Új privát üzeneted érkezett!

@caroline4: Várunk ide nagyon! Az őjakat annyira már nem "ismerem", általában miattad nézek be mindig a régi fórumban, úgyhogy gondolunk Rád állandóan! Biztos vagyok benne, hogy lesz kisbabád még!


@anniel: Milyen aranyos lehetett! :) Én eddig azt sose figyeltem az uh-kon melyik kezét használja, általában teljesen el voltam varázsolva, hogy jééé ott az én babám :)


@krystin: Olvastam már a másik fórumban is, és vártam, hogy gyere ide, hatalmas gratula :) Nálunk is egy ilyen késői ovuból, ciklus végén fogant Róza! Jó ötlet volt a kikapcsolódás, és micsoda szép ajándék lett belőle! Kitartást a hányáshoz, én igazán együtt érzek veled, 30 hetes vagyok és még mindig hányok. Remélem, Te nem így leszel, nálunk ez családi hagyomány... Engem azzal nyugtatott az orvosom, hogy a hányás jó, tessék örülni neki!


@ritus922: Biztos, csak alacsonyabb a kicsi! Unokatesóm 155 centi, a párja is hasonlóan alacsony. A kisfiát túlhordta és így is 44 centi volt és 2800 gramm, teljesen egészséges, csak kicsi. De hát ha a szülők sem magasak, akkor érdekes lett volna, ha 56 centis :) Úgyhogy nyugalom, biztos minden teljesen rendben van!











Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Előbb felhívtam a dokit kértem időpontot, jövőhét csütörtökre kaptam.
Kérdeztem hogy nem kell e progeszteron vagy valami, de mondta hogy amíg nincs panaszom addig nem, hívjam ha van valami gond!
A férjem is ottlesz velem, remelem csak jóhíreket kapunk!
Jajj lanyok úgy félek!
Pedig eddig 15össel teszteltem ma a 25os xepil is egyertelműen pozitív lett.
Néha van egy kis görcs, szedek magnéziumot meg a vitaminokat.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: Ha van kedved, tölts fel képet az erősödő tesztekről, engem érdekel :) Kis görcs előfordulhat, mert épp menstruálnál :) Nehéz kivárni az első ultrahangot, de nagyon jó élmény lesz! :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

 
 

@krystin:Gratulálok, és öszíntén örülök nektek :)

@ritus922:Nyugi! Az semmit nem segít, ha idegeskedsz, én már csak tudom.... volt benne pár hete jócskán részem.

Nekem pénteken lesz a következő vizsgálat, valahogy csak félve várom... nem tudom, hogy megint rám akarják hozni a frászt, vagy csak annyit mondanak majd, hogy minden rendben...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Krystin úgy örülök Neked! Csak nyugi ninden rendben lesz!!

Ritus, hát elhiszem hogy milyen para most de próbálj nyugodt maradni.. ezeknèl a mèrèseknèl sokat tèvedhetnek.. nameg ilyentájt már nagy nagy különbsègek lehetnek a babák saját adottságaiknak megfelelöen nem is kellene már szigoruan követniük a mèrettáblázatokat. Várjuk hireid, de biztosan minden rendben lesz!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ritus nyugi!Figyelik majd az aramlast meg a lepeny erettseget,de ha minden rendben lesz akkor biztos mehetsz haza!Szerintem is csak a genetika!De amugy nekem konkretan egy kilot tevedtek minuszba egy nappal a szules elott!A combcsontja vegig le volt maradva ket hettel a koratol!Mindog van mit izgulni!Amikor megszuletett Martin akkor meg mindenki azzal volt elfoglalva h cukros voltam-e mert hatalmas baba lett!
Tudom nem vigasztal de a korhazban jo helyen vagy!De nem lesz semmi!

mimkosz
Budapest
 
 


@molyocska:
@scolo:
@littlebiscuit:
@mimkosz:
Köszi lányok a nyugtatást. Nem vagyok már annyira ideges csak ez a tehetetlenség rossz hogy itt fekszem nem hajlandóak semmit mondani. Kapom az értágítót és ennyi. Még vizsgálatra se küldtek el meg semmi. Elvileg pénteken derül ki hogy legalább hétvégére hazaengednek-e vagy sem. Meg már hallottam olyat is hogy az osztályvezető doki rendelte el hogy minél több kismamát vegyenek fel az osztályra mert akkor több a pénz. Majd kiderül minden a napokban :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ezt a képet tudtam most lőni.Ne haragudjatok hogy csak most jelentkezem,de teljesen ki voltam ütve, muszáj volt lefeküdnöm ahogy hazaértem.
Nagyon várom az ultrahangot,de nagyon félek is hogy minden rendben legyen!
Mondjuk az erősödő tesztek jó jelek, meg az előkerülő tünetek.

