Új privát üzeneted érkezett!

@lolo8280: Köszi a tippeket! A lidl pont ma nyit nálunk (egy hónap felújítás volt az áruházban), tuti nagyon sokan lesznek, de pont a babaruhák lesznek akcióban most csütörtöktől, úgy hallottam a tévében. Turiba is benézek akkor, magamnak elég sok mindent szoktam ott venni, de eddig a baba dolgokat nem nézegettem. Pont a kisebb méretekből nehéz találni. Szeretnék pár 56-os méretet, de egyből kifogy mindenhol. :)
Kitartást Neked a kórházi napokhoz, már nem olyan sok van vissza, gondolom alig várod! Nektek akkor gondolom még kisebb rucikat is be kellett szerezni a babáknak, becsültek nekik súlyt?


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
50-56 os ruhákkal készülök! Ha kisebbek lesznek kérek manó csomagot!
Igen becsültek: 2734 és 2565 gramm környéke, pontosan nem emlékszem mert a leletet egyből veszik el, s teszik a kórházi letekhez!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@szandra0408:


Gratulálok!!! :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 

 
 

Én is benéztem :)
Nálunk épp semmi csak a türelmes várakozás van.
Napi szinten kell szednem a magnéziumot, és az sikeresen be is kavart, de rájöttem, hogy este kell bevennem, és akkor nem lesz vele gond :)
Jövő héttől jut minden hétre 1-2-3 esemény majd...
Nekem már viszonylag nagy a hasam, de ez nálam nem is meglepő (8 hetesen már orvosi utasításra kismamaruhát kellett hordanom).
A pocimban nagy a mozgás, a "legjobb" mikor trambulinnak nézi a holyagomat... de rendszeresen hol jobbra hol balra "tolja el" a hasamat is, nagyon eleven fiúcska :)
Mi már nézelődtünk babaholmi után, találtunk is pár jó dolgot az Auchanba, de még nem vettünk, ott vannak kicsi méretek is 46-os 50-es.... és nem csak 1 darabos, hanem 3 ill. 7 ami egybe véve egész baráti áron van.
A lidl-be lévő akciós babaruhák 62-től fölfele vannak, én azért nem gondolkoztam benne...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Én egerszegen a kikben találtam 1800 ftért plüss rugit. Vannak nagyon kicsi méretek is egészen pici vagy koraszülött babáknak is! A Lidl tényleg nem a legjobb méret ügyileg!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok lányok,
Ma 12:04 perckor megszületett Beni, sürgősségi császárral, 12 óra vajúdás után. 3300gr 51cm.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Gratulálok Nektek, remélem jól vagytok, hogy be is tudtál jelentkezni! Várom a beszámolót és a képet :) Jó egészséget!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kiscsillag nagy nagy gratula!!! wow akkor 3 héttel korábban érkezett :) Dehát igy is megvannak a normál méretei szóval semmi gond nincs :)
Majd tényleg tegyél fel képet ahogy tudsz, kiváncsiak vagyunk :)

Lányok a ruhaméretek! Én azt a tippet kaptam hogy 56-osnál kisebb méretet egyáltalán ne vegyek.
Igy 56 és 62-t kezdek beszerezni vegyesen, de többet a 62-esből. Mert ugye az 56-os az 56 centi-IG jó. A 62-es 57-62-ig. Azaz egy 51 cm-erre született baba (ami átlagos) mint Kiscsillag Benije, hiphop kinövi az 56-ost..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:
Ez is márka függő, a Lidl termékei jók 50/56 szamozassal vannak. Illetve érdemes 0-3 hós méretet venni szerintem :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Gratulálok biztos gyönyörű babóca a Beni.:)

Csajok holnap megyek cukorterhelésre enyhén szólva be vagyok parázva. Főleg hogy 2 órát egyhelyben kell ülni amit nem tudom hogy fogok kibírni. Erre az esős, frontos időre elkezdett keményedni is a pocakom plusz az alvással vannak gondjaim. Ti hogy vagytok? Nagyon csendes ez a topic. :(

