Új privát üzeneted érkezett!

Beu, Elli,
Nem elrettenteskent szantam! Amugy minden nap hasonlok tortennek, csak ma valahogy sokkal jobban bepoccentem mindenen, biztos front van! Kép

Maci2,
Arnicabol 3 bogyo, amint lehet. Legjobb egy fiolaval a zsebedben tartani. Mobiltol ha lehet messze! Hihetetlen, milyen latvanyosan hat az ilyen gyerekseruleseknel! A kek foltot szerencsere hirbol sem ismerjuk, bar serulesek azert vannak! Kép

Na, itt egy csoszogos (hatterben a foldon ama bizonyos szepseges teritom, amiben mumuskodni szeret)

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Ari
küld el az infót a képekről. Köszi. Ismerős néhány gyakorlat.... Kép bár én nem panaszkodom apára. Persze néha balhé van nálunk is, de semmi komoly.

Leszter
örülök, hogy semmi komoly baj nincs, szép hosszú álmokat !Kép

Anyicska
Nekünk nikon coolpix 3.2 -es gépünk van. Ez azt jelenti, hogy A4-es méretig tökéletes minőségben lehet nagyítani a képeket. Ha ennél nagyobb képet akar az ember lánya akkor erősebb gépet kell venni. De 3.2-nél kisebbet ne vegyetek, ennyi azért kell. Ez kb. most 45-50e ft között mozog. Szerintem sony kamerát nem érdemes vennetek, mert elég olcsónak tűnik némelyik, de nagyon drága bele a memória kártya. Mert az is kell hozzá. Abból legalább 256-os kell, hogy sok kép ráférjen. A gépekhez ennél jóval kisebbeket szoktak adni. Tudásban nagyjából egyformák: mikro (közeli), portré, panoráma kép (nagyon jó) sport, sorozat stb. A piros szem efektust nem tudod kikerülni az nem a fényképezőn múlik. Viszont ki lehet javítani, miután föltöltötted a gépre. Szerintem nézd meg a www.depo. hu oldalt, mert ott pontosan kikeresve nagyon jó ajánlatokat találhatsz. Én nagyon szeretem használni.
Dorki
a képek fölrakásával még küzdök, mert nem engedi ez a ....
dorki
 
 


Zsuzsi
Én ugyan jót mosolyogtam a leíráson,de látom te nem. El sem tudom képzelni, hogy leszek türelmes 2 kölökkel, akik szét akarják szedni a lakást. Még egyel valahogy megbírkózok.
Réka
Milyen házban laktok ti, hogy mindenhova betörnek ? Szomszédnak azóta se híre se hamva? Kérjél tőle kölcsön videókazit, ha idegesíteni akarod, neki most úgysem kell. Kép

Na nagynehezen sikerült összebénáznom a képeket. Modemmel küzdök nem holmi gyors adsl vagy kábel, na de ez van.
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4820&page=1
Jó éjt mindenkinek
Dorki
dorki
 
 

 
 

Reka,
Furulya nalunk is van, bar itt Matyi hasznalja eloszeretettel. Multkor megtanitotta Jucust hogy kozben ket fedovel lehet cintanyaerozni, na akkor szivesen elmenekultem volnaKép
Halasz Judit....en mostanaban belole hallgatok tobbet, mint szeretnekKép

Zsuzsi,
Koszi az Arnicas tippet, nalunk is napirenden vannak a puklik.

Nevnaposoknak sok boldogsagot!

Tunder,
Sajna ezek tenyleg kivedhetetlenek, Matyinak egy honap alatt ketszer varrtak a homlokat, pedig o meg semmi szelvesz kisasszonyomhoz kepest.

Ari,
TovabbkepzesKépKépKép

Maci,
SzankoKép
Ja mar kerdezni akartam cukrod-pajzsmirigyed hogy all?

