Új privát üzeneted érkezett!

gratulálok a pozitív tesztekhez :) nagyon nagy öröm lehet :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


gabooo, fanni: gratulálok nektek! 2 pozi teszt is jutott mára, minden rendben lesz,nyugi! :)
kolibri25
 
 


Fanni! Neked is nagy gratula! De jó- de jó! Szèp májusi hónap, ki tudja mèg miket tartogat. Kèt hèt múlva kiderül nálam is hogy számunkra tartogat-e valamit.


Molyocska! De drága vagy hogy feltetted ezt a kèpet. Èpp erre volt most szüksègem,köszönöm h fáradtál vele. Most úgy megnyugodtam, h megvolt az ovum. Minden más jel erre utalt, csak az ovuteszt nem volt 100%-ig pozi. De jó. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

BSophi! Feljegyeztem múlt ciklusban, h fájt a mellem több napig tartott ès az ovu után kezdődött. Ovu után 3-4 nappal. Úgy hogy ha neked is 4 napja fáj, akkor számolj mèg vissza kb 3 napot ès megvan az ovud időpontja. De volt olyan ciklusom ahol rögtön az ovum másnapján elkezdôdött a fájdalom.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sophi! Csak azt akartam írni, hogy Ha 4 napja fáj a cicid akkor szerintem legalább nègy napja túl vagy az ovun, de lehet mèg több is.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Fanni & Scolo
Nektek is nagy gratula!
Micsoda pozitiv egy hónap :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Gratulalok a pozitiv tesztekhez!
A huzodas sztem normalis!Nekem neha olyan voot mintha meghuztam volna.
Little sikerult bejelentkezni a genetikai uh-ra?Hova mentek vegul?

mimkosz
Budapest
 
 


Mimkosz igen vègül itt csinaljuk jövö hèten pont 12.hetet fogom tölteni. Igy döntöttünk mert alig van külömbsèg az ár között. Az azutáni hèten pedig látogatunk haza - igy már hivatalosan is a 2.trimeszterben repülök csak - ès ez megnyugtató (az elsöben nem ajánlott).
Nálatok minden rendben? Van mozgolódás odabent?
(Bocsi mèg gólyára váró lányok az offèrt igyekszünk nem sokat trècselni itt)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Igen mar ficereg a fiatalember :-D
Varjuk majd a hireket!Hatha a neme is kiderul majd!

mimkosz
Budapest
 
 


Little! Nekem most ezt kifejezetten öröm volt olvasni. Annyira jó h már itt jársz.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Szerintettek ez milyen erös?
babamama29
Tirol
 
 


Nem ismerem. De úgy tudom használt ilyet valaki a topicban. Vagy csak szó volt róla. Szerintem jó lehet. Nagyon drága?


Jaaj, ma reggel megint felfázásos tüneteim lettek. Mostmár biztos vagyok benne h a gyakrabb együttlèt ès az odakeveredő nyál okozza a problèmámat.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


5000ft körül lehet 10db. van benne. 
pcos miatt probálok valami jót találni, szeretbébnk nagyon gyerköcöt. 


Remélem beválllik.
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


Nem akarlak elkeseríteni, de ez nagy valószínűség szerint "normál" érzékenységű...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Caroline de aranyos vagy, köszönöm..
Hát igen, magam számára is hihetetlen hogy végre itt vagyunk.
De úgy látom itt nagyon beindult a pozitiv tesztes hullám - és te is és mindenki csatlakozik szépen :)