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Vigyél magaddal vizet azt ihatsz nyugodtan 2-3dl. Én haza sétáltam közben :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Csak az a baj hogy 25 kilóméterre lakunk a kórháztól így nem tudok hazamenni. Nem is magával a 2 órával van gondom hanem az üléssel. Nem szereti a babóca. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@lolo8280: Hogy vagy? Már csak két nap :) Vagyis már annyi sem mert mindjárt éjfél. Gondolok rátok!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Csajok! Én javaslom mindenkinek az 50 es ruhaméretet is! Anett nem volt kicsi 3260 gramm 52 cm és az 50 es rucik is lógtak rajta, kedden lesz 3 hetes, és még mindig 50 es ruhát hordunk már annyira nem lóg rajta

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Jajj, de cukorborsó!!!

Holnap császár! Majd igyekszem minél hamarabb bejelentkezni!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Gondolok rád holnap :)

szandra0408
 
 


@lolo8280:


Nagyon szorítok nektek! Épp most jöttem picit olvasgatni ebbe a topicba és látom, hogy mit írtál. 

Ahogy tudsz küldj képet! és kérlek a próbálkozós topicba is! Köszike.



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Lányok!

Úgy el vagyok keseredve. Félek, hogy most sem jött össze. Annyira szeretnék már teherbe esni. Olyan jó nektek, hogy már a babaruhákat vásárolgatjátok. Jó egészséget nektek!



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline! Tarts ki! Jönnie kell a te idődnek!! Nagyon szurkolunk Neked!!!

Lolo izgatottan várjuk hireid :)

Szandra de csöpp és de gyönyörű! Gratulálok! SZóval az 50-es ruhák lógtak születáskor? de még csak pici sem volt igazán inkább átlagos .. de fura! Milyen bolt ruhái? mert én most azt veszem észre hogy márkák közt is hatalmas külömbség van..


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


már pecsételek, meg fog jönni. Nagyon gáz cikluson vagyok túl. Ma megyek dokihoz, remélem lát valamit. A hőm ugyan emelkedett a ciklus 24. napjától, de nem volt tojcsis nyákom és őrült hosszú lett a ciklusom és még nics vége. Az ovutesztem is elfogyott idő előtt, de amíg volt nem volt pozitív.

Hogy mikor lesz babám így....

Most az aviva kezdett el érdekelni, mert sok jót olvastam róla.

Te is aviváztál nem?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

2016. 08. 22.-én 8:34 és 8:35kor megszületett Barnabás 3120g és 52cm, Zsejke Véda 3080g és 50cm!!
Már itthon vagyunk, szokjuk az új fel állást!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 















Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Jhajj már napi 3szor néztem fel, hogy lássam mi a helyzet veletek, örülök, hogy minden rendben! És micsoda szép babák és nagyon jó súllyal! A képen gondolom a büszke nagytesók láthatók! Gyönyörű szép családod van, sok boldogságot kívánok Nektek! Gratulálok! :) 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Köszönöm szépen!!!
Igen a büszke testvérek!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lidliben megint lesznek hosszuujju babaruhak(rugi,body,nadrag,hisszuujju felso) csutortoktol.50-es merettol!Gondoltam szolok!

mimkosz
Budapest
 
 


@lolo8280:


Gratulálok a gyönyörű babákhoz. :) Nagyon édesek és a büszke nagytesók is aranyosak. :)

Csütörtökön voltam nődokinál. Minden rendben van a picurival, szépen fejlődik két hét múlva kell mennem majd még egy uh-ra, mert szeretné kizárni hogy a baba örökölte-e az én veseproblémámat. :) A cukorterhelésem is jó lett. Most meg készülök a lánybúcsúmra páromat már elvitték a legénybúcsújára többször a sírhatnék van rajtam mert szinte soha nem buliztunk együtt és nem is aludtunk külön. :) Tudom hogy ezek csak a hormonok de nehéz nélküle. :) Ti hogy vagytok? :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:


Most 3 hetes múlt Anett, de 50 es ruhákat hordunk! Kik-es c und a-s lidl, és még ezer boltból származó rucik :) A  képen is egy 50 es body van rajta, most már jó rá :)30 fok volt ma melege volt, és félig aludt 

szandra0408
 
 


@ritus922: Én is nehezen viseltem a legénybúcsút, sírtam is. A hormonok meg még rá is tesznek :) Én most nyertem vissza az energiám, csinosítgatom a lakást, jövő héten pedig nyaralunk. Utána elkezdem megrendelni a kislányunk dolgait. Csütörtökön megyek terheléses cukorra...

