Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most írok először,bár már egy kis ideje lelkesen olvasom a Fórumot.Ez az első Clostys hónapom,vegyes érzelmekkel.2004 Aug.-óta próbálkozunk,sajnos eddig sikertelenül,talán majd most!!!
Én még nagyon az elején vagyok,és nincs sok tapasztalatom.A mai nap a 17.és a hőm 36,9.Tegnap36,2; előtte 35,6.
A 9.napon voltam UH-n,eredmény:1 tüszőcske.
Jövő hónapban kell visszamennem Dokihoz,attól függ, hogy alakul.Nem érzek semmit, kivéve a Closty mellékhatását,hőhullámokat,hol melegem van, hol megfagyok.A ciklusom 30-38 napos,és erős PMS-eim szoktak lenni(mellfeszülés,érzékenység, ingerlékenység...).Hormonvizsgálat volt,még nem tudom az eredményét.Bármilyen tanácsot(főleg jókat),és hozzászólást szívesen fogadok.
LIA
odett
 
 


Sziasztok!
Lia üdv közöttünk, remélem nemsoká már mint babás írsz nekünk!
Az első clostis hónapomban nekem is csak 1 tüszőm volt. Most (mikor 5 lett), azt mondta a doki, hogy "jobb egy nagy, mint sok kicsi".

Hahó lányok merre vagytok?
A babások is jól vannak, ugye?

Tanczy!
Mikor csinálod meg a tesztet?
Egyébként már jobban vagy? Baci, vírus, vagy "izémicsoda" volt a bajod?

wanga
 
 


Wanga!
Csináltam egy tesztet reggel, negatív lett. Legalább azon nem kell izgulnom, hogy esetleg terhes vagyok.
Az biztos, hogy valami bacit szedhettem össze, tegnap délután alig volt hangom, így az órámat is előbb kellett befejeznem.

Veled mi a helyzet?

Kép
Kép
tanczy
 
 

 
 

Sziasztok!
Elgondolkodtam azon amit a Clostiról írtatok. Én múlt honapban kezdtem el szedni 2x1-et, a 13. napon volt 3db 20 mm-es és 4db 10 mm-es tüszőm. Az uh-s doki (nőgyógyász) azonnali akciózást írt elő.Sajnos eredménytelen lett....
Amikor megjött, felhívtam a 'rendes' nőgyógyászomat (ő nem uh.-zik ezért voltam másnál, de egy helyen dolgoznak), hogy kezdhetem-e a clostit megint. Amikor meghallotta, hogy hány és mekkora tüszőm volt azt mondta, hogy a Jóisten vigyázott rám, hogy nem lettem terhes, ha tudta volna,hogy mi van leállítja az akciózást. Szerinte ha ennyi van nem szabad teherbe esni, mert nagy a kockázata a 4-es, 6-os ikreknek. Nektek nem mondott ilyeneket a dokitok?
Juli
bjuli
 
 


Sziasztok!
Már egy órája lelkesen várom a válaszotokat a kérdésemre, de most vettem észre, hogy nincs is
itt. Hova küldtem?????
Én múlt hónapban kezdtem el szedni a clostit, 2x1-et. A 13. napon az uh. szerint volt 3db 20 mm-es és 4db 10 mm-es tüszőm. Az uh-s doki (nőgyógyász)szerint kicsit jól reagáltam a gyógyszerre, azonnali akciózást írt fel.(Felírta!!!)
Sajnos nem jött össze, amikor megjött felhívtam a 'rendes' dokimat (ő nem uh-zik, ezért voltam másnál, de egy helyen dolgoznak), hogy kezdhetem-e a clostit újra. Amikor meghallotta mennyi tüszőm lett azt mondta, hogy a Jóisten vigyázott rám, hogy nem lettem terhes és ha ezt tudja, akkor leállítja a hónapra a projektet. Szerinte túl sok nagy tüszőm lett ami 4-es, 6-os ikrekhez vezethet, ilyenkor nem szabad teherbe esni.
Ti is szépen növesztitek a tüszőket, nem olvastatok v. hallottatok erről valamit?
Juli
bjuli
 
 


Hoppá, megkerült a csavargó levél! Bocs, nem akartam 2x!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juli
bjuli
 
 