Ma en is kivagyok. Delutan telcsi az ovibol, Matyi beteg, sajna kozepful-arcureg gyuszi.
Mire hazaertem a dokitol, Jucus lett lazas (38.5), szeme semmit nem javult, ujabb telcsi a dokinak, hogy adjon idopontot (sajna a mienk mar nem volt ott). Esssss nem kaptam, mert telefonon kozolte ez csak virus adjak neki lazcsillapitot. Szoval vartam estig, akkor elmentem az ugyeletre, ott meg lecsesztek miert vartam eddigKép

Angi
angela2
 
 


Réka,
Roni is imádja a zenét. Neki egy kis zongorája van (még unokatesómé volt), azt ütögeti 1-2 ujjal és közben énekli-mondja a boci boci tarkát. Meg a gitárt kéri néha 'Noni gitájzik'Kép
Ja, és rendszeresen szól, hogy 'anya kapcs zenét' és 'hangosít', amire természetesen 'táncizik', 'anya, apa is'Kép
Vannak verses-dalos-mondókás könyvei, azóta nem olvasni kell, hanem 'anya énekel'Kép
Néha jól jön a zeneimádata. Pl. amikor nem akar fogatmosni, akkor éneklek neki fogmosós dalt.

Évi,
Ezek szerint mind a 3-at megkaptad. SzívesenKép

Zsuzsi,
Amikor kiakadok (főleg amikor úgy eszik Roni mint 3 malac) néha eltöprengek, hogy bírnám-e ha 2 gyerek lenne, ahogy elterveztük...
Köszi az infótKép
Csoszogós édesKép

Anyicska,
Fényképezőgép: Pont azt írtam volna, amit DorkiKép Még annyi, hogy szerintem fontos hogy legyen optikai zoom, ne csak digitális.

Dorki,
Nem a Dorki Nikije albumot kellene megnézni? Nem értem, a listán (D betű) ott van hogy 43 kép van benne (vagy nem azt jelenti?). Ha meg belemegyek, akkor közli, hogy "Az album üres".Kép

Angi,
Köszi kérdésed. Pajzsmirigyem dekkol. Cukrom romlott, magas a reggeli előtti érték (így a reggeli utáni is), ezért 1 egységgel több inzulint adok olyankor. Attól tartok hogy most már nem úszom meg a bázist (hosszabb), eddig csak gyors hatású kellett étkezés előtt. A jövő héten megyek dokihoz (ha nem felejtem el megint felhívni), akkor többet tudok majd.
Betegeknek jobbulást!

Miszike,
Küldtem még képeket.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm az együttérzést, nagyon jólesett!!Kép

Ilangnak kék nagyon a kobakja, de púp majdnem teljesen felszívódott. Enni nem nagyon eszik, baromira kipirosodott, felhólyagosodott a feneke, szal volt már jobban is a KistündéremKép
Szerencsére semmi agyrázkódásos tünetet nem produkált, ennek nagyon örülök. Megnyugodtam már, de vhogy parás lettemKép

Zsuzsi!
Jajjj, ez szörnyü amit ítál, lyuk a homlokánKép Jobbulást neki, neked meg kitartást! Én akkor szokta ilyen extra szenzibilis lenni, ha szél jön és lön itt eza viharos fránya szélKép
Ez a szer homeós bogyó amit írtál? Hogy-hogy megúsztátok a kékfoltokat? Ilangnak mindig kék-zöld a lába, mert üti-veri magát, kész is vagyok, hogy fog nyáron kisruhában kinézniKép Ez a szer erre is jó?

Lányok, megint csak ennyire futotta...

Megyünk ébredés után a könyvelöhöz, úgyhogy megyek papírokat összeszedni...

Puszi mindenkinek!

Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Most kerestem vissza, mi történt! Szegények! Elfelejti,ez jó is, rossz is, következő alkalommal ugyanúgy fog rohanniKép
Beu
beu
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan, mert dolgom van: APA HAZAJÖTT MEGLEPIBŐL!!!!! Úgy örülök neki!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Hozott Ausztriából Kevinnek egy csomó kiegészítőt a favonathoz, farmot, váltót, 2 mozdonyt, targoncát, felüljárót...K úgy ugrált körülötte, mint egy kis nikkelbolha, azt se tudta, merre toporogjon meglepetésében és örömében.Kép
Én seKép
Mégiscsak szép ez az életKépKépKépKépKépKép
e
(Azért szólhatott volna, legalább a hajam megmostam volna.KépAmi rossz, hogy kicsit fáj a műtött térde, nem akarta erőltetni sem, de persze hiányoztunk isKép)
ellimami
 
 


bocs, egyáltalán nincs idQm írni, de
Elli,
én olyan jókat röhögök rajtad meg a hormonjaidon.
Na megyek, mert Abigél számítózik "ne, ne ,ne" felkiáltással, Dana pedig azt, mondta, hogy: "anya, minden baba kitépte, azt hiszem" Úgyhogy anya megy és megnézi, mit téptek ki a babák...
zs
zsuzso
 
 


Zsuzsó,
Mit téptek ki a babák?