@szandra0408: Nagyon édes kicsi lány! Akkor nem tettem rosszul, hogy 50es mérettel kezdtem. Hogy vagytok? Milyenek a napjaitok?

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Lolo gyönyörűségesek, gratulálok!!! Nagy nagy család lettetek.

Szandra, annyira fura mert rengeteg anyukát kérdezek, olyat is akinek koraszülött extra pici kislánya volt de még ő se ajánlotta hogy vegyek 50-es dolgokat, azt mondta 56-os jó lesz és onnan majd felfelé.
Már az 56-os dolgok is annyira de annyira picik. Szóval érdekes, hogy érdekes hogy Anettra 52 centivel lógtak az 50-es ruhák. Lehet hogy a súly is fontos tényező a ducibb babák felveszik a felesleges hosszát a ruháknak.. Anett kecses kis nőci :) :)


Nem tudom a 30. hét környéki ultrahang (az lesz az utolsó) tud-e majd szolgálni hasznos becsléssel a méreteket illetően.. Hát meglátjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!

Nekünk is 50es van, s az jó rájuk!! Még picit nagy is! Szerintem azért pár darabbal érdemes készülni! Nem kell sok!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van?? Gratulálok a babákhoz: 

@lolo8280:


@szandra0408:


@kiscsillag201:



Ki lesz a következő a sorban??
Milyen furcsa belegondolni néhányunknak tavaly ilyenkor még csak tervezték vagy eszükbe sem jutott hogy szeretnének babát ........ és most meg mind babásan néhol már megszületett az új élet. Annyira jó!!!!
Caroline szurkolok hogy végre összejöjön az új családtag!!!





Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a csemetékhez. Szépek vagytok tényleg.
Nálunk sajnos gondok vannak, nézzétek el nekem, hogy most nem nagyon tudok örülni...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Milyen bajok vannak te szegeny?Nagyon sajnallak!
Azt hiszem en vagyok majd lassan a kovetkezo befuto.
Nalunk tobb helyrol vannak a ruhak es hiaba ugyanaz a szamozasuk,a meretuk nem ugyanakkora.
En most voltam az utolso ultrahnagon:2787 grammosnak becsultek Martin sulyat.Befordult mar koponyafekvesube,szoval nem maradt farnehéz mint az anyukája! :lol:
Ha edesszaju vagy akkor a terheleses cukor meg sem fog kottyanni,legalabbis nalam igy volt.
Little nalam a 30.heten nem is becsultek sulyt.Nalatok van meg utana kotelezo ultrahang?

mimkosz
Budapest
 
 


Mindig olvasom ezt a fórumot is àm!Hàtha bevonzom a jó dolgokat! ;) Olyan jó! :oops: De jó lenne ide tartozni màr.. Gratulàlok az újszülöttekhez mindenkinek!! Nagyon kis cukik! ;-) 8-) Jó egèszsèget Nektek!!
Lolo vègülis a fiadnàl teljesen helyreàllt az a tágulat amivel beijesztettek?
Scolo, nem talàlok szavakat. Annyira ledöbbentem, amikor ezt ìrtad.. :( Mi törtènt veletek? :cry:
Mimkosz mikorra vagy kiìrva, hogy bìrod a meleget? Nagy a pocakod?
Küldjetek pocakos kèpeket csajoook!! :lol:
adele666
 
 


@scolo: Mi történt veletek? :O ( 


@adele666: Remélem minél hamarabb jöttök egyre többen a másik fórumból! Követem azt is! Tessék, egy pocakfotó, most leszünk 24 hetesek pénteken!