Szia Juli!
A többiek biztos tudnak segíteni.
De szerintem kevesebb closti is elég lett volna.
Nekem mondjuk 3*1 mellett volt normális méretű tüszőm.
Akkor most nem is kaptál clostit?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szia Tanczy!
De kaptam, 1x1-t 5 napig. Várom a keddi uh-t, ha most is olyan sok lesz, többet nem kapok. De akkor mi lesz?!
Juli
bjuli
 
 


Hali!
Tanczy!
Hát sajnálom a neg. tesztelést. De majd legközelebbbbbbbbbbbbbbb. Fel a fejjel. (Bagoly mondja ...)
A nevedből fergeteges következtetéssel arra jutottam, hogy "tancsi" vagy. De mostmár biztos is: "az órámat is előbb kellett befejeznem".
Gyógyulj meg, szedd a clostit és babásodj gyorsan.
Velem semmi újság, akció és várom a március elejét. Akkor kell tesztelnem. De az még egy örökkévalóság. Már ha addig nem jön meg.

Juli!
Az én dokim semmi ilyesmit nem mondott. Én most a 3. clostis hónapban vagyok (folyamatos UH ellenőrzéssel) és mikor feltettem egy hasonló jellegű kérdést, azt mondta, hogy "mi már 1 babának is örülünk". Nem hallottam - sem itt, sem a másik topikban - olyan lányról, akinek több babája született volta a "clostitól". Az ikerszülés szerintem inkább a lombikra jellemző.
Igazából nem értem, hogyha neked van peteérésed (ráadásul nem is akármilyen Kép), akkor miért kell a clostit szedned. De a dokid biztosan jobban tudja, hogy mit, miért ír fel.

wanga
 
 


Wanga!
Hát akkor tessék apát elkapni és nem netezni, hogy márciusban kétcsíkos legyen a teszt! Kép
Csak mellékállásban tanítok, a becenevem a vezetéknevemből származik. Kép
Én meg a keddet várom, hogy mi lesz az UH-n.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Tegnapelőtt és tegnap voltak az akciós napok.
De megfogadom a tanácsod és más itt sem vagyok Kép
Szegény apa!!! Már azt hitte fellélegezhet egy kicsit Kép

wanga
 
 


Szia Wanga!
Én már hallottam olyanról, akinek closti után ikrei lettek volna, de az egyik felszívódott. Persze nem biztos, hogy a gyógyszertől volt.
bjuli
 
 


Sziasztok, csak gondoltam, bejelentkezem!

Tegnap voltunk 12. heti UH-on és úgy fest, minden rendben lesz. A baba 6,6 cm és ficánkol!

Mindenkinek kitartást és sok szerencsét!

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Mindenki pihen?
Böbe gratulálok!
Én várom a keddet, meg félek is mit mond a doki.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem. Szinte egész nap alszom (kisebb kihagyásokkal, amikor eszem).
Tanczy te most beszedted a havi adag clostit?
Böbe gratula a bébihez!

wanga
 
 


Sziasztok!
Böbe, nagyon aranyos a pici az UH-on. Nagyon gratulálok! Remélem sokan leszünk nemsokára úgy, mint Böbe!
Lányok, mindenkinek mindent bele!
Sajnos nekem most jött meg,az 5. napon vagyok, csüt-ön megyek a dokihoz UH-ra, hogy a ciszták elmúltak-e. Minden gyógyszertől cisztám nől, nem érdekes ez????
jó éjt! Pupi
pupi
 
 


Sziasztok!
sajnálom Pupi.
De azért ne keseredj el nagyon.
Böbe,
örülök nektek. Minden jót neked, és néha azért nézz be, hogy mizujs.
Tanczy, neked azért szurkolok hogy ne legyen most gond, már nincs messze a kedd.
Bjuli,
üdv itt köztünk, hát jó sok tüsződ lett attól a kevés clostitól, de lehet hogy csak az első hónapban reagálta túl a szervezeted a gyogyit.
A sikertelenség oka talán a méhnyálkahártyád (mnyh) elégtelen mérete lehetett. sajnos esetenként arra nincs jó hatással a closti.
A sok tüsző közül egyébként szerintem a 4 db 10 mm-es nem számít érettnek, úgyhogy legfeljebb hármas ikrek lehettek volna, ami azért nem olyan ijesztő.
Wanga,
szurkolok, remélem eredményes lesz ez az akciódús hónap nektek. Kép
Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Bjuli, szia üdv. itt köztünk.
Én is szedtem a clostit, 1*1-et és nekem is sok tüszőm lett, mondták is lehet, hogy nem kéne szednem, és sajnos semmi nem lett. Azóta én nem szedtem. Egyébként biztos úgy van, ahogy Danaaia írta, hogy a szervezeted túlreagálta a gyógyit. Ugyanis én most egy másik gyógyszert szedek és ugyanaz a helyzet. Hogy miért nem esünk ilyenkor teherbe, az talán rejtély. Nem tudja, szerintem senki. Azért neked is jó hónapot kívánok Danaaia!Azért nem könnyű, nem elkeseredettnek lenni!
Üdv Pupi
pupi
 
