Új privát üzeneted érkezett!

Stella
Telepátiával kommunikálunk? Kép Épp kérdezem hogy hol vagy erre megjelenik az üzid mire megírom az enyémet Kép
Ha esélyes ez a hónap (holnap du. derül ki kb.), akkor március 13-15-e küröl aktuális a zebra Kép Nekem nőnapra még nem jön zebra az biztos Kép De neked jöjjön, és akkor az enyém sem bír majd magával Kép Szerintem Judytnak már nagyon nehéz dolga van a zebrákkal, össze kell kapni magunkat Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Közben én is utánaszámoltam. Nem 7-én, hanem 14-én telik le a két hét, ugyhogy a zebráink együtt jönnek Afrikából Kép!
Páfrányok?
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Én a zebrákra szavazok! Kép Vagy ilyen kérdés nem is volt? Kép
Holnap du 3-ra lesz meg az eredmény. Tibi el tud menni érte valszeg, majd felhívom és akkor még meg tudom írni a topikba, neked meg majd sms megy Kép
Jó pihenést!

Tündi
Vendég
 

 
 

Stella Kép
Páfrányok se nincsenek, ne is legyenek még, dobnám is a Jónásba és hőgörbémbe vetett hitem Kép
Hát ha má egyszer a gólyák nem bírják a strapát, induljanak el gyorsan Afrikából azok a csíkosak, hoyg ideérjenek időben Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Köszönjük a dícséreteket.Kép

Tündi!
Igen, jól látod.Alulról van UH-ozva.A kis popója látszik és középen a kis fütykös.Kép

Babus!
Oké, akkor ma 3 hetes Kristófka.Kép

Judyt+2 pasi

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Megnéztem őket újra, és így olyan vicces a kukis kép Kép Eszembe nem jutott volna hogy alulról van fotózva, de tény, hogy így egyértelmű Kép Viszont látom az ujjszopizósat is, de újjszopizós a 20-as kép is nem? Kép És hogy vannak a pocidban? Egyik jobb oldalon másik bal oldalon? vagy még középen egymás mellett?

Tündi
Vendég
 


Tündi!
A fejük egymás mellett van.Csak az egyik picur a bal oldalamon van vízszintesen, a másik pedig a jobb oldalamon függőlegesen.Valahogy L alakban, ha érted.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

En nem tudom megnyitni az albumot. Kép
Mar egy csomoszor probaltam, es meg mindig nem megy! Kép Kép Kép
Ha tobbiek viszont meg tudtak nezni, akkor tuti az en rendszeremben van a hiba...

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Akkor megtalálod a Judyt iker babái elnevezésű albumban.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Értem, persze Kép Na majd ha nagyobbak lesznek és mocorognak, akkor aztán keresheted éppen milyüktől dudorodik a pocid egyszer itt egyszer ott Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép

Kép Kép Kép
Koszonom, igy mar sikerult! (Nem tudom miert nem nyitotta meg nekem a linket.) Nagyon aranyosak! Az ujjszopizos halali. Kép
Nalunk a futyi helyen csak kis vagas volt lathato. Kép

bgy
 
 


Judyt
Gratulálok a fiúkhoz. Micsoda udvarlói lesznek Gyöngyi lányainak!

Babus
Olyan édi ez a gyerek!

Wish
Inszem előtt nics valami minimális stimu? Nekem valami ilyesmi rémlik.

Stella
Ez tök jó hír. A végén még Neked is ikreid lesznek, ha ügyik az eszkimók.

Kérhetek én is egy zebrát. Nem akarom elhozni Afrikából, csak legyen ráírva, hogy az enyém.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi Kép
Azt hiszem van, de nem tudom biztosan. De szerdán kiderül.

wish
 
 


Sziasztok!

Nekem tegnap nem jött be a Babanet, hiába próbáltam...Pedig látom, ti írogattatok. Na, mindegy.