Most kezd igazán beindulni a növekedés, és végre 50 helyett már 57 kiló vagyok, úgyhogy már nem panaszkodom. Daedalont még nem tudom elhagyni, de legalább tudok enni mellette mindent. Megy valaki mostanában 4D ultrahangra? :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Köszönöm lányok.
Soron kívüli, sürgős amniocentesis-en estünk át tegnap.
Még egész napos fekvése vagyok ítélve pár napig...
Már a kedvem is alakul nem úgy mint a 20 hetes UH után.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@molyocska:
Aaa, nagyon csini vagy! Nagyon szèp a pocid, de tènyleg! :oops: Köszi! ;)
adele666
 
 


@scolo:
Ez magzatvìz vizsgàlatot jelent? Mit talàltak? :( Remèlem minden okè azóta!
adele666
 
 


Jajj scolo nagyon sajnalom!Ha lesz erod,es szeretned,szivesen meghallgatnank,hogy mi tortent!
En szept.27-re vagyok kiirva,hat mar egyre nehezebbek az ejszakaim,nagyon sokszor kelek es reggelente faj mindenem,de nem panaszkodom,ez mar a veghajra,es ertr barmit megtennek! :oops:

mimkosz
Budapest
 
 


Scolo, sajnálom de ez csak ahhoz hogy kizárjanak valami problémát, nem? az integrált teszt lett rossz talán? olyakor szokták az amnio-t csináltatni.
Egy barátnőmnek a kombinált tesztje annyira rossz lett, tarkóredő iszonyat vastag volt. Mégis egészséges a bébi.
Remélem jó hirekkel jössz hamar!!

Mimkosz, tarts ki! Hamarosan láthatod a pici fiad, ráadhatod a kis ruhácskáit és érezheted a szuszogását
(na nálam meg most indul egy hormonháború mindenen elbőgöm magam :D )

Adele, biztosan jöttök, mindenki, szépen sorban! Tarts ki!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!

Scolo: Kitartárt kívánok, nekem az egyik jó barátunk mind három babánál inkább ezt a viszgálatott csináltata meg mint a tripla tesztett/integrált tesztett. Náluk semmi nyugtalanított nem muatatott és egészséges három gyerekük van . Maga a vizsgálat nem volt indokolt náluk. Majd ha lesz erőd róla beszélni akkor nagyon szívesen meghallgatunk és próbálunk nyugtatgatni!!


@littlebiscuit:


Ne is mond ez a hormon dolgok miatt mostanában állandóan sírhatnékom van, van mikor csak úgy rám jön, pedig oka sincs!!

@mimkosz:


Kitartást kívánok és komplikáció mentes szűlést!! ÉS élvezd az anyaságot a csöpséggel!! :-D


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@lolo8280: Gratulálok!


Csajok rohan az idő Anettem egy hónapos lett! :)


 


szandra0408
 
 


@szandra0408:
Milyen cukorborsó!!! Nagyon szép baba Anett!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszönöm lányok!
Sokat nem tudok, nagy a bizonytalanság, meg a "ha", "lehet" és "gyanú"...
Ami viszont biztos, hogy a picikém nagyon mozgékony, és "beszabályoz" mikor milyen pózba lehet aludni, mit egyek, meg hasonlók.
Fogok írni, csak nem tudom mikor...


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Minden rendben lesz, nem lehet másképp!!! Várjuk a híreket!!! Addig is csak pozitívan!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo:
Ahogy Lolo írja csak pozitívan. Írj ha tudsz vmi friss hírt.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Együtt a legjobb aludni!!



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Nagyon édesek, és milyen szép kis hajuk van! Látom a kisasszony már fülbevalót is kapott! Anno a keresztlányomnak alig akarták elvállalni 3 hónapos korában. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Én még a kórházban kikönyörögtem!
Szerencsém volt, mert jó nővér brigád volt a hazajövetelünk napján, s be tették! Mind3 lányomnak a nővérkék tették be, s nem bántam meg!! Ilyenkor nem piszkálják még, simán van ideje be gyógyulni, nem kapcsolódik hozzá semmi kellemetlen élmény!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?