Elli,
Meglepi apaKép

Miszike,
Elküldtem mindet (vagy 8 mailben)Kép

Mi ez a nagy pangás ma?

Maci_2
maci_2
 
 


Ez a babanet egy rakás sz.. ma. És egyre többször csinálja.
Maci2
Én baltáztam el. A képek a 0-9 között vannak 2005.02.15.tali néven ,8 kép
Dorki
dorki
 
 


Elli, apa Kép

Zsuzsó, arra én is kíváncsi vagyok, mit téptek a babák?

Tündér, talán a foga, vagy valami kaja a piros popsi oka. nálunk legalábbis ez a kettő jön be. jobbulást! úszás? asszem, csak apa megy Lizivel (meg talán az öcsével)

Angi, jobbulást nektek!

Dorki, kérdezted a tücsökzenét: budafokra, a Campona mellé járunk, az új művházba. minden hétfőn és szerdán van délelőttönként. félórás foglalkozás. de van a városban több helyen is, egy személy szervezi, ha tel.szám érdekel, szólj. Liza élvezi, még akkor is, ha nem sokat ül mellettem Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok lanyok!

Tegnap voltam a hathetes kontrollon, minden rendben.Kép Imadom a gyerekeimet, de annnnyira jo erzes volt egyedul mennem a dokihoz! Nem is gondoltam volna regebben, hogy mekkora konnyebbseg tud lenni, ha csak a sajat kabatomat kell felrantanom, csak a sajat biztonsagi ovemet kell becsatolnom, es a varoban nyugodtan olvasgathatok negyed oraig.Kép

Ma ejjel nagyon jol aludt Marci. Egyebkent olyan edes, nyugis, turelmes baba! Petra nem volt ilyen turelmes szerintem, pedig o sem volt egy nehez eset. A mostani hisztis Petra mellett pedig meg jobban tudom ertekelni Marci nyugalmat.Kép Csak akkor szol, ha ehes, az a nehany hasfajos delutan pedig igazan nem sok.Kép

Kangi, Tuni,
Nalatok milyenek az ejszakak? Es egyebkent, hogy birjatok?

Gomboc,
Mi ujsag? Jobban vagy mar? Eskuvos talira el tudsz jonni, ugye? Egy rantott sajt es egy kis nyugodt dumcsizas biztos jot tenne neked!Kép

Na megyek, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Julcsiknak, Zsuzsiknak boldog névnapot!
Sajnos most nem tudok visszaolvasni, mert két gyerekkel vagyok itthon, amiből az egyik beteg. Domcsinak nem múlt a köhögése, tegnap visszavittem. A tüdejébek a hörgők begyulladtak. Ebből lehet tüdő gyulladás, amitől megidejtemKép kapott gyógyszereket.

Készülnöm kell holnapra, mert tarjuk Dorka szülinapját.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Miszike,
SzívesenKép

Dorki,
Sikerült! Jók a képekKép

Leszter,
Gyerekmenetes vizsgálatKép

Nelli,
Domcsinak jobbulást!
Dorkának boldog szülinapot!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Hali! Kép

Kissé el vagyok foglalva, de most alszanak. Mindjárt én is. Csak egy szó:

Leszter Kép
Babamentesség KépKépKép Én máma a postára mentem, egész egyedül! Szuper volt! Kép
Éjszakák: Andris eszik késő este, éjszaka közepén és kora reggel. Ki lehet bírni. Csak Julcsi is ébred mostanában, szegény! Ma éjjel háromszor Kép Ilyenkor Apacuka mélyen alszik, fel sem ébred, én kecmergek egyik gyerektől a másikig ... (aztán másnap csodálkozik, miért vagyok ingerült, na de ez más téma)

Azért persze nem csak panaszkodom KépKépKép:

Kép

De most elhullok, ha sikerül ...