 


Lányok!
Zituskáról tud valaki valamit? Már rég írt ide , nem?
Pupi
pupi
 
 


Sziasztok!
Elutaztunk pár napra pihizni,de most újra itt vagyok.Lassan telnek a napok, milyen hosszú is tud lenni egy hónap...,eddig rohant az idő.
A hőm visszaesett,napok óta csak 35,6 és 36,6 között van.Ez mit jelent? Nem volt még peteérésem?A hőmérőzés mennyire biztos?
A mai nap a 22. napom.Semmit sem érzek, csak a hőhullámokat.
LIA
odett
 
 


Bocsi, elnéztem eza 21. napom.
LIA
odett
 
 


sziasztok!
Zitus a megint megjött topikba ír.Ott megtaláljátok.
Vendég
 


Wanga!

Igen, beszedtem a clostit, lehet, hogy nem kellett volna, de ezt a doki majd megmondja.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a nyaralásból! Kép Nagyon jó volt, bár picit lehetett volna melegebb. sajnos a tavaszt nem engedték fel a vámosok a repcsire, úgyhogy ott hagytam. Kép
Történt vmi fontos esemény?? Vmi jó hír Kép?????????
Schöpfibe járók!
Holnap megyek reggel vérvételre, írjon az aki szintén jön holnap!!!!!!!!!

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Tina, gondolom arrafelé jobb idő volt mint itt.
Én is szívesen elmennék valahova kikapcsolódni.
Reggel voltam dokinál: van egy 20 mm-es tüszőm, a mnyh viszont csak 5 mm Kép
Azt mondta, holnap holnapután akciózzunk ezerrel... Kép
Arra viszont nem mondott semmit, hogy múltkor alig volt vérzésem Kép
Tegnap kiszámoltam a jónás naptár szerinti napjaimat is, így ebben a hónapban azt is kipróbáljuk. Sok vesztenivalóm nincs vele Kép
Wanga!
Mikor kell tesztelned?

Lia!
Nekem a hőmérőzés nem vált be, így sajnos ehhez nem tudok hozzászólni.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
És főleg szia Tina!
Szerintem jó mostanában csak veled történt amiatt hogy láttad a tavaszt, részletezd majd egy kicsit milyen volt.
Jól elkerültük egymást én hétfőn voltam vérvételen, délután telefon, kb így néztem ki: Kép
Így mostmár tudod mi lett az eredmény. Azt hiszem következő ciklusban én nem élek a doki 24. napi vérvételével mert akkor volt hcg a véremben, hát nem akartam reménykedni, de ki ne reménykedne. Nos 4 nap alatt az a minimális hcg is csökkent, úgyhogy a ciklus közepi szuper eredményeim nem vezettek eredményre. Ha nem tudom meg, hogy volt hcg, akkor semmi gond, megjön és kész. De így volt 4 nap, amíg ...reménykedtem.
Na, szóval bármennyire szerettem volna én nem tudtalak jó hírrel köszönteni.
Matchi.
Sajna a hétfői vérvételt nem tudtam előre jelezni itt. Te mikor mégy vagy mentél? Ugye nem hétfőn? Utálnám ha kiderülne hogy téged is elszalasztottalak mint Tinát.
Sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Tanczy,
a jónás naptárt hogy kell használni?
Amúgy örülök hogy van tüsződ és még jó is, kár hogy az mnyh vékony, de még vastagodhat.
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Üdv itthon Tina!
Tanczy!
Jó korán kelhettél ma. 8-ra sz.gép közelbe kerültél és előtte még a dokinál is voltál.

Mindent bele!!!! A 20 mm-es tüsző az nem rossz. A mnyh. meg még vastagodhat, Dodó és a Te tanácsaidat követve nekem is vastagodott.
A jónás naptár engem is érdekelne.

Március 02-án kéne megjönnie a mikinek és a doki azt mondta, hogy 4 napra rá teszteljek (kizárt, hogy kibírjam addig).

