Új privát üzeneted érkezett!

Manócs
Köszönjük szépen mi is a lehetőséget, jól éreztük magunkat. Bár gyakorlatilag senkit nem ismertem, azért próbáltam beazonosítani a babákat, mamákat.
Ari
Légyszi nekem is küld el a címet a metro_joe@hotmail.com-ra.
Miszike
Nagyon boldog szülinapot a kiscsajnak !!
Réka
Milyen marha ez ! Komolyan gondolta, hogy ottmarad a lépcsőházban a betörő zsebében a videóval ?? Bár biztos ideges volt ő is, de azért ehhez ész kell !
Évi
nagyon szép lett a remekmű

Csináltam én is pár képet, majd holnap fölrakom. Igaz csak a buli végén, mert bár mi 1 után értünk oda, és addigra már sokan elmentek, Niki így is nagyon meg volt rettenve. Nem szokott ilyen lenni, mindíg rohan a többi gyerek közé és a felnőttektől sem félt eddig, de most nagyon el volt kenődve. Mire meg föloldódott, már jönnünk kellett haza, mert álmos lett. Szivesen megyünk megint, ha lesz tali, addigra a csajt is fölkészítem . Kép
Dorki
dorki
 
 


Miszike,
Sok boldogsagot Bekinek.

Maci,
Jok a kepekKépKépKép

Reka,
H*lye szomszedKép Ja a betorok bizti szep nyugodtan megvarjak, hogy elkapjak oket.

Gomboc,
mosolyszunetKép
Nyugi hamar meggyogyultok es minden rendben lesz.

Tunder,
RacskiszedesKép, bar sejtem nektek nem volt vicces akkor.

Jucusnak kotohartya gyulladasa lettKép szegeny alig lat ki a szemen.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok lanyok!

Szerintetek hogy lehet megmagyarazni egy hathetesnek, hogy reggel 6 utan is lehet am aludni tovabb?? Rendszeresen nem alszik vissza mar ilyenkor, ugyhogy Petra hiaba szundizik, en nem tudok.Kép

Lanyok (foleg a picibabasok), nem neztetek tegnap a Szex es NY-ot? Volt benne az a razogatoszek vagy mi, hasfajos babaknak tenyleg isteni lehet!Kép Ha van valakinek vibratora, akkor akar hazilag is ossze lehet eszkabalni.KépKép

Ari,
Na ez a sztori sem semmi. Szegeny tinilany, neki milyen kellemetlen lehetett...Kép

Talizokra irigykedem!Kép Nagyon jok a kepek!
Teszek meg egy erotlen kiserletet Marci visszaaltatasara, aztan megprobalok elszokni zuhanyozni, hatha nem lesz nagy bombi, mire vegzek... Udv:

Leszter
leszter
 
 

 
 

Á, már 2x írtam egy rövidet, és nem küldte el. Mi van itt?
Na, most még rövidebben:
Miszike, Bekinek Boldog Szülinapot Kívánunk!

Mariann, köszi hogy felhívtál, tök jól esett. Még jobban esett volna elmenni, de ki se dugtam tegnap az orromKép

Bocs, csajok, de apa távolléte, meg az émelygés totál kivesz belőlem mindent,(bár a bogyótól jobb egy kicsit, azért érzem, hogy nem vagyok 100%) ráadásul most ugye csak én szaladgálok éjjel Kevinhez, és mindig olyan fáradt vagyokKép
Na, majd összeszedem magam, csak már nagyon várom haza Petit.(Valszeg péntek este jön szombat helyett,hurrá!!! KépKépKép)
pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok,
itt aztán van élet. most éppen szabadon garázdálkodok, mert apa elvitte szánkózni Lizát Kép

Ellimaminak gratula a pocaklakóhoz Kép

Leszter, atyaég, már nem is emlékszem a 6 hetes korszakra. éber fiad van Kép, együttérzésem a korai kelésért Kép

Réka, a szomszéd talán már csak kétségbeesésében tette ezt, nem gondolhatta komolyan, tiszta hülye. apukádat sajnálom.

jöhet a tavasz, de azért ma olyan jó volt kinézni a gyönyörű hófehér kertbe, még a gyerekem is elbambult vagy 5 mp-re Kép

panu
panu
 
 


LeszterKép
6-kor kel, de ha végig aludja az éjszakát, nem is olyan rossz. Ha nem, akkor már gáz van.

RékaKép
Ledöbbentem. Még ilyet, hogy valakinek ennyi esze legyenKép Szegény apukád.

PanuKép
Üdv közöttünk. Írjál néhány szót magatokról.

Szép szép kinézni a hófehér tájra, de én már a virágosra szeretnék. És most annyira zsúfoltak a napjaink.

Holnap viszem Dorkát kardiológiára. Domcsi közben beteg, vinnem kellett megint vizelet mintát, amit levenni nem egyszerű. Pénteken van Dorkának a szülinapja, és még ajándékja sincs. Szombaton jön a család, készülni kell.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Vegul Marci visszaaludt, sot, en is!Kép Negyed tizig aludtunk, akkor ebredt Petra. Jo volt!Kép

Viszont hamarosan indulunk a fuleszetre.Kép Marci fulen ugyanis raszaradt sarga valadekot talaltam az elobb. Szerintem meg az sem 100%, hogy a fulebol jott, lehet, hogy csak a fulkagylo bore szaradt ki nagyon es az valadekozik, de a gyerekorvos telefonba azt mondta, hogy mindenkepp fuleszetre kell menni, hogy kizarjanak ezt-azt. Szerintem kozepfulgyulladasa nemigen lehet, mert nincs laza, es nem utal semmi fajdalomra, ugyhogy ha tenyleg a fulebol jott is a trutyi, akkor is remelem, hogy egy pucolassal megusszuk.