Stella!
Nagyon örülök, február vége már tényleg nagyon közeleg, és addig sem telik eseménytelenül a hónap! Nagyon drukkolok majd!Kép

Judyt!
Gratulálok a két fiúhoz! Lányokot majd lesz később.KépMegnéztem a képeket, bár én sem nagyon értek hozzá, az aláírt szövegek alapján azért kisilabizáltam. Nagyon érdekes, hogy két baba van a pocidban, én el se tudom képzelni, milyen lehet az.
Beírnád a táblába a próbálkozás kezdetének februárt? Bár a párom még mindig éjjelig dolgozik, és lassan kezdődik az esélyes része a hónapnak, de azért még nem késtünk le semmiről.Kép

Tündi!
Kíváncsi vagyok a leletedre, remélem esélyes lesz ez a hónap, erősíthetnétek egymást Stellával.

Babus!
Kristóf tényleg nagyon szép baba. Látom, dúlnak benned a hormonok, én is ilyen érzelgős voltam az elején.Kép Teljesen normális, amiket most érzel. Pont tegnap írta egy barátnőm, 8 hónapos babával, hogy még most sem tudja felfogni, hogy van egy lánya.Kép

Éva!
Sajnos mensi közeledtével a bacikat is sokkal könnyebb elkapni, én rendszeresen beteg szoktam lenni mensi előtt-alatt. Jobbulást kívánok!

Kivi!
Neked is, nem tudom, mitől lehetnek ilyen tüneteid.Kép

Edina!
Igen, a csontjaid is tágulnak, csinálják a helyet a babának. Elég kellemetlen, ellenszert sajnos nem tudok rá, nekem is volt ilyen Petivel.

Na, megyek, mert Petya felébredt, és hiányol.Kép

Mindenkinek jó hétvégét!

Timi
szabotimi
 
 


Timi
Szeritem jó esély van nálatok a babára most Kép Hamarosan lesz Petinek kistesója, én egy kislányt tudok elképzelni mellé nektek Kép Szoritok nagyon!
Erősítjük egymást Stellával Kép Annyira, hogy a pécsi éjszakai égbolton nem csillagok vannak, hanem plusz jelek jönnek mennek Kép Nappal is, csak akkor nem látható Kép

Évi79 és Évi77!
Mizujs veletek??????????

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Judyt!
Nagyon édesek a fiúk, tényleg jól látszik a kukijuk. Az újszopízós kép nagyon tetszik! Kép

Babus!
Nem csodálom, hogy nem fogtad még fel, hogy anya vagy, én még sokszor azt sem tudom elhinni, hogy a pocimban van, pedig aztán rendületlenül küldi a jeleket. Akkorákat rugdos hogy szabad szemmel látható ahogy mozog a hasam. Kép

Találtam tegnap egy nagyon jó bababoltot, bár lehet hogy annak idején Babus is ajánlotta, de most én is ajánlom mindenkinek. Nagyon jó árakon van minden, szinte 30-50 %-kal olcsobb mint más babaüzletekben. A neve babadiszkont és a VI. ker. Lehel u. 1. szám alatt található. tegnap megvettük a lánykának a babakocsit és bébihordozó is van hozzá, amit a babakocsiba és az autóba is lehet rögzíteni. Kép Nagyon kis szép, teljesen beleszerettünk apucival. Kép Ma megyünk vissza mert van akciósan cseresznye színű kiságyuk 140x70-es nagyon szép és 14000 Ft. Ez nagyon baráti ár azt hiszem. Kép
Ha azt is összeraktuk csinálok képeket és felteszem az albumba.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!
Csak beugrottam, mert ma a lánykámmal orvosos napot tartunk Kép
Most végeztem a fogorvosnál, kibírtam Kép

Stella Kép
Lelekes visszaszámláló vagyok, már most készülök február végére Kép

Judyt Kép
Nagyon édesek a fiaid Kép
A párodnak meg üzenem, hogy majd kölcsönadom Annamarit Kép

Na rohanok is tovább, hétfőn jelentkezem.
Szép hétvégét!
Puszi Mindenkinek!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Tündi,
milyen lett a vérkép eredménye?