AZ első két teszt 15-ös erősségű David, a második kettő25-ös x-epil.




@ritus922: Ne aggódj, valahogy nem szeretik számításba venni az emberi tényezőket, főleg megnézni a szülők adottságait...
Bár tudom hogy mondani egyszerübb, de egy barátnőmet is folyton riogattás hogy milyen kicsi lesz a baba 2,5 kilo meg 48 centi, aztán megszületett 3,3 kg-al és 52 centivel...
Ráadásul ők is úgy készültek hogy kicsi lesz a baba, úgyhogy nem a bodyt nem bírták összecsatolni a lába között és a sapka is csak félig ment fel 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok, ha nem baj. Hétfőn tudtuk meg hogy az én picikém 7 hetes. 
Remélem elég erős az élethez, túl vagyunk az esküvőn kemény egy nap volt és visszaszámolva akkor volt a beágyazódás, de sikerült neki. Aztán folyamatosan erős görcseim voltak és 2 napig barnás folyásom, ami mára elmúlt hála istennek, közben eltelt 3 hét és megállapították hogy életképes 7 hetes a kis tökmagunk. 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@ritus922: Érdekes a magyar egészsgügy az biztos, és lehet abban is valami, amit hallottál. Engem anno hazaküldtek aludni, de papíron benn feküdtem egy hétig...


@krystin: Jó látni milyen szépen erősödött, én is ugyan ilyen teszteket használtam otthon! Hamar elrepül az az egy hét, minden rendben lesz :) Pihenj csak sokat, megjár egy kismamának!


@cseniko: Hatalmas gratula az esküvőhöz és a babához is! Biztos erős kicsike, ha a nagy lagziba sikerült beágyazódnia :) Lehet még segített is neki a tánc :) Hogy érzed magad amúgy? 

Pocakok hogy állnak? :) Ez egy mai kép, 30. hét :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Krystin
Nagyon szépen sötétednek azok a tesztek :) Mielőtt veszélyeztetett terhes két itthon maradtam munka után én is teljesen ki voltam. Ledolgozták a tíz órát és nyolc órakor már aludtam, pedig én 4 órát alvó ember voltam mindig is :)) Drukkolok, várjuk a híreket :)
anniel
 
 


Ritus
Kitartás! Egy ismerősömnek a szülés után is folyamatosan azt mondták, hogy nem nő a gyerek még egy éves korában is, de mindkét szülő 160 centi alatt van, hogy lenne óriási? :)
anniel
 
 


Nagy vágyam voltcsinálni egy digitális tesztet is :)



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


Én is csináltam pár hete és nekem is ezt mutatta.... :) Nagy élmény :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jajj nagyon félek hogy minden rendben legyen!
Állandóan nézem, hogy nem jön-e meg, ha folyást érzek.
Azt mondta az asszosztensnő mikor kérdeztem hogy nem kell-e progeszteron, hogy amíg nincs gond nem adnak, de hívjam ha valami gond van.
Jövőhét csütörtökön doki, szerintetek addig menjek el magánba progeszteron vérvételre, vagy csak várjam meg a dokit hátha minden rendben lesz?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Sztem vard meg a dokid!Igazabol a vervetel eredmennyel is csak orvos irhatna fel barmit is!
De volt gond a progeszteronoddal?Emlekszem en is mindog ezen paraztam az elejen mert en mensi elott mindig barnaztam 2-3 napot!De aztan nem volt gond belole!

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz: Nem tudok róla, én nem barnáztam szerencsére.
Csak nagyon félek, meg kérdezték is hogy nem-e kaptam progit,mert ö hogy félt hogy amiatt elvetél,így belémrakták a parát rendesen 
Tudom hogy hülyén hangzik,de tényleg!
Olyan sok idő a teszteléstől a dokiig. 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Ne menj előbb dokihoz mert nem elküld, hogy korai. 6-7.hetnel előbb nincs értelme mert akkor meg azért stresszelsz, hogy nincs szívhang még. Az meg árt a babának is. A folyás természetes dolog, ne félj. Ha folyamatosan gorcsolst vagy vérzés /barmazas

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Na szóval vagy barnázás jelentkezik azonnal menj dokihoz. Meddig tervezel dolgozni? Mert szerintem a 3 műszak nem túl ideális főleg így az elején :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Szerencsére nincs barnázás meg erős görcs sem.
November elejéig terveztem, ezen kívűl még 2 hétig.
Most csütörtökön úgyis azt nézi hogy jó helyen van-e a pici.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Krystin, Cseniko hatalmas gratula!!! Most már nem idegeskedni, hanem hajrá élvezni a csodát!!!