Udv az ujonnan erkezett anyukaknak!Kép

Nelli,
Akkor bizony itt gaz van.Kép Ugyanis Marci ejjel is kel enni. Azert szerintem jol haladunk, altalaban fel9-9 korul eszik este, aztan 2 korul, aztan 6-7 korul. De volt 1 azaz egy olyan ejszakank is, amikor 7 orat kihuzott kaja nelkul. Tisztara kipihentem magam az egyhuzamban 6 ora alvastol.Kép

Lassan keszulodunk a dokihoz, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok,

Elli,
most olvastam csak vissza, GRATULA Neked! KépKépKépKép

Miszike,
Bekinek Boldog szulinapot kivanok! Kép

Leszter,
nnna, egy sorstars. Kép En a delutani alvast nem tudom a skacoknak elmagyarazni, hogy ha nem birnak egyutt aludni, es nem fekhetek le en is veluk, akkor 2-3 nap alatt mosott rongy leszek az ejszakazasoktol. Kép Megoldas meg nincs...Kép

Reka,
nem semmi szomszedotok van! Normalis???????

Toffi,
koszi a hivast, tenyleg nem vagyok tul jo passzban. Kép

Panu,
udv itt! Kép

Talizokra irigykedem! Kép

Apaval a mosolyszunet oldodik, de a nagyobb baj, hogy rajtam a terhessegi depi minden ismerve kezd kijonni....Kép
es persze a baratok a Bukkben is csak azt lattak, hoyg mekkora hazisarkany vagyok, en meg utaltam oket, mert senki nem ertett meg (csak egy kisgyerekes anyuka, akit a tobbiek ugyanezert "szolnak meg" mindig-marmint, hoyg a ferjetol ker mindig segitseget). Azt hittem, hoyg a ferjem majd tobbet segit ott, ehelyett a konoksaga miatt most meg betegebbek a gyerkocok, es allandoan azt hallgattam, hoyg neki mire van szuksege. Az senkit se erdekel, hoyg nekem mire lenne mar szuksegem?????
Nem tudtok egy jo pcihomokust, aki ilyen depis anyukakkal foglalkozik?

Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


GombócKép
Én jártam egy pszichológusnőhöz annak idején a Budai Honvédkórházba. Szerettem őt, de amiket mondott, magam is tudtam. Mellette kellett szednem antidepit, és a kettő együtt ért valamit.
Mivel én is depis hajlamú vagyok, szívesen beszélgetek Veled, akár az e-mail címemen is. Hátha segítjük egymást.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gomboc,
En is teljesen maegertelek. Nalunk a szomszed sraccal van nagyon joban a ferjem, es nyaron, amikor nekik meg egesz pici volt a babajuk, szoval sokat aludt, Petra meg mar igenyelte a vele valo foglalkozast, olyan rosszul ereztem magam, ha szolnom kellett Gabornak, hogy jojjon be valamiert. Mert a szomszed srac kinn tett-vett, sorozgetett nyaron a kertben, es Gabor is sokszor kinn volt vele. Es en is sarkanynak ereztem magam emiatt... Talan egy nap majd a baratoknak is lesz gyereke, aki esetleg hisztis lesz, vagy nyugos, es majd akkor megertenek teged.Kép

A delutani alvas nalunk is problemas sokszor, mert ha Marci nyoszorog, akkor Petra nem tud elaludni tole. De ugy erzem, naprol napra javul a helyzet. Most mar csak az elalvas idejen kell, hogy Marci csondben legyen, utana mar nem ebred fel ra Petra. Szoval legrosszabb esetben kihozom Marcit a gyerekszobabol, amig Petra el nem alszik, aztan pedig remenykedem, hogy mar eleg melyen alszik, es nem ebred fel a dormogesre. (Mert Marci ferfiasan dormogni szokott.Kép)

Mit csinalt a parod, amitol megfaztak a gyerkocok?

Kitartas, es ird ki magadbol a dolgokat, majd mi vigasztalunk!Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Eléggé kész vagyok, mivel Ilang ma reggel rohant, megcsúszott vagy megbotlott és a 2 fal találkozásába, élébe, iszonyú erövel beverte a kis fejét.Kép Egész pontosan a homlokát. Nagyon feldagadt, bekékült, nagyon csúnya lett. Mindent lefújtam, robogtunk a drnénihez. Megtapizta megnézte, azt mondta, hogy nincs elmozdulás repedés, csak egy hatalmas vérömleny, ami hetek alatt fog visszahúzódni. A szemére is ráhúzódhat a zúzódás, mondta ne ijedjek meg. Csúnya lesz, de maradandó nyomok nélkül el fog múlni. Hát mit ne mondjak, nagyon megijedtem, utána még sírtam is, persze nem a gyerek elött. Tegnap mellölem esett le a kanapéról.KépAnnyira eleven, hogy az nem kifejezés.

Most megyek csak ezt ki akartam magamból írni, mert tiszta csödnek érzem most magam.
Eccerüen nem tudom minden percben fogni a kezétKép

Beu, ha vki én nagyon átérzem a helyzeted...

Bocsi az önzözésért.

Tündér
tündér
 
 


TündérKép

Biztos nagyon megijedtél, és magadat okolod a balesetek miatt, de tényleg nem tudsz minden percben a gyerek mellett lenni, nem lehet minden esést, kisebb balesetet kivédeni. Ettől még nem vagy "csőd". Ez minden anyával előfordul. Nem lesz semmi baj, ilyen balesetek minden gyerekkel történnek, ebből tanulnak.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!


Isten éltessen minden szülinapost!

Talizóra irigykedek, innen a távolból.

Köszönöm a drukkokat, már jobban vagyok.
De még szülni nem szeretnék.(36+4)

Elli
Gratula a pocilakóhoz, és múljanak a rosszullétek! Hesss!!

Tündér
Gratulálok a vizsgákhoz. Nálunk is elvileg a babaprojekt halasztva lett volna emiatt, de hát így esett, hogy megesett.

Kangi
Drukk hogy a hasfájósság mihamarabb megszűnjön.

Leszter
Csípőszűrés szomorú.
Azért a hathetesből is lesz 12 hetes és akkor már többet fog durmolni. Addig is kitartás.

Maci 2
Csuda cuki az ünnepelt. Fiamnak nagyon tetszik.

Réka
Szomszéd nem komplett.

