, remélem mostmár 1-2 hét és kapcsolatotokban megerősödve újra visszazökkentek a régi kerékvágásba. Illetve ez már egy új, biztosabb vágány lesz Kép Ahogy Lara irta, számolj be nekünk minél hamarabb, hogy együtt örülhessünk veletek Kép

Krisz,
Neked is nagy drukk holnapra a fagyibabákhoz ! Majd ird meg hogy alakult az ébredés. Aztán jövő héten neked is jön a transzfer ugye ?

Lara,
Köszönöm a javítást ! Remélem most ott is maradok a tábla tetején közvetlenül Kattca alatt Kép

Zsebike,
Te mint a Kaális jótündér légyszi gondolj ránk erősen a következő napokban Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok lányok, jótündérek!

Csak egy kis gyors bejelentkezés!

Nyakig benne vagyok az esküvőben, már csak a tortás van hátra. Párommal mindketten (rém)álmodunk. Már csak kereken 8 hét... és ilyenkor már öltözöm. Sajna a ruhacsodámról nem tudok képet mutatni, amíg kész nem lesz és digifotóval le nem kapom a varrónőnél. Úgy kell elképzelni, hogy felül passzos fűzős, mélyen V alakú kivágott a mellemnél, a V csücske mélyen a cicim alatt (!), a cicim alatt a mellrészt egy kis ékszerpánt fogja össze; hátul csak lefut a pánt kétoldalt, amúgy a hátam elég nagy részen szabad. A szoknya fenéknél még szűkebb, A vonalban bővül, van kis uszálya. Düsessz anyagból van, krémesfehér. A csokrom kék-fehér, a kék az orchidea lesz benne.
Lara Kép mostmár remélem, kicsit visszább ment az orrod Kép
Magamról külön: miután a szervezkedés napi 1-2 órákat elvisz már, meg a drága rokonságom igényli, hogy a meghívót mindenkinek személyesen vigyem el..., annyira el vagyok foglalva, hogy a babaprojekt eszembe se jut szinte. Jövő pénteken megyek Krizsa bácsihoz, sztem a sorrend úgy lesz, hogy tüszőleső, ha nincs peteérés (kb.17 napon leszek) akkor megvonásos mensi, utána Marvelon, és kb.ápr.18-20-án kezdem a Suprafactot+Gonalt. Egybeesik az esküvővel, ami nem baj, mert legalább nem a lombikon fogok itt magamban törpölni, és punkció meg úgyis az esküvő utáni héten esedékes. Ez lesz nekünk a nászút, hahaha... Kép Kép (Nászút amúgy lesz. Júliusban.)

Mindenkinek nagyon szorítok, Stellának különösen a fagyiakcióhoz (bocsássátok meg hogy kivételezek, csak szegénnyel nagyon hasonló hullámhosszon mozogtunk dec-januárban). Bevallom, rendesen nem vagyok képben, amit talán megbocsátotok, de viszonylag ritkán tudok mosz fórumozni. Na jó, napi egyszer... Kép Mindenkit ölelek
snori
 
 


Kriszta!
Mindig gondolok rátok! Köszönöm a Jótündér jelzőt! Bár tudnék mindenkinek egy zebrácskát varázsolni annyira jó lenne!
Pihenj délután! Megy az energia +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nóri!
Irigyellek az esküvő miatt bármikor átélném még egyszer. Igen prörgősek a napjaid. Én pont akörül fogok tesztelni mikor te kezdet a Suprefact+Gonalt.