Hogy nőnek itt a pocaklakók,

Ritus: ne aggódj, minden rendben lesz, nem lehet minden baba 55 cm felett, s kozel 4kg!!
30ik hét után már nem lehet a babákra a sablont ráhúzni, onnantól egyéni a fejlődési ütemük!!
Nézd a jó oldalát a kórháznak, a legjobb helyen vagy, ott odafigyelnek rátok!!
Tudom milyen egyhangúak és unalmasak ott a napok, de ki lehet, s ki kell bírni! Ha megszületik a babád, mindenért kárpótol majd!!!

Ikrek jól vannak, habár tegnap pont el romlottak, semmi nem volt jó nekik, de hát nem lehet minden nap mesébe illő!!!
Már majdnem 5 kg, szépen híznak!

Caroline: nagyon remélem hogy hamarosan Te is csatlakozhatsz ide!!
Esetleg egy clostys kúrán Te nem gondolkodtál el??
Krystinnek is sikerült, nekem is hatott a kúra után!!




annyira jó!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 









Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Nagyon édesek!
Remélem hamar visszaáll minden a régibe nálatok :)
Próbálok nem idegeskedni,de nagyon nehéz.
Első terhesség, nekem még minden új :)
Alig várom hogy csütörtökön lássam a csöppségünket!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Sajnos nem alakulnak túl jól a dolgok. Csütörtök éjszaka elkezdtem vérezni, nagyon megijedtünk. Azonnal mentünk a kórházba, ott megvizsgáltak, ultrahang is volt a kicsinek tovább dobogott a szíve és már 14 mm volt, hétfőn csak 9mm. Kaptam utogestant, tegnap reggelre már nem volt vérzés, hanem csak barnázás. Azt olvastam, az megmaradhat akár a 12. hétig is.  Nagyon félek, hogy baja lesz a picinek és nem marad meg. Tudom, hogy nem szabadna idegeskednem, de nem tudok nem erre gondolni. Nov 3.-án kell mennem ellenőrzésre, az még olyan messze van, nagyon félek.
Volt közöttetek olyan aki hasonló helyzetben volt? Megmaradt a baba? Van remény,hogy ezek ellenére egészséges babám szülessen?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Szia! Sógornőm a 16. hétig szinte folyamatosan vérzett vagy barnázott a kisfiával a gyógyszerek ellenére is. Egészséges kisfia született és túl is hordta! Barátnőm pedig szinte szülésig barnázott, most két éves a kislánya. Pihenj sokat és gondolj arra, hogy egészséges erős pici babátok van! Úgy tudom, hogy ilyenkor még a szervezet emlékszik rá, hogy menstruálnia kellene és ez is okozhatja. Nem is biztos, hogy a babától jön a vér. Egyik kismama ismerősöm pl vérzékeny lett és gyakran vérzik az orra, fogínye vagy a hüvelye. Az is okozhatja. Csak pozitívan, hiszen milyen sokat nőtt!!! :-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@cseniko:
Ne idegeskedj, nem egy ember volt a csopiban augusztusi és szeptemberi babások között is akinek volt vérzés az elején. Pihenj sokat, szedj vitamint és magnéziumot. És a legfontosabb beszélj a babához hogy nagyon vartatok már, jó helyre fog érkezni. Ne a stresszt érezze rajtad, hanem a szeretetet. A növekedés pedig szuper hír :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszönöm. Megróbálok pozitív maradni, de nem könnyű. 

Próbálom beállítani a vonalzót, de nem sikerül. Tudnátok segíteni?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: ha rákkantittasz az én vonalzómra ki fog jönni egy oldal ahol regisztrálsz és csinálhatsz sajátot. Végén kapsz egy linket amit a profil beállításoknál beillesztesz az aláíráshoz.