Stella,
egy nappal megint közelebb a fagyibabákhoz.Kép

Éva,
mi a helyzet??

Én most voltam uh. mai helyzet. hő 36,9, méhnyálkahártya 11 mm, a baloldali domináns tüsző helyen egyre szebben látszik a sárgatest.KépKép Én már annyi joghurtot, kefírt, ásványvizet, sajtot stb eszem, hogy már lassan kóros.Kép mekkorára kell vastagodnia a méhnyálkahártyának???

gyönyörű idő van, remélem ilyen lesz a hétvégén is.

ha már nem jönnék szép hétvégét Mindenkinek!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
Sajnos nincs időm visszaolvasni a tegnapi termést, mert jó sokat írtatok.
Én tegnap voltam dokinál a bal oldalon két domináns tüszőm volt 12. cn-on, és kaptam tüszőrepesztő szurit. Most akciózunk bőszen, remélem sikerül. Ja a méhnyálkahártya 5,1 mm, ez szerintetek kevés? A doki szerint jó, de ti itt olyan nagy értékeket írtok, hogy nem vagyok benne biztos. Majd még megpróbálok ma jönni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Timi,
akkor tessék szépen rákapcsolni akció terén hogy jöjjön hamar a kis tesó Petyának.
Sajna én sem tudom mitől van ez nálam de elég kellemetlen.
Tündi,
mióta elkezdődőtt nálam a peteérés megfigyeltem hogy rá 3-4 napra már érzem a feszülést és menzes megjövetel után már jobb. De ha mozgok (torna) pl.tegnap voltam fallabdázni az első pár lépés borzalmas, de után kifejezetten múlik a feszülés.
Kicsit utána olvastam:Dr.Török Attila azt írja hogy ez jó jel mert szuperül dolgoznak a hormonok, a dokim is biztat.Máshol meg pont az ellenkezőjét írják, tüszörepedéssel hozzák összefüggésbe.
Nálad mi helyzet? Milyen ütemezésben szeded a gyógyszereidet ebben a hónaban?
Kivi
kivi2
 
 


Annácska!
Okés átadom neki.Kép

Móni!
Akkor előre a babáért.Kép
Hajrá, drukkolok nektek.Kép
Egyél sok kefírt és joghurtot az jó a mnyh-ra.Kép
Jófinak persze, hogy több a mnyh-ja, mert ő már a 20 cn-on van.Kép

Timi!
Drukkolok nektek.Remélem minél hamarabb lesz kistesója Petinek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Felhívtam a Söpfit, megvan az AFP eredményem: 1,2 MOMKép

NicolKép
Milyen típusú a babakocsi? Mi is olyat szeretnénk, amihez autósülés-hordózó is van (azt hiszem Travel System ennek a fajtának a neve).

Henci
henci
 
 


Judyt,
azt nem tudod, hogy mekkorára kell "növeszteni" a méhnyálkahártyát, hogy elég vastag elgyen a babához?

Nevekkel hogy álltok?Elkezdődött a névszelektálás?Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok Jányok!

Mindenkinek gyönyörű hétvégét és szép jövő hetet kívánok, most rövid időre elbúcsúzom, de ígérem, hogy sokat gondolok majd RátokKép!!!

28-án hétfőn már dolgozom, így akkor tudok jönni, remélem szuper hírek várnak majd Rám, ugye?Kép
Vigyázzatok nagyon magatokraKép, babások a babáikraKép, Babus pedig KristófkáraKép!

Puszilok Mindenkit!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga,
csodás síelést! gyönyörű havas tájat, szuper pályákat!Biztosan klassz lesz!