Gombóc
Teljesen megértelek. Akiknek nincs gyereke az nem tudja mivel jár és hajlamosak legyinteni. Én is két gyerekes anyuka leszek nemsoká, és 1kicsi+ 1pici igencsak fárasztó lehet/lesz.
Ezért könnyen kinyílik a bicska a zsebembe, amikor a gyermektelen barátok azt mondják "Túlmisztifikáljuk az egészet".
Ahogy a gyerekek nagyobbak lesznek biztos kicsit könnyebb lesz velük.
Nincs nagyi vagy vki aki tudna segíteni, hogy szusszanj néha egy kicsit?


Tegnap voltam 36. hetes UH-n és azt mondta a doki hogy nagy baba lesz. Kb most 3,3 kg.
Én nem szeretnék gátmetszést mert az elsővel is kaptam + aranyeret és így elég sz@r volt felgyógyulni. Ja, a kitolás kb. 2!! órahossza volt és azért vágott mert már nem akartam még 1/2 órát kínlódni.
Többedszer szülő anyukák, ti meg tudtátok úszni a vágást, volt repedés stb.? Mintha Momo-nak nem lett volna úgy emlékszem, de valszeg nem sok ideje van most netezni.
A doki azt mondta nem vág, ha nem kell, de repedhetek a régi öltések mentén.



Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


Anyicska,
Nekem masodszorra nem vagtak, de repedtem, de allitolag csak azert, mert Marci az egyik karjat a feje mellett tartotta, es ugy bujt ki. Ahhoz meg azert tagasabb hely kell.Kép Viszont aranyer most is volt, ami az elso napokban nagyon fajt. Aztan pedig a repedes varratai kezdtek fajni.Kép Viszont a sok izgalom, es aggodas, ami Marci eletenek 4-6. napja kozott ert, remekul csillapitotta a fajdalmat. Akkor szinte meg se kottyant.Kép Es vegul is nem panaszkodhatom, mert Marci csutortokon szuletett, es amikor kedden hazajottunk, mar nem ereztem eles fajdalmat, csak azt a kellemetlen huzodast, ha sokat alltam, jarkaltam. Es osszessegeben talan kevesbe fajt valamivel, mint Petraval, amikor vagtak is, es repedtem is, es aranyer is volt.Kép
Udv:

Leszter

Ui. Nagyon raerek, mert varom anyukamat, aki vigyaz majd Petrara, amig Marcit orvoshoz viszem.
leszter
 
 


Miért nem tudok képet feltenni!?!

"Egy vagy több általad feltöltött kép vagy csatolt fájl mérete meghaladja a maximális feltöltési méretet (ami 300 kilobájt). Ezeket a képeket és fájlokat töröltük az üzeneteid közül. Ha szeretnél új képeket és csatolt fájlokat feltölteni, ügyelj rá, hogy ne legyenek nagyobbak 300 kilobájtnál.
Ha a maximális feltöltési méretet -1 kilobájt, ez azt jelenti, hogy a melléklet feltöltése tiltott a számodra. Ahhoz hogy mellékletet tölthess fel regisztráltan (azonosítód és jelszavad megadásával) és nem névtelenül kell az üzenetet elküldeni!"


Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


Ari,
megkaptam a képeket, köszi. Kép nem tudom mit dobott vissza a gép. Kép Csak sajna Petra egyiksen sincs rajta,de nem baj. Kép Kép

Manócs,
már a mi hóberünk is vizszintebe van,de azért a reggelt még megélte. Kép

Panu,
üdv itt! Kép

és akkor pár délelőtti kép. Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

bocsi ha sok voltam. Kép
Évi
Évi24
 
 


Angi,
Jobbulást a csajnak!

Manócs,
Tegnap jól hallottam, hogy nem ma tartod?

Elli,
Majdnem nem tudtuk elvinni a szállítmányt. Az első padkánál sikerült leborítanom RonitKép, beverte a száját, sírt és utána nem akart visszaülni a szánkóra. Aztán csak megnyugodott. Kb. 1 óra alatt megjártuk oda-vissza úgy, hogy közben Roni többször leszállt. Utána még elmentünk a játszótérre hóembert építeni (így nem is főztem ma, maradékot ebédeltünk). Persze csak én építettemKép
Mi volt a dokinál?

Évi,
Apa műveKép
Csomag leszállítva.
Ma én is alkottam egy hóembert, gyorsan összedobtam egyet Roninak.
Van pár kép, amin rajta vagytok. A táblában szereplő címre küldjem a képeket, és hány MB-ot tudsz egyszerre fogadni?
Délelőtti képek Kép Itt már eléggé olvad, és mindenhol felsózták, nem volt egyszerű elmenni Elliékhez.

Gombóc,
Az én párom sokat segít, és Roni is elég nagy már (nem foghatom a gyermekágyra), de néha én is így érzek.

Leszter,
Mi volt a fülészeten?

Tündér,
Ne okold magad, a legnagyobb körültekintés mellett is vannak balesetek.
Gyógypuszik Ilang buksijára!

Valami van a levegőben, hogy ilyen sok a depis mama. Tényleg jöhetne már a tavasz.

Anyicska,
A dicséret Miszikééket illeti, én csak a képet készítettemKép
Szép méretei lesznekKép
Gondolom a képeid nem nagyobbak 300 KB-nál. Régebben mintha olyan is lett volna, hogy a szélessége sem lehet nagyobb 500 pixelnél.

Ez nem igaz! Roni elég nehezen alszik el délutánonként, többször ki is hagyja. Már majdnem elaludt, erre megint most fúr az alattunk lakóKép

Maci_2
maci_2
 
 


Évi,
Elküldtem egyesével. Összesen 5.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci,
köszi nagyon aranyos vagy, hgy elvitted.Sajnálom a kis balesetet ,remélem nem miattunk történt.
júj fogalmam sincs mekkorát tudok fogadni,ha egyesével küldöd tuti átjön.

gviktro75@axelero.hu

köszi még1szer. Kép
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Maci,
szegeny Roni... Violat is sikeresen felboritottam tegnap, kerdon nezett ram, de siman visszault.