De szerintem magyar oldalt is találsz, ugyanúgy a végén kapott link megy az aláírás helyére. Ha bővebben írjam le, szólj nyugodtan

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Köszönöm. Látjátok?:)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Én sajnos telefonról vagyok épp és itt nem mutat ilyeneket, csak később tudom megnézni. De ha Te látod, akkor mi is
:-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!
Cseniko nyugalom, csak pozitívan!! Dobog a szivecskéje, és az nagyon jó! Szurkolók!!!
Mi ma voltunk dokinál és azt mondta, hogy még ne kezdjünk vásárolgatni, de úgy tűnik növekszik egy kuki :) Nagyon boldog vagyok, a szívem méyén fiúra vágytak. Csak persze fiúnevünk nincs pont :)
anniel
 
 


@anniel:
Köszönöm, próbálok pozitív maradni. Remélem hogy a következő uh-n is hallom majd dobogni a kis szívét. Neked gratulálok a kis fütyköshöz. :D

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Sziasztok! Nagyon ellaposodott a csoport. Remélem visszajösztök még.


 Rólam annyit, elmentem ma uh-ra hogy megtudjam minden rendben, nem bírtam tovább várni.  9 hetes a kicsikém és 18mm, minden rendben van vele. A vérzést valószínűleg egy ciszta okozta ami a jobb petefészkembe van és irritálja a környezetét. Úgy hogy megnyugodtam, hogy nem a baba miatt van a vérzés és ő boldogan fejlődik odabent. :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
De szuper :) mostmar nyugi és pihenj sokat :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Cseniko
Nagyon örülök, gondoltam rá, mi lehet veled. Jó, hogy hamarabb el mentél, mert így nyugodt tudsz lenni. Továbbra is pozitívan, és nyugodtan, bár ezt könnyű mondani :) Én nagyon félős voltam a 12. heti genetikai ultrahangig,bár két vetélés után annyira nem meglepő. De tényleg próbálj nyugodt lenni!
anniel
 
 


@kiscsillag201:


@anniel:


Köszönöm. Örülök, hogy gondoltatok rám. Jól vagyunk, jól is leszünk mostmár, ezt eldöntöttem, másképp nem lehet. :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin:


ritkán vagy nálunk a másik csopiba. Csak most látom, hogy lefotóztad a többi teszted is. Szívesen megnéztem volna, de csak ma vettem észre itt. Úgy érzed a másik csoportban nem látnánk szívesen? Pedig de. 

Ma mész uh-ra, ezt is most olvasom. Remélem minden rendben lesz. Majd azért jelentkezz odaát is! 


@lolo8280:


de igen, gondolkodtam clostyn, hiszen egy éve sikertelenek vagyunk. Emlékszel már korábban is gondoltam rá. De még nem tudtam visszamenni a dokihoz, hogy mit mond a vérvételem eredményére. Ovuteszt mutatja az ovut, a hőm is szépen felmegy ekkor , együtt is vagyunk olyankor, mégsem lesz semmi. Most is megjött. A ciklusom 2. napján járok. Pedig ebbe a ciklusban nagyon bíztam. Minden klappolt. Minden. Elegem lett és jövőhét szerdán elmegyek egy átjárhatósági vizsgálatra magándokihoz. Kíváncsi leszek mit fog látni. Nagyon vágyom már a babára. 




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Azoknak akik még ezután szülnek!

Nagyon tudom ajánlani, hogy szerezzetek be hasszorítót, vagy kisméretű derékmelegítőt, de inkább a gumis hasszorító a legjobb. Olcsó kínais is jó, kb. 1500 Ft. Na  a lényeg, hogy én csak a harmadik szülésem után használtam, de nem csak otthon, hanem szülés utáni napon rögtön. (persze ha nem vagy császáros) és sokkkkal hamarabb visszament a hasam, mint az előző két szülésem után. Mert hamarabb vissza tudnak rendeződni a belek, a dolgok, és a méh sem bukik előre, hanem tartja, igazából egy pót hasfal a régi helyreálltáig. :)

Boldog babavárást mindannyiótoknak!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Azt nem tudom mennyire laposodott el a fórum.
Én mostanság nem írok ide és ennek az az oka, hogy itt van egy régi "kedves" kissé beteg vagy inkább nagyon beteg ismerősünk...
Kicsit sajnálom, mert szeretek veletek beszélgetni.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Kire gondolsz? Mert akire gondolok hogy gondolsz őt nem látom itt vagy csak vaksi lennék? :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Elszólta magát ismételten... és a stílusát is hozta az is jellegzetes... a terhessége ideje is klappol.
Természetesen új néven ismét...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@cseniko: Itt vagyunk ám, csak várjuk, hogy valaki írjon újat :) Örülök, hogy minden rendben van! Megnyugtató volt akkor az UH!