Jófi
jófi
 
 


Timi
Neked is köszi Kristófka dícséretétKép
És valóban dúlnak bennem a hormonok. Hol bőgök az elkeseredettségtől, hol pedig a világ legboldogabb anyukája vagyokKép

Jófi
9-10mmKép

Móni
Megy a drukkKép
Szerintem kicsit vékonyka, dehát nagyon gyorsan vastagodikKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga
Jó síeléstKép

Henci
Gratula a jó AFP-hezKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Most hívott Tündi nem jön be neki a Babanet.Kép Megkért, hogy írjam meg, hogy meg van az eredménye.
Képzeljétek a múltkori 644-ről 36,6-ra leesett a prolaktin szintje.KépKép
Most szegénykém nagyon tanácstalan, hogy mi a helyzet.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Szerintem Tündinek nagyon jó az a prolaktinszintKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép
Nálunk sem volt Pénteken BabanetKép
Sőt még reggel sem de most láss csodát bejöttKép)
Pénteken voltunk az eredményeimért!!
A tenyésztés jó lett vagyis az van ráírva hogy baktérium nem tenyészett ki benneKép(szerencsére)
A terheléses cukrom pedig!!
éhgy:4,2mmol
étk.ut:5,7mmol
SZERINTETEK ezek jók?????? (BABUS)
Derakam már nem fáj, szerencsére már jobban érzem magamKép
De még egy picit "rágodom" ezen a medence fekvésű dolgonKép
VAjon megfog fordulni?!!
Babus neked már Kristóf a 30 héten fejvégű volt???
Remélem jól vagytok , és Kristóf is nyugodt fiú?!
Tejcsivel hogy állsz?

Henci: Gratula az AFP-hez nekem is 1,2MOM voltKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Szerintem tök jó a cukrodKép

És hogy megfordul-e Viki? Van még rá esély, dehát csak rajta múlikKépDrukkolunk nekiKép
Nekem Kristófka már a 16.héttől kezdve fejvégű voltKép

És köszi érdeklődésed, jól vagyunk, Kristófka már huncutkodik, sokat leskelődik, imádja a Micimackós csörgőjétKép, állandóan felborítja, ezt élvezi benneKép
Meg délután nem akart az ágyikójában aludni, be kellett tennem a hordozóba, ott elkukucskált egy fél órát és belealudtKép, utána pedig áttettem az ágyikójába és elég sokáig, 6 órát egybefüggően aludtKép
Tejcsi valamennyi van, de sajna nem elég neki, mert mérhetetlen étvágya van, így időnként pótolni kell a kölcsöntejcsiből.
Most éppen 110gr tejcsi (ez mind saját tejcsi voltKép)+ tea után próbálja magát álomba cumizniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Henci!
Gratula az AFP-hez! Kép
Jól tudod a babakocsit Travel system-nek nevezik és Pierre Cardin márkájú. Nagyon szép sötétkék van világoskék kockással kombinálva. A bébihordozóval együtt 36900 Ft volt. Ha holnap erre jársz már találsz fenn remélem képeket az albumomba. Kép

Edinka!
Az én babám is medence fekvésű az utolsó UH alapján, de hétfőn majd mégegyszer megkérdezem, akkor lesz a következő UH. A terheléses vércukor nekem alacsonyabb volt, de én a 20 héten voltam, gondolom ez is számít. Babus biztos fogja tudni, hogy a tied jó-e?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol, Edina
A terheléses vércukor értéke 7-ig jóKép


Teszek fel egy pár képet:

Így csücsül a nagyfiú a hordozójában (most is épp, mert nem sikerült az álomba cumizás):
Kép


Az emlegetett kedvenc Micimackós csörgő:
Kép


Most készül épp fellökniKép, hogy aztán anyu újra felállítsaKép:
Kép



Kutyás pizsiben (anyu kedvenceKép):
Kép

Kép
babus2005
 
 


NicolKép
Ez az ár nagyon baráti, érdeklődve várom a fotókat!

Köszi a gratulákat (AFP-mhez).

Henci
henci
 
 


Moni!
Ugy orulok, hogy kaptal szurit. Lehet, hogy babas leszel ebben a honapban? Nagyon drukkolok!

Henci!
Gratulalok a jo AFP eredmenyhez.