Tunder,
nyugi! Kép Szerintem igy mukodik egy normalis gyerek, normalis anyukaval. Sot, baj lenne, ha mindig fognad a kezet, mert kesobb onallotlan lenne es vedtelen!
Viola szerintem az atlagnal ovatosabb gyerek, ritkan vadul, megis fejelte mar le a radiatort, lett is pupja.

Leszter,
ferfias dormoges Kép beugrott, h az en lanyom anno rofogott, mint egy kisvaddiszno Kép
szerintem teljesen normalisak a csepp srac alvasi szokasai, csak nyilvan marhara faraszto. Eleg jol emlexem... Kép

Gomboc,
annyira rossz ezt olvasni Kép azt meg jobban megertem, h neha a ferj is menekulne a melo elol a kisgyerekes csaladban, hat ki ne szeretne neha vilagga szaladni. De hogy a kedves baratok meg cukkoljak is, hat az ilyet szivesen lekapnam a 10 kormerol Kép kibicnek semmi se draga, ugyebar Kép
Nalunk szerencsere ez ritkan volt vitatema, ha megis, csinaltam olyat, h felkotottem a gatyamat es adtam apajanak valami jo kis bonusz bulit, utana viszont behajtottam rajta kemenyen Kép
Aztan most mar csak jon a tavasz, az csak elmulasztja az alap depit! Kép

Mi jokat szankoztunk tegnap is, ma is, ugy tunik, a hidegfront jot tesz az alfelemnek Kép allergia is enyhuloben Kép
Viszont elalvas elott Viola rottyantott egy jo nagy higat (bocs, guszta vagyok ma...), remelem, nem lesz folytatas...

Lenne egy keresem!
Nincs meg valamelyikotoknek az a vers Agai Agnestol, amiben egy ciganygyerek jon az osztalyba, es mindenki nagyon kedves vele, csak nem ulnek melle, "hatha lop"? Asszem, a Kamaszsagokban van, de nem 100%. Ha megvan, lecci kuldjetek el nekem, nagyon kellene egy cikkbe! Elore is kosssz! Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Leszter
Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly a fülészeten.
Amúgy meg ne reménykedj, Kép én Kevinnek 20 hónapja nem tudom elmagyarázni, hogy ha 6 után kel, nem marad le semmiről. Nem hiszi elKép

Gombóc
Jaj, ez a depi rosszul hangzik.Kép És most még jótanács sincs, amíg a kicsi szopizik, úgyse lehet lerobbantani rólad. De túl lesztek majd ezen is, belerázódsz hamarosan. Fel a fejjelKép

Tündér
JajjjKépKép Viszont ha nyom nélkül múlik, akkor már ne idegeskedj! Sajna sok ilyenben lesz része valamennyiünknek, mire felnőnek.Mellőlem is esett már le Kevin, tök sz*r érzés, hogy ott vagy mellette, és mégsem tudod kivédeni.Kép

Maci
Még 1x nagyonköszi, hogy elhoztadKép

Évi
neked meg írtam privit a fentebb leírt címedre, megkaptad?

A sok Kép jel mellé küldök most egy egy csomó Kép-t: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
sőt Kép Kép Kép Kép Kép
Nem kell műteni K kukacát!!!Kép Most ott volt a Kiss doki, beszélt a drnővel, aki előzőleg vizsgálta K-t, már úgy jött be a vizsgálóba, hogy tudta mi a helyzet. És azt mondta: ritkán mond olyat, hogy 100%, de most ki meri mondani, hogy tuti nem kell vágniKépNagyon kedves volt ő is (és így egy hete a Peti nélkül tengődve még azt is észrevettem, hogy jó pasiKép)Azonnal küldtem apának sms-t, sztem kiugrik a bőrébőlKép Ősszel kell megint megmutatni, a krémezést abba lehet hagyniKép
Úgyhogy most nagyon örülök!!!Kép

Még egy vidám kis sztori: állok a pirosnál a körúton, szokásos Cola Lightomat iszogatva (igen Beu, tudom hogy terhesen nem kéne!Kép). Ahogy ittam, éreztem, hogy mindjárt lecsöppen a kabátomra, és ezt megelőzendő fölülről bekaptam az üveg száját Kép és körbe is nyalogattam...akkor balra néztem, és a szomszéd kocsiból figyelt egy fiatal fickó. Elismerően bólogatott és vigyorgott...Csajok, annyira de annyira ciki volt!!! Még életemben nem startoltam ilyen gyorsan a zöldnélKépKépKép

Ettől a kukiügytől nagyon jó kedvem lett, hurráááá!!!
Juteszembe még valami: odafele menet meg a rádió játszotta az esküvői zenénket, és zokogtam a kormánynálKép Én sem vagyok normális, tuti, hogy a hormonok!!Kép

Sziasztok!
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Manócs,
köszönjük mégegyszer a szuper talit és a finomságokat! Kép

Beki megnézegette a szülinapi köszöntéseket és nagyon tetszettek neki! Kép Köszi mindenkinek! Kép
Egyébként még nem nagyon fogta fel, hogy mi az a szülinap, csak azt tudja, hogy szombaton kapni fog csokitortát Kép.

Urszila,
egyáltalán ne bánkódj, hogy nem volt külön szülinapi megemlékezés, épp elég ajándék volt ez neki, hogy játszhatott egy nagyot a gyerkőcökkel Kép.

Tündér,
szegény Ilang! Kép Tudom, hogy ez most nem vígasztal, de nem vagy rossz anya, sajnos ezek a balesetek törvényszerűen előfordulnak, akárhogy is figyelsz, nem lehetsz mindig mellette. Az viszont jó, hogy nyomtalanul fog elmúlni!
Köszi az érdeklődést, dokicsere elhalasztva, mert találtam ugyan jobbat, de vagy az sztk rendelésre kéne hozzá járni hosszú várakozási idővel, vagy nagyon drága. Ha szülésig nem csinál semmi zűrt az enyém, akkor megtartom Kép. Rendőrségi ügy vége meg kb. fél év, addig csak reménykedhetünk...