@caroline4: Köszönöm a tippet, én mindenképpen venni fogok, már ki is néztem!


@scolo: Sejtem kire gondolsz, de írni még nemírt ide szerintem, vagy én is vaksi vagyok lehet... :)

Nálunk nincs semmi hatalmas történés, növünk szépen. Annyi van, hogy egy ujjnyira nyitva van a külső méhszájam, úgyhogy többet kell pihennem, mint eddig. Plusz több magnéziumot szedni.
Baba helye már teljesen kész, már csak egy pelenkázótáskát kell vennem és egy kukát a pelenkáknak. A hányinger engem még mindig gyötör, de ez semújdonság :)








Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@scolo:
Én is sejtem hogy kire gondolsz de én is vaksi vagyok.

Én még mindig élvezem a kórházi napokat. Hétvégére hazaengedtek egy kicsit. Kaptam tüdőérlelöt hogy ha bármi gond van akkor legalább a tüdejével ne legyen baj. Most meg hétfő óta szenvedek mert fent van a savam és nagyon marja a torkomat meg alig kapok levegőt néha ha úgy helyezkedik a baba. A szobatársam is így van és neki megfordult a babája faros lett. Nagyon remélem hogy nekem nem lett faros. Ha hazaengednek a hétvégére én is megveszem az utolsó dolgokat a babának. Pelus, textil pelus meg szülés utáni betét. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Kire gondoltok?Csak en vagyok ennyire hulye hogy nem tudom?
Nekem a hasszorito sajnos nem jott be!Hiaba vettem fel most is akar,es siman beert most mar ,ugy ereztem megfulladok es osszenyomja a tudomet meg mindenemet a hasamban!Lehet h meg nem rendezodott vissza minden,de hanyingerem lett tole!
En is sajnalom h kettevalt a csoport mert igy igazabol nem az igazi egyik sem!Es hat sztem jogosan nem irunk oda babas dolgokat caroline mert tobben kertek hogy ne ott legyen ez feltoltve!Aztan van aki azota mar oda sem irogat!Nem bantasbol,ne ertsd felre,csak igy valahogy nem az igazi mar!A most babasodokat sem tudjuk igy biztatgatno sztem vagy egy-egy dologgal segiteni oket h ne izguljanak vagy nalunk higy volt pl.Es igy sajnos a te tapasztalataidrol is lemaradunk akar!En nagyon sajnalom h kettevaltunk!
Nalunk minden rendben egyebkent,jovo heten lesz Martin 1 honapos,es a jelek szerint utal aludni :lol:

mimkosz
Budapest
 
 


Ritus mikor volt ultrahangod utoljara?Mondtak valamit azota a mereteire?

mimkosz
Budapest
 
 





mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:
Hétfőn lesz a következő ultrahang akkor telik el két hét. Már nagyon kíváncsi vagyok mennyit nőt. Már nst-n háromszor voltam ott minden rendben van. Plusz egyszer nézték meg az áramlást az is jó lett. De nagyon nem akarnak semmit mondani.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@mimkosz: Egyet értek, hogy így már nem az igazi! Pedig azért minden nap felkukkantok oda is, csak épp nem írok semmit. Amúgy latkafr, akire gondolunk, aki már több felhasználónéven is írt. Gyönyörű a kisfiad, hihetetlen, hogy már egy hónap eltelt! Sikerült már belerázódni a mindennapokba? :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Oszinten nem sikerult!Kaoszosabb mint valaha! :-D
En is ra gondoktam de most molyen neven lehet?
Ritus irj majd mindenkeppen h mi volt!
Jah az meg eszembe jutott h nekem szules utan ket nappal beutaliasan bedagadt mind a ket labam...de olyan szinten h a papucsba nem fert bele!De amig mind a ket lab meg van dagadva,normalis!Szules utan a vegtagokba huzodik a viz!Enni inni vigyetek bosegesen szules utanra mert ki tudja miko lesz kaja a korhazban legkozelebb!
Nekem hasznos volt meg a Domestos torlokendo!
Egyebkent en a Honvedkorhazban(regi MAV) szutem!Ha vki szinten ott fog szivesen valaszolok barmilyen kerdesre!

mimkosz
Budapest
 
 


Es a labdagadas ket het utan ment le nalam!Azert irtam le mert nekem ez eleg ijeszto volt!De ha van meg barmilyen kerdes amite tudok valaszolni bombazzatok! :lol:

mimkosz
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?