Kangi
kangi
 
 


jajjjjj, ellágyulok!KépKépKép
beu
 
 


Kangi
Ez egy díjnyertes kép ! Tündériek. Én a postát egyedül sem szeretem.
Panu
érdekelne a teliszám.Csak délelőtt van? Köszi

Mi voltunk apával ma a francia kiállításon a Műcsarnokban. Több, mint egy órát álltunk sorba, de jó volt nagyon. Pár képet hazavittem volna,de nem engedték. Kép
Nelli
Boldog szülinapot Dorkának ! Kép Kép Kép
dorki
 
 


Kangi,
Csúcs-szuper ez a képKép

Mi az, ma is halódott a babanet, hogy ilyen keveset írtatok? Micsoda mázlim van akkor, mert amikor benézek éppen megy.

Végre leülhetek, minden kész holnapra (takarítás, sütik). Apa a barátaival bulizik holnap este. Én meg gondoltam egy merészet és elhívtam a 3 gyerekes barátainkat. Reggel jönnek, délután az apák lelépnek. Legalább Roninak lesz játszótársa és én is dumcsizhatok kicsitKép

Tegnap végre felhívtam a dokimat, hogy mikor menjek vérvételre. Kiderült, hogy valamit félreérthettem. Most megy 2 hét szabira (én meg azt hittem, hogy eddig volt). Ez még nem is lenne gond, de ma kiszámoltam, hogy nem lesz elég a gyógyszerem addig. Na, mindegy, pár napot kibirok nélküle.

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi,
Szenzacios! Versenyezni nem tudok vele, de azert teszek fel en is!

Hajnali 7 ora. Almosak. De nehogy mar lemaradjanak valamirol, jonnek ki a nappaliba, ledoglenek a kanapera, es ott szenvednek meg vagy fel oran keresztul nagyjabol igy:

Kép


Neha igy is tudjak egymast szeretni. Meg fenykepezni is volt idom, legalabb 3-4 percig meg se mozdultak, csak igy oleltek egymast!

Kép

Maci2,
Biztos nem lesz gond, ha hirtelen elfogy a gyogyszer?!
Nalam nem volt babanet, es igy megy mar napok ota!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


KangiKép én is ellágyulok!Kép

ZsuzsiKép ölelős kép is Kép Vannak ám szép pillanatai a sokgyerekességnek!Kép

LeszterKép tündér-MarciKép én már rég direkt szeretem, ha pl. váróban várni kell, persze csak ha egyedül vagyokKép

BeuKép végül mikor műtenek?

Tegnap du. a nagyok ezt alkották meglepibőlKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Köszönjük a dicséreteket KépKépKép

Urszila Kép
Szuper a hócsalád!

Maci Kép
Tuti nem lesz baj a gyógyszertelenségből?

Zsuzsi Kép
Édesek. Nahát, két kis pasi így ölelkezik! A reggeli nyunnyogós kép is vidám (nekem Kép)

Most kicsit lécci sajnáljatok. Úgy volt, hogy Julis holnap vendégségbe megy Mamáékhoz, vasárnap jön csak haza. Erre tegnap köhécselni kezdett, mostanra meg már (ahogy érzem, nincs fülhőmérőnk) be is lázasodott KépKépKép Nagyon nyugtalanul is alszik szegény, sokat beszél álmában és sóhajtozik, biztos rossz neki. Annyira sajnálom. Meg azt a dög Murphyt fogom egyszer s.ggberugdalni de rendesen, hogy pont amikor kicsit mindenki kikapcsolódhatna ...

Jó éjt! Már akinek. Én tartok kicsit tőle.

Kangi
kangi
 
 


Ma akartam a héten elQször korán lefeküdni, de lehetetlen, valaki mindig akar tQlem valamit...
Ráadásul ez a k. építkezés (még el sem kezdQdött) asszem, menthetetlenek vagyunk, mindig rájövünk valamire, hogy nem úgy kéne... na de már minden papír beadva. Jajj!!! én nem is tudom, hogy lesz.
Mindenkit elolvastam, Kangi Kép, Zsuzsi Kép
Na megyek fürdeni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Kangi!Kép
Ez a kép...Ez csúcs jó!!!!!!!!!KépKépKép
Dijnyertes lehetne!

Zsuzsi!Kép
Hát...Te sem panaszkodhatsz ,nagyon helyesek a fiúk!Jók a lesifotók!!!!!!!!!!!

Maci!Kép
Azért a fogmosósdalt szivesen meghallgatnám!Kép
Az inzulin fog elfogyni?