Maci,
sajna nem tudom, hogy mekkora levelet tudok egyben fogadni, de a yahoo-s címemen jó nagy a tárhely, 2-3 kép bizti elfér egy levélben. Nagyon köszi mégegyszer!!! Kép

Képek aranyosak, mindenkit megnéztem és elolvastam, de Beki háromballábbal kelt ma és hisztizik, úgyhogy mennem kell...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Leszter
Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly a fülészeten.
Amúgy meg ne reménykedj, Kép én Kevinnek 20 hónapja nem tudom elmagyarázni, hogy ha 6 után kel, nem marad le semmiről. Nem hiszi elKép

Gombóc
Jaj, ez a depi rosszul hangzik.Kép És most még jótanács sincs, amíg a kicsi szopizik, úgyse lehet lerobbantani rólad. De túl lesztek majd ezen is, belerázódsz hamarosan. Fel a fejjelKép

Tündér
JajjjKépKép Viszont ha nyom nélkül múlik, akkor már ne idegeskedj! Sajna sok ilyenben lesz része valamennyiünknek, mire felnőnek.Mellőlem is esett már le Kevin, tök sz*r érzés, hogy ott vagy mellette, és mégsem tudod kivédeni.Kép

Maci
Még 1x nagyonköszi, hogy elhoztadKép

Évi
neked meg írtam privit a fentebb leírt címedre, megkaptad?

A sok Kép jel mellé küldök most egy egy csomó Kép-t: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
sőt
Nem kell műteni K kukacát!!!Kép Most ott volt a Kiss doki, beszélt a drnővel, aki előzőleg vizsgálta K-t, már úgy jött be a vizsgálóba, hogy tudta mi a helyzet. És azt mondta: ritkán mond olyat, hogy 100%, de most ki meri mondani, hogy tuti nem kell vágniKépNagyon kedves volt ő is (és így egy hete a Peti nélkül tengődve még azt is észrevettem, hogy jó pasiKép)Azonnal küldtem apának sms-t, sztem kiugrik a bőrébőlKép Ősszel kell megint megmutatni, a krémezést abba lehet hagyniKép
Úgyhogy most nagyon örülök!!!Kép

Még egy vidám kis sztori: állok a pirosnál a körúton, szokásos Cola Lightomat iszogatva (igen Beu, tudom hogy terhesen nem kéne!Kép). Ahogy ittam, éreztem, hogy mindjárt lecsöppen a kabátomra, és ezt megelőzendő fölülről bekaptam az üveg száját és körbe is nyalogattam...akkor balra néztem, és a szomszéd kocsiból figyelt egy fiatal fickó. Elismerően bólogatott és vigyorgott...Csajok, annyira de annyira ciki volt!!! Még életemben nem startoltam ilyen gyorsan a zöldnélKépKépKép

Ettől a kukiügytől nagyon jó kedvem lett, hurráááá!!!
Juteszembe még valami: odafele menet meg a rádió játszotta az esküvői zenénket, és zokogtam a kormánynálKép Én sem vagyok normális, tuti, hogy a hormonok!!Kép

Sziasztok!
e
ellimami
 
 


Bocsi a dupláért, még egyszer is sok, amit írtamKép
Még ezt felteszem, a kedvenc foglalatosságaKép
Kép
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés.
Digigépet szeretnénk venni. Milyet vegyünk, amivel nem lesz nyusziszemünk, stb., jó minőségű képet lehet vele készíteni.
Ti milyet használtok? Márka, kb. ár?

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Sziasztok!
Depiseknek KépKépKép

Továbbképzo tanfolyam kizárólag férfiaknak
A tanfolyam árát a tényleges szükségletek felmérése után állapítjuk meg, kedvezményt adunk azoknak a jelentkezoknek, akik mindegyik kurzuson részt vesznek. A tanfolyam pedagógiai célja: segítségével a férfiak
elsajátítják annak az agyféltekének a használatát, amelyrol nem vettek eddig tudomást. A program 4 modulból áll, ezek közöl egy kötelezo.

1. MODUL: kötelezo
elso rész: hogyan lehet a mama nélkül élni (2000 óra)
második rész: feleségem/barátnom NEM az anyám (350 óra) harmadik rész: a foci csak egy sport, Ronaldo pedig egy hülye (500 óra)

2. MODUL: páros élet
elso rész: hogyan lehet gyermekem anélkül, hogy féltékeny legyek rá (50 óra)
második rész: hogyan ne mondjunk marhaságokat, amikor a feleségemhez eljönnek a barátai vendégségbe (500 óra)
harmadik rész: hogyan gyozzük le a távirányító szindrómát (550 óra)
negyedik rész: nem pisálok a WC kagyló mellé (100 óra, gyakorlati foglalkozás videórögzítéssel) ötödik rész: a cipok maguktól soha nem mennek el a ciposszekrényig!!!! (800 óra)
hatodik rész: hogyan juthatunk el a szennyeskosárig anélkül, hogy eltévednénk ((500 óra)
hetedik rész: a nátha túlélése agonizálás nélkül (300 óra)

3. MODUL: szabadido
elso rész: vasalás (egy ing kivasalása kevesebb mint két óra alatt, gyakorlati foglalkozás)
második rész: mosogatás vacsora után böfögés nélkül (gyakorlati foglalkozás)

4. MODUL: a konyha
kezdo szint: elektromos háztartási gépek: az ON gomb jelentése "bekapcsol", az OFF gomb jelentése "kikapcsol"
haladó szint: elso instatnt levesem az edény szétégetése nélkül
gyakorlati foglalkozás: a vizet teszem fel eloször forrni, csak aztán bele
a spagettit