Edinka!
Ne izgulj az egyik baratnom 33heten van, es a dokija azt mondta meg siman megfordulhat, ne izguljon. Te se tedd! Drukk, hogy megforduljon.

Nekem sokat segitett, hogy mindenki drukkolt, hogy kis Atti mocorogjon, es azota minden nap jelet adja, hogy jol van, sot tegnap mar latszott is a pocakomon. Eleg muris volt Kép
Koszonom lanyok!!!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Hadd kerdezzem mar meg Toled, de ha Kristofka sokat alszik pl.6 ora, akkor azert hasznalod a mellszivot? Nem akarok beledumalni, de nekem eddig minden kismama, aki sokaig szoptatott azt mondta, hogy keljek fel meg ejszaka is, ha nagyon faradt is vagyok, es fejjem le a tejet, mert ettol indul be rendesen a tejtermelodes. Ezt nem csak toluk hallottam am. Ugye ezert nem haragszol ram? Nem okoskodni szeretnek, csak segiteni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
most olvasom, amit irtam neked, es eleg hulyen kezdtem a mondatot. Ezert ezer bocsi, nem direkt volt.
Meg mindig fent vagyok. Nem erzem jol magam, nem tudok aludni. Biztos jon valami front.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jó reggeltKép

BAbus: nagyon szuperek a képek KristófrólKép Kép

Judit: Te nem bírsz aludni?
Most nézem mikor írtálKép

Nicol: Kíváncsi vagyok babakocsira, jó áron vettétek ha még hrdozó is volt hozzáKép
Amit mi vettünk az 35000 volt!!!!
És még külön akarunk venni hordozót is!!
Akkor láttom nálatok is be indult a vásárlásKép)

Lányok: Lehet hogy hülyeség de én úgy gondolom hogy a baba minnél nagyobb annál nehezebb neki megfordulnia!!!!!!!!
Nem?
De nem izgatom magam hisz igaza van Babusnak Vikin mulikKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!
Nagyon szép képeket csináltok Kristófról, gyönyörű baba. Kép

Judit!
Örülök, hogy Atti beindult. Azért aludj akár napközben is ha megy egy kicsit, kell a pihenés. Kép

Edinka!
Szerencsére sikerült pár dolgot beszerezni és kaptunk is pár dolgot tegnap ajándékba a rokonoktól, ahol már nagyobb a baba, pl: utazóágyat. Kép

Fenn vannak a képek az albumomba, a profilomban van a cím. Ha nem nyitná meg úgy kell keresni, hogy Nicol albuma.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Lattam a kepeket. Nagyon szep a kisagy, es a baldachinszett. A mienk is nagyon hasonlo, csak macis. Klassz a babakocsi is. Ugyesek vagytok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Te nem is dicsekedtél nekünk, hogy van már kiságyatok. És képeket sem kaptunk. Nem csinálsz majd?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judit
Dehogy haragszom, igazad van teljesen. Sokáig én is ezen az elven voltam, de én valahogy másképp működöm. Én vagyok a ritka kivétel, aki hiába fej bőszülten, semmivel se lesz több tejcsim. Így egy ideje fel is hagytam ezzel.
Az én tejcsitermelésemre a legjótékonyabb hatással az idő van, ha van rá 6-8 órám, akkor tuti tudok annyi tejcsit produkálni, amennyi elég Kristófnak, mert különben 3-4 óra alatt erre képtelen vagyok, olyankor szinte mindig pótolnom kell neki.
Ma pl. úgy volt, hogy este 8-kor szopizott, fél 11-ig nézelődött a hordozójában, utána bealudt, és reggel 7(!)-kor kellett összekapargatnom, hogy ugyan már, enni kéne kicsi fiamKép, és szopizott 140gr-otKép, végre ettől kidőlt és még azóta is alszikKép

Amúgy a kelengyelista nincs ám elfelejtveKép, ha időm engedi, azonnal megírom, oké?Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Koszi, hogy nem felejtetted el a kelengyelistat Kép
Orulok, hogy nem haragudtal ram meg. Dehat ez szuper, hogy Kristofka ilyen szuperul elvan, ennyit alszik. Ez olyan ritka am. Orulok, hogy igy beallt vegre a szoptatas, es igy jol megvagytok Kép Buszke lehetsz magadra, es a fiadra is.