Urszila!Kép
Nagyon jók a Hómukik!
Még jó hogy ennyi hó esett , a népes családott volt miből megalkotni!KépKépKép


Leszter!Kép
Én 1 gyerek mellett is néha szivesen megyek egyedül pl.vásárolni ha lehet,-megértelek!Kép
De azért irigyellek a 2ért!KépKépKépKép

Meg is fogalmazódott bennem ma (főleg itt a fotókat látván...): Kell egy kis tesó!
Na meg pakolásztam ma Marcus kinőtt ruháit. És nagy luxus lenne ha 1 gyerek után kellene bedobozolnom,fel a padlásraKép

Megyek lassan készülődök a holnapi nagy bulinkra ,12fő- raklettezünk, GYEREKEK NÉLKÜL!!!!És igy még talán beszélgethetünk is KépKépKép

JÓ ÉJT MINDENKINEK!


Mariann
mariannmarci
 
 


Ahogy sejtettem Kép Pocsék éjszaka, reggelre 39 fokos láz, ordító-recsegő köhögés. Most Nurofennel 38.2-re lement. Egyelőre nem hűtőfürdőzünk, hátha a lázzal hamarabb eldolgozza a kórságot Kép Brühühü. Andrisnak csak a hasa fáj, azért óbégat, meg mert elfárad az óbégatásban KépKép

Mindenkinek kellemesebb hétvégét!!!

Kangi
kangi
 
 


Dorki, Gál Gabriella tel.száma: 06-30-999-4945, úgy tudom, csak délelőtt van.

Kangi, helyesek a képen a skacok, jobbulást nektek! sajnálom, hogy ugrott a kikapcs. Kép

Urszila, nagyon jók a hóemberek Kép

Zsuzsi, édesek együtt a gyerkőcök Kép

babanélküliség: én kicsit dolgozgatok heti 2 nap hajnal, ilyenkor jön a nagymami, és akkor van egy kis pihi lehetőség, illetve néha apa bevállal egy délutánt, amikor elmegyek tornászni, meg barátnőzni, vagy csak olvasgatok otthon. Kép

mindenkinek jó hétvégét

panu
panu
 
 


KangiKép
Hát a kép, nem is tudom szavakba önteni, annyira jóKépKépKép Mikor volt az én Domcsim ekkora? Nemrég, de mintha száz éve lett volna.
Jobbulást!

ZsuzsiKép
Te sem panaszkodhatsz. Nagyon édesek a gyerkőcökKép

UrszilaKép
Klassz a hóember családKép Ügyik vagytokKép

Köszönjük a köszöntéstKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Panu Kép
Köszi! Egész délelőtt rajtam szendergett a lány ... szerencsére Andris elaludt.

Nelli Kép
Köszi szépen a jobbulásdrukkot. Nálatok minden rendben?

Rendelni kellett az ebédet, főzni se tudtam ... de fini volt, nyamm! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Fotok nagyon meghatoak Kép

Nelli
Dorkanak Boldog Szulinapot Kép

Lanyok
Szokott valaki a Mikkamakkába jarni? Milyen???

En ma kicsit depisen, uhogy inkabb kaptok egy kisTigrist :
Kép

Norka
norkini
 
 


Beu
Irtam mailt! Lecci jojjon az a regeny! Kép
Holnap tanchaz???

N
norkini
 
 


Norka!
Nem jött semmi!Kép
Holnap táncház, de nem a Cserepesbe készülünk, hanem Mátyásföldre, mert ott Kolompos lesz, és a kölök rajongó. 10-től.
Kistigris de cukiKépKépKép Mi a depi oka????

Zsuzsi!
Szenvedős kép oltári jó! Az ölelkezős meg ééééédes!Kép

Urszila!
Ki tudja?! Már csak akkor írok erről, ha túl leszek rajta. Hóemberek jópofákKép

Kangi!
Jobbulást a csajnak! A dög Murphy levadászásában segítek, nekem is sok borsot tört már az orrom alá.Kép

Kölök reggel 9-kor kelt fel. Most meg játszik az ágyában, aludni nem akar. Hogy mikor fogom lefektetni este??? Miért nem tudok soha megnézni egy 9 órai filmet????