Házidolgozat témák
a témák nehézsége és összetettsége miatt csak 8 dolgozatot kell beadni:
1. A vasaló: a ruhák titokzatos útja a mosógéptol a ruhásszekrényig
2. A jégkocka tartó megtöltésének veszélyei (diavetítéssel kísért bemutató)
3. Én és az elektromosság: a villanyszerelo kihívásának anyagi elonyei villamossági hibák esetén (a legbanálisabbaknál is!)
4. A legújabb tudományos felfedezés: fozni, levinni a szemetet nem okoz impotenciát (laboratóriumi gyakorlat)
5. Miért nem buntény virágot ajándékozni a nonek a házasságkötés után?
6. A WC papír: a WC papír vajon a papírtartóban jön a világra?
7. A WC üloke dörrenésmentes lehajlítása (videókonferencia a Harvard egyetemmel)
8. Miért nem szükséges a takaró emelgetése, miután megszabadultunk bélgázainktól? (páros gyakorlat)
9. Az eltévedt férfi autóvezeto is kérhet útbaigazítást a járókeloktól ha eltéved, anélkül, hogy impotensnek tunne 10. Tisztítószerek: adagolás és gyakorlati felhasználási tanácsok a lakásban vétendo javíthatatlan károk elkerülése céljából
11. A mosógép: a nagy ismeretlen
12. Alapveto különbségek a szennyeskosár és a padló között (zeneterápiás laboratóriumi gyakorlat)
13. Hogyan repül a reggeli kávéscsésze a mosogatóig (gyakorlatok David Copperfield irányításával)
14. Érzékeken túli kommunikáció: mentális gyakorlatok azokra az esetekre, mikor elmondják, hogy az illeto dolog a szekrényfiókban van, ne kelljen visszakérdezni, hogy melyik szekrény melyik fiókjában.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

AriKépKépKép

Elli,
Kolas sztoriKépKépKépKép

Voltunk fuleszeten, szerencsere semmi komoly, a valadek nem a fulecskebol folyt ki, hanem a fulkagylo bore valadekozott. Sejtettem, de jobb ez igy, hogy latta szakorvos. Es szerencsere nagyon kedves dokornenit fogtunk ki. Masfel honapja nem is gondoltam volna, hogy ez egy emlitesre melto ritkasag...
Kepzeljetek, vizsgalat utan megkedeztem, hol lehet szoptatni, nagyon segitokeszen betessekeltek egy epp uresen allo vizsgaloba. Aztan egyszer csak bejott egy idosebb asszisztensno (orvos?), megallt elottunk, es kb. 1 m-rol elkezdett minket nezni. Eleg furan ereztem magam...

Felebredt Petra, ugyhogy lepek. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Elli Kép Kép

Leszter, vannak még csodák Kép szerintem az asszisztensnő éppen ezért nézett meg közelebbről, hogy biztos legyen benne, tényleg az történik, amit lát Kép

Ari, nagyon jól szórakoztam Kép vajon miért volt ismerős egy-egy mondat-helyzet, nem is tudom Kép Kép Kép

Anyicska, sajnos, nem tudok sokat segíteni. azt hiszem, ami 2 megapixeles az már sok mindent tud és nem csinál piros szemet, el kell dönteni, hogy akkumulátorosat akartok, vagy elemeset, vagy ennek kombinációját, és persze a lehetséges ár is meghatározó. apa a canonra esküszik, de ez csak az ő véleménye.

újabb szót mond ki a lányom: "bácsi" (a szókincstár még nem túl nagy: csillag, gyere, hoppá, papa, baba, tányér, kanál, utóbbi kettőnél csak az első szótag)

panu
panu
 
 


Anyicska

Panasonic Lumix
DMC-LC33
3,2 megás, optikai, digitál zoomos.
120 volt, 1 éve karácsonyra kaptam.

De ezek olyan gyorsan cserélődnek a boltokban, lehet, hogy pl ezt már nem is árulják, csak egy újabb verziót, sőt, lehet hogy olcsóbban. Sztem nagyon értéktelenednek az elektokütyük, egyre olcsóbbak.
De ha valami ismertebb márkát veszel (Olympus, Kodak, vagy most nem jut eszembe többKép) akkor nem nagyon tudsz mellényúlni.
e
ellimami
 
 


Elli,
Jo nagyot rohogtem a kolason! Kép
Na, hat mondtam en, hogy Kiss doki a kukiszakerto! Ha otthon leszunk, azt hiszem Mikit is megmutatom neki. Szerintem nalunk nem 100%, sot! Kép

Tunder,
Nem akarok itt megint okoskodni, de ilyen baleseteknel azonnal ARNICA! Ha nagyon nagy a koppanas, fejen, akkor C200, ha kisebb, akkor C30. Miki par napja belefejelt az asztal sarkaba, de ugy, hogy lett egy majd fel centi mely lyuk a homlokan. Tutira vettem, hogy betort. Arnicat azonnal kapott, igy csak elkezdett feldagadni, aztan megallt, es reggelre csak egy kis bibi jelezte, hogy van ott valami. Bibi meg megvan, lehet, hogy nyoma is lesz, mert azert igen nagy bumm volt, de nem duzzadt fel az egesz homloka!
Elegge panikoltam, bevallom, mert nem sokkal utana elaludt (este tortent).

Volt egy jo felreolvasasom itt fejjebb:
Manocs irta reagalva a hoemberesre : "Evi, kuldd at apat, nekunk is csinaljon!"
Kovetkezo bejegyzes (persze nem Evitol): "Hova kuldjem, a profilodban levo cimrol visszajott!"

Nalunk ma bolodneria van. Valamiert tok ideges vagyok, leginkabb a gyerekekre. A disznolkodas az asztalnal mar olyan mereteket olt, hogy sirhatnekom van. Nem eleg a fiokban kotoraszni, mar fel kell maszni a konyhapultra, es a felso szekrenyeket is atkutatni. Apa saros cipojeben vegigcsoszogni a padloszonyegen, majd ehhez meg lerangatni a szep uj teritot, es mumuskent rohangalni a lakasban, es orditani, amikor sikerul ralepni egy szethagyott jatekra. Ill. az a csoda, ha sikerul ugy vegigmenni a lakason, hogy nem szisszensz fel! Asztalra kionteni az ivojoghurtot, bele egy kis prezlit szorni (turogombocrol potyogottat), majd az egesz trutyit szivoszallal fricskazni szanaszet. Doboz aljan maradt joghurtcseppeket elvezettel nezegetni, amint egyre lassabb utemben kiugralnak a dobozbol es szetterulnek az etetoszeken, padlon, szonyegen!
Szoval erre a hetre szivesen szabira mennek! Amugy eddig is ez volt, de ma valahogy sokkal jobban idegesitett!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!