Odett!
Az első fiam a hőmérős módszer eredménye lett. Egy évig semmi, és az első hőmérőzős hónapban sikerült.
Folyamatosan mértem a hőmet, és amikor emelkedett, akkor volt az akció. Aztán nekem folyamatosan fenn is maradt. Aztán a teszt pozitív lett.
Most ezt kihagytam, mert amikor elkezdtem a clostit szedni, megmarhult a hőháztartásom is, úgyhogy nem nagyon tudtam eligazodni rajta.

wanga
 
 


Sziasztok!

Wanga!

Amúgy is 1/2 8-ra járok dolgozni, de amikor UH van, 1/4 8-ra kell mennem a dokihoz a kórházba. Rendes, mert ezekért a vizsgálatokért nem kér pénzt, csak ha magánrendelésre megyek.
Annak örülök, hogy a 12. napon van 20 mm tüsző, múlt hónapban csak a 16. on volt. Úgy látszik nálam most kezd hatni a closti.

A Jónás naptárról a Nők Lapja Cafén találtam linket. Bemásolom ide, ami érdekes lehet. Én kipróbálom, végül is vesztenivalóm nincs.

Honnan lehet ingyenesen letölteni?
http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

Itt ki kell választani:
Astrodienst special
Majd ebben az ablakban:
Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztaniKép
Lunar phases fertility calendar

Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)
Megnyomni:
Click here to show the chart

A piros vonal jelzi a hónap termékeny napjait. (Nekem nem esik egybe a pé-vel, de azért magánszorgalomból kipróbáljuk Kép )

Kép
Kép
tanczy
 
 


Köszi, megnéztük (itt volt a férjem is, mert ő spílerebb a számtech.-ben, mint én).
Eszerint a most következő hétvégére esnek a termékeny napok. A dokim szerint a múlt héten voltak.
De baj nem lehet belőle, ha kipróbáljuk.
A férjem is örült neki Kép.
Kérdezi, hogy nincs-e több féle számítási mód, mert szívesen kipróbálja az összeset, rajta ne múljon Kép.

wanga
 
 


Wanga!

Ha találok még valamit, akkor küldöm.
Csak nehogy az legyen a vége, hogy ha kiszámoljuk mindenféle naptár szerint, akkor a 30 napból 31-en van esély a teherbe esésre, és akkor meg pihenőért fog könyörögni Kép

Kiváncsi vagyok bejön -e, de igazából túl nagy áldozatot nem kell hozni a kísérletért. Kép
A NL fórumon volt olyan lány, akinek bejött.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Danaaia!


Írok részletes beszámolót (csak pont lapzárta van úgyhogy dolgozom. ha végeztem vele belefogok)
Nagyon sajnálom, igazán vártam a jó híreket. És sajnálom, hogy beleélted nagad. Kép
A 24. napi vérvétel tényeg borzasztó (vagyis a telefonálás)Kép
Tanczy!
Tök jó a naptár, ráadásul ingyenes,Kép Vki ezért 10e ft is elkér. Nekem pl kb jó helyre esnek e napok (már ha jót néztem, a pirosat kell?)

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!
Ez már ki tudja hányadik kísérlet.
Hol működik a társalgó, hol nem, de engem soha nem enged írni.

Tina!

A piros napok a nyerők!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Engem sem engedett be kb. tegnap 3 óra óta.

Én is láttam a NL topikban, hogy egy doki 19.000 Ft-ot kért el azért a táblázatért, amit mi most ingyen letölthettünk magunknak Tanczy hathatós segítségével. Mégegyszer köszi.
Ha ezzel a módszerrel jön össze a baba (és fiú lesz), akkor Jónásnak fogjuk hívni Kép. Ez csak vicc.

Tanczy mikor tesztelsz (zebrásat)?

Én most egy kicsit el vagyok kenődve, mert az egyik ismerősöm babásodik, és nem tartják meg a babát. Tökre felhúztam magam azon, hogy mi itt rakásra görcsölünk (és még hány ilyen topik van!), másoknak meg pikk-pakk összejön, és eldobják.
Lakás, egzisztencia van, de nincs komoly pasija,és "nem akarja elrontani az életét".Én megkérdeztem, hogy hallott-e már fogigátlóról, spirálról, pesszáriumról, meg van még 38 féle más eszköz, ami nem hormonális.
Tök utálatos voltam. Aztán már megsajnáltam, meg mi közöm is van hozzá?
Na, most jól kidühöngtem magam.

wanga
 
 


Wanga!