Babamama,
Ugy látom ez az a mosolygós arcos teszt.
Nem kell csik erősséget nézni hanem egyértelműen kiadja hogy pozitiv vagy negativ.
nem tudom hogy jó-e.. Maga a Clearblue egy jó és elimsert márka.
De ovuláció esetében azért lehet jobb látni a csik erősségének fejlődését mivel az LH hormon fokozatosan emelkedik majd lesz egy csúsza és utána visszasüllyed.
lehet ez a digitális sokáig negativat mutat.. Vagy nekiáll pozitivat mutatni már 3 nappal előtte amint kicsit megemelkedik az LH aztán nem is csinálsz többet akkor együtt vagytok de ha csak 2-3 nap mulva van az ovuláció és akkor meg már nem vagytok többet, le is lehet csúszni..
Szóval lehet jobbak azok a sima csikos verziók..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


*csúsza=csúcsa

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Köszönöm. 
Bebiztositotam magam csináloma 20-as érzékenységüt tegnap ota ,hogy le ne csusszal és lássam mi a helyzett a digi csak megerösitésnek vettem 40-est ajánlott Scolo. Mondom ezen ne muljon veszek.
Nem  sok az info ezzel a PCOS-el kapcsolatban ugy ,hogy mindent latba vettek. Tudom a hömre nem támaszkodhatók mert az az elmolt 3 honapban semmit nem segitett. :S






@scolo: megtaláltam 40-es. :)

babamama29
Tirol
 
 


Bikbok, Krystin merre vagytok?
Nagyon eltűntetek... Mil a helyzet veletek?

(Kicsit nehéz volt beállítanom a vonalzómat, vissza kellett dátumoznom, hogy a valós helyzetet mutassa... )

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@babamama29:
Lemaradtam, végül megjött neked rendesen? Orvosnál voltál?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok!

Igyekszem kijönni a mélypontból,mostmár talán jobban kezelem a dolgokat,mantrázom, hogy jön ha szeretne,addig elvagyunk ketten.
A görbém egy nagy sz*r, mondjuk ez a hónap tényleg őrület, össze-vissza alszom,meg hát olyanok a műszakjaim is, párszor el is maradt a hőmérés.
Szombaton végre éreztem a várva várt szurkálást,igaz csak jó 5 percig,de azért örültem, adott egy kis reményt.
Viszont ma töröltem egy barnát,rádadásul elég sötétet.
Remélem nem jön meg mert csak a 22. napon vagyok.
Igaz most csak a vitaminokat szedem.
Ez a hónap bukta, de majd eljön a mi időnk, június közepén lesz majd a kivizsgálás kezdete is.
Most lesz plusz E-vitamin is.

Röviden ennyi.

Gratulálok minden babásnak!

22.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@lolo8280:


Igen meg jött voltam orvosnák köszönöm ,hogy kérdezed. PCOS-em van.
babamama29
Tirol
 
 


Szia Krystin! Átérzem amit írsz, én is sokszor gondoltam erre. Barátkoztam a gondolattal, hogy mi lesz ha csak ketten maradunk a párommal.
Talán vigasztal egy kicsit, hogy az én mostani hónapom olyan össze vissza volt, nem is tudtam annyira odafigyelni. Máskor nagyjából éreztem, hogy mikor mi történik, most semmi, ami volt az se akkor amikor kellett volna. Szóval tényleg zizis volt. Az a barnázás amúgy nem lehet beágyazódás? Nem akarlak feleslegesen felpiszkálni, lehet hülyeség.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@babamama29:
www.robertkorhaz. hu
Nézz szét itt! Most mar tudjatok mi a gond, igy a megoldás is hamar meglesz, s jön majd a baba!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Gratulálok az újabb pozitív tesztekhez. :)


@littlebiscuit:


Akkor lassan ti is újra láthatjátok a kis pocaklakót. :) Mi holnap megyünk a 12. heti uh-ra plusz genetikai tanácsadásra. Nagyon izgulok már. :)

Csajok kitartást lassan mindenkinek két csíkos lesz a tesztje. :) Türelem babát terem. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@lolo8280:


Köszönöm :)
babamama29
Tirol
 
 


@gaboooo:

Nekünk is pont ilyen volt ez a hónap tiszta őrület.Azt se tudom hova kapjak,egyszerre 20 dolgon jár az agyam.
A vélt ovuhoz képest 10.nap,ahhoz amit éreztem(nem biztos hogy ovu volt,már semmiben sem vagyok biztos) ahhoz képest a 4.nap.
De most nem volt túl sűrűn akció csak a két ovunál.
Reménykedek én is kicsit, de munkábamenet görcsöltem is.
Majd kiderül, az se gond ha megjön csak ne túl hamar.
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Nagy gratula a pozi teszteseknek, szuper ez a május! 