Niki!
Már mindjárt itt a holnap és megláthatod hány tüsző növekszik a pocidban. Annyira igzalmas!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kriszta,
nagyon-nagyon drukkolok, hogy ne is legyen szükség több inszemre, se lombikra. Három petike nagyon ígéretes. Ügyesek lesznek a srácok is, mert már nagyon hiányolja az a 3 zebra a többieket Kép Tessék fent maradni a táblában Kép

Nóri,
ez valami gyönyörűségesen hangzik. Elég vizuális típus vagyok, elképzeltem magamban milyen lehet. Kíváncsi vagyok mennyire találtam el gondolatban, majd a fotó alapján kiderül. Most már nem vagyok Pinokkió Kép

Zsebike,
bizony, bizony már január óta pocakos naciban járok. Bár én korábban csípőfarmerokat és rövid pólókat hordtam és azokba már a lombik után sem igazán fértem el a puffadás miatt. De most már inkább gömbölyű a hasam, mint puffadtKép És a piercinget is ki kellett vennem a köldökömből, mert már az is kényelmetlen volt. De már alig vártam, hogy megszabadulhassak tőle Kép
Már nincs sok hátra az akcióig, annyira szurkolok Neked. Itt mindenki megérdemli a várva várt babát, és remélem, hogy a Te babád már érzi, hogy itt az ő ideje Kép

Mindenkire gondolok!
Pusz: Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Niki!
Már biztos túl vagy az uh-n. Hány petikét láttak? Kell kapnod még Gonalt, vagy esetleg már tudni mikor lesz a punkció?

Lara!
Legalább már azt is tudom, hogy mindenkinek ilyen pufi a hasa a punkció és a transzfer után én is alig fértem bele a nadrágomba még akkor is amikor megmondták nincs a pocimban senki.
Remélem én is hogy hamar át tudom élni ezt a csodálatos élményt és nem kell megint szembenézni azzal most sem sikerült.
Olyan rémálmom volt most éjjel is, egész leízzadva ébredtem azt állmodtam megint nem sikerül és minden másodpercek alatt lepörgött a szemem előtt kegyetlenül rossz volt. Kép

Kriszta!
Remélem pihensz szépen! Lehet, hogy már meg is volt a randi a hasadban. Kép
Küldöm az energiákat folyamatosan ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Krisz! Stella!
Ma ébredtek a fagyibabáitok remélem mindkettőtöknek szépen felébredtek. Szorítok nektek is nagyon! Ha tudtok jelentkezzetek kivel mi újság!

Reno! Zsu! Byby!
Veletek mi újság? Úgy eltüntetek!

Reno, neked már februárban kellett volna indulni a stimunka úgye nem jött közbe semmi!

Lullaby!
Hogy vagy?
Zsebi

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok,
Megvolt az akció, a párom kiskatonái megint rekordot döntöttek Kép Igaz hogy egy hétig gyűjtögette őket, mivel péntek este jött haza Kép
Igy most megint nagyon bizakodó vagyok. Tegnap egész nap pihentem, feküdtem, eléggé feszült is a hasam végig. Este még kicsit rádolgoztunk.
Ma meg nagyot sétáltunk, aztán megint pihi.
Zsebi,
Nagyon köszönöm a folyamatos energiákat, igérem hogy visszasugárzom őket neked március végén Kép
Remélem egyikünknek sem kell megint csalódnia KépKép
Azokat a csúnya rémálmokat próbáld meg elűzni Kép

Stella,Krisz
Vajon szépen, egészségesen ébredtek a fagyibabák ? Olyan jó lenne, ha tudnátok írni, nagyon izgulunk Kép

Mniki,
Hol tartasz, mikor lesz punkció ?

Nori,
Nagyon szexi lesz ez a ruha KépKép Szerintem ezt meg kellett hogy éld, nem viselhetnéd a ruhát ha már decemberben sikerült volna. Tudod, minden okkal történikKép Aztán az esküvő után majd minden szépen fog alakulni, meglásd.

Lara,
A köldök piercinget csak most vetted ki ??? Eddig nem féltél hogy rossz helyen van ? Én már biztos hogy a zebra látogatásakor megszabadultam volna tőle-na persze én elég majrés vagyok ilyen téren.
Nem teszel fel egy gömbölyű képet a profilodba ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?