Hát a teszteléssel szerintem te jössz előbb.
Úgyhogy tessék jó példát mutatni!
Ma és holnap vannak a doki szerinti akciós napok, a Jónás szerint meg hétfőtől 5 napon át.
Mondtam is a kedvesnek, hogy le fogom strapálni Kép
Holnaptól megint kell szednem a Duphastont. Remélem most nem kavar be nekem. Gondolom azért írta fel a doki, mert vékony a mnyh.

Ha megfigyeled, mindig annak jön össze a gyerek, aki egyáltalán nem is akarja. Nálunk is volt ilyen az ismerettségi körben.
Azt még meg tudom érteni, ha valaki egyedülálló és egzisztenciája sincs ezért nem vállalja.
A védekezésről annyit, hogy az én barátnőm sem bírt választani a lehetőségek közül, így szülte 18 évesen a keresztfiamat. És még meg is volt lepődve, hogy terhes lett, ő nem gondolt rá...

Engem meg mindenki nyaggat, hogy mikor lesz már gyerek, hiszen bennt vagyok a korban. (29 leszek nyáron) Mintha nem azon dolgoznánk... De tuti hogy pszichés okokból sem sikerül.

Tanczy

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!

Tina,
Örülök, hogy jól sikerült a pihenés. Ugye pihentél és nem dolgoztál közben?
Tegnap hormon vérvételen voltál?

Dana,
Ráhibáztál, hétfőn voltam, de már reggel 1/2 8-kor végeztem. Sajnálom, hogy nem sikerült, és azt is, hogy nem tudtunk találkozni. Nekem is volt egyszer, mikor a doki talált minimális hcg hormont, és visszahívott újabb vérvételre. Persze akkorra már csökkent, azt mondta, valószínüleg a choragon maradványa volt.

Holnap megyek inszemre, de sajnos semmi esélyét nem látom a dolognak. Azon az oldalon ért be 2 db. tüsző, ahol nincs meg a petevezető. Azért rábeszélt dokink, hogy csináljuk meg, néha tud a pete ugyanis vándorolni, hátha átmegy.

Tina, Dana,
Szívesen tartanám veletek a kapcsolatot, foglak is Titeket olvasni, de valószínüleg kevesebbet fogok már ide írni. Mit szólnátok hozzá, ha a privát címemről (matchi@freemail.hu)leveleznénk? Remélem egyszer sikerül veletek találkozni.
Ha a privát címemre nem fogtok írni majd írok Nektek néha ide a társalgóba.

Mindenkinek sok sikert, és mielőbbi babásodást kívánok.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!
Már megint egy teljes napig nem engedett be rendszer. Valami gáz van itt.Azt mondja, hogy karbantartás alatt ez a szolgáltatás nem működik.

Na mindegy!
Ki hogy van?
Tanczy, Te igazoltan vagy távol.

Szerintem, nálunk ez a hónap sem járt eredménnyel. Nem érzek semmit. Az előző terhességemnél már ilyenkor feszült a mellem, és nem bírtam a szagokat. Most ebből semmi sincs.
Ráadásul amúgy is kiakadtam. Ui. vettünk egy lakást (szép, vadi új - lesz majd decemberben, mikor átadják) és a megvásárolt állapothoz képest elég rendesen megváltoztatták, ami nekünk nem igazán tetszik.
Úgyhogy most ezen idegeskedem.

Azért még reménykedem.
Sziasztok!

wanga
 
 


Sziasztok!

Én sem jutottam tegnap be.
Meg más dolgom is volt Kép
Wanga!
Még ne add fel, a Jónás módszer szerint még összejöhet a baba Kép
Hát lehet, hogy nálunk sem lesz siker, a tegnapelőtti nap elment. Kép
Bár a hasam még mindig érzékeny, így szerintem még nem volt pé-m.
Na megyek dolgozni. Jó lenne már otthon lenni...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Jó reggelt!
Sajnos megkezdődött a barnázás, pedig a Jónás szerint most kezdődnek a term. napok.
Eléggé elkeseredtem, annyira reménykedtem.
A barnázás mellett kizárt a terhesség?
Pedig még lenne 5 napom.

wanga
 
 


Wanga!