Én még mindig csak várom, hogy megjöjjön, már 6 hét eltelt a műtét óta, de egyelőre semmi. Április végén, május elején sok pecsételés volt (2 nap, két nap szünet, megint két nap - mindez két hétig). Volt, amikor élénkpiros; gondoltam, na, most végre... Aztán másnapra megint semmi.
Úgyhogy várakozok. 
A TSH-m nemhogy visszacsökkent, hanem visszazuhant sajnos, most épp 0,6 - hát ez sem ideális éppen. 


Viszont csodás endokrinológut találtam, ő volt az első, akinél azt éreztem, hogy tényleg rám figyel - képes volt végignézni az összes leletem, eredményem 2005 óta. És mellette emberileg is nagyon kedves, aranyos.
Most szelént szedek pluszban; úgyhogy a reggeli TSH bogyók mellett most van az Elevit+, folsav, magnézium és a szelén.


Hőmérőzést is újrakezdtem, hátha abból okosabb leszek. :)


 

joyce
Budapest XX. kerület
 
 


krystin: Hátha ez az őrült hónap babát hoz!

Köszönöm a gratulációkat, még nem igazán merek örülni.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@joyce:
Nekem 0,75 tsh-val jöttek a babók!! Szerintem az most azért már jó!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Jaj, nagyon köszönöm, hogy ezt megírtad - így kevésbé csüggedek el. A baba előtt egy évig teljesen jó volt (1,2-1,5 között), aztán a terhesség alatt 6,8, most meg ez a 0,6. De a doktornő szerint vissza fog állni az 1 körüli értékre.


Nagyon köszönöm az infót! 

joyce
Budapest XX. kerület
 
 


@krystin:
De jó,hogy kijöttél a mélypontról, szorítok, hogy ne mensi legyen.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Lányok! Megvan a vèrvètel eredmènyem. A doki alaposan átnèzte ès azt mondta tökèletes. A tsh 1.48. Ez jó a teherbeesèshez?

Azt mondta a doki nem indokolja semmi a 21. Napi vèrvètelt. Úgyhogy nem adott beutalót.

Lh hormon: 3,5
Follik. Stim hormon: 4,2
Progeszteron: 1,0
Estradiol: 46,0
Tesztoszteron: 0.91
Serum inzulin: 7,1
Prolaktin: 8,68

Aki èrt hozzá megtennè hogy ír valamit rá?!

Köszi

2. Dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Igyeksuem pozitívan felfogni a dolgokat,de nehéz.
Főleg azt tudomásul venni hogy nem én irányítok.
Ha az életben akarok valamit akkor hajtok érte és megszerzem,de itt nem rajtam múlik.

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz, mikor fog megjönni.
Szerintem littlebiscuit esete rendkívüli.
Kétlem hogy baba lenne a dologban,a görcsölés is erre utal.

Holnap szerintem időpontot kérek a kivizsgálásra.

Caroline: jó hir hogy jó a vérvételed!