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, Marci este 3/4 9-kor evett, es csak 1/4 6-kor ebredt reggel!!!Kép Aztan aludt tovabb 1/2 9-ig!Kép
Ma vendegeink voltak ebedre, en olyan jol ereztem magam, kicsit massal is foglalkoztam, mint a gyerekekkel.Kép Akik persze itt voltak, de akkor is!

Kangi,
Ez a kep csuuuucs!Kép Nalunk is vannak hasonlo jelenetek, csak el kene tudni kapni!
Betegseg miatt abszolut reszvetem. Egy betegseg eleve rossza, de ugy, hogy szamitottatok ket nyugis napra (amikor szimplan egy hasfajos csomagot kell razogatniKép) es ez hiusul meg...KépKép De lesz majd jobb is, ez biztos, kitartas!Kép

Urszila,
Hoember-familia nagyon jopofa.Kép Nagyon otletesek a nagyjaid!Kép

Na megyek, nezem tovabb a Csillagkaput, kozben dedelgetem a kis tekergomet. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Beu
Dehulyevagyok. Hat Jazi tok beteg! Pedig a kolompost mi is komaljuk!!!!!!
N
norkini
 
 


Beu, hol lesz ez a Kolompos? es hanytol?Kép
orsoly
 
 


Norka!
Jázinak is jobbulást! Kár, hogy nem jöttök. Írok mélt.

Orsoly!
Erzsébetligeti színház, 10-től. Jöttök?
http://www.corvinmuvhaz-16ker.hu/programs.htm#gyermekprogramok

Beu
beu
 
 


Beu lehet hogy elviszem a lurkokat, bar meg sosem hallgattunk KolompostKép ez nagyon kozel van hozzank, mar maskor is neztem hogy ide fogunk programokra jarniKép
orsoly
 
 


Beu,,
irtam tegnap levelet megkaptad?

Évi Kép
Évi24
 
 


Igen, Évi, válaszolok mindjárt.Kép
Beu
beu
 
 


Norka
Jázinak jobbulást. Te megnézted a képeket ? A te csajod is rajta van.
Urszila
ügyesek a nagyok hóembergyártásban
Zsuzsi
nagyon jó az ölelgetős kép Kép és hogy ezt percekig csinálták az meg mégjobb. Te meg gyönyörködve nézted őket ?
Maci
nekem halódik a babanet, fogalmam sincs miért, más oldal bejön. Nekem is elküldenéd a talis képeket? Köszi

Én is rábízhatom apára vagy bármelyik nagymamára a kölköt, így kapok néha kimenőt Kép De sokszor érzem magam bezárva a négy fal közé. Hiába van apa sokat itthon, azért szükségem lenne nagyobb társaságra.
Dorki
dorki
 
 


Lányok, anyatejet meddig tarthatok normál hűtőben, 24 vagy 72 órát? Nem emléxem Kép Nem a kicsinek kell, Julcsinak szoktam adni, de ma nem kapott mert a kakaójába szoktam eldugni, és ma nem ivott kakaót, mert baracklével kezdett reggel. Meg ugyanúgy 39 fokkal, mint tegnap KépKépKép

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Közben rákerestem, 5-8 napig, nahát!

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Tenyleg nahat, ez azert nagyon soknak tunik, nem? En kevesebbre emlekszem, de persze biztos rosszul.Kép Jobbulast Julcsinak, es drukk, hogy Andris megussza!Kép

Leszter
leszter
 
 


Leszter Kép
Megbeszéltem magammal, 72 óra Kép
Köszi a drukkot. A magas láz ellenére ma jobb kedvű, sőt, határozottan élénk Julis, de a szemén nagyon durván látszik a betegség. Iszonyú beesett és karikás Kép Ami bánt, hogy több, mint egy hete ő is kap megint anyatejet, és mégis KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok lányok

Kangi
Julcsinak jobbulástKép Az elhalasztódott szabadnapot biztos ki tudjátok venni máskor, nem?Kép
Én a normál hűtőset még másnap odaadtam, aztán kiöntöttem. De a 72 óra tuti biztonságos még szerintem is.Kép

Norka,
Jazinak is jobbulást, bár a tigrises képen mindennek látszik, csak betegnek nemKép

Zsuzsi
ahogy itt panaszkodnak szegény újdonsült kétgyerekesek, mindig elbizonytalanodom, hogy talán várni kellett volna még a tesóval...aztán beteszel egy ölelős képet, és rájövök, hogy igenis kell az a tesó, gyorsan-gyorsanKép