Én másik forumon olvastam olyat, hogy valakinek a miku alatt fogant a csemetéje.
Egyébként a barnázás lehet progihiánytól is.
Hányadik napon vagy?
Nem tesztelsz?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Ma a 24. napon vagyok. Márc. 2-án kéne megjönnie (ha 28 napos lenne a ciklusom) de a clostis hónapokban csak 25. napos szokott lenni, és 4 nappal később kellett volna tesztelnem.
Úgyhogy elvileg holnap kéne megjönnie és a hétvégén tesztelhettem volna (nem bírom ki 4 napig)
Azért ha nem lesz hétvégéig erősebb, veszek egy tesztet, de szerintem negatív lesz.
Egyenlőre nem érzem, hogy meg akarna jönni, egyenlőre nincs a szokásos hasfájás.
Nem táplálok hiú reményeket.
Majd legközelebb, vagy jön inszem.

wanga
 
 


Szia Wanga!

Hol vettetek új lakást? Csak mert Mi is nézegetjük ezeketKép
Attól még lehet, hoy sikeres volt ez a hónap, hogy nem érzel még semmitKépIgen Én is hallottam olyat, hogy a mensi közben volt a siker! Mindent bele, ha Jónás ezt mondja!!!
A tesztet meg megcsinálhatod hétvégén szerintem is, abból nagy baj nem lehet!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Köszi a biztatást!!!!
Mi a X. kerületben dolgozunk, oda jár a gyerek iskolába, ott laknak a szüleim, úgyhogy ott kerestünk lakást. Az Újhegyi lakótelep mögött épül egy lakópark (Rózsaliget) és ott vettünk egy szép tetőteraszos lakást.
Elég elviselhető m2 árak (230 ezer) vannak. Pesten a legolcsóbb. Mi is sokáig keresgéltünk, válogattunk, és ebben szerettünk bele.
Két ház már elkészült és a lakók elég elégedettek (csak a szokásos problémák,amik minden új lakásnál előjönnek).
Úgyhogy belevágtunk ebbe. Igaz a hitelről még semmi hír, de reméljük az is rendben lesz.
Már csak a babának kell összejönnie.

wanga
 
 


Köszi a biztatást!!!!
Mi a X. kerületben dolgozunk, oda jár a gyerek iskolába, ott laknak a szüleim, úgyhogy ott kerestünk lakást. Az Újhegyi lakótelep mögött épül egy lakópark (Rózsaliget) és ott vettünk egy szép tetőteraszos lakást.
Elég elviselhető m2 árak (230 ezer) vannak. Pesten a legolcsóbb. Mi is sokáig keresgéltünk, válogattunk, és ebben szerettünk bele.
Két ház már elkészült és a lakók elég elégedettek (csak a szokásos problémák,amik minden új lakásnál előjönnek).
Úgyhogy belevágtunk ebbe. Igaz a hitelről még semmi hír, de reméljük az is rendben lesz.
Már csak a babának kell összejönnie.

wanga
 
 


Bocsi, kétszer küldtem el.
Már megint sz@rakodik a rendszer, és többször is rákattintottam, miután nem bírtam elküldeni. Aztán meg több pl.-ban sikerült.

wanga
 
 


Hello WangaKép
Tök jó Mi is ilyen külsőbb kerületekbe szeretnénk venni, pl.18-ik. A Tiéteket is már láttam azt hiszem. Csak az nem valami gyár félére néz, nekünk azért nem jött be annyira! De az árai tényleg nagyon jók!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Ez egy lakópark, ami 5 házból áll. Az ablakaink a belső parkra néznek, a teraszunk pedig a tóra.

Az első 2 ütem (ezekben már nem nagyon van eladó lakás) egy kamion terminálra néz.
De valszeg ez is változni fog, mert gyógyforrást találtak és valami gyógycentrumot építenek a forrás köré.

wanga
 
 


WangaKép

Akkor ez szuper lehet, meg is nézem a neten.

Köszi
ÜdvÉvi
evike1975
 
 


Szia Wanga!
Csak egy kis bíztatást szeretnék adni. Állítólag egy afrikai törzsben csak menzesz alatt élhetnek nemi életet és mégis élnek és virulnak. Szóval mindent bele, Jónás ritkán téved...
Juli
bjuli
 
 


Wanga!

Remélem az új lakásba már babával költöztök. Na nem úgy gondoltam, hogy úgysem készül el évekig Kép
Mi nyáron költöztünk a lakásunkba, ez is új építésű, de azért vannak vele problémák is.
De azért nagyon jól érzem magam itt Kép
Remélem Jónásnak nálad és nálam is igaza lesz...

Kép
Kép
tanczy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?