22.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4:
Én nem értek hozzá különösebben, de tökéletesnek tűnik :) a tsh is teljesen jó

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


A TSH: 3,99 az sok?
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


Sajnos sok, a babához, 1 körüli érték kell hogy legyen.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@babamama29:
En a helyedben eloszor kivizsgaltatnam magam.teljesen.Mert ha tenyleg van inzulinrezisztenciad,vagy mas hormonproblema,akkor azt elobb en kezeltetnem egy jo endokrinologussal,es csak utana vagnek bele a babaprojektbe.Mert nagy az esely,hogy emiatt nek sikerul,es akkor a csalodottsag minden honapban amig nincsenek beallitva az ertekeid,hogy ujra megjott.VaG esetleg sikerul a baba,de a hormonok.miatt a megtartasa nem.Es mult honapban is ugye mutatta az ovus teszt a dolgokat,viszont nem repedt meg,tehat a teszt nem vopt rossz.En ezert nem vennek draga ovulacios teszteket,hanem akar hazajonnek egy jo endokrinologushoz magan uton es kivizsgaltatnam magam.Nem bantani akarlak ne ertsd felre.De most elkezdtek a kivizsgalasod?Meg hormonokat nezni,ultrahangozas?Valoszinuleg egy kis gyogyszerrel helyrehozzak es hozzatok is bekoltozik a babo.

mimkosz
Budapest
 
 


Caroline micsoda jó hirek!
Már most akkor dpo-n vagy? mikorra nem várod?

Krystin jó hogy visszatértél!
'Szerintem littlebiscuit esete rendkívüli'?
Ezt hire érted? hogy barnáztam de baba volt?
Én is ezt gondoltam emlékszem komolyan arra az estére amikor 13 vagy 14 dpo lehetett és mondtam a péromnak hogy passz, ez a hónap sem nyert - ő biztatott (mint mi magunkat kb ugyanezzel: 'amig nem jön meg van remény' - én válaszként 'drágám ismerem a testem, ez a barnázás azt jelenti hogy holnapután 99% bizonyossággal megjön higyj nekem. Hát nyert az 1%.. Aztán akkortájt rengeteget olvastam utána és sok ilyet hallottam..
Úgy tűnik kétféle ok miatt is lehet barnázni dpo-kon, az egyik a beágyazódás ami hivatalosan korábban kell lennie mint a nem várt. A másik a nem várt idejében 'emlékeztető' jellegű barnázás, nagyon enyhe vérzés, mintha meg akarna jönni de aztán mégse.. Mind2 létezik.
Szóval csak pozitivan és türelmesen, nagyon jól írod, hogy itt a természet dolgozik és csakis a saját tempójában!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@joyce:
A kolléganőmnek pont ìgy van, egy napon műtöttek bennünket márciusban. Műtét után 28. napon elkezdett pecsételni, pár nap szünet, aztán újra pecsételés, abbamaradt neki. Mensi semmi. Visszament a dokihoz, és ìrt fel gyógyszert neki:Norcolut. Elvileg ez rendezi ilyenkor,meg is jött már neki.
adele666
 
 


Adele, Joice, igy egy ciklust kell várni is már próbálkoztok ujra? Azt mondják ilyenkor könnyebb teherbe esni, szurkolok nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Három orvos (nőgyógyász, endokrinológus, háziorvos) mondta, hogy próbálkozzunk, mert ilyenkor könnyebben jön a baba. Viszont, fogalmam sincs, hol tart a ciklusom, így nem "célzottan próbálkozunk", hanem együtt vagyunk, ha épp jólesik.  Aztán meglátjuk.


Felmerült az IR lehetősége, bár az eredményeim nem indokolják - viszont a jó TSH ellenére is megmaradtak a tünetek, ezért mondta az endokr. hogy esetleg nézessek egy terheléses cukrot, de csak miután megjön a menzesz. Hát az nem jött még...