Most nem tudom milyen fejeket rajzoljak ide! mindenesetre nem irigyellek!

A félreolvasást ugyanígy olvastamKép

Beu
beu
 
 


Kangi!

Julcsi ma tartja a névnapját? Ha igen, akkor isten éltesse!
Kép

Manócs!
Neked is boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Kangi!

Julcsi ma tartja a névnapját? Ha igen, akkor isten éltesse!


Manócs!
Neked is boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Zsuzsi
itt röhögök a félreolvasásodonKépKépKép
Hú, most hogy írtad, azonnal szerzek Arnica-t a házipatikámba!! Szegény MikiKép Meg szegény TeKép
(Remélem, lány lesz ketteske, mert ha nem, és bevállaljuk hármaskát, 4-5 év múlva kopizhatom a hozzászólásodatKép)
e
ellimami
 
 


Elli!
Cola Kép (És Kép amiért cola. Nem is tudom ki volt akit amikor terhes voltam beküldtem a boltba Coláért és 100%-os rostossal jött kiKép)

Anyicska!
Nézd meg ezt az oldalt:
www.depo.hu
Itt össze van szedve elég sok és az is, hogy hol a legolcsóbb.

Tündér!
IlangKép Remélem jobban van már a kis örökmozgód. Sajna gyakran történik nálunk is ilyesmi, pláne, hogy Dani újabban úgy rohangál a lakásban, hogy közben hátrafelé néz. És az a legrosszabb, hogy múltkor úgy esett pofára, hogy közben fogtam a kezét. Szóval ez sem tuti.

Zsuzsi!
Hát nem irigyellek! Bár én továbbra is 3 fiút szeretnékKép

Panu!
Üdv itt isKép Megnéztem a profilod és beazonosítottalakKép

Leszter!
Hurrá, hogy minden rendbenKép ÉS ne veszítsd el a hitet, sok jó doki vanKép
Aszisztensnő: Sajna ma már egyre inkább arra halad a világ, hogy az egykor a tök természetes dolgok a legfurcsábbak a legtöbb embernek. Rossz hasonlat, de engem a szelektív hulladékgyűjtőnél bámulnak meg mindig, hogy mi a francot csinálok.

Ari!
Ezt megmutatom apának is, bár sajna ebből egy csomó dolog inkább rám lenne igaz. Be kell vallanom így ennyi idő után, hogy nálunk mindig apa vasal.
JA és köszi a képeket isKép

Dorki!
Neked is üdv itt, gyere többszörKép

Angi!
Szegény lánykádKép Remélem gyorsan rendbe jön.

Évi!
Képek tök jók! Apucitok nagyon ügyesKép


Mindenkinek köszönöm az apukám miatti együttérző szavakat, nagyon aranyosak vagytok. Ma itt volt nálunk (mármint apukám) és megbeszéltük, nincs harag. Fura mód ő megértőbb mint én, azt mondja, hogy Ő is biztos ilyen ideges lett volna, ha hozzá törnek be. Hát nem tudom amikor hozzánk betörtek és ott volt az összes lakó kiváncsiskodni, mi nem estünk nekik, hogy ki volt, pedig nálunk tuti, hogy házbeli volt, mert az ajtó előtt két öreg néni pletyizett egész idő alatt és nem volt jövés-menés. Na mindegy, most már csak a fejleményeket kell várni.

Na most mennem kell, mert most értem csak haza a fodrásztól és szegény apával még nem is foglalkoztam, pláne nem is hálátam meg, hogy egész délután-este Danizott.

Jó éjt,

Réka
muki
 
 


NA két képet azért felrakokKép

KÉt étkezés közti nasiKép (De tényleg)
Kép

HA anya nem tesz be nekem semmi zenét, majd zenélek énKép
Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Urszila, Julkanak boldog nevnapot!

Kangi Julcsijanak is minden jot!

Manocs, Nektek is boldog nevnapot!

Ari
ari
 
 


Beu Kép
Köszi! Kép A külvilág felé ma tartja, családban megtartjuk az Angélát is, mert 1 hét múlva szülinap, ne érezze már az a szegény gyerek, hogy ki van vele baltázva Kép

Elli Kép
KépKépKép Azért várandósan is jól esik az elismerő nézés, naaa, valld be! Kép
Jópasi doki, hmmm Kép

Manócs Kép
Boldog névnapot! Kép

Lányok, kitartást! Kép Ma este kiviláglott számomra, hogy egy darab édesen szzuszogó gyermeknél csak egyvalami lehet még szebb. Még egy ugyanolyan Kép Jelenleg ezt a boldogító állapotot élvezem, kábé még negyedóráig, aztán eldőlök.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi!

Julcsi ma tartja a névnapját? Ha igen, akkor isten éltesse!
Kép

Manócs!
Neked is boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Elli,
nem jött át a levél, eddig. Kép
Évi
Évi24
 
 


Urszila Kép
Julkának boldog névnapot!!! KépKépKép

Zsuzsi Kép
Félreolvasás KépKép Megőrülésért részvétem. Én már a felétől is megőrültem volna rég. Úgyhogy elismerésem!

Réka Kép
Bélpoklos Dani Kép De hogy még muzikális is! Juj! Furulya ... jól meggondoltad te ezt? Kép

Leszter Kép
Dörmögő Marci Kép Andris meg frankón horkol, képzeld ...
Nem irigyellek a kevés alvásért Kép Kitartást!

Ari Kép
Köszönjük a köszöntést!

Na télleg eldőlök. Ja még azt megírom, hogy Julis szülinapjára vettünk egy gumiasztalt. Olyan ugrálósat, tudjátok (nem az asztal ugrál). A Plusban. Remélem, tetszeni fog neki, nagyon kíváncsi vagyok!