Urszila
Tökjó a hócsalád!!!KépKépKép

Zsuzso
Hát, egy építkezés az ilyen, még akkor is, ha csak a terveknél jártok...Én is nagyon fázok tőle, pedig egyszer belevágunk, az biztos. A legjobb az, ha van 50 milád a házra, és akkor még belefér megbízni egy alvállalkozót, aki figyel mindenre. Bár sajna ez sem tutiKép Meg hát kinek van ennyi lóvéja?Kép

Mi jól vagyunk, mindannyian, tegnap családilag ósanoztunk, K tisztára felpörgött a játszóházban. Utána aludt 3 órát, pedig nem szeret (mármint aludniKép)
A sötétítőfüggöny kész (bár az egyikre nem jutott behúzó, és a férjem szerint úgy néz ki így feltéve, mint egy lepedő.Kép) és a hajam ismét barnult a festéstől (untam már a szőkét) a férjem kommentárja: "majd megszokom ezt is"
Hát komolyan, érdemes ezért szépítkezni, szabnivarrni?Kép

Kiíváncsi vagyok, mit szól a bolognaimhoz, mindjárt kész.
Na, pusza
e
ellimami
 
 


Kangi,
beteg Julisnak gyorsan jobbulást. Én most kopp-kopp. Már csak nekem fáj ismét a torkom az átkozott aphtáktól, de majd csak megszokom. Asszem, más nem marad (immár 4 hete fáj).

Elli,
szerintem neked tök jó a barna haj, illik hozzád - így láttatlanban is.

Nem jár valaki az Árkád felé? Megnéznétek, hogy a La Halle-ban mikor kezdik féláron adni a baba mellényeket? Ezekre a kis szürke, rózsaszín, piros pufikra gondolok. A múlt hét végén itt az Eurocenterben minden féláron volt. Erre a héten betértem, hogy veszek Danának egy nagyobb mellényt, erre egyetlen baba cucc sem volt. Azt mondták átvitték az Árkádba, de ott nem akciós Kép

Egyszerre alszanak a gyerekeim!!! Kép Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Kangi!
4-5 nap? én csak 1-2-re emlékszem.

Zsuzsó!
Ha ott járok, megnézem.

Orsoly!
Felírtalak.
Beu
beu
 
 


Elli Kép
Na mit szólt a bolognaihoz a háládatlan? Kép

Zsuzsó Kép
Afták miatt részvétem Kép
Egyszerre alvó gyerekek hurrá! Én is most tettem le a pöttyöst meg a lázast (ebéd után 38,8, fujj Kép). De a kicsi nyekereg, a nagy meg dalolászik ...

Azt elfelejtettem eddig, hogy Apacuka is beteg Kép Most a díványon alszik. Minden fekhely foglalt. Nem baj, engem úgyse hagynak aludni ...
Ám, hogy pozitívummal is szolgáljak: ma végre leesett az átok köldökcsonk! De a helye is van olyan ronda! Kép

Kangi
kangi
 
 


Beu Kép
A Szoptatás c. könyv szerint. Más források szerint a 48 óránál tovább tárolt anyatej antioxidáns-tartalma jelentősen csökken, szóval nem teljes értékű már. Úgyhogy revideálom álláspontomat, 2 napig tárolom max. Tehát holnap megissza a csajszi vagy ki kell borítani Kép Na ne gondoljatok valami óriás mennyiségre, 80-100 ml/nap, de akkor is ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi!
Fagyasztás? Bár tudom, hogy bűn rossz, de hátha jó lesz még valamire. Igaz, én mind kiöntöttem fél év múlva. Nem mintha sok lett volnaKép
beu
 
 


hahó,
Norka, tigris Jázi Kép, remélem, a depid már oda Kép

Kangi, a kidőlt család nem egy leányálom Kép ha tényleg lesz alvás, akkor talán tud szusszanni Kép az anyatejet én is max. 2 napig tároltam.

Elli, nem is tudtam, hogy van az "ósanban" játszó. hol van? bolognai dicséret? apa nem depis? Kép

Zsuzsó, jobbulást kívánok!

azt hiszem vége a pihenőnek... Kép ébred a lányka

panu
panu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?