Ennek ellenére próbálom kicsit bevezetni az IR diétát, hátha ez segít valamennyit, de nem számolom szigorúan, csak a lisztet, rizst, cukrot cseréltem le.

joyce
Budapest XX. kerület
 
 


@littlebiscuit:
2 ciklust mondott az én dokim, hogy nem kell több szünet, ebből 1-et már kipipálhatok, jövőhétre várom a 2.-at, aztán belecsapunk újra, lelkileg már majdnem újra 100%-on vagyok,úgyhogy mehet.. :oops: Igen,elvileg könnyebben sikerülhet, de van bőven példa az ellenkezőjére is sajnos.. :/ Én most a teljes nyugodtsággal indulok neki, minden kényszer nélkül, csak lazán,és meglátjuk. Ìgy hogy jön a nyár, millió program, nyaralás, könnyebb lesz sokkal. :)
adele666
 
 


@mimkosz:


Köszönöm a jó tanácsott. 
Már kerestem is eggyett. 
Én is úgy vélem ,amig nincs rendbe minden addig felesleges turáztatnom magam.
babamama29
Tirol
 
 


@littlebiscuit:


Igen a barnázásra értettem.
Sajnos a hőm is alacsony úgyhogy ennek még 1%-a sincs hogy baba legyen.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Megszabad kérdeznem, hogy a fertylitis tesztet megcsináltátok a férjeddel? (Bocsi,ha már ìrtál ezzel kapcsolatban valamit azóta.)
adele666
 
 


Megcsináltuk, jó lett az eredmény :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Na, az szuper! Már fél siker!!! ;)
adele666
 
 


Koszonom a gratulaciokat,egyelore meg csak visszafogottan orulunk.
Hetfon egyebkent epp volt idopontom az orvosnal sajnos egy ferzoes miatt, es mivel ott is csinaltak hCG tesztet es halvany pozitov lett, igy az elozmenyeim miatt most kovetjuk a hcg szintet a verbol is. A hetfoi eremneyem 64 U/ml, ami nem mondhato tul magasnak, de elvileg csak 12-13 dpo, meg benne van a normal tartomanyban.... Most megyek a kovetkezo vervetelre, hogy duplazodik e.
Jaj, nagyon varom mar, hogy egy-ket hettel kesobb legyen. Azt gondoltam, hogy pozitiv teszt utan biztos megnyugszom, de nem ez tortenik. Masok is hasonloan eltek at, vagy csak en vagyok tul aggodos?


@gaboooo@scolo: ti hogy vagytok? Nalatok is lassan telik az ido?


@krystin: en is nagyon magam alatt voltam az elmult honapban, es pont ugyanazt ereztem amit Te is megfogalmaztal, hogy egyszeruen nem az en kezemben van az iranyitas es ezt nehezen tudtam elviselni. De az mindenkepp pozitiv, hogy a ferjed eredmenye jo, nalad is lesz kivizsgalas es utana johet a baba. :) Nagyon drukkolok.









Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Ne is mondd.
A kivizsgálassal kapcsolatban ma reggel gondoltam megbeszélem a férjemmel mikorra kérjek időpontot.
Nem tudom mi történt,de teljesen kikelt magából,hogy minek, meg mit várok ennyi idő után még felesleges,majd ott is meg fogják mondani hogy minek jöttem, meg menjek egyedül.
Hát el is sírtam magam,mondtam neki hogy ez ritka bunkó volt,aztán eljöttem dolgozni.
Épp hogy felszálltam a buszra hívott hogy sajnálja,meg eljön velem,szeret és ne haragudjak rá.
Mondtam neki máskor azért gondolja meg hogy mit mond meg hogy beszél,mert nem érdemeltem meg...
Azóta is ezen gondolkozok...
Kolléganőmnek csak azt mondtam hogy összekaptunk,mondta hogy ne vegyem a szívemre ez a hülye idő is rátesz.
Kértem időpontot június 15.-re kaptam,elöször egy beszélgetés, adatfelvétel lesz utana lesz a vérvétel meg a spermavizsgálat.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@fanni8809: Hát igen jó volna most kicsit begyorsítani a dolgokat. Én meg csak kb két hét múlva terveztem dokihoz menni. Az még olyan sok :cry:
gaboooo
Kecskemét
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?