Kangi
kangi
 
 


Hopp, most látom, már elment. Nem úgy tünt.

Na, Julkát persze kihagytam!Kép

Julka!
Neked is boldog névnapot!!!!!KépKép
Kép
Beu
beu
 
 


AncsaKép

Most másodszorra nekem sem volt gátmetszés, de akárcsak Leszter MarcijaKép Kincső is kirakta maga elé a kezét, ezért repedtem. De nekem összehasonlíthatalanul jobb volt, mint az elsőnél rendes gátmetszéssel (pedig akkor is rögtön szülés után simán ültem, szóval nem sok gondom volt vele). Az 1 db külső varrat most kicsit kellemtelen volt, de egyáltalán nem vészes. Remélem, neked is sikerülni fogKép

Most megyek, mert mindkét gyerkőc alszik (Gergőnél mostanában ez kész csoda, ha 10 előtt elalszikKép), és ülve fogok kádban fürdeniKép (bár még csak 5 hete szültem, de ezt most már engedélyezem magamnakKép)
Ja, a szüléstörténetemet tegnap már elkezdtem írni, úgyhogy csak hetek kérdése, és közkinccsé teszemKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Csak nem bírok eldugulni ...

Miszike Kép
Gyertyát el tudja fújni? Mert az is kell ám a csokitortára! ... kicsi bogár, még múltkor babamasszázsra vittük őket, emlékszel, most meg már kész kis csajok! Brühühü ...
Rendőrségi ügy Kép
Három bal láb, ajaj! Kép Julis szimplán fetreng a hóban-sárban, ha úri kedve úgy tartja, az is nagyon üdítő bír lenni Kép

Elli Kép
Még nem is örvendeztem fennhangon a kukacműtét elmaradása miatt! Jippppsziiii! KépKépKép

Megyek. Aludni. Én megyek aludni. Most megyek aludni.

Na vége az önszuggesztiós kurzusnak Kép

Kangi
kangi
 
 


Évi,
Jaj, dehogy miattatok. Hogy juthatott ilyen eszedbe!
Én voltam béna, mert egy kutyagumit kikerülve kicsit ferdén húztam le a szánkót a járda padkájáról az útra. Így az egyik fele hamarabb leért és felbillent.
Képeket már elküldtem a táblában szereplő címre (hasonló). A ma írt címedről visszajönKép
Ha nem kaptad meg, írj egy mailt.

Elli,
Még 1x szívesenKép
De jó, hogy nem kell nyisszantaniKép
Megírtad a párodnak, hogy jó pasi a doki?!? KépKépKép
Colás sztoriKépKépKépKépKép
KépKép Jól látom, hogy a színeket tanulja? Hol lehet ilyen jó könyvet kapni?

Miszike,
Küldöm a képeket.

Leszter,
Örömmel olvasom, hogy minden rendbenKép

Zsuzsi,
Szabadság részünkről megszavazva. Kíváncsi lennék mit szólna a családod?Kép
Arnicaból mennyit egyszerre?

Kangi Julcsijának,
Boldog névnapot!Kép

Urszila,
Boldog névnapot Julkának!Kép
Egyébként nem Júlia?

Manócs,
(Nem válaszoltál ezért)
Boldog névnapot!Kép

Réka,
KépekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Jaj, de lüke vagyok, a lényeg

Julcsi és Julka és persze Manócs!
NAgyon boldog névnapot kívánok Nektek!!!Kép

Kangi!
Ismerős ez a helyzet. Én is amikor Dani alszik ahelyett, hogy pihennék inkább mindig netezekKép
Furulya engem nem zavar, nekem kötélből vannak az idegeim, csakhát apát. Aki ugye ért is a zenéhez. És a legjobb amikor mezítláb van és a lábával meg a gitárt pengeti miközben furulyázik.
Bár ez még mindig jobb, mert múltkor bekapcsolta a tévét és talált valami adót és egy órán keresztül kellett nézni egy nénit aki zongorázott. De valami nagyon álmosító darabot. És a néninek hihetetlen pufi és rövid ujjai voltak.

NA én is eldugulok és jól elalszom a beszárított hajamatKép

Réka
muki
 
 


Ja azt még el akartam mesélni, hogy vasárnap szétdurrant a csillár egyik gömje, pont Dani feje fölött. Szegény éppen gyurmázott az asztalnál és pont oda csapódott be és egy hajszálon múlt, hogy nem a szeme. Az angyalkák szerencsére nagyon résen voltak.
Szegény annyira keservesen sírt (meg persze én is), egymást vígasztaltuk.Kép

Na még egy dolog:
Az autóban továbbra is csak Halász Juci és csak Bóbita mehet. DE! Most már nekem is énekelnem kell, mert csak úgy jó. Mi jön még? Holnap szerintem majd ütemre kell közben dudálnom. ÉS én úúúúgy unom a Bóbitát. De nagggggyon imádom a fiamat. Úgyhogy Bóbita marad, anya meg énekelKép

Réka, aki most már tényleg el (KAngi, hogy is van ez az önszugesszió?)
muki
 
 


persze, hogy rosszul irtam a cimet. Kép

gviktor75@axelero.hu

egy "r" betű lemaradt. Kép

Julisoknak Boldog névnapot!!!! Kép
Évi
Évi24
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! Julka egyébként Júlia, az májusban van, és ma éppen azon gondolkodtam, hogy melyik legyen a hivatalosKép Lehet, hogy a májusi, mert szombaton van Zsuzsi, túl közel esik.

KangiKép Julcsinak boldog névnapot!Kép
Alszol már???Kép

ManócsKép neked is boldog névnapot!Kép Romeltakarítás hogy ment?

RékaKép nálunk az egyszervolt.hu-n az Elvitte a róka a slágerKép Kéne írni egy ismétlő programotKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Manocsek elutaztak, ezert a nagy csond reszerol! Kép Ha jol ertettem, jul. 11-en nevnapoznak.

Julcsinak
Boldog Nevnapot Kép Vagy mi...vegul senki nem ma tartja?

Norka
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?