Nicol!
Nem szereltuk meg ossze, ezert nincs rola kep. Meg szigetelni, tapetazni, stb kell, es majd csak utana rakjuk ossze, akkor majd csinalok kepet.

Megprobalok mindjart kepet feltenni magamrol, a jo nagy pocakomrol, meg a babakocsinkrol.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Felrakta kepeket
http://babanet.hu/album/main.php?album=4248
mindegyik oldalon van uj kep. Az 1. terhesseg elotti, a 2.mostani kep rolam, a 3.babakocsirol

Hogy tudom a profilomba berakni ennek az oldalnak a cimet?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Nagyon édes Kristófka.Kép

Judit!
Hát ez a babakocsi tiszta Attilás.Kép
Szép a pocid.Kép

Nicol!
Megnéztem a képeket.Szép a kiságy és a kocsi is.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Kép
Babus Kép
Nagyon tündéri a kicsi fiad.

Judit Kép
Nagyon jók a képeid, szépen növöget a pocid Kép

Nikol Kép
Tetszenek a képeid, a babakocsi főleg Kép

Judyt Kép
Annamarinak mondtam, hogy fiaid lesznek. Nagyon örült és meg is hajtogatta a fiú babákat Kép Azt mondta küldjük majd el postán. Majd elkérem a címed Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judit!
Szépen nő a pocid, a babakocsi is nagyon szép. Kép

A saját weboldal rész mögé másold az előbbi album címet.

Most megyek készülődni, megyünk 10:40-re babanézőbe. Már úgy várom. Ha kapunk képet az UH-ról felteszem.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Jófi
Szuper a 11 mm-es nyálkahártya! Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön nektek! Kép

Móni
Az 5 mm kevés, 9-10 mm-nek kellene lennie ahhoz hogy a baba be tudjon ágyazódni. Azért húzzatok bele, sosem lehet tudni, olyan kiszámíthatatlan ez az egész folyamat. Meg aztán mire odaér még vastagodhat Kép

Kivi
Ma már csak 0,5 szemet szedek 4 napig, és vége! Kép

Henci
Gartulálok a jó AFP-hez!

Judyt
Nagyon szépen köszönöm, hogy megírtad pénteken az eredményemet! Kép

Babus
Nagyon drága Kristóf, és köszi a reakciót a prolaktinomra! Kép

Stella
Hogy vagy? Kép

Lányok
Péntek du. Írtam a Török dokinak e-mailt, most gyorsan válaszolt, ezt írta:
“Alacsony prolaktin szint semmi bajt nem csinál, amennyiben ez volt az oka a
teherbeesés elmaradásának, akkor mostmár van esély. A prolaktin túl kevés
nem lehet.”
Tiszta boldog vagyok! És hétvégén termékenység lesz, úgyhogy nagyon bizakodom, sokkal jobban, mint eddig. A saját dokimat holnap du.tudom felhívni, az már biztos, hogy nem kell több bromot szednem Kép

Megyek képeket nézegetni a ksimamáinkról Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Ez remek hír!! Jófej ez a Török doki!!! Akkor mindent bele!!! Nagyon szurkolok nekltek!!!

Nálunk minden ok! Majd szerdán kiderül, hogy halad a párnanövesztés Kép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit
Nagyon szép kerek pocid van! Kép Ez igen! Hamarosan láthatom élőben is, már nagyon várom! Kép

Nicol
Nekem nagyon-nagyon tetszik a kiságy, annyira barátságos, kellemes látvány, nagyon szép Kép

Stella
Biztos jól halad a párnanövesztés, nincs miért aggódnod Kép
Jó fej a Török az biztos, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan tud most válaszolni Kép

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?